Mistrovství ČR v běhu na 10 000 m na dráze 🗓

Slavkov

Mistrovství Jihomoravského kraje staršího žactva jednotlivců 🗓

v Břeclavi

Ve věku 96 let opustil naše řady pan Ing. Jiří Vlček

Poslední rozloučení se koná v pondělí dne 29. června 2020 v 11,00 hod. v obřadní síni Pokračovat ve čtení

Krajský přebor jednotlivců Jihomoravského kraje 🗓

dospělých, juniorů a dorostu se koná v sobotu dne 27.června ve Znojmě

Naši chodci v Milovicích vybojovali

první body, které se započítávají do I. kola soutěže. Pokračovat ve čtení

Tabulky soutěží družstev AC Moravská Slavia Brno roce 2020

Tabulky soutěží družstev AC Moravská Slavia Brno v roce 2020

  1. atletická liga mužů – skupina „C“ – stav po III. kole

poř.         družstvo                                                                                     body

hlavní          pomocné

1          Atletický klub Olomouc z.s. “A”                       23   /           663,00

2          T. J. Sokol Opava                                               22   /           559,00

3          VSK Univerzita Brno “B”                                  16   /           461,00

4          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  16   /           449,50

5          TJ Lokomotiva Břeclav                                      12   /           324,00

6          Atletický klub Zlín, z.s.                                      10   /           305,00

7          AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště               6   /           219,50

8          Atletický klub Olomouc z.s. “B”                        3   /           116,00

 

  1. atletická liga žen – skupina „C“ – stav po III. kole

poř.         družstvo                                                                              body

hlavní    pomocné

1          Atletický klub Olomouc z.s.                               23   /           635,50

2          T.J. Sokol Opava                                                22   /           612,00

3          AK Olymp Brno, spolek “B”                             18   /           435,50

4          AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště               15   /           368,00

5          TJ TŽ Třinec                                                       12   /           301,00

6          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  10   /           298,00

7          Atletický klub Zlín, z.s.                                      6   /           194,00

8          TJ Slezan Frýdek Místek, z.s.                               3  /           130,50

 

Bodový stav po  III. kole – JUNIOŘI

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                   

1          VSK Univerzita Brno “A”                                 43   /           655,00

2          Atletický klub Zlín, z.s.                                      42   /           593,00

3          TJ Sokol Opava                                                  41   /           591,00

4          SSK Vítkovice, z.s.                                            34   /           205,00

5          Atletický klub Olomouc z.s.                               32   /           208,00

6          AK Kroměříž                                                      28   /           108,00

7          VSK Univerzita Brno “B”                                  27   /           110,00

8          Sportovní klub Přerov 1908 z.s.                         21   /           90,00

9        TJ TŽ Třinec                                                       20   /           60,00

10          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  16   /           88,00

11        AK Štemberk z.s.                                               12   /           34,00

12        TJ Slezan Frýdek-Místek                                   8   /           38,00

13       Atletický klub Havířov                                         3  /           11,00

14        AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště                0  /           11,00

 

Bodový stav po  III. kole – JUNIORKY

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                   

1          AK Olymp Brno “A”                                         44   /           593,00

2          TJ Sokol Opava                                                  43   /           504,00

3          Atletický klub Olomouc z.s.                               39   /           384,00

4          Atletický klub AHA Vyškov, z. s.                     35   /           272,00

5          AK Olymp Brno “B”                                          28   /           177,00

6          SSK Vítkovice, z.s.                                            28   /           164,00

7          TJ Lokomotiva Břeclav                                      26   /           167,00

8       TJ TŽ Třinec                                                       24   /           92,00

9          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  22   /           162,00

10        TJ Šumperk, z.s.                                                  14  /           39,00

11        TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.                             11   /           29,00

12        AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště               5   /           16,00

13          Atletický klub Zlín, z.s.                                      4   /           34,00

14        Atletický klub Havířov, z.s.                                 2  /              3,00

15        Sportovní klub Přerov 1908 z.s.                            0  /              0,00

Bodový stav po III. kole – DOROSTENCI

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                   

1          TJ Jiskra Otrokovice                                           56   /           601,00

2          Atletický klub Olomouc z.s.                               55   /           556,50

3          SSK Vítkovice, z.s.                                            51   /           347,00

4          JAC Brno                                                            48   /           209,50

5          AC Moravská Slavia Brno, spolek                 45   /           165,50

6          TJ Sokol Opava                                                 34   /           127,00

7          Atletický klub Hodonín                                      32   /            95,50

8          Sportovní klub Přerov 1908 z.s.                        32   /           92,00

9         Atletický klub AHA Vyškov, z. s.                     29   /           90,00

10        Atletický klub Zlín, z.s.                                      29   /           78,00

11        TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.                             28   /           81,00

12        AC Čejkovice                                                    27   /           75,00

13          TJ Lokomotiva Břeclav                                      21   /           93,00

14        Atletika Poruba z.s.                                            20   /           53,00

15        Atletika Slavkov u Brna, z.s.                              13   /           46,00

16        AK Štemberk z.s.                                               13   /           23,00

17        AC Prostějov                                                      4  /            12,00

18        TJ Šumperk, z.s.                                                2   /           12,00

19        TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště                  01  /              1,00

 

Bodový stav po III. kole – DOROSTENKY

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                   

1          TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště                 57   /           573,00

2          Atletika Poruba                                                   53   /           482,00

3          SSK Vítkovice, z.s.                                            52   /           443,50

4          AK Olymp Brno                                                 48   /           291,00

5          TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.                             45   /           237,00

6          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  40   /           117,00

7          Sportovní klub Přerov 1908 z.s.                         39   /           131,00

8          Orel Vyškov                                                       34   /           89,50

9          Atletický klub Zlín, z.s.                                      32   /           72,00

10        AK Kroměříž                                                      30   /           72,00

11        AK Štemberk z.s.                                               27   /           66,00

12        TJ Jiskra Otrokovice                                           24   /           55,00

13        TJ Znojmo                                                           19   /           60,00

14        Atletický klub Olomouc z.s.                               12   /           26,00

15        Atletika Slavkov u Brna, z.s.                              12   /           18,00

16        Atletický klub Hodonín, z.s.                              6   /           16,00

17        TJ Šumperk, z.s.                                                  0  /           28,00

18        AC Prostějov                                                        0  /           13,00

19        TJ Sokol Opava                                                  0 /              0,00

 

Krajský přebor družstev starších žáků – stav po II. kole

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                   

1          Atletický klub AHA Vyškov, z. s.                     15   /           315,00

2          VSK Univerzita Brno                                         13   /           247,50

3          BYAC Brno                                                       12   /           248,50

4          Atletický klub Hodonín, z.s.                              12   /           241,00

5          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  8   /           200,00

6          TJ Znojmo, z.s.                                                   6 /           118,50

7          AC Čejkovice                                                     3   /           42,00

8          TJ Lokomotiva Břeclav                                      3   /           27,00

Krajský přebor družstev starších žákyň – stav po II. kole

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

1          TJ Lokomotiva Břeclav                                      22   /           319,00

2          AK Olymp Brno, spolek                                     19   /           216,00

3          ASK Blansko                                                      19   /           235,00

4          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  15   /           152,00

5          JAC Brno                                                            15   /           150,00

6          Atletický klub Hodonín z.s.                               10   /           81,00

7          AC Čejkovice                                                     9   /           57,50

8          Atletický klub Kyjov, z.s.                                   9   /           57,00

9          Atletický klub AHA Vyškov, z. s.                     7   /           53,00

10        TJ Znojmo, z.s.                                                      4  /           42,00

11        SK Speed Brno, spolek                                         3  /           36,00

Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                    

1          Atletický klub Hodonín, z.s.                       162,00

2          Atletický klub AHA Vyškov, z. s.              157,50

3          Atletický klub Olomouc z.s.                        133,00

4          BYAC Brno                                                108,00

5          VSK Univerzita Brno                                 108,00

6          AC Moravská Slavia Brno, spolek           71,00

7          TJ Šumperk, z.s.                                          62,00

8          Atletický klub Prostějov, z.s.                      57,50

9          AK Šternberk z.s.                                        37,00

10        Sportovní klub Přerov 1908 z.s.                  33,00

 

Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žákyň

Pořadí                                                                                              Družstvo  Body

 

1          TJ Lokomotiva Břeclav                                 164,00

2          TJ Šumperk, z.s.                                            128,00

3          Atletický klub Olomouc z.s.                          126,00

4          AK Olymp Brno, spolek                               116,00

5          ASK Blansko                                                116,00

6          AC Moravská Slavia Brno, spolek             82,50

7          JAC Brno                                                      55,50

8          SK Hranice, z.s.                                             50,00

9          AK Šternberk z.s.                                          28,00

10        Atletický klub Prostějov, z.s.                        19,00

11        Sportovní klub Přerov 1908 z.s.                       0,00

 

Městská soutěž družstev mladších žáků – stav po II. kole

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                   

hlavní  pomocné

1          BYAC Brno „A“                                                20  /           328,50

2          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  18  /           190,00

3          Atletický klub Kuřim, z.s.                                  16  /           132,50

4          SK Speed Brno, spolek                                      13  /           100,00

5          ASK Blansko                                                      12  /           94,00

6          Elite Sport Boskovice, z.s.                                  11  /          66,00

7          AK Olymp Brno, spolek                                        8  /           37,00

8          SK TROPS Brno, z.s.                                            5  /          18,00

9          VSK Univerzita Brno                                            5  /           13,00

10        BYAC Brno „B“                                                   1  /              2,00

 

Městská soutěž družstev mladších žákyň – stav po II. kole

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                   

hlavní       pomocné

1          JAC Brno „A“                                                    18   /           248,50

2          Elite Sport Boskovice                                         15   /           165,00

3          Atletický klub Kuřim, z.s.                                  14   /           180,50

4          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  13   /           149,50

5          AK Olymp Brno, spolek                                     10   /           115,00

6          VSK Univerzita Brno                                         8   /           50,50

7          SK Speed Brno                                                    6   /           23,50

8          JAC Brno „B“                                                    2   /              1,00

9          SK TROPS Brno, z.s.                                         0   /              0,00

 

Mistrovství Jižní Moravy družstev mladších žáků

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                   

1          BYAC Brno                                                189,00

2          TJ Lokomotiva Břeclav                               122,00

3          AC Moravská Slavia Brno, spolek           82,00

4          Orel Vyškov                                                66,00

5          Atletický klub Kuřim, z.s.                           55,00

6          SK Speeed Brno                                          51,00

7          Atletika Slavkov u Brna                              31,00

8          Atletický klub Hodonín, z.s.                       20,00

 

Mistrovství Jižní Moravy družstev mladších žákyň

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                   

1             JAC Brno                                                       97,00

2          AC Moravská Slavia Brno, spolek              83,00

3          Atletický klub Kuřim, z.s.                              81,00

4          AK Olymp Brno, spolek                                80,50

5          Elite Sport Boskovice, z.s.                             80,00

6          Atletický klub AHA Vyškov, z.s.                  76,00

7          TJ Sokol Přísnotice                                         68,00

8          Atletický klub Hodonín, z.s                           50,50

 

Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladších žáků

1          Atletický klub Olomouc, z.s.                       101,50

2          BYAC Brno                                                   90,00

3          TJ Sokol Opava                                              86,00

4          Atletia Poruba, z.s.                                         78,00

5          Atletický klub Zlín, z.s.                                  60,00

6          AC Moravská Slavia Brno, spolek              52,00

7          SSK Vítkovice, z.s.                                        47,00

8          TJ Lokomotiva Břeclav                                  43,00

9          TJ Jiskra Otrokovice                                       41,50

10        AK Šternberk, z.s.                                          33,00

11        Atletický klub Prostějov, z.s.                         32,00

12        Atletika Holešov, z.s.                                       8,00

 

Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladších žákyň

1          Atletický klub Olomouc, z.s.                       126,00

2          SSK Vítkovice, z.s.                                     108,00

3          TJ Šumperk, z.s.                                             93,00

4          Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice     87,00

5          Atletický klub Zlín, z.s.                                  78,00

6          JAC Brno                                                       43,00

7          AC Moravská Slavia Brno, spolek              40,00

8          Atletika Holešov, z.s.                                     39,00

9          TJ Sokol Opava                                              24,00

10        AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště           18,00

11        Atletický klub Kuřim, z.s.                              16,00

12        Atletický klub Prostějov, z.s.                           2,00

 

Krajská soutěž družstev atletických přípravek hochů a dívek – stav po II. kole

Pořadí                      Družstvo                                                                           Body                   

hlavní              pomocné

1          AC Moravská Slavia Brno, spolek “A”         18   /          321,66

2          SK Speed Brno „A“                                           16   /          281,83

3          SK TROPS Brno, z.s.                                         13   /          159,50

4          AC Track&Field Brno                                        13   /           128,00

5          AC Moravská Slavia Brno, spolek “B”          9   /             55,50

6          Atletický klub Panter Brno „A“                         9   /             51,50

7          ATK Šlapanice „A“                                            6   /             17,00

8          ATK Šlapanice „B“                                            2   /             3,00

SK Speed Brno „B“                                           0   /             0,00

Atletický klub Panter Brno „B“                         0   /             0,00

Runningzone Brno                                              0   /             0,00

 

Finále Jižní Moravy družstev atletických přípravek hochů a dívek

Pořadí                      Družstvo                                                                           Body                   

1          Atletika Slavkov u Brna, z.s.                                93,00

2          Elite Sport Bosovice, z.s.                                      84,00

3          ASK Blansko                                                        70,00

4          SK Speed Brno, spolek                                         55,00

5          AC Moravská Slavia Brno, spolek                     46,00

6          Atletický klub Kyjov, z.s.                                      37,00

7          Atletický klub Kuřim, z.s.                                     31,00

8          Atletický kub AHA Vyškov                                 29,00

9          TJ Sokol Přísnotice                                               21,00

10        AC Track&Field Brno                                          15,00

11        Atletický klub Tišnov, z.s.                                    12,00

12        SK TROPS Brno, z.s.                                           11,00

13        TJ Oslavany                                                             0,00

Družstvo atletických přípravek dívek a chlapců

zvítězilo i ve II. kole sk. “A” soutěže, které pořádala Moravská Slavia Pokračovat ve čtení

Odjezd autobusu na 3. kolo soutěže staršího žactvy

Odjezd autobusu na 3. kolo soutěže Pokračovat ve čtení

Ve věku nedožitých 74 let zemřel Lubomír Binder

Poslední rozloučení se koná v pátek dne 19. června v brněnském Krematoriu v 11,00 hod. Pokračovat ve čtení

Starší žákyně Andrea Němcová překonala klubovní

rekord juniorek, dorostenek a starších žákyň v dálce výkonem 553 cm. Pokračovat ve čtení

QR Code Business Card