Chůze 🗓

Rudolf Žižka překonal halový klubovní

rekord juniorů v běhu na 150 m časem 17,08, překonal rekord z roku 2018, který držel Lukáš Habr časem 17,39.

Výsledky atletů Moravské Slavie Brno v roce 2023 stav k 31.12.

MUŽI

60 m

7,38 1 B Luděk Čumpelík 24.04.03 – 21.01. – Ostrava

7,40 +0,8 2 A František Křivánek 01.07.02 – 21.08. – Brno

7,53 5 B Michal Novotný 16.09.03 – 24.01. – Ostrava

7,64 3 C Jonáš Konečný 21.01.03 – 14.01. – Ostrava

7,71 -1,5 5 A Lubomír Procházka 07.03.80 – 05.09. – Třebíč

/7,51 +2,1 1 G – 17.07. – Brno/

7,82 5 I Jan Čertek 17.09.03 – 07.01. – Ostrava

8,14 +0,1 4 C Adam Ševčík 13.08.00 – 17.07. – Brno

100 m

11,53 -0,5 1 B František Křivánek 01.07.02 – 02.09. – Zlín

12,41 +0,5 7 B Jonáš Konečný 21.01.03 – 02.09. – Zlín

12,70 +2,1 1 D Adam Ševčík 13.08.00 – 17.07. – Brno

150 m

17,62 +0,9 1 A František Křivánek 01.07.02 – 24.07. – Brno

17,74 2 K Michal Novotný 16.09.03 – 07.01. – Ostrava

18,05 4 G Jonáš Konečný 21.01.03 – 07.01. – Ostrava

18,24 4 L Jan Čertek 17.09.03 – 07.01. – Ostrava

18,87 +0,9 1 D Adam Ševčík 13.08.00 – 24.07. – Brno

200 m

23,72 1 D Michal Novotný 16.09.03 – 04.02. – Ostrava

23,87 +0,1 3 B František Křivánek 01.07.02 – 20.08. – Znojmo

24,24 2 D Jonáš Konečný 21.01.03 – 14.01. – Ostrava

24,55 5 A Jan Čertek 17.09.03 – 14.01. – Ostrava

25,51 +2,4 2 C Adam Ševčík 13.08.00 – 17.07. – Brno

300 m

37,95 1 I Michal Novotný 16.09.03 – 07.01. – Ostrava

39,51 5 G Jonáš Konečný 21.01.03 – 07.01. – Ostrava

39,94 3 B František Křivánek 01.07.02 – 31.07. – Brno

400 m

54,43 ms Adam Ševčík 13.08.00 – 02.09. – Zlín

55,83 3 B Jonáš Konečný 21.01.03 – 14.01. – Ostrava

57,75 2 B Jindřich Martinec 07.02.85 – 24.07. – Brno

1:00,76 5 D Rudolf Komanec 07.11.03 – 14.05. – Otrokovice

500 m

1:14,52 4 Jindřich Martinec 07.02.85 – 10.07. – Brno

1:21,82 5 Martin Pohanka 29.10.02 – 10.07. – Brno

600 m

1:37,91 6 C Adam Ševčík 13.08.00 – 07.01. – Ostrava

1:40,80 8 C Tomáš Brzobohatý 22.09.02 – 07.01. – Ostrava

800 m

2:03,71 4 Adam Ševčík 13.08.00 – 05.09. – Olomouc

2:08,43 12 Martin Klvaňa 18.05.81 – 20.08. – Znojmo

1 000 m

2:46,43 2 Tomáš Brzobohatý 22.09.02 – 21.08. – Brno

2:51,85 4 Martin Klvaňa 18.05.81 – 21.08. – Brno

5:19,92 12 Pavel Sedláček 21.02.53 – 21.08. – Brno

1 500 m

4:03,40 1 B Radim Kligl 24.03.01 – 02.09. – Zlín

4:11,91 5 František Mahovský 22.12.83 – 28.05. – Vyškov

4:12,51 6 Jindřich Martinec 07.02.85 – 28.05. – Vyškov

4:17,22 7 Tomáš Brzobohatý 22.09.02 – 28.05. – Vyškov

5:17,48 12 Tomáš Hrdina 10.10.79 – 24.06. – Hodonín

1 míle – 1 609,34 m

4:46,58 5 A Jindřich Martinec 07.02.85 – 17.07. – Brno

4:56,69 2 Martin Klvaňa 18.05.81 – 13.08. – Třebíč

5:08,41 4 B Adam Ševčík 13.08.00 – 17.07. – Brno

6:01,43 9 B Libor Zřídkaveslý 03.07.72 – 17.07. – Brno

7:41,66 10 B Přemysl Divácký 06.09.49 – 17.07. – Brno

2 000 m

5:50,79 2 Radim Kligl 24.03.01 – 10.07. – Brno

6:00,91 6 Jindřich Martinec 07.02.85 – 10.07. – Brno

7:14,48 12 Martin Pohanka 29.10.02 – 10.07. – Brno

11:33,98 16 Pavel Sedláček 21.02.53 – 10.07. – Brno

3 000 m

9:17,87 4 Radim Kligl 24.03.01 – 24.07. – Brno

9:19,12 6 Jindřich Martinec 07.02.85 – 20.08. – Znojmo

9:36,08 9 Tomáš Brzobohatý 22.09.02 – 24.01. – Ostrava

10:46,64 12 Dominik Klaška 06.02.98 – 24.07. – Brno

17:24,98 8 B Pavel Sedláček 21.02.53 – 17.06. – Hodonín

2 míle – 3 218,68 m

11:48,19 3 Martin Pohanka 29.10.02 – 31.07. – Brno

5 000 m

15:48,97 4 František Mahovský 22.12.83 – 14.05. – Otrokovice

16:07,67 6 Jindřich Martinec 07.02.85 – 14.05. – Otrokovice

16:43,34 9 Tomáš Brzobohatý 22.09.02 – 14.05. – Otrokovice

17:44,0 10 Daniel Orálek 29.03.70 – 31.05. – Brno

18:01,0 17 Tomáš Hrdina 10.10.79 – 31.05. – Brno

18:21,0 22 Martin Štěpánek 09.01.81 – 31.05. – Brno

19:16,0 45 Petr Svoboda 15.10.68 – 31.05. – Brno

19:30,31 4 Vlastimil Chadim 13.10.76 – 02.09. – Olomouc

19:36,0 52 Karel Fučík 21.09.72 – 31.05. – Brno

24:55,0 148 Albín Hanák 12.03.51 – 31.05. – Brno

26:08,0 154 Přemysl Divácký 06.09.49 – 31.05. – Brno

29:55,0 171 Rostislav Stříbrný 05.10.52 – 31.05. – Brno

31:35,0 177 Pavel Sedláček 21.02.53 – 31.05. – Brno

45:35,0 186 Karel Fuksa 30.07.46 – 31.05. – Brno

10 000 m

34:26,71 4 Jindřich Martinec 07.02.85 – 24.06. – Hodonín

37:34,0 12 Tomáš Hrdina 10.10.79 – 30.08. – Brno

49:08,0 75 Albín Hanák 12.03.51 – 30.08. – Brno

1:05:01 110 Pavel Sedláček 21.02.53 – 30.08. – Brno

1:07:30 112 Rostislav Stříbrný 05.10.52 – 30.08. – Brno

Hodinovka na dráze

16 817 1 Jindřich Martinec 07.02.85 – 13.09. – Brno

16 698 3 František Mahovský 22.12.83 – 13.09. – Brno

14 614 6 Jiří Rerych 25.02.62 – 21.10. – Kuřim

8 052 13 Karel Fuksa 30.07.46 – 13.09. – Brno

Půlmaratón

1:15:09 11 Jindřich Martinec 07.02.85 – 01.10. – Košice

1:20:43 5 Jan Havránek 19.03.77 – 02.09. – Brno

1:22:33 64 Michal Glier 10.03.82 – 17.06. – Olomouc

1:24:55 6 Martin Štěpánek 09.01.81 – 01.04. – Olomouc

2:42:25,64 3v Pavel Sedláček 21.02.53 – 18.11. – Moravské Budějovice

25 km – silnice

1:47:51 4 Tomáš Hrdina 10.10.79 – 15.10. – Brno

3:47:44 58 Karel Fuksa 30.07.46 – 15.10. – Brno

32 km – silnice

2:14:49 Daniel Orálek 29.03.70 – 19.08. – Vír

3:02:31 Tomáš Hrdina 10.10.79 – 19.08. – Vír

50 km – silnice

3:45:19 4 Daniel Orálek 29.03.70 – 25.03. – Plzeň

Maratón

2:43:47 83 Daniel Orálek 29.03.70 – 07.05. – Praha

2:59:11 1v Jiří Rerych 25.02.62 – 14.10. – Třeboň

3:34:34 20 Petr Svoboda 15.10.68 – 18.06. – Brno

50 km

3:45:19 m Daniel Orálek 29.03.70 – 25.03. – Plzeň

60 m překážek

8,74 3 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 07.01. – Ostrava

9,05 7 Jan Čertek 17.09.03 – 14.01. – Ostrava

110 m překážek

16,37 -0,9 6 Jan Čertek 17.09.03 – 04.06. – Břeclav

23,22 +1,0 3 Martin Pohanka 29.10.02 – 31.07. – Brno

400 m překážek

1:00,95 4 A Jan Čertek 17.09.03 – 24.06. – Hodonín

3 000 m překážek

10:03,59 1 František Mahovský 22.12.83 – 28.05. – Vyškov

10:06,57 2 Jindřich Martinec 07.02.85 – 28.05. – Vyškov

10:39,18 4 Tomáš Brzobohatý 22.09.02 – 28.05. – Vyškov

Dálka

667 5 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 07.01. – Ostrava

588 10 František Křivánek 01.07.02 – 07.01. – Ostrava

570 +0,4 6 Jonáš Konečný 21.01.03 – 05.09. – Olomouc

Výška

175 Dalibor Hon 02.08.78 – 25.03. – Valašské Meziříčí

164 11 Roman Stejskal 14.01.91 – 20.08. – Znojmo

160 3 Dominik Klaška 06.02.98 – 21.08. – Brno

Trojskok

11,85 -0,4 9 Jonáš Konečný 21.01.03 – 02.09. – Zlín

Koule 7,26 kg

13,50 5 Martin Kollár 18.09.90 – 02.09. – Zlín

10,86 9 Roman Stejskal 14.01.91 – 20.08. – Znojmo

9,38 2 Jiří Klepáč 12.02.61 – 24.07. – Brno

9,02 3 František Křivánek 01.07.02 – 24.07. – Brno

6,12 2 Tomáš Vojtíšek 24.11.73 – 31.07. – Brno

5,79 3 Martin Pohanka 29.10.02 – 10.07. – Brno

Koule 5 kg

5,27 3 Pavel Sedláček 21.02.53 17.06. – Hodonín

Disk 2 kg

28,97 14 Martin Kollár 18.09.90 – 02.09. – Zlín

21,96 16 Roman Stejskal 14.01.91 – 14.05. – Otrokovice

Oštěp 800 g

41,94 6 Roman Stejskal 14.01.91 – 28.05. – Vyškov

38,15 11 František Křivánek 01.07.02 – 02.09. – Zlín

Sedmiboj (60 m-dálka-koule 7,26-výška-60 m přek.-tyč-1 000 m)

752 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 21.01.- Ostrava

/7,38-000- po dálce ze soutěže odstoupil/

Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/

1 944 4 František Křivánek 01.07.02 – 01.05. – Blansko

/7,62-12,08-24,67/

1 604 11 Adam Ševčík 13.08.00 – 17.07. – Brno

/8,14-12,70-25,51/

Chůze 3 000 m

18:40,22 1 Tomáš Vojtíšek 24.11.73 – 28.01. – Olomouc

Chůze 5 000 m

33:07,13 3 Tomáš Vojtíšek 24.11.73 – 01.04.- Holešov

Hodinovka chůze na dráze

9 229 3 A Tomáš Vojtíšek 24.11.73 – 21.10. – Praha

Chůze 10 km

1:03:49 5 Tomáš Vojtíšek 24.11.73 – 07.10.- Třebíč

Štafeta 4 x 100 m

45,02 2 A Peksa-Křivánek-Žižka-Sedlecký – 02.09. – Zlín

45,81 2 Novotný-Křivánek-Marčík-Martečík – 04.06. – Břeclav

47,26 4 A Křivánek-Neugebauer-Oral-Sec – 24.06. – Hodonín

48,69 2 C Komanec-Oral-Munteanu-Hanek K – 14.05. – Otrokovice

49,78 4 B Kunovský-Brzobohatý-Ševčík-Čertek – 24.06. – Hodonín

Štafeta 4 x 100 m – smíšená (ACMS+SK Speed Brno)

45,38 2 A Bok-Marčík-Veleba-Žižka – 14.05. – Otrokovice

45,78 2 B Křivánek-Ruiz Pastrana-Peksa-Žitný – 14.05. – Otrokovice

45,89 2 B Sedlecký-RuizŽitný-Sec – 24.06. – Hodonín

46,88 1 B Konečný-Marčík-Hanek-Ruiz Pastrana – 02.09. – Zlín

Štafeta 4 x 200 m

1:36,21 1 Křivánek-Novotný-Hanek K.-Marčík  – 04.02. – Ostrava

Štafeta 4 x 400 m

3:38,12 2 B Kunovský-Hanek K.-Kligl-Munteanu – 02.09. – Zlín

3:43,14 3 B Čertek-Fic-Zřidkaveselý-Sec – 02.09. – Zlín

3:50,11 2 Křivánek-Novotmý-Brzobohatý-Fic 04.06. – Břeclav

Štafeta 4 x 400 m – smíšená (ACMS+SK Speed Brno)

3:35,99 5 A Žižka- Ruiz PastranaŽitný-Oral – 02.09. – Zlín

3:39,88 1 B Ševčík-Oral-Sec-Ruiz Pastrana – 20.08. – Znojmo

Štafeta 4 x 100 m – smíšená (ACMS+

4:07,95 4 B Brzobohatý-Stejskal-Fic-Vajda – 20.08. – Znojmo

Štafeta 4 x 200 m – mix

1:47,48 1 A Sec-Smejkalová-Fic-Hudečková – 21.08. – Brno

1:50,37 3 A Dvořáková-Burešová-Křivánek-Sedlecký – 21.08. – Brno

1:52,32 1 B Dobešová-Dobešová-Stejskal-Klaška – 21.08. – Brno

Štafeta 4 x 200 m – mix Smíšená (ACMS+

1:47,56 2 A Křivánek-Marčíková-Hladíková-Grieš 21.08,. – Brno

Štafeta 4 x 400 m – mix

4:01,73 1 A Smejkalová-Zmeškalová-Fic-Sec – 31.07. – Brno

4:09,56 2 A Dvořáková-Bezdíčková-Stejskal-Sedlecký – 31.07. – Brno

4:16,31 3 A Kouřilová-Pohanka-Marčíková-Křivánek F – 31.07. – Brno

4:19,58 2 B Králová-Nováková-Brzobohatý-Křivánek M – 31.07. – Brno

Štafeta 4 x 400 m – mix Smíšená (ACMS+AHA Vyškov/

3:53,62 1 B Derka-Derka-Fhaialová-Kačinová – 31.07. – Brno

JUNIOŘI /18-19 let/

60 m

7,24 3 B Martin Martečík 11.01.05 – 16.02. – Ostrava

7,23 1 C – 19.09. – Brno

7,27 3 E Rudolf Žižka 07.04.04 – 07.01. – Ostrava

7,34 2 B Adam Neugebauer 22.05.05 – 14.01. – Ostrava

7,50 ms Jiří Marčík 19.02.04 – 12.02. – Ostrava

100 m

11,47 -1,4 1 B Rudolf Žižka 07.04.04 – 28.05. – Vyškov

11,54 -0,6 2 A Martin Martečík 11.01.05 – 28.05. – Vyškov

11,59 +1,2 1 C Pavel Peksa 01.09.04 – 28.05. – Vyškov

11,72 +0,7 3 B Jiří Marčík 19.02.04 – 28.05. – Vyškov

11,85 -0,8 6 A Adam Neugebauer 22.05.05 – 04.06. – Břeclav

12,60 +0,6 2 C Matěj Křivánek 09.11.05 – 31.07. – Brno

150 m

17,08 1 F Rudolf Žižka 07.04.04 – 07.01. – Ostrava-klubovní rekord

200 m

22,51 1 A Rudolf Žižka 07.04.04 – 16.02. – Ostrava-klubovní rekord

23,33 +0,6 2 D Matyáš Galvas 11.02.04 – 09.09. – Břeclav

23,43 +0,8 2 D Martin Martečík 11.01.05 – 28.05. – Vyškov

23,45 +0,3 2 B Adam Neugebauer 22.05.05 – 14.05. – Otrokovice

23,48 +0,2 4 A Pavel Peksa 01.09.04 – 28.05. – Vyškov

23,96 +0,5 6 A Jiří Marčík 19.02.04 – 14.05. – Otrokovice

24,04 +0,7 3 C Adrian Munteanu 30.09.04 – 14.05. – Otrokovice

24,10 -0,7 1 D Štěpán Hanek 28.01.05 – 20.08. – Znojmo

24,63 -0,7 2 D Kryštof Hanek 28.01.05 – 20.08. – Znojmo

300 m

35,16 1 B Rudolf Žižka 07.04.04 – 07.01. – Ostrava-klubovní rekord

36,39 1 D Štěpán Hanek 28.01.05 – 07.01. – Ostrava

36,89 2 E Adam Neugebauer 22.05.05 – 07.01. – Ostrava

40,03 9 Ch Jiří Marčík 19.02.04 – 07.01. – Ostrava

40,28 2 F Matěj Křivánek 09.11.05 – 31.07. – Brno

400 m

48,59 2 A Rudolf Žižka 07.04.04 – 11.06. – Ostrava-klubovní rekord

50,70 5 A Štěpán Hanek 28.01.05 – 04.02. – Ostrava

51,20 6 B Adam Neugebauer 22.05.05 – 17.06. – Praha

51,61 1 C Kryštof Hanek 28.01.05 – 11.06. – Ostrava

52,40 6 A Adrian Munteanu 30.09.04 28.05. – Vyškov

53,75 1 C Adam Zřídkaveselý 11.11.05 – 11.10. – Břeclav

54,16 1 D Jiří Marčík 19.02.04 – 04.02. – Ostrava

55,15 2 c Vojtěch Fic 16.12.05 – 24.06. – Hodonín

57,23 1 B Matěj Křivánek 09.11.05 – 24.07. – Brno

600 m

1:27,06 2 B Kryštof Hanek 28.01.05 – 07.01. – Ostrava

800 m

1:58,52 3 A Kryštof Hanek 28.01.05 28.05. – Vyškov

2:01,44 2 A Vojtěch Fic 16.12.05 – 24.06. – Hodonín

2:04,98 2 C Štěpán Hanek 28.01.05 – 24.01. – Ostrava

2:13,05 5 B Adam Neugebauer 22.05.05 – 24.06. – Hodonín

1 000 m

2:41,41 1 Vojtěch Fic 16.12.05 – 21.08. – Brno

2:57,90 5 Matěj Křivánek 09.11.05 – 21.08. – Brno

1 500 m

4:03,26 3 A Adam Zřídkaveselý 11.11.05 – 11.10. – Břeclav

4:08,43 3 Vojtěch Fic 16.12.05 09.09. – Břeclav

4:34,00 5 A Kryštof Hanek 28.01.05 – 19.09. – Brno

1 míle – 1 609,34 m

4:31,03 2 A Adam Zřídkaveselý 11.11.05 – 17.07. – Brno-klubovní rekord

4:31,45 4 A Vojtěch Fic 16.12.05 – 17.07. – Brno

2 000 m

5:50,89 3 Adam Zřídkaveselý 11.11.05 – 10.07. – Brno-klubovní rekord

3 000 m

9:04,00 1 Adam Zřídkaveselý 11.11.05 – 06.05. – Olomouc

5 000 m

15:41,53 7 Adam Zřídkaveselý 11.11.05 – 18.06. – Praha

16:23,34 7 Jan Strýček 14.07.05 – 14.05. – Otrokovice

20:25,70 ms Tomáš Odehnal 09.07.05 – 14.05. – Otrokovice

60 m překážek

8,51 4 Štěpán Hanek 28.01.05 – 14.01. – Ostrava

110 m překážek

15,06 –0,4 1 Štěpán Hanek 28.01.05 – 04.06. – Břeclav

/14,63 +2,3 3 B – 17.06. – Praha/

400 m překážek

54,60 5 Štěpán Hanek 28.01.05 – 18.06. – Praha

Dálka

538 +0,9 3 Matěj Křivánek 09.11.05 – 24.07. – Brno

523 16 Martin Martečík 11.01.05 – 19.09. – Brno

Oštěp 800 g

40,77 8 Pavel Peksa 01.09.04 – 14.05. – Otrokovice

35,23 11 Adam Neugebauer 22.05.05 – 24.06. – Hodonín

Štafeta 4 x 100 – smíšená /Moravská Slavia+SK Speed Brno/

44,85 4 Hanek-Neugebauer-Ruiz Pastrana-Žitný – 06.05. – Olomouc

Štafeta 4 x 400 m

3:22,49 1 B Hanek Š.-Hanek K.-Neugebauer-Žižka – 18.06. – Praha-klubovní rekord

3:29,37 1 A Hanek Š.-Neugebauer-Žižka-Munteanu – 28.05. – Vyškov

3:38,56 1 B Kunovský-Fic-Sec-Hanek K. – 28.05. – Vyškov

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS + SK Speed Brno/

3:38,98 2 B Marčík-Ruiz PastranaŽitný-Oral – 28.05. – Vyškov

Oral-Sec-Kunovský-Ruiz Pastrana – 09.09. – Břeclav

DOROSTENCI /16-17 let/

60 m

7,47 +0,8 4 A Martin Sedlecký 03.03.06 – 21.08. – Brno

7,53 3 E Vítězslav Siegel 20.12.06 – 19.09. – Brno

7,70 2 C Lukáš Bok 20.06.06 – 14.01. – Ostrava

7,98 6 F Adam Vrábel 12.12.06 – 04.02. – Ostrava

8,15 4 D Kryštof Rybníkář 23.03.06 – 14.01. – Ostrava

8,68 7 C Petr Daněk 18.11.07 – 04.02. – Ostrava

100 m

11,83 +1,1 1 B Martin Sedlecký 03.03.06 – 31.07. – Brno

12,08 +1,0 ms Lukáš Bok 20.06.06 – 06.05. – Olomouc

12,65 -0,6 6 C Kryštof Rybníkář 23.03.06 – 10.06. – Ostrava

150 m

17,50 +1,7 2 B Martin Sedlecký 03.03.06 – 24.07. – Brno

18,28 6 A Lukáš Bok 20.06.06 – 07.01. – Ostrava

200 m

23,17 -1,0 3 B Martin Sedlecký 03.03.06 – 11.06. – Ostrava

23,96 2 B Lukáš Bok 20.06.06 – 04.02. – Ostrava

24,52 +0,8 5 D Matyáš Oral 26.12.06 – 28.05. – Vyškov

24,94 +1,6 5 D Michal Kunovský 21.05.07 – 11.06. – Ostrava

25,23 +1,6 6 D Kryštof Rybníkář 23.03.06 – 11.06. – Ostrava

25,81 5 B Jan Sec 24.04.07 – 14.01. – Ostrava

300 m

37,79 2 B Martin Sedlecký 03.03.06 – 31.07. – Brno

38,66 1 F Jan Sec 24.04.07 – 31.07. – Brno

42,84 4 K Kryštof Rybníkář 23.03.06 – 07.01. – Ostrava

400 m

51,74 2 A Matyáš Oral 26.12.06 – 24.06. – Hodonín

53,47 2 Jan Sec 24.04.07 – 11.06. – Ostrava

54,47 3 C Michal Kunovský 21.05.07 – 09.09. – Břeclav

58,50 2 C Kryštof Rybníkář 23.03.06 – 04.02. – Ostrava

59,58 5 A Vít Holík 05.05.06 – 19.09. – Brno

600 m

1:33,25 3 C Jan Sec 24.04.07 – 07.01. – Ostrava

1:35,60 3 D Ondřej Bartoš 28.04.07 – 07.01. – Ostrava

800 m

1:56,48 6 Matyáš Oral 26.12.06 – 18.06. – Praha

2:02,13 9 A Jan Sec 24.04.07 – 28.05. – Vyškov

2:02,20 7 A Michal Kunovský 21.05.07 – 11.06. – Ostrava

2:15,72 7 A Ondřej Bartoš 28.04.07 – 14.01. – Ostrava

1 000 m

2:47,19 3 Jan Sec 24.04.07 – 21.08. – Brno

1 500 m

4:24,70 1 B Matyáš Oral 26.12.06 – 19.09. – Brno

4:26,55 11 Jan Sec 24.04.07 – 11.06. – Ostrava

4:29,92 3 B Michal Kunovský 21.05.07 – 19.09. – Brno

1 míle – 1 609,34 m

4:57,07 7 A Jan Sec 24.04.07 – 17.07. – Brno

5:48,65 6 B Jakub Komenda 10.12.07 – 17.07. – Brno

Dálka

674 +1,2 1 Martin Sedlecký 03.03.06 – 21.08. – Brno

551 +1,1 9 Jan Sec 24.04.07 – 21.08. – Brno

545 11 Vítězslav Siegel 20.12.06 – 19.09. – Brno

515 16 Adam Vrábel 12.12.06 – 04.02. – Ostrava

Výška

158 10 Vojtěch Kašpárek 17.05.07 – 19.09. – Opava

150 4 Martin Sedlecký 03.03.06 – 21.08. – Brno

5 Jan Sec 24.04.07 – 21.08. – Brno

Koule 5 kg

14,44 1 Vít Holík 05.05.06 – 22.04. – Brnoklubovní rekord

10,73 5 Jindřich Jelínek 20.09.06 – 07.01. – Ostrava

9,60 2 Martin Sedlecký 03.03.06 – 10.07. – Brno

6,94 11 Petr Daněk 18.11.07 – 14.01. – Ostrava

Koule 7,26 kg

10,77 11 Vít Holík 05.05.06 – 24.06. – Hodonín

Disk 1,5 kg

42,42 ms Vít Holík 05.05.06 – 11.06. – Ostrava

Disk 2 kg

37,44 4 Vít Holík 05.05.06 – 24.06. – Hodonín

Oštěp 800 g

33,80 12 Martin Sedlecký 03.03.06 – 24.06. – Hodonín

Štafeta 4 x 200 m

1:40,24 3 Bok-Holík-Kunovský-Sec – 04.02. – Ostrava

Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/

1 965 3 Martin Sedlecký 03.03.06 – 01.05. – Blansko

/7,64-12,14-24,23/

STARŠÍ ŽÁCI /14 – 15 let/

50 m

6,74 1 C David Pella 24.11.08 – 24.01. – Brno

7,05 1 B Ondřej Stejskal 20.02.08 – 24.01. – Brno

60 m

7,26 +0,4 2 B Tomáš Horák 05.03.08 – 02.09. – Brno-klubovní rekord

7,36 2 A Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 16.12. – Ostrava

7,58 +0,4 2 A Martin Zeman 27.03.08 – 22.04. – Brno

7,58 1 D – 02.05. – Brno

7,70 -0,3 2 A David Pella 24.11.08 – 26.08. – Břeclav

7,68 – 13.10. – Brno

7,96 -1,1 2 B Jan Slavík 25.11.08 – 29.04. – Blansko

8,05 -0,4 4 B Matěj Dujka 27.04.08 – 21.08. – Brno

8,19 -1,2 4 B Ondřej Stejskal 20.02.08 – 07.05. – Vyškov

8,29 +0,1 5 A Eduard Vavruša 18.01.08 – 20.05. – Břeclav

8,31 +3,0 2 Václav Kreidl 16.04.09 – 17.07. – Brno

8,36 +1,1 5 G Mikuláš Lang 20.11.09 – 02.09 – Brno

9,51 +0,8 5 B Jan Procházka 26.04.09 – 20.05. – Břeclav

9,94 -0,3 4 E Jakub Heřman 28.11.09 – 22.04. – Brno

100 m

12,21 +1,7 3 A Martin Zeman 27.03.08 – 17.07. – Brno

12,42 +0,6 1 C David Pella 24.11.08 – 31.07. – Brno

150 m

17,07 +1,4 1 A Tomáš Horák 05.03.08 – 30.09. – Prahaklubovní rekord

17,32 3 A Martin Zeman 27.03.08 – 16.12 – Ostrava-halový klub. rekord

17,94 2 B David Pella 24.11.08 – 16.12 – Ostrava

18,56 +1,3 1 C Matěj Dujka 27.04.08 – 10.09. – Frýdek-Místek

18,80 5 B Jan Slavík 25.11.08 – 05.02. – Ostrava

19,73 5 C Václav Kreidl 16.04.09 – 05.02. – Ostrava

19,79 -0,1 3 C Eduard Vavruša 18.01.08 – 20.05. – Břeclav

19,79 +0,9 1 E Filip Hráček 29.04.08 – 24.07. – Brno

19,88 -0,2 2 D Ondřej Stejskal 20.02.08 – 29.04. – Blansko

20,84 -0,2 5 D Mikuláš Lang 20.11.09 – 29.04. – Blansko

200 m

24,74 +2,4 3 B Martin Zeman 27.03.08 – 17.07. – Brno

300 m

35,85 1 Tomáš Horák 05.03.08 – 17.09 – Břeclav

36,99 2 A Martin Zeman 27.03.08 – 16.12 – Ostrava

38,27 1 D David Pella 24.11.08 – 03.09 – Brno

38,41 2 A Jan Slavík 25.11.08 – 05.03. – Ostrava

40,67 2 H Matěj Dujka 27.04.08 – 03.09 – Brno

41,73 4 A Eduard Vavruša 18.01.08 – 07.05. – Vyškov

42,36 2 B Ondřej Stejskal 20.02.08 – 22.04. – Brno

42,99 4 E Mikuláš Lang 20.11.09 – 30.09 – Praha

55,17 4 E Jan Procházka 26.04.09 – 22.04. – Brno

400 m

54,33 3 A Martin Zeman 27.03.08 – 19.09. – Brno

55,11 1 B Tomáš Horák 05.03.08 – 24.07. – Brno

56,60 2 D Matěj Dujka 27.04.08 – 19.09. – Brno

800 m

2:05,76 3 Jan Slavík 25.11.08 – 30.09. – Praha- klubovní rekord

2:11,24 1 Matěj Dujka 27.04.08 – 07.05. – Vyškov

2:16,09 9 A Filip Hráček 29.04.08 – 10.06. – Olomouc

2:29,38 5 Mikuláš Lang 20.11.09 – 07.05. – Vyškov

2:39,21 2 B Jakub Heřman 28.11.09 – 22.04. – Brno

1 000 m

2:58,47 6 Matěj Dujka 27.04.08 – 21.08. – Brno

3:06,57 9 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 03.06. – Přerov

3:12,38 1 David Pella 24.11.08 – 13.10. – Brno

1 500 m

4:33,97 3 Filip Hráček 29.04.08 – 16.12. – Ostrava

4:53,85 6 A Matěj Dujka 27.04.08 – 04.09. – Brno

5:15,38 6 Jakub Heřman 28.11.09 – 10.06. – Olomouc

6:03,61 13 Jakub Kandrnál 08.06.08 – 03.05. – Brno

3 000 m

11:00,10 9 Tomáš Mezera 01.06.08 – 30.09. – Praha

11:06,70 14 Filip Hráček 29.04.08 – 24.07. – Brno

11:52,52 15 Matěj Dujka 27.04.08 – 24.07. – Brno

50 m překážek

8,12 1 Ondřej Stejskal 20.02.08 – 24.01. – Brnoklubovní rekord

60 m překážek

9,30 7 Václav Kreidl 16.04.09 – 05.02. – Ostrava

9,37 1 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 22.01. – Ostrava

9,44 ms Ondřej Stejskal 20.02.08 – 19.02. – Praha

100 m překážek

14,15 +0,6 1 B Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 30.09. – Praha

14,82 -0,2 2 A Ondřej Stejskal 20.02.08 – 21.06. – Vyškov

15,51 +1,5 2 B Václav Kreidl 16.04.09 – 10.06. – Olomouc

200 m překážek

29,19 -0,7 3 C Ondřej Stejskal 20.02.08 – 30.09. – Praha

30,12 +0,4 4 A Václav Kreidl 16.04.09 – 21.06. – Vyškov

1 500 m překážek

6:00,07 2 Jakub Heřman 28.11.09 – 29.04. – Blansko

Dálka

642 1 David Pella 24.11.08 – 10.12. – Ostravaklubovní rekord

602 +0,8 2 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 22.04. – Brno

531 5 Jan Slavík 25.11.08 – 13.01. – Ostrava

447 -0,3 6 Mikuláš Lang 20.11.09 – 07.05. – Vyškov

405 +0,0 11 Jan Procházka 26.04.09 – 20.05. – Břeclav

Výška

155 1 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 21.01. – Ostrava

149 14 Filip Hráček 29.04.08 – 10.09. – Frýdek-Místek

140 4 Eduard Vavruša 18.01.08 – 22.04. – Brno

Tyč

310 6 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 02.06. – Přerov-klubovní rekord

235 7 Václav Kreidl 16.04.09 – 10.09. – Frýdek-Místek

Koule 4 kg

13,43 1 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 16.12. – Ostrava-klubovní rekord

10,08 3 David Pella 24.11.08 – 23.10. – Brno

Disk 1 kg

40,42 1 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 21.06. – Vyškov

Oštěp 600 g

36,03 2 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 20.05. – Třebíč

23,82 6 Jakub Heřman 28.11.09 – 22.04. – Brno

Čtyřboj (60 m-dálka-koule-1 000 m)

2 242 4 David Pella 24.11.08 – 13.10. – Brno

/6,78-582-10,08-3:12,38/

Sedmiboj (60 m-dálka-koule 4 kg-výška-60 m přek.-tyč-1 000 m)

3 764 1 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 22.01. – Ostrava- klubovní rekord

/7,61-567-11,93-155-9,37-290-3:12,98/

Devítiboj (100 m přek.-disk 1 kg-tyč-oštěp 600 g–60 m-dálka-koule 4 kg-výška-1 000 m)

4 735 1 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 21.05. – Třebíč-klubovní rekord

/14,98-35,36-302-36,03-7,78-564-12,23-148-3:09,57/

4 848 4 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 03.06. – Přerov-větrný výkon v dálce

/14,69-31,74-310-35,70-7,66-577-12,11-155-3:06,57/

Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/

1 906 7 Martin Zeman 27.03.08 – 17.07. – Brno

/7,64-12,21-24,75/

Štafeta 4 x 60 m

28,34 2 A Horák-Pella-Čumpelík-Zeman – 10.06. – Olomouc

29,55 2 A Dujka-Horák-Pella-Slavík – 20.05. – Břeclav

29,64 1 Horák-Kreidl-Stejskal-Slavík – 21.06. – Vyškov

30,01 3 B Stejska-Kreidl-Dujka-Horák – 30.09. – Praha

30,40 2 B Kreidl-Stejskal-Slavík-Dujka – 10.06. – Olomouc

30,89 4 A Vavruša-Kreidl-Slavík-Stejskal – 10.09. – Frýdek-Místek

33,19 4 D  Mezera-Lang-Hráček-Urbánek – 30.09. – Praha

Štafeta 4 x 60 m – smíšená (ACMS+Orel Vyškov)

31,72 1 Daněk-Dujka-Hráček-Stejskal – 29.04. – Blansko

Štafeta 4 x 200 m

1:37,76 1 A Slavík-Horák-Pella-Zeman – 05.03. – Ostrava

1:41,40 1 A Kreidl-Pella-Slavík-Zeman – 13.01. – Ostrava

1:48,32 4 B Dujka-Hráček-Vavruša-Kreidl – 05.02. – Ostrava

Štafeta 4 x 300 m

2:28,77 1 D Horák-Pella-Slavík-Zeman – 19.09. – Břeclav-rekord ČR

2:37,84 2 D Dujka-Slavík-Hráček-Pella – 30.09. – Praha

2:46,99 1 Dujka-Slavík-Zeman-Horák – 26.08. – Břeclav

3:02,24 3 B Mezera-Lang-Urbánek-Kreidl – 30.09. – Praha

Štafeta 4 x 300 m – MIX

2:40,97 1 A Zeman-Pella-Fialová-Stroblová – 04.09. – Brno

MLADŠÍ ŽÁCI /12-13 let

50 m

7,28 1 C Jan Vrbka 25.02.11 – 24.01. – Brnoklubovní rekord

8,25 3 D Matěj Hájek 01.06.11 – 24.01. – Brno

8,95 3 B Štěpán Fiala 27.12.11 – 24.01. – Brno

60 m

8,41 +1,1 2 A Jan Vrbka 25.02.11 – 29.06. – Slavkov u Brna

8,77 -0,3 3 D Michael Slabý 04.11.10 – 10.07. – Brno

9,29 -0,1 3 A Adam Koudelka 27.03.10 – 07.06. – Brno

9,34 -0,1 4 A Matěj Hájek 01.06.11 – 07.06. – Brno

9,43 -0,4 3 C Samuel Pavlíček 22.05.11 – 22.04. – Brno

9,49 +1,2 6 B Filip Urbánek 21.09.10 – 22.04. – Brno

9,51 -0,6 1 B Matyáš Sapák 17.06.10 – 07.06. – Brno

9,54 -0,1 6 A Jaroslav Bartoň 10.09.11 – 07.06. – Brno

9,63 6 B Adam Banský 15.02.11 – 13.01. – Ostrava

9,65 -1,4 2 E Vít Látal 14.07.10 – 22.04. – Brno

9,67 +0,3 2 D Martin Fic 28.02.10 – 22.04. – Brno

9,77 2 A Lukáš Műller 30.12.11 – 06.01. – Brno

9,88 -2,8 5 C Filip Urbánek 21.09.10 – 22.06. – Brno

10,24 -1,4 5 D Maxim Žilka 14.06.11 – 22.04. – Brno

10,32 -0,6 5 B David Novák 03.11.10 – 07.06. – Brno

11,01 2 B Štěpán Fiala 27.12.11 – 06.01. – Brno

100 m

13,91 +0,6 4 C Jan Vrbka 25.02.11 – 31.07. – Brno

14,29 +1,7 2 F Michael Slabý 04.11.10 – 17.07. – Brno

14,33 +1,1 3 D David Novák 03.11.10 – 31.07. – Brno

150 m

21,34 -1,3 1 D Jan Vrbka 25.02.11 – 22.06. – Brno

22,33 +0,8 5 I Michael Slabý 04.11.10 – 20.09. – Brno

23,56 3 B Lukáš Műller 30.12.11 – 13.01. – Ostrava

23,56 -0,7 3 D Filip Urbánek 21.09.10 – 20.05. – Břeclav

23,76 +0,6 4 C Vít Látal 14.07.10 – 20.05. – Břeclav

23,93 -0,7 5 d Samuel Pavlíček 22.05.11 – 20.05. – Břeclav

24,05 -1,5 6 F Matěj Hájek 01.06.11 – 18.06. – Třinec

24,10 -0,3 4 C Jaroslav Bartoň 10.09.11 – 29.04. – Blansko

24,13 +1,1 5 C Martin Fic 28.02.10 – 07.09. – Hodonín

24,27 -1,1 3 D Matyáš Sapák 17.06.10 – 29.04. – Blansko

24,72 +0,9 4 D David Novák 03.11.10 – 24.07. – Brno

25,97 -0,7 3 B Adam Banský 15.02.11 – 22.06. – Brno

26,33 4 C Štěpán Fiala 27.12.11 – 13.01. – Ostrava

200 m

29,94 +2,4 2 F Michael Slabý 04.11.10 – 17.07. – Brno

31,17 +2,4 1 E Jan Vrbka 25.02.11 – 17.07. – Brno

300 m

48,65 2 B Jan Vrbka 25.02.11 – 22.04. – Brno

50,94 1 E Vít Látal 14.07.10 – 22.04. – Brno

51,82 5 Matyáš Sapák 17.06.10 – 07.09. – Hodonín

54,28 2 C Michael Slabý 04.11.10 – 22.04. – Brno

54,66 2 E Samuel Pavlíček 22.05.11 – 22.04. – Brno

55,40 3 B Lukáš Műller 30.12.11 15.12. – Ostrava

1:01,73 4 C Jakub Zeman 01.07.10 – 22.04. – Brno

400 m

1:11,15 1 D Adam Koudelka 27.03.10 – 24.07. – Brno

1:11,42 3 A Filip Urbánek 21.09.10 – 24.07. – Brno

500 m

1:31,99 7 Michael Slabý 04.11.10 – 10.07. – Brno

800 m

2:28,03 3 C Filip Urbánek 21.09.10 – 02.09. – Brno

2:42,43 4 Martin Fic 28.02.10 – 07.09. – Hodonín

2:43,27 6 David Novák 03.11.10 – 07.09. – Hodonín

2:44,71 1 B Jan Vrbka 25.02.11 – 07.06. – Brno

2:44,74 5 B Michael Slabý 04.11.10 – 18.06. – Třinec

2:47,74 9 Adam Koudelka 27.03.10 – 07.09. – Hodonín

2:48,64 8 B Vít Látal 14.07.10 – 18.06. – Třinec

2:50,48 3 A Jaroslav Bartoň 10.09.11 – 07.06. – Brno

2:52,02 8 Lukáš Műller 30.12.11 15.12. – Ostrava

2:59,98 7 B Matyáš Sapák 17.06.10 – 22.06. – Brno

3:09,97 3 B Matěj Hájek 01.06.11 – 07.06. – Brno

3:16,76 12 Štěpán Fiala 27.12.11 – 13.01. – Ostrava

3:18,63 4 B Samuel Pavlíček 22.05.11 – 07.06. – Brno

3:25,59 5 B Adam Banský 15.02.11 – 07.06. – Brno

1 000 m

3:33,82 8 David Novák 03.11.10 – 21.08. – Brno

1 500 m

5:04,11 14 Filip Urbánek 21.09.10 – 30.09. – Praha

5:23,92 10 Martin Fic 28.02.10 – 18.06. – Třinec

5:50,74 10 Jakub Zeman 01.07.10 – 03.02. – Ostrava

6:01,12 9 Vít Látal 14.07.10 – 29.04. – Blansko

1 míle – 1 609,34 m

5:56,16 7 B Filip Urbánek 21.09.10 – 17.07. – Brno

6 minut na dráze

1 506 1 Martin Fic 28.02.10 – 13.09. – Brno

1 460 2 Adam Koudelka 27.03.10 – 13.09. – Brno

2 000 m

7:44,02 14 Filip Urbánek 21.09.10 – 10.07. – Brno-klubovní rekord

Dálka

503 +0,2 1 Jan Vrbka 25.02.11 – 22.06. – Brno

409 -1,3 10 Samuel Pavlíček 22.05.11 – 22.06. – Brno

403 12 Martin Fic 28.02.10 – 20.05. – Břeclav

381 28 Adam Banský 15.02.11 – 03.02. – Ostrava

379 +0,6 4 Matyáš Sapák 17.06.10 – 07.06. – Brno

366 +0,8 13 David Novák 03.11.10 – 21.08. – Brno

362 +0,9 6 Michael Slabý 04.11.10 – 07.06. – Brno

358 15 Jakub Zeman 01.07.10 – 22.04. – Brno

355 3 Lukáš Műller 30.12.11 – 06.01. – Brno

354 +0,9 7 Vít Látal 14.07.10 – 07.06. – Brno

350 +0,7 8 Jaroslav Bartoň 10.09.11 – 07.06. – Brno

330 20 Maxim Žilka 14.06.11 – 22.04. – Brno

320 +0,9 9 Adam Koudelka 27.03.10 – 07.06. – Brno

319 4 Štěpán Fiala 27.12.11 – 06.01. – Brno

281 +0,4 15 Tomáš Smejkal 10 – 21.08. – Brno

Výška

145 3 Samuel Pavlíček 22.05.11 – 07.09. – Hodonín

140 4 Jan Vrbka 25.02.11 – 07.05. – Vyškov

120 8 Jakub Zeman 01.07.10 – 29.04. – Blansko

110 7 Štěpán Fiala 27.12.11 – 24.01. – Brno

Koule 3 kg

8,71 1 Matěj Hájek 01.06.11 – 22.04. – Brno

7,28 1 Jan Vrbka 25.02.11 – 31.07. – Brno

5,95 6 Jaroslav Bartoň 10.09.11 – 22.04. – Brno

5,68 12 Maxim Žilka 14.06.11 – 22.06. – Brno

5,68 2 Adam Koudelka 27.03.10 – 24.07. – Brno

4,96 7 Samuel Pavlíček 22.05.11 – 13.01. – Ostrava

4,81 3 David Novák 03.11.10 – 24.07. – Brno

Kriketový míček

48,72 7 Adam Koudelka 27.03.10 – 07.09. – Hodonín

38,95 12 Matěj Hájek 01.06.11 – 07.09. – Hodonín

34,40 17 Matyáš Sapák 17.06.10 – 07.09. – Hodonín

33,75 4 Jaroslav Bartoň 10.09.11 – 07.06. – Brno

31,71 5 Samuel Pavlíček 22.05.11 – 07.06. – Brno

31,45 6 Jan Vrbka 25.02.11 – 07.06. – Brno

30,22 11 Martin Fic 28.02.10 – 07.05. – Vyškov

24,58 8 David Novák 03.11.10 – 07.06. – Brno

23,65 9 Michael Slabý 04.11.10 – 07.06. – Brno

22,85 10 Vít Látal 14.07.10 – 07.06. – Brno

18,80 11 Adam Banský 15.02.11 – 07.06. – Brno

Čtyřboj /60 m-míček-dálka-800 m/

1 224 1 Jan Vrbka 25.02.11 – 07.06. – Brno

/8,55-31,45-462-2:44,71/

805 2 Michael Slabý 04.11.10 – 07.06. – Brno

/9,07-23,65-362-2:52,90/

794 3 Jaroslav Bartoň 10.09.11 – 07.06. – Brno

/9,54-33,75-350-2:50,48/

777 4 Martin Fic 28.02.10 – 07.06. – Brno

/9,81-28,13-391-2:48,98/

767 5 Adam Koudelka 27.03.10 – 07.06. – Brno

/9,29-41,21-320-3:02,72/

743 6 Matyáš Sapák 17.06.10 – 07.06. – Brno

/9,51-34,19-379-

690 7 Vít Látal 14.07.10 – 07.06. – Brno

/9,74-22,85-354-2:49,40/

655 8 Samuel Pavlíček 22.05.11 – 07.06. – Brno

/9,50-31,71-392-3:18,63/

573 9 Matěj Hájek 01.06.11 – 07.06. – Brno

/9,34-35,57-000-3:09,97/

549 10 David Novák 03.11.10 – 07.06. – Brno

/10,32-24,58-314-2:51,49/

403 11 Adam Banský 15.02.11 – 07.06. – Brno

/9,96-18,80-364-3:25,59/

Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/

935 21 Jan Vrbka 25.02.11 – 17.07. – Brno

/8,44-14,04-31,17/

872 23 Michael Slabý 04.11.10 – 17.07. – Brno

/8,62-14,29-29,94/

Štafeta 4 x 60 m

35,31 1 Koudelka-Fic-Pavlíček-Hájek – 22.06. – Brno

35,33 4 B Hájek-Slabý-Urbánek-Vrbka – 18.05. – Třinec

36,11 3 Hájek-Pavlíček-Slabý-Urbánek – 07.09. – Hodonín

36,51 5 Banský-Fic-Koudelka-Novák – 07.09. – Hodonín

37,05 1 Slabý-Fic-Pavlíček-Hájek – 07.05. – Vyškov

Štafeta 4 x 60 m – MIX

33,57 2 B Zavřelová-Knotková-Urbánek-Vrbka – 20.05. – Břeclav

34,92 3 C Fic-Slabý-Hajnovičová-Šauerová – 20.05. – Břeclav

35,18 4 C Toušová-Kucharíková-Koudelka-Pavlíček – 20.05. – Břeclav

NEJMLADŠÍ ŽÁCI /do 11 let/

60 m

9,24 -1,2 1 A Jan Kreidl 12.03.12 – 09.05. – Blansko

9,32 +0,1 4 F Lukáš Doležal 23.12.12 – 03.09. – Brno

9,33 -0,2 1 C Šimon Kaňovský 16.01.12 – 09.09. – Slavkov u Brna

9,34 -2,0 1 A David Šenkýř 16.04.13 – 22.04. – Brno

9,42 +0,6 1 D Filip Durna 18.01.12 – 09.09. – Slavkov u Brna

9,62 -0,8 2 B Kristián Jahoda 27.05.13 – 06.06. – Brno

9,81 -0,2 4 E Dominik Durna 18.01.12 – 22.04. – Brno

9,92 -2,0 6 A Matyáš Čamlík 06.04.12 – 22.04. – Brno

10,17 2 A Kryštof Valenta 08.11.12 – 06.01. – Brno

10,21 1 B Filip Mrázek 18.09.12 – 06.01. – Brno

10,48 -1,8 5 Ch Jan Tuček 14.08.12 – 22.04. – Brno

10,51 -0,9 4 C Viktor Musil 13.04.12 – 06.06. – Brno

10,58 +0,5 1 B Ernest Baránek 06.09.14 – 22.04. – Brno

10,69 +0,2 1 F Petr Műller 14 – 22.04. – Brno

10,69 -1,7 5 D Tobiáš Jílek 22.07.13 – 22.04. – Brno

10,72 -0,6 6 C Tomáš Vrána 19.04.13 – 22.04. – Brno

10,77 -0,4 1 E Jakub Vykydal 08.06.14 – 22.04. – Brno

10,77 -1,7 6 D Tomáš Chudík 02.08.12 – 22.04. – Brno

10,88 -1,0 3 E Filip Mikala 13 – 06.06. – Brno

10,89 -0,2 1 G Jan Hájek 14 – 22.04. – Brno

11,23 -0,4 3 E Adrian Bursík 26.11.14 – 22.04. – Brno

11,26 +0,5 2 B Jakub Holek 14 – 22.04. – Brno

11,31 2 B Tomáš Vrána 19.04.13 – 06.01. – Brno

11,32 -0,6 5 H Jonáš Topinka 22.02.13 – 22.04. – Brno

11,35 -1,0 5 E Jan Jůva 13 – 06.06. – Brno

11,41 2 C Hubert Mareček 09.12.13 – 06.01. – Brno

11,54 -0,6 4 H Filip Kuřitka 30.03.15 – 22.04. – Brno

11,57 -0,6 5 H Matěj Knězek 14 – 22.04. – Brno

11,58 -0,3 5 A Filip Riou 04.02.14 – 22.04. – Brno

11,99 -1,8 6 Ch Albert Novague 13 – 22.04. – Brno

12,20 -0,3 6 C Vojtěch Oczko 15 – 22.04. – Brno

12,30 +0,5 3 Martin Hostinský 15 – 22.04. – Brno

12,45 -0,4 4 E Lukáš Kroupa 05.11.14 – 22.04. – Brno

12,55 -0,2 2 G Jakub Somr 22.06.14 – 22.04. – Brno

12,61 -0,2 3 G Vilém Dvořák 17.09.15 – 22.04. – Brno

12,77 -0,2 4 G Jakub Ptáček 16 – 22.04. – Brno

12,96 -0,2 5 G Martin Czinege 17.10.15 – 22.04. – Brno

13,19 -0,2 6 G Andreas Kučera 04.12.17 – 22.04. – Brno

13,57 +0,5 4 B Ivo Štěpánek 08.12.15 – 22.04. – Brno

13,60 +0,5 5 B Viktor Voráč 01.10.14 – 22.04. – Brno

13,74 +0,5 6 B Filip Mervart 11.01.17 – 22.04. – Brno

60 m – z vysokého startu bez bloků

9,41 2 Šimon Kaňovský 16.01.12 – 29.03. – Brno

9,59 4 Matyáš Čamlík 06.04.12 – 29.03. – Brno

9,6 1 Ernest Baránek 06.09.14 – 30.11. – Brno

9,9 2 Nikša Protič 22.03.15 – 30.11. – Brno

10,0 3 Petr Müller 14 – 30.11. – Brno

10,3 5 Tadeáš Láník 09.12.15 – 30.11. – Brno

10,6 8 Jan Hájek 14 – 30.11. – Brno

11,05 2 F Jakub Vykydal 08.06.14 – 13.01. – Brno

/10,6 – 30.11. – Brno/

11,08 1 G Vojtěch Vrbka 15 – 13.01. – Brno

/10,5 – 30.11. – Brno/

11,15 1 D Mikuláš Kunc 14 – 13.01. – Brno

11,0 13 Václav Vacenovský 17.09.15 – 30.11. – Brno

11,1 14 Rostislav Štěpán Olbrecht 05.02.15 – 30.11. – Brno

11,31 2 Ch Arthur Soto 17.09.14 – 13.01. – Brno

/10,5 – 30.11. – Brno/

11,36 3 Robert Prášek 11.09.15 – 29.03. – Brno

11,3 15 Filip Kuřitka 30.03.15 – 30.11. – Brno

11,74 1 E David Műller 14 – 13.01. – Brno

11,5 17 David Klein 15 – 30.11. – Brno

11,87 2 H Matěj Knězek 14 – 13.01. – Brno

/10,7 – 30.11. – Brno/

11,8 5 Štěpán Dvořák 16 – 30.11. – Brno

12,09 2 B Mattias Majer 18.03.15 – 13.01. – Brno

11,9 6 Vojtěch Bagar 26.03.16 – 30.11. – Brno

11,9 7 František Malena 16 – 30.11. – Brno

12,31 2 L Lukáš Kroupa 05.11.14 – 13.01. – Brno

12,2 9 Andreas Kučera 04.12.17 – 30.11. – Brno

12,75 2 K Ivo Štěpánek 08.12.15 – 13.01. – Brno

12,92 2 2 I Jindřich Štěpán 15 – 13.01. – Brno

12,7 13 Christian Ferreira 21.11.16 – 30.11. – Brno

13,0 19 Viktor Voráč 01.10.14 – 30.11. – Brno

13,39 2 Filip Mervart 11.01.17 – 29.03. – Brno

/12,4 10 – 30.11. – Brno/

13,2 14 Kristian Švec 09.06.18 – 30.11. – Brno

14,93 2 J Teodor Sommer 03.05.16 – 13.01. – Brno

200 m – z vysokého startu bez bloků

35,83 1 Šimon Kaňovský 16.01.12 – 29.03. – Brno

35,99 2 David Šenkýř 16.04.13 – 29.03. – Brno

36,57 3 Filip Durna 18.01.12 – 29.03. – Brno

36,98 4 Dominik Durna 18.01.12 – 29.03. – Brno

37,41 5 Jan Kreidl 12.03.12 – 29.03. – Brno

37,54 6 Lukáš Doležal 23.12.12 – 29.03. – Brno

38,21 7 Antonín Kalous 29.03.12 – 29.03. – Brno

38,38 8 Matyáš Čamlík 06.04.12 – 29.03. – Brno

40,40 9 Tobiáš Jílek 22.07.13 – 29.03. – Brno

44,91 3 Robert Prášek 11.09.15 – 29.03. – Brno

44,66 10 Ondřej Železník 12.07.12 – 29.03. – Brno

300 m

48,97 1 A David Šenkýř 16.04.13 – 09.05. – Blansko

50,06 1 A Filip Durna 18.01.12 – 18.05. – Břeclav

50,17 6 A Šimon Kaňovský 16.01.12 – 09.09. – Slavkov u Brna

53,44 5 A Dominik Durna 18.01.12 – 09.05. – Blansko

54,66 2 C Kryštof Valenta 08.11.12 – 09.05. – Blansko

54,86 7 A Viktor Musil 13.04.12 – 09.05. – Blansko

56,24 3 A Tobiáš Jílek 22.07.13 – 06.06. – Brno

57,96 5 A Viktor Musil 13.04.12 – 06.06. – Brno

58,70 6 A Matyáš Čamlík 06.04.12 – 06.06. – Brno

1:02,67 5 C Jakub Vykydal 08.06.14 – 06.06. – Brno

1:04,77 6 B Hubert Mareček 09.12.13 – 06.06. – Brno

1:05,80 6 C Jan Jůva 13 – 06.06. – Brno

600 m

1:58,61 2 A David Šenkýř 16.04.13 – 22.04. – Brno

2:19,00 2 B Ernest Baránek 06.09.14 – 22.04. – Brno

2:00,56 1 B Filip Durna 18.01.12 – 22.04. – Brno

2:02,17 4 A Kristián Jahoda 27.05.13 – 22.04. – Brno

2:03,00 7 A Jan Kreidl 12.03.12 – 22.04. – Brno

2:06,71 4 C Dominik Durna 18.01.12 – 22.04. – Brno

2:13,08 4 B Matyáš Čamlík 06.04.12 – 22.04. – Brno

2:13,22 5 B Oliver Janáček 21.05.13 – 22.04. – Brno

2:24,95 10 A Tobiáš Jílek 22.07.13 – 22.04. – Brno

2:25,58 7 A Petr Műller 14 – 22.04. – Brno

2:31,77 2 C Jakub Holek 14 – 22.04. – Brno

2:36,72 5 B Jindřich Štěpán 15 – 22.04. – Brno

2:36,82 6 B Martin Hostinský 15 – 22.04. – Brno

2:37,84 8 A Filip Riou 04.02.14 – 22.04. – Brno

2:48,88 9 A Jakub Somr 22.06.14 – 22.04. – Brno

2:50,66 8 B Viktor Voráč 01.10.14 – 22.04. – Brno

2:52,38 7 C Vilém Dvořák 17.09.15 – 22.04. – Brno

2:52,78 8 C Ivo Štěpánek 08.12.15 – 22.04. – Brno

Dálka

377 +0,5 7 B Lukáš Doležal 23.12.12 – 02.09. – Brno

Dálka –měřeno z místa odrazu

447 6 Jan Kreidl 12.03.12 – 09.05. – Blansko

410 2 David Šenkýř 16.04.13 – 22.04. – Brno

400 1 Lukáš Doležal 23.12.12 – 06.01. – Brno

385 9 Šimon Kaňovský 16.01.12 – 09.05. – Blansko

383 9 Matyáš Čamlík 06.04.12 – 22.04. – Brno

382 2 Filip Durna 18.01.12 – 29.03. – Brno

373 5 Filip Mrázek 18.09.12 – 06.01. – Brno

366 13 Viktor Musil 13.04.12 – 09.05. – Blansko

365 9 Kryštof Valenta 08.11.12 – 06.01. – Brno

362 6 Antonín Kalous 29.03.12 – 29.03. – Brno

362 16 Tomáš Chudík 02.08.12 – 09.09. – Slavkov u Brna

361 18 Dominik Durna 18.01.12 – 22.04. – Brno

351 3 Petr Műller 14 – 30.11. – Brno

337 5 Filip Kuřitka 30.03.15 – 30.11. – Brno

322 7 Jan Hájek 14 – 30.11. – Brno

321 8 Ernest Baránek 06.09.14 – 30.11. – Brno

320 8 Tobiáš Jílek 22.07.13 – 29.03. – Brno

317 34 Jan Tuček 14.08.12 – 22.04. – Brno

314 10 Jakub Vykydal 08.06.14 30.11. – Brno

309 5 Vojtěch Vrbka 15 – 13.01. – Brno

309 11 Nikša Protič 22.03.15 – 30.11. – Brno

303 16 Jan Jůva 13 – 06.01. – Brno

300 28 Filip Mikala 13 – 06.06. – Brno

297 12 Matěj Knězek 14 – 30.11. – Brno

297 13 Robert Prášek 11.09.15 – 30.11. – Brno

296 17 Tomáš Vrána 19.04.13 – 06.01. – Brno

295 14 Václav Vacenovský 17.09.15 – 30.11. – Brno

293 15 Rostislav Štěpán Olbrecht 05.02.15 – 30.11. – Brno

292 9 Hubert Mareček 09.12.13 – 06.01. – Brno

290 8 Mikuláš Kunc 14 – 13.01. – Brno

281 9 Ondřej Železník 12.07.12 – 29.03. – Brno

279 11 David Műller 14 – 13.01. – Brno

270 17 David Klein 15 – 30.11. – Brno

266 18 Tadeáš Láník 09.12.15 – 30.11. – Brno

255 13 Jindřich Štěpán 15 – 13.01. – Brno

254 19 Arthur Soto 17.09.14 – 30.11. – Brno

239 18 Mattias Majer 18.03.15 – 13.01. – Brno

233 46 Jonáš Topinka 22.02.13 – 22.04. – Brno

226 20 Viktor Voráč 01.10.14 – 30.11. – Brno

221 19 Lukáš Kroupa 05.11.14 – 13.01. – Brno

212 23 Ivo Štěpánek 08.12.15 – 13.01. – Brno

203 24 Filip Mervart 11.01.17 – 13.01. – Brno

175 25 Teodor Sommer 03.05.16 – 13.01. – Brno

147 3 Andreas Kučera 04.12.17 – 30.11. – Brno

142 5 Kristian Švec 09.06.18 – 30.11. – Brno

131 7 Vojtěch Bagar 26.03.16 – 30.11. – Brno

131 8 Štěpán Dvořák 16 – 30.11. – Brno

129 10 Christian Ferreira 21.11.16 – 30.11. – Brno

124 11 František Malena 16 – 30.11. – Brno

Koule 2 kg

6,67 6 Kristián Jahoda 27.05.13 – 22.04. – Brno

6,63 7 Tomáš Chudík 02.08.12 – 22.04. – Brno

5,78 11 Tomáš Vrána 19.04.13 – 06.01. – Brno

5,65 12 Jan Tuček 14.08.12 – 22.04. – Brno

5,28 15 Antonín Kalous 29.03.12 – 22.04. – Brno

4,86 1 Jonáš Topinka 22.02.13 – 10.07. – Brno

Kriketový míček

44,00 2 Jan Kreidl 12.03.12 – 09.09. – Slavkov u Brna

42,60 3 Tomáš Chudík 02.08.12 – 09.09. – Slavkov u Brna

30,58 22 Dominik Durna 18.01.12 – 09.09. – Slavkov u Brna

24,44 34 Kristián Jahoda 27.05.13 – 09.09. – Slavkov u Brna

20,93 24 Jan Hájek 14 – 06.06. – Brno

17,76 25 Filip Mikala 13 – 06.06. – Brno

16,72 26 Jonáš Topinka 22.02.13 – 06.06. – Brno

15,23 28 Tobiáš Jílek 22.07.13 – 09.05. – Blansko

14,93 28 Hubert Mareček 09.12.13 – 06.06. – Brno

14,59 30 Robert Prášek 11.09.15 – 09.05. – Blansko

11,66 31 Jakub Vykydal 08.06.14 – 09.05. – Blansko

Oštěp 400 g

10,54 1 Jonáš Topinka 22.02.13 – 17.07. – Brno

Plný míč 1 kg

5,80 3 Jan Hájek 14 – 22.04. – Brno

5,74 4 Lukáš Kroupa 05.11.14 – 22.04. – Brno

4,87 7 Matěj Knězek 14 – 22.04. – Brno

4,76 8 Filip Kuřitka 30.03.15 – 22.04. – Brno

4,48 13 Vojtěch Jelínek 15 – 22.04. – Brno

4,11 18 Daniel Alegria 14 – 22.04. – Brno

3,97 20 Martin Czinege 17.10.15 – 22.04. – Brno

3,87 22 Filip Mervart 11.01.17 – 22.04. – Brno

3,69 23 Adrian Bursík 26.11.14 – 22.04. – Brno

3,61 24 Mattias Majer 18.03.15 – 22.04. – Brno

3,55 25 Viktor Voráč 01.10.14 – 22.04. – Brno

3,51 26 Filip Riou 04.02.14 – 22.04. – Brno

3,51 26 Jindřich Štěpán 15 – 22.04. – Brno

3,25 28 Ivo Štěpánek 08.12.15 – 22.04. – Brno

Raketka

26,15 12 Filip Durna 18.01.12 – 05.04. – Vyškov

24,54 15 Dominik Durna 18.01.12 – 18.05. – Břeclav

štefeta 4 x 60 m – MIX

37,92 2 A Jahoda-Durna-Hanáková-Horáková – 09.09. – Slavkov u Brna

38,85 3 A Sedláčková-Hanáková-jahoda-Valenta – 06.06. – Brno

39,00 1 A Jahoda-Valenta-Pecenová-Sedláčková – 09.05. – Blansko

39,34 3 C Musil-Jílek-Pecenová-Macáková – 09.09. – Slavkov u Brna

40,43 4 D Kalousková-Kašaj-Jílek-Hájek – 06.06. – Brno

40,87 2 B Chudík-Jílek-Kalousková-Macáková – 09.05. – Blansko

41,86 2 C Horáková-Knězková-Mareček-Jůva – 06.06. – Brno

42,13 2 C Mareček-Musil-Horáková-Knezková – 09.05. – Blansko

42,73 1 E Klvanová-Malášková-Vykydal-Topinka – 06.06. – Brno

45,99 5 A Topinka-Prášek-Klvaňová-Říhová – 09.05. – Blansko

Výkony hostujících závodníků a cizinců startujících za družstva

AC Moravská Slavia Brno, spolek, mužů, juniorů, dorostenců a staršího žactva

MUŽI

200 m

23,12 +0,5 4 A Viktor Veleba 04.11.01 – 14.05. – Otrokovice– SK Speed Brno

400 m

50,50 3 A Viktor Veleba 04.11.01 – 28.05. – Vyškov– SK Speed Brno

800 m

2:08,06 2 B Martin Vajda 06.08.03 – 28.05. – Vyškov

1 500 m

4:28,55 12 Martin Vajda 06.08.03 – 28.05. – Vyškov

110 m překážek

16,82 +1,4 5 Matúš Grieš 29.11.02 – 02.09. – Zlín

Výška

187 4 Matúš Grieš 29.11.02 – 02.09. – Zlín

Trojskok

13,59 -0,6 2 Matúš Grieš 29.11.02 – 20.08. – Znojmo

JUNIOŘI /18-19 let/

100 m

11,96 -0,3 5 A Filip Žitný 30.09.04 – 02.09. – Zlín – SK Speed Brno

200 m

23,47 +0,3 6 B Filip Žitný 30.09.04 – 14.05. – Otrokovice – SK Speed Brno

23,63 +0,1 1 B Simon Ruiz Pastrana 28.02.05 – 20.08. – Znojmo – SK Speed Brno

400 m

52,32 2 B Simon Ruiz Pastrana 28.02.05 – 09.09. – Břeclav – SK Speed Brno

52,82 1 C Filip Žitný 30.09.04 – 24.06. – Hodonín – SK Speed Brno

800 m

1:59,55 4 A Simon Ruiz Pastrana 28.02.05 – 02.09. – Zlín– SK Speed Brno

400 m překážek

59,65 3 A Filip Žitný 30.09.04 – 28.05. – Vyškov – SK Speed Brno

Koule 7,26 kg

7,71 14 Šimon Debnár 18.04.05 – 14.05. – OtrokoviceAO TJ Slávia STU Bratislava

Oštěp 800 g

50,36 2 Šimon Debnár 18.04.05 – 14.05. – OtrokoviceAO TJ Slávia STU Bratislava

DOROSTENCI /16-17 let/

60 m

7,46 5 D Vitaliy Byčkov 02.08.06 – 16.02. – Ostrava

200 m

24,23 4 B Vitaliy Byčkov 02.08.06 – 16.02. – Ostrava

STARŠÍ ŽÁCI /14 – 15 let/

Koule 4 kg

11,44 8 Matyáš Čapek 26.10.0930.09. – Praha-Orel Vyškov

10,58 3 Václav Lošek 17.08.08 – 29.04. – Blansko – Orel Vyškov

Disk 1 kg

34,33 4 Václav Lošek 17.08.08 – 10.09. – Frýdek-Místek-Orel Vyškov

32,33 5 Matyáš Čapek 26.10.09 – 26.08. – Břeclav – Orel Vyškov

27,38 18 Václav Lošek 17.08.08 – 30.09. – Praha-Orel Vyškov

Kladivo 4 kg

24,71 4 Václav Lošek 17.08.08 – 21.06. – Vyškov – Orel Vyškov

20,85 4 Matyáš Čáp 26.10.09 – 29.04. – Blansko – Orel Vyškov

Oštěp 600 g

41,35 5 Václav Lošek 17.08.08 30.09. – Praha-Orel Vyškov

35,05 10 Matyáš Čapek 26.10.09 – 10.09. – Frýdek-Místek-Orel Vyškov

Výška

169 1 Pavel Daněk 16.02.08 – 07.05. – Vyškov – Orel Vyškov

Dálka

494 -2,0 5 Pavel Daněk 16.02.08 – 29.04. – Blansko – Orel Vyškov

Výsledky atletek Moravské Slavie Brno v roce 2023 stav k 31.12.

ŽENY

60 m

8,30 ms Kateřina Vaňatková 18.07.91 – 12.02. – Ostrava

8,33 5 B Monica Hladíková 05.10.01 – 04.02. – Ostrava

9,04 8 G Lenka Marčíková 26.10.99 – 24.01. – Ostrava

100 m

13,15 -0,7 6 B Monica Hladíková 05.10.01 – 13.05. – Uherské Hradiště

14,79 -2,1 6 A Lenka Marčíková 26.10.99 – 24.06. – Hodonín

/14,49 +2,1 1 E – 17.07. – Brno/

150 m

23,03 6 E Lenka Marčíková 26.10.99 – 07.01. – Ostrava

200 m

26,57 -2,2 5 A Monica Hladíková 05.10.01 – 03.06. – Znojmo

28,23 ms Kateřina Vaňatková 18.07.91 – 12.02. – Ostrava

30,76 -2,4 5 B Lenka Marčíková 26.10.99 – 03.06. – Znojmo

300 m

44,08 1 K Hana Kielarová 05.11.03 – 07.01. – Ostrava

44,72 1 B Zuzana Smejkalová 22.07.03 – 31.07. – Brno

400 m

58,37 2 A Hana Kielarová 05.11.03 – 24.07. – Brno

58,55 3 A Soňa Kouřilová 08.12.01 – 24.07. – Brno

1:00,12 1 B Zuzana Navrátilová 03.09.03 – 24.06. – Olomouc

1:00,74 7 A Karolína Fuksová 01.10.98 – 13.05. – Uherské Hradiště

1:00,93 4 B Monica Hladíková 05.10.01 – 05.09. – Olomouc

500 m

1:18,00 1 A Hana Kielarová 05.11.03 – 10.07. – Brno-klubovní rekord

600 m

1:34,42 1 C Hana Kielarová 05.11.03 – 07.01. – Ostrava-klubovní rekord

1:37,80 1 B Zuzana Navrátilová 03.09.03 – 07.01. – Ostrava

1:47,33 10 B Monica Hladíková 05.10.01 – 07.01. – Ostrava

800 m

2:08,27 4 Hana Kielarová 05.11.03 – 30.07. – Tábor-klubovní rekord

2:09,33 6 Zuzana Navrátilová 03.09.03 – 27.06. – Ostrava

2:10,40 2 A Soňa Kouřilová 08.12.01 – 24.01. – Ostrava

2:15,69 5 C Zuzana Smejkalová 22.07.03 – 01.07. – Ostrava

2:19,36 4b3 Eliška Freibergerová 23.07.99 – 22.01. – London

2:30,89 1 Hana Urbánková Alfery 28.01.82 – 09.09. – Přísnotice

2:44,34 8 Karolína Kleiblová 27.09.02 – 01.05. – Blansko

3:12,42 2 Lenka Slabáková 12.08.66 – 17.06. – Hodonín

3:54,49 3 Dagmar Dvořáčková 16.10.50 – 02.09. – Olomouc

1 000 m

2:56,80 1 A Hana Kielarová 05.11.03 – 07.01. – Ostrava-halový klub. rek.

2:58,65 1 Zuzana Smejkalová 22.07.03 – 21.08. – Brno-klubovní rekord

3:09,10 5 A Zuzana Navrátilová 03.09.03 – 07.01. – Ostrava

1 500 m

4:23,86 2 Soňa Kouřilová 08.12.01 – 30.07. – Tábor-klubovní rekord

4:31,74 6 Hana Kielarová 05.11.03 – 02.07. – Ostrava

4:38,72 11 Zuzana Smejkalová 22.07.03 – 27.06. – Ostrava

4:54,28 6 Zuzana Navrátilová 03.09.03 – 04.02. – Ostrava

4:54,56 5 Karolína Fuksová 01.10.98 – 13.05. – Uherské Hradiště

5:03,14 12 Hana Urbánková Alfery 28.01.82 – 28.05. – Třinec

5:22,79 6 Karolína Kleiblová 27.09.02 – 04.06. – Břeclav

7:58,54 2 Dagmar Dvořáčková 16.10.50 – 02.09. – Olomouc

1 míle – 1 609,34 m

5:26,56 1 Hana Urbánková Alfery 28.01.82 – 29.06. – Slavkov u Brna

5:53,59 7 Hana Burešová 25.03.86 – 17.07. – Brno

8:10,64 15 Dagmar Dvořáčková 16.10.50 – 17.07. – Brno

2 000 m

6:24,46 1 Hana Kielarová 05.11.03 – 10.07. – Brno-klubovní rekord

6:57,34 4 Johanka Šimková 05.06.93 – 10.07. – Brno

7:10,87 7 Hana Urbánková Alfery 28.01.82 – 10.07. – Brno

10:32,54 15 Dagmar Dvořáčková 16.10.50 – 10.07. – Brno

3 000 m

9:38,25 1 Soňa Kouřilová 08.12.01 – 18.02. – Ostrava-klubovní rekord

11:08,55 2 Hana Urbánková Alfery 28.01.82 – 24.07. – Brno

14:25,99 5 Jana Stehlíková 15.12.93 – 24.07. – Brno

14:49,86 3 Lenka Slabáková 12.08.66 – 17.06. – Hodonín

16:27,82 8 Dagmar Dvořáčková 16.10.50 – 24.07. – Brno

5 000 m

18:49,0 mix Patrícia Puklová 02.10.86 – 31.05. – Brno

19:03,07 5 Hana Urbánková Alfery 28.01.82 – 24.06. – Olomouc

19:57,15 8 Johanka Šimková 05.06.93 – 24.06. – Olomouc

20:25,53 9 Hana Burešová 25.03.86 – 24.06. – Olomouc

22:16,0 mix Lenka Topinková 20.10.76 – 31.05. – Brno

25:09,05 15 Lenka Slabáková 12.08.66 – 24.06. – Olomouc

26:10,0 mix Iva Hrstková 24.05.76 – 31.05. – Brno

31:06,0 mix Iva Zitová 27.08.59 – 31.05. – Brno

10 000 m

39,45,0 mix Patrícia Puklová 02.10.86 – 30.08. – Brno

53:23,0 mix Iva Hrstková 24.05.76 – 30.08. – Brno

Hodinovka na dráze

14 338 mix Hana Urbánková Alfery 28.01.82 – 13.09. – Brno

12 787 mix Lenka Topinková 20.10.76 – 13.09. – Brno

Půlmaratón

1:21:59 5 Tereza Jagošová 19.02.93 – 16.09. – Ústí nad Labem

1:32:03 45 Kristýna Havelková 26.06.00 – 16.04. – Brno

1:58:29 15v Jana Sobotková 12.03.80 – 18.06. – Brno

2:31:36 Dagmar Dvořáčková 16.10.50 – 02.04. – Bratislava

25 km – silnice

2:29:30 3v Iva Hrstková 24.05.76 – 15.10. – Brno

3:00:15 2v Iva Zitová 27.08.59 – 15.10. – Brno

Maratón

2:53:00 Tereza Jagošová 19.02.93 – 03.12. – Valencia

4:42:10 49 Jana Sobotková 12.03.80 – 14.10. – Třeboň

200 m překážek

42,36 -1,7 3 D Lenka Marčíková 26.10.99 – 21.08. – Brno

1 500 m překážek

4:49,98 1 Soňa Kouřilová 08.12.01 – 01.05. – Blansko

3 000 m překážek

9:56,25 3 Soňa Kouřilová 08.12.01 – 13.07. – Espooklub. rekord

Dálka

544 +1,0 5 Monica Hladíková 05.10.01 – 04.06. – Břeclav

422 -1,9 18 Lenka Marčíková 26.10.99 – 28.05. – Vyškov

343 +0,5 4 Lenka Slabáková 12.08.66 – 17.06. – Hodonín

Koule 4 kg

10,62 5 Eliška Němcová 20.07.01 – 24.06. – Olomouc

10,18 3 Natálie Slezáčková 20.02.93 – 07.01. – Ostrava

6,74 1 Lenka Marčíková 26.10.99 – 10.07. – Brno

6,36 3 Soňa Kouřilová 08.12.01 – 31.07. – Brno

Koule 3 kg

7,32 1 Lenka Slabáková 12.08.66 – 17.06. – Hodonín

Disk 1 kg

33,64 7 Eliška Němcová 20.07.01 – 19.08. – Břeclav

25,25 9 Natálie Slezáčková 20.02.93 – 13.05. – Uherské Hradiště

Oštěp 600 g

16,75 17 Lenka Marčíková 26.10.99 – 20.08. – Znojmo

Oštěp 500 g

16,60 1 Lenka Slabáková 12.08.66 – 17.06. – Hodonín

Kladivo 4 kg

46,26 5 Eliška Němcová 20.07.01 – 24.06. – Olomouc

3 000 m chůze

18:11,00 4 Lenka Slabáková 12.08.66 – 04.03. – Jablonec

5 000 m chůze

31:28,07 1 Lenka Slabáková 12.08.66 – 02.09. – Olomouc

10 000 m chůze

1:05:19,37 8 Lenka Slabáková 12.08.66 – 04.06.- Nové Město nad Metují

1 km chůze

5:44,0 7 Lenka Slabáková 12.08.66 – 05.08. – Brno

5 km chůze

30:18 7 Lenka Slabáková 12.08.66 – 20.05. – Poděbrady

10 km chůze

1:02:49 20 Lenka Slabáková 12.08.66 – 22.04. – Brandýs

Štafeta 4 x 200 m

1:53,09 4 Marčíková-Kouřilová-Dobrovská-Hladíková – 04.02. – Ostrava

1:54,02 6 Šimandlová-Havlíčková-Kreidlová-Navrátilová– 04.02. – Ostrava

Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/

2 037 4 Monica Hladíková 05.10.01 – 01.05. – Blansko

/8,44-13,57-27,81/

1 185 12 Lenka Marčíková 26.10.99 – 01.05. – Blansko

/9,44-15,26-32,79/

1 508 17 9,04-14,49-30,88 – 17.07. – Brno

Štafeta 4 x 100 m

49,29 4 A Fuksová-Bezdíčková-Křížová-Němcová – 13.05. – Uherské Hradiště

51,46 8 A Topinková-Němcová-Jedličková-Hladíková – 28.05. – Třinec

51,59 4 B Dobrovská-Jedličková-Hladíková-Konečná – 13.05. – Uherské Hradiště

52,14 6 A Dobešová-Topinková-Hladíková-Němcová 19.08. – Břeclav

53,07 4 B Zmeškalová-Dobešová-Jadličková-Topinková – 24.06. – Olomouc

55,22 1 Němcová-Marčíková-Hladíková-Kleiblová 04.06. – Břeclav

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+Slávia Trenčín/

51,10 8 A Hladíková-Konečná-Němcová-Šupicová – 24.06. – Olomouc

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+AK Olymp Brno/

58,67 4 B Dvořáková-Kleiblová-Smejkalová-Pavelková – 19.08. – Břeclav

Štafeta 4 x 400 m

4:05,54 2 A Bezdíčková-Fuksová-Kouřilová-Navrátilová – 13.05. – Uherské Hradiště

4:06,18 4 A Hladíková-Hudečková-Konečná-Navrátilová – 24.06. – Olomouc

4:06,58 4 A Němcová-Navrátilová-Křížiová-Konečná – 28.05. – Třinec

4:07,91 1 Hudečková-Hladíková-Kielarová-Němcová 19.08. – Břeclav

4:09,32 1 Hladíková-Kielarová-Kouřilová-Marčíková – 04.06. – Břeclav

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+AK Olymp Brno/

4:16,99 2 B Pavelková-Konečná-Hladíková-Hudečková – 13.05. – Uherské Hradiště

4:23,92 2 B Kielarová-Pavelková-Smejkalová Urbánková Alfery – 24.06. – Olomouc

4:43,50 7 Kleiblová-Smejkalová-Pavelková-Bezdíčková – 19.08. – Břeclav

Štafeta 4 x 800 m

9:33,49 1 Kouřilová-Kielarová-Smejkalová-Dobrovká – 24.07. – Brno-klub. Rekord

12:24,55 3 Klašková-Sýkorová-Šauerová-Toušová – 24.07. – Brno

Štafeta 4 x 800 m – smíšená /ACMS+AK Olymp Brno/

11:22,94 2 Marčíková-Dobrovolná-Pavelcová-Nováková – 24.07. – Brno

Změna příjmení: (květen 2023)

Natálie Nádeníčková nyní Slezáčková

JUNIORKY /18-19 let/

60 m

7,86 3 A Andrea Němcová 25.03.05 – 04.02. – Ostrava

100 m

12,46 -0,2 5 A Andrea Němcová 25.03.05 – 17.06. – Praha

14,61 -0,1 6 G Natálie Šedá 27.10.05. – 06.05. – Olomouc

150 m

19,22 4 B Andrea Němcová 25.03.05 – 07.01. – Ostrava

22,13 6 M Adéla Šimandlová 13.10.04 – 07.01. – Ostrava

200 m

25,50 2 A Andrea Němcová 25.03.05 – 26.02. – Ostrava

27,88 -0,6 1 D Eliška Konečná 07.08.05 – 11.06. – Ostrava

28,62 ms Nela Havlíčková 02.11.04 – 12.02. – Ostrava

29,93 5 C Adéla Šimandlová 13.10.04 – 14.01. – Ostrava

300 m

42,81 1 E Andrea Němcová 25.03.05 – 07.01. – Ostrava

46,50 4 J Adéla Šimandlová 13.10.04 – 07.01. – Ostrava

400 m

59,30 5 C Andrea Němcová 25.03.05 – 25.02. – Ostrava

1:02,25 ms Nela Havlíčková 02.11.04 – 12.02. – Ostrava

1:05,44 6 C Adéla Šimandlová 13.10.04 – 24.01. – Ostrava

1:02,43 6 B Eliška Konečná 07.08.05 – 13.05. – Uherské Hradiště

800 m

2:21,68 2 A Nela Havlíčková 02.11.04 – 16.02. – Ostrava

2:25,50 1 B Eliška Konečná 07.08.05 – 11.06. – Ostrava

1 míle – 1 609,34 m

6:28,29 11 Eliška Konečná 07.08.05 – 17.07. – Brno

400 m překážek

1:08,47 8 B Nela Havlíčková 02.11.04 – 17.06. – Praha

3 000 m překážek

13:43,36 4 Nela Havlíčková 02.11.04 – 09.09. – Břeclav

Dálka

525 -0,8 4 Andrea Němcová 25.03.05 – 06.05. – Olomouc

Výška

140 7 Nela Havlíčková 02.11.04 – 19.09. – Brno

Štafeta 4 x 200 m

1:44,78 2 Němcová-Bezdíčková-Křížová-Hudečková – 04.02. – Ostrava-klubovní rekord

1:44,93 5 A Němcová-Bezdíčková-Havlíčková-Křížová – 26.02. – Ostrava

Štafeta 4 x 400 m

4:31,23 3 Němcová-Konečná-Havlíčková-Šimandlová 04.06. – Břeclav

Štafeta 4 x 400 m- smíšená (ACMS+SK Speed Brno)

4:30,06 4 BendováFojtíčková-Havlíčková-Konečná – 11.06. – Ostrava

DOROSTENKY /16-17 let/

60 m

7,99 4 A Dominika Bezdíčková 23.05.06 – 14.01. – Ostrava

8,12 2 I Viktorie Křížová 03.03.06 – 07.01. – Ostrava

8,05 1 B – 19.09. – Brno

8,37 -0,2 1 B Kristýna Jedličková 03.12.07 – 10.07. – Brno

8,59 6 F Veronika Kreidlová 22.10.07 – 04.02. – Ostrava

8,60 7 C Michaela Osobová 18.04.07 – 14.01. – Ostrava

8,65 5 G Sára Melezínková 24.02.07 – 07.01. – Ostrava

8,61 3 B – 19.09. – Brno

8,68 6 F Pavlína Dobešová 23.02.07 – 07.01. – Ostrava

8,80 2 G Hana Zmeškalová 26.09.07 – 14.01. – Ostrava

8,83 6 G Barbora Topinková 29.09.07 – 07.01. – Ostrava

9,05 8 I Klára Dvořáková 24.02.06 – 24.01. – Ostrava

100 m

12,90 +0,5 3 Dominika Bezdíčková 23.05.06 – 14.05. – Dubnica nad Váhom

12,99 -1,1 1 C Viktorie Křížová 03.03.06 – 09.09. – Břeclav

13,52 +1,6 3 A Kristýna Jedličková 03.12.07 – 17.07. – Brno

/13,29 +2,7 5 C – 28.05. – Třinec/

13,59 +0,4 3 D Veronika Kreidlová 22.10.07 – 11.06. – Ostrava

13,63 +1,6 7 B Barbora Topinková 29.09.07 – 24.06. – Olomouc

14,64 +1,7 3 C Klára Dvořáková 24.02.06 – 31.07. – Brno

14,02 +0,0 7 D Pavlína Dobešová 23.02.07 – 13.05. – Uherské Hradiště

14,06 -2,6 4 A Sára

nková 24.02.07 – 03.06. – Znojmo

14,14 +1,5 3 C Hana Zmeškalová 26.09.07 – 17.07. – Brno

/14,11 +2,7 6 C – 28.05. – Třinec/

14,89 +2,1 2 E Klára Dvořáková 24.02.06 – 17.07. – Brno

150 m

19,07 2 C Dominika Bezdíčková 23.05.06 – 07.01. – Ostrava

19,31 3 D Viktorie Křížová 03.03.06 – 07.01. – Ostrava

20,60 +1,2 2 B Kristýna Jedličková 03.12.07 – 24.07. – Brno

20,98 5 L Pavlína Dobešová 23.02.07 – 07.01. – Ostrava

21,86 5 F Hana Zmeškalová 26.09.07 – 07.01. – Ostrava

200 m

25,12 +0,5 1 A Viktorie Křížová 03.03.06 – 03.06. – Znojmo

25,77 1 C Dominika Bezdíčková 23.05.06 – 14.01. – Ostrava

27,73 -0,4 3 F Pavlína Dobešová 23.02.07 – 03.06. – Znojmo

28,33 -2,7 4 D Barbora Topinková 29.09.07 – 11.06. – Ostrava

28,38 5 C Lucie Hudečková 30.04.06 – 04.02. – Ostrava

27,61 – 19.09. – Brno

28,41 2 I Veronika Kreidlová 22.10.07 – 04.02. – Ostrava

28,87 +1,1 3 A Kristýna Jedličková 03.12.07 – 17.07. – Brno

28,24 1 D – 19.09. – Brno

29,19 -0,9 3 E Lucie Dobrovská 20.06.06 – 11.06. – Ostrava

29,29 5 I Barbora Víchová 12.05.07 – 14.01. – Ostrava

29,30 5 G Sára Melezínková 24.02.07 – 16.02. – Ostrava

29,33 -0,9 4 E Hana Zmeškalová 26.09.07 – 11.06. – Ostrava

30,20 5 C Michaela Osobová 18.04.07 – 14.01. – Ostrava

30,63 5 L Klára Dvořáková 24.02.06 – 24.01. – Ostrava

30,78 3 C Karolína Králová 09.11.06 – 19.09. – Brno

31,83 7 B Helena Bryšová 12.06.05 – 19.09. – Brno

300 m

40,81 3 A Viktorie Křížová 03.03.06 – 07.01. – Ostrava-klubovní rekord

44,18 1 G Lucie Havelková 13.04.07 – 21.08. – Brno

45,45 5 H Pavlína Dobešová 23.02.07 – 07.01. – Ostrava

45,93 2 J Lucie Dobrovská 20.06.06 – 07.01. – Ostrava

400 m

55,50 2 Viktorie Křížová 03.03.06 – 18.06. – Praha-klubovní rekord

58,56 3 A Dominika Bezdíčková 23.05.06 – 04.02 – Ostrava

1:01,10 5 B Lucie Hudečková 30.04.06 – 11.06. – Ostrava

1:01,57 1 C Pavlína Dobešová 23.02.07 – 09.09. – Břeclav

1:05,50 6 C Lucie Dobrovská 20.06.06 – 06.05. – Olomouc

1:07,65 4 E Karolína Králová 09.11.06 – 03.06. – Znojmo

600 m

1:44,95 9 A Lucie Hudečková 30.04.06 – 07.01. – Ostrava

1:45,05 2 C Lucie Dobrovská 20.06.06 – 07.01. – Ostrava

800 m

2:16,76 3 A Lucie Hudečková 30.04.06 – 17.06. – Praha

2:21,63 5 A Lucie Havelková 13.04.07 – 11.06. – Ostrava

2:24,93 8 B Lucie Dobrovská 20.06.06 – 25.02. – Ostrava

2:34,23 3 A Pavlína Dobešová 23.02.07 – 19.09. – Brno

2:42,79 9 Karolína Králová 09.11.06 – 06.05. – Olomouc

1 000 m

3:01,26 2 Lucie Hudečková 30.04.06 – 21.08. – Brno-klubovní rekord

1 500 m

5:15,11 ms Lucie Havelková 13.04.07 – 28.05. – Vyškov

1 míle – 1 609,34 m

5:26,46 4 Lucie Hudečková 30.04.06 – 17.07. – Brno

2 000 m

8:18,13 11 Doubravka Procházková 10.05.06 – 10.07. – Brno

12 minut na dráze

2 482 1 Barbora Topinková 29.09.07 – 13.09. – Brno

3 000 m

12:06,72 5 Natálie Bartošová 14.04.06 – 09.09. – Břeclav

60 m překážek

8,79 2 Dominika Bezdíčková 23.05.06 – 02.02. – Ostrava

100 m překážek

14,26 -0,6 1 A Dominika Bezdíčková 23.05.06 – 09.09. – Břeclavklubovní rekord

100 m překážek – ženské

14,62 +0,1 1 C Dominika Bezdíčková 23.05.06 – 19.08. – Břeclav-klubovní rekord

200 m překážek

32,32 -1,8 1 C Pavlína Dobešová 23.02.07 – 21.08. – Brno

300 m překážek

42,76 1 A Dominika Bezdíčková 23.05.06 – 09.09. – Břeclav

48,33 1 D Pavlína Dobešová 23.02.07 – 09.09. – Břeclav

51,69 5 C Hana Zmeškalová 26.09.07 – 11.06. – Ostrava

400 m překážek – ženské

1:02,57 6 A Dominika Bezdíčková 23.05.06 – 29.07. – Tábor-KR

1:09,93 3 B Pavlína Dobešová 23.02.07 – 19.08. – Břeclav

2 000 m překážek

7:48,84 6 Lucie Dobrovská 20.06.06 – 03.06. – Znojmo

1 500 m překážek

5:46,07 2 Lucie Dobrovská 20.06.06 – 01.05. – Blansko

Výška

153 1 Sára Melezínková 24.02.07 – 14.05. – Hradec Králové

150 1 Veronika Kreidlová 22.10.07 – 02.05. – Brno

148 11 Hana Zmeškalová 26.09.07 – 24.06. – Olomouc

144 5 Pavlína Dobešová 23.02.07 – 19.09. – Brno

134 4 Valerie Semotamová 07.03.07 – 03.05. – Brno

Dálka

507 -0,6 1 Dominika Bezdíčková 23.05.06 – 24.07. – Brno

497 10 Kristýna Jedličková 03.12.07 – 16.02. – Ostrava

490 -0,4 16 Pavlína Dobešová 23.02.07 – 19.08. – Břeclav

477 -0,2 7 Veronika Kreidlová 22.10.07 – 03.06. – Znojmo

444 19 Hana Zmeškalová 26.09.07 – 07.01. – Ostrava

439 3 Valerie Semotamová 07.03.07 – 03.05. – Brno

423 26 Barbora Víchová 12.05.07 – 14.01. – Ostrava

416 0,1 21 Klára Dvořáková 24.02.06 06.05. – Olomouc

405 11 Helena Bryšová 12.06.05 – 19.09. – Brno

Tyč

230 1 Veronika Kreidlová 22.10.07 – 31.03. – Brno-klubovní rekord

Oštěp 500 g

26,14 1 Kristýna Jedličková 03.12.07 – 17.07. – Brno

Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/

1 949 5 Kristýna Jedličková 03.12.07 – 17.07. – Brno

/8,49-13,52-28,87/

1 709 11 Hana Zmeškalová 26.09.07 – 17.07. – Brno

/8,83-14,14-29,51/

1 518 8 Barbora Topinková 29.09.07 – 01.05. – Blansko

/9,24-14,55-29,87/

1 426 18 Klára Dvořáková 24.02.06 – 17.07. – Brno

/9,10-14,89-31,02/

Štafeta 4 x 100 m

54,52 5 B Dobešová-Dobrovská-Hudečková-Zmeškalová – 06.05. – Olomouc

54,68 2 Jedličková-Topinková-Dvořáková-Kreidlová – 03.06. – Znojmo

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /Moravská Slavia+SK Speed Brno+Orel Vyškov/

50,31 3 A Bezdíčková-Chlebková-Křížová-Lasotová – 06.05. – Olomouc

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /Moravská Slavia+SK Speed Brno/

51,94 2 B BöhmováBukáčkováMádrová-Topinková

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /Moravská Slavia+Orel Vyškov/

50,63 2 A Bezdíčková-Jedličková-Křížová-Lasotová – 09.09. – Břeclav

Štafeta 4 x 400 m

4:04,98 1 Hudečková-Bezdíčková-Křížová-Dobrovská – 03.06. – Znojmo

4:16,77 4 Topinková-Hudečková-Dobrovská-Dobešová – 11.06. – Ostrava

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /Moravská Slavia+SK Speed Brno/

4:22,31 1 B Dobešová-Chlebková-Zmeškalová-Mádrová – 09.09. – Břeclav

STARŠÍ ŽÁKYNĚ /14-15 let/

50 m

6,97 1 C Barbora Brožová 14.07.08 – 24.01. – Brnoklubovní rekord

7,97 1 B – 02.05. – Brno

7,13 2 E Kateřina Stroblová 21.12.09 – 24.01. – Brno

7,30 1 D Leontýna Eliášová 05.02.09 – 24.01. – Brno

7,66 2 F Barbora Karaffová 02.10.09 – 24.01. – Brno

60 m

7,82 +0,6 2 A Barbora Brožová 14.07.08 – 02.09. – Brno

8,01 +0,5 2 B Kateřina Stroblová 21.12.09 – 02.09. – Brno

8,26 +1,2 3 C Kateřina Kocůrová 26.01.09 – 10.06. – Olomouc

/8,21 +2,3 2 D – 10.06. – Olomouc/

8,35 -0,6 1 B Stela Navrátilová 30.06.09 – 22.04. – Brno

8,40 1 C Leontýna Eliášová 05.02.09 – 17.02. – Olomouc

8,40 1 A Julie Hojačová 13.07.09 – 03.05. – Brno

8,41 +0,0 5 A Ema Fialová 11.02.08 – 22.04. – Brno

8,43 –0,6 3 C Barbora Karaffová 02.10.09 – 10.09. – Frýdek-Místek

8,49 +1,1 2 G Monika Kačínová 16.06.08 – 02.09. – Brno

8,54 +0,0 1 B Valerie Jakubcová 19.11.08 – 07.05. – Vyškov

8,58 -1,2 2 C Ellen Ondrušková 04.09.09 – 22.04. – Brno

8,70 +0,7 2 P Nikola Koláčná 30.04.09 – 02.09. – Brno

8,73 2 E Tereza Karbanová 24.01.08 – 16.12. – Ostrava

8,83 +1,3 1 T Pavlína Lísková 21.02.09 – 02.09. – Brno

8,88 +0,8 7 C Justýna Doležalová 25.04.08 – 20.05. – Břeclav

8,85 3 C – 19.09. – Brno

8,90 2 G Matylda Šmikmátorová 30.07.09 – 16.12. – Ostrava

8,94 +0,1 1 S Kateřina Mašínská 03.09.09 – 02.09. – Brno

8,95 +0,3 1 I Stela Knoblochová 12.07.09 – 21.08. – Brno

8,89 3 H Johana Šlégrová 03.08.08 – 16.12. – Ostrava

9,00 -0,3 3 B Natálie Honzíková 12.09.09 – 29.04. – Blansko

9,03 +1,4 1 E Ema Burešová 02.10.09 – 17.07. – Brno

9,03 2 F Lucie Hradílková 09.11.09 – 16.12. – Ostrava

9,12 +0,8 4 H Barbora Vérostová 15.09.09 – 10.06. – Olomouc

9,16 5 F Barbora Uhříková 01.04.08 – 16.12. – Bratislava

9,20 +0,7 6 D Lucie Mastná 01.11.09 – 10.09. – Frýdek-Místek

9,20 4 G Martina Nováková 17.09.08 – 16.12. – Bratislava

9,73 -1,4 4 H Lucie Vránová 26.08.09 – 22.04. – Brno

10,27 -1,4 5 H Amálie Kavalcová 10.10.09 – 22.04. – Brno

100 m

12,64 +1,6 1 A Barbora Brožová 14.07.08 – 17.07. – Brno

13,46 +1,6 1 B Ema Fialová 11.02.08 – 31.07. – Brno

13,73 +1,5 2 B Monika Kačínová 16.06.08 – 17.07. – Brno

13,75 +1,5 1 C Kateřina Kocůrová 26.01.09 – 17.07. – Brno

14,06 +1,5 4 B Barbora Karaffová 02.10.09 – 17.07. – Brno

14,40 +0,6 2 D Ema Burešová 02.10.09 – 17.07. – Brno

15,08 +1,4 3 D Martina Nováková 17.09.08 – 31.07. – Brno

150 m

19,17 2 A Kateřina Stroblová 21.12.09 – 16.12. – Ostrava

19,37 +0,6 1 A Barbora Brožová 14.07.08 – 24.07. – Brno

20,10 1 C Stela Navrátilová 30.06.09 – 16.12. – Ostrava

20,46 -1,1 4 B Valerie Jakubcová 19.11.08 – 10.06. – Olomouc

20,48 -0,5 1 D Ema Fialová 11.02.08 – 10.09. – Frýdek-Místek

20,52 -0,8 2 B Monika Kačínová 16.06.08 – 21.06. – Vyškov

/20,36 +4,1 4 C – 10.06. – Olomouc/

21,26 +0,9 1 D Ellen Ondrušková 04.09.09 – 21.06. – Vyškov

21,26 1 F Ema Burešová 02.10.09 – 16.12. – Ostrava

21,37 2 F Tereza Karbanová 24.01.08 – 16.12. – Ostrava

21,48 -0,5 1 C Pavlína Lísková 21.02.09 – 21.06. – Vyškov

21,48 6 D Karolína Lamačová 06.02.09 – 16.12. – Ostrava

21,60 2 E Kateřina Mašínská 03.09.09 – 16.12. – Ostrava

21,61 -1,5 4 D Nikola Koláčná 30.04.09 – 29.04. – Blansko

21,82 -0,5 2 C Barbora Vérostová 15.09.09 – 21.06. – Vyškov

21,95 -1,5 3 D Justýna Doležalová 25.04.08 – 20.05. – Břeclav

22,31 4 B Barbora Uhříková 01.04.08 – 10.12. – Bratislava

23,37 2 C Martina Nováková 17.09.08 – 10.12. – Bratislava

23,51 4 G Lucie Vránová 26.08.09 – 16.12. – Ostrava

24,11 5 Ch Amálie Kavalcová 10.10.09 – 13.01. – Ostrava

200 m

27,37 +1,1 1 A Barbora Brožová 14.07.08 – 17.07. – Brno

28,21 +1,1 3 B Monika Kačínová 16.06.08 – 17.07. – Brno

28,24 +1,1 1 C Kateřina Kocůrová 26.01.09 – 17.07. – Brno

29,71 +1,3 1 E Ema Burešová 02.10.09 – 17.07. – Brno

29,87 +1,1 2 C Barbora Karaffová 02.10.09 – 17.07. – Brno

30,33 4 B – 19.09. – Brno

300 m

42,59 1 C Ema Fialová 11.02.08 – 03.09. – Brno

42,75 4 A Leontýna Eliášová 05.02.09 – 20.05. – Břeclav

43,56 1 C Kateřina Kocůrová 26.01.09 – 16.12. – Ostrava

44,51 1 B Kateřina Stroblová 21.12.09 – 22.04. – Brno

44,88 1 C Stela Navrátilová 30.06.09 – 22.04. – Brno

44,90 4 A Valerie Jakubcová 19.11.08 – 07.05. – Vyškov

45,53 1 B Monika Kačínová 16.06.08 – 21.06. – Vyškov

45,74 2 Ch Ellen Ondrušková 04.09.09 – 03.09. – Brno

46,00 1 I Nikola Koláčná 30.04.09 – 03.09. – Brno

46,83 2 D Ema Burešová 02.10.09 – 16.12. – Ostrava

46,86 2 L Julie Hojačová 13.07.09 – 03.09. – Brno

47,08 4 L Stela Knoblochová 12.07.09 – 03.09. – Brno

48,13 3 I Kateřina Mašínská 03.09.09 – 22.04. – Brno

49,56 Pavlína Lísková 21.02.09 – 03.09. – Brno

49,56 2 E Lucie Hradílková 09.11.09 – 16.12. – Ostrava

49,68 5 D Barbora Uhříková 01.04.08 – 16.12. – Ostrava

50,20 3 B Justýna Doležalová 25.04.08 – 07.05. – Vyškov

50,94 2 F Martina Nováková 17.09.08 – 21.08. – Brno

52,09 4 E Lucie Vránová 26.08.09 – 16.12. – Ostrava

500 m

1:34,80 5 A Martina Nováková 17.09.08 – 10.07. – Brno

600 m

1:46,99 2 B Julie Hojačová 13.07.09 – 02.05. – Brno

1:58,12 1 A Kateřina Stroblová 21.12.09 – 04.05. – Brno

800 m

2:13,01 1 Ema Fialová 11.02.08 – 25.06. – Olomoucklubovní rekord

2:28,48 1 A Ellen Ondrušková 04.09.09 – 22.04. – Brno

2:36,62 3 B Monika Kačínová 16.06.08 – 10.09. – Frýdek-Místek

2:41,10 2 C Ema Burešová 02.10.09 – 10.06. – Olomouc

2:42,71 3 C Kateřina Stroblová 21.12.09 – 21.01. – Ostrava

2:44,57 4 C Johana Čechová 18.09.08 – 05.02. – Ostrava

2:45,56 4 D Stela Navrátilová 30.06.09 – 21.01. – Ostrava

2:46,47 1 B Stela Knoblochová 12.07.09 – 02.05. – Brno

2:46,82 4 B Martina Nováková 17.09.08 – 22.04. – Brno

2:49,15 8 C Natálie Honzíková 12.09.09 – 05.02. – Ostrava

2:49,59 5 A Adéla Látalová 14.08.08 – 02.05. – Brno

2:56,42 6 B Lucie Hradílková 09.11.09 – 13.01. – Ostrava

2:56,63 7 B Julie Hojačová 13.07.09 – 13.01. – Ostrava

2:57,35 8 B Amálie Kavalcová 10.10.09 – 13.01. – Ostrava

2:59,58 4 A Karolína Loskotová 03.06.08 – 04.05. – Brno

3:06,29 9 Kristýna Čejková 06.11.09 – 07.05. – Vyškov

3:20,22 9 F Barbora Brožová 14.07.08 – 21.01. – Ostrava

3:27,10 9 B Justýna Doležalová 25.04.08 – 03.05. – Brno

3:39,80 12 B Barbora Karaffová 02.10.09 – 21.01. – Ostrava

1 000 m

3:17,91 5 Ellen Ondrušková 04.09.09 – 21.08. – Brno

3:40,88 6 Stela Navrátilová 30.06.09 – 21.08. – Brno

3:41,87 7 Natálie Honzíková 12.09.09 – 21.08. – Brno

3:45,40 10 Ema Burešová 02.10.09 – 21.08. – Brno

1 500 m

5:03,87 4 C Ema Fialová 11.02.08 – 04.09. – Brno

5:15,64 2 Ellen Ondrušková 04.09.09 – 20.05. – Břeclav

5:20,42 3 Julie Hojačová 13.07.09 – 16.12. – Ostrava

5:42,48 4 B Martina Nováková 17.09.08 – 05.02. – Ostrava

5:43,92 3 Natálie Honzíková 12.09.09 – 26.08. – Břeclav

5:44,60 5 Monika Kačínová 16.06.08 – 29.04. – Blansko

5:51,50 9 Johana Čechová 18.09.08 – 13.01. – Ostrava

6:21,74 17 B Ema Burešová 02.10.09 – 04.09. – Brno

6:24,00 10 Amálie Kavalcová 10.10.09 – 29.04. – Blansko

2 000 m

7:45,81 9 Barbora Strýčková 26.05.08 – 10.07. – Brno

8:18,78 12 Sofie Stašková 15.06.09 – 10.07. – Brno

3 000 m

11:31,71 6 Ellen Ondrušková 04.09.09 – 17.09. – Břeclavklubovní rekord

12:28,47 2 Johana Čechová 18.09.08 – 20.05. – Břeclav

12:32,58 6 Natálie Honzíková 12.09.09 – 10.06. – Olomouc

12:38,65 3 Julie Hojačová 13.07.09 – 20.05. – Břeclav

13,06,31 1 Martina Nováková 17.09.08 – 26.08. – Břeclav

15:06,78 9 Kristýna Čejková 06.11.09 – 05.02. – Ostrava

50 m překážek

7,66 1 A Barbora Brožová 14.07.08 – 24.01. – Brnorekord Moravy a Slezska

8,26 2 A Kateřina Stroblová 21.12.09 – 24.01. – Brno

8,36 3 A Leontýna Eliášová 05.02.09 – 24.01. – Brno

9,38 3 B Barbora Karaffová 02.10.09 – 24.01. – Brno

60 m překážek

8,71 1 A Barbora Brožová 14.07.08 – 16.12. – Ostravaklubovní rekord

8,75 2 A Kateřina Stroblová 21.12.09 – 16.12. – Ostrava

8,96 3 B Stela Navrátilová 30.06.09 – 04.03. – Ostrava

9,63 2 A Leontýna Eliášová 05.02.09 – 05.02. – Ostrava

9,69 3 B Johana Čechová 18.09.08 – 21.01. – Ostrava

10,00 2 G Ema Fialová 11.02.08 – 21.01. – Ostrava

10,37 2 C Matylda Šmikmátorová 30.07.09 – 16.12. – Ostrava

11,06 6 F Barbora Karaffová 02.10.09 – 21.01. – Ostrava

11,28 4 C Lucie Mastná 01.11.09 – 16.12. – Ostrava

100 m překážek

14,15 +0,5 2 Barbora Brožová 14.07.08 – 16.09. – Břeclavklubovní rekord

14,72 -1,4 3 A Kateřina Stroblová 21.12.09 – 10.06. – Olomouc

15,17 -0,7 2 A Stela Navrátilová 30.06.09 – 29.04. – Blansko

15,23 +0,5 3 A Leontýna Eliášová 05.02.09 – 21.06. – Vyškov

16,38 +0,5 6 A Johana Čechová 18.09.08 – 21.06. – Vyškov

17,00 +0,9 2 B Kateřina Mašínská 03.09.09 – 21.06. – Vyškov

17,18 +0,9 3 B Barbora Karaffová 02.10.09 – 21.06. – Vyškov

19,29 -0,1 7 B Lucie Mastná 01.11.09 – 26.08. – Břeclav

200 m překážek

29,85 -0,6 2 Kateřina Stroblová 21.12.09 – 25.06. – Olomouc

30,71 -0,6 1 B Stela Navrátilová 30.06.09 – 07.05. – Vyškov

32,21 -0,6 3 B Leontýna Eliášová 05.02.09 – 07.05. – Vyškov

32,62 -1,7 1 C Barbora Brožová 14.07.08 – 20.05. – Břeclav

34,56 -0,6 5 B Kateřina Mašínská 03.09.09 – 07.05. – Vyškov

35,31 -2,5 4 A Nikola Koláčná 30.04.09 – 07.05. – Vyškov

35,42 -0,5 2 D Karolína Lamačová 06.02.09 – 10.09. – Frýdek-Místek

37,02 +0,2 2 C Lucie Mastná 01.11.09 – 26.08. – Břeclav

38,95 -0,5 4 D Pavlína Lísková 21.02.09 – 10.09. – Frýdek-Místek

1 500 m překážek

5:48,26 2 Ellen Ondrušková 04.09.09 – 10.09. – Frýdek-Místek

5:58,57 3 Julie Hojačová 13.07.09 – 10.09. – Frýdek-Místek

6:03,98 2 Johana Čechová 18.09.08 – 26.08 – Břeclav

6:17,66 3 Natálie Honzíková 12.09.09 – 29.04 – Blansko

Dálka

497 13 A Barbora Brožová 14.07.08 – 21.01. – Ostrava

479 -0,2 6 Karolína Lamačová 06.02.09 – 21.06 – Vyškov

478 18 A Stela Navrátilová 30.06.09 – 21.01. – Ostrava

476 20 A Ema Fialová 11.02.08 – 21.01. – Ostrava

476 7 Johana Čechová 18.09.08 – 17.02. – Olomouc

474 13 Barbora Karaffová 02.10.09 – 16.12. – Ostrava

463 +0,1 17 Nikola Koláčná 30.04.09 – 10.09. – Frýdek-Místek

458 +0,2 8 Kateřina Mašínská 03.09.09 – 21.06 – Vyškov

439 -0,5 15 Natálie Honzíková 12.09.09 – 26.08. – Břeclav

432 +1,1 11 Julie Hojačová 13.07.09 – 21.06 – Vyškov

426 11 B Kateřina Stroblová 21.12.09 – 21.01. – Ostrava

422 +1,4 16 Barbora Vérostová 15.09.09 – 21.06 – Vyškov

414 +1,2 16 Lucie Mastná 01.11.09 – 20.05. – Břeclav

414 26 Johana Šlégrová 03.08.08 – 16.12. – Ostrava

409 -0,5 16 Ellen Ondrušková 04.09.09 – 21.08. – Brno

407 -1,0 15 Kateřina Kocůrová 26.01.09 – 22.04. – Brno

407 +0,9 20 Stela Knoblochová 12.07.09 – 21.06 – Vyškov

404 7 Adéla Látalová 14.08.08 – 02.05. – Brno

397 +1,1 11 Justýna Doležalová 25.04.08 – 07.05. – Vyškov

378 +0,5 9 Martina Nováková 17.09.08 – 10.07. – Brno

378 -0,1 22 Pavlína Lísková 21.02.09 – 21.08. – Brno

364 +0,3 26 Lucie Vránová 26.08.09 – 22.04. – Brno

350 -0,6 29 Ema Burešová 02.10.09 – 21.08. – Brno

304 +0,4 29 Kristýna Čejková 06.11.09 – 22.04. – Brno

Výška

166 1 Barbora Brožová 14.07.08 – 02.09. – Brno-klubovní rekord

157 7 Ema Fialová 11.02.08 – 10.06. – Olomouc

154 2 Stela Knoblochová 12.07.09 – 07.05. – Vyškov

146 5 Karolína Lamačová 06.02.09 – 26.08. – Břeclav

144 4 B Johana Čechová 18.09.08 – 21.01. – Ostrava

1 Monika Holá 17.02.09 – 03.05. – Brno

140 6 Kateřina Mašínská 03.09.09 – 07.05. – Vyškov

132 10 B Stela Navrátilová 30.06.09 – 21.01. – Ostrava

17 B Kateřina Stroblová 21.12.09 – 21.01. – Ostrava

131 14 Pavlína Lísková 21.02.09 – 26.08. – Břeclav

130 10 Sarah Fremelová 06.01.09 – 02.05. – Brno

120 30 B Barbora Karaffová 02.10.09 – 21.01. – Ostrava

115 11 Lucie Vránová 26.08.09 – 22.04. – Brno

Koule 3 kg

11,71 1 Valerie Jakubcová 19.11.08 – 13.01. – Ostrava

8,64 1 Johana Čechová 18.09.08 – 03.05. – Brno

8,59 2 Barbora Brožová 14.07.08 – 21.01. – Ostrava

8,42 2 Karolína Lamačová 06.02.09 – 22.04. – Brno

8,31 5 Sarah Fremelová 06.01.09 – 02.05. – Brno

7,53 26 Barbora Karaffová 02.10.09 – 21.01. – Ostrava

7,11 11 Barbora Vérostová 15.09.09 – 16.12. – Ostrava

7,02 41 Ema Fialová 11.02.08 – 21.01. – Ostrava

6,45 28 Karolína Loskotová 03.06.08 – 04.05. – Brno

6,42 54 Stela Navrátilová 30.06.09 – 21.01. – Ostrava

6,30 56 Kateřina Stroblová 21.12.09 – 21.01. – Ostrava

4,35 4 Martina Nováková 17.09.08 – 31.07. – Brno

Oštěp 500 g

30,93 2 Karolína Lamačová 06.02.09 – 26.08. – Břeclav

21,64 2 Barbora Karaffová 02.10.09 – 17.07. – Brno

20,87 12 Pavlína Lísková 21.02.09 – 26.08. – Břeclav

15,05 Barbora Vérostová 15.09.09 – 22.04. – Brno

11,44 5 Ema Burešová 02.10.09 – 17.07. – Brno

Disk 0,75 kg

16,14 9 Pavlína Lísková 21.02.09 – 26.08. – Břeclav

Kriketový míček

44,50 1 Monika Holá 17.02.09 – 03.05. – Brno

Pětiboj (60 m přek. -výška-koule 3 kg-dálka-800 m)

2 983 6 Ema Fialová 11.02.08 – 21.01. – Ostrava-klubovní rekord

/10,00-150-7,02-476-2:20,31/

2 715 12 Barbora Brožová 14.07.08 – 21.01. – Ostrava

/8,92-156-7,21-497-3:320,22/

2 691 15 Johana Čechová 18.09.08 – 21.01. – Ostrava

/9,69-144-8,63-456-2:48,25/

2 548 17 Stela Navrátilová 30.06.09 – 21.01. – Ostrava

/9,49-132-6,42-478-2:45,56/

2 357 25 Kateřina Stroblová 21.12.09 – 21.01. – Ostrava

/9,50-132-6,30-426-2:42,71/

1 694 45 Barbora Karaffová 02.10.09 – 21.01. – Ostrava

/11,06-120-7,53-441-3:39,80/

Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/

2 381 1 Barbora Brožová 14.07.08 – 17.07. – Brno

/7,94-12,64-27,37/

1 931 6 Monika Kačínová 16.06.08 – 17.07. – Brno

/8,61-13,73-28,21/

1 904 7 Kateřina Kocůrová 26.01.09 – 17.07. – Brno

/8,69-13,75-28,24/

1 773 10 Barbora Karaffová 02.10.09 – 17.07. – Brno

/8,55-14,06-29,82/

1 604 14 Ema Burešová 02.10.09 – 17.07. – Brno

/9,03-14,40-29,71/

Štafeta 4 x 60 m

29,88 1 B Stroblová-Eliášová-Fialová-Brožová – 10.06. – Olomoucklubovní rekord

30,67 1 A Brožová-Eliášová-Fialová-Stroblová – 20.05. – Břeclav

31,07 3 B Stroblová-Kocůrová-Fialová-Brožová – 16.09. – Břeclav

31,44 1 B Eliášová-Fialová-Hojačová-Jakubcová – 21.06. – Vyškov

31,85 3 A Jakubcová-Kačínová-Ondrušková-Karaffová – 10.09. – Frýdek-Místek

31,90 1 C Kocůrová-Burešová-Jakubcová-Hojačová – 10.06. – Olomouc

31,94 1 B Jakubcová-Karaffová-Kocůrová-Ondrušková – 20.05. – Břeclav

31,96 1 Eliášová-Jakubcová-Kocůrová-Ondrušková – 29.04. – Blansko

32,48 2 A Karaffová-Karbanová-Koláčná-Mašínská – 26.08. – Břeclav

33,45 3 Čechová-Kačínová-Koláčná-Mašínská – 29.04. – Blansko

33,50 3 B Burešová-Čechová-Kačinová-Ondrušková – 21.06. – Vyškov

33,93 4 B Doležalová-Lamačová-Kačínová-Burešová – 20.05. – Břeclav

34,43 2 C Burešová-Mastná-Vérostová-Knoblochová – 10.09. – Frýdek-Místek

34,63 3 B Burešová-Čechová-Vérostová-Honzíková – 26.08. – Břeclav

Štafeta 4 x 200 m

1:47,52 1 D Stroblová-Navrátilová-Brožová-Fialová – 05.03. – Ostrava-klubovní rekord

1:49,64 4 A Brožová-Eliášová-Navrátilová-Stroblová – 05.02. – Ostravaklubovní rekord

1:55,79 4 A Karaffová-Šléglová-Burešová-Brožová – 16.12. – Ostrava

1:56,39 2 C Ondrušková-Mačínská-Lamačová-Kocůrová – 16.12. – Ostrava

1:55,88 4 D Burešová-Čechová-KaraffováHonzíková – 05.02. – Ostrava

1:56,02 2 B Čechová-Jakubcová-Eliášová-Burešová – 13.01. – Ostrava

2:06,61 4 B Honzíková-Vránová-Hradílková-Vérostová – 16.12. – Ostrava

Štafeta 4 x 300 m

2:52,59 3 C Fialová-Kocůrová-Kačínová-Stroblová – 17.09. – Břeclavklubovní rekord

2:56,62 2 A Eliášová-Fialová-Stroblová-Kccůrová – 10.06. – Olomouc

3:03,39 3 A Hojačová-Jakubová-Kačínová-Kocůrová – 10.09. – Frýdek-Místek

3:15,37 5 B Burešová-Kačínová-Jakubcová-Hojačová – 10.06. – Olomouc

3:17,70 2 Kocůrová-Eliášová-Kačínová-Ondrušková– 07.05. – Vyškov

Štafeta 4 x 300 m – smíšená /ACMS-Orel Vyškov/

2:57,60 2 A Jakubová-Kačínová-Kocůrová-Fialová – 26.08. – Břeclav

3:03,03 1 B Burešová-Trojancová-Kocůrová-Knoblochová – 21.06. – Vyškov

3:11,38 2 B Burešová-Knoblochová-Ondrušková-Trojancová – 26.08. – Břeclav

Štafeta 4 x 300 m – smíšená /ACMS-TJ Sokol Přísnotice-Orel Vyškov/

3:12,95 2 Burešová-Gottwaldová-Koláčná-Trojancová– 10.09. – Frýdek-Místek

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ /12-13 let/

50 m

7,34 2 A Eliška Knotková 30.10.10 – 24.01. – Brnoklubovní rekord

7,67 1 B Aneta Zavřelová 20.06.10 – 24.01. – Brno

7,88 3 H Victoria Šauerová 17.05.10 – 24.01. – Brno

8,08 2 F Linda Vykydalová 23.07.11 – 24.01. – Brno

8,57 2 G Alena Homolová 10.03.11 – 24.01. – Brno

8,79 3 G Nela Sedláčková 14.02.10 – 24.01. – Brno

9,11 4 E Adéla Lepková 20.10.11 – 24.01. – Brno

60 m

8,38 +1,0 5 A Eliška Knotková 30.10.10 – 18.06. – Třinec

8,41 +0,7 2 A Aneta Zavřelová 20.06.10 – 23.09. – Zlín

8,61 +1,0 1 C Anna Sýkorová 08.06.11 – 23.09. – Zlín

8,61 2 G Victoria Šauerová 17.05.10 – 15.12. – Ostrava

8,68 +1,4 3 D Kristýna Toušová 21.07.10 – 21.08. – Brno

8,77 2 A Kateřina Martečíková 07.04.10 – 03.05. – Brno

8,84 +1,0 5 C Julie Kobská 28.04.10 23.09. – Zlín

8,87 +0,6 1 E Kristýna Kucharíková 24.11.10 – 22.04. – Brno

8,89 +0,2 1 D Tina Plchová 10.09.11 – 22.06. – Brno

8,92 +0,4 1 D Eliška Kulhavá 28.01.10 – 23.09. – Zlín

8,96 1 B Nella Marešová 03.05.11 – 29.04. – Blansko

9,05 1 E Veronika Dobešová 09.06.11 – 23.09. – Zlín

9,06 -0,5 2 F Marina Hajnovičová 12.05.10 – 21.08. – Brno

9,11 +0,2 5 C Linda Vykydalová 23.07.11 – 22.06. – Brno

9,17 4 F Valentýna Doležalová 27.08.10 – 15.12. – Ostrava

9,21 +0,1 3 A Anežka Kocůrová 25.12.10 – 20.05. – Břeclav

9,22 –0,7 1 D Lucie Kucharíková 24.11.10 – 07.09. – Hodonín

9,09 – 13.10. – Brno

9,30 –0,7 3 D Kristýna Vaverová 11.08.10 – 07.09. – Hodonín

9,31 -1,1 4 E Valentýna Jelínková 12.11.10 – 22.06. – Brno

9,35 +1,1 1 F Klára Vykoupilová 11.09.10 – 23.09. – Zlín

9,36 2 B Michaela Zítková 13.01.11 – 03.02. – Brno

9,43 +0,1 2 E Veronika Anemari Křížová 30.07.11 – 07.09. – Hodonín

9,46 +0,8 3 F Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 22.06. – Brno

9,48 +0,7 1 I Veronika Honzíková 17.06.11 – 22.04. – Brno

9,48 5 C Sofie Nantlová 15.09.11 15.12. – Ostrrava

9,51 -1,6 4 B Alena Homolová 10.03.11 – 07.05. – Vyškov

9,54 -0,1 2 Ch Sophie Fremelová 30.12.10 – 21.08. – Brno

9,59 5 C Nela Svobodová 19.06.10 – 02.05. – Brno

9,60 +0,2 6 G Simona Landová 28.05.11 – 22.04. – Brno

9,61 +0,2 2 G Štěpánka Výskalová 03.10.11 – 22.06. – Brno

9,67 -0,3 Linda Dobšáková 09.12.11 – 02.09. – Brno

9,73 -0,6 2 D Denisa Topinková 19.03.10 – 07.06. – Brno

9,85 +0,2 7 F Nela Sedláčková 14.02.10 – 22.06. – Brno

10,14 6 H Lucie Stará 13.12.11 – 15.12. – Ostrava

10,46 +0,7 6 I Adéla Lepková 20.10.11 – 22.04. – Brno

11,24 -0,6 5 D Eliška Vařeková 11.02.11 – 07.06. – Brno

100 m

13,79 +1,5 3 B Aneta Zavřelová 20.06.10 – 17.07. – Brno

14,08 +1,6 3 B Victoria Šauerová 17.05.10 – 31.07. – Brno

14,11 +2,2 1 E Kristýna Toušová 21.07.10 – 31.07. – Brno

14,24 +1,7 2 C Anna Sýkorová 08.06.11 – 31.07. – Brno

14,68 +1,4 2 D Marina Hajnovičová 12.05.10 – 31.07. – Brno

15,11 +3,2 2 F Anežka Kocůrová 25.12.10 – 17.07. – Brno

15,30 +2,2 3 E Kristýna Vaverová 11.08.10 – 31.07. – Brno

15,68 +2,2 4 E Valentýna Jelínková 12.11.10 – 31.07. – Brno

15,73 +1,4 4 D Denisa Topinková 19.03.10 – 31.07. – Brno

150 m

20,42 +0,1 1 A Eliška Knotková 30.10.10 – 22.06. – Brno

21,06 +1,3 1 D Aneta Zavřelová 20.06.10 – 18.06. – Třinec

21,12 +0,3 3 I Victoria Šauerová 17.05.10 – 03.09. – Brno

21,14 +0,6 3 L Kristýna Toušová 21.07.10 – 03.09. – Brno

21,38 +1,2 3 C Anna Sýkorová 08.06.11 – 24.07. – Brno

21,58 +2,0 3 O Eliška Kulhavá 28.01.10 – 03.09. – Brno

21,64 +2,3 1 F Tina Plchová 10.09.11 – 23.09. – Zlín

21,74 2 B Marina Hajnovičová 12.05.10 – 15.12. – Ostrava

21,77 -0,9 1 I Julie Kobská 28.04.10 – 22.06. – Brno

21,90 +1,2 4 C Nella Marešová 03.05.11 – 24.07. – Brno

22,40 -2,7 5 G Kristýna Kucharíková 24.11.10 – 20.05. – Břeclav

22,50 3 C Lucie Kucharíková 24.11.10 – 15.12. – Ostrava

22,71 5 C Klára Vykoupilová 11.09.10 – 15.12. – Ostrava

22,72 +1,1 1 E Anežka Kocůrová 25.12.10 – 23.09. – Zlín

22,90 -0,9 6 Ch Veronika Dobešová 09.06.11 – 18.06. – Třinec

23,07 +0,8 Sophie Fremelová 30.12.10 – 03.09. – Brno

23,08 -1,2 3 G Valentýna Jelínková 12.11.10 – 22.06. – Brno

23,24 -2,9 1 K Linda Vykydalová 23.07.11 – 22.06. – Brno

23,41 +0,0 3 H Štěpánka Výsklová 03.10.11 – 22.06. – Brno

23,47 +1,1 3 E Veronika Anemari Křížová 30.07.11 – 23.09. – Zlín

23,57 -1,6 2 J Kristýna Vaverová 11.08.10 – 22.06. – Brno

23,75 -0,9 3 F Nela Sedláčková 14.02.10 – 29.04. – Blansko

23,76 -0,1 3 G Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 29.04. – Blansko

23,85 -0,9 7 Ch Denisa Topinková 19.03.10 – 18.06. – Třinec

24,28 -0,1 4 G Alena Homolová 10.03.11 – 29.04. – Blansko

24,46 +0,0 4 H Linda Dobšáková 09.12.11 – 22.06. – Brno

24,87 4 H Simona Landová 28.05.11 – 13.01. – Ostrava

25,26 -0,9 6 F Michaela Zítková 13.01.11 – 29.04. – Blansko

/24,04 +2,3 6 F – 23.09. – Zlín/

28,40 -1,6 4 Ch Eliška Vařeková 11.02.11 – 22.06. – Brno

200 m

31,95 2 E Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 05.04. – Vyškov

29,82 +1,1 4 B Aneta Zavřelová 20.06.10 – 17.07. – Brno

30,64 +1,1 4 C Victoria Šauerová 17.05.10 – 17.07. – Brno

30,68 +3,1 3 D Anna Sýkorová 08.06.11 – 17.07. – Brno

32,89 +1,3 3 F Anežka Kocůrová 25.12.10 – 17.07. – Brno

32,99 +1,3 1 H Denisa Topinková 19.03.10 – 17.07. – Brno

300 m

43,56 1 A Eliška Knotková 30.10.10 – 18.06. – Třinec-klubovní rekord

46,11 1 B Victoria Šauerová 17.05.10 – 23.09. – Zlín

46,47 2 A Kristýna Kucharíková 24.11.10 – 07.05. – Vyškov

46,98 4 A Nella Marešová 03.05.11 15.12. – Ostrava

48,53 3 D Marina Hajnovičová 12.05.10 – 21.08. – Brno

48,77 2 C Anežka Kocůrová 25.12.10 – 23.09. – Zlín

49,64 2 F Kristýna Toušová 21.07.10 – 22.04. – Brno

49,84 5 A Julie Kobská 28.04.10 – 07.05. – Vyškov

49,84 4 B Lucie Kucharíková 24.11.10 – 16.09. – Zlín

50,30 4 F Anna Sýkorová 08.06.11 – 22.04. – Brno

50,32 3 B Klára Vykoupilová 11.09.10 15.12. – Ostrava

50,42 4 B Valentýna Jelínková 12.11.10 – 15.12. – Ostrava

51,08 1 E Aneta Zavřelová 20.06.10 – 31.07. – Brno

51,43 1 H Alena Homolová 10.03.11 – 22.04. – Brno

51,43 3 F Denisa Topinková 19.03.10 – 21.08. – Brno

53,35 3 C Linda Vykydalová 23.07.11 – 22.04. – Brno

53,41 4 G Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 21.08. – Brno

54,07 3 G Linda Dobšáková 09.12.11 – 22.04. – Brno

54,22 4 H Kristýna Vaverová 11.08.10 – 22.04. – Brno

54,41 5 D Veronika Anemari Křížová 30.07.11 – 03.02. – Ostrava

57,22 3 I Veronika Honzíková 17.06.11 – 22.04. – Brno

400 m

1:10,73 3 B Marina Hajnovičová 12.05.10 – 24.07. – Brno

600 m

1:54,99 2 Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 13.10. – Brno

1:55,42 3 Kristýna Kucharíková 24.11.10 – 13.10. – Brno

1:58,25 6 Lucie Kucharíková 24.11.10 – 13.10. – Brno

2:03,31 3 B Anna Sýkorová 08.06.11 – 02.05. – Brno

2:06,17 Emma Antlová 23.08.10 – 03.05. – Brno

2:06,73 Beáta Ryglová 17.08.11 – 03.05. – Brno

2:07,35 Anežka Kocůrová 25.12.10 – 04.05. – Brno

2:07,72 5 A Aneta Zavřelová 20.06.10 – 04.05. – Brno

800 m

2:37,94 3 A Nella Marešová 03.05.11 – 13.01. – Ostrava

2:39,63 1 A Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 07.06. – Brno

2:42,38 4 B Marina Hajnovičová 12.05.10 15.12. – Ostrava

2:49,80 1 B Eliška Knotková 30.10.10 – 07.06. – Brno

2:53,11 8 B Klára Vykoupilová 11.09.10 – 23.09. – Zlín

2:57,03 6 B Victoria Šauerová 17.05.10 – 13.01. – Ostrava

2:57,48 9 B Linda Dobšáková 09.12.11 – 07.05. – Vyškov

2:57,56 7 B Kristýna Kucharíková 24.11.10 – 13.01. – Ostrava

2:58,48 8 C Denisa Topinková 19.03.10 – 18.06. – Třinec

2:58,50 4 B Veronika Anemari Křížová 30.07.11 – 22.06. – Brno

3:00,73 3 A Kristýna Toušová 21.07.10 – 07.06. – Brno

3:04,13 2 C Valentýna Jelínková 12.11.10 – 02.06. – Vnorovy

3:04,75 3 B Aneta Zavřelová 20.06.10 – 07.06. – Brno

3:05,17 2 B Beáta Ryglová 17.08.11 – 22.04. – Brno

3:05,21 6 B Anna Sýkorová 08.06.11 – 03.09. – Brno

3:06,00 4 B Adéla Lepková 20.10.11 – 22.04. – Brno

3:08,94 10 C Lucie Kucharíková 24.11.10 – 13.01. – Ostrava

3:11,56 1 C Eliška Kulhavá 28.01.10 – 07.06. – Brno

3:11,86 6 B Veronika Dobešová 09.06.11 – 07.06. – Brno

3:20,25 2 C Kristýna Vaverová 11.08.10 – 07.06. – Brno

3:21,20 3 C Michaela Zítková 13.01.11 – 07.06. – Brno

3:21,43 7 b Nela Sedláčková 14.02.10 – 07.06. – Brno

3:21,96 8 B Sofie Nantlová 15.09.11 – 07.06. – Brno

3:24,04 8 A Tina Plchová 10.09.11 – 07.06. – Brno

3:25,93 4 C Veronika Honzíková 17.06.11 – 07.06. – Brno

3:26,38 5 C Alena Homolová 10.03.11 – 07.06. – Brno

3:26,66 6 C Linda Vykydalová 23.07.11 – 07.06. – Brno

3:28,35 14 A Eliška Vařeková 11.02.11 – 03.09. – Brno

1 500 m

5:20,92 2 Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 29.06. – Slavkov u Brna

5:28,05 4 Valentýna Doležalová 27.08.10 – 15.12. – Ostrava

5:43,77 6 Marina Hajnovičová 12.05.10 – 20.05. – Břeclav

5:52,73 12 Veronika Dobešová 09.06.11 – 23.09. – Zlín

6:11,79 8 Denisa Topinková 19.03.10 – 20.05. – Břeclav

1 míle – 1 609,34 m

6:12,55 10 Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 17.07. – Brno-klubovní rekord

2 000 m

7:52,46 10 Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 10.07. – Brno-klubovní rekord

50 m překážek

10,76 1 A Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 24.01. – Brno

11,47 3 B Linda Vykydalová 23.07.11 – 24.01. – Brno

11,95 4 B Alena Homolová 10.03.11 – 24.01. – Brno

60 m překážek

9,78 +0,8 1 A Kristýna Toušová 21.07.10 – 23.09. – Zlín

10,50 -0,5 6 A Aneta Zavřelová 20.06.10 – 16.09. – Zlín

11,52 -1,1 1 C Victoria Šauerová 17.05.10 – 20.05. – Břeclav

11,71 +0,2 2 D Michaela Zítková 13.01.11 – 23.09. – Zlín

11,77 +1,6 1 C Anna Sýkorová 08.06.11 – 22.04. – Brno

12,00 5 B Tereza Hrazdilová 25.01.11 15.12. – Ostrava

12,34 –0,7 2 D Sophie Fremelová 30.12.10 – 20.05. – Břeclav

12,59 -0,4 4 B Linda Dobšáková 09.12.11 – 07.05. – Vyškov

14,26 4 B Alena Homolová 10.03.11 – 13.01. – Ostrava

100 m překážek

18,61 -0,7 2 B Kristýna Toušová 21.07.10 – 31.07. – Brno

20,19 -0,1 4 A Anna Sýkorová 08.06.11 – 31.07. – Brno

200 m překážek

36,98 -1,8 2 B Kristýna Toušová 21.07.10 – 21.08. – Brno

39,26 -1,8 3 B Anna Sýkorová 08.06.11 – 21.08. – Brno

42,09 -1,7 2 D Sophie Fremelová 30.12.10 – 21.08. – Brno

Dálka

511 1 Victoria Šauerová 17.05.10 – 15.12. – Ostravaklubovní rekord

468 3 Kristýna Toušová 21.07.10 – 15.12. – Ostrava

449 +0,9 2 D Aneta Zavřelová 20.06.10 – 03.09. – Brno

446 +1,6 7 Tina Plchová 10.09.11 – 16.09. – Zlín

419 +0,3 2 Marina Hajnovičová 12.05.10 – 07.05. – Vyškov

407 16 Anna Sýkorová 08.06.11 – 15.12. – Ostrava

406 +0,4 8 Lucie Kucharíková 24.11.10 – 22.06. – Brno

403 Nella Marešová 03.05.11 – 02.06. – Vnorovy

397 +0,3 5 Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 07.06. – Brno

395 5 Emma Antlová 23.08.10 – 03.05. – Brno

390 +0,8 6 Veronika Honzíková 17.06.11 – 07.06. – Brno

389 6 Ema Zatloukalová 05.03.10 – 03.05. – Brno

386 +1,2 7 Eliška Kulhavá 28.01.10 – 07.06. – Brno

384 12 Linda Vykydalová 23.07.11 – 13.01. – Ostrava

380 +0,5 9 Eliška Knotková 30.10.10 – 07.06. – Brno

379 +0,4 10 Linda Vykydalová 23.07.11 – 07.06. – Brno

378 +0,4 15 Alena Homolová 10.03.11 – 22.06. – Brno

377 +0,1 18 Klára Vykoupilová 11.09.10 – 20.05. – Břeclav

374 +0,3 16 Veronika Dobešová 09.06.11 – 07.09. – Hodonín

373 12 Valentýna Jelínková 12.11.10 – 02.06. – Vnorovy

363 +0,3 13 Kristýna Kucharíková 24.11.10 – 07.06. – Brno

363 +0,2 14 Linda Dobšáková 09.12.11 – 07.06. – Brno

353 29 Sofie Nantlová 15.09.11 15.12. – Ostrava

349 -0,7 19 Michaela Zítková 13.01.11 – 22.06. – Brno

341 -0,3 18 Veronika Anemari Křížová 30.07.11 – 07.06. – Brno

341 +1,0 19 Denisa Topinková 19.03.10 – 07.06. – Brno

339 +0,4 33 Simona Landová 28.05.11 – 22.04. – Brno

339 37 Lucie Stará 13.12.11 – 15.12. – Ostrava

338 -1,1 26 Nela Sedláčková 14.02.10 – 29.04. – Blansko

333 -0,6 31 Sophie Fremelová 30.12.10 – 21.08. – Brno

330 21 Kristýna Vaverová 11.08.10 – 03.05. – Brno

223 6 Adéla Lepková 20.10.11 – 06.01. – Brno

Výška

147 3 Victoria Šauerová 17.05.10 – 28.09. – Holešov

135 3 Kristýna Kucharíková 24.11.10 – 22.04. – Brno

130 12 Martina Cupáková 13.05.08 – 02.05. – Brno

128 8 Ema Zatloukalová 05.03.10 – 03.05. – Brno

126 10 Nela Svobodová 19.06.10 – 02.05. – Brno

125 4 Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 17.07. – Brno

124 10 Julie Kobská 28.04.10 – 03.05. – Brno

120 9 Kristýna Toušová 21.07.10 – 22.06. – Brno

5 Anna Sýkorová 08.06.11 – 17.07. – Brno

115 10 Veronika Anemari Křížová 30.07.11 – 22.04. – Brno

110 7 Aneta Zavřelová 20.06.10 – 17.07. – Brno

105 13 Michaela Zítková 13.01.11 – 29.04. – Blansko

Koule 2 kg

10,08 1 Sophie Fremelová 30.12.10 – 07.05. – Vyškov

9,96 2 Nella Marešová 03.05.11 – 07.09. – Hodonín

8,27 4 Michaela Zítková 13.01.11 – 22.06. – Brno

6,93 17 Marina Hajnovičová 12.05.10 – 16.09. – Zlín

6,82 10 Denisa Topinková 19.03.10 – 07.05. – Vyškov

6,49 9 Beáta Ryglová 17.08.11 – 22.04. – Brno

6,09 10 Veronika Anemari Křížová 30.07.11 – 22.04. – Brno

5,89 3 Aneta Zavřelová 20.06.10 – 31.07. – Brno

5,45 15 Alena Homolová 10.03.11 – 22.04. – Brno

4,32 14 Adéla Lepková 20.10.11 – 22.06. – Brno

Oštěp 400 g

21,70 4 Denisa Topinková 19.03.10 – 07.09. – Hodonín

20,54 7 Sophie Fremelová 30.12.10 – 07.09. – Hodonín

18,59 19 Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 23.09. – Zlín

17,93 22 Marina Hajnovičová 12.05.10 – 23.09. – Zlín

6,17 7 Simona Landová 28.05.11 – 22.04. – Brno

Kriketový míček

43,80 4 Marina Hajnovičová 12.05.10 – 07.09. – Hodonín

41,66 6 Nella Marešová 03.05.11 – 07.09. – Hodonín

41,14 12 Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 02.09. – Brno

34,57 7 Kateřina Martečíková 07.04.10 – 03.05. – Brno

34,46 10 Kristýna Vaverová 11.08.10 – 20.05. – Břeclav

32,55 4 Valentýna Jelínková 12.11.10 – 02.06. – Vnorovy

31,21 4 Michaela Zítková 13.01.11 – 07.06. – Brno

26,83 5 Eliška Knotková 30.10.10 – 07.06. – Brno

26,45 17 Lucie Kucharíková 24.11.10 – 13.10. – Brno

26,10 6 Tina Plchová 10.09.11 – 07.06. – Brno

25,73 7 Anna Sýkorová 08.06.11 – 02.06. – Vnorovy

25,58 8 Kristýna Toušová 21.07.10 – 02.06. – Vnorovy

25,25 7 Linda Vykydalová 23.07.11 – 07.06. – Brno

25,24 8 Veronika Dobešová 09.06.11 – 07.06. – Brno

23,23 11 Sofie Nantlová 15.09.11 – 07.06. – Brno

23,20 12 Alena Homolová 10.03.11 – 07.06. – Brno

23,08 13 Victoria Šauerová 17.05.10 – 07.06. – Brno

22,88 14 Denisa Topinková 19.03.10 – 07.06. – Brno

21,77 24 Sophie Fremelová 30.12.10 – 02.05. – Brno

21,30 15 Eliška Vařeková 11.02.11 – 07.06. – Brno

20,91 23 Kristýna Kucharíková 24.11.10 – 13.10. – Brno

20,08 17 Eliška Kulhavá 28.01.10 – 07.06. – Brno

19,65 18 Aneta Zavřelová 20.06.10 – 07.06. – Brno

19,57 15 Klára Vykoupilová 11.09.10 – 02.06. – Vnorovy

18,10 20 Nela Sedláčková 14.02.10 – 07.06. – Brno

17,11 21 Veronika Honzíková 17.06.11 – 07.06. – Brno

17,09 22 Linda Dobšáková 09.12.11 – 07.06. – Brno

16,58 23 Veronika Anemari Křížová 30.07.11 – 07.06. – Brno

Čtyřboj /60 m-míček-dálka-800 m/

1 715 1 Nella Marešová 03.05.11 – 02.06. – Vnorovy

/9,09-35,43-403-2:41,41/

1 651 1 Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 07.06. – Brno

/9,53-38,34-397-2:39,63/

1 603 2 Victoria Šauerová 17.05.10 – 07.06. – Brno

/8,87-23,08-474-3:00,73/

1 592 3 Eliška Knotková 30.10.10 – 07.06. – Brno

/8,63-26,83-380-2:49,80/

1 571 4 Marina Hajnovičová 12.05.10 – 02.06. – Vnorovy

/9,25-35,40-397-2:49,71/

1 542 6 Kristýna Toušová 21.07.10 – 02.06. – Vnorovy

/8,89-25,58-446-3:02,20/

1 427 6 Aneta Zavřelová 20.06.10 – 07.06. – Brno

/8,64-19,65-408-3:04,75/

1 287 7 Anna Sýkorová 08.06.11 – 07.06. – Brno

/8,95-23,41-372-3:06,93/

1 274 10 Valentýna Jelínková 12.11.10 – 02.06. – Vnorovy

/9,55-32,55-373-3:04,13/

1 259 8 Tina Plchová 10.09.11 – 07.06. – Brno

/8,96-26,10-405-3:24,04/

1 236 9 Eliška Kulhavá 28.01.10 – 07.06. – Brno

/8,97-20,08-386-3:11,56/

1 220 10 Kristýna Kucharíková 24.11.10 – 07.06. – Brno

/9,13-20,10-363-3:02,98/

1 171 12 Klára Vykoupilová 11.09.10 – 02.06. – Vnorovy

/9,42-19,57-376-3:22,99/

1 161 11 Veronika Dobešová 09.06.11 – 07.06. – Brno

/9,31-25,24-364-3:11,86/

1 129 12 Linda Vykydalová 23.07.11 – 07.06. – Brno

/9,14-25,25-379-3:26,6/

1 111 13 Michaela Zítková 13.01.11 – 07.06. – Brno

/9,36-31,21-346-3:21,20/

1 081 14 Lucie Kucharíková 24.11.10 – 07.06. – Brno

/9,32-19,54-353-3:10,65/

1 051 15 Denisa Topinková 19.03.10 – 07.06. – Brno

/9,73-22,88-341-3:04,63/

985 16 Veronika Honzíková 17.06.11 – 07.06. – Brno

/9,48-17,11-390-3:25,93/

984 17 Veronika Anemari Křížová 30.07.11 – 07.06. – Brno

/9,49-16,58-341-3:10,67/

976 18 Kristýna Vaverová 11.08.10 – 07.06. – Brno

/9,77-32,48-312-3:20,25/

934 19 Alena Homolová 10.03.11 – 07.06. – Brno

/9,62-23,20-351-3:26,38/

915 20 Linda Dobšáková 09.12.11 – 07.06. – Brno

/10,03-17,09-363- 3:11,07/

817 21 Sofie Nantlová 15.09.11 – 07.06. – Brno

/9,86-23,23-300-3:21,96/

732 22 Nela Sedláčková 14.02.10 – 07.06. – Brno

/10,09-18,10-309-3:21,43/

393 23 Eliška Vařeková 11.02.11 – 07.06. – Brno

/11,24-21,30-250-3:37,58/

Čtyřboj /60 m-míček-výška-600 m/

1 769 5 Kristýna Kucharíková 24.11.10 – 13.10. – Brno

/8,87-135-20,91-1:55,42

1 712 8 Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 13.10. – Brno

/9,63-39,83-125-1:54,99

Čtyřboj /60 m-míček-dálka-600 m/

1 578 13 Lucie Kucharíková 24.11.10 – 13.10. – Brno

/9,09-399-26,45-1:58,25/

Pětiboj /60 m přek.-míček-60 m-dálka-800 m/

1 869 30 Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 21.05. – Třinec

/12,35-36,23-9,65-370-2:40,20/

Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/

1 805 9 Aneta Zavřelová 20.06.10 – 17.07. – Brno

/8,60-13,79-29,82/

1 644 13 Victoria Šauerová 17.05.10 – 17.07. – Brno

/8,72-14,25-30,64/

1 589 16 Anna Sýkorová 08.06.11 – 17.07. – Brno

/8,89-14,30-30,68/

1 204 24 Anežka Kocůrová 25.12.10 – 17.07. – Brno

/9,42-15,11-32,89/

999 28 Denisa Topinková 19.03.10 – 17.07. – Brno

/9,90-15,84-32,99/

Štafeta 4 x 60 m

32,90 2 C Knotková-Kulhavá-Toušová-Zavřelová – 18.06. – Třinec-klubovní rekord

33,51 2 E Toušová-Šauerová-Sýkorová-Dobešová – 04.09. – Brno

33,62 3 A Dobešová-Sýkorová-Toušová-Zavřelová – 16.09. – Zlín

33,91 2 H Knotková-Zavřelová-Kulhavá-Fremelová – 04.09. – Brno

33,98 1 A Knotková-Toušová-Sýkorová-Plchová – 22.06. – Brno

34,39 2 B Kucharíková-Kucharíková-Kulhavá-Plchová – 23.09. – Zlín

34,40 2 B Fremelová-Kucharíková-Kucharíková-Plchová – 16.09. – Zlín

34,54 5 A Dobešová-Kobská-Sýkorová-Zavřelová – 23.09. – Zlín

34,63 1 A Knotková-Šauerová-Zavřelová-Sýkorová – 29.04. – Blansko

34,65 2 D Dobešová-Fremelová-Marešová-Sýkorová– 18.06. – Třinec

35,15 3 A Sýkorová-Zavřelová-Kobská-Dobešová – 07.09. – Hodonín

35,47 2 B Fremelová-Topinková-Kobská-Dobešová – 22.06. – Brno

35,64 3 C Fremelová-Kocůrová-Křížová-Vykoupilová – 23.09. – Zlín

35,82 2 B Kocůrová-Kucharíková-Vykydalocvá-Fremelová – 07.09. – Hodonín

36,21 3 B Křížová-Topinová-Vaverová-Vykoupilová – 07.09. – Hodonín

36,31 4 Knotková-Fremelová-Topinková-Dobešová – 07.05. – Vyškov

36,57 3 B Sedláčková-Vaverová-Homolová-Výskalová – 22.06. – Brno

36,58 3 C Jelínková-Křížová-Topinková-Zítková – 16.09. – Zlín

36,73 6 Vykoupilová,-Vaverová-Landová,-Kulhavá – 07.05. – Vyškov

36,97 1 C Fremelová-Hajnovičová-Křížová-Vykydalová – 29.04. – Blansko

37,46 4 B Vykoupilová-Jelínková-Sedláčková-Homolová – 29.04. – Blansko

Štafeta 4 x 200 m

1:57,83 2 B Sýkorová-Šauerová-Toušová-Zavřelová15.12. – Ostrava

2:03,71 4 B Jelínková-Marešová-Topinková-Vykoupilová – 15.12. – Ostrava

2:04,58 3 C Dobešová-Frememlová-Hajnovičová-Hrazdilová – 15.12. – Ostrava

Štafeta 4 x 200 m – MIX

2:06,35 4 A Vrbka-Urbánek-Toušová-Zavřelová – 03.02. – Ostrava

2:07,74 5 A Hájek-Vrbka-Knotková-Hajnovičová M. – 13.01. – Ostrava

2:12,56 4 B Banský-Pavlíček-Šauerová-Toušová – 13.01. – Ostrava

2:15,64 6 D Banský-Zeman-Šauerov-Hajnovičová – 03.02. – Ostrava

2:17,81 4 C Fiala-Műller-Sýkorová-Zítková – 13.01. – Ostrava

NEJMLADŠÍ ŽÁKYNĚ /do 11 let/

60 m

9,24 +0,3 2 B Eliška Sedláčková 30.08.13 – 09.09. – Slavkov u Brna

9,37 +0,3 4 B Anna Pudelková 19.01.13 – 09.09. – Slavkov u Brna

9,47 -0,9 1 C Ema Bergmanová 21.02.12 – 09.09. – Slavkov u Brna

9,62 +0,5 1 B Kristýna Hanáková 26.11.12 – 06.06. – Brno

9,76 -0,4 1 C Nela Horáková 06.01.13 – 06.06. – Brno

9,96 +1,5 1 Ch Marie Bartoňová 04.04.14 – 22.04. – Brno

10,05 +0,0 3 L Eliška Kolářová 11.08.12 – 22.04. – Brno

10,11 -1,3 3 F Kateřina Kopečná 04.04.12 – 22.04. – Brno

10,13 1 L Sára Milánová 19.09.12 – 06.01. – Brno

10,24 +0,4 4 D Nela Pecenová 25.03.13 – 22.04. – Brno

10,34 +0,4 5 D Anika Vedrová 20.01.13 – 22.04. – Brno

10,43 +0,6 4 E Sára Běloševičová 09.07.12 – 22.04. – Brno

10,44 2 C Adéla Švecová 02.11.12 – 06.01. – Brno

10,46 1 D Eliška Kalousková 03.06.13 – 06.01. – Brno

10,47 -0,2 1 C Eliška Blanářová 10.08.15 – 22.04. – Brno

10,47 +0,3 6 C Natálie Kašaj 12.01.13 – 22.04. – Brno

10,48 -0,5 ms Simona Horáková 10.02.15 – 09.09. – Slavkov u Brna

10,49 +0,4 6 D Denisa Macáková 29.06.12 – 22.04. – Brno

10,49 -0,7 5D Mia Kejdová 10.07.13 – 09.05. – Blansko

10,53 -0,2 2 C Nina Pokorná 23.06.15 – 22.04. – Brno

10,59 +1,5 2 Ch Julie Viktorová 14 – 22.04. – Brno

10,60 +1,0 Štěpánka Vodáková 18.03.12 – 03.09. – Brno

10,67 +0,2 1 D Tereza Knězková 11.05.12 – 06.06. – Brno

10,69 +0,3 3 A Lucie Křivánková 09.11.14 – 22.04. – Brno

10,72 +0,6 5 E Viktorie Trčková 08.02.13 – 22.04. – Brno

10,77 -2,5 5 Ch Anna Jílková 03.02.12 – 22.04. – Brno

10,82 -0,7 3 D Elena Janíková 14 – 22.04. – Brno

10,85 -0,6 1 E Veronika Šánová 14 – 22.04. – Brno

11,18 +0,1 1 I Lucie Šléglová 25.07.15 – 22.04. – Brno

11,20 2 F Julie Kořenová 13 – 06.01. – Brno

11,25 -0,2 3 C Noemi Potrusilová 23.02.14 – 22.04. – Brno

11,28 +0,2 1 H Kristýna Lepičová 23.04.15 – 22.04. – Brno

11,30 +0,1 2 I Jana Pochopová 29.06.15 – 22.04. – Brno

11,38 +0,2 2 H Kateřina Topinková 01.12.15 – 22.04. – Brno

/11,03 +2,3 3 G – 17.07. – Brno/

11,61 +1,5 3 Ch Kateřina Burianová 15.05.14 – 22.04. – Brno

11,63 +0,2 3 G Veronika Veselá 13 – 22.04. – Brno

11,64 +1,5 4 Ch Lucie Dvořáková 16.09.14 – 22.04. – Brno

11,71 -0,2 4 C Tereza Pohanková 10.08.15 – 22.04. – Brno

11,74 -1,4 8 C Evelína Říhová 24.04.13 – 09.05. – Blansko

11,81 -0,6 5 E Amélie Žilková 23.10.15 – 22.04. – Brno

11,95 +0,1 3 B Mila Střítecká 03.03.14 – 22.04. – Brno

12,05 +0,2 3 H Sofie Ptáčková 23.07.14 – 22.04. – Brno

12,26 -0,2 5 C Markéta Cziegová 09.01.14 – 22.04. – Brno

12,49 +0,1 4 B Ema Frodlová 26.07.15 – 22.04. – Brno

12,50 -0,2 6 C Zoe Novotná 24.01.16 – 22.04. – Brno

12,78 +0,2 4 G Vanda Voráčová 13.07.12 – 22.04. – Brno

12,88 +0,2 5 H Tereza Ryšavá 17.02.15 – 22.04. – Brno

12,93 +0,1 5 B Ella Olšáková 15 – 22.04. – Brno

13,02 +0,2 5 G Adéla Somrová 29.09.12 – 22.04. – Brno

13,60 +1,5 5 Ch Anežka Nováčková 15 – 22.04. – Brno

13,83 -0,1 6 B Adéla Geryková 16 – 22.04. – Brno

15,07 +0,2 6 G Stela Lukasová 30.03.12 – 22.04. – Brno

60 m – z vysokého startu bez bloků

9,80 3 Anna Pudelková 19.01.13 – 29.03. – Brno

10,18 4 Nela Horáková 06.01.13 – 29.03. – Brno

10,23 5 Kateřina Kopečná 04.04.12 – 29.03. – Brno

10,29 6 Stela Lukasová 30.03.12 – 29.03. – Brno

10,48 1 Eliška Blanářová 10.08.15 – 13.01. – Brno

10,48 2 A Lucie Kopečná 14 – 13.01. – Brno

10,57 2 Lucie Křivánková 09.11.14 – 29.03. – Brno

10,63 10 Denisa Macáková 29.06.12 – 29.03. – Brno

10,75 4 Veronika Šánová 14 – 29.03. – Brno

10,77 1 B Teodora Petrová 14 – 13.01. – Brno

10,81 11 Tereza Švarová 13 – 29.03. – Brno

10,95 5 Simona Horáková 10.02.15 – 29.03. – Brno

10,95 13 Štěpánka Vodáková 18.03.12 – 29.03. – Brno

11,21 1 F Lucie Šléglová 25.07.15 – 13.01. – Brno

11,28 1 P Elena Sedláková 14 – 13.01. – Brno

11,42 6 Nikola Hájková 29.04.14 – 29.03. – Brno

11,55 2 N Kristýna Lepičová 23.04.15 – 13.01. – Brno

11,69 2 Ch Lucie Dvořáková 16.09.14 – 13.01. – Brno

11,75 1 H Jana Pochopová 29.06.15 – 13.01. – Brno

11,75 9 Berenika Horáčková 14 – 29.03. – Brno

11,81 1 L Ema Frodlová 26.07.15 – 13.01. – Brno

11,97 2 D Rebeca Kostrhounová 18.12.14 – 13.01. – Brno

12,02 2 A Viktorka Vodáková 15 – 13.01. – Brno

12,05 1 J Tereza Pohanková 10.08.15 – 13.01. – Brno

12,11 2 Eliška Pudelková 16 – 29.03. – Brno

12,14 14 Adéla Čechalová 01.04.14 – 29.03. – Brno

12,42 15 Petra Skobová 11.07.15 – 29.03. – Brno

12,50 1 O Vivienne Tamia Viňanská 09.05.15 – 13.01. – Brno

13,02 2 J Tereza Ryšavá 17.02.15 – 13.01. – Brno

13,28 2 M Sára Severová 14.11.16 – 13.01. – Brno

13,39 2 E Adriana Železníková 14 – 13.01. – Brno

13,56 2 K Adéla Geryková 16 – 13.01. – Brno

13,62 2 O Anna Mrázová 16 – 13.01. – Brno

100 m

18,27 +1,7 3 G Kateřina Topinková 01.12.15 – 17.07. – Brno

20,20 2 A Eliška Pudelková 16 – 18.05. – Břeclav

150 m

25,12 +1,2 3 D Ester Malášková 12 – 24.07. – Brno

200 m – z vysokého startu bez bloků

36,19 3 A Eliška Blanářová 10.08.15 – 18.05. – Břeclav

36,74 2 Anna Pudelková 19.01.13 – 29.03. – Brno

38,25 3 Kateřina Kopečná 04.04.12 – 29.03. – Brno

39,82 1 Lucie Kopečná 14 – 29.03. – Brno

40,32 2 Lucie Křivánková 09.11.14 – 29.03. – Brno

40,57 6 Nela Horáková 06.01.13 – 29.03. – Brno

41,10 7 Ema Bergmanová 21.02.12 – 29.03. – Brno

41,37 8 Denisa Macáková 29.06.12 – 29.03. – Brno

41,56 9 Štěpánka Vodáková 18.03.12 – 29.03. – Brno

42,31 10 Tereza Švarová 13 – 29.03. – Brno

42,60 4 Simona Horáková 10.02.15 – 29.03. – Brno

42,62 5 Nikola Hájková 29.04.14 – 29.03. – Brno

42,85 12 Nela Pecenová 25.03.13 – 29.03. – Brno

43,12 6 Veronika Šánová 14 – 29.03. – Brno

46,29 11 Kristýna Lepičová 23.04.15 – 29.03. – Brno

46,88 12 Berenika Horáčková 14 – 29.03. – Brno

47,11 13 Rebeca Kostrhounová 18.12.14 – 29.03. – Brno

47,53 14 Adéla Čechalová 01.04.14 – 29.03. – Brno

48,55 15 Tereza Ryšavá 17.02.15 – 29.03. – Brno

200 m

<