Schůze výboru AC Moravská Slavia Brno, spolek

Schůze výboru AC Moravská Slavia Brno, spolek

Schůze výboru AC Moravská Slavia Brno, spolek

Alena Matějáková překonala halový klubovní

rekord dorostenek v běhu na 800 časem 2:21,65. Read more

Alena Matějáková vytvořila halový klubovní

rekord dorostenek v pětiboji výkonem 2 960 bodů. Read more

Výsledky halových klubovních přeborů mladšího žactva

Halové klubovní přebory mladšího žactva
Běžecký koridor Brno-Nový Lískovec ulice Oblá
Pořadatel AC Moravská Slavia Brno, spolek
Pátek 13. ledna 2017
Hlavní rozhodčí: Ladislav Zouhar
Ředitel závodu: Ing. Jiří Proch
Poznámka:
Běhy na 60 m měřeny elektročasomírou, běhy na 800 m měřeny ručně.
mladší žáci (2004-2005) dálka
        1 2 3  
1. Manner Tomáš 2004 AC Moravská Slavia Brno 419 424 426 426
2. Vrbacký Tomáš 2004 AC Moravská Slavia Brno 418 416 x 418
3. Sovadina Jakub 2004 Atletika Slavkov u Brna 415 405 414 415
4. Pokora Vladimír 2004 AC Moravská Slavia Brno 397 396 407 407
5. Nečas Adam 2004 AK Blansko Dvorská 390 402 370 402
6. Racek Josef 2004 AC Moravská Slavia Brno 383 401 383 401
7. Hamšík Václav 2005 ŠAK Židlochovice 376 383 378 383
8. Hrubý Marek 2005 Atletika Slavkov u Brna 344 365 359 365
9. Kroupa Kryštof 2005 AK Blansko Dvorská 321 344 350 350
10. Tachovský Jáchym 2005 AC Moravská Slavia Brno 349 331 340 349
11. Fiala Oldřich 2004 Tišnov 331 325 320 331
12. Marčík Jiří 2004 AC Moravská Slavia Brno 307 296 299 307
13. Barry Theodor 2005 ZŠ Kotlářská Brno 214 261 289 289
mladší žákyně (2004-2005) dálka
        1 2 3  
1. Kučerová Radka 2004 AC Moravská Slavia Brno 424 420 440 440
2. Široká Eliška 2004 AK Blansko Dvorská 413 425 393 425
3. Honusová Bára 2005 AC Moravská Slavia Brno 399 414 x 414
4. Gorani Anita 2004 AC Moravská Slavia Brno 335 411 392 411
5. Blažková Hana 2004 AK Tišnov 387 383 397 397
6. Andělová Agáta 2006 AC Moravská Slavia Brno 388 385 395 395
7. Němcová Andrea 2005 AC Moravská Slavia Brno 333 351 332 351
8. Dekanová Adéla 2005 AK Blansko Dvorská 337 349 346 349
9. Mazálková Klára 2005 AC Moravská Slavia Brno 308 329 340 340
10. Zoubková Veronika 2005 AC Moravská Slavia Brno 299 277 296 299
11. Lukášová Marie 2004 AC Moravská Slavia Brno x x 295 295
12. Havlátová Veronika 2005 AC Moravská Slavia Brno 281 263 262 281
13. Kalin Anna 2005 AC Moravská Slavia Brno 267 260 277 277
14. Kroupová Bára 2008 AK Blansko Dvorská 228 237 244 244
mladší žáci (2004-2005) 60 m
          finále  
1. Pokora Vladimír 2004 AC Moravská Slavia Brno 8,34 A 8,36
2. Manner Tomáš 2004 AC Moravská Slavia Brno 8,47 A 8,60
3. Vrbacký Tomáš 2004 AC Moravská Slavia Brno 8,83 B 8,79
4. Nečas Adam 2004 AK Blansko Dvorská 9,13 B 9,14
5. Marčík Jiří 2004 AC Moravská Slavia Brno 9,29
6. Hamšík Václav 2005 ŠAK Židlochovice 9,46
7. Tachovský Jáchym 2005 AC Moravská Slavia Brno 9,53
8. Hrubý Marek 2005 Atletika Slavkov u Brna 9,54
9. Fiala Oldřich 2004 Tišnov 9,55
10. Kroupa Kryštof 2005 AK Blansko Dvorská 9,76
11. Barry Theodor 2005 ZŠ Kotlářská Brno 10,54
mladší žákyně (2004-2005) 60 m
          Finále  
1. Ročková Veronika 2004 AC Moravská Slavia Brno 8,96 A 9,01
2. Alexová Barbora 2004 AC Moravská Slavia Brno 8,97 A 9,17
3. Blažková Hana 2004 AK Tišnov 8,97 B 8,99
4. Kučerová Radka 2004 AC Moravská Slavia Brno 9,18 B 9,13
5. Široká Eliška 2004 AK Blansko Dvorská 9,29
6. Andělová Agáta 2006 AC Moravská Slavia Brno 9,35
7. Honusová Bára 2005 AC Moravská Slavia Brno 9,40
7. Gorani Anita 2004 AC Moravská Slavia Brno 9,40
9. Němcová Andrea 2005 AC Moravská Slavia Brno 9,90
10. Hartmannová Veronika 2004 AC Moravská Slavia Brno 10,11
11. Havlátová Veronika 2005 AC Moravská Slavia Brno 10,19
12. Mazálková Klára 2005 AC Moravská Slavia Brno 10,20
13. Lukášová Marie 2004 AC Moravská Slavia Brno 10,23
14. Dekanová Adéla 2005 AK Blansko Dvorská 10,40
15. Zoubková Veronika 2005 AC Moravská Slavia Brno 10,85
16. Kroupová Bára 2008 AK Dvorská Blansko 11,15
17. Kalin Anna 2005 AC Moravská Slavia Brno 11,51
mladší žáci (2004-2005) 600m
           
1. Žižka Rudolf 2004 AC Moravská Slavia Brno 1:54,9
2. Pokora Vladimír 2004 AC Moravská Slavia Brno 1:58,7
3. Nečas Adam 2004 AK Blansko Dvorská 2:05,5
4. Racek Josef 2004 AC Moravská Slavia Brno 2:07,0
5. Sovadina Jakub 2004 Atletika Slavkov u Brna 2:11,7
6. Kroupa Kryštof 2005 AK Blansko Dvorská 2:12,6
7. Hamšík Václav 2005 ŠAK Židlochovice 2:18,5
8. Fiala Oldřich 2004 Tišnov 2:29,1
9. Barry Theodor 2005 ZŠ Kotlářská Brno 2:31,4
mladší žákyně (2004-2005) 600m
           
1. Ročková Veronika 2004 AC Moravská Slavia Brno 2:08,2
2. Havlátová Veronika 2005 AC Moravská Slavia Brno 2:10,3
3. Široká Eliška 2004 AK Blansko Dvorská 2:11,8
4. Honusová Bára 2005 AC Moravská Slavia Brno 2:13,1
5. Alexová Barbora 2004 AC Moravská Slavia Brno 2,16,9
6. Němcová Andrea 2005 AC Moravská Slavia Brno 2:19,7
7. Hartmannová Veronika 2004 AC Moravská Slavia Brno 2:23,1
8. Zoubková Veronika 2005 AC Moravská Slavia Brno 2:29,1
9. Mazálková Klára 2005 AC Moravská Slavia Brno 2:29,5
10. Lukášová Marie 2004 AC Moravská Slavia Brno 2:30,6
11. Dekanová Adéla 2005 AK Blansko Dvorská 2:32,0
12. Kroupová Bára 2008 AK Blansko Dvorská 2:35,7

Výsledky z halových klubovních přeborů

mladšího žactva Read more

39. ročník Silvestrovského běhu-memoriál R. Plcha

Datum: neděle 31. 12. 2017

Pořadatel: AC Moravská Slavia Brno, spolek

Ředitel závodu: Ing. Jiří Topinka

Místo: sportovní areál pod ulicí Plachty-Nový Lískovec, povrch   tratí – asfalt v kombinaci s terénem

Šatny    :                             ZŠ Svážná – vchod přes hřiště

Časový pořad

09:00 – Přípravka ml. (roč. 2008 – 2009) 380 m

09:20 – Přípravka st. (roč. 2006 – 2007) 975 m

09:40 – Mladší žactvo (roč. 2004 – 2005) 975 m

10:00 – Starší žactvo (roč. 2002 – 2003) 1 950 m

10:20 – Ženy a dorost   3 kola 5 300 m

10:30 – Rodiče s dětmi (děti 2012 a mladší) 175 m (jeden okruh na stadionu)

10:40 – Přípravka nejmladší ( roč. 2010 – 2011) 175 m

10:50 – Vyhlášení výsledků 1. blok

11:00 – Hlavní závod mužů a veteránů 6 kol 10 250 m

11:00 – Lidový běh   1 kolo 2 000 m (Lidový běh se koná s podporou komise mládeže   a sportu RMČ Brno – Nový Lískovec) 12:30 – Vyhlášení výsledků

Další informace

Doprava: trolejbus č. 26 z Mendelova náměstí směr Kamenný vrch – zastávka Oblá; autobus č. 50 z Komárova – zastávka Oblá; autobus č. 50 od ZOO Bystrc – zastávka Oblá; tramvaj č. 6 a 8 směr Starý Lískovec – smyčka, konečná stanice; parkoviště – před hlavním vchodem školy.

Prezentace: žákovské kategorie do 8:45, ostatní do 30 minut před stratem v prostorách školy, vchod přes   školní hřiště Startovné: 50,- Kč Ceny: věcné ceny pro 1. – 3. místo, občerstvení zajištěno pro všechny účastníky

– v hlavním závodě budou odměněni nejlepší závodník a závodnice pořádajícího klubu a nejstarší účastník, – soutěže probíhají podle Pravidel atletiky. Pořadatel si vyhrazuje právo upravit časový pořad v závislosti na počtu startujících, – všichni běžci startují na vlastní nebezpečí, pořadatel nezodpovídá za zdravotní či majetkovou újmu žádného z účastníků.

Mistrovství Moravy a Slezska v silničním běhu na 10 km

Frýdek-Místek

Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích staršího a mladšího žactva

Třinec

QR Code Business Card