Stručná informace z jednání výkonného výboru konaného dne 13. března 2023

Výkonný výbor se sešel v pondělí 13. března 2023. Provedl kontrolu plnění úkolů. Projednal přípravu jednání valné hromady klubu, návrh výroční zprávy, hospodaření klubu za rok 2022 a návrh změn stanov k předložení valné hromadě. Projednal ohlášené přestupy a rozhodl o stanoviscích k nim. Vyslechl informaci o možnostech sjednání hostování pro soutěže družstev. Předseda klubu informoval členy výboru o kontrole provedené živnostenským úřadem. Výbor rozhodl o přijetí nových členů. Výbor rozhodl, že se klub ujme uspořádání městského kola Štafetového poháru. Výbor projednal nabídku na zpracování studie pro přípravu rekonstrukce stadionu. Výbor projednal stav příprav Morenda mítinku. Výbor schválil seznam osob, kterým budou vydány nové klíče od branky na stadion. Výbor projednal informaci o podmínkách kladného vyjádření k vedení provizorního horkovodu na pozemku ve spoluvlastnictví klubu a o předpokládaném postupu.

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card