11. ročník Běh Novým Lískovcem Zoubkův memoriál

Datum: neděle 23. 4. 2017

Pořadatel: AC Moravská Slavia Brno

Ředitel závodu: Ladislav Zouhar

Místo: Brno-Nový Lískovec, areál pod ulicí Plachty

Šatny: ZŠ Svážná

Prezentace: v den závodu žactvo do 8:30 hod., ostatní nejpozději 30

minut před startem

Startovné: 30,- Kč

Časový pořad

9:30 Přípravka mladší (2008 a mladší) 380 m

9:40 Příravka starší (2007 – 2006) 975 m

10:00 Mladší žákyně (2005 – 2004) 975 m

10:15 Mladší žáci (2005 – 2004) 1 950 m (2 kola)

10:30 Starší žákyně (2003 – 2002) 1 950 m (2 kola)

10:45 Starší žáci (2003 – 2002) 3 300 m (2 kola)

11:00 Dorostenci a dorostenky (2001 – 2000) 3 300 m (2 kola)

11:15 Ženy (1997 a starší) 3 300 m (2 kola)

11:45 Muži (1993 a starší) 6 600 m (4 kola)

 

Výsledky z halových klubovních přeborů přípravek

Halové klubovní přebory přípravek
Běžecký koridor Brno-Nový Lískovec ulice Oblá
Pořadatel AC Moravská Slavia Brno, spolek
Pátek 20. ledna 2017
Hlavní rozhodčí: Ladislav Zouhar
Ředitel závodu: Ing. Jiří Proch
Poznámka:
Běhy na 60 m měřeny elektročasomírou, běhy na 800 m měřeny ručně. Dálka u mladších přípravek měřena z místa odrazu
nejmladší přípravka (2010 a mladší) – dívky 60 m
          Finále  
1. Hladká Leontýna 2010 AC Moravská Slavia Brno 11,85 A 11,36
2. Soukupová Anna 2010 ZŠ Kotlářská 12,29 A 12,23
3. Krmíčková Anna 2010 AC Moravská Slavia Brno 12,62 B 11,81
4. Tomanová Maja 2010 Orel Vyškov 12,73 B 12,23
5. Hradecká Ema 2011 Brno 12,86
6. Topinková Denisa 2010 AC Moravská Slavia Brno 12,88
7. Škrdlová Adéla 2010 AC Track & Field Brno 13,29
8. Luklová Linda 2011 AC Moravská Slavia Brno 13,30
9. Dobešová Veronika 2011 AC Moravská Slavia Brno 13,33
10. Zedníčková Nikol 2010 AC Moravská Slavia Brno 13,69
nejmladší přípravka (2010 a mladší) – dívky 200 m
           
1. Hladká Leontýna 2010 AC Moravská Slavia Brno 41,5
2. Krmíčková Anna 2010 AC Moravská Slavia Brno 44,7
3. Tomanová Maja 2010 Orel Vyškov 45,2
4. Škrdlová Adéla 2010 AC Track & Field Brno 47,0
5. Luklová Linda 2011 AC Moravská Slavia Brno 47,6
6. Topinková Denisa 2010 AC Moravská Slavia Brno 47,9
7. Dobešová Veronika 2011 AC Moravská Slavia Brno 48,2
8. Soukupová Anna 2010 ZŠ Kotlářská 48,5
9. Hradecká Ema 2011 Brno 48,8
nejmladší přípravka (2010 a mladší) – dívky dálka
        1 2 3  
1. Hladká Leontýna 2010 AC Moravská Slavia Brno 229 228 264 264
2. Soukupová Anna 2010 ZŠ Kotlářská 245 252 233 252
3. Škrdlová Adéla 2010 AC Track & Field Brno 200 196 221 221
4. Zedníčková Nikol 2010 AC Moravská Slavia Brno 189 197 220 220
5. Dobešová Veronika 2011 AC Moravská Slavia Brno 197 196 214 214
6. Luklová Linda 2011 AC Moravská Slavia Brno 212 211 203 212
7. Hradecká Ema 2011 Brno 170 196 147 196
8. Tomanová Maja 2010 Orel Vyškov 110 76 44 110
nejmladší přípravka (2010 a mladší) – hoši 60 m
          Finále  
1. Vašut Tadeáš 2010 AC Moravská Slavia Brno 11,69 A 11,65
2. Orbes Filip 2011 SSC Otrokovice 11,96 A 11,79
3. Hájek Matěj 2011 AC Moravská Slavia Brno 13,54 B 13,15
4. Pokorný Tomáš 2011 AC Moravská Slavia Brno 14,07 B 13,63
5. Esender David 2010 AC Moravská Slavia Brno 14,22
6. Slavík Pavel 2011 Brno 14,38
7. Ondráček Tomáš 2011 AC Moravská Slavia Brno 14,54
8. Juřica Tomáš 2010 AC Moravská Slavia Brno 15,09
nejmladší přípravka (2010 a mladší) – hoši 200 m
   
1. Vašut Tadeáš 2010 AC Moravská Slavia Brno 43,8
2. Orbes Filip 2011 SSC Otrokovice 45,0
3. Juřica Tomáš 2010 AC Moravská Slavia Brno 47,8
4. Pokorný Tomáš 2011 AC Moravská Slavia Brno 49,0
5. Hájek Matěj 2011 AC Moravská Slavia Brno 52,3
6. Ondráček Tomáš 2011 AC Moravská Slavia Brno 52,8
7. Esender David 2010 AC Moravská Slavia Brno 55,1
nejmladší přípravka (2010 a mladší) – hoši dálka
        1 2 3  
1. Juřica Tomáš 2010 AC Moravská Slavia Brno 274 270 263 274
2. Vašut Tadeáš 2010 AC Moravská Slavia Brno 237 253 255 255
3. Ondráček Tomáš 2011 AC Moravská Slavia Brno 236 179 213 236
4. Orbes Filip 2011 SSC Otrokovice 203 182 223 223
5. Pokorný Tomáš 2011 AC Moravská Slavia Brno 208 185 200 208
6. Hájek Matěj 2011 AC Moravská Slavia Brno 176 194 190 194
7. Esender David 2010 AC Moravská Slavia Brno 157 163 162 163
8. Slavík Pavel 2011 Brno 162 149 156 162
přípravka mladší (2008-2009) – dívky 60 m
            Finále
1. Bělobradičová Adéla 2008 TJ Znojmo 10,24 A 9,96
2. Králová Ema 2008 AK Blansko Dvorská 10,34 A 10,34
3. Kostihová Veronika 2008 Orel Vyškov 10,53 B 10,32
4. Orbesová Adéla 2008 SSC Otrokovice 10,61 B 10,43
5. Dokoupilová Beáta 2008 AC Moravská Slavia Brno 10,91
6. Taušová Aneta 2008 Orel Vyškov 11,03
7. Bílková Berenika 2008 AC Moravská Slavia Brno 11,09
8. Lukášová Berenika 2008 AC Moravská Slavia Brno 11,10
9. Navrátilová Stela 2009 AC Moravská Slavia Brno 11,35
10. Dvořáková Laura 2009 Střelice 11,41
Trojancová Monika 2008 Orel Vyškov 11,41
12. Dobešová Petra 2008 AC Moravská Slavia Brno 11,42
13. Zachovalová Julie 2009 AC Moravská Slavia Brno 11,65
14. Přibylová Adéla 2008 ZŠ Kotlářská 11,86
15. Srnová Barbora 2008 Orel Vyškov 11,93
16. Keprtová Nicole 2008 AC Moravská Slavia Brno 12,06
Komárková Beáta 2009 Brno-Bosonohy 12,06
18. Bezdíčková Gita 2009 ZŠ Kotlářská 12,17
19. Skorkovská Šárka 2008 AC Moravská Slavia Brno 12,62
20. Žižková Klára 2009 AC Moravská Slavia Brno 12,86
21. Šebelová Ema 2009 AC Track & Field Brno 13,04
22. Svobodová Anna 2009 AC Track & Field Brno 14,95
přípravka mladší (2008-2009) – dívky 400m
1. Bělobradičová Adéla 2008 TJ Znojmo 1:28,0
2. Orbesová Adéla 2008 SSC Otrokovice 1:31,8
3. Trojancová Monika 2008 Orel Vyškov 1:32,1
4. Bílková Berenika 2008 AC Moravská Slavia Brno 1:32,4
5. Králová Ema 2008 AK Blansko Dvorská 1:35,9
6. Dokoupilová Beáta 2008 AC Moravská Slavia Brno 1:37,2
7. Dobešová Petra 2008 AC Moravská Slavia Brno 1:38,1
8. Navrátilová Stela 2009 AC Moravská Slavia Brno 1:39,6
9. Dvořáková Laura 2009 Střelice 1:42,6
10. Žižková Klára 2009 AC Moravská Slavia Brno 1:43,1
11. Přibylová Adéla 2008 ZŠ Kotlářská 1:43,8
12. Zachovalová Julie 2009 AC Moravská Slavia Brno 1:43,9
13. Keprtová Nicole 2008 AC Moravská Slavia Brno 1:45,4
14. Bezdíčková Gita 2009 ZŠ Kotlářská 1:48,8
15. Komárková Beáta 2009 Brno-Bosonohy 1:49,4
16. Svobodová Anna 2009 AC Track & Field Brno 1:57,4
17. Šebelová Ema 2009 AC Track & Field Brno 1:59,1
přípravka mladší (2008-2009) – dívky dálka
        1 2 3  
1. Králová Ema 2008 AK Blansko Dvorská 284 267 296 296
2. Dobešová Petra 2008 AC Moravská Slavia Brno 274 288 268 288
3. Bělobradičová Adéla 2008 TJ Znojmo 271 269 286 286
4. Kostihová Veronika 2008 Orel Vyškov 277 282 277 282
5. Taušová Aneta 2008 Orel Vyškov 271 253 249 271
6. Bílková Berenika 2008 AC Moravská Slavia Brno 251 251 263 263
7. Trojancová Monika 2008 Orel Vyškov 254 244 237 254
8. Žižková Klára 2009 AC Moravská Slavia Brno 249 212 x 249
9. Zachovalová Julie 2009 AC Moravská Slavia Brno 240 240 241 241
10. Lukášová Berenika 2008 AC Moravská Slavia Brno 178 241 213 241
11. Navrátilová Stela 2009 AC Moravská Slavia Brno 232 222 238 238
12. Orbesová Adéla 2008 SSC Otrokovice 237 229 218 237
13. Dokoupilová Beáta 2008 AC Moravská Slavia Brno 225 224 237 237
14. Srnová Barbora 2008 Orel Vyškov 218 206 207 218
15. Keprtová Nicole 2008 AC Moravská Slavia Brno 179 215 158 215
16. Šebelová Ema 2009 AC Track & Field Brno 189 190 214 214
17. Komárková Beáta 2009 Brno-Bosonohy 165 177 212 212
18. Dvořáková Laura 2009 Střelice 202 206 158 206
19. Bezdíčková Gita 2009 ZŠ Kotlářská 174 183 203 203
20. Skorkovská Šárka 2008 AC Moravská Slavia Brno x 196 x 196
21. Přibylová Adéla 2008 ZŠ Kotlářská 191 165 194 194
22. Svobodová Anna 2009 AC Track & Field Brno 158 150 157 158
přípravka mladší (2008-2009) – hoši 60 m
          Finále  
1. Horák Tomáš 2008 AC Moravská Slavia Brno 9,92 A 9,54
2. Tomášek Martin 2008 AK Blansko Dvorská 10,10 A 10,10
3. Kreidl Václav 2009 ŠAK Židlochovice 10,75 B 10,31
4. Jedlička Tomáš 2008 AC Moravská Slavia Brno 10,75 B 10,34
5. Hladký Tadeáš 2008 AC Moravská Slavia Brno 10,81
6. Čapek Matyáš 2009 Orel jednota Vyškov – atletika 11,16
Krmíček Matěj 2009 AC Moravská Slavia Brno 11,16
7. Svoboda Bruno 2009 Brno 11,19
8. Selinger Elijah Shai 2008 AC Moravská Slavia Brno 11,28
9. Merel Jiří 2009 Tišnov 11,73
10. Dujka Matěj 2008 AC Moravská Slavia Brno 11,87
11. Alexandr Zbořil 2009 AC Track & Field Brno 11,93
12. Dufek Dominik 2009 Tišnov 12,47
13. Trdý Denis 2009 AC Moravská Slavia Brno 12,89
přípravka mladší (2008-2009) – hoši 400 m
           
1. Horák Tomáš 2008 AC Moravská Slavia Brno 1:26,6
2. Hladký Tadeáš 2008 AC Moravská Slavia Brno 1:27,5
3. Kreidl Václav 2009 ŠAK Židlochovice 1:31,0
4. Tomášek Martin 2008 AK Blansko Dvorská 1:31,8
5. Dujka Matěj 2008 AC Moravská Slavia Brno 1:34,2
6. Merel Jiří 2009 Tišnov 1:35,5
7. Jedlička Tomáš 2008 AC Moravská Slavia Brno 1:37,5
8. Alexandr Zbořil 2009 AC Track & Field Brno 1:44,2
9. Dufek Dominik 2009 Tišnov 1:49,6
10. Svoboda Bruno 2009 Brno 1:51,3
11. Krmíček Matěj 2009 AC Moravská Slavia Brno 1:54,3
12. Trdý Denis 2009 AC Moravská Slavia Brno 1:55,8
přípravka mladší (2008-2009) – hoši dálka
        1 2 3  
1. Horák Tomáš 2008 AC Moravská Slavia Brno 365 376 379 379
2. Jedlička Tomáš 2008 AC Moravská Slavia Brno x 315 312 315
3. Čapek Matyáš 2009 Orel jednota Vyškov – atletika 299 286 230 299
4. Kreidl Václav 2009 ŠAK Židlochovice 256 295 266 295
5. Tomášek Martin 2008 AK Blansko Dvorská x 207 294 294
6. Krmíček Matěj 2009 AC Moravská Slavia Brno 229 278 x 278
7. Hladký Tadeáš 2008 AC Moravská Slavia Brno 260 271 208 271
8. Dujka Matěj 2008 AC Moravská Slavia Brno x 239 257 257
9. Svoboda Bruno 2009 Brno 229 246 210 246
10. Merel Jiří 2009 Tišnov 241 229 x 241
11. Alexandr Zbořil 2009 AC Track & Field Brno 201 170 212 212
12. Dufek Dominik 2009 Tišnov x 202 197 202
13. Trdý Denis 2009 AC Moravská Slavia Brno 143 156 161 161
přípravka starší (2006-2007) – dívky 60 m
        R finále  
1. Juríková Lucia 2006 AC Moravská Slavia Brno 9,49 A 9,36
2. Kuncová Julie 2006 AC Moravská Slavia Brno 9,71 A 9,73
3. Andělová Agáta 2006 AC Moravská Slavia Brno 9,74 B 9,45
4. Hradecká Beata 2006 AC Moravská Slavia Brno 9,74 B 9,98
5. Tomanová Stela 2007 Orel Vyškov 9,81
6. Láchová Tereza 2006 AO RIC- TJ Říčany 9,91
7. Kreidlová Veronika 2007 ŠAK Židlochovice 10,07
8. Dobešová Pavlína 2007 AC Moravská Slavia Brno 10,13
9. Daněčková Lucie 2007 ŠAK Židlochovice 10,14
10. Svobodová Viktorie 2006 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10,18
11. Honusová Magdalena 2006 Brno 10,24
12. Topinková Barbora 2007 AC Moravská Slavia Brno 10,47
13. Mátlová Adéla 2006 AC Moravská Slavia Brno 10,49
Kavalcová Anna 2006 ZŠ Kotlářská Brno 10,49
15. Tešnarová Nikola 2006 AC Moravská Slavia Brno 10,50
16. Fučíková Eliška 2006 Tišnov 10,53
17. Jůzlová Sofie 2007 Brno 10,70
18. Žižková Anna 2006 AC Moravská Slavia Brno 10,98
19. Stupková Dana 2006 AC Moravská Slavia Brno 10,99
20. Mazálková Libuše 2006 AC Moravská Slavia Brno 11,05
21. Coufalová Barbora 2007 AC Moravská Slavia Brno 11,14
22. Racková Amálie 2006 AC Moravská Slavia Brno 11,45
23. Dolinková Nela 2007 AK Blansko Dvorská 11,47
24. Dufková Ema 2007 Brno 11,65
přípravka starší (2006-2007) – dívky 600 m
           
1. Hradecká Beata 2006 AC Moravská Slavia Brno 2:16,0
2. Tomanová Stela 2007 Orel Vyškov 2:17,3
3. Kreidlová Veronika 2007 ŠAK Židlochovice 2:17,5
4. Dobešová Pavlína 2007 AC Moravská Slavia Brno 2:19,0
5. Daněčková Lucie 2007 ŠAK Židlochovice 2:23,1
6. Kavalcová Anna 2006 ZŠ Kotlářská Brno 2:24,6
7. Mazálková Libuše 2006 AC Moravská Slavia Brno 2:24,7
8. Kuncová Julie 2006 AC Moravská Slavia Brno 2:25,9
9. Mátlová Adéla 2006 AC Moravská Slavia Brno 2:26,2
10. Fučíková Eliška 2006 Tišnov 2:30,3
11. Topinková Barbora 2007 AC Moravská Slavia Brno 2:33,2
12. Tešnarová Nikola 2006 AC Moravská Slavia Brno 2:33,3
13. Coufalová Barbora 2007 AC Moravská Slavia Brno 2:36,4
14. Stupková Dana 2006 AC Moravská Slavia Brno 2:38,5
15. Honusová Magdalena 2006 Brno 2:38,8
16. Racková Amálie 2006 AC Moravská Slavia Brno 2:39,2
17. Dufková Ema 2007 Brno 2:41,8
přípravka starší (2006-2007) – dívky dálka
               
1. Láchová Tereza 2006 AO RIC- TJ Říčany 374 378 370 378
2. Daněčková Lucie 2007 ŠAK Židlochovice 349 347 x 349
3. Kuncová Julie 2006 AC Moravská Slavia Brno 315 343 335 343
4. Andělová Agáta 2006 AC Moravská Slavia Brno 319 340 279 340
5. Svobodová Viktorie 2006 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 329 337 323 337
6. Honusová Magdalena 2006 Brno 334 x x 334
7. Mátlová Adéla 2006 AC Moravská Slavia Brno 323 312 329 329
8. Tomanová Stela 2007 Orel Vyškov x 297 327 327
9. Juríková Lucia 2006 AC Moravská Slavia Brno 316 326 311 326
10. Hradecká Beata 2006 AC Moravská Slavia Brno 322 x 320 322
11. Kreidlová Veronika 2007 ŠAK Židlochovice 272 299 319 319
12. Dobešová Pavlína 2007 AC Moravská Slavia Brno x 294 312 312
13. Tešnarová Nikola 2006 AC Moravská Slavia Brno 307 281 307 307
15. Mazálková Libuše 2006 AC Moravská Slavia Brno 283 304 285 304
16. Dolinková Nela 2007 AK Blansko Dvorská 199 293 x 293
17. Stupková Dana 2006 AC Moravská Slavia Brno 289 x 289 289
18. Fučíková Eliška 2006 Tišnov x 258 274 274
19. Racková Amálie 2006 AC Moravská Slavia Brno 265 266 x 266
20. Žižková Anna 2006 AC Moravská Slavia Brno 257 263 258 263
21. Coufalová Barbora 2007 AC Moravská Slavia Brno x 227 248 248
22. Jůzlová Sofie 2007 Brno 207 240 x 240
23. Dufková Ema 2007 Brno 200 162 200 200
Kavalcová Anna 2006 ZŠ Kotlářská Brno x x x 0
přípravka starší (2006-2007) – hoši 60 m
          Finále  
1. Holík Vít 2006 AC Moravská Slavia Brno 9,27 A 9,21
2. Sedlecký Martin 2006 AC Moravská Slavia Brno 9,48 A 9,39
3. Bartoš Ondřej 2007 AC Moravská Slavia Brno 9,76 B 9,57
4. Vychron Filip 2007 Vyškov 9,80 B 9,74
5. Doležal Vojtěch 2006 AC Moravská Slavia Brno 9,80
6. Sladkovský Honza 2006 AC Moravská Slavia Brno 9,84
7. Machek David 2006 Slavkov 9,91
8. Lát Dušan 2007 AK Blansko Dvorská 10,00
9. Dobrovolný Marek 2006 AC Moravská Slavia Brno 10,21
10. Navrátil Zbyněk 2007 Tišnov 10,24
11. Lacho Adam 2007 AC Moravská Slavia Brno 10,29
12. Dvořák Lukáš 2007 AC Moravská Slavia Brno 10,37
13. Jedlička Vojtěcha 2006 Brno 10,44
14. Duda Jakub 2007 Orel Vyškov 10,45
15. Cibulka Jakub 2006 ZŠ Kotlářská 10,46
16. Kunovský Michal 2007 AC Moravská Slavia Brno 10,49
17. Komárek Dominik 2007 Brno-Bosonohy 10,50
18. Jůzl Filip 2006 Brno 10,73
19. Chytil Viktor 2006 AC Moravská Slavia Brno 10,83
20. Wang Alex 2006 AC Moravská Slavia Brno 10,91
21. Nečas Filip 2007 Slavkov 11,20
přípravka starší (2006-2007) – hoši 600 m
           
1. Holík Vít 2006 AC Moravská Slavia Brno 2:10,5
2. Sedlecký Martin 2006 AC Moravská Slavia Brno 2:10,9
3. Dobrovolný Marek 2006 AC Moravská Slavia Brno 2:15,4
4. Vychron Filip 2007 Vyškov 2:17,0
5. Kunovský Michal 2007 AC Moravská Slavia Brno 2:17,6
6. Duda Jakub 2007 Orel Vyškov 2:18,9
7. Bartoš Ondřej 2007 AC Moravská Slavia Brno 2:19,1
8. Lát Dušan 2007 AK Blansko Dvorská 2:20,6
9. Navrátil Zbyněk 2007 Tišnov 2:21,4
10. Lacho Adam 2007 AC Moravská Slavia Brno 2:21,7
11. Machek David 2006 Slavkov 2:22,4
12. Komárek Dominik 2007 Brno-Bosonohy 2:25,0
13. Dvořák Lukáš 2007 AC Moravská Slavia Brno 2:26,8
14. Pevný Kryštof 2007 Orel Vyškov 2:27,5
15. Chytil Viktor 2006 AC Moravská Slavia Brno 2:35,2
16. Jedlička Vojtěcha 2006 Brno 2:40,7
přípravka starší (2006-2007) – hoši dálka
        1 2 3  
1. Sedlecký Martin 2006 AC Moravská Slavia Brno x 382 401 401
2. Machek David 2006 Slavkov 302 353 340 353
3. Lát Dušan 2007 AK Blansko Dvorská 306 x 347 347
4. Bartoš Ondřej 2007 AC Moravská Slavia Brno 324 337 317 337
5. Navrátil Zbyněk 2007 Tišnov x x 324 324
6. Vychron Filip 2007 Vyškov 321 307 310 321
7. Dobrovolný Marek 2006 AC Moravská Slavia Brno 265 298 320 320
8. Sladkovský Honza 2006 AC Moravská Slavia Brno 320 291 x 320
9. Jůzl Filip 2006 Brno 314 x 299 314
10. Komárek Dominik 2007 Brno-Bosonohy 312 307 x 312
11. Lacho Adam 2007 AC Moravská Slavia Brno 260 300 293 300
12. Doležal Vojtěch 2006 AC Moravská Slavia Brno 300 x 275 300
13. Duda Jakub 2007 Orel Vyškov 293 x 299 299
14. Kunovský Michal 2007 AC Moravská Slavia Brno 266 295 279 295
15. Jedlička Vojtěcha 2006 Brno 279 294 288 294
16. Pevný Kryštof 2007 Orel Vyškov 286 275 273 286
17. Wang Alex 2006 AC Moravská Slavia Brno 262 284 x 284
18. Dvořák Lukáš 2007 AC Moravská Slavia Brno 256 152 235 256
19. Chytil Viktor 2006 AC Moravská Slavia Brno 233 228 231 233
Holík Vít 2006 AC Moravská Slavia Brno x x x 0

Výsledky z halových klubovních přeborů

přípravek Read more

ČAS vydal publikaci 120 let České atletiky,

kterou si zájemci mohou zakoupit za 590,- Kč v kanceláři atletického klubu Read more

Posledních 40 vstupenek na II. reprezentační

Ples 2017

sportovní ples, který se koná v sobotu 11. března v restauraci Okruh Read more

Valná hromada AC Moravská Slavia Brno, spolek

Schůze výboru AC Moravská Slavia Brno, spolek

Schůze výboru AC Moravská Slavia Brno, spolek

Schůze výboru AC Moravská Slavia Brno, spolek

Schůze výboru AC Moravská Slavia Brno, spolek

QR Code Business Card