Stručná informace z jednání výkonného výboru konaného dne 15. května 2023

Výkonný výbor se sešel v pondělí 15. května 2023. Provedl kontrolu plnění úkolů. Projednal návrh organizace náboru nováčků. Projednal hodnocení Morenda mítinku. Vyslechl informaci o stavu příprav Veletržní chůze. Výbor projednal podněty z valné hromady. Výbor schválil podobu oslav 115. výročí založení klubu. Výbor projednal informace o valné hromadě Jm KAS, o termínu valné hromady Brněnského tělovýchovného sdružení, o uskutečněných soustředěních, o nových typech klubového oblečení. Výbor rozhodl o přijetí členů a o ukončení členství. Výbor doplnil seznam osob pro účely zapůjčení nových klíčů od branky. Výbor rozhodl o zavedení nových mailových adres klubu. Výbor rozhodl o ustavení do funkcí ředitelů závodů pořádaných klubem.

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card