Výsledky atletů Moravské Slavie v roce 2020 stav k 31.12.

MUŽI

60 m

7,55            5 B    Martin Schmöger             03.05.95   – 04.01.  –    Ostrava

100 m

11,26 +1,2  2       Filip Zeman                     23.08.99   – 16.08.  –    Třebíč

13,35 +1,3  4       Libor Tuček                     04.08.65   – 27.07.  –    Brno

150 m

16,85          1 C    Filip Zeman                     23.08.99   – 04.01.  –    Ostrava

17,85          3 D   Martin Schmöger             03.05.95   – 04.01.  –    Ostrava

20,44 +0,2  4 A   Libor Tuček                     04.08.65   – 20.07.  –    Brno

200 m

22,47          1 B    Filip Zeman                     23.08.99   – 11.01.  –    Ostrava

27,78          5 C   Libor Tuček                     04.08.65   – 02.02.  –    Ostrava

300 m

35,83          1 B    Filip Zeman                     23.08.99   – 04.01.  –    Ostrava

41,11          3 A   Jindřich Martinec            07.02.85   – 20.07.  –    Brno

44,10          4 A   Libor Tuček                     04.08.65   – 20.07.  –    Brno

400 m

50,32          1 D   Filip Zeman                     23.08.99   – 02.02.  –    Ostrava

51,57          1 A   Tomáš Dvořák                 11.06.00   – 27.07.  –    Brno

58,91          2 B    Vlastimil Chadim            13.10.76   – 27.07.  –    Brno

1:02,08       4 B    Michal Hozák                  08.12.81   – 27.07.  –    Brno

1:03,20       4 C    Libor Tuček                     04.08.65   – 01.06.  –    Brno

500 m

1:07,75       1 A   Tomáš Dvořák                 11.06.00   – 13.07.  –    Brno

1:08,10       2 A   Filip Zeman                     23.08.99   – 13.07.  –    Brno

1:14,37       5 B    Jindřich Martinec            07.02.85   – 13.07.  –    Brno

800 m

1:59,44       2 B    Tomáš Dvořák                 11.06.00   – 07.02.  –    Ostrava

2:05,32       3 C    Jindřich Martinec            07.02.85   – 02.02.  –    Ostrava

2:05,37       11     Martin Klvaňa                 18.05.81   – 22.08.  –    Břeclav

2:15,58       1 B    Vlastimil Chadim            13.10.76   – 07.03.  –    Jablonec

1 000 m

2:45,30       1       Martin Klvaňa                 18.05.81   – 15.08.  –    Zlín

1 500 m

4:18,86       6       František Mahovský        22.12.83   – 04.07.  –    Olomouc

4:19,34       10     Martin Klvaňa                 18.05.81   – 25.08.  –    Brno

4:25,06       17    Petr Buček                       07.07.94   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

4:26,00       10     Jindřich Martinec            07.02.85   – 22.08.  –    Břeclav

1 míle – 1 609,34 m

4:46,67       3 A   Jindřich Martinec            07.02.85   – 20.07.  –    Brno

5:02,07       9 A   Vlastimil Chadim            13.10.76   – 20.07.  –    Brno

5:24,02       10 A Michal Hozák                  08.12.81   – 20.07.  –    Brno

5:59,15       4 B    Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 20.07.  –    Brno

 

2 000 m

6:18,36       2       Petr Buček                       07.07.94   – 27.07.  –    Brno

3 000 m

9:14,9         3       Jabub Ambros                 28.05.87 – 27.05. –   Frýdek Místek

9:28,63       5       František Mahovský        22.12.83   – 22.08.  –    Břeclav

9:31,66       6       Petr Buček                       07.07.94   – 22.08.  –    Břeclav

9:43,90       8       Jindřich Martinec            07.02.85   – 22.08.  –    Břeclav

5 000 m

16:03,2       6       František Mahovský        22.12.83   – 04.07.  –    Olomouc

16:08,04     7       Jabub Ambros                 28.05.87 – 04.07.  –    Olomouc

16:18,41     4       Petr Buček                       07.07.94   – 02.08.  –    Olomouc

17:12,0       7 C    Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 01.07.  –    Brno

17:18,0       9 C    Lukáš Kocur                    09.03.77   – 01.07.  –    Brno

17:32,0       10 C  Pavel Musil                      30.03.75   – 01.07.  –    Brno

17:35,72     2       Jindřich Martinec            07.02.85   – 28.06.  –    Znojmo

18:05,0       18 C  Vlastimil Chadim            13.10.76   – 01.07.  –    Brno

19:23,0       35 C  Petr Svoboda                   15.10.68   – 01.07.  –    Brno

19:27,0       38 C  Zdeněk Mazal                 22.09.81   – 01.07.  –    Brno

19:51,0       40 C Michal Hozák                  08.12.81   – 01.07.  –    Brno

21:18,51     4       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 28.06.  –    Znojmo

24:14,0       22 A Albín Hanák                    12.03.51   – 01.07.  –    Brno

24:51,0       111 B Přemysl Divácký             06.09.49   – 01.07.  –    Brno

28:14,0       47 A Ivo Zejda                         23.07.56   – 01.07.  –    Brno

30:59,0       142 B Pavel Sedláček                21.02.53   – 01.07.  –    Brno

34:26,0       64 A Karel Fuksa                     30.07.46   – 01.07.  –    Brno

37:02,0       144 B Josef Holý                       28.06.41   – 01.07.  –    Brno

10 000 m

37,00                   Jindřich Martinec            07.02.85   – 26.08.  –    Brno

39:24                   Petr Svoboda                   15.10.68   – 26.08.  –    Brno

47:37                   Peter Krupka                   02.06.65   – 26.08.  –    Brno

49:43                   Albín Hanák                    12.03.51   – 26.08.  –    Brno

51:57                   Přemysl Divácký             06.09.49   – 26.08.  –    Brno

56:09                   Ivo Zejda                         23.07.56   – 26.08.  –    Brno

1:02,01                Pavel Sedláček                21.02.53   – 26.08.  –    Brno

1:14,17                Josef Holý                       28.06.41   – 26.08.  –    Brno

Hodinovka na dráze

16 622        2       Daniel Orálek                  29.03.70   – 23.09.  –    Brno

15 434        8       Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 23.09.  –    Brno

14 800        12 B  Lukáš Kocur                    09.03.77   – 16.09.  –    Brno

14 703        12     Petr Svoboda                   15.10.68   – 23.09.  –    Brno

13 450        18     Petr Říha                         18.07.87   – 23.09.  –    Brno

12 026                 Albín Hanák                    12.03.51   – 16.09.  –    Brno

11 040                 Přemysl Divácký             06.09.49   – 16.09.  –    Brno

10 720                 Ivo Zejda                         23.07.56   – 16.09.  –    Brno

10 549        38     Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 23.09.  –    Brno

10 248        39     Pavel Sedláček                21.02.53   – 23.09.  –    Brno

9 175        43     Rostislav Stříbrný            05.10.52   – 23.09.  –    Brno

8 630                 Karel Fuksa                     30.07.46   – 16.09.  –    Brno

8 562                 Josef Holý                       28.06.41   – 16.09.  –    Brno

Půlmaratón

1:16:54 2 Daniel Orálek 29.03.70 – 15.08. – Brno

1:22:23       7       Juraj Plekanec                  11.05.74   – 01.01.  –    Brno

1:29:35       16     Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 01.01.  –    Brno

2:04:25       96     Ivoš Kupský                    23.09.72   – 01.01.  –    Brno

2:05:40       99     Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 01.01.  –    Brno

2:09:32                Ivo Zejda                         23.07.56   – 01.03.  –    Zlín

25 km – silnice

1:34:35       1v     Daniel Orálek                  29.03.70   – 01.08.  –    Velká nad Veličkou

2:57:20       43    Ivo Zejda                         23.07.56   – 01.08.  –    Velká nad Veličkou

32 km – silnice

2:28:48       14     Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 22.08.  –    Vír

2:49:14       34     Petr Svoboda                   15.10.68   – 22.08.  –    Vír

3:11:40       48     Svatopluk Sedláček         23.10.57   – 22.08.  –    Vír

3:57:24       66     Ivo Zejda                         23.07.56   – 22.08.  –    Vír

4:30:09       67     Josef Holý                       28.06.41   – 22.08.  –    Vír

Maratón

2:34:54       1       Petr Buček                       07.07.94   – 20.09.  –    Ostrava

3:00:00       6       Zbyněk Tkadlčík          28.01.74 – 25.01. –   České Budějovice

3:11:26 mč Daniel Orálek 29.03.70 – 08.08. – Prostějov

4:53:52     141   Ivo Zejda                         23.07.56   – 04.10.  –    Hradec Králové

100 km – silnice

9:06:12       12     Zbyněk Tkadlčík         28.01.74 – 05.12. –   Plzeň

60 m překážek

8,56            1       Martin Schmöger             03.05.95   – 04.01.  –    Ostrava

110 m překážek

15,45 +1,8  3 A   Martin Schmöger             03.05.95   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

200 m překážek

25,63 -1,4    2 A   Filip Zeman                     23.08.99   – 27.07.  –    Brno

300 m překážek

39,88          1       Filip Zeman                     23.08.99   – 13.07.  –    Brno

400 m překážek

56,39          2 B    Filip Zeman                     23.08.99   – 22.08.  –    Břeclav

58,45          6 A   Martin Schmöger             03.05.95   – 04.07.  –    Olomouc

3 000 m překážek

10:13,19     3       František Mahovský        22.12.83   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

10:33,30     4       Jindřich Martinec            07.02.85   – 02.08.  –    Olomouc

10:53,54 6 Petr Buček 07.07.94 – 25.08. – Brno

Koule 7,26 kg

15,65          8       Martin Kollár                   18.09.90   – 09.08.  –    Plzeň

Disk 2 kg

39,98          9       Ondřej Petr                      22.03.84   – 04.07.  –    Olomouc

Kladivo 7,26 kg

47,23          2       Ondřej Petr                      22.03.84   – 10.06.  –    Brno

Kriketový míček

67,47          3       Roman Stejskal               14.01.91  – 03.08.  –    Brno

1 000 m chůze – dráha (hala)

4:40,1         1       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 03.01.  –    Brno

4:47,9         2       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 03.01.  –    Brno

3 000 m chůze – dráha

12:48,17     1       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 18.07.  –    Brno-klubovní rekord

14:57,48     1       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 26.07.  –    Wien

5 000 m chůze – dráha (hala)

25:54,45     2       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 19.01.  –    Ostrava

10 000 m chůze – dráha

45:35,0       4       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 11.07.  –    Nové Město nad Metují-klub.rek.

56:47,8       3       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 23.05.  –    Turnov

20 000 m chůze – dráha

1:59:11,7    4       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 09.08.  –    Rumburk-klubovní rekord

10 km chůze – okruh

45:51          1v     Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 01.08.  –    Olomouc

53:45          2       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 22.08.  –    Třebíč

1:08,37       25     Petr Říha                         18.07.87   – 01.08.  –    Olomouc

10 km chůze – okruh

1:33:46       4       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 10.10.  –    Poděbrady

Štafeta 4 x 100 m

45,32          6 A   Pokora-Zeman-Schmöger-Stibal      – 22.08.  –    Břeclav

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+AŠK Slávia Spiššká Nová Ves/

44,02          5 A   Baluch-Pokora-Křivánek-Zeman     – 18.07.  –    Uherské Hradiště

44,73          6 A   Baluch-Zeman-Beneš-Stibal            – 04.07.  –    Olomouc

Štafeta 4 x 200 m

1:36,75       4     Schmöger-Zeman-Dvořák-Stibal   – 02.02.  –    Ostrava

Štafeta 4 x 400 m

3:33,69       4       Zeman-Stibal-Konečný-Vrbacký     – 04.07.  –    Olomouc

3:46,20       1       Zeman-Tešnar-Křivánek-Vrbacký   – 02.08.  –    Olomouc

3:52,45       3 B    Tešnar-Koš’tál-Němec-Buček          – 04.07.  –    Olomouc

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+AŠK Slávia Spiššká Nová Ves/

3:23,10       2A    Baluch-Stibal-Zeman-Tešnar           – 22.08.  –    Břeclav

Štafeta 4 x 400 m /ACMS+SK Speed Brno/

3:28,46       4 A   Stibal-Zeman-Veleba-Munteanu     – 18.07.  –    Uherské Hradiště

JUNIOŘI /18-19 let/

60 m

7,18            4       Matěj Beneš                    27.02.01   – 04.01.  –    Ostrava

7,41            6 A   David Zeman                  20.01.01   – 04.01.  –    Ostrava

7,51            2 C    Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 04.01.  –    Ostrava

7,53            2 G   František Křivánek          01.07.02   – 26.01.  –    Bratislava

8,05            8 A   Libor Škobránek              27.11.02   – 18.01.  –    Ostrava

100 m

11,04 +0,0 1 A   Matěj Beneš                   27.02.01   – 11.07.  –    Vyškov

/11,03 +2,5   2 C                                                            – 04.07.  –    Olomouc/

11,79 -0,2   2 A   František Křivánek       01.07.02   – 01.06.  –    Brno

/11,88 +3,2   7 C                                                                    – 18.07.  –    Uherské Hradiště/       

150 m

17,76 +0,6  3 B    František Křivánek          01.07.02   – 20.07.  –    Brno

18,30          4 D   David Zeman                  20.01.01   – 04.01.  –    Ostrava

18,44          4 B    Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 04.01.  –    Ostrava

18,92          5 B    Michal Tešnar                  18.07.01   – 04.01.  –    Ostrava

200 m

23,01 +0,3  5 A   Matěj Beneš                   27.02.01   – 11.07.  –    Vyškov

23,92 -0,4   3 C   Jakub Stibal                   29.01.01   – 11.07.  –    Vyškov

24,13  +0,1  3 B    František Křivánek          01.07.02   – 12.06.  –    Ostrava

24,42          5 A   Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 11.01.  –    Ostrava

24,91          5 C    Martin Pohanka               29.10.02   – 11.01.  –    Ostrava

25,02          1 L    Michal Tešnar                  18.07.01   – 07.02.  –    Ostrava

300 m

38,67          5 A   Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 04.01.  –    Ostrava

39,44          5 C    František Křivánek          01.07.02   – 04.01.  –    Ostrava

39,76          3 C    Michal Tešnar                  18.07.01   – 20.07.  –    Brno

400 m

50,43          1 B    Jakub Stibal                     29.01.01   – 11.07.  –    Vyškov

53,65          2 C   Michal Tešnar                18.07.01   – 22.08.  –    Břeclav

54,15          4 B    Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 02.02.  –    Ostrava

55,37          3 F    František Křivánek          01.07.02   – 21.01.  –    Ostrava

56,96          1 B    Ondřej Němec                 24.12.02   – 27.07.  –    Brno

59,47          3 B    Jan Sebastian Pučera       20.11.02   – 27.07.  –    Brno

500 m

1:11,48       4 A   Michal Tešnar                  18.07.01   – 13.07.  –    Brno

1:12,85       7 A   Ondřej Němec                 24.12.02   – 13.07.  –    Brno

600 m

1:29,36       2       Michal Tešnar                  18.07.01   – 04.01.  –    Ostrava

800 m

1:53,64       2       Jakub Stibal                     29.01.01   – 06.09.  –    Ostrava-klubovní rekord

2:00,63       4 B    Michal Tešnar                  18.07.01   – 02.02.  –    Ostrava

2:06,35       1 D   Ondřej Němec                 24.12.02   – 07.02.  –    Ostrava

2:10,99       7       Martin Pohanka               29.10.02   – 01.06.  –    Brno

1 000 m

2:34,89       2       Radim Kligl                     24.03.01   – 04.01.  –    Ostrava-klubovní rekord

2:47,72       6       Ondřej Němec                 24.12.02   – 04.01.  –    Ostrava

2:49,09       7       Martin Pohanka               29.10.02   – 04.01.  –    Ostrava

1 500 m

4:05,42       8 B    Jakub Stibal                     29.01.01   – 01.02.  –    Vídeň

4:13,71       14     Ondřej Němec                 24.12.02   – 05.09.  –    Ostrava

4:19,13       8 B    Martin Pohanka               29.10.02   – 07.02.  –    Ostrava

4:21,62       5       Michal Tešnar                  18.07.01   – 02.02.  –    Ostrava

1 míle – 1 609,34 m

4:44,25       2 A   Ondřej Němec                 24.12.02   – 20.07.  –    Brno

4:52,26       4 A   Michal Tešnar                  18.07.01   – 20.07.  –    Brno

6:07,23       11 A Jiří Veselý                        30.08.02   – 20.07.  –    Brno

2 000 m

5:50,24       1       Radim Kligl                     24.03.01   – 04.01.  –    Ostrava-klubovní rekord

6:05,20       4       Martin Pohanka               29.10.02   – 04.01.  –    Ostrava

6:12,45       5       Ondřej Němec                 24.12.02   – 04.01.  –    Ostrava

3 000 m

9:18,71       4       Jakub Stibal                     29.01.01   – 14.01.  –    Ostrava

9:29,75       2       Martin Pohanka               29.10.02   – 21.01.  –    Ostrava

9:30,79       3       Ondřej Němec                 24.12.02   – 21.01.  –    Ostrava

5 000 m

16:10,69     9       Ondřej Němec                 24.12.02   – 09.09.  –    Ostrava

60 m překážek

8,42            2       Matěj Beneš                    27.02.01   – 04.01.  –    Ostrava

110 m překážek

15,10 -1,1   3 A   Matěj Beneš                    27.02.01   – 02.08.  –    Olomouc

110 m překážek – mužské (1,06)

15,75 -0,4   1 B    Matěj Beneš                    27.02.01   – 04.07.  –    Olomouc

400 m překážek

59,51          2 B    Jakub Stibal                     29.01.01   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

3 000 m překážek

11:17,37     8       Michal Tešnar                  18.07.01   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

Dálka

594             8       František Křivánek          01.07.02   – 02.02.  –    Ostrava

577             13    Libor Škobránek           27.11.02   – 18.01.  –    Ostrava

561   -0,2      8       Petr Gaszczyk                06.11.01   – 26.09.  –    Břeclav

526 -0,4      7       Michal Tešnar                18.07.01   – 27.07.  –    Brno

444 -1,3      12     Ondřej Němec                24.12.02   – 13.07.  –    Brno

Trojskok

10,56 -0,2   4       František Křivánek       01.07.02   – 03.08.  –    Brno

Výška

197             7       Libor Škobránek              27.11.02   – 08.02.  –    Hustopeče

Koule 6 kg

9,17            1       František Křivánek          01.07.02   – 13.07.  –    Brno

8,92            9       Libor Škobránek              27.11.02   – 18.01.  –    Ostrava

6,63            3       Ondřej Němec                24.12.02   – 13.07.  –    Brno

Oštěp 800 g

55,02          ms     Sebastian Wilk                05.06.01   – 13.06.  –    Jihlava

35,72          2        František Křivánek          01.07.02   – 20.07.  –    Brno

23,71          3        Ondřej Němec                24.12.02   – 20.07.  –    Brno

11,05          4        Jiří Veselý                       30.08.02   – 20.07.  –    Brno

Kriketový míček

68,27          2        František Křivánek       01.07.02   – 03.08.  –    Brno

44,96          9        Ondřej Němec                24.12.02   – 03.08.  –    Brno

41,96          11      Martin Pohanka            29.10.02   – 03.08.  –    Brno

Sedmiboj (60 m-dálka-koule 6 kg-výška-60 m přek.-tyč-1 000 m)

2 156                   Libor Škobránek              27.11.02   – 18.01.  –    Ostrava

                            /8,05-577-8,92-183do druhého dne nenastoupil/

Štafeta 4 x 100 m

49,99          1       Němec-Marčík-Košťál-Názler         – 28.06.  –    Znojmo

Štafeta 4 x 200 m

1:36,51       1       Hartmann-Křivánek-Pohanka-Gaszczyk – 02.02.  –    Ostrava

1:42,66       2       Němec-Tešnar-Názler-Košťál         – 02.02.  –    Ostrava

Štafeta 4 x 400 m

3:50,94       1       Němec-Novotný-Košťál-Tešnar    – 28.06. –   Znojmo

Štafeta 4 x 800 m

9:33,60       2       Tešnar-Němec-Veselý-Pučera          – 27.07.  –    Brno

9:44,04       3       Konečný-Křivánek-Marčík-Čermák – 27.07.  –    Brno

Štafeta 3 x 1 000 m

8:28,84       1       Košťál-Němec-Tešnar                      – 03.08.  –    Brno-klubovní rekord

10:13,98     3       Martečík-Křivánek-Konečný           – 03.08.  –    Brno

 

DOROSTENCI /16-17 let/

60 m

7,35            8 A   Marek Čermák                 07.04.03   – 15.02.  –    Ostrava

7,36            1 A   Rudolf Žižka                   07.04.04   – 18.01.  –    Ostrava

7,44            4       Jonáš Konečný                21.01.03   – 04.01.  –    Ostrava

7,57            5 F    Jakub Hartmann              22.03.03   – 26.01.  –    Bratislava

7,59            2 B    Luděk Čumpelík             24.04.03   – 18.01.  –    Ostrava

7,67            2 B    Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 03.01.  –    Brno

8,04            4 G   Tomáš Názler                  15.07.04   – 02.02.  –    Ostrava

100 m

11,45 +1,6  4 B    Vladimír Pokora              01.08.04   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

11,67 -0,2   1 B    Rudolf Žižka                   07.04.04   – 01.06.  –    Brno

11,72  -2,2   3 B    Marek Čermák                 07.04.03   – 02.08.  –    Olomouc

/11,66 +2,5  6 B                                                             – 18.07.  –    Uherské Hradiště/

11,74  +0,5  5       Jonáš Konečný                21.01.03   – 28.06.  –    Znojmo

11,77 -2,2   3 B    Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 02.08.  –    Olomouc

11,85 +1,3  3 B    Luděk Čumpelík             24.04.03   – 01.06.  –    Brno

12,29 +1,3   4 B    Adrian Munteanu            30.09.04   – 01.06.  –    Brno

12,42 +1,6   5 C    Jiří Marčík                       19.02.04   – 29.08.  –    Třinec

150 m

17,40          1 B    Rudolf Žižka                   07.04.04   – 04.01.  –    Ostrava

17,48             2 A   Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 04.01.  –    Ostrava

17,52 +0,0  1 A   Jonáš Konečný                21.01.03   – 03.08.  –    Brno

17,73  +0,6  2 B    Marek Čermák                 07.04.03   – 20.07.  –    Brno

18,25 +0,6  4 B    Michal Novotný              16.09.03   – 20.07.  –    Brno

18,91 +0,8  2 C    Adrian Munteanu            30.09.04   – 20.07.  –    Brno

200 m

22,81          1 E    Rudolf Žižka                   07.04.04   – 11.01.  –    Ostrava-klubovní rekord

23,07 +0,4   1 B    Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 26.09.  –    Břeclav

23,22 +1,0  1 C    Vladimír Pokora              01.08.04   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

23,60          3 E    Jonáš Konečný                21.01.03   – 07.02.  –    Ostrava

23,67 +2,0  4 D   Marek Čermák                 07.04.03   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

24,21 +0,2   1 C    Michal Novotný              16.09.03   – 29.08.  –    Třinec

24,37 +0,2    2 C     Adrian Munteanu            30.09.04   – 29.08.  –    Třinec

24,46          5 D   Jakub Hartmann              22.03.03   – 11.01.  –    Ostrava

24,74 +0,5  1 D   Matyáš Galvas                 11.02.04   – 29.08.  –    Třinec

25,16 +0,5  2 D   Jiří Marčík                       19.02.04   – 29.08.  –    Třinec

25,87          5 G   Jakub Košťál                   04.07.03   – 11.01.  –    Ostrava

25,99  -1,2   5 C    Tomáš Názler                  15.07.04   – 28.06.  –    Znojmo

300 m

36,56          1 A   Rudolf Žižka                   07.04.04   – 04.01.  –    Ostrava

36,57          1 C    Vladimír Pokora              01.08.04   – 20.07.  –    Brno

37,54          2 B    Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 04.01.  –    Ostrava

38,54          2 C    Adrian Munteanu            30.09.04   – 20.07.  –    Brno

38,70          2 E    Jonáš Konečný                21.01.03   – 04.01.  –    Ostrava

39,83          4 A     Marek Čermák                 07.04.03   – 04.01.  –    Ostrava

40,14          4 C    Michal Novotný              16.09.03   – 04.01.  –    Ostrava

40,20          4 C    Jiří Marčík                       19.02.04   – 20.07.  –    Brno

40,86          5 E    Jakub Košťál                   04.07.03   – 04.01.  –    Ostrava

400 m

49,27          3       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 16.02.  –    Ostrava-klubovní rekord

52,81          D      Luděk Čumpelík             24.04.03   – 24.07   –    Praha

53,38          1 D   Jakub Hartmann              22.03.03   – 29.08.  –    Třinec

53,76          2 B    Michal Novotný              16.09.03   – 26.09.  –    Břeclav

53,82          3 B    Adrian Munteanu            30.09.04   – 11.07.  –    Vyškov

53,96          1 C    Marek Čermák                 07.04.03   – 01.06.  –    Brno

54,31          3 E    Jonáš Konečný                21.01.03   – 02.02.  –    Ostrava

54,63          1 B    Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 01.06.  –    Brno

54,73          2 B    Matyáš Galvas                 11.02.04   – 01.06.  –    Brno

55,10          2 C    Jakub Košťál                   04.07.03   – 29.08.  –    Třinec

56,39          3 C    Jiří Marčík                       19.02.04   – 29.08.  –    Třinec

500 m

1:11,49       1 B    Marek Čermák                 07.04.03   – 13.07.  –    Brno

1:11,76       5 A   Jakub Košťál                   04.07.03   – 13.07.  –    Brno

1:13,76       4 B    Michal Novotný              16.09.03   – 13.07.  –    Brno

600 m

1:31,87       6       Jakub Košťál                   04.07.03   – 04.01.  –    Ostrava

800 m

2:03,78       7 A   Jakub Hartmann              22.03.03   – 15.02.  –    Ostrava

2:08,16       6 A   Jakub Košťál                   04.07.03   – 11.07.  –    Vyškov

1 000 m

2:48,59       1       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 19.01.  –    Ostrava

2:58,41       5       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 19.01.  –    Ostrava

1 500 m

4:36,88       7 B    Jakub Košťál                   04.07.03   – 27.06.  –    Olomouc

4:38,81       13     Jakub Hartmann              22.03.03   – 22.08.  –    Břeclav

4:49,60       D      Luděk Čumpelík             24.04.03   – 25.07.  –    Praha

2 000 m

7:49,87       10     Marek Čermák                 07.04.03   – 27.07.  –    Brno

60 m překážek

8,35            3       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 02.02.  –    Ostrava

8,55            ms     Vladimír Pokora              01.08.04   – 25.01.  –    Praha

9,46            2 B    Rudolf Žižka                   07.04.04   – 19.01.  –    Ostrava

110 m překážek

14,36 -0,8   2 C    Luděk Čumpelík             24.04.03   – 05.09.  –    Ostrava-klubovní rekord

15,30 -1,9   2 A   Vladimír Pokora              01.08.04   – 02.08.  –    Olomouc

200 m překážek

26,77  -1,4   3 A   Vladimír Pokora              01.08.04   – 27.07.  –    Brno

300 m překážek

39,90          5 B    Vladimír Pokora              01.08.04   – 05.09.  –    Ostrava

46,11                   Jonáš Konečný                21.01.03   – 13.07.  –    Brno

Dálka

647 +1,5     D      Luděk Čumpelík             24.04.03   – 27.06.  –    Třinec

624             6       Jonáš Konečný                21.01.03   – 02.02.  –    Ostrava

612 -1,0      1       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 01.06.  –    Brno

608 +0,3     7       Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 26.09.  –    Břeclav

581 +0,8     3       Michal Novotný              16.09.03   – 28.06.  –    Znojmo

 

551 +0,9     20     Adrian Munteanu            30.09.04   – 04.07.  –    Olomouc

546 +1,1       8       Matyáš Galvas                 11.02.04   – 01.06.  –    Brno

480 +0,4      10     Jakub Košťál                   04.07.03   – 13.07.  –    Brno

Trojskok

11,41 -1,0   6       Jonáš Konečný                21.01.03   – 26.09.  –    Břeclav

Výška

190             1       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 20.07.  –    Brno

179             5       Jakub Doležal                  20.05.03   – 15.02.  –    Brno

160             3       Jonáš Konečný                21.01.03   – 20.07.  –    Brno

159             5       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 18.01.  –    Ostrava

Tyč

370             D      Luděk Čumpelík             24.04.03   – 25.07.  –    Praha

280                 5        Rudolf Žižka                   07.04.04   – 19.01.  –    Ostrava

Koule 5 kg

13,01          D      Luděk Čumpelík             24.04.03   – 24.07.  –    Praha

10,23          2       Michal Novotný              16.09.03   – 13.07.  –    Brno

8,47            11     Rudolf Žižka                   07.04.04   – 18.01.  –    Ostrava

8,28            4       Marek Čermák                 07.04.03   – 13.07.  –    Brno

8,05            2       Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 27.07.  –    Brno

Disk 1,5 kg

35,76          D      Luděk Čumpelík             24.04.03   – 28.06.  –    Třinec

Oštěp 700 g

68,05          3        Luděk Čumpelík             24.04.03   – 29.08.  –    Třinec-klubovní rekord

36,82          2        Jan Mayer                        16.04.04   – 16.06.  –    Opava

34,88          2        Michal Novotný              16.09.03   – 20.07.  –    Brno

23,48          4        Marek Čermák                 07.04.03   – 20.07.  –    Brno

23,00          5        Jonáš Konečný                21.01.03   – 20.07.  –    Brno

Kriketový míček

50,99          7        Jakub Košťál                   04.07.03   – 03.08.  –    Brno

Kladivo 5 kg

16,14          15      Jan Mayer                        16.04.04   – 11.07.  –    Vyškov

5 000 m chůze – dráha (hala)

23:33,78     1       Jaromír Morávek             22.03.03   – 09.02.  –    Praha-klubovní rekord

Sedmiboj (60 m-dálka-koule 4 kg-výška-60 m přek.-tyč-1 000 m)

4 534          6       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 09.02.  –    Praha-klubovní rekord

/7,75-617-12,98-177-8,49-350-3:00,05/

3 912          5       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 19.01.  –    Ostrava

                            /7,36-590- 8,47-159-9,46-280-2:48,59/

Desetiboj /100 m-dálka-koule-výška-400 m-110 m přek.-disk-tyč-oštěp-1 500 m/

6 720        2       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 25.07.  –    Praha-klubovní rekord

                       /11,88-637-13,01-189-52,81-14,88-35,33-370-59,05-4:49,60/

Štafeta 4 x 100 m

45,10          1       Pokora-Novoný-Vrbacký-Žižka                    –    11.07.    –           Vyškov

45,24          1       Vrbacký-Konečný-Pokora-Novotný              –    28.06.    –           Znojmo

Štafeta 4 x 200 m

1:32,95       3       Konečný-Hartmann-Čermák-Žižka-  16.02.  –    Ostrava-klubovní record

 

Štafeta 4 x 400 m

3:44,74       2       Čermák-Hartmann-Košťál-Munteanu            –    29.08.    –   Třinec

3:46,56       1       Čermák-Konečný-Košťál-Marčík                  –    02.08.    –   Olomouc

STARŠÍ ŽÁCI /14 – 15 let/

60 m

7,30            2      Martin Martečík              11.01.05   – 29.02.  –    Praha-klubovní rekord

7,30  -0,2       2      Martin Martečík              11.01.05   – 27.06.  –    Břeclav-klubovní rekord

7,39            3 C    Marek Pavlíček                11.08.05   – 29.02.  –    Praha

7,90            2       Adam Neugebauer          22.05.05   – 03.01.  –    Brno

7,90 -0,9     2 A   Štěpán Hanek                  28.01.05   – 01.06.  –    Brno

7,91            1 D   Adam Vrábel                   12.12.06   – 01.02.  –    Ostrava

8,17            2 B    Vít Holík                         05.05.06   – 08.02.  –    Ostrava

8,34 -2,1     5 A   Martin Sedlecký              03.03.06   – 13.07.  –    Brno

8,37            6 D   Jáchym Tachovský          04.11.05   – 08.02.  –    Ostrava

8,48            4 B    Zdeněk Dub                    13.01.05   – 08.02.  –    Ostrava

9,28            2 D   Vítězslav Siegel               20.12.06   – 03.01.  –    Brno

9,57            2 C    Vojtěch Fic                      16.12.05   – 03.01.  –    Brno

9,49 -0,8     7 C    Kryštof Rybnikář            23.03.06   – 27.06.  –    Břeclav

100 m

12,86 +0,7  4 F    Martin Sedlecký              03.03.06   – 27.07.  –    Brno

150 m

17,35 -0,8   3 A   Martin Martečík              11.01.05   – 13.06.  –    Vyškov

17,64 -0,8   4 A   Marek Pavlíček                11.08.05   – 13.06.  –    Vyškov

18,69          3 C    Adam Neugebauer          22.05.05   – 01.02.  –    Ostrava

18,77          6 B    Štěpán Hanek                  28.01.05   – 04.01.  –    Ostrava

18,77 +1,6  1 B   Martin Sedlecký              03.03.06   – 13.09.  –    Olomouc

18,80 +1,6  3 B    Kryštof Hanek                28.01.05   – 13.09.  –    Olomouc

19,58          3 F    Adam Vrábel                   12.12.06   – 01.02.  –    Ostrava

19,85 +0,5  7 B    Vít Holík                         05.05.06   – 13.06.  –    Vyškov

20,73 -0,8   5 D   Zdeněk Dub                    13.01.05   – 06.06.  –    Znojmo

20,91          1 E    Vítězslav Siegel               20.12.06   – 17.01.  –    Ostrava

21,01 -1,2   5 E    Jáchym Tachovský          04.11.05   – 06.06.  –    Znojmo

21,30 -0,7   3 D   Ondřej Osvald                 26.07.06   – 27.06.  –    Břeclav

23,73          4 G   Matouš Šenkyřík             19.10.06   – 17.01.  –    Ostrava

200 m

25,02          4 J     Štěpán Hanek                  28.01.05   – 07.02.  –    Ostrava

300 m

37,96          1 A   Štěpán Hanek                  28.01.05   – 13.06.  –    Vyškov

38,43          1 C    Martin Martečík              11.01.05   – 24.08.  –    Brno

40,01          3 A   Martin Sedlecký              03.03.06   – 13.09.  –    Olomouc

40,18          2       Adam Neugebauer          22.05.05   – 01.06.  –    Brno

40,85          4       Kryštof Hanek                28.01.05   – 20.02.  –    Ostrava

41,76          2 C    Vít Holík                         05.05.06   – 24.08.  –    Brno

500 m

1:12,31       6 A   Štěpán Hanek                  28.01.05   – 13.07.  –    Brno

800 m

2:07,25      3 B   Kryštof Hanek                28.01.05   – 19.09.  –    Třinec

2:18,90       6       Vít Holík                         05.05.06   – 13.09.  –    Olomouc

2:27,45       5 A   Vojtěch Fic                      16.12.05   – 06.06.  –    Znojmo

2:41,17       6       Matěj Křivánek               09.11.05   – 01.06.  –    Brno

2:41,9         3       Martin Sedlecký              03.03.06   – 01.02.  –    Ostrava

2:55,32       8       Kryštof Rybnikář            23.03.06   – 27.06.  –    Břeclav

2:58,65       6 B    Matouš Šenkyřík             19.10.06   – 17.01.  –    Ostrava

1 500 m

4:59,18       2       Vojtěch Fic                      16.12.05   – 13.09.  –    Olomouc

60 m překážek

8,45            2 B    Štěpán Hanek                  28.01.05   – 29.02.  –    Praha

100 m překážek

13,67 +0,0   4      Štěpán Hanek                  28.01.05   – 19.09.  –    Třinec

200 m překážek

26,91 -0,2    2 C    Štěpán Hanek                  28.01.05   – 20.09.  –    Třinec-klubovní rekord

300 m překážek

43,72          1       Štěpán Hanek                  28.01.05   – 13.07.  –    Brno

Dálka

614 +0,7       1       Štěpán Hanek                  28.01.05   – 06.06.  –    Znojmo-klubovní rekord

607 +1,8     6       Adam Neugebauer          22.05.05   – 08.09.  –    Brno

581  +1,0     3       Martin Sedlecký              03.03.06   – 08.09.  –    Brno

529 -0,8      4       Martin Martečík              11.01.05   – 13.06.  –    Vyškov

485 +1,3     8      Jáchym Tachovský          04.11.05   – 13.06.  –    Vyškov

477 +0,2     13     Ondřej Osvald                 26.07.06   – 27.06.  –    Břeclav

457             14     Adam Vrábel                   12.12.06   – 08.02.  –    Ostrava

438             4       Zdeněk Dub                    13.01.05   – 03.01.  –    Brno

420             5       Vítězslav Siegel               20.12.06   – 03.01.  –    Brno

419             6       Vít Holík                         05.05.06   – 03.01.  –    Brno

413             7       Vojtěch Fic                      16.12.05   – 03.01.  –    Brno

288 +1,9     17     Kryštof Rybnikář            23.03.06   – 06.06.  –    Znojmo

Výška

163             7       Zdeněk Dub                    13.01.05   – 06.06.  –    Znojmo

161             5       Jáchym Tachovský          04.11.05   – 13.06.  –    Vyškov

Koule 4 kg

11,94          1       Marek Pavlíček                11.08.05   – 13.06.  –    Vyškov

9,80            9       Vít Holík                         05.05.06   – 13.09.  –    Olomouc

9,15            5       Jáchym Tachovský          04.11.05   – 06.06.  –    Znojmo

8,24            15     Zdeněk Dub                    13.01.05   – 01.02.  –    Ostrava

Disk 1 kg

24,86          5       Vít Holík                         05.05.06   – 27.06.  –    Břeclav

Kriketový míček

55,09          5       Martin Martečík              11.01.05   – 03.08.  –    Brno

Štafeta 4 x 60 m

30,71          3       Holík-Sedlecký-Fic-Hanek              – 13.06.  –    Vyškov

Štafeta 4 x 200 m

1:36,47       1 C    Pavlíček-Hanek Š.-Neugebauer-Martečík – 01.03.  –    Praha-klubovní rekord

1:44,12       1 B    Martečík-Vrábel-Sedlecký-Neugebauer  – 01.02.  –    Ostrava

Štafeta 4 x 300 m

2:34,87       2       Martečík-Hanek K.-Sedlecký-Hanek Š. – 20.09.  –    Třinec

2:38,69       1       Hanek-Hanek-Martečík-Neugebauer   –           30.08.         –   Uherské Hradiště

2:50,93       3       Fic-Holík-Sedlecký Hanek              – 06.06.  –    Znojmo

MLADŠÍ ŽÁCI /12-13 let/

60 m

8,19 +1,3    2 A   Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 22.09.  –    Vyškov

8,25 -0,2     4 A   Albert Škrob                    21.06.08   – 04.10.  –    Blansko

8,42            1 F    Michal Kunovský            21.05.07   – 08.02.  –    Ostrava

8,58            1       Tomáš Horák                   05.03.08   – 10.01.  –    Brno

8,59 +0,3    1 B    Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 24.08.  –    Brno

8,64            3       Martin Zeman                  27.03.08   – 17.01.  –    Ostrava

8,83 -0,3     1 B    Filip Popela                     30.04.07   – 10.06.  –    Brno

9,19 +1,1    5 A   Jan Slavík                        25.11.08   – 25.08.  –    Brno

9,25            3 D   František Fadrný             09.02.08   – 08.02.  –    Ostrava

9,26 +1,5    2 G   Filip Zatloukal                 28.06.08   – 07.09.  –    Brno

9,46 -1,0     3 D   Matyáš Hanus                 26.04.07   – 04.10.  –    Blansko

9,72 -0,4     2 G   Oskar Telecký                 14.04.08   – 10.06.  –    Brno

9,78 -1,0     4 E    Shai Elijah Selinger         19.09.08   – 04.10.  –    Blansko

9,92            2 F    Josef Sedlák                    06.11.07   – 10.01.  –    Brno

9,94            2 H   Šimon Francl                   02.03.08   – 10.01.  –    Brno

9,94 +0,2     4 B    Kristian Honek                05.11.07   – 09.10.  –    Brno

10,07 -1,0   6 E    Matěj Dujka                    27.04.08   – 04.10.  –    Blansko

10,76 -1,0   8 E    Petr Daněk                      18.11.07   – 04.10.  –    Blansko

100 m

13,57 +0,8  2 E    Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 27.07.  –    Brno

150 m

19,93 +1,1   2 A   Michal Kunovský            21.05.07   – 22.09.  –    Vyškov

20,07          3 C    Tomáš Horák                   05.03.08   – 08.03.  –    Ostrava

21,21          1 B    Filip Popela                     30.04.07   – 08.03.  –    Ostrava

21,25 +0,3  1 E    Martin Zeman                  27.03.08   – 10.06.  –    Brno

22,89 -0,2    2 E    Filip Zatloukal                 28.06.08   – 04.10.  –    Blansko

23,13 +0,3  2 E    Oskar Telecký                 14.04.08   – 10.06.  –    Brno

23,55 +0,3  3 E    František Fadrný             09.02.08   – 10.06.  –    Brno

23,56 +0,3  4 E    Matyáš Hanus                 26.04.07   – 10.06.  –    Brno

300 m

42,75          2 C    Michal Kunovský            21.05.07   – 03.08.  –    Ostrava

43,53          4 A   Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 28.09.  –    Olomouc

44,50          1 B    Albert Škrob                    21.06.08   – 04.10.  –    Blansko

44,69          2 D   Martin Zeman                  27.03.08   – 03.08.  –    Ostrava

45,93          1 A   Tomáš Horák                   05.03.08   – 17.01.  –    Ostrava

51,23          4 B    Matyáš Hanus                 26.04.07   – 24.08.  –    Brno

600 m

1:54,5         1 A   Michal Kunovský            21.05.07   – 10.01.  –    Brno

1:55,0       2 A   Tomáš Horák                   05.03.08   – 10.01.  –    Brno

2:04,0         1 B    Jan Slavík                        25.11.08   – 10.01.  –    Brno

2:06,8         3 B    Filip Zatloukal                 28.06.08   – 10.01.  –    Brno

2:21,5         4 B    Jakub Kandrnál               08.06.08   – 10.01.  –    Brno

2:23,8         5 A   Filip Popela                     30.04.07   – 10.01.  –    Brno

800 m

2:15,88       4 A   Michal Kunovský            21.05.07   – 08.09.  –    Brno

2:31,09       4 B    Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 08.09.  –    Brno

2:31,18       1 B    Filip Zatloukal                 28.06.08   – 08.09.  –    Brno

2:34,27       2       Jan Slavík                        25.11.08   – 24.08.  –    Brno

2:38,71       3 B    Dominik Šenkýř              25.04.08   – 10.06.  –    Brno

2:40,18       1       Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 09.10.  –    Brno

2:45,95       1 B    Martin Zeman                  27.03.08   – 08.02.  –    Ostrava

2:49,43       8       František Fadrný             09.02.08   – 17.01.  –    Ostrava

2:51,55       5       Albert Škrob                    21.06.08   – 09.10.  –    Brno

2:52,39       6       Filip Popela                     30.04.07   – 09.10.  –    Brno

2:53,72       7       Tomáš Horák                   05.03.08   – 09.10.  –    Brno

2:57,42       8 B    Shai Elijah Selinger         19.09.08   – 04.10.  –    Blansko

2:58,82       9 B    Matěj Dujka                    27.04.08   – 10.06.  –    Brno

3:00,25       10 A Kristian Honek                05.11.07   – 10.06.  –    Brno

3:09,26       11     Matyáš Hanus                 26.04.07   – 09.10.  –    Brno

1 500 m

4:59,34       1       Michal Kunovský            21.05.07   – 16.09.  –    Blansko

5:17,95       3       Dominik Šenkýř              25.04.08   – 17.01.  –    Ostrava

5:44,45       10     Matěj Dujka                    27.04.08   – 04.10.  –    Blansko

1 míle – 1 609,34 m

5:32,31       2 B    Michal Kunovský            21.05.07   – 20.07.  –    Brno

60 m překážek

11,20          3 A   Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 17.01.  –    Ostrava

11,82 +2,0  4 A   Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 10.06.  –    Brno

11,83          6       František Fadrný             09.02.08   – 08.02.  –    Ostrava

12,69 -0,3   4 B    Dominik Šenkýř              25.04.08   – 10.06.  –    Brno

Dálka

510             1       Tomáš Horák                   05.03.08   – 17.01.  –    Ostrava

490 -0,3      1       Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 22.09.  –    Vyškov

472 +0,5     3       Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 24.08.  –    Brno

/482 +2,9   2                                                                – 25.08.  –    Brno/

456             7       Dominik Šenkýř              25.04.08   – 31.01.  –    Ostrava

435 -0,5      3       Albert Škrob                    21.06.08   – 09.10.  –    Brno

433 +0,3     4       Jan Slavík                        25.11.08   – 10.06.  –    Brno

420 +0,2     10     Martin Zeman                  27.03.08   – 24.08.  –    Brno

387             15     Filip Popela                     30.04.07   – 17.01.  –    Ostrava

372             10     Michal Kunovský            21.05.07   – 10.01.  –    Brno

386 +2,1     5                                                                – 25.08.  –    Brno/

366             13     Filip Zatloukal                 28.06.08   – 10.01.  –    Brno

364 +0,1     7       Matyáš Hanus                 26.04.07   – 09.10.  –    Brno

363 +1,0     19     František Fadrný             09.02.08   – 16.09.  –    Blansko

357             7       Josef Sedlák                    06.11.07   – 17.01.  –    Ostrava

342             15     Jakub Kandrnál               08.06.08   – 10.01.  –    Brno

329 +1,2     23     Shai Elijah Selinger         19.09.08   – 04.10.  –    Blansko

327 +0,2     10     Kristian Honek                05.11.07   – 09.10.  –    Brno

325 +0,7     24     Petr Daněk                      18.11.07   – 04.10.  –    Blansko

322             16     Šimon Francl                   02.03.08   – 10.01.  –    Brno

316 -0,4      23     Matěj Dujka                    27.04.08   – 10.06.  –    Brno

Výška

144             4       Tomáš Horák                   05.03.08   – 14.02.  –    Brno

120             4       Martin Zeman                  27.03.08   – 01.06.  –    Brno

Koule 3 kg

9,48            3       Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 16.09.  –    Blansko

7,77            7       Josef Sedlák                    06.11.07   – 17.01.  –    Ostrava

6,80            10     Kristian Honek                05.11.07   – 22.09.  –    Vyškov

5,62            11     Petr Daněk                      18.11.07   – 16.09.  –    Blansko

Oštěp 500 g

13,50          5       Michal Kunovský            21.05.07   – 20.07.  –    Brno

Kriketový míček

54,12          6       Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 22.09.  –    Vyškov

50,88          3       Jan Slavík                        25.11.08   – 08.09.  –    Brno

48,11          3       Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 25.08.  –    Brno

45,90          13     Kristian Honek                05.11.07   – 22.09.  –    Vyškov

38,34          4       František Fadrný             09.02.08   – 09.10.  –    Brno

37,43          5       Albert Škrob                    21.06.08   – 09.10.  –    Brno

36,59          7       Michal Kunovský            21.05.07   – 25.08.  –    Brno

35,25          23     Oskar Telecký                 14.04.08   – 10.06.  –    Brno

34,36          6       Martin Zeman                  27.03.08   – 09.10.  –    Brno

34,12          7       Filip Popela                     30.04.07   – 09.10.  –    Brno

31,06          8       Tomáš Horák                   05.03.08   – 09.10.  –    Brno

29,64          32     Filip Zatloukal                 28.06.08   – 10.06.  –    Brno

24,16          10     Matyáš Hanus                 26.04.07   – 09.10.  –    Brno

16,22          11     Matěj Dujka                    27.04.08   – 09.10.  –    Brno

Čtyřboj (60 m-kriketový míček-dálka-800 m)

1 430          1       Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 25.08.  –    Brno

                       /8,64-48,11-482-2:38,80/

1 352          1       Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 09.10.  –    Brno

/8,64-51,26-463-2:40,18/

1 298          3       Michal Kunovský            21.05.07   – 25.08.  –    Brno

/8,73-36,59-410-2:24,12

1 115          3       Albert Škrob                    21.06.08   – 09.10.  –    Brno

/8,51-37,43-435-2:51,55/

1 101          4       Jan Slavík                        25.11.08   – 25.08.  –    Brno

/9,19-46,79-386-2:45,28/

   922         4       Martin Zeman                  27.03.08   – 09.10.  –    Brno

/8,98-34,36-392-2:50,61/

866         5       Filip Popela                     30.04.07   – 09.10.  –    Brno

/9,05-34,12-376-2:52,39/

843         6       Tomáš Horák                   05.03.08   – 09.10.  –    Brno

/9,17-31,06-398-2:53,72/

709         7       František Fadrný             09.02.08   – 09.10.  –    Brno

/9,65-38,34-362-3:00,72/

705         8       Filip Zatloukal                 28.06.08   – 09.10.  –    Brno

/9,76-28,77-349-2:47,42/

651         9       Kristian Honek                05.11.07   – 09.10.  –    Brno

/9,94-42,15-327-3:00,63/

477         10     Matyáš Hanus                 26.04.07   – 09.10.  –    Brno

/10,12-24,16-364-3:09,26/

361         11     Matěj Dujka                    27.04.08   – 09.10.  –    Brno

/10,34-16,22-282-2:59,02/

Štafeta 4 x 60 m

33,61          4 A   Zeman-Kunovský-Škrob-Zatloukal – 04.10.  –    Blansko

34,06          3 A   Bartoš-Honek-Zeman-Kunovský    – 22.09.  –    Vyškov

34,52          2       Bartoš-Fadrný-Honek-Kunovský    – 16.09.  –    Blansko

34,76          1 A   Kunovský-Fadrný-Popela-Zeman   – 10.06.  –    Brno

37,00          2 B    Dujka-Hanus-Škrob-Honek             – 10.06.  –    Brno

NEJMLADŠÍ ŽÁCI /do 11 let/

60 m

8,69  -0,7     2 G   Václav Kreidl                  16.04.09   – 19.09.  –    Slavkov

9,34  +0,3    3 A   Jan Vrbka                        25.02.11   – 19.09.  –    Slavkov

9,5              6       Kryštof Šmýd                 28.10.09   – 11.06.  –    Brno

/9,91 -0,4    1 F                                                             – 17.06.  –    Brno/

9,79 +1,7    2 CH Daniel Adámek               22.01.09   – 17.06.  –    Brno

/9,4             5                                                                – 11.06.  –    Brno/

9,80 +1,3    4 B    Mikuláš Lang                  20.11.09   – 21.06.  –    Brno

9,98 +1,2    1 C    Matěj Hájek                     01.06.11   – 19.09.  –    Slavkov

9,9              14     Ondřej Máca                   10             – 11.06.  –    Brno

/10,19 -0,4  2 F                                                             – 17.06.  –    Brno/

10,25          2       Teodor Dvořák                25.06.11   – 17.01.  –    Brno

10,37 +1,3  6 B    Nikos Šrámek                  14.07.11   – 21.06.  –    Brno

10,40          3       Václav Zbořil                  06.08.11   – 17.01.  –    Brno

10,45                   Václav Zbořil                  06.08.11   – 17.01.  –    Brno

10,47 +1,1  4 C    Radek Lichka                  08.07.10   – 24.08.  –    Brno

10,60                   Filip Durna                      18.01.12   – 17.01.  –    Brno

10,82                   Ondřej Sargánek             25.07.11   – 17.01.  –    Brno

10,85 -0,1   6 E    Matyáš Malý                   09             – 17.06.  –    Brno

10,88          2 G   Matyáš Sapák                  17.06.10   – 10.01.  –    Brno

10,94                   Samuel Pavlíček              22.05.11   – 17.01.  –    Brno

10,96                   Ondřej Starý                    11.01.12   – 17.01.  –    Brno

10,98 +1,9   5 A   Dominik Durna               18.01.12   – 24.08.  –    Brno

11,08          2 F    Jakub Kareš                     07.05.10   – 10.01.  –    Brno

11,18                   Tomáš Takáč                   16.08.11   – 17.01.  –    Brno

11,38                   Aleš Horák                      26.07.11   – 17.01.  –    Brno

11,41 -0,9   1 C    Matyáš Čamlík                12             – 24.08.  –    Brno

11,42                   Robert Lipovský             08.04.13   – 17.01.  –    Brno

11,45                   Jan Tuček                        14.08.12   – 17.01.  –    Brno

11,3            46     Tomáš Melichar               18.06.10   – 11.06.  –    Brno

11,58                   Jan Kreidl                        12.03.12   – 17.01.  –    Brno

11,69                   Robert Lipovský             08.04.13   – 17.01.  –    Brno

12,08                   Šimon Dufek                   29.12.13   – 17.01.  –    Brno

12,21                   Jakub Sargánek               28.07.13   – 17.01.  –    Brno

12,27                   Jan Kozáček                    24.07.14   – 17.01.  –    Brno

12,83                   Pavel Cásek                     19.08.12   – 17.01.  –    Brno

13,08                   Štěpán Kaňa                    22.12.11   – 17.01.  –    Brno

15,23                   Patrik Homola                 17.07.14   – 17.01.  –    Brno

17,69                   Ondřej Okurka                15.06.12   – 17.01.  –    Brno

100 m

15,60 +0,7  3 G   Jan Vrbka                        25.02.11   – 27.07.  –    Brno

17,38          ms     David Šenkýř                  13             – 03.08.  –    Brno

22,66          3       Jonáš Topinka                  22.02.13   – 03.08.  –    Brno

200 m

37,33          5       Filip Durna                      18.01.12   – 03.08.  –    Brno

41,34          8       Dominik Durna               18.01.12   – 03.08.  –    Brno

44,0            3       Robert Lipovský             08.04.13   – 17.01.  –    Brno

44,6            4       Jakub Sargánek               28.07.13   – 17.01.  –    Brno

44,8            5       Jan Kozáček                    24.07.14   – 17.01.  –    Brno

57,2            12     Patrik Homola                 17.07.14   – 17.01.  –    Brno

300 m

52,31          2 B    Václav Kreidl                  16.04.09   – 17.01.  –    Ostrava

52,92          1 B    Mikuláš Lang                  20.11.09   – 19.09.  –    Slavkov

57,53          7 B    Matyáš Malý                   09             – 19.09.  –    Slavkov

58,0            11     Matěj Hájek                     01.06.11   – 11.06.  –    Brno

58,18          2 F    Jan Vrbka                        25.02.11   – 17.06.  –    Brno

1:00,5         20     Ondřej Máca                   10             – 11.06.  –    Brno

1:00,82       6 A   Tomáš Melichar               18.06.10   – 19.09.  –    Slavkov

1:01,21       1 G   David Novák                   03.11.10   – 17.06.  –    Brno

400 m

1:12,72       3       Václav Kreidl                  16.04.09   – 21.06.  –    Brno

1:24,66       10     Mikuláš Lang                  20.11.09   – 21.06.  –    Brno

1:25,95       3 G   Jan Vrbka                        25.02.11   – 27.07.  –    Brno

1:28,8         2       Ondřej Starý                    11.01.12   – 17.01.  –    Brno

1:29,58       11     Nikos Šrámek                  14.07.11   – 21.06.  –    Brno

1:31,5         5       Filip Durna                      18.01.12   – 17.01.  –    Brno

1:33,7         7       Tomáš Takáč                   16.08.11   – 17.01.  –    Brno

1:34,9         8       Teodor Dvořák                25.06.11   – 17.01.  –    Brno

1:35,5         9       Václav Zbořil                  06.08.11   – 17.01.  –    Brno

1:36,3         10     Matěj Hájek                     01.06.11   – 17.01.  –    Brno

1:36,7         11     Jan Tuček                        14.08.12   – 17.01.  –    Brno

1:37,1         12     Samuel Pavlíček              22.05.11   – 17.01.  –    Brno

1:38,5         14     Dominik Durna               18.01.12   – 17.01.  –    Brno

1:43,2         16     Ondřej Sargánek             25.07.11   – 17.01.  –    Brno

1:46,2         17     Aleš Horák                      26.07.11   – 17.01.  –    Brno

1:55,5         20     Pavel Cásek                     19.08.12   – 17.01.  –    Brno

600 m

2:10,23       5 A   Jaroslav Bartoň                10.09.11   – 24.08.  –    Brno

2:18,76       9 B    David Novák                   03.11.10   – 08.02.  –    Ostrava

2:20,3         3 A   Václav Kreidl                  16.04.09   – 10.01.  –    Brno

2:20,7         4 A   Daniel Adámek               22.01.09   – 10.01.  –    Brno

2:21,71       2 B    Filip Durna                      18.01.12   – 24.08.  –    Brno

2:23,72       5       Radek Lichka                  08.07.10   – 24.08.  –    Brno

2:27,0         4 B    Jakub Kareš                     07.05.10   – 10.01.  –    Brno

2:30,70       6       Matyáš Sapák                  17.06.10   – 24.08.  –    Brno

2:36,50       4 B    Dominik Durna               18.01.12   – 24.08.  –    Brno

Dálka

422             1       Václav Kreidl                  16.04.09   – 11.06.  –    Brno

391             5       Jan Vrbka                        25.02.11   – 17.06.  –    Brno

365             8       Daniel Adámek               22.01.09   – 10.01.  –    Brno

359             10     Matyáš Sapák                  17.06.10   – 24.08.  –    Brno

357             10     Ondřej Máca                   10             – 17.06.  –    Brno

349             11     Mikuláš Lang                  20.11.09   – 17.06.  –    Brno

342             21     Matěj Hájek                     01.06.11   – 19.09.  –    Slavkov

321             3       Václav Zbořil                  06.08.11   – 17.01.  –    Brno

308             4       Teodor Dvořák                25.06.11   – 17.01.  –    Brno

305             7       Samuel Pavlíček              22.05.11   – 17.01.  –    Brno

27     Matyáš Malý                   09             – 17.06.  –    Brno

304             8       Tomáš Takáč                   16.08.11   – 17.01.  –    Brno

7       Jaroslav Bartoň                10.09.11   – 24.08.  –    Brno

300             17     Jakub Kareš                     07.05.10   – 10.01.  –    Brno

299             8       Dominik Durna               18.01.12   – 24.08.  –    Brno

298             42     Tomáš Melichar               18.06.10   – 19.09.  –    Slavkov

293             9       Filip Durna                      18.01.12   – 24.08.  –    Brno

292             12     Nikos Šrámek                  14.07.11   – 21.06.  –    Brno

290             9       Ondřej Starý                    11.01.12   – 17.01.  –    Brno

285             34     David Novák                   03.11.10   – 17.06.  –    Brno

13     Radek Lichka                  08.07.10   – 24.08.  –    Brno

280             12     Jan Kreidl                        12.03.12   – 17.01.  –    Brno

268             15     Nikos Šrámek                  14.07.11   – 17.01.  –    Brno

267             3       Robert Lipovský             08.04.13   – 17.01.  –    Brno

263             17     Ondřej Sargánek             25.07.11   – 17.01.  –    Brno

253             20     Pavel Cásek                     19.08.12   – 17.01.  –    Brno

248             14     Matyáš Čamlík                12             – 24.08.  –    Brno

247             21     Aleš Horák                      26.07.11   – 17.01.  –    Brno

207             7       Jakub Sargánek               28.07.13   – 17.01.  –    Brno

204             8       Šimon Dufek                   29.12.13   – 17.01.  –    Brno

201             22     Štěpán Kaňa                    22.12.11   – 17.01.  –    Brno

185             23     Jan Tuček                        14.08.12   – 17.01.  –    Brno

178             10     Jan Kozáček                    24.07.14   – 17.01.  –    Brno

167             11     Patrik Homola                 17.07.14   – 17.01.  –    Brno

142             24     Ondřej Okurka                15.06.12   – 17.01.  –    Brno

Koule 2 kg

7,48            3       Václav Kreidl                  16.04.09   – 21.06.  –    Brno

6,90            2       Daniel Adámek               22.01.09   – 11.06.  –    Brno

6,20            6       Matyáš Malý                   09             – 11.06.  –    Brno

5,92            7       Ondřej Máca                   10             – 11.06.  –    Brno

5,61            11     Kryštof Šmýd                 28.10.09   – 11.06.  –    Brno

5,53            14     Matěj Hájek                     01.06.11   – 11.06.  –    Brno

5,38            18     Mikuláš Lang                  20.11.09   – 11.06.  –    Brno

4,93            10     Jan Vrbka                        25.02.11   – 21.06.  –    Brno

4,85            25     Tomáš Melichar               18.06.10   – 11.06.  –    Brno

4,67            29     David Novák                   03.11.10   – 11.06.  –    Brno

2,60            12     Nikos Šrámek                  14.07.11   – 17.01.  –    Brno

Kriketový míček

45,10          2       Václav Kreidl                  16.04.09   – 19.09.  –    Slavkov

28,69          21     Mikuláš Lang                  20.11.09   – 19.09.  –    Slavkov

27,28          16     Daniel Adámek               22.01.09   – 17.06.  –    Brno

26,82          26     Matyáš Malý                   09             – 19.09.  –    Slavkov

26,20          20     Kryštof Šmýd                 28.10.09   – 17.06.  –    Brno

24,74          30     Matěj Hájek                     01.06.11   – 19.09.  –    Slavkov

22,85          23     Ondřej Máca                   10             – 17.06.  –    Brno

15,53          14     David Novák                   03.11.10   – 03.08.  –    Brno

Hod raketkou

21,40          ms     David Šenkýř                  13             – 03.08.  –    Brno

16,70          ms     Dominik Durna               18.01.12   – 03.08.  –    Brno

12,90          ms     Filip Durna                      18.01.12   – 03.08.  –    Brno

7,60            ms     Jonáš Topinka                  22.02.13   – 03.08.  –    Brno

Plný míč 1 kg

5,46            3       Jaroslav Bartoň                10.09.11   – 24.08.  –    Brno

4,49            7       Matyáš Čamlík                12             – 24.08.  –    Brno

Štafeta 4 x 60 m- mix

37,26          2 A   Kreidl-Lang-Kubová-Bollon-Mierná – 17.06.  –    Brno

39,97          1 C    Hájek-Šmýd-Dobešová-Zatloukalová –           17.06.        –           Brno

40,50          2 C    Vrbka-Máca-Lísková-Topinková     – 17.06.  –    Brno

Výkony hostujících závodníků a cizinců startujících za družstva AC Moravská Slavia Brno, spolek, mužů, juniorů, juniorek, dorostenců, staršího a mladšího žactva

MUŽI

100 m

10,51 +2,0  1       Matej Baluch                   16.10.00   – 04.07.  –    Olomouc- AŠK Slávia Spišská Nová Ves

12,04  +0,5  7 B    Jakub Kacer                     01.10.00   – 22.08.  –    Břeclav-SK Speed Brno

200 m

21,41 -1,4   1       Matej Baluch                   16.10.00   – 22.08.  –    Břeclav- AŠK Slávia Spišská Nová Ves

24,32 +0,7   2 D   Martin Kocourek             01.07.00   – 22.08.  –    Břeclav-SK Speed Brno

23,94  +2,6  ms                                                               – 18.07.  –    Uh. Hradiště-SK Speed Brno

24,36  -0,2   3 E    Jakub Kacer                     01.10.00   – 22.08.  –    Břeclav-SK Speed Brno

400 m

54,18             ms     Martin Kocourek             01.07.00   – 18.07.  –    Uh. Hradiště-SK Speed Brno

110 m překážek

14,52 -0,5    1 A   Matej Baluch                   16.10.00   – 22.08.  –    Břeclav- AŠK Slávia Spišská Nová Ves

400 m překážek

51,95          1 A   Matej Baluch                   16.10.00   – 18.07.  –    Uh. Hradiště-AŠK Slávia Spišská Nová Ves

Dáka

641 +0,0    6       Denis Hlaváč                   23.10.00   – 04.07.  –    Olomouc-Akademik TU Košice

Trojskok

14,20 -0,2   1       Denis Hlaváč                   23.10.00   – 04.07.  –    Olomouc-Akademik TU Košice

Tyč

455             ms     Tomáš Krajňák         30.09.89         –  04.07.  –    Olomouc-AC Stavbár Nitra

JUNIOŘI /18-19 let/

100 m

11,37 -0,2   3 B    Viktor Veleba                  04.11.01   – 04.07.  –    Olomouc-SK Speed Brno

200 m

22,84 +1,5  6 A   Viktor Veleba                  04.11.01   – 18.07.  –    Uh. Hradiště-SK Speed Brno

400 m

50,47          6 A   Viktor Veleba                  04.11.01   – 11.07.  –    Vyškov-SK Speed Brno

 

 

 

Výsledky atletek Moravské Slavie Brno v roce 2020 stav k 31.12.

ŽENY

60 m

8,39 -3,3     5 D   Anna Freibergerová         19.11.96   – 13.07   –    Brno

8,87            3 G   Lenka Marčíková            26.10.99   – 07.02.  –    Ostrava

9,06 +1,4    7 C    Kateřina Vaňatková        18.07.91   – 12.08.  –    Břeclav

9,98 -0,2     5 B    Erika Musilová                03.06.91   -19.09.   –    Moravská Třebová

100 m

12,80 +0,7   3 B    Anna Freibergerová         19.11.96   – 04.07.  –    Olomouc

12,93 -0,9   4 B    Karolína Fuksová            01.10.98   – 22.08.  –    Břeclav

14,28 +1,5   6 A   Lenka Marčíková            26.10.99   – 04.07.  –    Olomouc

14,23 +3,0  3                                                                – 01.06.  –    Brno

14,87         3 D   Kateřina Vaňatková        18.07.91   – 12.08.  –    Břeclav

150 m

22,43          5 B    Lenka Marčíková            26.10.99   – 04.01.  –    Ostrava

23,09          4 B    Kateřina Vaňatková        18.07.91   – 03.08.  –    Brno

200 m

26,09 +1,4  4 B    Anna Freibergerová         19.11.96   – 04.07.  –    Olomouc

26,50 +1,5  5 B    Karolína Fuksová            01.10.98   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

29,15 +0,0  2 B    Lenka Marčíková            26.10.99   – 12.06.  –    Ostrava

31,90 +0,0  5 D   Kateřina Vaňatková        18.07.91   – 22.08.  –    Břeclav

400 m

58,09          2 A   Karolína Fuksová            01.10.98   – 02.02.  –    Ostrava

57,50          3 A   Anna Freibergerová         19.11.96   – 04.07.  –    Olomouc

1:00,98       2 B    Eliška Freibergerová        23.07.99   – 04.07.  –    Olomouc

1:05,98       1 F    Alena Matějáková           03.10.00   – 07.02.  –    Ostrava

800 m

2:15,95       4b7   Eliška Freibergerová        23.07.99   – 19.02.  –    Londýn

2:23,76       1 B    Alena Matějáková           03.10.00   – 01.06.  –    Brno

2:26,46       2 B    Dominika Matysková      28.05.94   – 01.06.  –    Brno

2:33,97       1 B    Marcela Gorecká             14.07.88   – 19.01.  –    Ostrava

2:38,41       1 A   Markéta Mrůzková          12.03.97   – 01.06.  –    Brno

2:39,26       5 A   Erika Musilová                03.06.91   -19.09.   –    Moravská Třebová

3:05,63       4       Alena Krcháková            10.12.57   – 07.03.  –    Jablonec

3:08,76       6       Lenka Slabáková             12.08.66   – 07.03.  –    Jablonec

1 000 m

3:08,98       2       Alena Matějáková           03.10.00   – 04.01.  –    Ostrava

1 500 m

4:50,46       4 B    Alena Matějáková           03.10.00   – 26.01.  –    Bratislava

4:54,79       9       Adéla Indráková             26.02.91   – 25.08.  –    Brno

6:10,36       5       Alena Krcháková            10.12.57  – 07.03.  –    Jablonec

1 míle – 1 609,34 m

5:20,62       1       Adéla Indráková             26.02.91   – 20.07.  –    Brno

5:50,04       5       Hana Burešová                25.03.86   – 20.07.  –    Brno

2 000 m

6:53,09       1       Alena Matějáková           03.10.00   – 04.01.  –    Ostrava-klubovní rekord

3 000 m

10:18,34     10     Alena Matějáková           03.10.00   – 22.02.  –    Ostrava

10:50,00     1       Adéla Indráková             26.02.91   – 03.08.  –    Brno

11:23,94     11     Kristýna Havelková        26.06.00   – 25.08.  –    Brno

11:32,13     7       Hana Burešová                25.03.86   – 22.08.  –    Břeclav

12:53,77     3       Alena Krcháková            10.12.57   – 07.03.  –    Jablonec

13:08,29     4       Markéta Mrůzková          12.03.97   – 28.06.  –    Znojmo

13:52,06     5       Lenka Slabáková             12.08.66   – 07.03.  –    Jablonec

5 000 m

18:06,45     1       Tereza Jagošová              19.02.93   – 04.07.  –    Olomouc

19:59          mix   Lucie Vaculová               30.09.82   – 01.07.  –    Brno

21:54          mix   Eva Zemánková              18.09.91   – 01.07.  –    Brno

23:11,22     6       Markéta Mrůzková          12.03.97   – 04.07.  –    Olomouc

25:33          mix   Iva Hrstková                   24.05.76   – 01.07.  –    Brno

28:27          mix   Dagmar Dvořáčková       16.10.50   – 01.07.  –    Brno

29:13          mix   Iva Zitová                        27.08.59   – 01.07.  –    Brno

10 000 m

38:39,05     5       Tereza Jagošová              19.02.93   – 27.06.  –    Slavkov

48:59          mix   Lenka Slabáková             12.08.66   – 26.08.  –    Brno

59:15          mix   Dagmar Dvořáčková       16.10.50  – 26.08.  –    Brno

1:01,42       mix   Iva Zitová                        27.08.59   – 26.08.  –    Brno

Hodinovka na dráze

13 167        mix   Lenka Topinková            20.10.76   – 23.09.  –    Brno

13 101        mix   Markéta Mrůzková          12.03.97   – 23.09.  –    Brno

12 961        mix   Eva Zemánková              18.09.91   – 16.09.  –    Brno

12 354        mix   Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 23.09.  –    Brno

11 540        mix   Iva Hrstková                   24.05.76   – 16.09.  –    Brno

10 335        mix   Dagmar Dvořáčková       16.10.50   – 16.09.  –    Brno

10 188        mix   Iva Zitová                        27.08.59   – 23.09.  –    Brno

7 220        mix   Věra Jirásková                 28.01.55   – 16.09.  –    Brno

Půlmaratón

1:21:51       3       Tereza Jagošová             19.02.93   – 04.10.  –    Hradec Králové

32 km – silnice

3:03:09                Iva Hrstková                   24.05.76   – 22.08.  –    Vír

60 m překážek

13,20  +0,3  6 a     Erika Musilová                03.06.91   -19.09.   –    Moravská Třebová

300 m překážek

57,55                   Lenka Marčíková            26.10.99   – 13.07.  –    Brno

400 m překážek

1:23,97       1       Lenka Marčíková            26.10.99   – 28.06.  –    Znojmo

2 000 m překážek

10:16,82     1       Lenka Slabáková             12.08.66   – 29.08.  –    Pacov

3 000 m překážek

11:10,81     2       Alena Matějáková           03.10.00   – 12.06.  –    Ostrava

11:38,29     4       Adéla Indráková             26.02.91   – 25.08.  –    Brno

Dálka

465 +0,8     10     Dominika Matysková      28.05.94   – 27.07.  –    Brno

442 +1,4     5       Lenka Marčíková            26.10.99   – 02.08   –    Olomouc

430 +0,1     10     Anna Freibergerová         19.11.96   – 13.07   –    Brno

383             19     Erika Musilová                03.06.91   -19.09.   –    Moravská Třebová

Výška

125             18     Erika Musilová                03.06.91   -19.09.   –    Moravská Třebová

Koule 3 kg

10,06          1       Eva Hammacher              11.05.70   – 05.09.  –    Brno

6,80          20    Erika Musilová                03.06.91   -19.09.   –    Moravská Třebová

Koule 4 kg

7,68            12     Eva Hammacher              11.05.70   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

7,30            3       Dominika Matysková      28.05.94   – 27.07.  –    Brno

6,52            5       Alena Matějáková           03.10.00   – 27.07.  –    Brno

Disk 1 kg

29,25          3       Eva Hammacher              11.05.70   – 03.06.  –    Brno

Kladivo 3 kg

44,91          1       Eva Hammacher              11.05.70   – 26.08.  –    Brno

Kladivo 4 kg

37,75          8       Eva Hammacher              11.05.70   – 22.08.  –    Břeclav

Oštěp 600 g

22,21          2       Alena Matějáková           03.10.00   – 20.07.  –    Brno

19,07          14     Erika Musilová                03.06.91   -19.09.   –    Moravská Třebová

12,93          3       Lenka Marčíková            26.10.99   – 20.07.  –    Brno

Oštěp 500 g

21,19          2       Eva Hammacher              11.05.70   – 26.08.  –    Brno

Kriketový míček

35,88          2       Alena Matějáková           03.10.00   – 03.08.  –    Brno

23,28          10     Lenka Marčíková            26.10.99   – 03.08.  –    Brno

Břemeno 7,26 kg

12,59          1       Eva Hammacher              11.05.70   – 29.08.  –    Pacov

Vrhačský trojboj /koule 3 kg-disk 1 kg-oštěp 500 g/

1 713          1       Eva Hammacher              11.05.70   – 05.09.  –    Brno

/10,06-27,86-20,50/

Vrhačský pětiboj /koule 3 kg-disk 1 kg-oštěp 500 g–kladivo 3 kg-břemeno 7,26 kg/

3 535          1       Eva Hammacher              11.05.70   – 05.09.  –    Brno

/10,06-27,86-20,50-42,83-12,39/

1 000 m chůze – dráha (hala)

5:32,2         4       Lenka Slabáková             12.08.66   – 03.01.  –    Brno-klubovní rekord

3 000 m chůze – dráha

16:58,0       2       Lenka Slabáková             12.08.66   – 30.08.  –    Vyškov-klubovní rekord

5 000 m chůze – dráha

29:09,98     2       Lenka Slabáková             12.08.66   – 29.08.  –    Pacov-klubovní rekord

10 000 m chůze – dráha

1:01:55,8    4       Lenka Slabáková             12.08.66   – 23.05.  –    Turnov-klubovní rekord

3 km chůze – okruh

17:31          2       Lenka Slabáková             12.08.66   – 27.06.  –    B. Bystrica-klubovní record

10 km chůze – okruh

58:43          11     Lenka Slabáková             12.08.66   – 20.06.  –    Milovice-klubovní rekord

10 km chůze – okruh

2:07:34       9       Lenka Slabáková             12.08.66   – 10.10.  –    Poděbrady-klubovní rekord

Štafeta 4 x 100 m

53,73          1       Fuksová-Marčíková-Kleiblová-Hladíková     –    28.06. –       Znojmo

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+AK Slávia UK Bratislava/

49,52          1 A   Freibergerová-Baňovičová-Fuksová-Hladíková      –    04.07. –       Olomouc

50,33          4       BaňovičováKubaščíková-Hladíková-Fuksová   –          18.07.    –           Uh. Hradiště

51,39          2 B    Baňovičová-Havlíčková-Fuksová-Alexová   –    22.08. –       Břeclav

53,12          3 B    Freibergerová-Kubaščíková-Marčíková-Dobrovolná      –          04.07.    –           Olomouc

Štafeta 4 x 200 m

1:52,85       2       Fuksová-Marčíková-Hladíková-Matějáková   –    02.02. –       Ostrava

Štafeta 4 x 400 m

4:08,62       3 A   Fuksová.Hudečková-Kouřilová-Navrátilová –    22.08. –       Břeclav

4:36,84       1       Fuksová-Marčíková-Kleiblová-Hladíková      –    28.06. –       Znojmo

4:39,57       4 B    Dobrovolná-Smejkalová-Burešová-Vaňatková   –          22.08.    –           Břeclav

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+AK Slávia UK Bratislava/

4:00,88       1 A   Hladíková-Fuksová-Hudečková-Kubaščíková    –          18.07.    –           Uh. Hradiště

4:10,12       5 A    Frebergerová-Freibergerová-Fuksová-Kubaščíková  –    04.07. –       Olomouc

Štafeta 4 x 800 m

10:12,11     1       Hladíková-Matysková-Názlerová-Navrátilová    –          27.07.    –           Brno

10:22,73     2       Kouřilová-Marčíková-Matějáková-Dobrovolná   –          27.07.    –           Brno

Štafeta 3 x 1 000 m

9:38,55       1       Hladíková-Matějáková-Kouřilová                 –    03.08. –       Brno-klub. rek.

JUNIORKY /18-19 let/

60 m

8,25 -3,3     3 D   Monica Hladíková           05.10.01   – 13.07.  –    Brno

100 m

12,94 -0,8   2 A   Monica Hladíková           05.10.01   – 02.08.  –    Olomouc

/12,75 +3,4  3 B                                                             – 18.07.  –    Uherské Hradiště/

150 m

19,41  -0,6    1 A    Monica Hladíková           05.10.01   – 20.07.  –    Brno

200 m

26,31 +0,5  1       Monica Hladíková           05.10.01   – 28.06.  –    Znojmo

28,33 +0,4  1 C    Soňa Kouřilová               08.12.01   – 29.08.  –    Třinec

300 m

41,50          2 A   Monica Hladíková           05.10.01   – 20.07.  –    Brno

46,51          4 B    Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 04.01.  –    Ostrava

50,65          6 B    Karolína Kleiblová          27.09.02   – 04.01.  –    Ostrava

400 m

59,11          1       Monica Hladíková           05.10.01   – 02.08.  –    Olomouc

1:00,87       3 A   Soňa Kouřilová               08.12.01   – 07.02.  –    Ostrava

1:03,96       5 C    Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 04.07.  –    Olomouc

1:09,16       4       Karolína Kleiblová          27.09.02   – 28.06.  –    Znojmo

500 m

1:18,08       1 A   Monica Hladíková           05.10.01   – 13.07.  –    Brno-klubovní rekord

1:28,54       2 B    Barbora Názlerová          31.08.02   – 13.07.  –    Brno

600 m

1:40,54       3       Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 04.01.  –    Ostrava

1:40,83       4       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 04.01.  –    Ostrava

1:52,18       7       Karolína Kleiblová          27.09.02   – 04.01.  –    Ostrava

800 m

2:16,48       7 A   Soňa Kouřilová               08.12.01   – 22.08.  –    Břeclav

2:17,94       4 A   Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 05.09.  –    Ostrava

2:30,91       7       Karolína Kleiblová          27.09.02   – 11.01.  –    Ostrava

1 000 m

3:07,23       1       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 04.01.  –    Ostrava-klubovní rekord

1 500 m

4:36,50       8       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 09.08.  –    Plzeň-klubovní rekord

5:11,87       2       Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 02.08.  –    Olomouc

5:18,86       13     Karolína Kleiblová          27.09.02   – 06.09.  –    Ostrava

1 míle – 1 609,34 m

5:40,83       3       Barbora Názlerová          31.08.02   – 20.07.  –    Brno

3 000 m

9:59,66       2       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 15.02.  –    Ostrava-klubovní rekord

5 000 m

19:20,29     2       Barbora Názlerová          31.08.02   – 04.07.  –    Olomouc

2 000 m překážek

6:55,50       2       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 20.09.  –    Karpacz-klubovní rekord

3 000 m překážek

10:34,61     1       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 05.09.  –    Ostrava-klubovní rekord

Dálka

551 +1,4     5       Monica Hladíková           05.10.01   – 04.07.  –    Olomouc

454 -0,7        13     Soňa Kouřilová               08.12.01   – 27.07.  –    Brno

Koule 4 kg

7,51            16     Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 22.08.  –    Břeclav

6,78            4       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 27.07.  –    Brno

6,48            6       Monica Hladíková           05.10.01   – 27.07.  –    Brno

5,71            7       Barbora Názlerová          31.08.02   – 27.07.  –    Brno

Kriketový míček

24,71          8       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 03.08.  –    Brno

Štafeta 4 x 200 m

1:54,75       1       Kouřilová-Navrátilová-Alexová-Kleiblová     –    02.02.    –           Ostrava

Štafeta 4 x 400 m

4:14,01       1       Hladíková-Navrátilová-Hudečková-Havlíčková  – 04.07.  –           Olomouc

Štafeta 4 x 400 m – smíšená (/ACMS+SK Speed Brno)

4:22,88       2       Hladíková-JedličkováJuřenčáková-Kouřilová    – 29.08.  –           Třinec

Štafeta 3 x 1 000 m

9:58,91       2       Názlerová-Němcová-Hudečková                   –    03.08. –       Brno-klub. rek.

DOROSTENKY /16-17 let/

60 m

8,64            6 E    Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 07.02.  –    Ostrava

9,09 -0,3     4 G   Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 13.07.  –    Brno

9,79 -0,9     5 H   Tereza Schořová              17.06.04   – 13.07.  –    Brno

100 m

13,69 +0,6  5 C    Barbora Alexová             26.07.04   – 22.08.  –    Břeclav

/13,41 +2,4  2 C                                                            – 29.08.  –    Třinec/

13,89 +0,0  2 D   Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 27.07.  –    Brno

14,81 +0,0  6 D   Kristýna Skopalová         13.09.03   – 27.07.  –    Brno

150 m

21,25          4 B    Barbora Alexová             26.07.04   – 04.01.  –    Ostrava

21,25  -1,6   2 E    Nela Havlíčková              02.11.04   – 20.07.  –    Brno

22,81          3 H   Tereza Schořová              17.06.04   – 04.01.  –    Ostrava

200 m

27,30  +0,6  3 B    Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 28.06.  –    Znojmo

27,87          1 G   Barbora Alexová             26.07.04   – 11.01.  –    Ostrava

28,86 +0,6  6 B    Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 28.06.  –    Znojmo

300 m

45,29          3 B    Nela Havlíčková              02.11.04   – 20.07.  –    Brno

46,30          4 C    Barbora Alexová             26.07.04   – 04.01.  –    Ostrava

400 m

59,82          3       Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 28.06.  –    Znojmo

1:03,72       6       Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 28.06.  –    Znojmo

500 m

1:21,06       4 A   Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 13.07.  –    Brno

1:24,93       6 A   Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 13.07.  –    Brno

600 m

2:02,50       10     Katharina Schmid           03.07.03   – 04.01.  –    Ostrava

800 m

2:18,90       5 B    Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 05.09.  –    Ostrava

2:25,11       5 B    Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 04.07.  –    Olomouc

2:25,38       6 B   Nela Havlíčková              02.11.04   – 05.09.  –    Ostrava

2:57,22       3 A   Alice Szabová                 30.05.04   – 01.06.  –    Brno

1 500 m

5:07,10       6       Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 22.08.  –    Břeclav

5:09,37       8       Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

5:34,38       6       Nela Havlíčková              02.11.04   – 26.09.  –    Břeclav

6:10,26       12     Alice Szabová                 30.05.04   – 04.07.  –    Olomouc

1 míle – 1 609,34 m

5:39,95       2       Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 20.07.  –    Brno-klubovní rekord

3 000 m

14:37,45     2       Alice Szabová                 30.05.04   – 28.06.  –    Znojmo

60 m překážek

10,65          4 D   Nela Havlíčková              02.11.04   – 02.02.  –    Ostrava

11,48          6 C    Tereza Schořová              17.06.04   – 04.01.  –    Ostrava

300 m překážek

49,33          2 C    Nela Havlíčková              02.11.04   – 26.09.  –    Břeclav

57,44          6 A   Alice Szabová                 30.05.04   – 28.06.  –    Znojmo

400 m překážek – ženy (0,76)

1:10,79       2 B    Nela Havlíčková              02.11.04   – 04.07.  –    Olomouc

Výška

160             3       Barbora Alexová             26.07.04   – 22.08.  –    Břeclav-vyrovnán KR

145             15     Nela Havlíčková              02.11.04   – 18.01.  –    Ostrava

Dálka

436             18     Nela Havlíčková              02.11.04   – 18.01.  –    Ostrava

400 +0,9     16     Sára Plucnarová               13.06.03   – 11.07.  –    Vyškov

397 -0,1      27     Kristýna Skopalová         13.09.03   – 27.07.  –    Brno

Koule 3 kg

7,03            5       Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 13.07.  –    Brno

6,94            22    Nela Havlíčková              02.11.04   – 18.01.  –    Ostrava

6,89            8       Barbora Alexová             26.07.04   – 27.07.  –    Brno

6,50            6       Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 13.07.  –    Brno

Oštěp 500 g

20,27          2       Nela Havlíčková             02.11.04   – 20.07.  –    Brno

Kladivo 3 kg

35,16          5       Sára Plucnarová               13.06.03   – 26.09.  –    Břeclav

Kladivo 4 kg

13,86          7       Sára Plucnarová               13.06.03   – 17.06.  –    Kolín

Pětiboj (60 m přek. -dálka-koule 3 kg-výška-800 m)

2 419        18    Nela Havlíčková              02.11.04   – 18.01.  –    Ostrava

/10,79-436- 6,94-145-2:41,26/

Štafeta 4 x 100 m

54,06           4        Navrátilová-Smejkalová-Havlíčková-Alexová –    02.08.         –   Olomouc

Štafeta 4 x 400 m                         

4:13,47        2        Navrátilová-Smejkalová-Havlíčková-Alexová –    29.08.         –   Třinec

STARŠÍ ŽÁKYNĚ /14-15 let/

60 m

7,85 +1,0    3 A   Andrea Němcová            25.03.05   – 07.09.  –    Brno

8,93            5 B    Anna Emmert                  26.02.06   – 08.02.  –    Ostrava

8,74 -2,4     1 F    Lucie Hudečková            30.04.06   – 13.07.  –    Brno

9,07            5 D   Klára Matyášová             23.03.06   – 08.02.  –    Ostrava

9,19 -0,4     5 C    Martina Leberová            16.05.06   – 13.09.  –    Olomouc

9,20 +1,1    2       Nikola Tešnarová            23.09.06   – 01.06.  –    Brno

9,30            5 H   Barbora Vedralová          04.04.05   – 17.01.  –    Ostrava

9,32            5 H   Anna Kavalcová              23.05.06   – 08.02.  –    Ostrava

9,33 -1,0    6 CH Martina Leberová           16.05.06   – 06.06.  –    Znojmo

9,45 -0,3     6 H   Klára Dvořáková             24.02.06   – 06.06.  –    Znojmo

9,52            2 B    Vendula Trojanová          12.12.05   – 03.01.  –    Brno

9,73            2 A   Karolína Šanderová         12.06.06   – 03.01.  –    Brno

9,86            7 CH Anna Kalin                      12.05.05   – 17.01.  –    Ostrava

9,93            6 I     Jana Fialová                     03.04.06   – 08.02.  –    Ostrava

10,16          7 E    Natálie Bartošová            14.04.06   – 08.02.  –    Ostrava

100 m

12,80 +1,3  1 A   Andrea Němcová            25.03.05   – 27.07.  –    Brno

150 m

18,89 -0,1   1 A   Andrea Němcová            25.03.05   – 27.06.  –    Břeclav

20,05 +0,4  2 B    Lucie Hudečková            30.04.06   – 13.09.  –    Olomouc

21,11 +1,5  1 C    Eliška Konečná               07.08.05   – 13.09.  –    Olomouc

22,57 +2,9  4 D   Anna Kavalcová              23.05.06   – 13.09.  –    Olomouc

22,61 -1,1   2 E    Nikola Tešnarová            23.09.06   – 13.06.  –    Vyškov

23,26          4 D   Barbora Vedralová          04.04.05   – 17.01.  –    Ostrava

23,34 -0,4   5 D   Klára Matyášová             23.03.06   – 13.06.  –    Vyškov

23,88 -1,1   7 E   Klára Dvořáková             24.02.06  – 13.06.  –    Vyškov

25,16          3 E   Anna Kalin                      12.05.05   – 17.01.  –    Ostrava

25,37 -2,7   2 F    Jana Fialová                     03.04.06   – 06.06.  –    Znojmo

/24,43 +2,9  7 D                                                                                – 13.09.  –    Olomouc/

200 m

25,90 +1,0  2 G   Andrea Němcová            25.03.05   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

300 m

40,84          1 A   Andrea Němcová            25.03.05   – 13.06.  –    Vyškov

42,04          2 A   Lucie Hudečková            30.04.06   – 24.08.  –    Brno

46,27          2 B    Eliška Konečná               07.08.05   – 13.09.  –    Olomouc

49,73          3 C    Klára Matyášová             23.03.06   – 06.06.  –    Znojmo

50,19          5 C    Nikola Tešnarová            23.09.06   – 06.06.  –    Znojmo

400 m

1:01,04       1 A   Andrea Němcová            25.03.05   – 27.07.  –    Brno-klubovní rekord

500 m

1:18,31       2 A   Lucie Hudečková            30.04.06   – 13.07.  –    Brno-klubovní rekord

1:19,94       3 A   Andrea Němcová            25.03.05   – 13.07.  –    Brno

600 m

1:37,67       2       Lucie Hudečková            30.04.06   – 04.01.  –    Ostrava-klubovní rekord

800 m

2:15,27       1 A   Lucie Hudečková            30.04.06   – 01.02.  –    Ostrava-klubovní rekord

2:45,81       4 C    Vendula Trojanová          12.12.05   – 01.02.  –    Ostrava

2:56,20       9       Klára Dvořáková             24.02.06  – 26.06.  –    Břeclav

2:58,40       7 C   Jana Fialová                     03.04.06   – 01.02.  –    Ostrava

3:09,58       5 A   Natálie Bartošová            14.04.06   – 01.06.  –    Brno

1 500 m

4:41,17       2       Lucie Hudečková            30.04.06   – 07.09.  –    Brno-klubovní rekord

6:37,18       5       Natálie Bartošová            14.04.06   – 13.09.  –    Olomouc

60 m překážek

11,35          5 D   Vendula Trojanová          12.12.05   – 18.01.  –    Ostrava

100 m překážek

19,17 -1,2   1 C    Vendula Trojanová          12.12.05   – 24.08.  –    Brno

23,21 -1,2   3 C    Klára Dvořáková             24.02.06   – 24.08.  –    Brno

Dálka

553 +0,5     1       Andrea Němcová            25.03.05   – 13.06.  –    Vyškov-klubovní rekord

466 +0,7     3       Lucie Hudečková            30.04.06   – 01.06.  –    Brno

430 +1,8     4       Martina Leberová            16.05.06   – 01.06.  –    Brno

424 +1,5     18     Klára Matyášová             23.03.06   – 06.06.  –    Znojmo

421             4       Vendula Trojanová          12.12.05   – 17.01.  –    Ostrava

365             9       Karolína Šanderová         12.06.06   – 03.01.  –    Brno

338 +0,6     25     Anna Kavalcová              23.05.06   – 13.06.  –    Vyškov

321             12     Jana Fialová                     03.04.06   – 17.01.  –    Ostrava

Výška

145             4       Nikola Tešnarová            23.09.06   – 06.06.  –    Znojmo

140             3       Martina Leberová            16.05.06   – 01.06.  –    Brno

135             9       Anna Kavalcová              23.05.06   – 08.02.  –    Ostrava

134             7       Klára Matyášová             23.03.06   – 24.08.  –    Brno

128             8       Klára Dvořáková             24.02.06   – 24.08.  –    Brno

123             14     Vendula Trojanová          12.12.05   – 18.01.  –    Ostrava

Koule 3 kg

7,90            4       Eliška Konečná               07.08.05   – 13.07.  –    Brno

7,69            4       Vendula Trojanová          12.12.05   – 24.08.  –    Brno

6,79            17     Nikola Tešnarová            23.09.06   – 13.09.  –    Olomouc

Kriketový míček

44,02          1       Lucie Hudečková            30.04.06   – 03.08.  –    Brno

35,09          3       Andrea Němcová            25.03.05   – 03.08.  –    Brno

Pětiboj (60 m přek. -dálka-koule 3 kg-výška-800 m)

1 899          29     Vendula Trojanová          12.12.05   – 18.01.  –    Ostrava

/11,35-377- 7,39-123-2:50,16/

Štafeta 4 x 200 m – mix

1:43,18         1 A    Hanek-Hanek-Hudečková-Němcová  –           01.02.        –           Ostrava

1:44,18       1 A   Hanek-Hanek                                   – 17.01.  –    Ostrava

1:53,15       3 B    Dub-Kavalcová-Trojanová-Holík    – 01.02.  –    Ostrava

1:54,48       1 A   Kunovský-Kreidlová-Dobešová-Horák  – 31.01.  –    Ostrava

1:58,08       1 B    Topinková-Dobešová                       – 17.01.  –    Ostrava

2:03,75       3 B    Popela-Zeman-Jedličková-Jakubcová –           31.01.        –           Ostrava

2:05,37       1 C    Jedličková-Brožová                         – 17.01.  –    Ostrava

2:05,52       3 A   Čechová-Navrátilová                       – 17.01.  –    Ostrava

Štafeta 4 x 60 m – /Moravská Slavia+Elite sport Boskovice/

32,63          2       Křížová-Tešnarová-Hudečková-Konečná – 13.09.  –    Olomouc

33,71          3       Horáková-Hudečková-Matyášová-Tešnarová    – 13.06.  –    Vyškov

Štafeta 4 x 300 m – /Moravská Slavia+Elite sport Boskovice/

3:31,96       7 A   Bartošová-Horáková-Kavalcová-Trojanová -13.09.   –             Olomouc

3:34,02       5 A   Dvořáková-Bartošová-Horáková-Matyášová- 06.06. –             Znojmo

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ /12-13 let/

60 m

8,60 +1,7    5 A   Barbora Brožová             14.07.08   – 22.09.  –    Vyškov

/8,50 +3,0    2 C                                                            – 22.09.  –    Vyškov/

8,82 +1,6    2 B    Ema Fialová                    11.02.08   – 22.09.  –    Vyškov

8,85 +1,6    3 B    Veronika Kreidlová         22.10.07   – 22.09.  –    Vyškov

8,93 +05     1 A   Eliška Strážnická             14.04.07   – 09.10.  –    Brno

8,94 +2,3    1 B    Pavlína Dobešová           23.02.07   – 25.08.  –    Brno

8,99 +1,2    4 B    Michaela Osobová           18.04.07   – 22.09.  –    Vyškov

9,06 +1,7    1 D   Alena Střelická                21.10.07   – 24.08.  –    Brno

9,06 +1,8    3 A   Barbora Topinková          29.09.07   – 22.09.  –    Vyškov

9,20 -2,4     1 E    Kristýna Jedličková         03.12.07   – 04.10.  –    Blansko

/9,06 +2,3   12B                                                            – 25.08.  –    Brno/

9,35 +1,2    5 B    Barbora Coufalová          03.07.07   – 22.09.  –    Vyškov

9,37 +0,8    4 E    Karolína Křešťáková       22.05.08   – 22.09.  –    Vyškov

9,38 +0,3    2 B    Valerie Jakubcová           19.11.08   – 09.10.  –    Brno

9,45 -1,8    1 G   Natálie Fröhlichová         20.03.08   – 04.10.  –    Blansko

/9,18 +3,0   6 C                                                            – 22.09.  –    Vyškov/

9,46            3 H   Johana Čechová              18.09.08   – 17.01.  –    Ostrava

/9,43 +2,3   12B                                                            – 25.08.  –    Brno/

9,50            4 CH Vendula Cvrkalová         11.12.07   – 17.01.  –    Ostrava

9,68            6 E    Jana Šikulová                  26.10.07   – 08.02.  –    Ostrava

10,26          8 I     Tereza Tichá                    12.05.08   – 08.02.  –    Ostrava

10,33 +0,0  3 D   Martina Nováková          17.09.08   – 09.10.  –    Brno

10,47 -1,5   5 F    Petra Dobešová               18.07.08   – 24.08.  –    Brno

/10,13 +2,3  12B                                                            – 25.08.  –    Brno/

100 m

15,02 +1,0  3 E    Barbora Topinková          29.09.07   – 27.07.  –    Brno

150 m

21,06 -0,7    4 A   Pavlína Dobešová            23.02.07   – 04.10.  –    Blansko

21,07 +1,2  5 A   Eliška Strážnická             14.04.07   – 22.09.  –    Vyškov

22,14 +0,9  4 B    Ema Fialová                    11.02.08   – 22.09.  –    Vyškov

22,15          4 F    Veronika Kreidlová         22.10.07   – 31.01.  –    Ostrava

22,21 +0,9  5 B    Barbora Topinková          29.09.07   – 22.09.  –    Vyškov

22,67 -1,0   1 B   Barbora Brožová             14.07.08   – 10.06.  –    Brno

22,71 +1,4  2 D   Natálie Fröhlichová         20.03.08   – 22.09.  –    Vyškov

22,81          2 B    Kristýna Jedličková         03.12.07   – 17.01.  –    Ostrava

23,12 -1,2   1 CH Michaela Osobová           18.04.07   – 10.06.  –    Brno

23,17          3 B    Vendula Cvrkalová         11.12.07   – 17.01.  –    Ostrava

23,21 +1,7  6 E    Barbora Coufalová          03.07.07   – 22.09.  –    Vyškov

23,53          2 D   Lucie Havelková             13.04.07   – 17.01.  –    Ostrava

23,69 -0,7   3 C    Simona Stecklová            30.04.07   – 10.06.  –    Brno

23,80 +0,1  1 L    Valerie Jakubcová           19.11.08   – 10.06.  –    Brno

25,24 -0,4   3 F    Martina Nováková          17.09.08   – 10.06.  –    Brno

25,75 -1,2   3 I     Petra Dobešová               18.07.08   – 10.06.  –    Brno

300 m

47,64          7 A   Ema Fialová                    11.02.08   – 22.09.  –    Vyškov

48,16          1 B    Pavlína Dobešová            23.02.07   – 24.08.  –    Brno

48,24          1 F    Alena Střelická                21.10.07   – 04.10.  –    Blansko

48,65          4 B    Michaela Osobová           18.04.07   – 22.09.  –    Vyškov

49,35          1 C    Valerie Jakubcová           19.11.08   – 22.09.  –    Vyškov

49,36          1 E    Barbora Topinková          29.09.07   – 28.09.  –    Olomouc

51,30          4 A   Johana Čechová              18.09.08   – 17.01.  –    Ostrava

52,44          3 C    Veronika Kreidlová         22.10.07   – 24.08.  –    Brno

53,62          4 D   Vendula Cvrkalová         11.12.07   – 16.09.  –    Blansko

54,43          4 G   Barbora Coufalová          03.07.07   – 16.09.  –    Blansko

56,77          4 B    Petra Dobešová               18.07.08   – 24.08.  –    Brno

58,21          4 D   Martina Nováková          17.09.08   – 17.01.  –    Ostrava

1:00,47       5 D   Eva Zelníčková               24.12.08   – 17.01.  –    Ostrava

 

400 m

1:21,72       2 E    Martina Nováková          17.09.08   – 27.07.  –    Brno

500 m

1:29,89       4 B    Eliška Strážnická             14.04.07   – 13.07.  –    Brno

600 m

2:00,21       1 A   Eliška Strážnická             14.04.07   – 09.10.  –    Brno

2:03,26       2 A   Johana Čechová              18.09.08   – 09.10.  –    Brno

2:04,83       3 A   Pavlína Dobešová            23.02.07   – 09.10.  –    Brno

2:04,92       4 A   Veronika Kreidlová         22.10.07   – 09.10.  –    Brno

2:05,87       5 A   Ema Fialová                    11.02.08   – 09.10.  –    Brno

2:08,62       6 A   Barbora Topinková          29.09.07   – 09.10.  –    Brno

2:10,51       7 A   Martina Nováková          17.09.08   – 09.10.  –    Brno

2:11,60       8 A   Kristýna Jedličková         03.12.07   – 09.10.  –    Brno

2:12,29       1 B    Valerie Jakubcová           19.11.08   – 09.10.  –    Brno

2:15,75       9 A   Michaela Osobová           18.04.07   – 09.10.  –    Brno

2:16,54       2 B    Alena Střelická                21.10.07   – 09.10.  –    Brno

2:17,47       3 B    Jana Šikulová                  26.10.07   – 09.10.  –    Brno

2:18,54       4 B    Barbora Coufalová          03.07.07   – 09.10.  –    Brno

2:20,58       5 B    Petra Dobešová               18.07.08   – 09.10.  –    Brno

2:21,12       6 B    Vendula Cvrkalová         11.12.07   – 09.10.  –    Brno

2:24,26       7 B    Barbora Brožová             14.07.08   – 09.10.  –    Brno

2:24,68       8 B    Tereza Tichá                    12.05.08   – 09.10.  –    Brno

2:27,34       9 B    Natálie Fröhlichová         20.03.08   – 09.10.  –    Brno

2:31,23       10 B  Karolína Křešťáková       22.05.08   – 09.10.  –    Brno

800 m

2:33,16       4 B    Eliška Strážnická             14.04.07   – 08.09.  –    Brno

2:39,26       2       Lucie Havelková             13.04.07   – 24.08.  –    Brno

2:45,08       6 A   Ema Fialová                    11.02.08   – 04.10.  –    Blansko

2:49,57       6       Johana Čechová              18.09.08   – 24.08.  –    Brno

2:49,90       10 A Martina Nováková          17.09.08   – 10.06.  –    Brno

2:52,13       3 C    Pavlína Dobešová            23.02.07   – 08.02.  –    Ostrava

2:59,58       6       Valerie Jakubcová           19.11.08   – 17.01.  –    Ostrava

2:59,69       7 B    Sofia Chovan                  26.07.07   – 04.10.  –    Blansko

3:02,84       11 B  Kristýna Jedličková         03.12.07   – 31.01.  –    Ostrava

3:08,10       9 B    Petra Dobešová               18.07.08   – 28.09.  –    Olomouc

3:08,48       8       Simona Stecklová            30.04.07   – 17.01.  –    Ostrava

3:15,81       11     Marie Carvánová             09.04.07   – 24.08.  –    Brno

1 500 m

5:32,54       4       Eliška Strážnická             14.04.07   – 16.09.  –    Blansko

5:45,18       4       Johana Čechová              18.09.08   – 04.10.  –    Blansko

5:48,92       5       Martina Nováková          17.09.08   – 04.10.  –    Blansko

1 míle – 1 609,34 m

6:19,55       7       Eliška Strážnická             14.04.07   – 20.07.  –    Brno

6:38,53       10     Martina Nováková          17.09.08   – 20.07.  –    Brno

2 000 m

8:23,42       2       Eliška Strážnická             14.04.07   – 27.07.  –    Brno-klubovní rekord

3 000 m

13:19,69     3       Martina Nováková          17.09.08   – 03.08.  –    Brno

60 m překážek

11,01 +1,1  6 A   Johana Čechová              18.09.08   – 22.09.  –    Vyškov

12,12          6 B    Jana Šikulová                  26.10.07   – 08.02.  –    Ostrava

14,53 -0,8  4 C    Vendula Cvrkalová         11.12.07   – 10.06.  –    Brno

Dálka

440 +1,7     2       Pavlína Dobešová            23.02.07   – 25.08.  –    Brno

432 -0,5      7       Johana Čechová              18.09.08   – 22.09.  –    Vyškov

420 +1,1     9       Barbora Brožová             14.07.08   – 24.08.  –    Brno

410 +1,4      9 C    Veronika Kreidlová         22.10.07   – 07.09.  –    Brno

406 -0,6      12     Karolína Křešťáková       22.05.08   – 22.09.  –    Vyškov

406 +0,3     3       Valerie Jakubcová           19.11.08   – 09.10.  –    Brno

400 +0,3     15     Kristýna Jedličková         03.12.07   – 24.08.  –    Brno

400 -0,2        17      Alena Střelická                21.10.07   – 24.08.  –    Brno

393             10     Ema Fialová                    11.02.08   – 17.01.  –    Ostrava

378 -0,6      14     Michaela Osobová           18.04.07   – 10.06.  –    Brno

/400 +2,5    9                                                                – 16.09.  –    Blansko/

363 +0,3     19     Simona Stecklová            30.04.07   – 10.06.  –    Brno

360 -0,2      11     Barbora Topinková          29.09.07   – 09.10.  –    Brno

351 +0,5     12     Eliška Strážnická             14.04.07   – 09.10.  –    Brno

341             29     Jana Šikulová                  26.10.07   – 08.02.  –    Ostrava

340 -0,2      3       Barbora Coufalová          03.07.07   – 09.10.  –    Brno

326             32     Tereza Tichá                    12.05.08   – 08.02.  –    Ostrava

324             20     Natálie Fröhlichová         20.03.08   – 17.01.  –    Ostrava

321 -0,5      40     Petra Dobešová               18.07.08   – 25.08.  –    Brno

312             21     Eva Zelníčková               24.12.08   – 17.01.  –    Ostrava

310             36     Martina Nováková          17.09.08   – 08.02.  –    Ostrava

270 +0,3     19     Vendula Cvrkalová         11.12.07   – 09.10.  –    Brno

Výška

140             1       Barbora Brožová             14.07.08   – 24.08.  –    Brno-vyrovnán KR

135             1       Pavlína Dobešová            23.02.07   – 17.01.  –    Ostrava

120             7       Jana Šikulová                  26.10.07   – 01.06.  –    Brno

Koule 2 kg

10,23          1       Valerie Jakubcová           19.11.08   – 22.09.  –    Vyškov

6,93            8       Alena Střelická                21.10.07   – 24.08.  –    Brno

Kriketový míček

34,58          7       Johana Čechová              18.09.08   – 25.08.  –    Brno

32,86          26     Tereza Tichá                    12.05.08   – 04.10.  –    Blansko

32,15          9       Kristýna Jedličková         03.12.07   – 25.08.  –    Brno

28,52          4       Karolína Křešťáková       22.05.08   – 09.10.  –    Brno

28,04          5       Jana Šikulová                  26.10.07   – 09.10.  –    Brno

27,97          14     Pavlína Dobešová            23.02.07   – 25.08.  –    Brno

27,94          6       Valerie Jakubcová           19.11.08   – 09.10.  –    Brno

26,94          7       Veronika Kreidlová         22.10.07   – 09.10.  –    Brno

25,56          8       Barbora Topinková          29.09.07   – 09.10.  –    Brno

25,36          15     Petra Dobešová               18.07.08   – 25.08.  –    Brno

25,12          9       Barbora Brožová             14.07.08   – 09.10.  –    Brno

24,56          11     Ema Fialová                    11.02.08   – 09.10.  –    Brno

22,71          13     Natálie Fröhlichová         20.03.08   – 09.10.  –    Brno

22,51          14     Alena Střelická                21.10.07   – 09.10.  –    Brno

21,07          15     Martina Nováková          17.09.08   – 09.10.  –    Brno

21,05          16     Eliška Strážnická             14.04.07   – 09.10.  –    Brno

20,37          17     Michaela Osobová           18.04.07   – 09.10.  –    Brno

20,27          18     Barbora Coufalová          03.07.07   – 09.10.  –    Brno

15,52          19     Vendula Cvrkalová         11.12.07   – 09.10.  –    Brno

Čtyřboj (60 m-kriketový míček-dálka-800 m)

909             5       Pavlína Dobešová            23.02.07   – 25.08.  –    Brno

/8,94-27,97-440-3:03,36/

840             8       Johana Čechová              18.09.08   – 25.08.  –    Brno

/9,43-34,58-416-3:01,05

747             10     Kristýna Jedličková         03.12.07   – 25.08.  –    Brno

/9,06-32,15-368-3:11,87/

449             18     Petra Dobešová               18.07.08   – 25.08.  –    Brno

/10,13-25,36-321-3:10,27

Čtyřboj (60 m-kriketový míček-dálka-600 m)

1 505          1       Johana Čechová              18.09.08   – 09.10.  –    Brno

/9,62-33,47-418-2:03,26/

1 468          2       Pavlína Dobešová            23.02.07   – 09.10.  –    Brno

/9,34-23,10-435-2:04,83/

1 424          3       Eliška Strážnická             14.04.07   – 09.10.  –    Brno

/8,93-21,05-351-2:00,21/

1 412          4       Veronika Kreidlová         22.10.07   – 09.10.  –    Brno

/9,22-26,94-380-2:04,92/

1 371          5       Kristýna Jedličková         03.12.07   – 09.10.  –    Brno

/9,37-30,63-398-2:11,60/

1 348          6       Valerie Jakubcová           19.11.08   – 09.10.  –    Brno

/9,38-27,94-406-2:12,29/

1 336          7       Ema Fialová                    11.02.08   – 09.10.  –    Brno

/9,21-24,56-362-2:05,87/

1 253          8       Barbora Topinková          29.09.07   – 09.10.  –    Brno

/9,43-25,56-360-2:08,62/

1 211          9       Alena Střelická                21.10.07   – 09.10.  –    Brno

/9,33-22,51-390-2:16,54/

1 207          10     Barbora Brožová             14.07.08   – 09.10.  –    Brno

/9,00-25,12-375-2:24,26/

1 146          11     Michaela Osobová           18.04.07   – 09.10.  –    Brno

/9,41-20,37-376-2:15,75/

1 069          12     Karolína Křešťáková       22.05.08   – 09.10.  –    Brno

/9,64-28,52-392-2:31,23/

996          13     Jana Šikulová                  26.10.07   – 09.10.  –    Brno

/9,96-28,04-312-2:17,47/

940          14     Barbora Coufalová          03.07.07   – 09.10.  –    Brno

/9,85-20,27-340-2:18,54/

890          15     Martina Nováková          17.09.08   – 09.10.  –    Brno

/10,33-21,07-308-2:10,51/

875          16     Natálie Fröhlichová         20.03.08   – 09.10.  –    Brno

/9,49-22,71-293-2:27,34/

798          17     Tereza Tichá                    12.05.08   – 09.10.  –    Brno

/10,31-29,46-287-2:24,68/

775          18     Petra Dobešová               18.07.08   – 09.10.  –    Brno

/10,54-24,82-306-2:20,58/

707          19     Vendula Cvrkalová         11.12.07   – 09.10.  –    Brno

/10,02-15,52-270-2:21,12/

 

Štafeta 4 x 60 m

33,97          1 A   Dobešová-Strážnická-Kreidlová-Brožová – 22.09.  –    Vyškov

34,28          1 B    Brožová-Dobešová-Fialová-Osobová –           04.10.        –           Blansko

34,55          7 A   Brožová-Dobešová-Fialová-Kreidlová           –    28.09.    –           Olomouc

34,74          1 A   Brožová-Fialová-Kreidlová-Strážnická  – 16.09.  –    Blansko

34,74          1 D   Topinková-Jedličková-Křešťáková-Střelická      – 04.10.  –    Blansko

35,54          1 A   Fialová-Kreidlová-Čechová-Topinková  – 10.06.  –    Brno

35,77          3 B    Dobešová-Křešťáková-Topinková-Cvrkalová    – 16.09.  –    Blansko

36,61          4 B    Topinková-Dobešová-Křešťáková-Fröhlichová –  22.09.  –    Vyškov

36,86          7 C    Dobešová-Jakubcová-Nováková-Topinková 28.09.    – Olomouc

37,47          4 B    Jedličková-Jakubcová-Tichá-Nováková – 10.06.  –    Brno

37,71          1 D   Křešťáková-Osobová-Stecklová-Dobešová –           10.06.        –           Brno

39,50          4 E    Tichá-Chovan-Jakubcová- Fröhlichová-         04.10.        –           Blansko

Štafeta 3 x 1 000 m

12:37,16     4       Topinková Ba.-Dobešova Pa.-Dobešová Pe.  –    03.08.    –           Brno

12:54,73     5       Dobešová Ve.-Topinková De.-Strážnická     –    03.08.    –           Brno

NEJMLADŠÍ ŽÁKYNĚ /do 11 let/

60 m

8,94 +0,4    3 CH Stela Navrátilová             30.06.09   – 19.09.  –    Slavkov

9,36 +0,2    2 H   Zuzana Růžičková           22.11.09   – 19.09.  –    Slavkov

9,44 +1,4    2 B    Sarah Kubová                  06.01.09   – 21.06.  –    Brno

9,49 -1,1     1 H   Mariana Ballon-Mierná   15.01.09   – 17.06.  –    Brno

9,3              5       Monika Holá                   17.12.09   – 11.06.  –    Brno

/9,70 -1,1    2 H                                                            – 17.06.  –    Brno/

9,81            3 O   Leontýna Eliášová           05.02.09.  – 08.02.  –    Ostrava

9,6              10     Pavlína Lísková               21.02.09   – 11.06.  –    Brno

/9,94 -0,6    2 I                                                              – 17.06.  –    Brno/

9,85   +0,5   ms     Michaela Pinková            26.12.09   – 17.06.  –    Brno

9,85   +2,0   1 G   Ema Zatloukalová           05.03.10   – 17.06.  –    Brno

9,95   +1,8    4 C    Nina Šuplerová                27.12.09   – 21.06.  –    Brno

10,09 +1,6  5 P    Andrea Leberová            20.01.09   – 19.09.  –    Slavkov

10,13 +1,7  4 C    Anežka Hanková             23.08.09   – 24.08.  –    Brno

10,18 +0,4  2 A   Nella Marešová               03.05.11   – 24.08.  –    Brno

10,33          7 B    Klára Žižková                  13.06.09   – 08.02.  –    Ostrava

10,34 +2,0  4 C    Elena Řehůřková             01.04.11   – 17.06.  –    Brno

10,36 +0,4  3 A   Simona Landová             11             – 24.08.  –    Brno

10,42 -0,8   ms     Barbora Dostalíková       27.10.09   – 17.06.  –    Brno

10,46          3       Veronika Dobešová         09.06.11   – 17.01.  –    Brno

10,47 -2,0   4 G   Ema Burešová                 02.10.09   – 17.06.  –    Brno

10,47 +2,0  3 CH Anna Sýkorová               08.06.11   – 17.06.  –    Brno

10,57 -0,8   ms     Ani Varosjan                   29.01.10   – 17.06.  –    Brno

/10,2                                                                             – 11.06.  –    Brno/

10,59          1 H   Aneta Zavřelová              20.06.10   – 10.01.  –    Brno

/9,9             19                                                              – 11.06.  –    Brno/

10,59          2       Tea Válková                    10.07.12   – 17.01.  –    Brno

10,67          2 F    Petra Dobešová               18.07.08   – 10.01.  –    Brno

10,68 +0,4 5 F    Valentýna Jelínková        10             – 24.08.  –    Brno

10,79          7 R    Tatiana Hejčová              29.10.09   – 08.02.  –    Ostrava

11,01          1       Anna Pudelková              19.01.13   – 17.01.  –    Brno

10,8            43     Klára Vykoupilová          10             – 11.06.  –    Brno

/11,20 -0,4  5 F                                                             – 17.06.  –    Brno/

10,9            45     Emma Antlová                23.08.10   – 11.06.  –    Brno

11,53 +1,8  5 C    Denisa Topinková           19.03.10   – 21.06.  –    Brno

11,58                   Anna Jílková                   03.02.12   – 17.01.  –    Brno

11,68                   Stella Grossmannová       11             – 17.01.  –    Brno

11,77          2 F    Nela Sedláčková             14.12.10   – 10.01.  –    Brno

11,85                   Denisa Macáková            29.06.12   – 17.01.  –    Brno

11,72          4       Sára Zatloukalová           12.02.13   – 17.01.  –    Brno

14,67                   Barbora Provalilová         08.11.13   – 17.01.  –    Brno

17,29                   Anežka Nováčková         15.07.15   – 17.01.  –    Brno

100 m

18,72 +0,1  6 G   Denisa Topinková           19.03.10   – 27.07.  –    Brno

19,67          2 A   Adéla Řehůřková            13             – 03.08.  –    Brno

19,92          1 B    Sára Zatloukalová           12.02.13   – 03.08.  –    Brno

27,66          4 A   Kateřina Topinková         01.12.15   – 03.08.  –    Brno

150 m

24,55          6 E    Mariana Ballon-Mierná   15.01.09   – 17.01.  –    Ostrava

25,55 -0,2   4 F    Petra Dobešová               18.07.08   – 20.07.  –    Brno

28,13 +0,3   2 D   Veronika Dobešová         09.06.11   – 03.08.  –    Brno

28,75 +0,3   3 D   Denisa Topinková           19.03.10   – 03.08.  –    Brno

200 m

37,05          1       Veronika Dobešová         09.06.11   – 03.08.  –    Brno

40,3            1       Anna Pudelková              19.01.13   – 17.01.  –    Brno

42,6            2       Sára Zatloukalová           12.02.13   – 17.01.  –    Brno

49,21          4       Simona Kuglerová           01.12.12   – 03.08.  –    Brno

49,3            8       Silvie Grossmannová      13             – 17.01.  –    Brno

1:13,6         10     Anežka Nováčková         15.07.15   – 17.01.  –    Brno

300 m

49,99          3       Stela Navrátilová             30.06.09   – 17.01.  –    Ostrava

51,19          8 E    Ema Burešová                 02.10.09   – 19.09.  –    Slavkov

52,83          1 E    Sarah Kubová                  06.01.09   – 17.06.  –    Brno

53,13          3 E    Mariana Ballon-Mierná   15.01.09   – 17.06.  –    Brno

53,46          2 C    Ema Zatloukalová           05.03.10   – 19.09.  –    Slavkov

53,66          1 G   Pavlína Lísková               21.02.09   – 17.06.  –    Brno

53,81          1 F    Monika Holá                   17.12.09   – 17.06.  –    Brno

54,60          2 F    Zuzana Růžičková           22.11.09   – 17.06.  –    Brno

57,63          3 F    Anežka Hanková             23.08.09   – 17.06.  –    Brno

58,42          2 D   Andrea Leberová            20.01.09   – 17.06.  –    Brno

58,53          3 F    Petra Dobešová               18.07.08   – 20.07.  –    Brno

1:01,46       1 H   Veronika Dobešová         09.06.11   – 17.06.  –    Brno

1:02,2         22     Aneta Zavřelová              20.06.10   – 11.06.  –    Brno

1:02,20       2 CH Elena Řehůřková             01.04.11   – 17.06.  –    Brno

1:02,31       4 G   Anna Sýkorová               08.06.11   – 17.06.  –    Brno

1:02,6         26     Michaela Pinková            26.12.09   – 11.06.  –    Brno

1:03,85       3 CH Klára Vykoupilová          10             – 17.06.  –    Brno

1:05,80       4 D   Klára Žižková                  13.06.09   – 17.06.  –    Brno

1:06,3         39     Emma Antlová                23.08.10   – 11.06.  –    Brno

1:07,75       8       Denisa Topinková           19.03.10   – 03.08.  –    Brno

1:12,2         ms     Nikol Hanáková              15.03.11   – 11.06.  –    Brno

400 m

1:16,25       7 A   Stela Navrátilová             30.06.09   – 21.06.  –    Brno

1:17,08       8 A   Sarah Kubová                  06.01.09   – 21.06.  –    Brno

1:22,99       5 B    Michaela Pinková            26.12.09   – 21.06.  –    Brno

1:23,65       7 B    Ema Zatloukalová           05.03.10   – 21.06.  –    Brno

1:24,87       8 B    Nina Šuplerová                27.12.09   – 21.06.  –    Brno

1:31,0         1       Tea Válková                    10.07.12   – 17.01.  –    Brno

1:32,3         2       Nella Marešová               03.05.11   – 17.01.  –    Brno

1:30,45       9 B    Veronika Dobešová         09.06.11   – 21.06.  –    Brno

1:34,7         7       Beáta Ryglová                 17.08.11   – 17.01.  –    Brno

1:35,50       10 B  Denisa Topinková           19.03.10   – 21.06.  –    Brno

1:48,1         18     Stella Grossmannová       11             – 17.01.  –    Brno

1:54,6         19     Jasmína Marešová           23.06.12   – 17.01.  –    Brno

600 m

2:00,06       3 B    Ema Burešová                 02.10.09   – 24.08.  –    Brno

2:04,88       9 A   Mariana Ballon-Mierná   15.01.09   – 08.02.  –    Ostrava

2:09,33       2 C    Leontýna Eliášová           05.02.09.  – 08.02.  –    Ostrava

2:12,52       2       Nella Marešová               03.05.11   – 24.08.  –    Brno

2:13,4         1 A   Stela Navrátilová             30.06.09   – 10.01.  –    Brno

2:14,40       7 B    Valentýna Jelínková        10             – 24.08.  –    Brno

2:14,55       16 A Ema Burešová                 02.10.09   – 08.02.  –    Ostrava

2:22,46       5       Veronika Dobešová         09.06.11   – 24.08.  –    Brno

2:23,67       11 C  Tatiana Hejčová              29.10.09   – 08.02.  –    Ostrava

2:24,72       6       Anna Pudelková              19.01.13   – 24.08.  –    Brno

2:25,05       12 C  Andrea Leberová            20.01.09   – 08.02.  –    Ostrava

2:25,9         3 A   Ema Zatloukalová           05.03.10   – 10.01.  –    Brno

2:27,4         6 B    Natálie Fröhlichová         20.03.08   – 10.01.  –    Brno

2:27,9         5 A   Petra Dobešová               18.07.08   – 10.01.  –    Brno

2:30,9         4 B    Nina Šuplerová                27.12.09   – 10.01.  –    Brno

2:32,82       16 C  Klára Žižková                  13.06.09   – 08.02.  –    Ostrava

2:35,96       7       Simona Landová             11             – 24.08.  –    Brno

2:51,5         6 C    Nela Sedláčková             14.12.10   – 10.01.  –    Brno

2:52,8         7 C    Denisa Topinková           19.03.10   – 10.01.  –    Brno

Dálka

417             2       Stela Navrátilová             30.06.09   – 10.01.  –    Brno

401             4       Sarah Kubová                  06.01.09   – 11.06.  –    Brno

389             2       Monika Holá                   17.12.09   – 17.06.  –    Brno

3       Anežka Hanková             23.08.09.  – 17.06.  –    Brno

385             4       Mariana Ballon-Mierná   15.01.09   – 17.06.  –    Brno

370             9       Ema Zatloukalová           05.03.10   – 11.06.  –    Brno

6       Zuzana Růžičková           22.11.09   – 17.06.  –    Brno

362             12     Michaela Pinková            26.12.09   – 21.06.  –    Brno

358             26     Andrea Leberová            20.01.09   – 19.09.  –    Slavkov

357             7       Leontýna Eliášová           05.02.09.  – 08.02.  –    Ostrava

344             21     Pavlína Lísková               21.02.09   – 17.06.  –    Brno

342             16     Nina Šuplerová                27.12.09   – 21.06.  –    Brno

339             1       Nella Marešová               03.05.11   – 24.08.  –    Brno

335             3       Simona Landová             11             – 24.08.  –    Brno

328             14     Klára Žižková                  13.06.09   – 10.01.  –    Brno

320             17     Aneta Zavřelová              20.06.10   – 10.01.  –    Brno

312             26     Elena Řehůřková             01.04.11   – 17.06.  –    Brno

310             29     Ema Burešová                 02.10.09   – 17.06.  –    Brno

307             ms     Ani Varosjan                   29.01.10   – 17.06.  –    Brno

31     Emma Antlová                23.08.10   – 17.06.  –    Brno

306             5       Anna Pudelková              19.01.13   – 24.08.  –    Brno

299             7       Veronika Dobešová         09.06.11   – 24.08.  –    Brno

295             24     Nina Šuplerová                27.12.09   – 10.01.  –    Brno

292             27     Valentýna Jelínková        10             – 24.08.  –    Brno

290             ms     Barbora Dostalíková       27.10.09   – 17.06.  –    Brno

285             17     Petra Dobešová               18.07.08   – 10.01.  –    Brno

280             20     Denisa Topinková           19.03.10   – 21.06.  –    Brno

277             7       Tea Válková                    10.07.12   – 17.01.  –    Brno

270             9       Beáta Ryglová                 17.08.11   – 17.01.  –    Brno

266             54     Tatiana Hejčová              29.10.09   – 08.02.  –    Ostrava

260             13     Stella Grossmannová       11             – 17.01.  –    Brno

248             4       Sára Zatloukalová           12.02.13   – 17.01.  –    Brno

238             20     Denisa Macáková            29.06.12   – 17.01.  –    Brno

233             31     Nela Sedláčková             14.12.10   – 10.01.  –    Brno

220             22     Jasmína Marešová           23.06.12   – 17.01.  –    Brno

6       Silvie Grossmannová      13             – 17.01.  –    Brno

192             24     Anna Jílková                   03.02.12   – 17.01.  –    Brno

86               9       Anežka Nováčková         15.07.15   – 17.01.  –    Brno

Výška

120             9       Mariana Ballon-Mierná   15.01.09   – 17.01.  –    Ostrava

Koule 2 kg

6,88            1       Anežka Hanková             23.08.09   – 11.06.  –    Brno

6,41            5       Sarah Kubová                  06.01.09   – 21.06.  –    Brno

6,06            6       Mariana Ballon-Mierná   15.01.09   – 11.06.  –    Brno

5,79            8       Andrea Leberová            20.01.09   – 11.06.  –    Brno

5,47            12     Ema Zatloukalová           05.03.10   – 21.06.  –    Brno

5,43            13     Stela Navrátilová             30.06.09   – 21.06.  –    Brno

5,11            13     Zuzana Růžičková           22.11.09   – 11.06.  –    Brno

4,90            16     Barbora Dostalíková       27.10.09   – 11.06.  –    Brno

4,78            18     Ani Varosjan                   29.01.10   – 11.06.  –    Brno

4,58            20     Elena Řehůřková             01.04.11   – 11.06.  –    Brno

4,53            21     Pavlína Lísková               21.02.09   – 11.06.  –    Brno

4,47            16     Michaela Pinková            26.12.09   – 21.06.  –    Brno

4,46            22     Monika Holá                   17.12.09   – 11.06.  –    Brno

4,34            17     Nina Šuplerová                27.12.09   – 21.06.  –    Brno

3,90            20     Denisa Topinková           19.03.10   – 21.06.  –    Brno

3,82            29     Aneta Zavřelová              20.06.10   – 11.06.  –    Brno

3,30            34     Emma Antlová                23.08.10   – 11.06.  –    Brno

34     Nikol Hanáková              15.03.11   – 11.06.  –    Brno

3,10            21     Veronika Dobešová         09.06.11   – 21.06.  –    Brno

Kriketový míček

29,42          ms    Barbora Dostalíková       27.10.09   – 17.06.  –    Brno

26,70          4       Pavlína Lísková               21.02.09   – 17.06.  –    Brno

24,88          5       Monika Holá                   17.12.09   – 17.06.  –    Brno

24,44          13     Anežka Hanková             23.08.09.  – 19.09.  –    Slavkov

23,84          6       Sarah Kubová                  06.01.09   – 17.06.  –    Brno

23,55          7       Zuzana Růžičková           22.11.09   – 17.06.  –    Brno

21,23          13     Elena Řehůřková             01.04.11   – 17.06.  –    Brno

20,33          16     Ema Burešová                 02.10.09   – 17.06.  –    Brno

18,89          17     Klára Žižková                  13.06.09   – 17.06.  –    Brno

18,84          18     Andrea Leberová            20.01.09   – 17.06.  –    Brno

18,82          ms     Michaela Pinková            26.12.09   – 17.06.  –    Brno

17,68          22     Mariana Ballon-Mierná   15.01.09   – 17.06.  –    Brno

17,35          24     Ema Zatloukalová           05.03.10   – 17.06.  –    Brno

17,19          ms     Ani Varosjan                   29.01.10   – 17.06.  –    Brno

16,10          28     Veronika Dobešová         09.06.11   – 17.06.  –    Brno

15,68          31     Emma Antlová                23.08.10   – 17.06.  –    Brno

14,88          35     Anna Sýkorová               08.06.11   – 17.06.  –    Brno

14,78          ms     Aneta Zavřelová              20.06.10   – 17.06.  –    Brno

11,76          11     Veronika Dobešová         09.06.11   – 03.08.  –    Brno

11,57          45     Denisa Topinková           19.03.10   – 17.06.  –    Brno

Hod raketkou

8,10        ms   Veronika Dobešová         09.06.11   – 03.08.  –    Brno

2,60            ms     Kateřina Topinková         01.12.15   – 03.08.  –    Brno

Plný míč 1 kg

6,69     1          Elena Řehůřková        01.04.11          –           24.08.  –           Brno

Výkony hostujících závodnic a cizinců startujících za družstva AC Moravská Slavia Brno, spolek, žen, juniorek, dorostenek, starších a mladších žákyň

ŽENY

100 m

12,44 +1,5  2 A   Monika Baňovičová        28.08.95   – 04.07.  –    Olomouc-AK Slávia UK Bratislava

200 m

25,89 +1,5   2 B    Monika Baňovičová        28.08.95   – 04.07.  –    Olomouc-AK Slávia UK Bratislava

400 m

1:00,54       1 B     Alžběta Kubaščíková      19.11.00 –  04.07.  –    Olomouc-AK Slávia UK Bratislava

400 m překážek

1:07,94       2 B    Alžběta Kubaščíková      19.11.00 –  04.07.  –    Olomouc-AK Slávia UK Bratislava

JUNIORKY /18-19 let/

100 m

13,28 -1,9   3 A   Michaela Tichá                02.08.01   – 11.07.  –    Vyškov-SK Speed Brno

13,70 -3,2   3 B    Věra Lenská                    01.08.01   – 11.07.  –    Vyškov-SK Speed Brno

13,85 -3,2   5 B    Marie Jedličková             18.09.01   – 11.07.  –    Vyškov-SK Speed Brno

13,96 -3,2   6 B    Blanka Vrbasová             19.03.02   – 11.07.  –    Vyškov-SK Speed Brno

200 m

26,86 -0,4   1 B    Michaela Tichá                02.08.01   – 11.07.  –    Vyškov-SK Speed Brno

27,84 -0,4    6 B     Marie Jedličková             18.09.01   – 11.07.  –    Vyškov-SK Speed Brno

28,22 -0,4   2 C    Blanka Vrbasová             19.03.02   – 11.07.  –    Vyškov-SK Speed Brno

28,44 -0,4   3 C    Věra Lenská                    01.08.01   – 11.07.  –    Vyškov-SK Speed Brno

STARŠÍ ŽÁKYNĚ /14 – 15 let/

60 m

8,21 -0,3     3 A   Viktorie Křížová             03.03.06   – 16.06.  –    Vyškov-Elite sport Boskovice

8,43 -0,9     1 B    Magdaléna Pavlíková       14.11.06   – 09.05.  –    Znojmo-TJ Oslavany

150 m

19,64 -0,9   5 A   Viktorie Křížová             03.03.06   – 16.06.  –    Vyškov-Elite sport Boskovice

20,84 +0,1  2 H   Magdaléna Pavlíková       14.11.06   – 09.05.  –    Znojmo-TJ Oslavany

22,40 -1,0   3 E    Natálie Horáková            09.08.05   – 09.05.  –    Znojmo-Elite sport Boskovice

300 m

41,29          2 A   Viktorie Křížová             03.03.06   – 16.06.  –    Vyškov-Elite sport Boskovice

 

100 m překážek

18,78 +0,3  4 B    Natálie Horáková            09.08.05   – 16.06.  –    Vyškov-Elite sport Boskovice

200 m překážek

35,73 -0,3   5 A   Natálie Horáková            09.08.05   – 16.06.  –    Vyškov-Elite sport Boskovice

Dálka

444 +0,9     10     Magdaléna Pavlíková       14.11.06   – 16.06.  –    Vyškov-TJ Oslavany

 

Soňa Kouřilová a Radim Kligl překonali

halový klubovní rekord v běhu na 1 000 m. Pokračovat ve čtení

Žákyně Lucie Hudečková překonala v běhu na 600 m

časem 1:37,67 halový klubovní rekord žen, juniorek a žákyň. Pokračovat ve čtení

Radim Kligl a Alena Matějáková zaběhli

na závodech v Ostravě dne 4.1. rekord klubu v běhu na 2 000 m v hale. Radim časem 5:50,24 překonal rekord juniorů, který držel Martin Pohanka z roku 2019 časem 6:32,19. Alenka vytvořila časem 6:53,09 halový klubovní rekord žen na této trati.

Na halových klubovních přeborech

staršího žactva, mužů a žen startovalo 53 závodníků z 11 oddílů. Pokračovat ve čtení

Fotky z 41. ročníku Silvestrovského běhu

od Mirka Noska najdete na http://mt03.rajce.idnes.cz

III. kolo I. ligy družstev mužů a žen 🗓

se koná v sobotu dne 22. srpna 2020 – Břeclav

II. kolo I. ligy družstev mužů a žen 🗓

se koná v sobotu dne 18. července v Uherském Hradišti

I. kolo I. ligy družstev mužů a žen 🗓

I. kolo 16. května 2020  – Olomouc

QR Code Business Card