Výsledky 18. ročníku Běhu kolem Myslivny,

který je 9. závodem Brněnského běžeckého poháru uspořádali atleti Pokračovat ve čtení

Mladší žáci Hudečková, Holík a Sedlecký

reprezentovali Brno na meziměstském utkání   Pokračovat ve čtení

Lenka Slabáková překonala halový klubovní rekord

v chůzi na 3 000 m časem 17:32,34 Pokračovat ve čtení

Lenka Slabáková vybojoval bronzovou medaili

na halovém MČR veteránů, které se konalo v Jablonci nad Nisou v běhu na 3 000 m

18. ročník Běhu kolem Myslivny

pořádají atleti Moravské Slavie Brno na tratích Pokračovat ve čtení

Vladimír Pokora překonal 2 x halový klubovní

rekord žáků v běhu na 60 m překážek časem 8,27 Pokračovat ve čtení

Žákyně Lucie Hudečková překonala halový

klubovní rekord dorostenek a žákyň v běhu na 800 m časem 2:19,85 Pokračovat ve čtení

Stříbro a bronz přivezli naši žáci

z halového MČR, které se konalo v Ostravě Pokračovat ve čtení

Adam Hladký nečekaně opustil naše řady

v sobotu dne 23. února. Pokračovat ve čtení

Medailisté klubu v roce 2019 stav k 3.6.

PŘEHLED O ZISKU MEDAILÍ V ROCE 2 0 1 9

Mistrovství České republiky

ZLATÁ medaile

H a l a

Morávek Jaromír 5 000 m chůze 25:17,20 dorostenci

D r á h a

Kouřilová Soňa 3 000 m překážek 11:12,43 ženy do 22 let

Topinková Lenka 5 000 m 21:45,59 ženy 35-59 let

Hammacher Eva Kladivo 4 kg 30,03 ženy 35-59 let

STŘÍBRNÁ medaile

H a l a

Žižka Rudolf 300 m 36,66 starší žáci

S i l n i c e

Hlavenka Tomáš 50 km chůze 4:20:12 muži

Orálek Daniel 100 km 7:43:51 muži nad 40 let

B ě h d o v r c h u

Matějáková Alena 5 250 m 35:39 juniorky

D r á h a

Vojtíšek Tomáš 5 000 m chůze 27:25,40 muži 35-59 let

Slabáková Lenka 5 000 m chůze 30:03,84 ženy 35-59 let

BRONZOVÁ medaile

H a l a

Pokora Vladimír 60 m překážek 8,27 starší žáci

Slabáková Lenka 3 000 m 14:01,95 veteránky

P ř e s p o l n í b ě h

Hudečková Lucie 2 km 7:14 mladší žákyně

S i l n i c e

Hlavenka Tomáš 20 km chůze 1:33:49 muži

D r á h a

Slabáková Lenka 800 m 3:04,42 ženy 35-59 let

Hammacher Eva Disk 1 kg 30,03 ženy 35-59 let

Mistrovství Moravy a Slezska

ZLATÁ medaile

H a l a

Stibal Jakub 1 500 m 4:04,79 junioři

Vrátný-Tešnar-Zeman-Pazourek štafeta 4 x 200 m 1:46,11 junioři

Škobránek Libor Výška 185 dorostenci

Freibergerová Anna-Eliška-

Fuksová-Bochníčková štafeta 4 x 200 m 1:48,94 ženy

Hudečková Lucie 800 m 2:25,76 mladší žákyně

D r á h a

Kollár Martin koule 7,26 kg 15,49 muži

Dvořák- Gaszczyk-Hvasta-Zeman štafeta 4 x 400 3:31,14 muži

Stibal Jakub 800 m 1:56,33 junioři

Čermák-Konečný-

Křivánek-Hartmann štafeta 4 x 400 3:51,12 dorostenci

Pokora Vladimír 100 m překážek 13,58 starší žáci

Neugebauer-Munteanu

Galvas-Vrbacký štafeta 4 x 300 m 2:39,25 starší žáci

Matějáková Alena 1 500 m 4:49,23 juniorky

Kouřilová Soňa 3 000 m překážek 11:13,16 juniorky

Hladíková Monica dálka 542 juniorky

Matějáková-Kouřilová-

Dobrovolná-Hladíková štafeta 4 x 400 m 4:23,02 juniorky

Hudečková Lucie 800 m 2:19,37 starší žákyně

STŘÍBRNÁ medaile

H a l a

Zeman-Dvořák-Schmőger-Hvasta štafeta 4 x 200 m 1:34,91 muži

Beneš Matěj 60 m překážek 8,31 junioři

Křivánek-Hartmann-

Kadeřábek-Konečný štafeta 4 x 200 m 1:36,95 dorostenci

Morávek Jaromír 5 000 m chůze 26:49,63 dorostenci

Žižka Rudolf 300 m 36,55 starší žáci

Pokora Vladimír 60 m překážek 8,68 starší žáci

Sedlecký Martin 300 m 44,76 mladší žáci

Freibergerová Eliščka 800 m 2:20,12 ženy

Kouřilová Soňa 800 m 2:23,36 juniorky

D r á h a

Klvaňa Martin 1 500 m 4:25,34 muži

Schmőger Martin 110 m překážek 15,53 muži

Hvasta Lukáš 400 m překážek 56,29 muži

Šmída Michal 1 500 m 4:24,89 junioři

Wilk Sebastian oštěp 800 g 52,31 junioři

Strýček Heinrich Tyč 392 dorostenci

Čumpelík Luděk oštěp 700 g 58,39 dorostenci

Pohanka-Němec-Košťál-Švejnoha štafeta 4 x 400 4:05,62 dorostenci

Freibergerová Anna 400 m 59,00 ženy

Dobrovolná Andrea 800 m 2:20,29 juniorky

Smejkalová-Navrátilová-

Matulová-Kleiblová štafeta 4 x 400 m 4:48,07 dorostenky

BRONZOVÁ medaile

H a l a

Kollár Martin koule 14,58 muži

Charbaka Ivan výška 167 junioři

Doležal jakub výška 172 dorostenci

Čermák-Němec-Pohanka-Doležal štafeta 4 x 200 m 1:39,73 dorostenci

Žižka Rudolf 150 m 17,61 starší žáci

Vrbacký-Munteanu

Neugebauer-Žižka štafeta 4 x 200 m 1:41,83 starší žáci

Jeřábková Alžběta 800 m 2:24,83 ženy

Marčíková-Matějáková-

Kouřilová-Hladíková štafeta 4 x 200 m 1:54,01 ženy

Kouřilobvá Soňa 1 500m 4:57,21 juniorky

Havelková Kristýna 3 000 m 11:36,57 juniorky

Hladíková Monica dálka 521 juniorky

Navrátilová Zuzana 800 m 2:23,30 dorostenky

D r á h a

Chadim Vlastimil 5 000 m 17:57,56 muži

Zeman Filip 400 m překážek 57,11 muži

Dvořák Tomáš 800 m 2:00,51 junioři

Pohanka Martin 2 000 m překážek 6:47,62 dorostenci

Hartmann-Čermák-

Konečný-Křivánek štafeta 4 x 100 45,93 dorostenci

Freibergerová Eliška 800 m 2:18,70 ženy

Matějáková Alena 800 m 2:22,51 juniorky

Mistrovství Jihomoravského kraje

ZLATÁ medaile

D r á h a

Zeman Filip 200 m 22,96 muži

Zeman Filip 400 m překážek 57,28 muži

Schmöger Martin 110 m překážek 15,57 muži

Gazzczyk-Konečný-Křivánek-Zeman 4 x 100 m 46,60 muži

Zeman David 200 m 24,26 junioři

Gazzczyk Petr 400 m 53,39 junioři

Konečný Jonáš 400 m 53,62 dorostenci

Němec Ondřej 3 000 m 10:06,03 dorostenci

Strýček Nenrich tyč 410 dorostenci

Žižka Rudolf 300 m 37,09 starší žáci

Hanek Kryštof 800 m 2:19,72 starší žáci

Pokora Vladimír 100 m překážek 14,21 starší žáci

Galvas-Minteanu

Neugebauer-Pokora 4 x 60 m 29,28 starší žáci

Čaladi Tereza 400 m překážek 1:06,17 ženy

Hladíková Monica 200 m 26,37 ženy

Hladíková Monica 400 m 59,57 ženy

Kouřilová Soňa 800 m 2:19,62 ženy

Čaladi-Fuksová-Gorecká-Marčíková 4 x 100 m 52,78 ženy

Kouřilová Soňa 1 500 m 4:56,75 juniorky

Hladíková Monica dálka 529 juniorky

Doležalová Marie oštěp 37,66 juniorky

Sedlecký Martin dálka 489 mladší žáci

Melicharová Josefína oštěp 33,87 starší žákyně

STŘÍBRNÁ medaile

D r á h a

Schmöger Martin 200 m 24,10 muži

Schmöger Martin 400 m překážek 58,86 muži

Zeman Filip 110 m překážek 18,41 muži

Hartman-Košťál-Němec-Pohanka 4 x 400 m 4:12,24 muži

Hartman-Košťál-Němec-Pohanka 4 x 100 m 49,25 muži

Zeman David 100 m 11,88 junioři

Gazzczyk Petr 200 m 24,29 junioři

Pohanka Martin 3 000 m 10:17,01 dorostenci

Křivánek František 300 m překážek 46,22 dorostenci

Žižka Rudolf 150 m 17,70 starší žáci

Žižka Rudolf dálka 558 starší žáci

Sedlecký Martin 300 m 43,91 mladší žáci

Marčíková Lenka 100 m 14,53 ženy

Fuksová Karolína 200 m 27,09 ženy

Fuksová Karolína 400 m překážek 1:18,11 ženy

Dobrovolná Andrea 800 m 2:23,78 ženy

Kouřilová-Hladíková-

Dobrovolná-Doležalová 4 x 100 m 54,44 ženy

Doležalová Marie koule 11,22 juniorky

Doležalová Marie disk 32,90 juniorky

Němcová Andrea 150 m 19,62 starší žákyně

Němcová Andrea 300 m 42,18 starší žákyně

Hudečková Lucie 800 m 2:27,22 starší žákyně

BRONZOVÁ medaile

D r á h a

Vrátný Jakub 200 m 26,85 junioři

Konečný Jonáš 100 m 12,00 dorostenci

Hartmann Jakub 400 m 54,47 dorostenci

Galvas Matyáš dálka 558 starší žáci

Dobrovolná Andrea 400 m 1:07,50 ženy

Gorecká Marcela 800 m 2:31,11 ženy

Němcová Andrea 60 m 8,16 starší žákyně

QR Code Business Card