Starší žákyně šesté žáci na sedmém místě

I. kolo soutěže družstev, které se konalo ve středu 16. června v Břeclavi. Pokračovat ve čtení

Dorostenka Andrea Němcová překonala

rekord klubu dorostenek a juniorek v dálce výkonem 556 cm. Pokračovat ve čtení

Henrich Strýček překonal rekord klubu

juniorů ve skoku o tyči výkonem 432 cm Pokračovat ve čtení

Ženy šesté, muži až na sedmém místě

v I. kole skupiny “C” I. ligy družstev, Pokračovat ve čtení

1. kolo KPD staršího žactva se koná v Břeclavi

ve středu 16.června. Sraz přihlášených závodníků, trenérů je ve středu 16.6. na parkovišti naproti hotelu Grand ve 12:45.

Tabulky soutěží družstev 2021

Bodový stav po III. kole – MUŽI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. „A“ 23 624,00
2 TJ Sokol Opava 21 521,00
3 VSK Univerzita Brno „B“ 19 477,00
4 TJ Lokomotiva Břeclav 13 378,00
5 Atletický klub Zlín, z.s. 11 326,50
6 AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště 9 339,00
7 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9 324,00
8 Atletický klub Olomouc z.s. „B“ 3 112,50

 

Prolínací soutěž o účast v I.lize – MUŽI
poř. družstvo body
1 TJ TŽ Třinec 212,50
2 Atletika Havířov 1965 191,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 150,00
4 Atletický klub Hodonín 123,50
5 SSK Vítkovice, z.s. „B“ 89,50
6 AK Šternberk 68,50
7 TJ Znojmo 65,00
8 TJ Jiskra Otrokovice 58,00
9 Atletický klub Olomouc z.s. „B“ 47,00
10 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 45,00

 

Bodový stav po III. kole – ŽENY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. 22 566,50
2 TJ Sokol Opava 20 541,50
3 AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště 19 512,00
4 AK Olymp Brno, spolek “B” 17 469,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10 309,00
6 Atletický klub Zlín, z.s. 9 263,00
7 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 8 237,00
8 TJ TŽ Třinec 3 175,00

 

Bodový stav po II. kole – JUNIOŘI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s. 22 443,00
2 Atletický klub Olomouc z.s. 21 398,00
3 TJ Sokol Opava 21 374,50
4 VSK Univerzita Brno „A“ 20 379,50
5 Atletický klub Hodonín, z.s. 14 87,00
6 TJ TŽ Třinec 14 83,00
7 VSK Univerzita Brno „B“ 12 63,00
8 SSK Vítkovice, z.s. 9 49,00
9 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 7 29,00
10 AC Čejkovice 7 29,00
11 AC Moravská Slavia Brno, spolek 3 15,00
12 AK Šternberk 2 10,00

 

Bodový stav ve II. kole – JUNIORKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olymp Brno „A“ 22 417,00
2 SSK Vítkovice, z.s. 19 372,50
3 Atletika Holešov, z.s. 19 364,50
4 TJ Sokol Opava 16 312,50
5 Atletický klub Olomouc z.s. 14 266,00
6 AK Šternberk, z.s. 12 98,00
7 AC Moravská Slavia Brno, spolek 8 70,50
8 TJ Slovan Frýdek-Místek 7 50,00
9 AK Olymp Brno „B“ 6 44,50
10 TJ Šumperk 5 34,00
11 TJ TŽ Třinec 4 33,00

 

Bodový stav v II. kole – DOROSTENCI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Jiskra Otrokovice 39 388,50
2 SSK Vítkovice, z.s. 37 366,00
3 Atletický klub Olomouc z.s. 37 289,00
4 Atletický klub Hodonín, z.s. 35 261,50
5 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 32 139,50
6 TJ Znojmo, z.s. 29 96,50
7 AC Moravská Slavia Brno, spolek 27 80,50
8 JAC Atletika Poruba, z.s. 25 61,00
9 TJ Lokomotiva Břeclav 23 62,00
10 AC Čejkovice 23 57,00
11 JAC Brno 20 53,00
12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 17 48,00
13 Atletický klub Zlín, z.s. 15 41,50
14 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 13 35,00
15 AK Šternberk 11 27,00
16 TJ Šumperk, z.s. 10 20,50
17 TJ Sokol Opava 9 27,00
18 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 7 14,00
19 AK Kroměříž 5 10,00
20 Atletika Havířov 1965 3 8,00

 

Bodový stav po II. kole starší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Hodonín, z.s. 21 223,00
2 TJ Lokomotiva Břeclav 20 184,50
3 BYAC Brno 19 184,00
4 Atletika Slavkov u Brna 16 160,50
5 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 14 143,00
6 VSK Univerzita Brno 12 137,00
7 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9 92,00
8 Orel vyškov 9 77,00
9 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 63,00
10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 3 36,00
11 TJ Znojmo 3 30,00
AK Rosice, z.s 0 0,00

 

Bodový stav po II. kole starší žákyně
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 JAC Brno „A“ 26 336,00
2 TJ Lokomotiva Břeclav 24 297,00
3 AK Olymp Brno, spolek 22 192,00
4 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 19 96,50
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek 18 94,50
6 Atletický klub Hodonín, z.s. 17 80,00
7 Atletický klub Kuřim, z.s 14 58,00
8 Atletika Slavkov u Brna 12 53,50
9 JAC Brno „B“ 9 38,00
10 SK Speed Brno, spolek 9 36,00
11 AC Čejkovice 5 2,00
12 TJ Znojmo, z.s. 3 2,00
AK Rosice, z.s 0 0,00
Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žákyň
poř. družstvo body
pomocné
1 TJ Šumperk, z.s. 244,00
2 Atletický klub Olomouc z.s. 150,00
3 JAC Brno 134,00
4 TJ Lokomotiva Břeclav 133,00
5 AK Olymp Brno, spolek 98,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 82,50
7 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.   21,00
8 Atletický klub AHA Vyškov, z.s.   19,50
9 Atletický klub Prostějov. z.s.   7,00
10 AK Šernberk   0,00

 

Bodový stav po II. kole mladší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC Moravská Slavia Brno, spolek 20 242,00
2 BYAC Brno „A“ 18 214,00
3 SK Speed Brno, spolek 16 149,00
4 Elite Sport Boskovice, z.s. 14 115,00
5 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 12 87,00
6 Atletický klub Kuřim, z.s. 8 61,00
7 AK Olymp Brno, spolek 8 53,00
8 SK TROPS Brno, z.s. 8 37,00
9 BYAC Brno „B“ 2 13,00
10 VSK Univerzita Brno 0 0,00

 

Mistrovství jižní Moravy družstev mladších žáků
poř. družstvo body
pomocné
1 TJ Lokomotiva Břeclav 159,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek 136,50
3 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 95,50
4 BYAC Brno 85,00
5 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 81,00
6 SK Speed Brno, spolek 56,00
7 Elite Sport Boskovice, z.s. 23,00
8 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 20,00

 

Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladších žáků
poř. družstvo body
1 TJ Lokomotiva Břeclav 158,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek 124,00
3 Atletický klub Olomouc z.s. 98,00
4 BYAC Brno 84,00
5 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 73,00
6 Sportvní klub Přerov 1908 48,00
7 TJ Šumperk, z.s. 45,00
8 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 24,00
9 Atletický klub Prostějov, z.s. 18,00

 

Finále Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladších žáků
poř. družstvo body
1 TJ Lokomotiva Břeclav 126,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek 110,00
3 TJ Sokol Opava 105,00
4 BYAC Brno 76,50
5 SSK Vítkovice, z.s. 73,00
6 Atletický klub Olomouc z.s. 69,00
7 AK Emila Zátopka Kopřivnice, z.s. 38,00
8 Atletika Poruba, z.s. 27,00
9 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 26,50
10 Atletika Holešov, z.s. 21,00

 

 

Bodový stav po II. kole mladší žákyně 
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olymp Brno, spolek 20 298,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek 18 198,50
3 JAC Brno „A“ 16 145,50
4 SK Speed Brno, spolek 13 90,00
5 Atletický klub Kuřim, z.s. 13 88,00
6 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 9 68,00
7 VSK Univerzita Brno 9 62,00
8 Elite Sport Boskovice, z.s. 6 33,00
9 SK TROPS Brno, z.s. 3 16,00
10 JAC Brno „B“ 2 9,00

 

Mistrovství jižní Moravy družstev mladších žákyň
poř. družstvo body
pomocné
1 AK Olymp Brno, spolek 165,50
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek 95,00
3 JAC Brno 86,50
4 Atletický klub Kuřim, z.s. 67,00
5 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 62,00
6 SK Speed Brno, spolek 62,00
7 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 50,00
8 Atletický klub Hodonín, z.s. 28,00

 

Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladších žákyň
poř. družstvo body
1 AK Olymp Brno, spolek 155,00
2 Atletický klub Olomouc z.s 129,50
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 100,00
4 Atletický klub Prostějov, z.s. 80,00
5 JAC Brno 63,00
6 TJ Šumperk, z.s. 61,00
7 SK Speed Brno, spolek 33,00
8 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 27,00
9 Atletický klub Kuřim, z.s. 23,50

 

Finále Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladších žákyň
poř. družstvo body
1 AK Zlín, z.s. 159,00
2 Atletika Poruba, z.s. 130,50
3 SSK Vítkovice, z.s. 82,00
4 AK Olymp Brno, spolek 65,00
5 Atletický klub Olomouc z.s 61,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 51,00
7 Atletický klub Prostějov, z.s. 40,00
8 TJ Sokol Opava 38,50
9 AK Emila Zátopka Kopřivnice, z.s. 30,00
10 TJ Šumperk, z.s. 15,00

 

Bodový stav po II. kole atletických přípravek (hoši a dívky)
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 SK Speed Brno, spolek “A” 16 327,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 14 248,00
3 SK TROPS Brno, z.s. 11 129,00
4 AC Track & Field Brno 10 89,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 9 129,00
6 Running zone Brno 4 17,00
7 SK Speed Brno, spolek “B” 4 15,00
8 ATK Šlapanice „A“ 3 36,00

 

Finále KLAP Jižní Moravy
poř. družstvo body
1 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 116,00
2 Orel Vyškov 50,00
3 SK Speed Brno, spolek 45,00
4 TJ Sokol Přísnotice 43,00
5 TJ Lokomotiva Břeclav 39,00
6 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. 39,00
7 Elite Sport Boskovice, z.s. 30,50
8 AC Moravská Slavia Brno, spolek 29,50
9 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 29,00
10 SK TROPS Brno, z.s. 28,00
11 Atletika 4AII Valtice z.s. 22,00
12 Atletický klub Kuřim, z.s. 13,00
13 AC Moravský Krumlov 12,00
14 AC Čejkovice 8,00

 

 

 

Mladší žáci první, žákyně druhé

po I. kole soutěže družstev, které jsme pořádali na našem stadionu v úterý 8. června Pokračovat ve čtení

Schůze výboru 🗓

Schůze výboru 🗓

Schůze výboru 🗓

QR Code Business Card