Jaromír Morávek překonal klubovní rekord

dorostenců v chůzi na 10 km časem 49:01 Pokračovat ve čtení

Monica Hladíková překonala klubovní rekord

juniorek ve skoku dalekém výkonem 542 cm. Pokračovat ve čtení

Henrich Strýček překonal klubovní rekord

dorostenců ve skoku o tyči výkonem 392 cm, Pokračovat ve čtení

Soňa Kouřilová překonala klubovní rekord

žen a juniorek v běhu na 3 000 m překážek časem 11:13,16. Pokračovat ve čtení

26 medailí přivezli naši závodníci

z Mistrovství Moravy a Slezska na dráze, z toho 8 zlatých 11 stříbrných a 7  bronzových Pokračovat ve čtení

Tabulky soutěží družstev AC Moravská Slavia Brno roce 2019

Tabulky soutěží družstev AC Moravská Slavia Brno v roce 2019

  1. atletická liga mužů – skupina „C“ – stav po III. kole

poř.         družstvo                                                                                     body

hlavní          pomocné

1          SSK Vítkovice, z.s.                                           23   /           710,00

2          T. J. Sokol Opava                                               22   /          513,00

3          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  16   /          412,50

4          VSK Univerzita Brno “B”                                  16   /          397,00

5          AC Slov. Slávia Uh. Hradiště                           11   /          341,50

6          TJ Lokomotiva Břeclav                                     10   /          278,00

6          TJ TŽ Třinec                                                       6   /          244,50

8          Atletický klub Zlín, z.s.                                     6   /          241,50

 

 

  1. atletická liga žen – skupina „C“ – stav po III. kole

poř.         družstvo                                                                              body

hlavní    pomocné

1          T.J. Sokol Opava                                                24  /           740,50

2         TJ TŽ Třinec                                                       16   /           394,00

3          AC Moravská Slavia Brno, spolek       16   /           356,00

4         AC Slov.Slávia Uh.Hradiště                              15   /           370,00

5         Atletický klub Zlín, z.s.                                      13   /          320,00

6          AK Olymp Brno, spolek “B”                             10   /           340,50

7          TJ Lokomotiva Břeclav                                      9   /          297,00

8          TJ Slezan Frýdek Místek, z.s.                           3   /           170,00

      

 

Bodový stav po  II. kole – JUNIOŘI

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                   

1          TJ Sokol Opava                                                  26   /           407,00

2          Atletický klub Olomouc z.s.                               24   /           375,00

3          VSK Univerzita Brno                                         22   /           314,00

4          SSK Vítkovice                                                    20   /           192,00

5          Atletický klub Zlín, z.s.                                      18   /           123,00

6          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  14   /           83,00

7          TJ Slezan Frýdek-Místek                                    14   /           75,00

8          AK Kroměříž                                                      10   /           57,00

9          TJ Šumperk, z.s.                                                  10   /           53,00

10        TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště                 9   /           54,00

11        Atletický klub Hodonín                                      7   /           37,00

12        TJ TŽ Třinec                                                       5   /           32,00

13        Sportovní klub Přerov 1908 z.s.                         3   /           24,00

 

Bodový stav po  II. kole – JUNIORKY

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                   

1          AK Olymp Brno “A”                                         30   /           407,00

2          SSK Vítkovice                                                    27   /           273,00

3          TJ Sokol Opava                                                  27   /           269,00

4          AK Šternberk z.s.                                               23   /           160,00

5          TJ Lokomotiva Břeclav                                      21   /           133,00

6          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  20   /           114,00

7          TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště                 19   /           125,00

8          Atletický klub Zlín, z.s.                                      17   /           89,00

9          Sportovní klub Přerov 1908 z.s.                         13   /           65,00

10        TJ Šumperk, z.s.                                                  8   /           28,00

11        TJ Slezan Frýdek-Místek                                     8   /           27,00

12        AK Olymp Brno “B”                                          7   /           37,00

13        Atletický klub Hodonín                                      7   /           31,00

14        AK Kroměříž                                                      7   /           21,00

15        TJ TŽ Třinec                                                       5   /           19,00

 

Bodový stav po II. kole – DOROSTENCI

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                   

1          Atletický klub Olomouc z.s.                               30   /           386,00

2          SSK Vítkovice                                                    28   /           255,00

3          TJ Jiskra Otrokovice                                           25   /           210,50

4          TJ Lokomotiva Břeclav                                      24   /           205,00

5          JAC Brno                                                            22   /           148,50

6          Atletický klub Hodonín                                      21   /           161,00

7          AC Moravská Slavia Brno, spolek                 18   /           113,00

8          TJ Sokol Opava                                                 16   /           97,50

9          Sportovní klub Přerov 1908 z.s.                        14   /           73,50

10        TJ Šumperk, z.s.                                                10   /           53,00

11        TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště                10   /           50,50

12        AC Čejkovice                                                    10   /           48,00

13        VSK Univerzita Brno                                         6   /           22,00

14        AC Prostějov                                                      4   /             9,00

15        Atletický klub Zlín, z.s.                                       0   /              0,00

Bodový stav po II. kole – DOROSTENKY

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                   

1          SSK Vítkovice                                                    22   /           494,00

2          AK Olymp Brno                                                 19   /           323,50

3          Atletický klub Olomouc z.s.                               19   /           305,00

4          TJ Frýdek-Místek                                               16   /           220,00

5          TJ Jiskra Otrokovice                                           13   /           87,00

6          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  11   /           70,00

7          TJ Sokol Opava                                                  9   /           73,00

8          ASK Blansko                                                      8   /           43,00

9          TJ Šumperk, z.s.                                                  8   /           41,50

10        TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště                 4   /           37,00

11        AC Prostějov                                                      3   /           23,00

Krajský přebor družstev starších žáků – stav po II. kole

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                   

1          Atletický klub AHA Vyškov, z. s.                     20   /           368,00

2          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  18   /           290,50

3          BYAC Brno                                                       16   /           247,50

4          Atletický klub Hodonín, z.s.                              13   /           178,50

5          VSK Univerzita Brno                                         12   /           154,00

6          TJ Lokomotiva Břeclav                                      11   /           125,50

7          AC Čejkovice                                                       7  /           65,00

8          TJ Znojmo, z.s.                                                      7 /           57,50

9          AK Olymp Brno, spolek                                     4   /           33,50

10        Atletický klub Kuřim, z.s.                                     0  /              5,00

 

Krajský přebor družstev starších žákyň – stav po I. kole

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                   

1          TJ Lokomotiva Břeclav                                      23   /           338,00

2          JAC Brno                                                            23   /           305,00

3          Atletický klub AHA Vyškov, z. s.                     20   /           238,00

4          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  17   /           176,50

5          Atletický klub Hodonín z.s.                               17   /           144,00

6          Atletický klub Kyjov, z.s.                                   13   /           71,50

7          AC Čejkovice                                                     12   /           62,00

8          TJ Znojmo, z.s.                                                      9  /           56,00

9          Orel jednota Vyškov-atletika                                8  /           50,00

10        AK Olymp Brno, spolek                                       7  /           54,00

11        VSK Univerzita Brno                                           4  /           40,00

12        SK Speed Brno, spolek                                         3  /           20,00

 

 

 

Městská soutěž družstev mladších žáků – stav po II. kole

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                   

hlavní  pomocné

1          BYAC Brno                                                       16  /           278,00

2          Atletický klub Kuřim                                          13  /           153,00

3          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  10  /           100,00

4          SK Speed Brno                                                   10  /           94,00

5          AK Olymp Brno, spolek                                        7  /           156,00

6          BYAC Brno „B“                                                   5  /           36,00

7          ASK Blansko                                                         3  /           75,00

8          VSK Univerzita Brno                                            2  /           37,00

 

 Městská soutěž družstev mladších žákyň – stav po II. kole

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                    

hlavní       pomocné

1          JAC Brno „A“                                                    16  /           277,00

2          AK Olymp Brno, spolek                                     14  /           221,50

3          ASK Blansko                                                      12  /           167,00

4          VSK Univerzita Brno                                         10  /           124,00

5          AC Moravská Slavia Brno, spolek                     8  /           72,00

6          Atletický klub Kuřim                                             5  /           65,00

7          SK Speed Brno                                                      5  /           61,50

8          JAC Brno „B“                                                       1  /              3,00

 

Krajská soutěž družstev atletických přípravek hochů a dívek – stav po II. kole

Pořadí                      Družstvo                                                                           Body                   

hlavní              pomocné

1          AC Moravská Slavia Brno, spolek “A”         14   /          410,50

2          SK Speed Brno „A“                                           12   /          375,50

3          AC Moravská Slavia Brno, spolek “B”          10   /          105,75

4          Atletický klub Panter Brno „A“                         8   /          72,50

5          Bač Line Sport Brno                                           6   /          24,75

6          SK Speed Brno „B“                                           4   /           7,00

Running zone Brno                                                    /      nestartoval

Družstvo mladších žáků čtvrté a žákyň páté

po I. kole soutěže družstev, která se konalo ve čtvrtek v Blansku. Pokračovat ve čtení

14 medailí vybojovalo starší a mladší žactvo

na Mistrovství Jižní Moravy na dráze z toho 6 zlatých 6 stříbrných a 2 bronzové Pokračovat ve čtení

Tomáš Hlavenka a Lenka Slabáková

překonali kluboví rekord v chůzi na 5 000 m na dráze. Pokračovat ve čtení

Krajský přebor družstev mladšího žactva

Pokračovat ve čtení

QR Code Business Card