Stručná informace z jednání výkonného výboru konaného dne 3. dubna 2023

Výkonný výbor se sešel v pondělí 3. dubna 2023. Provedl kontrolu plnění úkolů. Projednal přípravu oslav 115.výročí založení klubu. Projednal hodnocení Sportovního plesu. Projednal hodnocení Běhu kolem Myslivny. Výbor projednal návrh organizace tréninku přípravek a žactva na období roku 2023/24 a uložil pověřeným členům výboru zpracování a předložení konečného návrhu na následující schůzi výboru. Výbor projednal závěry a úkoly z valné hromady. Výbor projednal informace o ukončení členství. Výbor projednal aktuální informace o hostování v soutěžích družstev. Výbor projednal aktuální informace o stavu příprav Morenda mítinku. Výbor vyslechl informace o přípravách letního soustředění. Výbor vyslechl informaci o schůzi trenérů. Výbor se seznámil s harmonogramem prací na novém webu klubu.

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card