Výsledky 18. ročníku Běhu kolem Myslivny,

který je 9. závodem Brněnského běžeckého poháru uspořádali atleti Read more

Mladší žáci Hudečková, Holík a Sedlecký

reprezentovali Brno na meziměstském utkání   Read more

Lenka Slabáková překonala halový klubovní rekord

v chůzi na 3 000 m časem 17:32,34 Read more

Lenka Slabáková vybojoval bronzovou medaili

na halovém MČR veteránů, které se konalo v Jablonci nad Nisou v běhu na 3 000 m

18. ročník Běhu kolem Myslivny

pořádají atleti Moravské Slavie Brno na tratích Read more

Vladimír Pokora překonal 2 x halový klubovní

rekord žáků v běhu na 60 m překážek časem 8,27 Read more

Žákyně Lucie Hudečková překonala halový

klubovní rekord dorostenek a žákyň v běhu na 800 m časem 2:19,85 Read more

Stříbro a bronz přivezli naši žáci

z halového MČR, které se konalo v Ostravě Read more

Adam Hladký nečekaně opustil naše řady

v sobotu dne 23. února. Read more

Medailisté klubu v roce 2019 stav k 24.2.

PŘEHLED O ZISKU MEDAILÍ V ROCE 2 0 1 9

Mistrovství České republiky

BRONZOVÁ medaile

Stibal Jakub 800 m 1:55,41 junioři

Mistrovství Moravy a Slezska

ZLATÁ medaile

H a l a

Stibal Jakub 1 500 m 4:04,79 junioři

Vrátný-Tešnar-Zeman-Pazourek 4 x 200 m 1:46,11 junioři

Škobránek Libor Výška 185 dorostenci

Morávek Jaromír 5 000 m chůze 25:17,20 dorostenci

Freibergerová Anna-Eliška-

Fuksová-Bochníčková 4 x 200 m 1:48,94 ženy

Hudečková Lucie 800 m 2:25,76 mladší žákyně

STŘÍBRNÁ medaile

H a l a

Zeman-Dvořák-Schmőger-Hvasta 4 x 200 m 1:34,91 muži

Beneš Matěj 60 m překážek 8,31 junioři

Křivánek-Hartmann-

Kadeřábek-Konečný 4 x 200 m 1:36,95 dorostenci

Žižka Rudolf 300 m 36,55 starší žáci

Pokora Vladimír 60 m překážek 8,68 starší žáci

Sedlecký Martin 300 m 44,76 mladší žáci

Freibergerová Eliščka 800 m 2:20,12 ženy

Kouřilová Soňa 800 m 2:23,36 juniorky

BRONZOVÁ medaile

H a l a

Kollár Martin koule 14,58 muži

Charbaka Ivan výška 167 junioři

Doležal jakub výška 172 dorostenci

Čermák-Němec-Pohanka-Doležal 4 x 200 m 1:39,73 dorostenci

Žižka Rudolf 150 m 17,61 starší žáci

Vrbacký-Munteanu

Neugebauer-Žižka 4 x 200 m 1:41,83 starší žáci

Jeřábková Alžběta 800 m 2:24,83 ženy

Marčíková-Matějáková-

Kouřilová-Hladíková 4 x 200 m 1:54,01 ženy

Kouřilobvá Soňa 1 500m 4:57,21 juniorky

Havelková Kristýna 3 000 m 11:36,57 juniorky

Hladíková Monica dálka 521 juniorky

Navrátilová Zuzana 800 m 2:23,30 dorostenky

QR Code Business Card