Smíšené družstvo hochů a dívek po II. kole soutěže družstev

krajské ligy atletických přípravek (KLAP) páté, rezervní družstvo třinácté. Níže uvedené pořadí družstev ve II. a po II. kole soutěže. Dále uvedeny body získané závodníky, kteří nastoupili v I. a II. kole za družstvo Moravské Slavie Brno.

Bodový stav ve II. kole atletických přípravek – KLAP (hoši a dívky)
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletika Slavkov u Brna, z.s. „A“ 13 192,00
2 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 12 119,00
3 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. 11 110,00
4 Orel Vyškov “A” 10 79,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 9 62,00
6 Elite Sport Boskovice, z.s. 8 35,00
7 ATK Šlapanice, z.s. 7 30,00
8 Atletický klub Kuřim, z.s. 6 27,00
9 SK TROPS Brno, z.s. 5 24,00
10 Atletický klub AK Tišnov 4 19,00
11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. „B“ 3 13,00
12 Orel Vyškov “B” 2 1,00
13 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 0 0,00
Bodový stav po II. kole atletických přípravek (hoši a dívky)
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletika Slavkov u Brna, z.s. „A“ 26 378,00
2 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 24 211,00
3 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. 22 194,00
4 Orel Vyškov “A” 19 159,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 19 145,00
6 Atletický klub Kuřim, z.s. 14 77,00
7 Elite Sport Boskovice, z.s. 13 58,00
8 ATK Šlapanice, z.s. 13 57,00
9 SK TROPS Brno, z.s. 12 68,00
10 Atletický klub AK Tišnov 8 27,00
11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. „B“ 6 17,00
12 Orel Vyškov “B” 4 5,00
13 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 0 0,00

 

Body získané závodníky (chlapci a děvčata), kteří startovali za “A” družstvo přípravek Pokračovat ve čtení

Fotky z II. kola Krajské ligy atletických přípravek

od Mirka Noska najdete na:

MORENDA 2. kolo Krajské ligy atletických přípravek – mt03 – album na Rajčeti (idnes.cz)

 

Tina Plchová překonala rekord klubu

mladších žákyň ve skoku vysokém výkonem 156 cm, který držely dvě závodnice výkon 151 cm z roku 2021 Barbora Brožová a z letošního roku Tina Plchová.

Dvě zlaté a jednu stříbrnou medaili

přivezlo mladší žactva z Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva na dráze, které se konalo v neděli 9. června v Ostravě-Porubě.

Zlatá medaile
Vrbka Jan dálka 521
Plchová Tina Výška 156 klubovní rekord
Stříbrná medaile
Vrbka Jan 60 m 7.97

Družstvo mužů po III. kole druhé.

Třetí kolo se konalo v neděli 9. června v Otrokovicích. Níže uvedeno pořadí družstev Ve III. a po III. kole a body získané závodníky kteří startovali za družstvo Moravské Slavie v I. až III. kole soutěže:

Bodový stav ve III. kole – MUŽI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Kroměříž 10 347,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9 263,00
3 TJ Jiskra Otrokovice 8 202,00
4 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 7 128,00
5 Atletický klub Hodonín, z.s. 6 99,00
6 AC Track & Field Brno, z.s. 5 91,00
7 TJ Znojmo. z.s. 4 78,00
8 Atletika Slavkov u Brna, z.s 3 72,00
9 Fénix sport Blansko 2 43,00
10 Atletika Holešov, z.s. 1 6,00
Bodový stav po III. kole – MUŽI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Kroměříž 29 956,50
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek 28 833,00
3 TJ Jiskra Otrokovice 24 536,50
4 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 20 414,00
5 Atletický klub Hodonín, z.s. 19 370,00
6 AC Track & Field Brno, z.s. 13 259,00
7 TJ Znojmo. z.s. 11 197,00
8 Atletika Slavkov u Brna, z.s 10 194,00
9 Fénix sport Blansko 8 166,00
10 Atletika Holešov, z.s. 3 46,00

Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2024 za družstvo mužů Pokračovat ve čtení

Družstvo žen po III. kole soutěže je třetí.

III. kolo se konalo v Třinci v sobotu 8. června. Níže uvedeno pořadí družstev ve III. a po III. kole a body získané závodnicemi, které startovaly za družstvo žen Moravské Slavie v I. až III. kole soutěže

Bodový stav ve III. kole – ŽENY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. 8 268,00
2 TJ Sokol Opava 7 194,00
3 Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 180,00
4 AC Moravská Slavia Brno, spolek 5 177,00
5 AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště 4 173,00
6 Atletický klub Zlín, z.s. 3 147,00
7 Atletika Poruba 2 141,00
8 TJ TŽ Třinec 1 129,00
Bodový stav po III. kole – ŽENY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. 24 865,50
2 TJ Sokol Opava 19 569,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 18 573,00
4 Lokomotiva FOSFA Břeclav 16 539,00
5 AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště 12 495,00
6 Atletický klub Zlín, z.s. 9 447,00
7 Atletika Poruba 7 433,50
8 TJ TŽ Třinec 3 340,00

 

Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2024 za družstvo žen Pokračovat ve čtení

Gabriela Bojanovská překonala rekord klubu

v hodu kladivem žen výkonem 50,91, Gabriela překonala vlastní rekord který držela z letošního května výkonem 50,36

6 medailí vybojovalo starší žactvo

na Mistrovství Moravy a Slezska na dráze, z toho 4 zlaté, jednu bronzovou a jednu stříbrnou:

Zlatá medaile
Stroblová Kateřina 150 m 18.47
Stroblová Kateřina 100 m překážek 14.62
Navrátilová Stela 200 m překážek 29.75
Zavřelová-Eliášová-Navrátilová-Stroblová Štafeta 4 x 60 m 30.39
Stříbrná medaile
Navrátilová Stela 100 m překážek 14.83
Bronzová medaile
Honzíková Natálie 3 000 m 12:21,32

Družstvo dorostenců ve II. kole vybojovalo druhé místo

po II. kole je družstvo třetí. Níže uvedeno pořadí družstev ve II. a po II. kole soutěž a body získané závodníky, kteří nastoupili za družstvo dorostenců Moravské Slavie v I. a II. kole:

Bodový stav ve II. kole – DOROSTENCI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. „A“ 18 239,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek 17 151,00
3 TJ Sokol Opava 16 145,00
4 Lokomotiva FOSFA Břeclav 15 123,00
5 Atletický klub Zlín, z.s. 14 112,00
6 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 13 62,00
7 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 52,00
8 Atletika Poruba z.s. 11 52,00
9 Atletický klub Šternberk z.s. 10 51,00
10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 9 42,00
11 SSK Vítkovice, z.s. 8 36,50
12 Atletický klub Olomouc z.s. „B“ 7 34,50
13 SKM Valašské Meziříčí 6 12,00
14 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 5 4,00
15 Atletický klub Prostějov 4 4,00
16 TJ Slezan Opava, z.s. 3 3,00
17 TJ Uničov 0 0,00
18 TJ Znojmo, z.s. 0 0,00
 
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. 36 591,00
2 TJ Sokol Opava 33 303,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 32 261,50
4 Lokomotiva FOSFA Břeclav 31 255,00
5 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. 26 134,00
6 Atletický klub Zlín, z.s. 25 162,00
7 Atletika Poruba z.s. 24 116,00
8 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 22 108,50
9 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 21 95,00
10 Atletický klub Šternberk z.s. 17 89,00
11 SSK Vítkovice, z.s. 16 75,50
12 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 15 51,50
13 SKM Valašské Meziříčí 10 22,00
14 TJ Slezan Opava, z.s. 10 18,00
15 Atletický klub Olomouc z.s. „B“ 6 34,50
16 TJ Uničov 6 16,00
17 TJ Znojmo, z.s. 3 8,50
18 Atletický klub Prostějov 3 4,00

Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2024 za družstvo dorostenců Pokračovat ve čtení

Družstvo dorostenek i po druhém kole soutěže udrželo třetí místo

Níže uvedeno pořadí družstev ve II. a po II. kole soutěže a body získané a body získané závodnicemi, které nastoupily za naše družstvo v I. a II. kole:

Bodový stav ve II. kole – DOROSTENKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. 18 252,00
2 SSK Vítkovice, z.s. 17 224,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 16 168,00
4 Atletický klub Zlín, z.s. 15 146,00
5 TJ Sokol Opava 14 144,00
6 Atletika Poruba 13 99,00
7 Atletika Holešov, z.s. „A“ 12 71,00
8 Sportovní klub Přerov 1908, z.s. 11 49,00
9 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek Místek, z.s. 10 45,00
10 Lokomotiva FOSFA Břeclav 9 39,00
11 TJ Šumperk, z.s. 8 30,00
12 TJ Znojmo, z.s. 7 20,00
13 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 6 15,00
14 Atletika Holešov, z.s. „B“ 5 8,00
15 TJ Uničov 4 5,00
16 Atletický klub Prostějov, z.s. 3 5,00
17 SK Hranice, z.s. 2 3,00
18 AK Kroměříž 1 3,00
Bodový stav po II. kole – DOROSTENKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. 36 525,50
2 SSK Vítkovice, z.s. 34 420,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 30 302,50
4 Atletika Poruba 28 272,00
5 Atletika Holešov, z.s. 28 263,00
6 TJ Sokol Opava 27 255,00
7 Atletický klub Zlín, z.s. 26 221,00
8 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek Místek, z.s. 22 141,00
9 Sportovní klub Přerov 1908, z.s. 20 79,00
10 Lokomotiva FOSFA Břeclav 19 87,00
11 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 14 31,00
12 TJ Znojmo, z.s. 11 21,00
13 TJ Uničov 11 20,00
14 TJ Šumperk, z.s. 7 30,00
15 SK Hranice, z.s. 7 13,00
16 Atletický klub Prostějov, z.s. 6 13,00
17 Atletika Holešov, z.s. „B“ 4 8,00
18 AK Kroměříž 0 3,00

Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2024 za družstvo dorostenek

Pokračovat ve čtení

QR Code Business Card