Juniorka Dominika Bezdíčková překonala klubovní

rekord žen a juniorek v běhu na 400 m překážek časem 1:02,07, který držela Dominika z roku 2023 časem 1:02,57

Dominika Bezdíčková zaběhla klubovní rekord juniorek

v běhu na 100 m překážek časem 14,19.

Družstvo dorostenců čtvrté, dorostenek páté a juniorek osmé

v I. kolo Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže, které se konalo ve středu 5. května v Ostravě. Níže uvedeno pořadí družstev v I. kole a body získané závodníky, kteří startovali za družstva Moravské Slavie: Pokračovat ve čtení

Tina Plchová vyrovnala klubovní rekord mladších

žákyň ve skoku vysokém výkonem 151 cm, který drží od roku 2021 Barbora Brožová

Chodec Tomáš Vojtíšek vybojoval 11 bodů

za druhé místo v chodeckém závodě na 10 000 m na dráze časem 67:35,06, které se započítávají do I. kola soutěže družstev mužů.

Družstvo starších žákyň zvítězilo

v I. kole soutěže ve skupině SEVER , rezervní družstvo starších žákyň obsadilo 7. příčku, v soutěži mladších žákyň byla děvčata druhá, rezervní družstvo bylo desáté, mladší žáci vybojovali 3. místo, družstvo starších žáků bylo čtvrté. Níže uvedeno pořadí družstev v I. kole soutěže a body získané závodníky Moravské Slavie za naše družstva: Pokračovat ve čtení

Tabulka soutěží družstev 2024

Bodový stav po III. kole – MUŽI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Kroměříž 29 956,50
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek 28 833,00
3 TJ Jiskra Otrokovice 24 536,50
4 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 20 414,00
5 Atletický klub Hodonín, z.s. 19 370,00
6 AC Track & Field Brno, z.s. 13 259,00
7 TJ Znojmo. z.s. 11 197,00
8 Atletika Slavkov u Brna, z.s 10 194,00
9 Fénix sport Blansko 8 166,00
10 Atletika Holešov, z.s. 3 46,00
Bodový stav po III. kole – ŽENY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. 24 865,50
2 TJ Sokol Opava 19 569,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 18 573,00
4 Lokomotiva FOSFA Břeclav 16 539,00
5 AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště 12 495,00
6 Atletický klub Zlín, z.s. 9 447,00
7 Atletika Poruba 7 433,50
8 TJ TŽ Třinec 3 340,00

 

Bodový stav po II. kole – JUNIORKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olymp Brno „A“ 36 651,00
2 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště „A“ 33 350,50
3 SSK Vítkovice, z.s. 33 324,00
4 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 29 257,00
5 TJ TŽ Třinec 29 224,50
6 Atletický klub Hodonín 26 124,00
7 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 22 86,00
8 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20 76,00
9 Atletický klub Zlín, z.s. 18 61,00
10 Atletika Poruba z.s. 14 47,00
11 TJ Šumperk, z.s. 14 38,00
12 Atletika Havířov 1965 13 48,00
13 AK Olymp Brno „B“ 11 47,00
14 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11 45,00
15 Atletický klub Šternberk z.s. 9 22,00
16 Sportovní klub Přerov 1908, z.s. 7 15,00
17 TJ Sokol Opava 6 11,00
18 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště „B“ 5 19,00

 

Bodový stav po II. kole – DOROSTENCI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. 36 591,00
2 TJ Sokol Opava 33 303,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 32 261,50
4 Lokomotiva FOSFA Břeclav 31 255,00
5 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. 26 134,00
6 Atletický klub Zlín, z.s. 25 162,00
7 Atletika Poruba z.s. 24 116,00
8 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 22 108,50
9 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 21 95,00
10 Atletický klub Šternberk z.s. 17 89,00
11 SSK Vítkovice, z.s. 16 75,50
12 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 15 51,50
13 SKM Valašské Meziříčí 10 22,00
14 TJ Slezan Opava, z.s. 10 18,00
15 Atletický klub Olomouc z.s. „B“ 6 34,50
16 TJ Uničov 6 16,00
17 TJ Znojmo, z.s. 3 8,50
18 Atletický klub Prostějov 3 4,00

 

Bodový stav po II. kole – DOROSTENKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. 36 525,50
2 SSK Vítkovice, z.s. 34 420,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 30 302,50
4 Atletika Poruba 28 272,00
5 Atletika Holešov, z.s. 28 263,00
6 TJ Sokol Opava 27 255,00
7 Atletický klub Zlín, z.s. 26 221,00
8 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek Místek, z.s. 22 141,00
9 Sportovní klub Přerov 1908, z.s. 20 79,00
10 Lokomotiva FOSFA Břeclav 19 87,00
11 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 14 31,00
12 TJ Znojmo, z.s. 11 21,00
13 TJ Uničov 11 20,00
14 TJ Šumperk, z.s. 7 30,00
15 SK Hranice, z.s. 7 13,00
16 Atletický klub Prostějov, z.s. 6 13,00
17 Atletika Holešov, z.s. „B“ 4 8,00
18 AK Kroměříž 0 3,00

 

 

Bodový stav po II. kole starší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 10 649,00
2 VSK Univerzita Brno 7 384,50
3 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 7 358,50
4 AC Moravská Slavia Brno, spolek 4 196,00
5 Orel Vyškov 2 107,00

 

Bodový stav po II. kole starší žákyně
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC Moravská Slavia Brno, spolek „A“ 16 622,00
2 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 13 305,00
3 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 13 297,00
4 VSK Univerzita Brno 9 196,00
5 Atletický klub Kuřim, z.s. 8 166,00
6 Orel Vyškov 7 128,00
7 AC Moravská Slavia Brno, spolek „B“ 4 96,00
8 SK TROPS Brno, z.s. 2 57,00

 

Bodový stav po II. kole mladší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 14 354,50
2 Orel Vyškov 11 259,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11 246,50
4 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 6 111,00
5 VSK Univerzita Brno 5 130,00
6 Atletický klub Kuřim. z.s. 5 105,00
7 Elite Sport Boskovice, z.s. 4 102,00

 

Bodový stav po II. kole mladší žákyně 
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC Moravská Slavia Brno, spolek „A“ 19 303,00
2 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 19 297,00
3 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 16 199,00
4 VSK Univerzita Brno 13 177,00
5 Orel vyškov 13 169,50
6 Atletický klub Blansko Dvorská 10 100,50
7 Atletický klub Kuřim, z.s. 8 75,00
8 SK TROPS Brno, z.s. 5 51,00
9 Elite Sport Boskovice, z.s. 5 48,00
10 AC Moravská Slavia Brno, spolek „B“ 1 2,00

 

Bodový stav po II. kole atletických přípravek (hoši a dívky)
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletika Slavkov u Brna, z.s. „A“ 26 378,00
2 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 24 211,00
3 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. 22 194,00
4 Orel Vyškov “A” 19 159,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 19 145,00
6 Atletický klub Kuřim, z.s. 14 77,00
7 Elite Sport Boskovice, z.s. 13 58,00
8 ATK Šlapanice, z.s. 13 57,00
9 SK TROPS Brno, z.s. 12 68,00
10 Atletický klub AK Tišnov 8 27,00
11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. „B“ 6 17,00
12 Orel Vyškov “B” 4 5,00
13 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 0 0,00

 

Smíšené družstvo přípravek (hoši a dívky), čtvrté

v I. kole soutěže, které se konalo v úterý 23. dubna v Blansko, rezervní družstvo nezískalo žádný pomocný bod a umístilo se na 13. místě. Níže uvedeno pořadí družstev v I. kole soutěže a body získané závodníky Moravské Slavie v I. kole Pokračovat ve čtení

Letošní ročník Morenda mítinku

provázelo velice nepříjemné aprílové počasí, déšť, silný vítr a dokonce i kroupy, přesto se na startu sešlo celkem 444 závodníků, dopoledne 205, odpoledne 239. Byl překonán 3x rekord mítinku v běhu na 600 m starší přípravka hoši časem 1:45.33 Albert Schmida z Atletiky Poruby, který držel od roku 2023 Dan Pohanka z AK Kuřim časem 1:48,78, v kategorii starších přípravek dívky v běhu na 600 m časem 1:48,13 Simona Šmerdová  z SK Speed Brno, překonala rekord, který držely dvě závodnice časem 1:53,65 z roku 2019 Karolína Kuchyňková z TJ Sokol Přísnotice a z roku 2020 Elen Koubová z ISKAREX Česká Třebová, a v kategorii mladších přípravek dívky ve skoku z místa výkonem 184 cm Stela Macháčková z Atletického klubu Vnorovy, který držela z roku 2023 Josefína Babelová z SK TROPS Brno výkonem 174 cm. Výsledky na www.atletika.cz

Fotky od Mirka Noska ne odkazech:

MORENDA MÍTINK 2024 – U11 – mt03 – album na Rajčeti (idnes.cz)

MORENDA MÍTINK 2024 – U15 – mt03 – album na Rajčeti (idnes.cz)

Pozvánka na výroční valnou hromadu AC Moravská Slavia Brno, spolek

Pozvánka

na

výroční valnou hromadu

AC Moravská Slavia Brno, spolek

čtvrtek dne 18. dubna 2024

klubovna stadionu na Vojtově ulici 1020/12c v 18:00

Pokračovat ve čtení

QR Code Business Card