Tabulky soutěží družstev 2022

 

Bodový stav v I. kole – MUŽI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12 237,00
2 TJ Jiskra Otrokovice 11 119,00
3 AC Track & Field Brno 10 111,00
4 TJ Znojmo 9 96,00
5 TJ Sokol Velké Meziříčí 8 81,00
6 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 7 75,50
7 Atletický klub Hodonín 6 62,00
8 Atletika Jihlava 5 49,50
9 Fénix sport Blansko 4 41,00
10 AC Čejkovice 3 34,00
11 TJ Spartak Třebíč „B” 2 27,00
12 Atletika Holešov 1 8,00

 

Bodový stav v I. kole – ŽENY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 8 207,50
2 Atletický klub Olomouc z.s. 7 186,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 6 133,00
4 AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště 5 121,00
5 TJ Lokomotiva Břeclav 4 116,50
6 AK Olymp Brno, spolek “B” 3 105,50
7 Atletický klub Zlín, z.s. 2 93,50
8 Atletická akademie Zlínského kraje 1 83,00

 

Bodový stav v I. kole – JUNIOŘI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. 15 225,00
2 TJ Sokol Opava 14 197,00
3 VSK Univerzita Brno „A“ 13 180,00
4 TJ Jiskra Otrokovice 12 96,00
5 TJ Znojmo 11 49,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10 46,00
7 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 9 35,00
8 TJ Třinec 8 34,00
9 AC Čejkovice 7 28,00
10 SSK Vítkovice, z.s. 6 20,00
11 VSK Univerzita Brno „B“ 5 17,00
12 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 4 16,00
13 Atletika Poruba 3 15,00
14 Atletika Havířov 1965 2 10,00
15 Atletický klub Zlín 1 7,00

 

Bodový stav v I. kole – JUNIORKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olymp Brno „A“ 14 254,50
2 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště „A“ 13 193,50
3 SSK Vítkovice, z.s. 12 181,00
4 TJ Slezan Frýdek-Místek 11 37,00
5 AK Olymp Brno „B“ 10 33,00
6 Atletika Poruba 9 28,00
7 Sportovní klub Přerov 1908, z.s. 8 28,00
8 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště „B“ 7 27,00
9 TJ TŽ Třinec 6 24,00
10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 5 23,00
11 Atletický klub Olomouc z.s. 4 21,00
12 AK Kroměříž 3 18,00
13 Atletický klub Zlín, z.s. 2 12,00
14 TJ Znojmo 1 10,00

 

Bodový stav v I. kole – DOROSTENKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 17 206,00
2 JAC Brno 16 136,50
3 Atletika Holešovice 15 129,50
4 Atletický klub Hodonín, z.s. 14 91,00
5 SSK Vítkovice, z.s. 13 84,00
6 TJ Sokol Opava 12 63,00
7 TJ Lokmotiva Břeclav 11 61,00
8 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10 55,00
9 Atletický klub Šternberk z.s. 9 29,00
10 AK Olymp Brno, spolek 8 24,00
11 TJ Šumperk, z.s. 7 22,00
12 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 6 19,00
13 Atletický klub Zlín, z.s. 5 12,00
14 Atletický klub Olomouc z.s. 4 10,00
15 Atletika Havířov 1965 3 6,00
16 Atletika Poruba 2 4,00
17 Sportovní klub Přerov 1908, z.s. 1 1,00

 

Bodový stav v I. kole starší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 BYAC Brno 11 107,00
2 Atletika Slavkov u Brna 10 93,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9 91,00
4 TJ Lokomotiva Břeclav 8 81,00
5 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 7 41,00
6 SK Speed Brno, spolek 6 26,00
7 Atletický klub Hodonín, z.s. 5 23,00
8 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 4 19,00
9 AC Čejkovice 3 18,00
10 Orel Vyškov 2 15,00
11 VSK Univerzita Brno 1 15,00

 

Bodový stav v I. kole starší žákyně
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 JAC Brno „A“ 12 98,00
2 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 11 88,00
3 TJ Lokomotiva Břeclav 10 86,00
4 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9 63,00
5 AK Olymp Brno, spolek 8 55,00
6 Atletický klub Hodonín, z.s. 7 52,00
7 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 50,00
8 VSK Univerzita Brno 5 31,00
9 Atletický klub Kuřim, z.s 4 21,00
10 AC Čejkovice 3 12,00
11 Elite Sport Boskovice, z.s. 2 8,00
12 JAC Brno „B“ 1 1,00

 

Bodový stav v I. kole mladší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. 10 134,00
2 BYAC Brno 9 95,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 8 71,00
4 Atletický klub Kuřim, z.s. 7 68,00
5 Elite Sport Boskovice, z.s. 6 58,00
6 VSK Univerzita Brno 5 48,00
7 SK Speed Brno, spolek 4 46,00
8 AK Olymp Brno, spolek 3 25,00
9 JAC Brno 2 2,00
10 SK ANTE Žďár nad Sázavou 0 0,00

 

Bodový stav v I. kole mladší žákyně 
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10 122,00
2 AK Olymp Brno, spolek 9 119,00
3 JAC Brno „A“ 8 81,50
4 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 7 66,00
5 VSK Univerzita Brno 6 56,50
6 Atletický klub Kuřim, z.s. 5 42,00
7 Elite Sport Boskovice, z.s. 4 26,00
8 SK Speed Brno, spolek 3 24,00
9 Fénix spot Blansko 2 23,00
10 JAC Brno „B“ 0 0,00

 

 

 

 

 

Družstvo starších žáků třetí, žákyň čtvrté

po I. kole soutěže, která se konala v sobotu 30.4.2022 ve Vyškově. Uvádíme pořadí družstev v I. kole Pokračovat ve čtení

Schůze výboru 🗓

Schůze výboru 🗓

Schůze výboru 🗓

Stela Navrátilová  překonala klubovní rekord

mladších žákyň v běhu na 60 m překážek časem 9,89, překonala rekord z roku 2015, který držela Viktorie Kalovská časem 10,36.

Sedmkrát byl překonán rekord na Morenda

mítinku v kategoriích a disciplínách: Pokračovat ve čtení

Lenka Slabáková vybojovala zlatou medaili

na veteránském Mistrovství ČR v chůze na 10 km v kategorii žen nad 55 let časem 1:04:49.

Tomáš Vojtíšek vybojoval zlatou medaili

na MČR v kategorii veteránů do 45 let v chůzi na 10 km v čase 57:23

Naši chodci vybojovali první body

do soutěže družstev. Tomáš Vojtíšek 9 bodů za druhém místo ve skupině “E” II. ligy družstev mužů a Lenka Slabáková 11 bodů do sk. “C” I. ligy družstev žen. Závod se konal v pátek 15. dubna v Olomouci.

QR Code Business Card