Soňa Kouřilová překonala rekord Jihomoravského

kraje, Brna a klubu v kategorii žen v běhu na 2 000 m překážek časem 6:29,19, rekord z roku 2023 držela Soňa časem 6:32,99

Vojtěch Fic překonal klubovní rekord juniorů

v běhu na 3 000 m časem 8:55,72, který držel z roku 1988 Michael Nejedlý časem 9:03,2

Juniorka Dominika Bezdíčková překonala klubovní

rekord žen a juniorek v běhu na 400 m překážek časem 1:02,07, který držela Dominika z roku 2023 časem 1:02,57

Dominika Bezdíčková zaběhla klubovní rekord juniorek

v běhu na 100 m překážek časem 14,19.

Družstvo dorostenců čtvrté, dorostenek páté a juniorek osmé

v I. kolo Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže, které se konalo ve středu 5. května v Ostravě. Níže uvedeno pořadí družstev v I. kole a body získané závodníky, kteří startovali za družstva Moravské Slavie: Pokračovat ve čtení

Tina Plchová vyrovnala klubovní rekord mladších

žákyň ve skoku vysokém výkonem 151 cm, který drží od roku 2021 Barbora Brožová

Chodec Tomáš Vojtíšek vybojoval 11 bodů

za druhé místo v chodeckém závodě na 10 000 m na dráze časem 67:35,06, které se započítávají do I. kola soutěže družstev mužů.

Družstvo starších žákyň zvítězilo

v I. kole soutěže ve skupině SEVER , rezervní družstvo starších žákyň obsadilo 7. příčku, v soutěži mladších žákyň byla děvčata druhá, rezervní družstvo bylo desáté, mladší žáci vybojovali 3. místo, družstvo starších žáků bylo čtvrté. Níže uvedeno pořadí družstev v I. kole soutěže a body získané závodníky Moravské Slavie za naše družstva: Pokračovat ve čtení

Tabulka soutěží družstev 2024

Bodový stav ve I. kole – MUŽI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Kroměříž 10 308,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9 259,00
3 TJ Jiskra Otrokovice 8 168,00
4 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 7 145,00
5 Atletický klub Hodonín, z.s. 6 126,00
6 AC Track & Field Brno, z.s. 5 107,00
7 Fénix sport Blansko 4 62,00
8 Atletika Slavkov u Brna 3 60,00
9 TJ Znojmo 2 50,00
10 Atletika Holešov 1 30,00

 

Bodový stav ve I. kole – ŽENY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. 8 311,00
2 TJ Sokol Opava 7 191,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 6 189,00
4 AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště 5 175,00
5 Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 161,00
6 Atletika Poruba 3 147,00
7 Atletický klub Zlín, z.s. 2 139,00
8 TJ TŽ Třinec 1 104,00

 

Bodový stav v I. kole – JUNIORKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olymp Brno „A“ 16 370,00
2 SSK Vítkovice, z.s. 15 161,00
3 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 14 157,00
4 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 13 145,00
5 TJ TŽ Třinec 12 107,00
6 Atletický klub Hodonín 11 62,00
7 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 10 49,00
8 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9 45,00
9 Atletický klub Zlín, z.s. 8 40,00
10 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 36,00
11 Atletika Havířov 1965 6 32,00
12 TJ Šumperk, z.s. 5 32,00
13 Atletický klub Šternberk z.s. 4 16,00
14 Atletika Poruba z.s. 3 15,00
15 TJ Sokol Opava 2 6,00
16 Sportovní klub Přerov 1908, z.s. 1 4,00

 

Bodový stav v I. kole – DOROSTENCI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. 16 352,00
2 TJ Sokol Opava 15 158,00
3 Lokomotiva FOSFA Břeclav 14 132,00
4 AC Moravská Slavia Brno, spolek 13 110,50
5 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 82,00
6 Atletika Poruba z.s. 11 64,00
7 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10 53,00
8 Atletický klub Zlín, z.s. 9 50,00
9 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 8 47,50
10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 7 46,50
11 SSK Vítkovice, z.s. 6 39,00
12 Atletický klub Šternberk z.s. 5 38,00
13 TJ Uničov 4 16,00
14 TJ Slezan Opava, z.s. 3 15,00
15 SKM Valašské Meziříčí 2 10,00
16 TJ Znojmo, z.s. 1 8,50

 

Bodový stav v I. kole – DOROSTENKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. 15 273,50
2 SSK Vítkovice, z.s. 14 196,00
3 Atletika Holešov, z.s. 13 192,00
4 Atletika Poruba 12 173,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11 134,50
6 TJ Sokol Opava 10 111,00
7 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek Místek, z.s. 9 96,00
8 Atletický klub Zlín, z.s. 8 75,00
9 Lokomotiva FOSFA Břeclav 7 48,00
10 Sportovní klub Přerov 1908, z.s. 6 30,00
11 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 5 16,00
12 TJ Uničov 4 15,00
13 Atletický klub Prostějov, z.s. 3 13,00
14 SK Hranice, z.s. 2 10,00
15 TJ Znojmo, z.s. 1 1,00

 

Bodový stav po II. kole starší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 10 649,00
2 VSK Univerzita Brno 7 384,50
3 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 7 358,50
4 AC Moravská Slavia Brno, spolek 4 196,00
5 Orel Vyškov 2 107,00

 

Bodový stav po II. kole starší žákyně
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC Moravská Slavia Brno, spolek „A“ 16 622,00
2 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 13 305,00
3 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 13 297,00
4 VSK Univerzita Brno 9 196,00
5 Atletický klub Kuřim, z.s. 8 166,00
6 Orel Vyškov 7 128,00
7 AC Moravská Slavia Brno, spolek „B“ 4 96,00
8 SK TROPS Brno, z.s. 2 57,00

 

Bodový stav po II. kole mladší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 14 354,50
2 Orel Vyškov 11 259,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11 246,50
4 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 6 111,00
5 VSK Univerzita Brno 5 130,00
6 Atletický klub Kuřim. z.s. 5 105,00
7 Elite Sport Boskovice, z.s. 4 102,00

 

Bodový stav po II. kole mladší žákyně 
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC Moravská Slavia Brno, spolek „A“ 19 303,00
2 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 19 297,00
3 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 16 199,00
4 VSK Univerzita Brno 13 177,00
5 Orel vyškov 13 169,50
6 Atletický klub Blansko Dvorská 10 100,50
7 Atletický klub Kuřim, z.s. 8 75,00
8 SK TROPS Brno, z.s. 5 51,00
9 Elite Sport Boskovice, z.s. 5 48,00
10 AC Moravská Slavia Brno, spolek „B“ 1 2,00

 

Bodový stav v I. kole atletických přípravek – KLAP (hoši a dívky)
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletika Slavkov u Brna, z.s. „A“ 13 186,00
2 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 12 92,00
3 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. 11 84,00
4 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 10 83,00
5 Orel Vyškov “A” 9 80,00
6 Atletický klub Kuřim, z.s. 8 50,00
7 SK TROPS Brno, z.s. 7 44,00
8 ATK Šlapanice, z.s. 6 27,00
9 Elite Sport Boskovice, z.s. 5 23,00
10 Atletický klub AK Tišnov 4 8,00
11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. „B“ 3 4,00
12 Orel Vyškov “B” 2 4,00
13 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 0 0,00

 

 

Smíšené družstvo přípravek (hoši a dívky), čtvrté

v I. kole soutěže, které se konalo v úterý 23. dubna v Blansko, rezervní družstvo nezískalo žádný pomocný bod a umístilo se na 13. místě. Níže uvedeno pořadí družstev v I. kole soutěže a body získané závodníky Moravské Slavie v I. kole Pokračovat ve čtení

QR Code Business Card