13 medailí získali naši závodníci

na Mistrovství Jihomoravského kraje staršího a mladšího žactva, které se uskutečnilo 12. května ve Znojmě. Z toho zlatých 7, stříbrných a bronzových po třech:

Zlatá medaile
Vrbka Jan Dálka-mladší žáci 523
Navrátilová Stela 200 m překážek-starší žákyně 30.19
Stroblová Kateřina 100 m překážek-starší žákyně 14.67
Ondrušková Ellen 800 m-starší žákyně čas nezměřen
Navrátilová-Kocůrová-Hajnvičová-Strblová 4 x 300 m-starší žákyně 2:56.57
Hrazdilová Tereza 1 500 m-mladší žákyně 5:04.27
Zítková Michaela 60 m překážek-mladší žákyně 10.10
Stříbrná medaile
Vrbka Jan Dálka-mladší žáci 523
Navrátilová Stela 100 m překážek-starší žákyně 15.14
Stroblová Kateřina 300 m-starší žákyně 41.01
Bronzová medaile
Doležalová Valentýna 1 500 m-starší žákyně 5:29,03
Kateřina Kocůrová 300 m-starší žákyně 42.52
Šauerová Victoria Dálka-starší žákyně 496

 

Tomáš Vojtíšek vybojoval 13 bodů

za vítězství v chůzi pro naše družstvo mužů, které se započítávají do výsledků II. kola soutěže

Naši chodci vybojovali na Veteránském MČR zlatou a bronzovou medaili

Lenka Slabáková zlatou v chůzi na 10 km v kategorii 55-59 let časem 1:01.31 (zároveň získala 1 místo na MMaS).

Tomáš Vojtíšek bronzovou v chůzi na 10 km v kategorii 50-54 let

Družstvo mužů druhé v I. kole

skupiny “E” II. ligy . Níže uvedeno pořadí družstev v I. kole a body získané závodníky, kteří startovali za družstvo mužů Moravské Slavie

Bodový stav ve I. kole – MUŽI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Kroměříž 10 308,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9 259,00
3 TJ Jiskra Otrokovice 8 168,00
4 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 7 145,00
5 Atletický klub Hodonín, z.s. 6 126,00
6 AC Track & Field Brno, z.s. 5 107,00
7 Fénix sport Blansko 4 62,00
8 Atletika Slavkov u Brna 3 60,00
9 TJ Znojmo 2 50,00
10 Atletika Holešov 1 30,00

Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2024 za družstvo mužů Pokračovat ve čtení

Družstvo žen vybojovalo 3. místo

v I. kole skupiny “C” I. ligy družstev, které se konalo v sobotu 11. května v Uherském Hradišti. Níže uvedeno pořadí družstev a body získané závodnicemi, které startovaly za družstvo žen Moravské Slavie:

Bodový stav ve I. kole – ŽENY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. 8 311,00
2 TJ Sokol Opava 7 191,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 6 189,00
4 AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště 5 175,00
5 Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 161,00
6 Atletika Poruba 3 147,00
7 Atletický klub Zlín, z.s. 2 139,00
8 TJ TŽ Třinec 1 104,00

Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2024 za družstvo žen Pokračovat ve čtení

I. kolo soutěže družstev mužů a žen

družstvo mužů má I. kolo v Hodoníně sraz závodníků je 7,45 hod. na parkovišti naproti hotelu Grand odjezd 8,00 hod.

družstvo žen jede do Uherského Hradiště sraz závodnic je v 7,30 na parkovišti naproti hotelu Grand odjezd v 7,45 hod.

Dominika Bezdíčková překonala klubovní rekord

žen a juniorek v běhu na 400 m překážek časem 1:01,10, který držela Dominka z letošního 5. května časem 1:02,07

22 medailí přivezli naši závodníci z Mistrovství Moravy a Slezska

mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek z toho 7 zlatých, 12 stříbrných a 3 bronzové: Pokračovat ve čtení

Soňa Kouřilová překonala rekord Jihomoravského

kraje, Brna a klubu v kategorii žen v běhu na 2 000 m překážek časem 6:29,19, rekord z roku 2023 držela Soňa časem 6:32,99

Vojtěch Fic překonal klubovní rekord juniorů

v běhu na 3 000 m časem 8:55,72, který držel z roku 1988 Michael Nejedlý časem 9:03,2

QR Code Business Card