Čtyři medaile vybojovalo starší žactvo

na Mistrovství Jihomoravského kraje na dráze. Pokračovat ve čtení

2. kolo KPD staršího žactva se koná ve středu 23.června

v Hodoníně. Sraz přihlášených závodníků a trenérů je ve 12:35 na parkovišti naproti hotelu Grand.

Martin Sedlecký překonal rekord klubu

starších žáků ve skoku dalekém výkonem 615 cm. Pokračovat ve čtení

Starší žákyně šesté žáci na sedmém místě

I. kolo soutěže družstev, které se konalo ve středu 16. června v Břeclavi. Pokračovat ve čtení

Dorostenka Andrea Němcová překonala

rekord klubu dorostenek a juniorek v dálce výkonem 556 cm. Pokračovat ve čtení

Henrich Strýček překonal rekord klubu

juniorů ve skoku o tyči výkonem 432 cm Pokračovat ve čtení

Ženy šesté, muži až na sedmém místě

v I. kole skupiny “C” I. ligy družstev, Pokračovat ve čtení

1. kolo KPD staršího žactva se koná v Břeclavi

ve středu 16.června. Sraz přihlášených závodníků, trenérů je ve středu 16.6. na parkovišti naproti hotelu Grand ve 12:45.

Tabulky soutěží družstev 2021

Tabulka soutěží družstev AC Moravská Slavia Brno v roce 2021

 

Bodový stav po II. kole – MUŽI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. „A“ 16 443,50
2 VSK Univerzita Brno „B“ 13 330,00
3 TJ Sokol Opava 13 329,00
4 TJ Lokomotiva Břeclav 10 261,00
5 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 7 223,00
6 Atletický klub Zlín, z.s. 6 196,50
7 AC Moravská Slavia Brno, spolek 5 194,00
8 Atletický klub Olomouc z.s. „B“ 2 78,00

 

Bodový stav po II. kole – ŽENY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 15 392,50
2 Atletický klub Olomouc z.s. 14 369,50
3 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 13 351,00
4 AK Olymp Brno, spolek “B” 10 297,00
5 Atletický klub Zlín, z.s. 7 170,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 6 199,00
7 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 5 137,00
8 TJ TŽ Třinec 2 107,00
Bodový stav v I. kole – JUNIOŘI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 13 214,50
2 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s. 11 211,00
3 VSK Univerzita Brno „A“ 10 170,50
4 Atletický klub Olomouc z.s. 9 159,00
5 Atletický klub Hodonín, z.s. 8 60,00
6 SSK Vítkovice, z.s. 7 41,00
7 TJ TŽ Třinec 6 31,00
8 VSK Univerzita Brno „B“ 5 21,00
9 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 4 19,00
10 AC Čejkovice 3 18,00
11 AK Štenberk 2 10,00
12 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1 6,00

 

Bodový stav v I. kole – JUNIORKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olymp Brno „A“ 12 217,00
2 Atletika Holešov, z.s. 10 181,00
3 SSK Vítkovice, z.s. 9 175,00
4 TJ Sokol Opava 8 164,00
5 Atletický klub Olomouc z.s. 7 148,50
6 AK Štenberk, z.s. 6 45,00
7 AC Moravská Slavia Brno, spolek 5 40,00
8 TJ Šumperk, z.s. 4 22,00
9 TJ Slovan Frýdek-Místek 3 18,00
10 TJ TŽ Třinec 2 11,00
11 AK Olymp Brno „B“ 1 6,00

 

Bodový stav v I. kole – DOROSTENCI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Jiskra Otrokovice 20 209,50
2 SSK Vítkovice, z.s. 19 189,00
3 Atletický klub Hodonín, z.s. 18 132,00
4 Atletický klub Olomouc z.s. 17 92,50
5 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 16 89,50
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 15 51,00
7 TJ Znojmo, z.s. 14 49,50
8 JAC Brno 13 41,00
9 TJ Lokomotiva Břeclav 12 33,00
10 Atletika Poruba, z.s. 11 29,00
11 AC Čejkovice 10 27,00
12 TJ Sokol Opava 9 27,00
13 AK Štenberk 8 23,00
14 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 7 21,00
15 Atletický klub Zlín, z.s. 6 19,50
16 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 5 13,00
17 TJ Šumperk, z.s. 4 10,50
18 Atletika Havéířov 1965 3 8,00
19 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 2 7,00
20 AK Kroměříž 1 6,00

 

Bodový stav po II. kole starší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Hodonín, z.s. 21 223,00
2 TJ Lokomotiva Břeclav 20 184,50
3 BYAC Brno 19 184,00
4 Atletika Slavkov u Brna 16 160,50
5 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 14 143,00
6 VSK Univerzita Brno 12 137,00
7 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9 92,00
8 Orel vyškov 9 77,00
9 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 63,00
10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 3 36,00
11 TJ Znojmo 3 30,00
AK Rosice, z.s 0 0,00

 

 

Bodový stav po II. kole starší žákyně
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 JAC Brno „A“ 26 336,00
2 TJ Lokomotiva Břeclav 24 297,00
3 AK Olymp Brno, spolek 22 192,00
4 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 19 96,50
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek 18 94,50
6 Atletický klub Hodonín, z.s. 17 80,00
7 Atletický klub Kuřim, z.s 14 58,00
8 Atletika Slavkov u Brna 12 53,50
9 JAC Brno „B“ 9 38,00
10 SK Speed Brno, spolek 9 36,00
11 AC Čejkovice 5 2,00
12 TJ Znojmo, z.s. 3 2,00
AK Rosice, z.s 0 0,00
Bodový stav po II. kole mladší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC Moravská Slavia Brno, spolek 20 242,00
2 BYAC Brno „A“ 18 214,00
3 SK Speed Brno, spolek 16 149,00
4 Elite Sport Boskovice, z.s. 14 115,00
5 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 12 87,00
6 Atletický klub Kuřim, z.s. 8 61,00
7 AK Olymp Brno, spolek 8 53,00
8 SK TROPS Brno, z.s. 8 37,00
9 BYAC Brno „B“ 2 13,00
10 VSK Univerzita Brno 0 0,00

 

Bodový stav po II. kole mladší žákyně 
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olymp Brno, spolek 20 298,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek 18 198,50
3 JAC Brno „A“ 16 145,50
4 SK Speed Brno, spolek 13 90,00
5 Atletický klub Kuřim, z.s. 13 88,00
6 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 9 68,00
7 VSK Univerzita Brno 9 62,00
8 Elite Sport Boskovice, z.s. 6 33,00
9 SK TROPS Brno, z.s. 3 16,00
10 JAC Brno „B“ 2 9,00

 

 

Bodový stav po II. kole atletických přípravek (hoši a dívky)
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 SK Speed Brno, spolek “A” 16 327,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 14 248,00
3 SK TROPS Brno, z.s. 11 129,00
4 AC Track & Field Brno 10 89,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 9 129,00
6 Running zone Brno 4 17,00
7 SK Speed Brno, spolek “B” 4 15,00
8 ATK Šlapanice „A“ 3 36,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mladší žáci první, žákyně druhé

po I. kole soutěže družstev, které jsme pořádali na našem stadionu v úterý 8. června Pokračovat ve čtení

QR Code Business Card