Martinové překonali klubovní rekord v běhu
na 200 m překážek. Juránek v kategorii mužů časem 24,43 Pokračovat ve čtení
Čtvrté prázdninové pondělí
4. prázdninové atletické pondělí na Morendě | ||||
stadion Vojtova, Brno, 12.8.2013 | ||||
100 m muži 1. běh | ||||
1. | Procházka Lubomír | 80 | AC Moravská Slavia Brno | 11,5 |
2. | Schmoger Martin | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 11,6 |
3. | Strnka David | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 12,2 |
4. | Chadim Vlastimil | 76 | AC Moravská Slavia Brno | 13,5 |
100 m muži 2. běh | ||||
1. | Horák Adam | 99 | Břeclav | 12,5 |
2. | Zeman Filip | 99 | AHA Vyškov | 12,5 |
3. | Punčochář Lukáš | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 13,8 |
4. | Hladký Adam | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 14,6 |
5. | Marčík Jiří | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 17,1 |
100 m muži 3. běh | ||||
1. | Vaverka Lukáš | 97 | Brno | 11,7 |
2. | Nykl Miroslav | 97 | Čiba sport | 12,3 |
3. | Strýček Pavel | 98 | Čiba sport | 12,8 |
4. | Mezlík Tomáš | 00 | BYAC Brno | 13,8 |
100 m muži 4. běh | ||||
1. | Mlčoušek Hynek | 77 | Brno | 14,5 |
2. | Tecl Jan | 58 | Troubsko | 14,7 |
3. | Cabák Ondřej | 88 | Brno | 14,9 |
4. | Jurča Jaroslav | 62 | 🙂 | 16,1 |
100 m ženy 1. běh | ||||
1. | Veisová Markéta | 98 | JAC Brno | 14,2 |
2. | Peštálová Andrea | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 14,5 |
3. | Keberlová Anett | 99 | JAC Brno | 14,8 |
4. | Marčíková Lenka | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 15,4 |
5. | Soldánová Jana | 99 | AHA Vyškov | 15,4 |
100 m ženy 2. běh | ||||
1. | Benešová Kateřina | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 13,4 |
2. | Suchá Lenka | 00 | JAC Brno | 14,0 |
3. | Kamenářová Lucie | 86 | SK Meteor Brno | 16,4 |
100 m ženy 3 běh | ||||
1. | Koláčková Adéla | 01 | AK Kuřim | 15,2 |
2. | Kalovská Viktorie | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 15,3 |
3. | Sedláková Vendula | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 17,5 |
4. | Sarofinová Ludmila | 38 | Sokol Hodonín | 23,7 |
1 000 m muži | ||||
1. | Mahovský František | 83 | AC Moravská Slavia Brno | 2:37,5 |
2. | Vank Michal | 92 | AC Moravská Slavia Brno | 2:46,3 |
3. | Hrubý Josef | 92 | TJ Znojmo | 2:47,0 |
4. | Sochor Patrik | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 2:49,3 |
5. | Chadim Vlastimil | 76 | AC Moravská Slavia Brno | 2:50,0 |
6. | Strnka David | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 2:55,9 |
7. | Muller Tomáš | 77 | AHA Vyškov | 2:56,7 |
8. | Musil Pavel | 75 | AC Moravská Slavia Brno | 2:57,3 |
9. | Motálek Petr | 61 | TJ Spartak Třebíč | 3:06,1 |
10. | Skyba Martin | 62 | Fit online | 3:06,7 |
11. | Kalovský Vladimír | 74 | SKOL Brno | 3:15,1 |
12. | Cabák Ondřej | 88 | Brno | 3:19,2 |
13. | Mlčoušek Hynek | 77 | Brno | 3:20,2 |
14. | Jurča Jaroslav | 62 | 🙂 | 3:23,3 |
15. | Marčík Petr | 72 | AC Moravská Slavia Brno | 3:24,6 |
16. | Hladký Adam | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 3:25,9 |
17. | Tecl Jan | 58 | Troubsko | 3:27,8 |
18. | Kubík Rudomír | 64 | TTK Brno | 4:15,5 |
19. | Marčík Jiří | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 4:27,1 |
1 000 m ženy | ||||
1. | Horáčková Markéta | 91 | SK Meteor Brno | 3:18,1 |
2. | Jagošová Tereza | 93 | AC Moravská Slavia Brno | 3:20,2 |
3. | Suchá Lenka | 00 | JAC Brno | 3:22,7 |
4. | Sivila Shannon | 97 | TJ Znojmo | 3:23,5 |
5. | Kuchařová Simona | 96 | TJ Znojmo | 3:36,3 |
6. | Koláčková Adéla | 01 | AK Kuřim | 3:40,3 |
7. | Kalovská Viktorie | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 3:46,7 |
8. | Soldánová Jana | 99 | AHA vyškov | 3:56,9 |
9. | Sedláková Vendula | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 4:02,8 |
10. | Marčíková Lenka | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 4:21,1 |
11. | Keberlová Anett | 99 | JAC Brno | 4:35,7 |
12. | Ellingerová Dana | 38 | LRS Vyškov | 5:21,7 |
Koule 3 kg žáci | ||||
1. | Mezlík Tomáš | 00 | BYAC Brno | 8,35 |
2. | Punčochář Lukáš | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 6,76 |
3. | Marčík Jiří | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 2,10 |
Koule 4 kg žáci | ||||
1. | Zeman Filip | 99 | AHA Vyškov | 10,65 |
2. | Horák Adam | 99 | Břeclav | 10,48 |
Koule 5 kg muži veteráni | ||||
1. | Tuček Libor | 65 | AC Moravská Slavia Brno | 10,29 |
Koule 6 kg junioři | ||||
1. | Mazálek Karel | 94 | Linnerota | 12,53 |
2. | Vašek Petr | 94 | JAC Brno | 9,92 |
Koule 7,26 kg muži | ||||
1. | Malačka Ondřej | 86 | SK Meteor Brno | 9,07 |
2. | Janík Martin | 91 | SK Meteor Brno | 7,99 |
Koule 3 kg žákyně | ||||
1. | Veisová Markéta | 98 | JAC Brno | 8,55 |
2. | Marčíková Lenka | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 6,69 |
3. | Soldánová Jana | 99 | AHA Vyškov | 5,75 |
Koule 4 kg ženy | ||||
1. | Kamenářová Lucie | 86 | SK Meteor Brno | 7,82 |
2. | Janíková Barbara | 86 | SK Meteor Brno | 7,13 |
3. | Kudelová Barbora | 92 | SK Meteor Brno | 6,69 |
4. | Štěpánková Anna | 89 | SK Meteor Brno | 5,73 |
5. | Kadlecová Milada | 81 | SK Meteor Brno | 4,90 |
Ing. Jiří Proch v.r. | Ladislav Zouhar v.r. | |||
hlavní rozhodčí | ředitel závodů |
Počet startujících na pondělních prázdninových mítincích na Vojtové v roce 2013 | |||||||
Klub | 22.7. | 29.7. | 5.8. | 12.8. | 19.8. | Součet | |
1 | AC Moravská Slavia Brno | 20 | 17 | 20 | 19 | 76 | |
2 | SK Meteor Brno | 6 | 3 | 5 | 8 | 22 | |
3 | JAC Brno | 2 | 4 | 2 | 6 | 14 | |
4 | Brno | 3 | 2 | 2 | 4 | 11 | |
5 | TJ Znojmo | – | 3 | 4 | 3 | 10 | |
6 | AHA Vyškov | 1 | 2 | 1 | 3 | 7 | |
7 | TJ Spartak Třebíč | 1 | 3 | – | 1 | 5 | |
8 | AC Track & Field Brno | 2 | 1 | 1 | – | 4 | |
9 | bez příslušnosti | 2 | 1 | 1 | – | 4 | |
10 | Fit online Brno | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | |
11 | Troubsko | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | |
12 | TTK Brno | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | |
13 | VSK Univerzita Brno | 2 | 1 | – | – | 3 | |
14 | Čiba sport | 1 | – | – | 2 | 3 | |
15 | BYAC Brno | – | 2 | – | 1 | 3 | |
16 | TJ Sokol Velké Meziříčí | – | 2 | – | – | 2 | |
17 | KPPH Brno | 1 | – | 1 | – | 2 | |
18 | SBK Kyjov | – | 1 | 1 | – | 2 | |
19 | Sokol Hodonín | – | 1 | – | 1 | 2 | |
20 | Skol Brno | – | – | 1 | 1 | 2 | |
21 | TJ Lokomotiva Břeclav | – | – | 1 | 1 | 2 | |
22 | AK Olymp Brno | 1 | – | – | – | 1 | |
23 | TJ Svitavy | 1 | – | – | – | 1 | |
24 | AK Hodonín | – | 1 | – | – | 1 | |
25 | Orel Židenice | – | 1 | – | – | 1 | |
26 | Svitávka | – | 1 | – | – | 1 | |
27 | AKV Bratislava | – | – | 1 | – | 1 | |
28 | Inter Bratislava | – | – | 1 | – | 1 | |
29 | Sokol České Budějovice | – | – | 1 | – | 1 | |
30 | Linnerota | – | – | – | 1 | 1 | |
31 | BYAC Brno | – | – | 1 | – | 1 | |
32 | TJ Nové Město na Moravě | – | – | 1 | – | 1 | |
33 | 🙂 | – | – | – | 1 | 1 | |
34 | AK Kuřim | – | – | – | 1 | 1 | |
35 | LRS Vyškov | – | – | – | 1 | 1 | |
CELKEM | 46 | 49 | 48 | 57 | 0 | 200 |
Na čtvrtém prázdninovém mítinku startovalo
57 závodníků z 19 oddílů Pokračovat ve čtení
Dan Orálek zvítězil ve své kategorii
na 30. ročníku Rajeckého maratonu, v absolutním pořadí byl 4. časem 2:38:05
Třetí prázdninové pondělí na Vojtové
3. prázdninové atletické pondělí na Morendě | ||||||
stadion Vojtova, Brno, 5.8.2013 | ||||||
300 m muži – 1. běh | ||||||
1. | Tuček Martin | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 34,8 | vyrovnán rekord stadionu | |
2. | Juránek Martin | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 35,2 | ||
3. | Schmöger Martin | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 37,8 | ||
4. | Kocanda Matěj | 94 | Sokol České Budějovice | 47,3 | ||
300 m muži – 2. běh | ||||||
1. | Pukl Rostislav | 82 | AC Moravská Slavia Brno | 40,0 | ||
2. | Chadim Vlastimil | 76 | AC Moravská Slavia Brno | 42,4 | ||
3. | Cabák Ondřej | 88 | 48,4 | |||
4. | Hladký Adam | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 49,1 | ||
300 m muži – 3. běh | ||||||
1. | Klimeš Michal | 85 | SK Meteor Brno | 43,3 | ||
2. | Vecheta Lukáš | 86 | SK Meteor Brno | 43,7 | ||
3. | Tecl Jan | 58 | Troubsko | 48,6 | ||
300 m ženy – 1. běh | ||||||
1. | Horáčková Markéta | 91 | SK Meteor Brno | 47,1 | ||
2. | Slováková Eva | 98 | TJ Znojmo | 48,2 | ||
3. | Lahodová Sára | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 49,5 | ||
4. | Švejnohová Veronika | 97 | AHA Vyškov | 51,4 | ||
300 m ženy – 2. běh | ||||||
1. | Jeřábková Alžběta | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 46,1 | ||
2. | Freibergerová Eliška | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 47,2 | ||
3. | Veisová Markéta | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 51,6 | ||
4. | Prochová Barbora | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 52,3 | ||
300 m ženy – 3. běh | ||||||
1. | Kovářová Aneta | 97 | JAC Brno | 46,7 | ||
2. | Schlager Melissa | 98 | JAC Brno | 47,0 | ||
3. | Dobešová Pavlína | 07 | AC Moravská Slavia Brno | 1:17,1 | ||
4. | Dobešová Petra | 08 | AC Moravská Slavia Brno | 1:31,9 | ||
800 m muži | ||||||
1. | Beneš Viktor | 96 | TJ Nové Město na Moravě | 2:04,2 | ||
2. | Hrubý Josef | 92 | TJ Znojmo | 2:04,6 | ||
3. | Chadim Vlastimil | 76 | AC Moravská Slavia Brno | 2:14,5 | ||
4. | Sochor Patrik | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 2:17,9 | ||
5. | Tuček Martin | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 2:18,2 | ||
6. | Martinický Rastislav | 60 | Inter Bratislava | 2:18,8 | ||
7. | Matulka Rudolf | 94 | AC Track&Field Brno | 2:21,9 | ||
8. | Tuček Libor | 65 | AC Moravská Slavia Brno | 2:22,0 | ||
9. | Rolko Marek | 78 | AKV Bratislava | 2:23,6 | ||
10. | Skyba Martin | 62 | Fit online Brno | 2:28,1 | ||
11. | Kalovský Vladimír | 74 | SKOL Brno | 2:35,2 | ||
12. | Hora Petr | 76 | KPPH Brno | 2:39,6 | ||
13. | Cabák Ondřej | 88 | 2:41,6 | |||
14. | Tecl Jan | 58 | Troubsko | 2:51,3 | ||
15. | Hladký Adam | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 2:51,4 | ||
16. | Kubík Radomír | 64 | TTK Brno | 3:15,6 | ||
800 m ženy | ||||||
1. | Obšelová Monika | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 2:31,8 | ||
2. | Sivila Shannon | 97 | TJ Znojmo | 2:38,9 | ||
3. | Kuchařová Simona | 96 | TJ Znojmo | 2:43,8 | ||
4. | Kalovská Viktorie | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 2:48,0 | ||
5. | Krcháková Alena | 57 | AC Moravská Slavia Brno | 2:55,8 | ||
6. | Švejnohová Veronika | 97 | AHA Vyškov | 2:57,4 | ||
7. | Křížková Lucie | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 2:58,0 | ||
8. | Halasová Anna | 03 | SBK Kyjov | 3:08,1 | ||
9. | Kučerovská Alexandra | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 3:17,5 | ||
Koule 7,26 | ||||||
1. | Janík Martin | 81 | SK Meteor Brno | 8,31 | ||
2. | Vecheta Lukáš | 86 | SK Meteor Brno | 8,29 | ||
3. | Závodný Martin | 88 | SK Meteor Brno | 8,23 | ||
4. | Klimeš Michal | 85 | SK Meteor Brno | 7,28 | ||
Koule 5 kg | ||||||
1. | Tuček Libor | 65 | AC Moravská Slavia Brno | 10,50 | ||
2. | Tuček Martin | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 9,12 | ||
3. | Sochor Patrik | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 6,28 | ||
Koule 4 kg | ||||||
1. | Horák Adam | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 12,51 | ||
Koule 4 kg | ||||||
1. | Kamnářová Lucie | 86 | Brno | 7,96 | ||
Koule 3 kg | ||||||
1. | Veisová Markéta | 98 | Brno | 7,72 | ||
2. | Prochová Barbora | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 4,61 | ||
Ing. Jiří Proch v.r. | Ladislav Zouhar v.r. | |||||
hlavní rozhodčí | ředitel závodů |
Počet startujících na pondělních prázdninových mítincích na Vojtové v roce 2013 | |||||||
Klub | 22.7. | 29.7. | 5.8. | 12.8. | 19.8. | Součet | |
1 | AC Moravská Slavia Brno | 20 | 17 | 20 | 57 | ||
2 | SK Meteor Brno | 6 | 3 | 5 | 14 | ||
3 | JAC Brno | 2 | 4 | 2 | 8 | ||
4 | Brno | 3 | 2 | 2 | 7 | ||
5 | TJ Znojmo | – | 3 | 4 | 7 | ||
6 | TJ Spartak Třebíč | 1 | 3 | 4 | |||
7 | AC Track & Field Brno | 2 | 1 | 1 | 4 | ||
8 | bez příslušnosti | 2 | 1 | 1 | 4 | ||
9 | AHA Vyškov | 1 | 2 | 1 | 4 | ||
10 | VSK Univerzita Brno | 2 | 1 | 3 | |||
11 | Fit online Brno | 1 | 1 | 1 | 3 | ||
12 | Troubsko | 1 | 1 | 1 | 3 | ||
13 | TTK Brno | 1 | 1 | 1 | 3 | ||
14 | BYAC Brno | – | 2 | 2 | |||
15 | TJ Sokol Velké Meziříčí | – | 2 | 2 | |||
16 | KPPH Brno | 1 | – | 1 | 2 | ||
17 | SBK Kyjov | – | 1 | 1 | 2 | ||
18 | AK Olymp Brno | 1 | – | 1 | |||
19 | Čiba sport | 1 | – | 1 | |||
20 | TJ Svitavy | 1 | – | 1 | |||
21 | AK Hodonín | – | 1 | 1 | |||
22 | Orel Židenice | – | 1 | 1 | |||
23 | Sokol Hodonín | – | 1 | 1 | |||
24 | Svitávka | – | 1 | 1 | |||
25 | AKV Bratislava | – | – | 1 | 1 | ||
26 | Inter Bratislava | – | – | 1 | 1 | ||
27 | Skol Brno | – | – | 1 | 1 | ||
28 | Sokol České Budějovice | – | – | 1 | 1 | ||
29 | TJ Lokomotiva Břeclav | – | – | 1 | 1 | ||
30 | TJ Nové Město na Moravě | – | – | 1 | 1 | ||
CELKEM | 46 | 49 | 47 | 0 | 0 | 142 |
Druhé prázdninové pondělí na Vojtové
2. prázdninové atletické pondělí na Morendě | |||||
stadion Vojtova, Brno, 29.7.2013 | |||||
150 m muži – 1. běh | |||||
1. | Juránek Martin | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 16,5 | |
2. | Tuček Martin | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 16,6 | |
3. | Schmöger Martin | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 17,3 | |
4. | Dittrich Filip | 93 | AK Hodonín | 17,8 | |
150 m muži – 2. běh | |||||
1. | Vecheta Lukáš | 86 | SK Meteor Brno | 19,7 | |
2. | Klimeš Michal | 85 | SK Meteor Brno | 19,8 | |
3. | Mlčoušek Hynek | 77 | SK Meteor Brno | 21,6 | |
150 m muži – 3. běh | |||||
1. | Vaverka Lukáš | 97 | Brno | 17,8 | |
2. | Nykl Miroslav | 97 | BYAC Brno | 18,6 | |
3. | Strýček Pavel | 98 | BYAC Brno | 20,3 | |
150 m muži – 4. běh | |||||
1. | Hladký Adam | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 22,2 | |
2. | Tecl Jan | 58 | Troubsko | 22,5 | |
3. | Marčík Jiří | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 23,5 | |
150 m ženy – 1. běh | |||||
1. | Jeřábková Jana | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 21,7 | |
2. | Halasová Anna | 03 | SBK Kyjov | 24,8 | |
3. | Sarcfinová Ludmila | 38 | Sokol Hodonín | 36,3 | |
150 m ženy – 2. běh | |||||
1. | Schlager Melissa | 98 | JAC Brno | 20,7 | |
2. | Lahodová Sára | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 21,7 | |
3. | Marčíková Lenka | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 24,0 | |
400 m muži – 1. běh | |||||
1. | Juránek Martin | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 50,1 | rekord stadionu |
2. | Schmöger Martin | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 53,1 | |
3. | Tuček Martin | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 59,1 | |
4. | Tuček Libor | 65 | AC Moravská Slavia Brno | 1:01,0 | |
400 m muži – 2. běh | |||||
1. | Procházka Jakub | 94 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 56,5 | |
2. | Jeřábek Petr | 93 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 58,8 | |
3. | Halas Petr | 73 | AHA Vyškov | 1:08,3 | |
400 m muži – 3. běh | |||||
1. | Mlčoušek Hynek | 77 | 1:07,4 | ||
2. | Tecl Jan | 58 | Troubsko | 1:08,1 | |
400 m ženy – 1. běh | |||||
1. | Obšelová Monika | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 1:01,7 | rekord stadionu |
2. | Jeřábková Jana | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 1:07,6 | |
3. | Veisová Markéta | 98 | JAC Brno | 1:14,0 | |
4. | Halasová Anna | 03 | SBK Kyjov | 1:25,2 | |
400 m ženy – 2. běh | |||||
1. | Lahodová Sára | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 1:14,6 | |
2. | Kalovská Viktorie | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 1:14,9 | |
3. | Křížková Lucie | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 1:16,9 | |
4. | Krcháková Alena | 57 | AC Moravská Slavia Brno | 1:20,1 | |
1 500 m muži | |||||
1. | Janíček Štěpán | 96 | TJ Spartak Třebíč | 4:17,7 | |
2. | Hrubý Josef | 92 | TJ Znojmo | 4:29,5 | |
3. | Sochor Patrik | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 4:44,8 | |
4. | Karas Marek | 98 | TJ Spartak Třebíč | 4:53,9 | |
5. | Matulka Rudolf | 94 | AC Track&Field Brno | 4:56,5 | |
6. | Motálek Petr | 61 | TJ Spartak Třebíč | 4:57,1 | |
7. | Ohnoutek Robin | 84 | Svitávka | 5:01,7 | |
8. | Skyba Martin | 62 | Fit online Brno | 5:03,8 | |
9. | Halas Petr | 73 | AHA Vyškov | 5:07,9 | |
10. | Jeřábek Petr | 93 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5:23,4 | |
11. | Marčík Petr | 72 | AC Moravská Slavia Brno | 5:39,4 | |
12. | Hladký Adam | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 5:45,9 | |
13. | Tecl Jan | 58 | Troubsko | 5:51,3 | |
14. | Mlčoušek Hynek | 77 | 6:06,5 | ||
15. | Juránek Stanislav | 56 | Orel Židenice | 6:47,6 | |
16. | Kubík Radomír | 64 | TTK Brno | 7:08,9 | |
1 500 m ženy | |||||
1. | Jagošová Tereza | 93 | AC Moravská Slavia Brno | 5:18,9 | rekord stadionu |
2. | Sivila Shannon | 97 | TJ Znojmo | 5:20,2 | |
3. | Kuchařová Simona | 96 | TJ Znojmo | 5:44,0 | |
4. | Jeřábková Jana | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 6:19,1 | |
5. | Marčíková Lenka | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 7:13,0 | |
Výška muži | |||||
1. | Fišer Tomáš | 96 | AHA Vyškov | 195 | |
2. | Dittrich Filip | 93 | AK Hodonín | 185 | |
3. | Surovčík Jakub | 94 | VSK Univerzita Brno | 180 | |
4. | Vaverka Lukáš | 97 | Brno | 170 | |
5. | Nykl Miroslav | 97 | BYAC Brno | 165 | |
6. | Münster Petr | 83 | Brno | 160 | |
7. | Strýček Pavel | 98 | BYAC Brno | 150 | |
Výška ženy | |||||
1. | Buchlovská Eliška | 98 | JAC Brno | 170 | rekord stadionu |
2. | Krejčiříková Klára | 02 | JAC Brno | 135 | |
3. | Nešporová Eliška | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 130 | |
4. | Křížková Lucie | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 130 | |
Ing. Jiří Proch v.r. | Ladislav Zouhar v.r. | ||||
hlavní rozhodčí | ředitel závodů |
Počet startujících na pondělních prázdninových mítincích na Vojtové v roce 2013 | |||||||
Klub | 22.7. | 29.7. | 5.8. | 12.8. | 19.8. | Součet | |
1 | AC Moravská Slavia Brno | 20 | 17 | 37 | |||
2 | SK Meteor Brno | 6 | 3 | 9 | |||
3 | JAC Brno | 2 | 4 | 6 | |||
4 | Brno | 3 | 2 | 5 | |||
5 | TJ Spartak Třebíč | 1 | 3 | 4 | |||
6 | AC Track & Field Brno | 2 | 1 | 3 | |||
7 | VSK Univerzita Brno | 2 | 1 | 3 | |||
8 | bez příslušnosti | 2 | 1 | 3 | |||
9 | AHA Vyškov | 1 | 2 | 3 | |||
10 | TJ Znojmo | – | 3 | 3 | |||
11 | Fit online Brno | 1 | 1 | 2 | |||
12 | Troubsko | 1 | 1 | 2 | |||
13 | TTK Brno | 1 | 1 | 2 | |||
14 | BYAC Brno | – | 2 | 2 | |||
15 | TJ Sokol Velké Meziříčí | – | 2 | 2 | |||
16 | AK Olymp Brno | 1 | – | 1 | |||
17 | Čiba sport | 1 | – | 1 | |||
18 | KPPH Brno | 1 | – | 1 | |||
19 | TJ Svitavy | 1 | – | 1 | |||
20 | AK Hodonín | – | 1 | 1 | |||
21 | Orel Židenice | – | 1 | 1 | |||
22 | SBK Kyjov | – | 1 | 1 | |||
23 | Sokol Hodonín | – | 1 | 1 | |||
24 | Svitávka | – | 1 | 1 | |||
CELKEM | 46 | 49 | 0 | 0 | 0 | 95 |
Třetí prázdninové atletické pondělí na Morendě
přineslo vyrovnání rekordu stadionu v běhu na 300 m časem 34,8, Pokračovat ve čtení
Orálek a Krcháková vítězi Horňácké 25
která se konala v sobotu dne 3.srpna ve Velké nad Veličkou. Dan zvítězil v čase Pokračovat ve čtení
4 x překonali závodníci rekord stadionu
na 2. prázdninovém pondělí na Morendě, které se konalo 29. července. Pokračovat ve čtení
První prázdninové pondělí na Vojtové
1. prázdninové atletické pondělí na Morendě | |||||
stadion Vojtova, Brno, 22.7.2013 | |||||
200 m muži – 1. běh | |||||
1. | Juránek Martin | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 21,9 | rekord stadionu |
2. | Tuček Martin | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 22,2 | |
3. | Schmoger Martin | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 22,8 | |
4. | Vojtek Matouš | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 23,5 | |
200 m muži – 2. běh | |||||
1. | Kocáb Vojtěch | 85 | AC Track & Field Brno | 23,5 | |
2. | Vaverka Lukáš | 97 | Brno | 24,1 | |
3. | Zeman Filip | 99 | AHA Vyškov | 25,3 | |
4. | Strýček Pavel | 98 | Čiba sport | 27,0 | |
200 m muži – 3. běh | |||||
1. | Nykl Mirek | 97 | Brno | 25,9 | |
2. | Hladký Adam | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 29,9 | |
3. | Sedláček Pavel | 53 | AC Moravská Slavia Brno | 40,7 | |
200 m muži – 4. běh | |||||
1. | Klimeš Michal | 85 | SK Meteor Brno | 27,0 | |
2. | Vecheta Lukáš | 86 | SK Meteor Brno | 27,1 | |
3. | Marčík Jiří | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 39,3 | |
200 m muži – 5. běh | |||||
1. | Hora Petr | 76 | KPPH Brno | 28,3 | |
2. | Sobotka Miroslav | 85 | SK Meteor Brno | 28,6 | |
3. | Tecl Jan | 58 | Troubsko | 30,3 | |
200 m ženy – 1. běh | |||||
1. | Coufalová Dominika | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 27,4 | |
2. | Švejnohová Veronika | 97 | 31,2 | ||
3. | Coufalová Adéla | 99 | 35,5 | ||
4. | Havelková Lucie | 07 | AC Moravská Slavia Brno | 46,5 | |
200 m ženy – 2. běh | |||||
1. | Schlager Melissa | 98 | JAC Brno | 28,7 | |
2. | Keberlová Anett | 99 | JAC Brno | 31,9 | |
3. | Marčíková Lenka | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 33,3 | |
4. | Štěpánková Anna | 89 | SK Meteor Brno | 35,7 | |
600 m muži | |||||
1. | Klička Ondřej | 88 | TJ Svitavy | 1:26,7 | |
2. | Dvořák Jan | 77 | AC Moravská Slavia Brno | 1:28,0 | |
3. | Schmoger Martin | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 1:31,0 | |
4. | Tuček Libor | 65 | AC Moravská Slavia Brno | 1:39,7 | |
600 m ženy | |||||
1. | Obšelová Monika | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 1:46,8 | |
2. | Horáčková Markéta | 91 | SK Meteor Brno | 1:49,0 | |
3. | Coufalová Dominika | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 1:51,0 | |
4. | Musilová Erika | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 1:53,8 | |
5. | Švejnohová Veronika | 97 | 2:02,7 | ||
2 000 m muži | |||||
1. | Kučera Lukáš | 81 | VSK Univerzita Brno | 5:36,8 | rekord stadionu |
2. | Motálek Petr | 61 | TJ Spartak Třebíč | 6:38,4 | |
3. | Matulka Rudolf | 94 | AC Track&Field Brno | 7:11,6 | |
4. | Skyba Martin | 62 | Fit online Brno | 7:13,4 | |
5. | Hora Petr | 76 | KPPH Brno | 7:35,0 | |
6. | Marčík Petr | 72 | AC Moravská Slavia Brno | 7:56,9 | |
7. | Tecl Jan | 58 | Troubsko | 8:01,1 | |
8. | HladkýAdam | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 8:04,9 | |
9. | Munster Petr | 83 | Brno | 8:23,3 | |
10. | Sedláček Pavel | 53 | AC Moravská Slavia Brno | 9:34,8 | |
11. | Kubík Radomír | 64 | TTK Brno | 10:04,9 | |
Kučera Martin | 80 | VSK Univerzita Brno | NF | ||
2 000 m ženy | |||||
1. | Havelková Kristýna | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 8:24,2 | |
2. | Křížková Lucie | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 9:21,7 | |
Dálka muži | |||||
1. | Gabriel Martin | 84 | AC Moravská Slavia Brno | 632 | |
2. | Hrazdira Martin | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 570 | |
3. | Vaverka Lukáš | 97 | Brno | 568 | |
4. | Vecheta Lukáš | 86 | SK Meteor Brno | 544 | |
5. | Munster Petr | 83 | Brno | 525 | |
6. | Nykl Mirek | 97 | Brno | 524 | |
7. | Klimeš Michal | 85 | SK Meteor Brno | 521 | |
8. | Strýček Pavel | 98 | Čiba sport | 516 | |
9. | Zeman Filip | 99 | AHA Vyškov | 490 | |
10. | Janík Martin | 81 | SK Meteor Brno | 452 | |
11. | Tecl Jan | 58 | Troubsko | 437 | |
12. | Sobotka Miroslav | 85 | SK Meteor Brno | 428 | |
13. | Tuček Libor | 65 | AC Moravská Slavia Brno | 422 | |
14. | Marčík Jiří | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 283 | |
Dálka ženy | |||||
1. | Vaverková Kateřina | 94 | AK Olymp Brno | 534 | |
2. | Heřmánková Kristýna | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 476 | |
3. | Švejnohová Veronika | 97 | 416 | ||
4. | Křížková Lucie | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 408 | |
5. | Marčíková Lenka | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 363 | |
6. | Coufalová Adéla | 99 | 360 | ||
7. | Havelková Lucie | 07 | AC Moravská Slavia Brno | 270 | |
Lenka Topinková v.r. | Ladislav Zouhar v.r. | ||||
hlavní rozhodčí | ředitel závodů |
Počet startujících na pondělních prázdninových mítincích na Vojtové v roce 2013 | |||||||
Klub | 22.7. | 29.7. | 5.8. | 12.8. | 19.8. | Součet | |
1 | AC Moravská Slavia Brno | 20 | 20 | ||||
2 | SK Meteor Brno | 6 | 6 | ||||
3 | Brno | 3 | 3 | ||||
4 | AC Track & Field Brno | 2 | 2 | ||||
5 | JAC Brno | 2 | 2 | ||||
6 | VSK Univerzita Brno | 2 | 2 | ||||
7 | bez příslušnosti | 2 | 2 | ||||
8 | AHA Vyškov | 1 | 1 | ||||
9 | AK Olymp Brno | 1 | 1 | ||||
10 | Čiba sport | 1 | 1 | ||||
11 | Fit online Brno | 1 | 1 | ||||
12 | KPPH Brno | 1 | 1 | ||||
13 | TJ Spartak Třebíč | 1 | 1 | ||||
14 | TJ Svitavy | 1 | 1 | ||||
15 | Troubsko | 1 | 1 | ||||
16 | TTK Brno | 1 | 1 | ||||
CELKEM | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 46 |