Třetí prázdninové pondělí na Vojtové

3. prázdninové atletické pondělí na Morendě      
stadion Vojtova, Brno, 5.8.2013      
             
  300 m muži – 1. běh        
1. Tuček Martin 95 AC Moravská Slavia Brno 34,8 vyrovnán rekord stadionu
2. Juránek Martin 91 AC Moravská Slavia Brno 35,2    
3. Schmöger Martin 95 AC Moravská Slavia Brno 37,8    
4. Kocanda Matěj 94 Sokol České Budějovice 47,3    
  300 m muži – 2. běh        
1. Pukl Rostislav 82 AC Moravská Slavia Brno 40,0    
2. Chadim Vlastimil 76 AC Moravská Slavia Brno 42,4    
3. Cabák Ondřej 88   48,4    
4. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 49,1    
  300 m muži – 3. běh        
1. Klimeš Michal 85 SK Meteor Brno 43,3    
2. Vecheta Lukáš 86 SK Meteor Brno 43,7    
3. Tecl Jan 58 Troubsko 48,6    
  300 m ženy – 1. běh          
1. Horáčková Markéta 91 SK Meteor Brno 47,1    
2. Slováková Eva 98 TJ Znojmo 48,2    
3. Lahodová Sára 99 AC Moravská Slavia Brno 49,5    
4. Švejnohová Veronika 97 AHA Vyškov 51,4    
  300 m ženy – 2. běh          
1. Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno 46,1    
2. Freibergerová Eliška 99 AC Moravská Slavia Brno 47,2    
3. Veisová Markéta 98 AC Moravská Slavia Brno 51,6    
4. Prochová Barbora 01 AC Moravská Slavia Brno 52,3    
  300 m ženy – 3. běh          
1. Kovářová Aneta 97 JAC Brno 46,7    
2. Schlager Melissa 98 JAC Brno 47,0    
3. Dobešová Pavlína 07 AC Moravská Slavia Brno  1:17,1    
4. Dobešová Petra 08 AC Moravská Slavia Brno  1:31,9    
  800 m muži        
1. Beneš Viktor 96 TJ Nové Město na Moravě 2:04,2    
2. Hrubý Josef 92 TJ Znojmo 2:04,6    
3. Chadim Vlastimil 76 AC Moravská Slavia Brno 2:14,5    
4. Sochor Patrik 95 AC Moravská Slavia Brno 2:17,9    
5. Tuček Martin 95 AC Moravská Slavia Brno 2:18,2    
6. Martinický Rastislav 60 Inter Bratislava 2:18,8    
7. Matulka Rudolf 94 AC Track&Field Brno 2:21,9    
8. Tuček Libor 65 AC Moravská Slavia Brno 2:22,0    
9. Rolko Marek 78 AKV Bratislava 2:23,6    
10. Skyba Martin 62 Fit online Brno 2:28,1    
11. Kalovský Vladimír 74 SKOL Brno 2:35,2    
12. Hora Petr 76 KPPH Brno 2:39,6    
13. Cabák Ondřej 88   2:41,6    
14. Tecl Jan 58 Troubsko 2:51,3    
15. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 2:51,4    
16. Kubík Radomír 64 TTK Brno 3:15,6    
  800 m ženy        
1. Obšelová Monika 91 AC Moravská Slavia Brno 2:31,8    
2. Sivila Shannon 97 TJ Znojmo 2:38,9    
3. Kuchařová Simona 96 TJ Znojmo 2:43,8    
4. Kalovská Viktorie 02 AC Moravská Slavia Brno 2:48,0    
5. Krcháková Alena 57 AC Moravská Slavia Brno 2:55,8    
6. Švejnohová Veronika 97 AHA Vyškov 2:57,4    
7. Křížková Lucie 98 AC Moravská Slavia Brno 2:58,0    
8. Halasová Anna 03 SBK Kyjov 3:08,1    
9. Kučerovská Alexandra 04 AC Moravská Slavia Brno 3:17,5    
  Koule 7,26        
1. Janík Martin 81 SK Meteor Brno 8,31    
2. Vecheta Lukáš 86 SK Meteor Brno 8,29    
3. Závodný Martin 88 SK Meteor Brno 8,23    
4. Klimeš Michal 85 SK Meteor Brno 7,28    
  Koule 5 kg        
1. Tuček Libor 65 AC Moravská Slavia Brno 10,50    
2. Tuček Martin 95 AC Moravská Slavia Brno 9,12    
3. Sochor Patrik 95 AC Moravská Slavia Brno 6,28    
  Koule 4 kg        
1. Horák Adam 99 TJ Lokomotiva Břeclav 12,51    
  Koule 4 kg        
1. Kamnářová Lucie 86 Brno 7,96    
  Koule 3 kg        
1. Veisová Markéta 98 Brno 7,72    
2. Prochová Barbora 01 AC Moravská Slavia Brno 4,61    
             
  Ing. Jiří Proch v.r.   Ladislav Zouhar v.r.    
  hlavní rozhodčí                     ředitel závodů      
  Počet startujících na pondělních prázdninových mítincích na Vojtové v roce 2013
               
  Klub 22.7. 29.7. 5.8. 12.8. 19.8. Součet
1 AC Moravská Slavia Brno 20 17 20     57
2 SK Meteor Brno 6 3 5     14
3 JAC Brno 2 4 2     8
4 Brno 3 2 2     7
5 TJ Znojmo 3 4     7
6 TJ Spartak Třebíč 1 3       4
7 AC Track & Field Brno 2 1 1     4
8 bez příslušnosti 2 1 1     4
9 AHA Vyškov 1 2 1     4
10 VSK Univerzita Brno 2 1       3
11 Fit online Brno 1 1 1     3
12 Troubsko 1 1 1     3
13 TTK Brno 1 1 1     3
14 BYAC Brno 2       2
15 TJ Sokol Velké Meziříčí 2       2
16 KPPH Brno 1 1     2
17 SBK Kyjov 1 1     2
18 AK Olymp Brno 1       1
19 Čiba sport 1       1
20 TJ Svitavy 1       1
21 AK Hodonín 1       1
22 Orel Židenice 1       1
23 Sokol Hodonín 1       1
24 Svitávka 1       1
25 AKV Bratislava 1     1
26 Inter Bratislava 1     1
27 Skol Brno 1     1
28 Sokol České Budějovice 1     1
29 TJ Lokomotiva Břeclav 1     1
30 TJ Nové Město na Moravě 1     1
               
  CELKEM 46 49 47 0 0 142

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card