Čtvrté prázdninové pondělí

4. prázdninové atletické pondělí na Morendě  
stadion Vojtova, Brno, 12.8.2013  
         
100 m muži 1. běh      
1. Procházka Lubomír 80 AC Moravská Slavia Brno 11,5
2. Schmoger Martin 95 AC Moravská Slavia Brno 11,6
3. Strnka David 95 AC Moravská Slavia Brno 12,2
4. Chadim Vlastimil 76 AC Moravská Slavia Brno 13,5
100 m muži 2. běh      
1. Horák Adam 99 Břeclav 12,5
2. Zeman Filip 99 AHA Vyškov 12,5
3. Punčochář Lukáš 02 AC Moravská Slavia Brno 13,8
4. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 14,6
5. Marčík Jiří 04 AC Moravská Slavia Brno 17,1
100 m muži 3. běh      
1. Vaverka Lukáš 97 Brno 11,7
2. Nykl Miroslav 97 Čiba sport 12,3
3. Strýček Pavel 98 Čiba sport 12,8
4. Mezlík Tomáš 00 BYAC Brno 13,8
100 m muži 4. běh      
1. Mlčoušek Hynek 77 Brno 14,5
2. Tecl Jan 58 Troubsko 14,7
3. Cabák Ondřej 88 Brno 14,9
4. Jurča Jaroslav 62 🙂 16,1
100 m ženy 1. běh      
1. Veisová Markéta 98 JAC Brno 14,2
2. Peštálová Andrea 96 AC Moravská Slavia Brno 14,5
3. Keberlová Anett 99 JAC Brno 14,8
4. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 15,4
5. Soldánová Jana 99 AHA Vyškov 15,4
100 m ženy 2. běh      
1. Benešová Kateřina 00 AC Moravská Slavia Brno 13,4
2. Suchá Lenka 00 JAC Brno 14,0
3. Kamenářová Lucie 86 SK Meteor Brno 16,4
100 m ženy 3 běh      
1. Koláčková Adéla 01 AK Kuřim 15,2
2. Kalovská Viktorie 02 AC Moravská Slavia Brno 15,3
3. Sedláková Vendula 01 AC Moravská Slavia Brno 17,5
4. Sarofinová Ludmila 38 Sokol Hodonín 23,7
1 000 m muži      
1. Mahovský František 83 AC Moravská Slavia Brno 2:37,5
2. Vank Michal 92 AC Moravská Slavia Brno 2:46,3
3. Hrubý Josef  92 TJ Znojmo 2:47,0
4. Sochor Patrik 95 AC Moravská Slavia Brno 2:49,3
5. Chadim Vlastimil 76 AC Moravská Slavia Brno 2:50,0
6. Strnka David 95 AC Moravská Slavia Brno 2:55,9
7. Muller Tomáš 77 AHA Vyškov 2:56,7
8. Musil Pavel 75 AC Moravská Slavia Brno 2:57,3
9. Motálek Petr 61 TJ Spartak Třebíč 3:06,1
10. Skyba Martin 62 Fit online 3:06,7
11. Kalovský Vladimír 74 SKOL Brno 3:15,1
12. Cabák Ondřej 88 Brno 3:19,2
13. Mlčoušek Hynek 77 Brno 3:20,2
14. Jurča Jaroslav 62 🙂 3:23,3
15. Marčík Petr 72 AC Moravská Slavia Brno 3:24,6
16. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 3:25,9
17. Tecl Jan 58 Troubsko 3:27,8
18. Kubík Rudomír 64 TTK Brno 4:15,5
19. Marčík Jiří 04 AC Moravská Slavia Brno 4:27,1
1 000 m ženy      
1. Horáčková Markéta 91 SK Meteor Brno 3:18,1
2. Jagošová Tereza 93 AC Moravská Slavia Brno 3:20,2
3. Suchá Lenka 00 JAC Brno 3:22,7
4. Sivila Shannon 97 TJ Znojmo 3:23,5
5. Kuchařová Simona 96 TJ Znojmo 3:36,3
6. Koláčková Adéla 01 AK Kuřim 3:40,3
7. Kalovská Viktorie 02 AC Moravská Slavia Brno 3:46,7
8. Soldánová Jana 99 AHA vyškov 3:56,9
9. Sedláková Vendula 01 AC Moravská Slavia Brno 4:02,8
10. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 4:21,1
11. Keberlová Anett 99 JAC Brno 4:35,7
12. Ellingerová Dana 38 LRS Vyškov 5:21,7
Koule 3 kg žáci      
1. Mezlík Tomáš 00 BYAC Brno 8,35
2. Punčochář Lukáš 02 AC Moravská Slavia Brno 6,76
3. Marčík Jiří 04 AC Moravská Slavia Brno 2,10
Koule 4 kg žáci      
1. Zeman Filip 99 AHA Vyškov 10,65
2. Horák Adam 99 Břeclav 10,48
Koule 5 kg muži veteráni      
1. Tuček Libor 65 AC Moravská Slavia Brno 10,29
Koule 6 kg junioři      
1. Mazálek Karel 94 Linnerota 12,53
2. Vašek Petr 94 JAC Brno 9,92
Koule 7,26 kg muži      
1. Malačka Ondřej 86 SK Meteor Brno 9,07
2. Janík Martin 91 SK Meteor Brno 7,99
Koule 3 kg žákyně      
1. Veisová Markéta 98 JAC Brno 8,55
2. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 6,69
3. Soldánová Jana 99 AHA Vyškov 5,75
Koule 4 kg ženy      
1. Kamenářová Lucie 86 SK Meteor Brno 7,82
2. Janíková Barbara 86 SK Meteor Brno 7,13
3. Kudelová Barbora 92 SK Meteor Brno 6,69
4. Štěpánková Anna 89 SK Meteor Brno 5,73
5. Kadlecová Milada 81 SK Meteor Brno 4,90
         
  Ing. Jiří Proch v.r.   Ladislav Zouhar v.r.  
  hlavní rozhodčí    ředitel závodů  
  Počet startujících na pondělních prázdninových mítincích na Vojtové v roce 2013
               
  Klub 22.7. 29.7. 5.8. 12.8. 19.8. Součet
1 AC Moravská Slavia Brno 20 17 20 19   76
2 SK Meteor Brno 6 3 5 8   22
3 JAC Brno 2 4 2 6   14
4 Brno 3 2 2 4   11
5 TJ Znojmo 3 4 3   10
6 AHA Vyškov 1 2 1 3   7
7 TJ Spartak Třebíč 1 3 1   5
8 AC Track & Field Brno 2 1 1   4
9 bez příslušnosti 2 1 1   4
10 Fit online Brno 1 1 1 1   4
11 Troubsko 1 1 1 1   4
12 TTK Brno 1 1 1 1   4
13 VSK Univerzita Brno 2 1   3
14 Čiba sport 1 2   3
15 BYAC Brno 2 1   3
16 TJ Sokol Velké Meziříčí 2   2
17 KPPH Brno 1 1   2
18 SBK Kyjov 1 1   2
19 Sokol Hodonín 1 1   2
20 Skol Brno 1 1   2
21 TJ Lokomotiva Břeclav 1 1   2
22 AK Olymp Brno 1   1
23 TJ Svitavy 1   1
24 AK Hodonín 1   1
25 Orel Židenice 1   1
26 Svitávka 1   1
27 AKV Bratislava 1   1
28 Inter Bratislava 1   1
29 Sokol České Budějovice 1   1
30 Linnerota 1   1
31 BYAC Brno 1   1
32 TJ Nové Město na Moravě 1   1
33 🙂 1   1
34 AK Kuřim 1   1
35 LRS Vyškov 1   1
  CELKEM 46 49 48 57 0 200

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card