Druhé prázdninové pondělí na Vojtové

2. prázdninové atletické pondělí na Morendě    
stadion Vojtova, Brno, 29.7.2013    
           
  150 m muži – 1. běh      
1. Juránek Martin 91 AC Moravská Slavia Brno 16,5  
2. Tuček Martin 95 AC Moravská Slavia Brno 16,6  
3. Schmöger Martin 95 AC Moravská Slavia Brno 17,3  
4. Dittrich Filip 93 AK Hodonín 17,8  
  150 m muži – 2. běh      
1. Vecheta Lukáš 86 SK Meteor Brno 19,7  
2. Klimeš Michal 85 SK Meteor Brno 19,8  
3. Mlčoušek Hynek 77 SK Meteor Brno 21,6  
  150 m muži – 3. běh      
1. Vaverka Lukáš 97 Brno 17,8  
2. Nykl Miroslav 97 BYAC Brno 18,6  
3. Strýček Pavel 98 BYAC Brno 20,3  
  150 m muži – 4. běh      
1. Hladký Adam 99 AC Moravská Slavia Brno 22,2  
2. Tecl Jan 58 Troubsko 22,5  
3. Marčík Jiří 04 AC Moravská Slavia Brno 23,5  
  150 m ženy – 1. běh        
1. Jeřábková Jana 99 AC Moravská Slavia Brno 21,7  
2. Halasová Anna 03 SBK Kyjov 24,8  
3. Sarcfinová Ludmila 38 Sokol Hodonín 36,3  
  150 m ženy – 2. běh        
1. Schlager Melissa 98 JAC Brno 20,7  
2. Lahodová Sára 99 AC Moravská Slavia Brno 21,7  
3. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 24,0  
  400 m muži – 1. běh      
1. Juránek Martin 91 AC Moravská Slavia Brno 50,1 rekord stadionu
2. Schmöger Martin 95 AC Moravská Slavia Brno 53,1  
3. Tuček Martin 95 AC Moravská Slavia Brno 59,1  
4. Tuček Libor 65 AC Moravská Slavia Brno 1:01,0  
  400 m muži – 2. běh      
1. Procházka Jakub 94 TJ Sokol Velké Meziříčí 56,5  
2. Jeřábek Petr 93 TJ Sokol Velké Meziříčí 58,8  
3. Halas Petr 73 AHA Vyškov 1:08,3  
  400 m muži – 3. běh      
1. Mlčoušek Hynek 77   1:07,4  
2. Tecl Jan 58 Troubsko  1:08,1  
  400 m ženy – 1. běh      
1. Obšelová Monika 91 AC Moravská Slavia Brno 1:01,7 rekord stadionu
2. Jeřábková Jana 99 AC Moravská Slavia Brno 1:07,6  
3. Veisová Markéta 98 JAC Brno 1:14,0  
4. Halasová Anna 03 SBK Kyjov 1:25,2  
  400 m ženy – 2. běh      
1. Lahodová Sára 99 AC Moravská Slavia Brno 1:14,6  
2. Kalovská Viktorie 02 AC Moravská Slavia Brno 1:14,9  
3. Křížková Lucie 98 AC Moravská Slavia Brno 1:16,9  
4. Krcháková Alena 57 AC Moravská Slavia Brno 1:20,1  
  1 500 m muži      
1. Janíček Štěpán 96 TJ Spartak Třebíč 4:17,7  
2. Hrubý Josef 92 TJ Znojmo 4:29,5  
3. Sochor Patrik 95 AC Moravská Slavia Brno 4:44,8  
4. Karas Marek 98 TJ Spartak Třebíč 4:53,9  
5. Matulka Rudolf 94 AC Track&Field Brno 4:56,5  
6. Motálek Petr 61 TJ Spartak Třebíč 4:57,1  
7. Ohnoutek Robin 84 Svitávka 5:01,7  
8. Skyba Martin 62 Fit online Brno 5:03,8  
9. Halas Petr 73 AHA Vyškov 5:07,9  
10. Jeřábek Petr 93 TJ Sokol Velké Meziříčí 5:23,4  
11. Marčík Petr 72 AC Moravská Slavia Brno  5:39,4  
12. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 5:45,9  
13. Tecl Jan 58 Troubsko 5:51,3  
14. Mlčoušek Hynek 77   6:06,5  
15. Juránek Stanislav 56 Orel Židenice 6:47,6  
16. Kubík Radomír 64 TTK Brno 7:08,9  
  1 500 m ženy      
1. Jagošová Tereza 93 AC Moravská Slavia Brno 5:18,9 rekord stadionu
2. Sivila Shannon 97 TJ Znojmo 5:20,2  
3. Kuchařová Simona 96 TJ Znojmo 5:44,0  
4. Jeřábková Jana 99 AC Moravská Slavia Brno 6:19,1  
5. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 7:13,0  
  Výška muži      
1. Fišer Tomáš 96 AHA Vyškov 195  
2. Dittrich Filip 93 AK Hodonín 185  
3. Surovčík Jakub 94 VSK Univerzita Brno 180  
4. Vaverka Lukáš 97 Brno 170  
5. Nykl Miroslav 97 BYAC Brno 165  
6. Münster Petr 83 Brno 160  
7. Strýček Pavel 98 BYAC Brno 150  
  Výška ženy      
1. Buchlovská Eliška 98 JAC Brno 170 rekord stadionu
2. Krejčiříková Klára 02 JAC Brno 135  
3. Nešporová Eliška 98 AC Moravská Slavia Brno 130  
4. Křížková Lucie 98 AC Moravská Slavia Brno 130  
           
  Ing. Jiří Proch v.r.   Ladislav Zouhar v.r.  
  hlavní rozhodčí                     ředitel závodů    

 

  Počet startujících na pondělních prázdninových mítincích na Vojtové v roce 2013
               
  Klub 22.7. 29.7. 5.8. 12.8. 19.8. Součet
1 AC Moravská Slavia Brno 20 17       37
2 SK Meteor Brno 6 3       9
3 JAC Brno 2 4       6
4 Brno 3 2       5
5 TJ Spartak Třebíč 1 3       4
6 AC Track & Field Brno 2 1       3
7 VSK Univerzita Brno 2 1       3
8 bez příslušnosti 2 1       3
9 AHA Vyškov 1 2       3
10 TJ Znojmo 3       3
11 Fit online Brno 1 1       2
12 Troubsko 1 1       2
13 TTK Brno 1 1       2
14 BYAC Brno 2       2
15 TJ Sokol Velké Meziříčí 2       2
16 AK Olymp Brno 1       1
17 Čiba sport 1       1
18 KPPH Brno 1       1
19 TJ Svitavy 1       1
20 AK Hodonín 1       1
21 Orel Židenice 1       1
22 SBK Kyjov 1       1
23 Sokol Hodonín 1       1
24 Svitávka 1       1
               
               
  CELKEM 46 49 0 0 0 95

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card