Tomáš Vojtíšek vybojoval 13 bodů
za vítězství v chůzi pro naše družstvo mužů, které se započítávají do výsledků II. kola soutěže
Naši chodci vybojovali na Veteránském MČR zlatou a bronzovou medaili
Lenka Slabáková zlatou v chůzi na 10 km v kategorii 55-59 let časem 1:01.31 (zároveň získala 1 místo na MMaS).
Tomáš Vojtíšek bronzovou v chůzi na 10 km v kategorii 50-54 let
Družstvo mužů druhé v I. kole
skupiny “E” II. ligy . Níže uvedeno pořadí družstev v I. kole a body získané závodníky, kteří startovali za družstvo mužů Moravské Slavie
Bodový stav ve I. kole – MUŽI | |||
poř. | družstvo | body | |
hlavní | pomocné | ||
1 | AK Kroměříž | 10 | 308,00 |
2 | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 9 | 259,00 |
3 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 168,00 |
4 | Atletický klub AHA Vyškov, z.s. | 7 | 145,00 |
5 | Atletický klub Hodonín, z.s. | 6 | 126,00 |
6 | AC Track & Field Brno, z.s. | 5 | 107,00 |
7 | Fénix sport Blansko | 4 | 62,00 |
8 | Atletika Slavkov u Brna | 3 | 60,00 |
9 | TJ Znojmo | 2 | 50,00 |
10 | Atletika Holešov | 1 | 30,00 |
Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2024 za družstvo mužů Číst dál
Družstvo žen vybojovalo 3. místo
v I. kole skupiny “C” I. ligy družstev, které se konalo v sobotu 11. května v Uherském Hradišti. Níže uvedeno pořadí družstev a body získané závodnicemi, které startovaly za družstvo žen Moravské Slavie:
Bodový stav ve I. kole – ŽENY | |||
poř. | družstvo | body | |
hlavní | pomocné | ||
1 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 311,00 |
2 | TJ Sokol Opava | 7 | 191,00 |
3 | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 6 | 189,00 |
4 | AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště | 5 | 175,00 |
5 | Lokomotiva FOSFA Břeclav | 4 | 161,00 |
6 | Atletika Poruba | 3 | 147,00 |
7 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 139,00 |
8 | TJ TŽ Třinec | 1 | 104,00 |
Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2024 za družstvo žen Číst dál
I. kolo soutěže družstev mužů a žen
družstvo mužů má I. kolo v Hodoníně sraz závodníků je 7,45 hod. na parkovišti naproti hotelu Grand odjezd 8,00 hod.
družstvo žen jede do Uherského Hradiště sraz závodnic je v 7,30 na parkovišti naproti hotelu Grand odjezd v 7,45 hod.
Dominika Bezdíčková překonala klubovní rekord
žen a juniorek v běhu na 400 m překážek časem 1:01,10, který držela Dominka z letošního 5. května časem 1:02,07
22 medailí přivezli naši závodníci z Mistrovství Moravy a Slezska
mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek z toho 7 zlatých, 12 stříbrných a 3 bronzové: Číst dál
Soňa Kouřilová překonala rekord Jihomoravského
kraje, Brna a klubu v kategorii žen v běhu na 2 000 m překážek časem 6:29,19, rekord z roku 2023 držela Soňa časem 6:32,99
Vojtěch Fic překonal klubovní rekord juniorů
v běhu na 3 000 m časem 8:55,72, který držel z roku 1988 Michael Nejedlý časem 9:03,2
Juniorka Dominika Bezdíčková překonala klubovní
rekord žen a juniorek v běhu na 400 m překážek časem 1:02,07, který držela Dominika z roku 2023 časem 1:02,57