Tréninky

Aktuální informace o tréninku:

  • ve dnech 11.9. a 12.9. budou probíhat tréninky mimo dráhu – sraz na stadionu jako obvykle

ŠKOLNÍ ROK 2018/19

specializované tréninkové skupiny

trenér tréninková skupina (věk a zaměření) doba tréninků
Jan Dvořák dorost (2003 – 2002), junioři/ky (2001-2000), muži, ženy (1999 a starší): překážkový sprint, sprinty až po 800 ÚT a ČT 16:00 – 19:00,

PO, ST a PÁ + víkendy domluvou

Petr Marčík starší žactvo, dorost, junioři/ky

střední a dlouhé běhy vč. překážkových a všeobecná příprava

PO, ST, ČT a PÁ 16:30           – 18:30, dále individuálně
Monika Olejníčková starší žactvo, dorost, junioři/ky

dálka a sprinty

PO, ST a PÁ 16:00 – 18:00
Martina Punčochářová starší žactvo, dorost, junioři/ky

výška a překážky

PO, ST a PÁ 16:00 – 18:00
Martina Olejníčková

a Michal Sláma

starší žactvo, dorost, junioři/ky

sprinty, střední a dlouhé tratě, kompenzační cvičení

PO, ÚT, ČT a PÁ

16:00 – 17:30

Kompenzační cvičení ÚT   15:00 – 17:00

Květoslava Hladká dorost a žactvo (2002 – 2006)

střední a dlouhé tratě

PO, ST od 16:00 do 17:30
Eva Hammacher starší žactvo, dorost, junioři/ky

(2004 – 1999) – VRHY a HODY

Po a ST 16:00 – 18:00

a dle domluvy

Tomáš Hlavenka starší žactvo, dorost, junioři/ky

chůze, střední, dlouhé tratě

PO, ST, ČT nebo PÁ odpoledne, obvykle v 17:00 hod., dále dle domluvy.

 Tréninkové skupiny všeobecné přípravy

– starší přípravky a žactvo (2008 – 2004)

Skupina/trenér doba tréninků
A

Martina Olejníčková

a Michal Sláma

 

žactvo (2004 – 2006)

PO (Martina Olejníčková), ČT a PÁ od 16:00 do 17:30

B

Marcela Gorecká

žactvo (2004 – 2006)

PO 16:30 – 18:00, ST a ČT od 16:00 do 17:30

C

Martina Punčochářová

a Alice Bílková

 

žactvo (2005 – 2006)

ÚT (Punčochářová) a ČT od 16:00 do 17:30

D1

Květoslava Hladká

a Marcela Gorecká

 

mladší žactvo a starší přípravka (2007 – 2008)

ST a PÁ 16:30 – 18:00

D2

Roman Stejskal

mladší žactvo a starší přípravka (2007 – 2008)

PO a ST 16:00 – 17:30

JD

Jan Dvořák

žactvo (2004 – 2006)

PO, ST a PÁ 15:30 – 17:00

všeobecná příprava se zaměřením na sprinty, překážkový sprint až 800

PŘÍPRAVKY – ročníky 2008 – 2013

skupina trenér doba tréninků
E1 2008 – 2010 Andrea Peštálová

 

ST 16:30 – 17:30
E2 2008 -2010 Dominika Matysková (Coufalová)

 

ÚT 16:00 – 17:30
E3 2008 – 2010 Lenka Topinková

 

ÚT 16:00 – 17:00
E4 2008 – 2010 Andrea Peštálová

 

ST 15:30 – 16:30
F1 2010 – 2011 Aneta Součková (Ambrosová)

a Tereza Mrkosová

 

ČT 16:30 – 17:30
F2 2010 – 2011 Hanka Homolková

 

ÚT 16:00 – 17:00
F3 2011-2012 Jana Stehlíková (Jeřábková)  

ST 16:30 – 17:30

F4 2011-2012 Adam Hladký a Lenka Marčíková ČT 16:30 – 17:30
AŠ   předškoláci

2012 – 2013

 

Dominika Matysková (Coufalová)

 

ČT 15:30 – 16:30

 ATLETIKA DO ŠKOL

K

ZŠ Kotlářská

žactvo (2005 – 2007)

 

Ladislav Majer

ZŠ Kotlářská, stadion Pod Palackého vrchem…
S

ZŠ Svážná

– Nový Lískovec

2008 – 2010

 

Simona Punčochářová

 

 

dle rozvrhu školy…

T

ZŠ Tuháčkova

2008 – 2012

 

Monika Olejníčková

Roman Stejskal

Přípravka na ZŠ Tuháčkova ČT 15-17 hod.
M

ZŠ Hudcova

– Medlánky

2008 – 2012

 

Jitka Hejzlarová a Ivo Šmarda

Přípravka na ZŠ Hudcova v Medlánkách

Út 15:30 – 17:00

ČT 15:30 – 17:00

O

ZŠ Otnice

2008 – 2010

Marcela Gorecká Út

15:00 – 16:00

16:00 – 17:00

Tělocvičny na rok 2018/2019

Pondělí

 

ZŠ Svážná

15:30 – 17:00

 

B – Gorecká

JD Dvořák

(starší žactvo)

Hladká

(dor., starší žactvo)

 

ZŠ Svážná

16:30 až 18:00

Marčík(dor., jun. a st. žactvo 1998 – 2002)

Punčochářová

(1998 – 2003 – dor., jun. a st. žactvo)

Hammacher

(dor., jun., st. žactvo -1999 2004)

Úterý

 

 

 

 

ZŠ Křídlovická velká tělocvična 15:30 – 16:30

 

F2 Homolková

 

ZŠ Křídlovická velká tělocvična 16:30 – 17:30

 

E2 Matysková

 

Gymnázium Vídeňská

16:30 – 18:00

 

E3 Topinková

 
 

Středa

ZŠ Tuháčkova

16:00 – 17:30

 

D2 – Stejskal

Gymnázium Vídeňská

16:30 – 18:00

 

E1 a E4 – Peštálová

F3 – Stehlíková

(Jeřábková)

Čtvrtek ZŠ Tuháčkova

Atletika pro děti do škol – kroužek

15:00 -17:00

(přípravka 2008 – 2011)

Mon. Olejníčková

Roman Stejskal

Gymnázium Vídeňská

16:30 – 18:00

přípravky

 

F1 Ambrosová,

Mrkosová

F4

Hladký a Marčíková

 

 

ZŠ Křídlovická velká tělocvična

16:00 – 17:00

 

C

Bílková a Punčochářová

 

ZŠ Svážná

15:30 až 16:30

 

Atletická školka

Matysková

Pátek

 

ZŠ Tuháčkova

16:00 – 17:30

A – Sláma

Olejníčková M. – žactvo., dor.

 

ZŠ Křídlovická velká tělocvična 16:30 – 18:00

 

D1

Gorecká a Hladká

 

 

 

 

 

QR Code Business Card