Sportovní ples 2024



Tereza Hrazdilová překonala halový klubovní

rekord mladších žákyň v běhu na 1 500 m časem 5:30,77, který držela od roku 2022 Natálie Honzíková časem 5:50,94

17 medailí přivezli naši závodníci

z halového Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých. Z toho 2 zlaté 8 stříbrných a 7 bronzových:

Zlatá medaile
Sec Jan 800 m – dorostenci 1:59,09
Hudečková Lucie 800 m – juniorky 2:19,00
Stříbrná medaile
Horák Tomáš 400 m – dorostenci 51,24
Kunovský Michal 800 m – dorostenci 2:01,15
Kouřilová Soňa 3 000 m – ženy 10:07,06
Křížová Viktorie 400 m – juniorky 56,57
Bezdíčková Dominika 60 m překážek – juniorky 8,71
Brožová-Fialová-Bezdíčková-Křížová 4 x 200 m – ženy 1:44,69 klubovní rekord
Fialová Ema 800 m – dorostenky 2:15,52
Brožová Barbora 60 m překážek – dorostenky 8,78
Bronzová medaile
Křivánek.Sec-Marčík-Žižka 4 x 200 m – muži 1:33,86
Zeman Martin 400 m – dorostenci 51,29
Hráček Filip 1 500 m – dorostenci 4:28,02
Hladíková Monica Dálka – ženy 538
Hladíková-Kouřilová-Marčíková-Smejkalová 4 x 200 m – ženy 1:52,82
Křížová Viktorie 200 m – juniorky 25,35
Dobešová-Topinková-Zmeškalová-Jedličková 4 x 200 m – dorostenky 1:51,57

 

Juniorská štafeta na 4 x 200 m v sestavě

Brožová-Fialová-Bezdíčková-Křížová, překonala časem 1:44,69 halový klubovní rekord žen a juniorek, který drželo z roku 2023 kvarteto děvčat Němcová-Bezdíčková-Křížová-Hudečková časem 1:44,78.

Dominika Bezdíčková překonala vlastní halový

klubovní rekord žen a juniorek v běhu na 60 m překážek nejprve v rozběhu časem 8,77 a ve finále vylepšila ještě čas na 8,71.

Čtyři medaile přivezlo starší žactvo

z halového Mistrovství Moravy a Slezska, z toho 2 zlaté a 2 stříbrné:

Zlatá medaile
Stroblová Kateřina 60 m přek.- žákyně 8,82 8,73 – rozběh
Stroblová Kateřina 150 m – žákyně 18,64
Stříbrná medaile
Hrazdilová Tereza 3 000 m 11:39,74 klubovní rekord žákyň
Eliášová-Kocůrová-Navrátilová-Stroblová 4 x 200 m 1:45,58 klubovní rekord žákyň

Kvarteto Eliášová-Kocůrová-Navrátilová-Stroblová

překonalo halový klubovní rekord starších žákyň ve štafetě na 4 x 200 m časem 1:45,58, který držela z roku 2023 sestava Stroblová-Navrátilová-Brožová-Fialová časem 1:47,52

Mladší žákyně Tereza Hrazdilová překonala

halový klubovní rekord starších žákyň v běhu na 3 000 m časem 11:39,74, který držela z roku 2023 Julie Hojačová časem 13:03,98

Hana Kielarová překonala halový klubovní

rekord žen v běhu na 800 m časem 2:07,68, Hana překonala vlastní rekord z loňského roku, který měl hodnotu 2:08,56

Barbora Brožová překonala halový

klubovní rekord dorostenek v běhu na 60 m překážek časem 8,70, Barbora překonala vlastní rekord z minulého týdne který měl hodnotu 8,73.

Jedenáct medailí vybojovalo starší a mladší

žactvo na Halovém mistrovsví Jihomoravského kraje z toho 3 zlaté, 4 stříbrné a 4 bronzové :

Zlatá medaile
Stroblová Kateřina 60 m přek.- žákyně 9,26
Stroblová Kateřina 150 m – žákyně 18,87
Ryglová Beáta Koule – mladší žákyně 9,89
Stříbrná medaile
Vrbka Jan 60 m – mladší žáci 8,22
Vrbka Jan Dálka – mladší žáci 498
Eliášová Leontýna 60 m přek.- žákyně 9,57
Eliášová Leontýna 300 m – žákyně 42,89
Bronzová medaile
Doležalová Valentýna 1 500 m – žákyně 5:29.47
Kocůrová Kateřina 300 m – žákyně 43,53
Zítková Michaela 60 m přek.- mladší žákyně 11,65
Pavlíček Samuel Výška – mladší žáci 147
QR Code Business Card