4. prázdninové pondělí na Morendě proběhlo
za účasti 52 závodníků ze 16 oddílů. Z výsledků: Pokračovat ve čtení
Orálek třetí na 31. ročníku Rajeckého maratonu
který se konal v sobotu dne 9. srpna. Doběhl v čase 2:41:16
Dan Orálek vyhrál Horňáckou pětadvacítku
ve Velké nad Veličkou konané v sobotu dne 2. srpna. Umístění našich závodníků: Pokračovat ve čtení
3. prázdninové atletické pondělí na Morendě
3. prázdninové atletické pondělí na Morendě | ||||
stadion Vojtova, Brno, 4.8.2014 | ||||
300 m muži – 1. běh | ||||
1. | Tecl Jan | 58 | Troubsko | 48,5 |
2. | Marčík Jiří | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 54,8 |
3. | Konečný Vojtěch | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 55,0 |
4. | Koudelka Petr | 05 | Židlochovice | 58,4 |
300 m muži – 2. běh | ||||
1. | Jahoda Vojtěch | 98 | JAC Brno | 38,8 |
2. | Matoušek Luděk | 00 | BYAC Brno | 38,9 |
3. | Bělák Lukáš | 99 | AC Track&Field Brno | 40,8 |
4. | Hladký Adam | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 42,5 |
300 m muži – 3. běh | ||||
1. | Musil Pavel | 75 | AC Moravská Slavia Brno | 41,4 |
2. | Klimeš Michal | 85 | SK Meteor | 45,0 |
3. | Vecheta Lukáš | 86 | SK Meteor | 46,5 |
4 | Sedláček Pavel | 53 | AC Moravská Slavia Brno | 1:07,3 |
300 m ženy – 1. běh | ||||
1. | Hudečková Lucie | 06 | AC Moravská Slavia Brno | 1:01,7 |
2. | Vojtíšková Valerie | 07 | SC Testudo Brno | 1:28,0 |
3. | Halasová Anežka | 11 | AK Drnovice | 2:20,0 |
300 m ženy – 2. běh | ||||
1. | Hudečková Barbora | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 46,5 |
2. | Kalovská Viktorie | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 49,6 |
3. | Všianská Tereza | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 56,1 |
300 m ženy – 3. běh | ||||
1. | Koláčková Adéla | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 46,3 |
2. | Keberková Anett | 99 | JAC Brno | 49,0 |
3. | Heřmánková Kristýna | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 50,5 |
300 m ženy – 4. běh | ||||
1. | Sklenárová Jennifer | 98 | JAC Brno | 53,4 |
2. | Marčíková Lenka | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 53,5 |
3. | Horáčková Markéta | 91 | SK Meteor | NP |
800 m muži – 1. běh | ||||
1. | Procházka Jakub | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 2:06,7 |
2. | Konečný Aleš | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 2:09,6 |
3. | Schneider Milan | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 2:11,1 |
4. | Zeman Filip | 99 | AHA Vyškov | 2:15,1 |
5. | Hladký Adam | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 2:25,6 |
6. | Jahoda Vojtěch | 98 | JAC Brno | 2:27,7 |
7. | Kalovský Vladimír | 74 | SK SKOL Brno | 2:34,1 |
8. | Hudeček Vojtěch | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 2:35,7 |
9. | Vojtíšek Tomáš | 73 | SC Testudo Brno | 2:37,1 |
10. | Koudelka Petr | 05 | Židlochovice | 3:33,0 |
800 m muži – 2. běh | ||||
1. | Ambros Jakub | 87 | AC Moravská Slavia Brno | 2:03,7 |
2. | Musil Pavel | 75 | AC Moravská Slavia Brno | 2:09,9 |
3. | Chadim Vlastimil | 76 | AC Moravská Slavia Brno | 2:11,9 |
4. | Skyba Martin | 62 | FIT ONLINE | 2:20,5 |
5. | Cabák Ondřej | 88 | Brno | 2:37,4 |
6. | Klimeš Michal | 85 | SK Meteor | 2:42,3 |
7. | Tecl Jan | 58 | Troubsko | 2:42,8 |
8. | Všianský Martin | 86 | SK Meteor | 2:45,6 |
9. | Klein Václav | 86 | Alterna Brno | 2:46,7 |
10. | Vecheta Lukáš | 86 | SK Meteor | 2:50,7 |
11 | Sedláček Pavel | 53 | AC Moravská Slavia Brno | 3:28,1 |
Kundera Zdeněk | 89 | AC Moravská Slavia Brno | NF | |
800 m ženy | ||||
1. | Horáčková Markéta | 91 | SK Meteor | 2:34,7 |
2. | Kalovská Magdaléna | 00 | SK SKOL Brno | 2:51,2 |
3. | Halasová Anna | 03 | AK Drnovice | 2:57,5 |
4. | Všianská Tereza | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 3:08,8 |
5. | Vojtíšková Valerie | 07 | SC Testudo Brno | 4:05,4 |
Koule 7,26 | ||||
1. | Vecheta Lukáš | 86 | SK Meteor | 7,88 |
2. | Janík Martin | 81 | SK Meteor | 7,78 |
3. | Ambros Jakub | 87 | AC Moravská Slavia Brno | 7,67 |
4. | Kalovský Vladimír | 74 | SK SKOL Brno | 7,59 |
5 | Procházka Jakub | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 7,39 |
6 | Klimeš Michal | 85 | SK Meteor | 7,26 |
7 | Klein Václav | 86 | Alterna Brno | 7,06 |
8 | Všianský Martin | 86 | SK Meteor | 6,76 |
9 | Kundera Zdeněk | 89 | AC Moravská Slavia Brno | 6,50 |
Koule 5 kg | ||||
1. | Konečný Aleš | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 8,84 |
Koule 4 kg | ||||
1. | Hladký Adam | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 6,85 |
Koule 2 kg | ||||
1. | Hudeček Vojtěch | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 7,77 |
Koule 4 kg | ||||
1. | Lamprechtová Lucie | 86 | SK Meteor | 7,98 |
2. | Kamenářová Lucie | 86 | SK Meteor | 7,83 |
3. | Janíková Barbara | 86 | SK Meteor | 7,82 |
4 | Horáčková Markéta | 91 | SK Meteor | 6,77 |
5 | Štěpánková Anna | 89 | SK Meteor | 6,66 |
Koule 3 kg | ||||
1. | Klossová Krystýna | 99 | JAC Brno | 10,56 |
2. | Heřmánková Kristýna | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 8,14 |
3 | Marčíková Lenka | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 7,51 |
4 | Kalovská Magdaléna | 00 | SK SKOL Brno | 5,91 |
Koule 2 kg | ||||
1. | Koláčková Adéla | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 8,72 |
2. | Hudečková Barbora | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 7,48 |
3 | Kalovská Viktorie | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 6,92 |
4 | Všianská Tereza | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 6,11 |
5 | Halasová Anna | 03 | AK Drnovice | 4,81 |
Lubomír Křivánek | Ladislav Zouhar v.r. | |||
hlavní rozhodčí | ředitel závodů |
Počet startujících na pondělních prázdninových mítincích na Vojtové v roce 2014 | |||||||
Klub | 21.7. | 28.7. | 4.8. | 11.8. | 18.8. | Součet | |
1 | AC Moravská Slavia Brno | 10 | 14 | 19 | 43 | ||
2 | SK Meteor Brno | 6 | 9 | 9 | 24 | ||
3 | SK Speed Brno | 6 | 6 | ||||
4 | Brno | 1 | 3 | 1 | 5 | ||
5 | JAC Brno | 1 | 4 | 5 | |||
6 | AC Track & Field Brno | 1 | 1 | 1 | 3 | ||
7 | AK Drnovice | 1 | 2 | 3 | |||
8 | TTK Brno | 1 | 1 | 2 | |||
9 | SC Testudo Brno | 2 | 2 | ||||
10 | Fit on line | 1 | 1 | 2 | |||
11 | Troubsko | 1 | 1 | 2 | |||
12 | SC Testudo Brno | 2 | 2 | ||||
13 | SK SKOL Brno | 2 | 2 | ||||
14 | TJ Znojmo | 1 | 1 | ||||
15 | AHA Vyškov | 1 | 1 | ||||
16 | Alterna Brno | 1 | 1 | ||||
17 | BYAC Brno | 1 | 1 | ||||
18 | Židlochovice | 1 | 1 | ||||
CELKEM | 20 | 40 | 46 | 0 | 0 | 106 |
Na třetím prázdninovém pondělí na Morendě
startovalo 46 závodníků ze 14 oddílů a už tradičně v letošním roce závody Pokračovat ve čtení
Lukáš Olejníček vybojoval stříbro na MČR
v běhu na 3 000 m překážek časem 9:02,62. Má tak úplnou sadu z MČR Pokračovat ve čtení
Alžběta Jeřábková překonala klubovní rekord
žákyň v běhu na 400 m časem 1:03,3, překonala tak rekord který v žákovské Pokračovat ve čtení
Dvě zlaté medaile přivezli naši veteráni
z MČR v maratonu, které se konalo v Praze dne 27. července. Pokračovat ve čtení
František Mahovský překonal rekord stadionu
v běhu na 1 500 m časem 4:07,8 na 2. Prázdninovém atletickém mítinku na Morendě Pokračovat ve čtení
2. Prázdninové atletické pondělí na Morendě
2. prázdninové atletické pondělí na Morendě | |||||
stadion Vojtova, Brno, 28.7.2014 | |||||
150 m muži – 1. běh | |||||
1. | Bělák Lukáš | 99 | AC Track&Field Brno | 19,2 | |
2. | Adam Hladký | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 20,0 | |
3. | Veleba Viktor | 01 | SK Speed Brno | 20,5 | |
4. | Brtník Tomáš | 02 | SK Speed Brno | 23,5 | |
150 m muži – 2. běh | |||||
1. | Klimeš Michal | 85 | SK Meteor Brno | 19,9 | |
2. | Vecheta Lukáš | 86 | SK Meteor Brno | 20,7 | |
3. | Cabák Ondřej | 88 | Brno | 21,8 | |
4. | Vojtíšek Tomáš | 73 | SC Testudo Brno | 23,8 | |
150 m ženy – 1. běh | |||||
1. | Jeřábková Alžběta | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 20,3 | |
2. | Koláčková Adéla | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 21,3 | |
3. | Dobešová Pavlína | 07 | AC Moravská Slavia Brno | 28,0 | |
4. | Dobešová Petra | 08 | AC Moravská Slavia Brno | 33,1 | |
150 m ženy – 2. běh | |||||
1. | Božková Kateřina | 98 | SK Speed Brno | 19,6 | |
2. | Šmerdová Veronika | 01 | SK Speed Brno | 19,7 | |
3. | Hudečková Lucie | 06 | AC Moravská Slavia Brno | 26,5 | |
150 m ženy – 3. běh | |||||
1. | Lamprechtová Lucie | 86 | SK Meteor Brno | 24,0 | |
2. | Brtníková Marie | 07 | SK Speed Brno | 32,4 | |
3. | Vojtíšková Valerie | 07 | SC Testudo Brno | 34,2 | |
400 m muži – 1. běh | |||||
1. | Brtník Jiří | 00 | SK Speed Brno | 1:02,2 | |
2. | Tecl Jan | 58 | Troubsko | 1:09,6 | |
3. | Hudeček Vojtěch | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 1:10,6 | |
4. | Sedláček Pavel | 53 | AC Moravská Slavia Brno | 1:32,9 | |
400 m muži – 2. běh | |||||
1. | Cabák Ondřej | 88 | Brno | 1:08,5 | |
2. | Vojtíšek Tomáš | 73 | SC Testudo Brno | 1:11,8 | |
400 m muži – 3. běh | |||||
1. | Hájek Lukáš | 94 | Brno | 56,1 | |
2. | Hrubý Lukáš | 92 | TJ Znojmo | 58,3 | |
3. | Všianský Martin | 86 | SK Meteor Brno | 1:11,3 | |
400 m ženy – 1. běh | |||||
1. | Hudečková Lucie | 06 | AC Moravská Slavia Brno | 1:26,2 | |
2. | Dobešová Pavlína | 07 | AC Moravská Slavia Brno | 1:42,2 | |
3. | Dobešová Petra | 08 | AC Moravská Slavia Brno | 1:54,0 | |
400 m ženy – 2. běh | |||||
1. | Jeřábková Alžběta | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 1:03,3 | |
2. | Koláčková Adéla | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 1:06,4 | |
3. | Hudečková Barbora | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 1:07,1 | |
400 m ženy – 3. běh | |||||
1. | Horáčková Markéta | 91 | SK Meteor Brno | 1:09,5 | |
2. | Lamprechtová Lucie | 86 | SK Meteor Brno | 1:18,5 | |
3. | Kamenářová Lucie | 86 | SK Meteor Brno | 1:22,8 | |
4. | Štěpánková Anna | 89 | SK Meteor Brno | 1:32,7 | |
1 500 m muži | |||||
1. | Mahovský František | 83 | AC Moravská Slavia Brno | 4:07,8 | rekord stadionu |
2. | Procházka Jakub | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 4:31,3 | |
3. | Fiala Jan | 72 | AC Moravská Slavia Brno | 4:53,6 | |
4. | Klíma Miroslav | 75 | Brno | 4:56,7 | |
5. | Skyba Martin | 62 | Fit on line | 4:56,9 | |
6. | Hladký Adam | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 5:11,1 | |
7. | Cabák Ondřej | 88 | Brno | 5:17,7 | |
8. | Vojtíšek Tomáš | 73 | SC Testudo Brno | 5:41,6 | |
9. | Tecl Jan | 58 | Troubsko | 5:56,9 | |
10. | Janík Martin | 81 | SK Meteor Brno | 6:13,5 | |
11. | Vecheta Lukáš | 86 | SK Meteor Brno | 6:37,9 | |
12. | Sedláček Pavel | 53 | AC Moravská Slavia Brno | 6:58,5 | |
13. | Kubík Radomír | 64 | TK Brno | 7:02,4 | |
Ambros Jakub | 87 | AC Moravská Slavia Brno | DNF | ||
1 500 m ženy | |||||
1. | Janíková Barbara | 86 | SK Meteor Brno | 5:59,7 | |
2. | Lamprechtová Lucie | 86 | SK Meteor Brno | 6:18,2 | |
Horáčková Markéta | 91 | SK Meteor Brno | DNF | ||
Výška muži | |||||
1. | Vecheta Lukáš | 86 | SK Meteor Brno | 150 | |
2. | Klimeš Michal | 85 | SK Meteor Brno | 145 | |
3. | Janík Martin | 81 | SK Meteor Brno | 140 | |
4. | Hudeček Vojtěch | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 115 | |
Všianský Martin | 86 | SK Meteor Brno | 0 | ||
Výška ženy | |||||
1. | Krejčiříková Klára | 02 | JAC Brno | 140 | |
2.= | Horáčková Markéta | 91 | SK Meteor Brno | 125 | |
2.= | Kamenářová Lucie | 86 | SK Meteor Brno | 125 | |
4. | Hudečková Barbora | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 115 | |
Štěpánková Anna | 89 | SK Meteor Brno | 0 | ||
Lubomír Křivánek v.r. | Ladislav Zouhar v.r. | ||||
hlavní rozhodčí | ředitel závodů |
Počet startujících na pondělních prázdninových mítincích na Vojtové v roce 2014 | |||||||
Klub | 21.7. | 28.7. | 4.8. | 11.8. | 18.8. | Součet | |
1 | AC Moravská Slavia Brno | 10 | 14 | 24 | |||
2 | SK Meteor Brno | 6 | 9 | 15 | |||
3 | SK Speed Brno | 6 | 6 | ||||
4 | Brno | 1 | 3 | 4 | |||
5 | AC Track & Field Brno | 1 | 1 | 2 | |||
6 | TTK Brno | 1 | 1 | 2 | |||
7 | SC Testudo Brno | 2 | 2 | ||||
8 | AK Drnovice | 1 | 1 | ||||
9 | Fit on line | 1 | 1 | ||||
10 | JAC Brno | 1 | 1 | ||||
11 | TJ Znojmo | 1 | 1 | ||||
12 | Troubsko | 1 | 1 | ||||
CELKEM | 20 | 40 | 0 | 0 | 0 | 60 |