3. prázdninové atletické pondělí na Morendě

3. prázdninové atletické pondělí na Morendě
stadion Vojtova,   Brno, 4.8.2014
300 m muži – 1. běh
1. Tecl Jan 58 Troubsko 48,5
2. Marčík Jiří 04 AC Moravská Slavia Brno 54,8
3. Konečný Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno 55,0
4. Koudelka Petr 05 Židlochovice 58,4
300 m muži – 2. běh
1. Jahoda Vojtěch 98 JAC Brno 38,8
2. Matoušek Luděk 00 BYAC Brno 38,9
3. Bělák Lukáš 99 AC Track&Field Brno 40,8
4. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 42,5
300 m muži – 3. běh
1. Musil Pavel 75 AC Moravská Slavia Brno 41,4
2. Klimeš Michal 85 SK Meteor 45,0
3. Vecheta Lukáš 86 SK Meteor 46,5
4 Sedláček Pavel 53 AC Moravská Slavia Brno  1:07,3
300 m ženy – 1. běh
1. Hudečková Lucie 06 AC Moravská Slavia Brno  1:01,7
2. Vojtíšková Valerie 07 SC Testudo Brno  1:28,0
3. Halasová Anežka 11 AK Drnovice  2:20,0
300 m ženy – 2. běh
1. Hudečková Barbora 03 AC Moravská Slavia Brno 46,5
2. Kalovská Viktorie 02 AC Moravská Slavia Brno 49,6
3. Všianská Tereza 03 AC Moravská Slavia Brno 56,1
300 m ženy – 3. běh
1. Koláčková Adéla 01 AC Moravská Slavia Brno 46,3
2. Keberková Anett 99 JAC Brno 49,0
3. Heřmánková Kristýna 99 AC Moravská Slavia Brno 50,5
300 m ženy – 4. běh
1. Sklenárová Jennifer 98 JAC Brno 53,4
2. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 53,5
3. Horáčková Markéta 91 SK Meteor NP
800 m muži – 1. běh
1. Procházka Jakub 94 AC Moravská Slavia Brno  2:06,7
2. Konečný Aleš 97 AC Moravská Slavia Brno  2:09,6
3. Schneider Milan 96 AC Moravská Slavia Brno  2:11,1
4. Zeman Filip 99 AHA Vyškov  2:15,1
5. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno  2:25,6
6. Jahoda Vojtěch 98 JAC Brno  2:27,7
7. Kalovský Vladimír 74 SK SKOL Brno  2:34,1
8. Hudeček Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno  2:35,7
9. Vojtíšek Tomáš 73 SC Testudo Brno  2:37,1
10. Koudelka Petr 05 Židlochovice  3:33,0
800 m muži – 2. běh
1. Ambros Jakub 87 AC Moravská Slavia Brno  2:03,7
2. Musil Pavel 75 AC Moravská Slavia Brno  2:09,9
3. Chadim Vlastimil 76 AC Moravská Slavia Brno  2:11,9
4. Skyba Martin 62 FIT ONLINE  2:20,5
5. Cabák Ondřej 88 Brno  2:37,4
6. Klimeš Michal 85 SK Meteor  2:42,3
7. Tecl Jan 58 Troubsko  2:42,8
8. Všianský Martin 86 SK Meteor  2:45,6
9. Klein Václav 86 Alterna Brno  2:46,7
10. Vecheta Lukáš 86 SK Meteor  2:50,7
11 Sedláček Pavel 53 AC Moravská Slavia Brno  3:28,1
Kundera Zdeněk 89 AC Moravská Slavia Brno NF
800 m ženy
1. Horáčková Markéta 91 SK Meteor  2:34,7
2. Kalovská Magdaléna 00 SK SKOL Brno  2:51,2
3. Halasová Anna 03 AK Drnovice  2:57,5
4. Všianská Tereza 03 AC Moravská Slavia Brno  3:08,8
5. Vojtíšková Valerie 07 SC Testudo Brno  4:05,4
Koule 7,26
1. Vecheta Lukáš 86 SK Meteor 7,88
2. Janík Martin 81 SK Meteor 7,78
3. Ambros Jakub 87 AC Moravská Slavia Brno 7,67
4. Kalovský Vladimír 74 SK SKOL Brno 7,59
5 Procházka Jakub 94 AC Moravská Slavia Brno 7,39
6 Klimeš Michal 85 SK Meteor 7,26
7 Klein Václav 86 Alterna Brno 7,06
8 Všianský Martin 86 SK Meteor 6,76
9 Kundera Zdeněk 89 AC Moravská Slavia Brno 6,50
Koule 5 kg
1. Konečný Aleš 97 AC Moravská Slavia Brno 8,84
Koule 4 kg
1. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 6,85
Koule 2 kg
1. Hudeček Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno 7,77
Koule 4 kg
1. Lamprechtová Lucie 86 SK Meteor 7,98
2. Kamenářová Lucie 86 SK Meteor 7,83
3. Janíková Barbara 86 SK Meteor 7,82
4 Horáčková Markéta 91 SK Meteor 6,77
5 Štěpánková Anna 89 SK Meteor 6,66
Koule 3 kg
1. Klossová Krystýna 99 JAC Brno 10,56
2. Heřmánková Kristýna 99 AC Moravská Slavia Brno 8,14
3 Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 7,51
4 Kalovská Magdaléna 00 SK SKOL Brno 5,91
Koule 2 kg
1. Koláčková Adéla 01 AC Moravská Slavia Brno 8,72
2. Hudečková Barbora 03 AC Moravská Slavia Brno 7,48
3 Kalovská Viktorie 02 AC Moravská Slavia Brno 6,92
4 Všianská Tereza 03 AC Moravská Slavia Brno 6,11
5 Halasová Anna 03 AK Drnovice 4,81
Lubomír Křivánek Ladislav Zouhar v.r.
hlavní rozhodčí                   ředitel závodů
Počet startujících na   pondělních prázdninových mítincích na Vojtové v roce 2014
Klub 21.7. 28.7. 4.8. 11.8. 18.8. Součet
1 AC Moravská Slavia Brno 10 14 19 43
2 SK Meteor Brno 6 9 9 24
3 SK Speed Brno 6 6
4 Brno 1 3 1 5
5 JAC Brno 1 4 5
6 AC Track & Field Brno 1 1 1 3
7 AK Drnovice 1 2 3
8 TTK Brno 1 1 2
9 SC Testudo Brno 2 2
10 Fit on line 1 1 2
11 Troubsko 1 1 2
12 SC Testudo Brno 2 2
13 SK SKOL Brno 2 2
14 TJ Znojmo 1 1
15 AHA Vyškov 1 1
16 Alterna Brno 1 1
17 BYAC Brno 1 1
18 Židlochovice 1 1
CELKEM 20 40 46 0 0 106

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card