2. Prázdninové atletické pondělí na Morendě

2. prázdninové atletické pondělí na Morendě
stadion Vojtova,   Brno, 28.7.2014
150 m muži – 1. běh
1. Bělák Lukáš 99 AC Track&Field Brno 19,2
2. Adam Hladký 00 AC Moravská Slavia Brno 20,0
3. Veleba Viktor 01 SK Speed Brno 20,5
4. Brtník Tomáš 02 SK Speed Brno 23,5
150 m muži – 2. běh
1. Klimeš Michal 85 SK Meteor Brno 19,9
2. Vecheta Lukáš 86 SK Meteor Brno 20,7
3. Cabák Ondřej 88 Brno 21,8
4. Vojtíšek Tomáš 73 SC Testudo Brno 23,8
150 m ženy – 1. běh
1. Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno 20,3
2. Koláčková Adéla 01 AC Moravská Slavia Brno 21,3
3. Dobešová Pavlína 07 AC Moravská Slavia Brno 28,0
4. Dobešová Petra 08 AC Moravská Slavia Brno 33,1
150 m ženy – 2. běh
1. Božková Kateřina 98 SK Speed Brno 19,6
2. Šmerdová Veronika 01 SK Speed Brno 19,7
3. Hudečková Lucie 06 AC Moravská Slavia Brno 26,5
150 m ženy – 3. běh
1. Lamprechtová Lucie 86 SK Meteor Brno 24,0
2. Brtníková Marie 07 SK Speed Brno 32,4
3. Vojtíšková Valerie 07 SC Testudo Brno 34,2
400 m muži – 1. běh
1. Brtník Jiří 00 SK Speed Brno  1:02,2
2. Tecl Jan 58 Troubsko  1:09,6
3. Hudeček Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno  1:10,6
4. Sedláček Pavel 53 AC Moravská Slavia Brno  1:32,9
400 m muži – 2. běh
1. Cabák Ondřej 88 Brno  1:08,5
2. Vojtíšek Tomáš 73 SC Testudo Brno  1:11,8
400 m muži – 3. běh
1. Hájek Lukáš 94 Brno 56,1
2. Hrubý Lukáš 92 TJ Znojmo 58,3
3. Všianský Martin 86 SK Meteor Brno  1:11,3
400 m ženy – 1. běh
1. Hudečková Lucie 06 AC Moravská Slavia Brno  1:26,2
2. Dobešová Pavlína 07 AC Moravská Slavia Brno  1:42,2
3. Dobešová Petra 08 AC Moravská Slavia Brno  1:54,0
400 m ženy – 2. běh
1. Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno  1:03,3
2. Koláčková Adéla 01 AC Moravská Slavia Brno  1:06,4
3. Hudečková Barbora 03 AC Moravská Slavia Brno  1:07,1
400 m ženy – 3. běh
1. Horáčková Markéta 91 SK Meteor Brno  1:09,5
2. Lamprechtová Lucie 86 SK Meteor Brno  1:18,5
3. Kamenářová Lucie 86 SK Meteor Brno  1:22,8
4. Štěpánková Anna 89 SK Meteor Brno  1:32,7
1 500 m muži
1. Mahovský František 83 AC Moravská Slavia Brno  4:07,8 rekord stadionu
2. Procházka Jakub 94 AC Moravská Slavia Brno  4:31,3
3. Fiala Jan 72 AC Moravská Slavia Brno  4:53,6
4. Klíma Miroslav 75 Brno  4:56,7
5. Skyba Martin 62 Fit on line  4:56,9
6. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno  5:11,1
7. Cabák Ondřej 88 Brno  5:17,7
8. Vojtíšek Tomáš 73 SC Testudo Brno  5:41,6
9. Tecl Jan 58 Troubsko  5:56,9
10. Janík Martin 81 SK Meteor Brno  6:13,5
11. Vecheta Lukáš 86 SK Meteor Brno  6:37,9
12. Sedláček Pavel 53 AC Moravská Slavia Brno  6:58,5
13. Kubík Radomír 64 TK Brno  7:02,4
Ambros Jakub 87 AC Moravská Slavia Brno DNF
1 500 m ženy
1. Janíková Barbara 86 SK Meteor Brno  5:59,7
2. Lamprechtová Lucie 86 SK Meteor Brno  6:18,2
Horáčková Markéta 91 SK Meteor Brno DNF
Výška muži
1. Vecheta Lukáš 86 SK Meteor Brno 150
2. Klimeš Michal 85 SK Meteor Brno 145
3. Janík Martin 81 SK Meteor Brno 140
4. Hudeček Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno 115
Všianský Martin 86 SK Meteor Brno 0
Výška ženy
1. Krejčiříková Klára 02 JAC Brno 140
2.= Horáčková Markéta 91 SK Meteor Brno 125
2.= Kamenářová Lucie 86 SK Meteor Brno 125
4. Hudečková Barbora 03 AC Moravská Slavia Brno 115
Štěpánková Anna 89 SK Meteor Brno 0
Lubomír Křivánek v.r. Ladislav Zouhar v.r.
hlavní rozhodčí                   ředitel závodů
Počet startujících na   pondělních prázdninových mítincích na Vojtové v roce 2014
Klub 21.7. 28.7. 4.8. 11.8. 18.8. Součet
1 AC Moravská Slavia Brno 10 14 24
2 SK Meteor Brno 6 9 15
3 SK Speed Brno 6 6
4 Brno 1 3 4
5 AC Track & Field Brno 1 1 2
6 TTK Brno 1 1 2
7 SC Testudo Brno 2 2
8 AK Drnovice 1 1
9 Fit on line 1 1
10 JAC Brno 1 1
11 TJ Znojmo 1 1
12 Troubsko 1 1
CELKEM 20 40 0 0 0 60

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card