Dorostenka Ema Fialová překonala halový

rekord JmKAS, Brna juniorek a dorostenek v běhu na 600 m časem 1:37,12, juniorek držela od roku 2016 OPetra Herzogová z AK Olymp Brno časem 1:38,11, dorostenek od roku 2019 držela Natálie Hluší z SK Speed Brno časem 1:38.58, klubovní rekord juniorek a dorostenek držela      od roku  2020 žákyňka Lucie Hudečková časem 1:37,67

 

Michal Kunovský překonal halový rekord

Jižní Moravy, Brna a klubu v běhu na 600 m časem 1:25,67, rekord Jižní Moravy držel z roku 2023 Lukáš Přikryl z Fenix sport Blansko časem 1:26,05, Brna z roku 2020 Vojtěch Krčma z Univerzity Brno časem 1:28,15, Moravské Slavie z roku 2015 Dominik Klaška časem 1:28,99.

Junior Matyáš Oral překonala halový

klubovní rekord mužů a juniorů v běhu na 600 m časem 1:214,36, který od roku 2019 držel Tomáš Dvořák časem 1:25,97

Martin Zeman překonal halový dorostenecký

rekord Jižní Moravy, Brna a klubu v běhu na 150 m časem 17,14, rekord Jižní Moravy a Brna drželi časem 17,16 dva atleti JAC Brno z roku 2020 Jan Václav Ondráček, v roce 2022 je vyrovnal David Kovář, rekord Moravské Slavie držel z roku 2022 Martin Martečík časem 17,60.

Výsledky atletů Moravské Slavie Brno v roce 2024 stav k 19.5.2024

MUŽI

60 m

7,25 5 B František Křivánek 01.07.02 – 03.02. – Ostrava

7,43 -2,6 2 D Pavel Peksa 01.09.04 – 01.05. – Blansko

7,48 4 E Jan Čertek 17.09.03 – 03.02. – Ostrava

7,51 4 D Jiří Marčík 19.02.04 – 06.01. – Ostrava

100 m

11,45 -0,8 8 František Křivánek 01.07.02 – 08.05. – Ostrava

11,57 -4,9 1 A Pavel Peksa 01.09.04 – 01.05. – Blansko

11,57 -1,9 1 Rudolf Žižka 07.04.04 – 11.05. – Hodonín

12,01 -1,5 3 B Jiří Marčík 19.02.04 – 01.05. – Blansko

150 m

17,42 2 F František Křivánek 01.07.02 – 06.01. – Ostrava

17,98 5 G Jan Čertek 17.09.03 – 06.01. – Ostrava

200 m

23,26 4 B Rudolf Žižka 07.04.04 – 13.01. – Ostrava

23,44 +0,1 2 B Jiří Marčík 19.02.04 – 11.05. – Hodonín

23,50 2 A František Křivánek 01.07.02 – 26.01. – Ostrava

24,38 -1,4 1 C Pavel Novosad 23.07.04 – 11.05. – Hodonín

24,41 3 E Jan Čertek 17.09.03 – 13.01. – Ostrava

400 m

49,41 3 A Rudolf Žižka 07.04.04 – 11.05. – Hodnín

53,77 5 A Adam Ševčík 13.08.00 – 15.02. – Ostrava

55,18 4 B Jiří Marčík 19.02.04 – 11.05. – Hodonín

800 m

2:00,62 5 A Pavel Novosad 23.07.04 – 11.05. – Hodonín

2:05,91 6 Adam Ševčík 13.08.00 – 03.02. – Ostrava

2:08,20 2 B Tomáš Brzobohatý 22.09.02 – 01.05. – Blansko

2:21,57 3 Vlastimil Chadim 13.10.76 – 24.02. – Jablonec nad Nisou

1 500 m

4:17,84 7 Tomáš Brzobohatý 22.09.02 – 08.05. – Ostrava

4:20,67 4 Jindřich Martinec 07.02.85 – 11.05. – Hodonín

4:21,09 5 František Mahovský 22.12.83 – 11.05. – Hodonín

4:37,38 12 B Adam Ševčík 13.08.00 – 15.02. – Ostrava

4:37,82 ms Martin Klvaňa 18.05.81 – 11.05. – Hodonín

3 000 m

9:23,07 5 Tomáš Brzobohatý 22.09.02 – 03.02. – Ostrava

5 000 m

16:05,30 4 František Mahovský 22.12.83 – 11.05. – Hodonín

16:08,23 5 Jindřich Martinec 07.02.85 – 11.05. – Hodonín

16:53,90 8 Tomáš Brzobohatý 22.09.02 – 11.05. – Hodonín

Půlmaratón

1:17:56 25 Jindřich Martinec 07.02.85 – 13.04. – Pardubice

1:19:26 28 Tomáš Brzobohatý 22.09.02 – 13.04. – Pardubice

1:30:55 4 Tomáš Hrdina 10.10.79 – 01.01. – Brno

1:35:10 78 František Slatina 25.01.66 – 14.04. – Brno

1:35:30 79 Tomáš Bůbela 01.04.71 – 14.04. – Brno

1:45,56 255 Petr Svoboda 15.10.68 – 13.04. – Pardubice

2:01:38 730 Ivan Kopeček 03.03.49 – 13.04. – Pardubice

Maratón

3:01:33,6 1 Daniel Orálek 29.03.70 – 13.01. – Třebovice

60 m překážek

8,87 3 Jan Čertek 17.09.03 – 06.01. – Ostrava

400 m překážek

57,94 2 Pavel Novosad 23.07.04 – 08.05. – Ostrava

Výška

174 9 Roman Stejskal 14.01.91 – 11.05 – Hodonín

Koule 7,26 kg

14,61 5 Martin Kollár 18.09.80 – 08.05. – Ostrava

10,90 8 Roman Stejskal 14.01.91 – 11.05 – Hodonín

Oštěp 800 g

39,02 9 Roman Stejskal 14.01.91 – 11.05 – Hodonín

Chůze 5 000 m

32:58,88 6 Tomáš Vojtíšek 24.11.73 – 21.01. – Ostrava

Chůze 10 000 m

1:07:35,06 11 Tomáš Vojtíšek 24.11.73 – 28.04. – Nové Město nad Metují

Chůze 10 km

1:04:09 Tomáš Vojtíšek 24.11.73 12.05. – Olomouc

Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/

2 117 2 František Křivánek 01.07.02 – 01.05. – Blansko

/7,40-11,81-24,11/

1 950 3 Jiří Marčík 19.02.04 – 01.05. – Blansko

/7,72-12,01-24,40/

Pavel Peksa 01.09.04 – 01.05. – Blansko

/7,43-11,57-0/

Štafeta 4 x 100 m

44,35 2 A Žižka-Zeman-Sedlecký-Pella – 11.05. – Hodonín

Štafeta 4 x 200 m

1:33,86 3 Křivánek-Sec-Marčík-Žižka – 03.02. – Ostrava

Štafeta 4 x 400 m

3:36,64 2 Křivánek-Merčík-Žižka-Novosad – 08.05. – Ostrava

JUNIOŘI /18-19 let/

60 m

7,72 -3,8 3 C Patrik Pastorek 09.03.05 – 01.05. – Blansko

8,14 6 E Kryštof Rybníkář 23.03.06 – 06.01. – Ostrava

100 m

11,71 +0,3 2 B Martin Sedlecký 03.03.06 – 11.05. – Hodonín

11,73 -2,6 1 B Patrik Pastorek 09.03.05 – 11.05. – Hodonín

12,53 +0,3 ms Kryštof Rybníkář 23.03.06 – 11.05. – Hodonín

150 m

19,47 5 I Kryštof Rybníkář 23.03.06 – 06.01. – Ostrava

200 m

23,03 +0,8 MS Martin Sedlecký 03.03.06 – 05.05. – Ostrava

23,27 -0,1 1 B Patrik Pastorek 09.03.05 – 11.05. – Hodonín

24,80 6 H Kryštof Hanek 28.01.05 – 23.01. – Ostrava

25,53 -1,4 ms Kryštof Rybníkář 23.03.06 – 11.05. – Hodonín

300 m

37,67 1 G Kryštof Hanek 28.01.05 – 06.01. – Ostrava

38,10 5 D Matyáš Oral 26.12.06 – 06.01. – Ostrava

38,80 4 G Matěj Křivánek 09.11.05 – 06.01. – Ostrava

400 m

51,35 5 A Štěpán Hanek 28.01.05 – 13.01. – Ostrava

51,99 3 C Kryštof Hanek 28.01.05 – 23.01. – Ostrava

52,38 4 B Matyáš Oral 26.12.06 – 13.01. – Ostrava

52,96 4 A Vojtěch Fic 16.12.05 – 08.05. – Ostrava

53,51 6 C Adam Neugebauer 22.05.05 – 23.01. – Ostrava

56,83 3 B Matěj Křivánek 09.11.05 – 08.05. – Ostrava

600 m

1:24,36 6 A Matyáš Oral 26.12.06 – 06.01. – Ostrava-klubovní rekord

1:25,10 8 A Kryštof Hanek 28.01.05 – 06.01. – Ostrava

1:29,88 5 B Matěj Křivánek 09.11.05 – 06.01. – Ostrava

800 m

1:57,86 4 Matyáš Oral 26.12.06 – 13.01. – Ostrava

1:59,25 3 Vojtěch Fic 16.12.05 – 08.05. – Ostrava

2:09,65 3 B Matěj Křivánek 09.11.05 – 01.05. – Blansko

1 000 m

2:40,00 7 A Vojtěch Fic 16.12.05 – 06.01. – Ostrava

1 500 m

4:01,86 ms Vojtěch Fic 16.12.05 – 11.05. – Uherské Hradiště

4:05,26 4 A Adam Zřídkaveselý 11.11.05 – 15.02. – Ostrava

3 000 m

8:55,72 1 Vojtěch Fic 16.12.05 – 05.05. – Ostravaklubovní rekord

60 m překážek

8,53 3 Štěpán Hanek 28.01.05 – 13.01. – Ostrava

1 500 m překážek

5:27,19 2 Matěj Křivánek 09.11.05 – 01.05. – Blansko

Dálka

673 +1,8 4 Martin Sedlecký 03.03.06 – 18.05. – Olomouc

579 +0,0 10 Patrik Pastorek 09.03.05 – 11.05. – Hodonín

Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/

1 937 4 Patrik Pastorek 09.03.05 – 01.05. – Blansko

/7,72-12,12-24,31/

1 200 Kryštof Rybníkář 23.03.06 – 01.05. – Blansko

/9,75-12,89-25,69/

Štafeta 4 x 400 m

3:36,19 1 Fic-Sec-Sedlecký-Pastorek – 08.05. – Ostrava

DOROSTENCI /16-17 let/

60 m

7,26 2 A Tomáš Horák 05.03.08 – 13.01. – Ostrava

7,38 2 A Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 20.01. – Ostrava

7,50 1 B David Pella 24.11.08 – 20.01. – Ostrava

150 m

17,14 5 C Martin Zeman 27.03.08 – 06.01. – OstravaRekord Jižní Moravy

17,99 4 F David Pella 24.11.08 – 06.01. – Ostrava

18,51 2 Ch Matěj Dujka 27.04.08 – 06.01. – Ostrava

19,93 6 Ch Ondřej Stejskal 20.02.08 – 06.01. – Ostrava

100 m

11,78 +2,0 3 D Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 11.05. – Hodonín

11,90 -0,4 1 D David Pella 24.11.08 – 08.05. – Ostrava

200 m

22,96 3 A Tomáš Horák 05.03.08 – 13.01. – Ostrava

23,19 -0,2 2 D Martin Zeman 27.03.08 – 11.05. – Hodonín

23,60 1 G David Pella 24.11.08 – 15.02. – Ostrava

23,95 ms Jan Sec 24.04.07 – 11.02. – Ostrava

24,73 +0,7 3 C Matěj Dujka 27.04.08 – 08.05. – Ostrava

24,85 +0,0 6 C Michal Kunovský 21.05.07 – 05.05. – Ostrava

26,19 -0,6 8 D Ondřej Stejskal 20.02.08 – 05.05. – Ostrava

300 m

36,11 2 D Martin Zeman 27.03.08 – 06.01. – Ostrava

38,48 1 G Michal Kunovský 21.05.07 – 06.01. – Ostrava

400 m

50,25 2 A Tomáš Horák 05.03.08 – 16.01. – Ostrava

50,82 2 B Martin Zeman 27.03.08 – 15.02. – Ostrava

51,40 ms Jan Sec 24.04.07 – 11.02. – Ostrava

53,11 3 B Michal Kunovský 21.05.07 – 03.02. – Ostrava

54,98 7 A Matěj Dujka 27.04.08 – 05.05. – Ostrava

600 m

1:25,67 10 A Michal Kunovský 21.05.07 – 06.01. – OstravaRekord Jižní Moravy

1:31,20 8 B Jan Slavík 25.11.08 – 06.01. – Ostrava

1:31,80 9 B Matěj Dujka 27.04.08 – 06.01. – Ostrava

800 m

1:58,33 1 A Jan Sec 24.04.07 – 18.05. – Olomouc

1:59,19 2 Michal Kunovský 21.05.07 – 05.05. – Ostrava

2:06,83 9 A Matěj Dujka 27.04.08 – 11.05. – Hodonín

2:07,50 5 Filip Hráček 29.04.08 – 26.01. – Ostrava

1 000 m

2:43,97 10 A Jan Sec 24.04.07 – 06.01. – Ostrava

2:50,87 5 B Filip Hráček 29.04.08 – 06.01. – Ostrava

3:00,62 5 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 20.01. – Ostrava

1 500 m

4:20,95 13 A Jan Sec 24.04.07 – 15.02. – Ostrava

4:24,41 5 B Filip Hráček 29.04.08 – 15.02. – Ostrava

4:45,30 9 Tomáš Mezera 01.06.08 – 13.01. – Ostrava

3 000 m

10:33,69 4 Tomáš Mezera 01.06.08 – 08.05. – Ostrava

60 m překážek

8,68 4 A Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 21.01. – Ostrava

9,50 6 B Ondřej Stejskal 20.02.08 – 06.01. – Ostrava

110 m překážek

16,57 -0,4 1 B Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 08.05. – Ostrava

17,46 +0,1 3 Ondřej Stejskal 20.02.08 – 05.05. – Ostrava

Dálka

654 4 David Pella 24.11.08 – 23.01. – Ostrava

635 10 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 10.02. – Praha

Výška

171 6 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 20.01. – Ostrava

Tyč

320 7 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 21.01. – Ostrava

Koule 5 kg

11,69 2 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 20.01. – Ostrava

Oštěp 700 g

37,67 15 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 08.05. – Ostrava

Sedmiboj (60 m-dálka-koule 6 kg-výška-60 m přek.-tyč-1 000 m)

4 409 1 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 20.01. – Ostrava

/7,38-622-11,69-171-8,68-320-3:00,62/

Štafeta 4 x 100 m

47,20 3 Dujka-Kunovský-Pella-Stejskal – 05.05. – Ostrava

Štafeta 4 x 200 m

1:33,23 2 A Horák-Sec-Pella-Zeman – 25.02. – Ostrava

STARŠÍ ŽÁCI /14 – 15 let/

50 m

7,70 3 A Vít Látal 14.07.10 – 06.01. – Brno

60 m

7,99 +0,5 2 B Mikuláš Lang 20.11.09 – 19.05. – Vyškov

8,25 +0,8 1 B Dan Krejza 11.03.10 – 19.05. – Vyškov

8,34 -0,3 4 C Tomáš Korbička 26.10.09 – 12.05. – Znojmo

8,84 -2,8 2 C Matěj Knesl 22.10.10 – 02.05. – Brno

9,01 +2,0 5 A Jan Procházka 26.04.09 – 12.05. – Znojmo

9,06 6 E Vít Látal 14.07.10 – 26.01. – Ostrava

9,12 -1,6 6 B Matyáš Sapák 17.06.10 – 27.04. – Blansko

9,9 David Novák 03.11.10 – 19.04. – Brno

150 m

19,73 -0,8 3 C Tomáš Korbička 26.10.09 – 12.05. – Znojmo

20,33 -0,8 4 C Dan Krejza 11.03.10 – 12.05. – Znojmo

22,30 -3,1 4 C Matyáš Sapák 17.06.10 – 27.04. – Blansko

Filip Urbánek 21.09.10 – 19.05. – Vyškov

300 m

42,46 4 A Mikuláš Lang 20.11.09 – 19.05. – Vyškov

43,54 1 B Dan Krejza 11.03.10 – 19.05. – Vyškov

45,76 4 C Vít Látal 14.07.10 – 26.01. – Ostrava

48,42 4 C Matyáš Sapák 17.06.10 – 20.04. – Brno

800 m

2:26,85 6 A Martin Fic 28.02.10 – 12.05. – Znojmo

2:29,32 8 A David Novák 03.11.10 – 12.05. – Znojmo

2:35,30 8 Adam Koudelka 27.03.10 – 19.05. – Vyškov

2:37,99 9 Matyáš Sapák 17.06.10 – 19.05. – Vyškov

1 000 m

3:15,91 2 B Filip Urbánek 21.09.10 – 16.05. – Brno

3:24,97 2 A David Novák 03.11.10 – 02.05. – Brno

1 500 m

5:03,49 9 Filip Urbánek 21.09.10 – 22.02. – Ostrava

5:10,17 5 David Novák 03.11.10 27.04. – Blansko

5:57,34 3 Adam Koudelka 27.03.10 – 20.04. – Brno

60 m překážek

9,49 1 A Václav Kreidl 16.04.09 – 12.01. – Olomouc

100 m překážek

16,60 -2,5 4 Václav Kreidl 16.04.09 – 12.05. – Znojmo

200 m překážek

30,06 +0,2 3 Václav Kreidl 16.04.09 – 19.05. – Vyškov

Dálka

527 +0,7 4 Mikuláš Lang 20.11.09 – 20.04. – Brno

432 +0,4 7 Matyáš Sapák 17.06.10 – 20.04. – Brno

418 +0,2 9 Jan Procházka 26.04.09 – 12.05. – Znojmo

377 19 Vít Látal 14.07.10 – 06.01. – Brno

Výška

158 4 Václav Kreidl 16.04.09 – 02.05. – Brno

146 10 Jakub Kandrnál 08.06.08 – 02.05. – Brno

115 24 David Novák 03.11.10 – 19.04. – Brno

Koule 4 kg

6,51 23 Václav Kreidl 16.04.09 – 02.05. – Brno

Oštěp 600 g

25,15 7 Václav Kreidl 16.04.09 – 27.04. – Blansko

12,51 14 Matyáš Sapák 17.06.10 27.04. – Blansko

Kriketový míček

27,46 David Novák 03.11.10 – 19.04. – Brno

Čtyřboj (60 m-výška-míček-800 m)

752 David Novák 03.11.10 – 19.04. – Brno

/9,9-115-27,46-2:42,2/

Štafeta 4 x 300 m

2:58,16 1 Kreidl-Koudelka-Sapák-Krejza – 19.05. – Vyškov

3:06,09 4 Kereidl-Fic-Novák-Urbánek – 12.05. – Znojmo

MLADŠÍ ŽÁCI /12-13 let

50 m

7,10 1 Jan Vrbka 25.02.11 – 06.01. – Brno-klubovní rekord

7,76 2 E Matěj Hájek 01.06.11 – 06.01. – Brno

7,80 1 C Samuel Pavlíček 22.05.11 – 06.01. – Brno

8,26 3 E Petr Kotačka 30.07.12 – 06.01. – Brno

8,37 2 F Adam Banský 15.02.11 – 06.01. – Brno

60 m

7,90 +0,2 2 Jan Vrbka 25.02.11 – 12.05. – Znojmo

8,74 -0,2 1 B Lukáš Doležal 23.12.12 – 19.05. – Vyškov

8,84 -0,2 2 B Samuel Pavlíček 22.05.11 – 19.05. – Vyškov

9,03 3 D Jan Kreidl 12.03.12 – 26.01. – Ostrava

/8,92 +4,0 6 B – 20.04. – Brno/

9,06 +1,7 2 C Filip Durna 18.01.12 – 20.04. – Brno

9,14 4 C Šimon Kaňovský 16.01.12 – 26.01. – Ostrava

9,21 -1,5 2 B Matěj Hájek 01.06.11 – 27.04. – Blansko

9,27 +1,8 1 E Jaroslav Bartoň 10.09.11 – 20.04. – Brno

9,44 3 F Dominik Durna 18.01.12 – 22.02. – Ostrava

9,50 6 E Matyáš Čamlík 06.04.12 – 22.02. – Ostrava

9,65 1 E Petr Kotačka 30.07.12 – 12.01. – Brno

9,72 -1,7 7 A Adam Banský 15.02.11 – 27.04. – Blansko

9,81 4 F Tomáš Chudík 02.08.12 – 22.02. – Ostrava

9,81 -1,6 5 B Lukáš Műller 30.12.11 – 12.05. – Znojmo

9,88 -1,6 6 B Viktor Musil 13.04.12 – 27.04. – Blansko

/9,84 +2,3 2 G – 20.04. – Brno/

9,97 +2,3 4 G Jonáš Hrdina 27.06.12 – 20.04. – Brno

10,02 2 E Kryštof Valenta 08.11.12 – 12.01. – Brno

10,80 2 C Antonín Kalous 29.03.12 – 12.01. – Brno

/10,16 +2,3 5 G – 20.04. – Brno/

150 m

20,69 -1,4 1 D Jan Vrbka 25.02.11 – 27.04. – Blansko

22,97 2 F Matěj Hájek 01.06.11 – 22.02. – Ostrava

23,01 3 C Samuel Pavlíček 22.05.11 – 26.01. – Ostrava

23,68 5 C Lukáš Műller 30.12.11 – 26.01. – Ostrava

23,17 5 C Jan Kreidl 12.03.12 – 22.02. – Ostrava

24,28 -1,5 4 D Viktor Musil 13.04.12 – 27.04. – Blansko

300 m

45,02 2 A Jan Vrbka 25.02.11 – 19.05. – Vyškov

48,69 3 B Jan Kreidl 12.03.12 – 19.05. – Vyškov

800 m

2:44,38 7 Jaroslav Bartoň 10.09.11 – 12.05. – Znojmo

2:52,43 8 A Lukáš Műller 30.12.11 – 26.01. – Ostrava

2:51,42 6 Kryštof Valenta 08.11.12 – 20.04. – Brno

2:54,56 7 Lukáš Műller 30.12.11 – 20.04. – Brno

3:00,80 8 C Dominik Durna 18.01.12 – 22.02. – Ostrava

3:01,18 9 B Filip Durna 18.01.12 – 22.02. – Ostrava

3:05,0 Matěj Hájek 01.06.11 – 19.04. – Brno

3:10,73 9 Jonáš Hrdina 27.06.12 – 20.04. – Brno

50 m překážek

9,07 1 D Jan Vrbka 25.02.11 – 06.01. – Brno-klubovní rekord

9,62 3 D Samuel Pavlíček 22.05.11 – 06.01. – Brno

60 m překážek

11,61 -0,3 4 Samuel Pavlíček 22.05.11 – 12.05. – Znojmo

12,31 +1,2 4 A Viktor Musil 13.04.12 – 19.05. – Vyškov

12,48 +1,2 5 A Jonáš Hrdina 27.06.12 – 19.05. – Vyškov

Výška

147 2 Samuel Pavlíček 22.05.11 – 26.01. – Ostrava

144 4 Jan Kreidl 12.03.12 – 12.05. – Znojmo

131 5 Jonáš Hrdina 27.06.12 – 19.05. – Vyškov

120 5 Kryštof Valenta 08.11.12 – 20.04. – Brno

111 21 Jaroslav Bartoň 10.09.11 – 16.05. – Brno

115 7 Viktor Musil 13.04.12 – 20.04. – Brno

Dálka

523 +0,7 1 Jan Vrbka 25.02.11 – 12.05. – Znojmo

443 +0,5 8 Samuel Pavlíček 22.05.11 – 12.05. – Znojmo

415 12 Jaroslav Bartoň 10.09.11 – 16.05. – Brno

411 -0,7 6 Filip Durna 18.01.12 – 20.04. – Brno

/416 +3,3 6 – 20.04. – Brno/

408 +2,0 2 B Kryštof Valenta 08.11.12 – 20.04. – Brno

402 +1,0 8 A Jan Kreidl 12.03.12 – 20.04. – Brno

401 +0,4 9 A Lukáš Doležal 23.12.12 – 20.04. – Brno

399 17 Tomáš Chudík 02.08.12 – 22.02. – Ostrava

388 +0,6 11 A Matěj Hájek 01.06.11 – 20.04. – Brno

383 +0,7 12 Adam Banský 15.02.11 – 27.04. – Blansko

380 3 Matyáš Čamlík 06.04.12 – 12.01. – Brno

377 5 Petr Kotačka 30.07.12 – 12.01. – Brno

375 18 Šimon Kaňovský 16.01.12 – 26.01. – Ostrava

374 -0,1 7 B Lukáš Műller 30.12.11 – 20.04. – Brno

368 +0,7 8 B Jonáš Hrdina 27.06.12 – 20.04. – Brno

368 +0,3 9 B Viktor Musil 13.04.12 – 20.04. – Brno

/381 +2,2 13 – 27.04. – Blansko/

333 10 Antonín Kalous 29.03.12 – 12.01. – Brno

Koule 3 kg

7,22 10 Matěj Hájek 01.06.11 – 12.05. – Znojmo

7,11 11 Jaroslav Bartoň 10.09.11 – 12.05. – Znojmo

6,04 7 Adam Banský 15.02.11 – 19.05. – Vyškov

4,55 10 Viktor Musil 13.04.12 – 19.05. – Vyškov

Oštěp 500 g

15,08 7 Tomáš Chudík 02.08.12 – 20.04. – Brno

14,15 20 Filip Durna 18.01.12 – 12.05. – Znojmo

12,64 21 Dominik Durna 18.01.12 – 12.05. – Znojmo

Kriketový míček

45,84 8 Tomáš Chudík 02.08.12 – 19.05. – Vyškov

42,20 11 Matěj Hájek 01.06.11 – 19.05. – Vyškov

34,20 40 Jan Vrbka 25.02.11 – 19.04. – Brno

28,78 22 Dominik Durna 18.01.12 – 19.05. – Vyškov

Čtyřboj (50 m-dálka-50 m přek-výška)

1 178 4 Jan Vrbka 25.02.11 – 06.01. – Brno

/7,10-436-9,07-0/

1 117 5 Samuel Pavlíček 22.05.11 – 06.01. – Brno

/7,80-389-9,62-140/

303 17 Adam Banský 15.02.11 – 06.01. – Brno

/8,37-348-0-0/

Čtyřboj (60 m-dálka-míček-800 m)

1 340 2 Jan Vrbka 25.02.11 – 19.04. – Brno

/8,1-477-34,20-2:43,3/

767 38 Matěj Hájek 01.06.11 – 19.04. – Brno

/9,3-383-37,99-3:05,0/

Štafeta 4 x 60 m

34,13 3 Doležal-Pavlíček-Kreidl-Durna – 19.05. – Vyškov

34,37 1 A Doležal-Pavlíček-Kreidl-Hájek – 27.04. – Brno

35,66 5 Hájek-Musil-Banský-Durna – 19.05. – Vyškov

NEJMLADŠÍ ŽÁCI /do 11 let/

60 m

9,08 +2,0 3 A David Šenkýř 16.04.13 – 20.04. – Brno

9,70 +3,2 1 G Petr Műller 14 – 20.04. – Brno

9,84 +1,2 3 D Nikša Protič 22.03.15 – 23.04. – Blansko

9,88 +1,1 2 C Ernest Baránek 06.09.14 – 23.04. – Blansko

10,48 +1,0 5 F Jakub Vykydal 08.06.14 – 20.04. – Brno

10,62 +1,7 1 F Tadeáš Láník 09.12.15 – 20.04. – Brno

10,70 +1,5 2 D Jan Jůva 30.06.13 – 20.04. – Brno

10,71 +1,2 5 D Václav Vacenovský 17.09.15 – 23.04. – Blansko

/10,36 +3,7 1 B – 20.04. – Brno/

10,89 +1,4 4 A Daniel Dvořák 05.07.15 – 20.04. – Brno

10,93 +1,4 5 A Filip Kuřitka 30.03.15 – 20.04. – Brno

10,98 +1,3 4 H Arthur Soto 17.09.14 – 20.04. – Brno

11,03 2 E Hubert Mareček 09.12.13 – 05.01. – Brno

11,07 +1,5 3 D Václav Tesař 14 – 20.04. – Brno

11,18 2 C Tomáš Vrána 19.04.13 – 05.01. – Brno

11,30 +0,2 1 E Teodor Tannenberger 23.01.17 – 20.04. – Brno

11,33 +1,2 7 B Jonáš Menc 27.10.13 – 23.04. – Blansko

11,56 +1,5 4 D Jonáš Topinka 22.02.13 – 20.04. – Brno

11,60 +3,7 5 B Antonín Mička 18.09.17 – 20.04. – Brno

11,61 +0,5 7 A Jonáš Topinka 22.02.13 – 23.04. – Blansko

11,77 +1,7 2 F Kryštof Čamlík 28.04.17 – 20.04. – Brno

11,81 +1,2 7 D Matěj Knězek 25.04.14 – 23.04. – Blansko

/11,79 +2,5 5 C – 20.04. – Brno/

11,90 +0,2 3 G Štěpán Dvořák 16.04.16 – 20.04. – Brno

12,13 +0,2 3 E Petr Műller 07.06.14 – 20.04. – Brno

12,70 +0,2 5 G Kristian Švec 09.06.18 – 20.04. – Brno

13,00 +3,2 6 G Viktor Voráč 01.10.14 – 20.04. – Brno

14,22 +0,2 6 G Jakub Vyplašil 18.02.18 – 20.04. – Brno

60 m – – z vysokého startu bez bloků

9,2 1 A David Šenkýř 16.04.13 – 21.03. – Brno

9,5 3 B Kristián Jahoda 27.05.13 – 21.03. – Brno

9,5 1 A Nikša Protič 22.03.15 – 21.03. – Brno

9,6 2 A Ernest Baránek 06.09.14 – 21.03. – Brno

10,3 6 Jan Jůva 30.06.13 – 21.03. – Brno

10,68 2 E Tadeáš Láník 09.12.15 – 12.01. – Brno

10,5 Tobiáš Jílek 22.07.13 – 21.03. – Brno

10,5 2 B Václav Vacenovský 17.09.15 – 21.03. – Brno

10,7 8 Tomáš Vrána 19.04.13 – 21.03. – Brno

11,24 1 C Filip Kuřitka 30.03.15 – 12.01. – Brno

11,3 10 Jonáš Menc 27.10.13 – 21.03. – Brno

11,4 6 Martin Czinege 17.10.15 – 21.03. – Brno

11,73 2 B Antonín Mička 18.09.17 – 12.01. – Brno

11,85 1 G Teodor Tannenberger 23.01.17 – 12.01. – Brno

12,08 1 D Kryštof Čamlík 28.04.17 – 12.01. – Brno

12,35 2 F Filip Mervart 11.01.17 – 12.01. – Brno

12,46 2 D Andreas Kučera 04.12.17 – 12.01. – Brno

12,3 11 Matěj Knězek 25.04.14 – 21.03. – Brno

13,1 12 Viktor Voráč 01.10.14 – 21.03. – Brno

13,50 2 C Teodor Sommer 03.05.16 – 12.01. – Brno

14,0 11 Vojtěch Kučera 22.12.17 – 21.03. – Brno

16,85 2 G Edvin Sommer 23.08.18 – 12.01. – Brno

200 m

39,01 4 A Matěj Knězek 14 – 09.03. – Ostrava

200 m – z vysokého startu bez bloků

35,1 1 David Šenkýř 16.04.13 – 21.03. – Brno

36,6 3 Tobiáš Jílek 22.07.13 – 21.03. – Brno

37,2 4 Kristián Jahoda 27.05.13 – 21.03. – Brno

38,0 5 Ernest Baránek 06.09.14 – 21.03. – Brno

38,8 3 Tadeáš Láník 09.12.15 – 21.03. – Brno

39,7 6 Jan Jůva 30.06.13 – 21.03. – Brno

41,9 5 Václav Vacenovský 17.09.15 – 21.03. – Brno

42,5 8-9 Jonáš Menc 27.10.13 – 21.03. – Brno

45,4 10 Matěj Knězek 25.04.14 – 21.03. – Brno

46,3 6 Martin Czinege 17.10.15 – 21.03. – Brno

46,4 11 Viktor Voráč 01.10.14 – 21.03. – Brno

300 m

49,21 2 A David Šenkýř 16.04.13 – 02.05. – Břeclav

55,81 1 B Petr Műller 07.06.14 – 23.04. – Blansko

56,96 3 A Ernest Baránek 06.09.14 – 23.04. – Blansko

59,82 9 C Arthur Soto 17.09.14 – 23.04. – Blansko

1:01,07 3 B Tadeáš Láník 09.12.15 – 23.04. – Blansko

1:04,59 6 B Hubert Mareček 09.12.13 – 23.04. – Blansko

600 m

1:59,80 5 A David Šenkýř 16.04.13 – 20.04. – Brno

2:07,79 2 B Tobiáš Jílek 22.07.13 – 20.04. – Brno

2:15,68 8 A Kristián Jahoda 27.05.13 – 20.04. – Brno

2:18,55 4 B Ernest Baránek 06.09.14 – 20.04. – Brno

2:18,56 1 A Tadeáš Láník 09.12.15 – 20.04. – Brno

2:19,23 4 C Jan Hájek 14 – 20.04 – Brno

2:19,35 6 B Petr Műller 07.06.14 – 20.04. – Brno

2:20,44 6 D Arthur Soto 17.09.14 – 20.04. – Brno

2:27,94 2 A Daniel Dvořák 05.07.15 – 20.04. – Brno

2:34,93 3 A Teodor Tannenberger 23.01.17 – 20.04. – Brno

2:,36,73 4 A Štěpán Dvořák 16.04.16 – 20.04. – Brno

2:46,11 5 A Jan Műller 16 – 20.04. – Brno

2:46,34 6 B Kryštof Čamlík 28.04.17 – 20.04. – Brno

2:47,36 8 C Viktor Voráč 01.10.14 – 20.04. – Brno

Dálka –měřeno z místa odrazu

391 1 David Šenkýř 16.04.13 – 21.03. – Brno

365 2 Ernest Baránek 06.09.14 – 05.01. – Brno

357 3 Kristián Jahoda 27.05.13 – 21.03. – Brno

348 5 B Petr Műller 07.06.14 – 20.04. – Brno

347 4 Tobiáš Jílek 22.07.13 – 21.03. – Brno

343 2 Nikša Protič 22.03.15 – 21.03. – Brno

331 6 Tomáš Vrána 19.04.13 – 21.03. – Brno

320 8 Jan Jůva 30.06.13 – 05.01. – Brno

320 11 B Jan Hájek 14 – 20.04 – Brno

312 3 Filip Kuřitka 30.03.15 – 12.01. – Brno

312 3 Václav Vacenovský 17.09.15 – 21.03. – Brno

301 10 Jonáš Menc 27.10.13 – 21.03. – Brno

300 14 B Jakub Vykydal 08.06.14 – 13.01. – Brno

298 15 Matěj Knězek 25.04.14 – 09.03. – Ostrava

295 14 A Václav Tesař 14 – 20.04. – Brno

291 11 Viktor Voráč 01.10.14 – 21.03. – Brno

291 29 Hubert Mareček 09.12.13 – 23.04. – Blansko

276 6 Filip Mervart 11.01.17 – 12.01. – Brno

273 5 Tadeáš Láník 09.12.15 – 21.03. – Brno

266 7 Teodor Tannenberger 23.01.17 – 12.01. – Brno

254 10 Antonín Mička 18.09.17 – 12.01. – Brno

252 11 Kryštof Čamlík 28.04.17 – 12.01. – Brno

235 18 A Jonáš Topinka 22.02.13 – 20.04. – Brno

227 7 Martin Czinege 17.10.15 – 21.03. – Brno

225 12 Andreas Kučera 04.12.17 – 12.01. – Brno

210 11 Arthur Soto 17.09.14 – 05.01. – Brno

195 13 Teodor Sommer 03.05.16 – 12.01. – Brno

181 9 Vojtěch Kučera 22.12.17 – 21.03. – Brno

147 14 Edvin Sommer 23.08.18 – 12.01. – Brno

Dálka –z místa

172 3 A Filip Kuřitka 30.03.15 – 20.04. – Brno

168 7 A Nikša Protič 22.03.15 – 20.04. – Brno

162 3 B Teodor Tannenberger 23.01.17 – 20.04. – Brno

157 9 A Vilém Dvořák 17.09.15 – 20.04. – Brno

147 4 B Kristian Švec 09.06.18 – 20.04. – Brno

141 13 A Václav Vacenovský 17.09.15 – 20.04. – Brno

141 5 B Teodor Sommer 03.05.16 – 20.04. – Brno

139 14 A Daniel Dvořák 05.07.15 – 20.04. – Brno

137 9 B Antonín Mička 18.09.17 – 20.04. – Brno

127 13 B Jakub Vyplašil 18.02.18 – 20.04. – Brno

124 14 B Kryštof Čamlík 28.04.17 – 20.04. – Brno

123 15 B Jan Műller 16 – 20.04. – Brno

Koule 2 kg

7,57 1 Kristián Jahoda 27.05.13 – 20.04. – Brno

6,71 3 Jan Hájek 14 – 20.04 – Brno

6,42 5 Tobiáš Jílek 22.07.13 – 20.04. – Brno

4,93 9 Jonáš Topinka 22.02.13 – 20.04. – Brno

4,66 11 Viktor Voráč 01.10.14 – 20.04. – Brno

4,66 12 Matěj Knězek 25.04.14 – 20.04. – Brno

4,53 13 Jan Jůva 30.06.13 – 20.04. – Brno

Kriketový míček

22,72 27 Jonáš Menc 27.10.13 – 23.04. – Blansko

21,52 29 Matěj Knězek 25.04.14 – 23.04. – Blansko

17,99 34 Jonáš Topinka 22.02.13 – 23.04. – Blansko

16,96 36 Arthur Soto 17.09.14 – 23.04. – Blansko

15,72 39 Ernest Baránek 06.09.14 – 23.04. – Blansko

15,39 41 Václav Vacenovský 17.09.15 – 23.04. – Blansko

8,61 42 Tadeáš Láník 09.12.15 – 23.04. – Blansko

Plný míč 1 kg

5,26 4 Filip Kuřitka 30.03.15 – 20.04. – Brno

4,63 6 Václav Vacenovský 17.09.15 – 20.04. – Brno

4,37 9 Antonín Mička 18.09.17 – 20.04. – Brno

4,21 12 Štěpán Dvořák 16.04.16 – 20.04. – Brno

3,73 16 Kristian Švec 09.06.18 – 20.04. – Brno

3,40 17 Tadeáš Láník 09.12.15 – 20.04. – Brno

3,33 18 Teodor Sommer 03.05.16 – 20.04. – Brno

Štafeta 4 x 200 m – MIX

38,64 1 A Pudelková-Sedláčková-Šenkýř-Menc – 23.04. – Blansko

40,58 1 B Křivánková-Bartoňová-Soto-Műller – 23.04. – Blansko

43,91 6 D Ryšavá-Sedláková-Láník-Vacenovský – 23.04. – Blansko

45,67 4 C Topiková-Šléglová-Mareček-Vykydal – 23.04. – Blansko

Výkony hostujících závodníků a cizinců startujících za družstva

AC Moravská Slavia Brno, spolek,

mužů, dorostenců a staršího žactva

DOROSTENCI /16-17 let/

MUŽI

200 m

23,64 +0,1 4 B Viktor Veleba 04.11.01 – 11.05. – Hodonín-SK Speed Brno

400 m

51,16 5 A Viktor Veleba 04.11.01 – 11.05. – Hodonín-SK Speed Brno

Výška

182 4 Matúš Grieš 29.11.02 – 11.05. – Hodonín

Trojskok

13,49 +1,0 1 Matúš Grieš 29.11.02 – 11.05. – Hodonín

Oštěp 800 g

50,33 3 Jakub Hromada 25.09.02 – 11.05. – HodonínAO Slavia STU Bratislava

JUNIOŘI /18-19 let/

Oštěp 800 g

50,24 ms Šimon Debnár 18.04.05 – 11.05. – HodonínAO TJ Slávia STU

DOROSTENCI /16-17 let/

100 m

11,79 +0,3 1 C Filip Baláč 03.09.08 – 05.05. – Ostrava-AK Ludvíka Daňka Blansko

11,91 +0,3 2 C David Veselý 16.01.08 – 05.05. – Ostrava-AK Ludvíka Daňka Blansko

200 m

23,85 +1,5 2 B Filip Baláč 03.09.08 – 05.05. – Ostrava-AK Ludvíka Daňka Blansko

24,48 +0,0 4 C Adam Valíček 02.04.08 05.05. – Ostrava-SK Speed Brno

25,34 -0,6 5 D Štěpán Šerý 13.01.08 – 05.05. – Ostrava-AK Ludvíka Daňka Blansko

400 m

53,11 5 A Filip Baláč 03.09.08 – 05.05. – Ostrava-AK Ludvíka Daňka Blansko

800 m

2:00,84 6 A Adam Valíček 02.04.08 – 11.05. – Hodonín-SK Speed Brno

2:09,68 8 Štěpán Šerý 13.01.08 – 05.05. – Ostrava-AK Ludvíka Daňka Blansko

110 m překážek

16,47 +0,1 2 Denis Ellinger 04.10.07 – 05.05. – Ostrava-AK Ludvíka Daňka Blansko

300 m překážek

45,04 3 B Denis Ellinger 04.10.07 – 05.05. – Ostrava-AK Ludvíka Daňka Blansko

Výška

169 10 Denis Ellinger 04.10.07 – 11.05. – Hodonín-AK Ludvíka Daňka Blansko

Dálka

630 +0,2 5 David Veselý 16.01.08 – 05.05. – Ostrava-AK Ludvíka Daňka Blansko

529 +0,9 15 Denis Ellinger 04.10.07 – 11.05. – HodonínAK Ludvíka Daňka Blansko

Disk 1,5 kg

30,75 10 Václav Lošek 17.08.08 – 05.05. – Ostrava-Orel Vyškov

Oštěp 700 g

37,51 12 Václav Lošek 17.08.08 – 05.05. – Ostrava-Orel Vyškov

36,13 16 David Veselý 16.01.08 – 05.05. – Ostrava-AK Ludvíka Daňka Blansko

STARŠÍ ŽÁCI /14 – 15 let/

Oštěp 600 g

27,80 2 Matyas Sebera 22.09.10 – 27.04. – Blansko-AK Tišnov

Výsledky atletek Moravské Slavie Brno v roce 2024 stav k 19.5.2024

ŽENY

60 m

8,19 1 B Monica Hladíková 05.10.01 – 03.02. – Ostrava

8,89 ms Lenka Marčíková 26.10.99 – 11.02. – Ostrava

10,04 -5,1 8 A Natálie Dudová 26,05.02 – 01.05. – Blansko

150 m

23,12 5 L Lenka Marčíková 26.10.99 – 06.01. – Ostrava

100 m

13,41 -2,9 1 B Monica Hladíková 05.10.01 – 01.05. – Blansko

14,35 -0,9 8 B Barbora Wojciková 06.10.02 – 08.05. – Ostrava

14,92 -2,9 5 B Lenka Marčíková 26.10.99 – 01.05. – Blansko

15,78 -2,9 7 A Natálie Dudová 26,05.02 – 01.05. – Blansko

200 m

26,99 -1,3 1 C Monica Hladíková 05.10.01 – 01.05. – Blansko

27,88 5 C Soňa Kouřilová 08.12.01 – 13.01. – Ostrava

28,75 +0,8 4 B Barbora Wojciková 06.10.02 – 08.05. – Ostrava

29,28 +0,8 5 B Nela Havlíčková 02.11.04 – 08.05. – Ostrava

30,05 ms Lenka Marčíková 26.10.99 – 11.02. – Ostrava

32,15 -3,0 6 B Natálie Dudová 26,05.02 – 01.05. – Blansko

300 m

48,24 5 Ch Nela Havlíčková 02.11.04 – 06.01. – Ostrava

400 m

59,27 ms Soňa Kouřilová 08.12.01 – 11.02. – Ostrava

1:00,47 4 B Hana Kielarová 05.11.03 – 13.01. – Ostrava

1:02,77 3 B Monica Hladíková 05.10.01 – 03.02. – Ostrava

1:05,44 3 C Nela Havlíčková 02.11.04 – 13.01. – Ostrava

Zuzana Smejkalová 22.07.03 – 08.05. – Ostrava

1:07,22 5 B Karolína Šípková 28.05.04 – 08.05. – Ostrava

600 m

1:35,49 4 A Soňa Kouřilová 08.12.01 – 06.01. – Ostrava

1:44,19 4 B Nela Havlíčková 02.11.04 – 06.01. – Ostrava

800 m

2:07,68 1 Hana Kielarová 05.11.03 – 30.01. – Ostrava-klubovní rekord

2:11,33 2 Soňa Kouřilová 08.12.01 – 08.05. – Ostrava

2:15,09 2 Zuzana Smejkalová 22.07.03 – 26.01. – Ostrava

2:20,41 3b2 Eliška Freibergerová 23.07.99 – 04.02. – London

2:23,16 ms Zuzana Navrátilová 03.09.03 – 11.05. – Hodonín

2:26,03 8 Nela Havlíčková 02.11.04 – 13.01. – Ostrava

2:28,66 5 Karolína Šípková 28.05.04 – 08.05. – Ostrava

3:10,35 3 Lenka Slabáková 12.08.66 – 24.02. – Jablonec nad Nisou

1 500 m

4:30,67 6 Soňa Kouřilová 08.12.01 – 18.02. – Ostrava

4:37,39 2 A Hana Kielarová 05.11.03 – 11.05. – Uherské Hradiště

4:43,61 1 Zuzana Smejkalová 22.07.03 – 13.01. – Ostrava

5:00,37 2 Hana Pavelková 28.10.00 – 08.05. – Ostrava

5:14,90 2 Hana Urbánková Alfery 28.01.82 – 24.02. – Jablonec nad Nisou

3 000 m

9:49,50 6 Soňa Kouřilová 08.12.01 – 17.02. – Ostrava

10:56,70 6 Hana Urbánková Alfery 28.01.82 – 11.05. – Uherské Hradiště

11:43,78 9 Hana Burešová 25.03.86 – 11.05. – Uherské Hradiště

Půlmaratón

1:27:41 1 Kristýna Havelková 26.06.00 – 14.04. – Brno

1:58:30 9 Jana Sobotková 12.03.80 – 06.04. – Olomouc

2:12:35 6336 Franziska Schmid 01.10.05 – 06.04. – Praha

2:20:05 807 Hana Budínská 05.10.60 – 13.04. – Pardubice

Maratón

4:18:28 16855 Alena Krcháková 10.12.57 – 03.03. – Tokio

400 m překážek

1:09,59 2 Nela Havlíčková 02.11.04 – 08.05. – Ostrava

1 500 m překážek

4:52,92 1 Soňa Kouřilová 08.12.01 – 01.05. – Blansko

5:33,08 2 Karolína Šípková 28.05.04 – 01.05. – Blansko

5:47,47 3 Hana Pavelková 28.10.00 – 01.05. – Blansko

2 000 m překážek

6:29,19 Soňa Kouřilová 08.12.01 – 05.05. – Pliezhausenklubovní rekord

3 000 m překážek

10:09,91 14 B Soňa Kouřilová 08.12.01 – 11.05. – Karlsruhe

Dálka

555 +1,9 7 Monica Hladíková 05.10.01 – 11.05. – Uherské Hradišzě

423 28 Lenka Marčíková 26.10.99 – 23.01. – Ostrava

Koule 4 kg

10,00 10 Eliška Němcová 20.07.01 23.04. – Lovosice

8,49 14 Gabriela Bojanovská 09.03.99 – 11.05. – Uherské Hradiště

Disk 1 kg

33,61 7 Gabriela Bojanovská 09.03.99 – 11.05. – Uherské Hradiště

30,81 8 Eliška Němcová 20.07.01 – 11.05. – Uherské Hradiště

Kladivo 4 kg

45,39 6 Gabriela Bojanovská 09.03.99 – 11.05. – Uherské Hradiště

41,69 7 Eliška Němcová 20.07.01 – 11.05. – Uherské Hradiště

3 000 m chůze

17:39,45 2 Lenka Slabáková 12.08.66 – 24.02. – Jablonec nad Nisou

5 km chůze

30:08 4 Lenka Slabáková 12.08.66 06.04. – Poděbrady

10 km chůze

1:01:31 Lenka Slabáková 12.08.66 – 12.05. – Olomouc

Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/

2 161 6 Monica Hladíková 05.10.01 – 01.05. – Blansko

/8,33-13,49-26,99/

1 414 30 Lenka Marčíková 26.10.99 – 01.05. – Blansko

/9,12-14,92-31,07/

1 025 36 Natálie Dudová 26,05.02 – 01.05. – Blansko

/10,04-15,78-32,15/

Štafeta 4 x 100 m – smíšená (Moravská Slavia-SK Speed Brno/

49,63 5 A Pavlíková-Hladíková-Jakšová-Polášková – 11.05. – Uherské Hradiště

Štafeta 4 x 100 m – smíšená (Moravská Slavia- /

51.31 Topinková-Šupicová-Šlégrová-Fialová – 11.05. – Uherské Hradiště

Štafeta 4 x 100 m

57,29 2 Jeřábková-Hladíková-Kouřilová-Šípková – 08.05. – Ostrava

Štafeta 4 x 200 m

1:52,82 3 Hladíková-Kouřilová-Marčíková-Smejkalová – 03.02. – Ostrava

Štafeta 4 x 400 m

4:11,75 1 B Kielarová-Polášková-Hladíková -Havlíčková – 11.05. – Uherské Hradiště

4:23,51 2 Dobešová-Kouřilová-Kielarová-Pavelková – 08.05. – Ostrava

Štafeta 4 x 400 m – smíšená (Moravská Slavia- /

3:54,98 1 A Dobešová-Šupicová-Hudečková-Křížová – 11.05. – Uherské Hradiště

JUNIORKY /18-19 let/

60 m

7,98 1 D Dominika Bezdíčková 23.05.06 – 23.01. – Ostrava

150 m

19,24 5 A Viktorie Křížová 03.03.06 – 06.01. – Ostrava

19,56 4 C Dominika Bezdíčková 23.05.06 – 06.01. – Ostrava

200 m

25,24 +0,1 1 A Viktorie Křížová 03.03.06 – 08.05. – Ostrava

25,67 1 B Dominika Bezdíčková 23.05.06 – 03.02. – Ostrava

27,95 -0,7 6 D Eliška Konečná 07.08.05 – 05.05. – Ostrava

300 m

41,12 3 A Viktorie Křížová 03.03.06 – 06.01. – Ostrava

43,46 6 D Lucie Hudečková 30.04.06 – 06.01. – Ostrava

400 m

55,72 1 A Viktorie Křížová 03.03.06 – 08.05. – Ostrava

59,53 1 B Lucie Hudečková 30.04.06 – 11.05. – Uherské Hradiště

600 m

1:37,27 8 A Lucie Hudečková 30.04.06 – 06.01. – Ostrava

800 m

2:14,46 3 Lucie Hudečková 30.04.06 – 18.05. – Olomouc

2:29,68 4 Eliška Konečná 07.08.05 – 05.05. – Ostrava

1 500 m

5:34,52 9 Eliška Unčovská 18.05.06 – 05.05. – Ostrava

2 000 m

7:46,42 12 Natálie Bartošová 14.04.06 – 06.01. – Ostrava-klubovní rekord

3 000 m

11:54,81 4 Natálie Bartošová 14.04.06 – 03.02. – Ostrava

13:17,02 4 Nikola Furchová 21.01.06 – 08.05. – Ostrava

60 m překážek

8,71 1 Dominika Bezdíčková 23.05.06 – 03.02. – Ostrava-klubovní rekord

100 m překážek

14,19 +0,9 1 A Dominika Bezdíčková 23.05.06 – 05.05. – Ostrava-klubovní rekord

300 m překážek

42,80 1 Dominika Bezdíčková 23.05.06 – 01.05. – Blansko

400 m překážek

1:01,10 1 Dominika Bezdíčková 23.05.06 – 08.05. – Ostrava-klubovní rekord

1 500 m překážek

7:03,37 7 Nikola Furchová 21.01.06 – 01.05. – Blansko

Štafeta 4 x 200 m

1:44,38 2 B Brožová-Dobešová-Bezdíčková-Křížová- 25.02. – Ostrava-klubovní rekord

1:44,69 2 Brožová-Fialová-Bezdíčková-Křížová– 03.02. – Ostrava

DOROSTENKY /16-17 let/

60 m

7,99 7 A Barbora Brožová 14.07.08 03.02. – Ostrava

8,47 3 E Sofie Polášková 18.11.08 03.02. – Ostrava

8,48 3 D Kristýna Jedličková 03.12.07 – 03.02. – Ostrava

8,70 6 F Johana Šlégrová 03.08.08 03.02. – Ostrava

8,74 3 E Barbora Topinková 29.09.07 – 13.01. – Ostrava

8,79 5 G Tereza Karbanová 24.01.08 – 03.02. – Ostrava

8,89 -5,1 3 A Pavlína Dobešová 23.02.07 – 01.05. – Blansko

9,03 -2,3 4 F Hana Zmeškalová 26.09.07 – 01.05. – Blansko

100 m

12,63 +0,4 6 A Barbora Brožová 14.07.08 – 05.05. – Ostrava

13,04 +0,1 6 B Sofie Polášková 18.11.08 – 11.05. – Uherské Hradiště

13,56 +0,8 6 C Kristýna Jedličková 03.12.07 – 05.05. – Ostrava

13,59 +0,4 5 D Barbora Topinková 29.09.07 – 05.05. – Ostrava

13,84 +0,6 ms Johana Šlégrová 03.08.08 – 11.05. – Uherské Hradiště

13,87 -1,3 5 F Veronika Kreidlová 02.10.07 -08.05. – Ostrava

13,88 +0,0 4 E Tereza Karbanová 24.01.08 – 05.05. – Ostrava

/13,70 +2,2 ms – 11.05. – Uherské Hradiště/

13,92 -2,9 2 B Pavlína Dobešová 23.02.07 – 01.05. – Blansko

14,49 -2,9 5 A Hana Zmeškalová 26.09.07 – 01.05. – Blansko

150 m

19,81 1 Ch Ema Fialová 11.02.08 – 06.01. – Ostrava

20,67 4 I Sofie Polášková 18.11.08 – 06.01. – Ostrava

20,78 4 Ch Monika Kačínová 16.06.08 – 06.01. – Ostrava

21,18 5 Ch Barbora Topinková 29.09.07 – 06.01. – Ostrava

21,53 4 J Tereza Karbanová 24.01.08 – 06.01. – Ostrava

21,60 1 K Hana Zmeškalová 26.09.07 – 06.01. – Ostrava

22,00 3 K Barbora Uhříková 01.04.08 – 06.01. – Ostrava

22,57 4 K Martina Nováková 17.09.08 – 06.01. – Ostrava

200 m

26,49 2 G Ema Fialová 11.02.08 – 23.01. – Ostrava

26,91 1 E Pavlína Dobešová 23.02.07 – 03.02. – Ostrava

27,22 4 B Barbora Brožová 14.07.08 – 20.01. – Ostrava

27,30 -0,9 1 D Sofie Polášková 18.11.08 – 08.05. – Ostrava

28,35 4 I Monika Kačínová 16.06.08 – 23.01. – Ostrava

28,35 +1,4 4 E Barbora Topinková 29.09.07 – 05.05. – Ostrava

/28,28 +2,3 ms – 11,.05. – Uherské Hradiště/

28,37 -1,3 3 C Kristýna Jedličková 03.12.07 – 01.05. – Blansko

28,49 +1,4 5 E Tereza Karbanová 24.01.08 – 05.05. – Ostrava

/28,31 +2,3 ms – 11,.05. – Uherské Hradiště/

28,67 -0,9 5 D Veronika Kreidlová 02.10.07 -08.05. – Ostrava

28,92 1 H Hana Zmeškalová 26.09.07 – 13.01. – Ostrava

29,32 +0,5 4 F Barbora Uhříková 01.04.08 – 03.02. – Ostrava

29,45 ms Johana Šlégrová 03.08.08 – 11.02. – Ostrava

29,83 +0,5 6 F Martina Nováková 17.09.08 – 05.05. – Ostrava

31,43 -0,6 8 G Petra Dobešová 18.07.08 – 05.05. – Ostrava

Valerie Jakubcová 19.11.08 – 08.05. – Ostrava

300 m

43,61 1 F Pavlína Dobešová 23.02.07 – 06.01. – Ostrava

46,75 5 I Hana Zmeškalová 26.09.07 – 06.01. – Ostrava

47,67 4 Ch Tereza Karbanová 24.01.08 – 06.01. – Ostrava

400 m

58,91 3 B Pavlína Dobešová 23.02.07 – 03.02. – Ostrava

58,92 5 A Ema Fialová 11.02.08 – 03.02. – Ostrava

1:01,14 3 B Sofie Polášková 18.11.08 – 08.05. – Ostrava

1:04,64 4 C Hana Zmeškalová 26.09.07 – 03.02. – Ostrava

1:05,50 3 F Monika Kačínová 16.06.08 – 23.01. – Ostrava

1:06,49 ms Barbora Topinková 29.09.07 – 11.02. – Ostrava

1:09,33 6 E Barbora Uhříková 01.04.08 – 23.01. – Ostrava

Tereza Karbanová 24.01.08 – 08.05. – Ostrava

600 m

1:37,12 7 A Ema Fialová 11.02.08 – 06.01. – Ostrava-klubovní rekord

1:45,86 5 B Pavlína Dobešová 23.02.07 – 06.01. – Ostrava

1:49,12 10 B Monika Kačínová 16.06.08 – 06.01. – Ostrava

1:53,83 8 C Martina Nováková 17.09.08 – 06.01. – Ostrava

1:57,16 9 C Barbora Uhříková 01.04.08 – 06.01. – Ostrava

800 m

2:15,32 2 A Ema Fialová 11.02.08 – 03.02. – Ostrava

2:21,43 2 B Lucie Havelková 13.04.07 – 11.05. – Uherské Hradiště

2:26,24 5 Pavlína Dobešová 23.02.07 – 08.05. – Ostrava

2:35,93 13 Martina Nováková 17.09.08 – 08.05. – Ostrava

2:38,19 6 B Monika Kačínová 16.06.08 – 13.01. – Ostrava

2:41,74 5 B Barbora Uhříková 01.04.08 – 01.05. – Blansko

2:59,61 9 B Petra Dobešová 18.07.08 – 05.05. – Ostrava

3:25,70 10 B Karolína Vlčková 21.05.10 – 16.05. – Brno

1 500 m

5:45,37 6 B Barbora Uhříková 01.04.08 – 11.05. – Uherské Hradiště

60 m překážek

8,67 4 Barbora Brožová 14.07.08 – 24.02. – Ostravaklubovní rekord

9,86 4 C Ema Fialová 11.02.08 – 20.01. – Ostrava

100 m překážek

14,46 -1,1 2A Barbora Brožová 14.07.08 – 05.05. – Ostrava

100 m překážek-ženské

14,85 +2,5 2A Barbora Brožová 14.07.08 – 11.05. – Uherské Hradiště

300 m překážek

46,47 2 A Ema Fialová 11.02.08 – 05.05. – Ostrava

46,59 3 A Pavlína Dobešová 23.02.07 – 08.05. – Ostrava

400 m překážek

1:07,19 2 B Pavlína Dobešová 23.02.07 – 11.05. – Uherské Hradiště

2 000 m překážek

8:49,23 6 Barbora Uhříková 01.04.08 – 08.05. – Ostrava

Dálka

492 5 Ema Fialová 11.02.08 – 20.01. – Ostrava

482 11 Kristýna Jedličková 03.12.07 – 03.02. – Ostrava

447 20 Johana Šlégrová 03.08.08 06.01. – Ostrava

446 3 Johana Čechová 18.09.08 – 09.05. – Brno

380 16 Martina Cupáková 13.05.08 – 09.05. – Brno

293 25 Karolína Vlčková 21.05.10 – 09.05. – Brno

Výška

164 2 Barbora Brožová 14.07.08 – 08.05. – Ostravaklubovní rekord

153 2 Ema Fialová 11.02.08 – 16.05. – Brno

126 13 Martina Cupáková 13.05.08 – 09.05. – Brno

Tyč

170 3 Eliška Svobodová 16.11.07 – 16.02. – Brno

Koule 3 kg

8,15 3 Johana Čechová 18.09.08 – 09.05. – Brno

6,87 30 Ema Fialová 11.02.08 – 20.01. – Ostrava

Pětiboj (60 m přek. -výška-koule 3 kg-dálka-800 m)

3 072 11 Ema Fialová 11.02.08 – 20.01. – Ostrava-klubovní rekord

/9,86-152-6,87-492-2:19,92/

Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/

2 055 9 Barbora Brožová 14.07.08 – 01.05. – Blansko

/8,22-13,56-28,42/

1 885 12 Sofie Polášková 18.11.08 – 01.05. – Blansko

/8,69-13,78-28,42/

1 884 13 Pavlína Dobešová 23.02.07 – 01.05. – Blansko

/8,89-13,92-27,48/

1 849 15 Kristýna Jedličková 03.12.07 – 01.05. – Blansko

/8,75-13,93-28,37/

1 588 23 Johana Šlégrová 03.08.08 – 01.05. – Blansko

/8,92-14,48-30,18/

1 556 24 Hana Zmeškalová 26.09.07 – 01.05. – Blansko

/9,03-14,49-30,21/

Štafeta 4 x 100 m

51,84 2 A Dobešová-Jedličková-Polášková-Topinková – 05.05. – Ostrava

55,62 3 B Zmeškalová-Uhříková-Karbanová-Nováková – 05.05. – Ostrava

Štafeta 4 x 200 m

1:51,57 3 Dobešová-Topinková-Zmeškalová-Jedličková – 03.02. – Ostrava

1:57,44 5 Polášková-Nováková-Uhříková-Šlegrová – 03.02. – Ostrava

STARŠÍ ŽÁKYNĚ /14-15 let/

50 m

6,75 1 A Kateřina Stroblová 21.12.09 – 06.01. – Brnoklubovní rekord

7,19 3 B Leontýna Eliášová 05.02.09 – 06.01. – Brno

7,21 2 Ch Aneta Zavřelová 20.06.10 – 06.01. – Brno

7,22 2 J Stela Navrátilová 30.06.09 – 06.01. – Brno

7,33 2 E Kristýna Toušová 21.07.10 – 06.01. – Brno

7,40 2 F Victoria Šauerová 17.05.10 – 06.01. – Brno

7,58 4 I Stela Knoblochová 12.07.09 – 06.01. – Brno

7,70 3 G Julie Kobská 28.04.10 – 06.01. – Brno

7,73 3 F Pavlína Lísková 21.02.09 – 06.01. – Brno

7,84 4 G Kristýna Kucharíková 24.11.10 – 06.01. – Brno

60 m

7,84 +0,4 1 A Kateřina Stroblová 21.12.09 – 19.05. – Vyškov

8,26 +0,0 2 H Aneta Zavřelová 20.06.10 – 12.05. – Znojmo

8,31 +0,8 3 A Kateřina Kocůrová 26.01.09 – 19.05. – Vyškov

8,33 +0,5 1 E Barbora Karaffová 02.10.09 – 19.05. – Vyškov

8,39 -1,9 1 C Julie Hojačová 13.07.09 – 02.05. – Brno

8,44 +0,6 2 C Stela Navrátilová 30.06.09 – 19.05. – Vyškov

8,47 1 A Sofie Eliška Svobodová 13.03.09 – 09.05. – Brno

8,48 2 C Leontýna Eliášová 05.02.09 – 12.01. – Olomouc

8,60 -1,0 3 B Eliška Kulhavá 28.01.10 27.04. – Blansko

8,60 +0,4 3 D Kristýna Toušová 21.07.10 – 19.05. – Vyškov

8,63 +0,4 4 B Victoria Šauerová 17.05.10 – 20.04. – Brno

8,70 +0,9 3 C Julie Kobská 28.04.10 – 20.04. – Brno

8,74 +0,5 4 B Matylda Šmikmátorová 30.07.09 – 19.05. – Vyškov

8,83 ms Nikola Koláčná 30.04.09 – 14.01. – Praha

8,86 1 F Ellen Ondrušková 04.09.09 – 15.02. – Otrava

8,90 +0,4 4 B Kristýna Vaverová 11.08.10 – 12.05. – Znojmo

8,92 1 I Marina Hajnovičová 12.05.10 – 12.01. – Olomouc

8,92 +0,8 5 A Lucie Hradílková 09.11.09 – 19.05. – Vyškov

8,93 +0,5 5 B Lucie Kucharíková 24.11.10 – 19.05. – Vyškov

8,97 +0,7 3 E Ema Burešová 02.10.09 – 20.04. – Brno

9,00 -1,1 4 E Pavlína Lísková 21.02.09 – 27.04. – Blansko

9,01 ma Kateřina Mašínská 03.09.09 – 14.01. – Praha

9,02 -1,2 6 C Barbora Vérostová 15.09.09 – 12.05. – Znojmo

9,12 6 Ch Veronika Křistková 22.12.09 – 26.01. – Ostrava

9,16 3 H Kristýna Kucharíková 24.11.10 – 12.01. – Olomouc

9,17 6 C Sophie Fremelová 30.12.10 – 09.05. – Brno

9,19 -0,4 5 F Valentýna Jelínková 12.11.10 – 20.04. – Brno

9,21 +0,9 5 A Natálie Honzíková 12.09.09 – 19.05. – Vyškov

9,23 -1,3 5 D Anna Kocábová 01.08.09 – 27.04. – Blansko

9,30 -0,4 6 F Klára Vykoupilová 11.09.10 – 20.04. – Brno

9,50 -2,8 2 D Emma Antlová 23.08.10 – 02.05. – Brno

9,52 +0,8 7 A Nela Sedláčková 14.02.10 – 19.05. – Vyškov

/8,7 – 19.04. – Brno/

10,08 -2,3 7 F Denisa Topinková 19.03.10 – 01.05. – Blansko

100 m

14,16 -4,3 3 C Barbora Karaffová 02.10.09 – 01.05. – Blansko

15,29 -2,9 7 B Klára Vykoupilová 11.09.10 – 01.05. – Blansko

15,63 -4,3 6 C Valentýna Jelínková 12.11.10 – 01.05. – Blansko

15,73 -3,5 6 E Denisa Topinková 19.03.10 – 01.05. – Blansko

150 m

18,41 1 A Kateřina Stroblová 21.12.09 – 03.03. – Praha-klub. rekord

20,09 4 B Leontýna Eliášová 05.02.09 – 20.01. – Ostrava

20,16 1 C Stela Navrátilová 30.06.09 – 20.01. – Ostrava

20,47 +0,8 1 D Nikola Koláčná 30.04.09 – 12.05. – Znojmo

20,53 ms Kateřina Kocůrová 26.01.09 – 14.01. – Praha

20,70 +1,3 2 C Victoria Šauerová 17.05.10 – 19.05. – Vyškov

20,91 -0,3 4 A Julie Kobská 28.04.10 – 19.05. – Vyškov

20,97 1 Ch Aneta Zavřelová 20.06.10 – 22.02. – Ostrava

21,11 4 E Ellen Ondrušková 04.09.09 – 26.01. – Ostrava

21,19 1 G Ema Burešová 02.10.09 – 26.01. – Ostrava

21,19 +0,8 3 D Marina Hajnovičová 12.05.10 – 12.05. – Znojmo

21,25 1 L Kristýna Toušová 21.07.10 – 22.02. – Ostrava

21,34 -2,1 1 E Eliška Kulhavá 28.01.10 – 27.04. – Blansko

21,35 1 F Matylda Šmikmátorová 30.07.09 – 26.01. – Ostrava

21,42 ms Kateřina Mašínská 03.09.09 – 14.01. – Praha

21,52 +1,5 2 E Barbora Vérostová 15.09.09 – 12.05. – Znojmo

21,58 +0,2 3 H Sofie Eliška Svobodová 13.03.09 – 12.05. – Znojmo

21,72 4 F Karolína Lamačová 06.02.09 – 26.01. – Ostrava

21,82 5 H Valentýna Doležalová 27.08.10 – 26.01. – Ostrava

22,05 3 I Lucie Hradílková 09.11.09 – 22.02. – Ostrava

22,25 1 Ch Lucie Kucharíková 24.11.10 – 26.01. – Ostrava

22,27 +0,2 1 F Klára Vykoupilová 11.09.10 – 12.05. – Znojmo

22,28 -2,1 3 E Kristýna Vaverová 11.08.10 – 27.04. – Blansko

22,67 +1,3 5 C Kristýna Kucharíková 24.11.10 – 19.05. – Vyškov

22,75 5 F Veronika Křistková 22.12.09 – 26.01. – Ostrava

22,89 -2,4 3 C Anna Kocábová 01.08.09 – 27.04. – Blansko

22,92 3 L Valentýna Jelínková 12.11.10 – 22.02. – Ostrava

23,19 -2,1 5 E Sophie Fremelová 30.12.10 – 27.04. – Blansko

23,49 5 J Veronika Křistková 22.12.09 – 22.02. – Ostrava

23,80 +0,2 6 C Nela Sedláčková 14.02.10 – 19.05. – Vyškov

200 m

25,88 5 C Kateřina Stroblová 21.12.09 – 23.01. – Ostrava

26,94 2 H Leontýna Eliášová 05.02.09 – 23.01. – Ostrava

28,99 -1,2 2 E Barbora Karaffová 02.10.09 – 01.05. – Blansko

30,77 -1,3 5 C Klára Vykoupilová 11.09.10 – 01.05. – Blansko

31,88 -1,9 5 D Valentýna Jelínková 12.11.10 – 01.05. – Blansko

33,18 -3,7 4 G Denisa Topinková 19.03.10 – 01.05. – Blansko

300 m

41,01 2 A Kateřina Stroblová 21.12.09 – 12.05. – Znojmo

42,52 3 A Kateřina Kocůrová 26.01.09 – 12.05. – Znojmo

42,53 2 A Leontýna Eliášová 05.02.09 – 27.04. – Blansko

43,26 2 B Julie Hojačová 13.07.09 – 20.04. – Brno

43,46 3 B Stela Navrátilová 30.06.09 – 02.02. – Ostrava

44,92 1 D Marina Hajnovičová 12.05.10 – 27.04. – Blansko

44,94 2 C Nikola Koláčná 30.04.09 – 20.04. – Brno

45,16 2 D Victoria Šauerová 17.05.10 – 27.04. – Blansko

46,06 3 C Ema Burešová 02.10.09 – 26.01. – Ostrava

46,29 4 B Ellen Ondrušková 04.09.09 – 20.04. – Brno

46,94 1 G Julie Kobská 28.04.10 – 20.04. – Brno

47,15 4 D Kristýna Vaverová 11.08.10 – 27.04. – Blansko

47,23 3 D Kristýna Kucharíková 24.11.10 – 22.02. – Ostrava

47,26 3 D Matylda Šmikmátorová 30.07.09 – 20.04. – Brno

47,39 2 G Lucie Kucharíková 24.11.10 – 20.04. – Brno

48,46 2 G Klára Vykoupilová 11.09.10 – 22.02. – Ostrava

48,66 2 F Lucie Hradílková 09.11.09 – 20.04. – Brno

49,18 3 G Valentýna Jelínková 12.11.10 – 22.02. – Ostrava

51,55 5 I Denisa Topinková 19.03.10 – 02.02. – Ostrava

52,80 4 C Anna Kocábová 01.08.09 – 20.04. – Brno

52,62 5 B Nela Sedláčková 14.02.10 – 27.04. – Blansko

600 m

1:53,3 Nela Sedláčková 14.02.10 – 19.04. – Brno

1:59,5 Lucie Kucharíková 24.11.10 – 19.04. – Brno

2:10,0 Emma Antlová 23.08.10 – 19.04. – Brno

800 m

2:26,01 1 Ellen Ondrušková 04.09.09 – 19.05. – Vyškov

2:27,06 2 Marina Hajnovičová 12.05.10 – 19.05. – Vyškov

2:36,0 Julie Hojačová 13.07.09 – 17.04. – Brno

2:40,01 3 B Kristýna Vaverová 11.08.10 – 02.05. – Brno

2:42,4 3 Nela Sedláčková 14.02.10 – 17.04. – Brno

2:43,42 4 Valentýna Doležalová 27.08.10 – 19.05. – Vyškov

2:46,24 5 B Lucie Hradílková 09.11.09 – 26.01. – Ostrava

2:47,30 4 B Natálie Honzíková 12.09.09 – 20.04. – Brno

2:47,67 5 B Klára Vykoupilová 11.09.10 – 20.04. – Brno

2:48,55 11 D Victoria Šauerová 17.05.10 – 21.01. – Ostrava

2:54,33 10 B Kristýna Toušová 21.07.10 – 21.01. – Ostrava

2:54,42 3 B Ema Burešová 02.10.09 – 12.01. – Olomouc

2:57,0 Stela Navrátilová 30.06.09 – 17.04. – Brno

3:11,88 5 A Eliška Kopečková 07.11.08 – 02.05. – Brno

3:29,85 12 A Sophie Fremelová 30.12.10 – 21.01. – Ostrava

1 500 m

5:05,36 9 Julie Hojačová 13.07.09 – 02.03. – Praha

5:17,73 2 B Ellen Ondrušková 04.09.09 – 15.02. – Ostrava

5:29,03 3 Valentýna Doležalová 27.08.10 – 12.05. – Znojmo

5:55,57 6 Klára Vykoupilová 11.09.10 – 12.05. – Znojmo

5:55,84 7 Denisa Topinková 19.03.10 – 12.05. – Znojmo

5:55,91 8 Lucie Hradílková 09.11.09 – 12.05. – Znojmo

3 000 m

13:24,43 4 Klára Vykoupilová 11.09.10 – 19.05. – Vyškov

13:28,79 5 Lucie Hradílková 09.11.09 – 19.05. – Vyškov

13:38,14 6 Denisa Topinková 19.03.10 – 19.05. – Vyškov

Natálie Honzíková 12.09.09 – 19.05. – Vyškov

50 m překážek

7,62 1 H Kateřina Stroblová 21.12.09 – 06.01. – Brnoklubovní rekord

8,15 2 H Leontýna Eliášová 05.02.09 – 06.01. – Brno

8,41 1 G Kristýna Toušová 21.07.10 – 06.01. – Brno

9,13 1 B Aneta Zavřelová 20.06.10 – 06.01. – Brno

9,89 2 F Victoria Šauerová 17.05.10 – 06.01. – Brno

10,02 4 A Sophie Fremelová 30.12.10 – 06.01. – Brno

10,03 3 C Pavlína Lísková 21.02.09 – 06.01. – Brno

10,55 4 H Veronika Křistková 22.12.09 – 06.01. – Brno

10,78 4 F Kristýna Kucharíková 24.11.10 – 06.01. – Brno

60 m překážek

8,72 2 Kateřina Stroblová 21.12.09 – 02.03. – Praha

9,19 2 A Stela Navrátilová 30.06.09 – 12.01. – Olomouc

9,19 3 C Leontýna Eliášová 05.02.09 – 02.03. – Praha

9,73 2 B Kristýna Toušová 21.07.10 – 17.02. – Olomouc

10,30 6 A Matylda Šmikmátorová 30.07.09 – 26.01. – Ostrava

10,50 4 A Aneta Zavřelová 20.06.10 – 02.02. – Ostrava

10,69 7 E Victoria Šauerová 17.05.10 – 21.01. – Ostrava

12,47 6 E Sophie Fremelová 30.12.10 – 21.01. – Ostrava

100 m překážek

14,67 +1,1 Kateřina Stroblová 21.12.09 – 12.05. – Znojmo

15,14 +1,1 5 A Stela Navrátilová 30.06.09 – 12.05. – Znojmo

15,50 -2,0 3 A Leontýna Eliášová 05.02.09 – 27.04. – Blansko

16,40 -0,7 1 B Kateřina Mašínská 03.09.09 – 12.05. – Znojmo

16,91 -2,0 4 A Kristýna Toušová 21.07.10 – 27.04. – Blansko

17,38 -2,0 6 A Matylda Šmikmátorová 30.07.09 – 27.04. – Blansko

17,17 -1,1 3 B Aneta Zavřelová 20.06.10 – 27.04. – Blansko

25,59 -3,3 4 C Pavlína Lísková 21.02.09 – 20.04. – Brno

200 m překážek

28,88 -0,2 1 A Kateřina Stroblová 21.12.09 – 19.05. – Vyškovklubovní rekord

30,19 1 A Stela Navrátilová 30.06.09 – 12.05. – Znojmo

32,00 -0,2 4 A Aneta Zavřelová 20.06.10 – 19.05. – Vyškov

32,20 -0,2 5 A Kristýna Toušová 21.07.10 – 19.05. – Vyškov

32,38 +1,2 1 B Matylda Šmikmátorová 30.07.09 – 19.05. – Vyškov

1 500 m překážek

6:27,69 1 Klára Vykoupilová 11.09.10 – 27.04. – Blansko

Výška

152 1 Victoria Šauerová 17.05.10 – 20.04. – Brno

143 3 Kateřina Stroblová 21.12.09 – 06.01. – Brno

140 3 Karolína Lamačová 06.02.09 – 27.04. – Blansko

139 13 Kristýna Kucharíková 24.11.10 – 12.01. – Olomouc

139 12 Stela Knoblochová 12.07.09 – 26.01. – Ostrava

138 10 Pavlína Lísková 21.02.09 – 06.01. – Brno

137 15 Kristýna Toušová 21.07.10 – 21.01. – Ostrava

130 8 Ema Zatloukalová 05.03.10 – 02.05. – Brno

11 Sarah Fremelová 06.01.09 – 09.05. – Brno

126 11 Kristýna Vaverová 11.08.10 – 02.05. – Brno

116 27 Sophie Fremelová 30.12.10 – 06.01. – Brno

Dálka

531 1 Kateřina Stroblová 21.12.09 – 17.02. – Olomouc-klubovní rekord

518 1 Victoria Šauerová 17.05.10 – 02.05. – Brno

498 4 Stela Navrátilová 30.06.09 – 17.02. – Olomouc

494 2 Barbora Karaffová 02.10.09 – 02.05. – Brno

487 5 Leontýna Eliášová 05.02.09 – 17.02. – Olomouc

483 +1,0 3 Kateřina Mašínská 03.09.09 – 27.04. – Blansko

475 +0,5 5 Karolína Lamačová 06.02.09 – 19.05. – Vyškov

474 8 Aneta Zavřelová 20.06.10 – 22.02. – Ostrava

468 +0,1 6 B Nikola Koláčná 30.04.09 – 20.04. – Brno

467 8 Kristýna Toušová 21.07.10 – 17.02. – Olomouc

461 2 Lucie Kucharíková 24.11.10 – 16.05. – Brno

456 6 Stela Knoblochová 12.07.09 – 06.01. – Brno

442 -0,5 8 A Marina Hajnovičová 12.05.10 – 20.04. – Brno

441 Nela Sedláčková 14.02.10 – 19.04. – Brno

429 +0,2 10 B Natálie Honzíková 12.09.09 – 20.04. – Brno

421 6 Eliška Kopečková 07.11.08 – 02.05. – Brno

413 2 Sophie Fremelová 30.12.10 – 09.05. – Brno

411 Julie Hojačová 13.07.09 – 17.04. – Brno

409 9 Barbora Vérostová 15.09.09 – 16.05. – Brno

408 -0,9 12 A Eliška Kulhavá 28.01.10 – 20.04. – Brno

398 -0,7 14 A Ema Burešová 02.10.09 – 20.04. – Brno

396 -1,3 15 A Julie Kobská 28.04.10 – 20.04. – Brno

397 28 Kristýna Kucharíková 24.11.10 – 06.01. – Brno

390 10 Ema Zatloukalová 05.03.10 – 02.05. – Brno

379 Emma Antlová 23.08.10 – 19.04. – Brno

368 +0,8 17 B Veronika Křístková 09 – 20.04. – Brno

368 15 Klára Žižková 13.06.09 – 16.05. – Brno

354 -0,7 16 Sofie Eliška Svobodová 13.03.09 – 19.05. – Vyškov

Koule 3 kg

9,44 4 Karolína Lamačová 06.02.09 – 12.05. – Znojmo

8,82 10 Sophie Fremelová 30.12.10 – 26.01. – Ostrava

8,08 3 Victoria Šauerová 17.05.10 – 21.01. – Ostrava

8,05 4 Sarah Fremelová 06.01.09 – 09.05. – Brno

7,28 10 Barbora Vérostová 15.09.09 – 16.05. – Brno

6,79 14 Stela Navrátilová 30.06.09 – 17.04. – Brno

6,37 16 Kristýna Toušová 21.07.10 – 21.01. – Ostrava

Disk 0,75 kg

17,78 3 Sophie Fremelová 30.12.10 – 19.05. – Vyškov

16,77 13 Pavlína Lísková 21.02.09 – 12.05. – Znojmo

Oštěp 500 g

31,69 1 Karolína Lamačová 06.02.09 – 20.04. – Brno

26,62 4 Barbora Karaffová 02.10.09 – 20.04. – Brno

22,14 9 Pavlína Lísková 21.02.09 – 12.05. – Znojmo

21,08 6 Sophie Fremelová 30.12.10 – 19.05. – Vyškov

19,23 14 Denisa Topinková 19.03.10 – 12.05. – Znojmo

14,68 12 Barbora Vérostová 15.09.09 – 27.04. – Blansko

8,49 15 Lucie Hradílková 09.11.09 – 20.04. – Brno

Kriketový míček

35,58 11 Nela Sedláčková 14.02.10 – 19.04. – Brno

34,33 Kristýna Vaverová 11.08.10 – 17.04. – Brno

31,25 22 Emma Antlová 23.08.10 – 19.04. – Brno

29,97 Julie Hojačová 13.07.09 – 17.04. – Brno

23,04 Lucie Kucharíková 24.11.10 – 19.04. – Brno

Čtyřboj (50 m-dálka-50 m přek-výška)

2 273 6 Kristýna Toušová 21.07.10 – 06.01. – Brno

/7,33-459-8,41-128/

2 232 7 Victoria Šauerová 17.05.10 – 06.01. – Brno

/7,40-513-9,89-143/

1 540 13 Kristýna Kucharíková 24.11.10 – 06.01. – Brno

/7,84-397-10,78-133/

Čtyřboj (60 m-dálka-míček-600 m)

1 902 4 Nela Sedláčková 14.02.10 – 19.04. – Brno

/8,7-441-35,58-1:53,3/

1 552 11 Lucie Kucharíková 24.11.10 – 19.04. – Brno

/8,9-418-23,04-1:59,5/

1 317 25 Emma Antlová 23.08.10 – 19.04. – Brno

/9,3-379-31,25-2:10,0/

Čtyřboj (60 m-dálka-míček-800 m)

1 757 5 Stela Navrátilová 30.06.09 – 17.04. – Brno

/8,7-462-6,79-2:57,0/

1 749 6 Nela Sedláčková 14.02.10 – 17.04. – Brno

/8,9-440-32,83-2:42,4/

1 653 10 Julie Hojačová 13.07.09 – 17.04. – Brno

/8,8-411-29,97-2:36,0/

Čtyřboj (60 m-výška-míček-800 m)

1 479 17 Kristýna Vaverová 11.08.10 – 17.04. – Brno

/9,3-120-34,33-2:51,8/

Pětiboj (60 m přek. -výška-koule 3 kg-dálka-800 m)

2 601 13 Victoria Šauerová 17.05.10 – 21.01. – Ostrava

/10,69-143-8,08-509-2:48,55/

2 329 24 Kristýna Toušová 21.07.10 – 21.01. – Ostrava

/9,93-137-6,37-442-2:54,33/

1 060 44 Sophie Fremelová 30.12.10 – 21.01. – Ostrava

/12,47-000-7,82-357-3:29,85/

Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/

1 829 16 Barbora Karaffová 02.10.09 – 01.05. – Blansko

/8,52-14,16-28,99/

1 295 31 Klára Vykoupilová 11.09.10 – 01.05. – Blansko

/9,49-15,29-30,77/

1 184 32 Valentýna Jelínková 12.11.10 – 01.05. – Blansko

/9,47-15,63-31,88/

964 38 Denisa Topinková 19.03.10 – 01.05. – Blansko

/10,08-15,73-33,18/

Štafeta 4 x 60 m

31,32 1 A Eliášová-Nevrátilová-Kocůrová-Hajnovičová – 27.04. – Blansko

32,91 2 A Burešová-Kulhavá-Šmikmátorová-Hradílková – 27.04. – Blansko

34,38 5 A Marešová-Vaverová-Topiková-Vykoupilová 12.05. – Znojmo

34,68 3 B Lísková-Svobodová-Křížová-Homolová – 12.05. – Znojmo

34,83 4 B Jelínková-Kocábová-Topinková-Vaverová – 27.04. – Blansko

Štafeta 4 x 200 m

1:45,30 1 D Eliášová-Kocůrová-Navrátilová-Stroblová – 03.03. – Praha-k rek.

1:56,80 3 D Šauerová-Hajnovičová-Kucharíková K-Kobská – 26.01. – Ostrava

1:58,98 5 E Hajnovičová-Zavelová-Kobská-Toušová – 02.02. – Ostrava

2:01,93 5 B Hradílková-Křístková-Plchová-Burešová – 26.01. – Ostrava

2:02,63 5 G Kucharíková-Kucharíková-Fremelová-Svobodová – 02.02. – Ostrava

2:06,71 1 A Hrazdilová-Bergmanová-Kucharíková L.-Kulhavá – 26.01. – Ostrava

Štafeta 4 x 300 m

2:52,84 1 Navrátilová-Kocůrová-Hajnovičová-Stroblová – 19.05. – Vyškov

2:56,57 1 A Hajnovičová-Kocůrová-Stroblová-Navrátilová – 12.05. – Znojmo

3:07,48 2 B Kobská-Zavřelová-Toušová-Šauerová – 12.05. – Znojmo

3:08,83 3 Burešová-Ondrušková-Šmikmátorová-Zavřelová – 19.05. – Vyškov

3:15,00 2 C Hradílková-Vérostová-Hrazdilová-Malášková – 12.05. – Znojmo

3:21,82 7 Doležalová-Kucharíková-Vykoupilová-Hradílková – 19.05. – Vyškov

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ /12-13 let/

50 m

7,43 1 A Anna Sýkorová 08.06.11 – 06.01. – Brno

7,75 3 H Veronika Anemari Křížová 30.07.11 – 06.01. – Brno

7,89 3 A Michaela Zítková 13.01.11 – 06.01. – Brno

8,05 2 G Alena Homolová 10.03.11 – 06.01. – Brno

8,08 4 Ch Sofie Nantlová 15.09.11 – 06.01. – Brno

8,35 4 F Kateřina Kopečná 04.04.12 – 06.01. – Brno

60 m

8,54 +0,8 1 B Veronika Dobešová 09.06.11 – 19.05. – Vyškov

8,62 5 Anna Sýkorová 08.06.11 – 26.01. – Ostrava

8,66 +0,0 3 E Tina Plchová 10.09.11 – 12.05. – Znojmo

8,82 -1,0 3 B Natálie Blatná 28.11.11 – 19.05. – Vyškov

8,92 -0,6 3 C Michaela Zítková 13.01.11 – 21.05. – Znojmo

8,98 +0,2 4 E Veronika Anemari Křížová 30.07.11 – 19.05. – Vyškov

8,99 2 F Ella Trojanová 12.07.12 – 26.01. – Ostrava

9,12 +0,1 3 F Linda Vykydalová 23.07.11 – 19.05. – Vyškov

9,17 3 F Veronika Honzíková 17.06.11 – 26.01. – Ostrava

9,17 -2,1 3 B Kateřina Martečíková 07.04.10 – 16.05. – Brno

9,19 +0,1 4 F Sofie Nantlová 15.09.11 – 19.05. – Vyškov

9,20 -1,0 4 B Ema Bergmanová 21.02.12 – 19.05. – Vyškov

9,22 -1,4 5 F Nella Marešová 03.05.11 – 27.04. – Blansko

9,30 +0,5 3 E Alena Homolová 10.03.11 – 20.04. – Brno

9,30 -0,4 6 A Sára Milánová 19.09.12 – 12.05. – Znojmo

9,37 -0,5 1 G Ester Malášková 08.05.12 – 20.04. – Brno

9,45 2 H Lucie Surmařová 17.03.12 – 10.02. – Ostrava

9,49 +0,3 5 G Kateřina Kopečná 04.04.12 – 19.05. – Vyškov

9,61 2 J Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 12.01. – Brno

9,61 4 K Štěpánka Výskalová 03.10.11 22.02. – Ostrava

9,67 7 D Stela Lukasová 30.03.12 – 26.01. – Ostrava

9,67 -0,5 4 G Linda Dobšáková 09.12.11 – 20.04. – Brno

9,68 -1,9 6 B Nikola Nerudová 13.03.12 – 27.04. – Blansko

9,73 +0,8 5 G Eliška Kolářová 11.08.12 – 12.05. – Znojmo

9,75 -0,9 5 F Beáta Kadlečková 23.05.12 – 12.05. – Znojmo

9,81 1 K Melanie Malatová 04.12.12 – 12.01. – Brno

10,14 -0,6 1 Ch Anna Jílková 03.02.12 – 20.04. – Brno

10,14 -1,0 5 H Rozálie Kaderková 07.12.12 – 12.05. – Znojmo

10,15 -0,3 2 I Eliška Vařeková 11.12.11 – 20.04. – Brno

10,19 1 I Elena Fialková 18.10.12 – 12.01. – Brno

10,25 +0,8 6 G Tereza Gruberová 19.11.12 – 12.05. – Znojmo

10,26 7 D Tereza Knězková 11.05.12 – 09.03. – Ostrava

10,27 1 H Ema Matoušková 26.08.11 – 12.01. – Brno

10,32 8 C Adéla Lepková 20.10.11 – 09.05. – Brno

10,34 -0,3 3 I Sára Běloševičová 09.07.12 – 20.04. – Brno

10,41 -0,6 2 Ch Victoria Edesová 12.07.12 – 20.04. – Brno

10,42 -0,2 5 H Lucie Stará 13.12.11 – 20.04. – Brno

10,71 -0,3 5 I Lilien Sára 25.06.12 – 20.04. – Brno

10,87 -0,6 5 Ch Klára Pokorná 16.10.12 – 20.04. – Brno

11,98 +0,4 3 J Vanda Voráčová 13.07.12 – 20.04. – Brno

150 m

21,25 2 B Tina Plchová 10.09.11 – 10.02. – Ostrava

21,66 2 B Anna Sýkorová 08.06.11 – 26.01. – Ostrava

22,22 4 H Veronika Dobešová 09.06.11 – 22.02. – Ostrava

22,40 2 L Ema Bergmanová 21.02.12 – 22.02. – Ostrava

22,49 +0,4 4 E Veronika Anemari Křížová 30.07.11 – 12.05. – Znojmo

22,95 +0,7 1 F Linda Dobšáková 09.12.11 – 12.05. – Znojmo

23,28 ms Anežka Kocůrová 25.12.10 – 14.01. – Praha

23,31 -1,7 2 G Linda Vykydalová 23.07.11 – 27.04. – Blansko

23,50 1 Ch Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 10.02. – Ostrava

23,55 +0,7 2 F Anna Jílková 03.02.12 – 12.05. – Znojmo

23,99 6 L Nikola Nerudová 13.03.12 – 22.02. – Ostrava

24,12 5 M Lucie Surmařová 17.03.12 – 22.02. – Ostrava

24,25 -1,7 4 G Veronika Honzíková 17.06.11 – 27.04. – Blansko

24,26 6 M Elena Fialková 18.10.12 – 22.02. – Ostrava

25,36 4 N Beáta Kadlečková 23.05.12 – 22.02. – Ostrava

25,42 +0,7 4 Fh Tereza Gruberová 19.11.12 – 12.05. – Znojmo

25,84 5 Ch Tereza Knězková 11.05.12 – 09.03. – Ostrava

26,05 -2,8 4 Ch Rozálie Kaderková 07.12.12 – 27.04. – Blansko

26,32 -1,7 6 G Adéla Lepková 20.10.11 – 27.04. – Blansko

26,96 -1,9 6 F Štěpánka Vodáková 18.03.12 – 27.04. – Blansko

300 m

47,13 1 E Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 19.05. – Vyškov

47,65 4 B Nella Marešová 03.05.11 – 12.05. – Znojmo

48,57 2 B Anna Sýkorová 08.06.11 – 20.04. – Brno

48,62 2 C Ema Bergmanová 21.02.12 – 12.05. – Znojmo

48,71 2 D Veronika Dobešová 09.06.11 – 19.05. – Vyškov

48,84 1 D Michaela Zítková 13.01.11 – 19.05. – Vyškov

49,07 3 D Alena Homolová 10.03.11 – 19.05. – Vyškov

49,26 4 D Veronika Anemari Křížová 30.07.11 – 19.05. – Vyškov

51,17 4 D Nikola Nerudová 13.03.12 – 19.05. – Vyškov

51,55 ms Anežka Kocůrová 25.12.10 – 14.01. – Praha

51,82 1 E Ester Malášková 08.05.12 – 20.04. – Brno

51,86 5 D Linda Vykydalová 23.07.11 – 19.05. – Vyškov

52,14 6 E Beáta Kadlečková 23.05.12 – 19.05. – Vyškov

52,31 3 B Veronika Honzíková 17.06.11 – 19.05. – Vyškov

53,71 4 G Kateřina Kopečná 04.04.12 – 10.02. – Ostrava

53,74 3 E Linda Dobšáková 09.12.11 – 20.04. – Brno

54,94 4 E Anna Jílková 03.02.12 – 20.04. – Brno

55,77 3 D Sára Milánová 19.09.12 – 26.01. – Ostrava

56,13 4 H Ema Matoušková 26.08.11 – 20.04. – Brno

56,22 5 H Elena Fialková 18.10.12 – 10.02. – Ostrava

56,52 2 F Lucie Surmařová 17.03.12 – 20.04. – Brno

56,65 5 C Rozálie Kaderková 07.12.12 – 19.05. – Vyškov

57,08 2 G Tereza Knězková 11.05.12 – 20.04. – Brno

57,18 5 D Stela Lukasová 30.03.12 – 26.01. – Ostrava

58,04 3 G Eliška Vařeková 11.12.11 – 20.04. – Brno

58,21 6 G Tereza Gruberová 19.11.12 – 22.02. – Ostrava

58,32 3 F Sára Běloševičová 09.07.12 – 20.04. – Brno

59,00 7 E Adéla Lepková 20.10.11 – 19.05. – Vyškov

59,17 4 F Victoria Edesová 12.07.12 – 20.04. – Brno

59,77 4 Ch Lilien Sára 25.06.12 – 20.04. – Brno

600 m

1:48,94 1 A Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 16.05. – Brno

1:55,53 2 A Beáta Ryglová 17.08.11 – 09.05. – Brno

2:01,94 4 B Michaela Zítková 13.01.11 – 02.05. – Brno

2:04,41 9 A Štěpánka Vodáková 18.03.12 – 09.05. – Brno

2:04,9 Anna Sýkorová 08.06.11 – 19.04. – Brno

2:07,19 6 B Nikola Nerudová 13.03.12 – 09.05. – Brno

2:08,2 Kateřina Kopečná 04.04.12 – 19.04. – Brno

2:09,28 11 A Beáta Kadlečková 23.05.12 – 01.05. – Blansko

2:10,26 11 B Nikol Hanáková 15.03.11 – 09.05. – Brno

2:12,02 8 A Linda Dobšáková 09.12.11 – 02.05. – Brno

2:12,6 Sofie Nantlová 15.09.11 – 19.04. – Brno

2:13,8 Ella Trojanová 12.07.12 – 19.04. – Brno

2:15,36 9 A Tereza Knězková 11.05.12 – 02.05. – Brno

2:16,36 11 B Lucie Surmařová 17.03.12 – 02.05. – Brno

2:17,8 Linda Vykydalová 23.07.11 – 19.04. – Brno

2:19,12 14 A Rozálie Kaderková 07.12.12 – 01.05. – Blansko

800 m

2:35,88 2 A Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 20.04. – Brno

2:42,75 3 Nella Marešová 03.05.11 – 19.05. – Vyškov

2:45,56 4 Beáta Ryglová 17.08.11 – 19.05. – Vyškov

2:49,66 3 B Veronika Dobešová 09.06.11 – 12.05. – Znojmo

2:50,67 4 B Beáta Kadlečková 23.05.12 – 12.05. – Znojmo

2:55,30 10 A Kateřina Kopečná 04.04.12 – 26.01. – Ostrava

3:00,13 3 B Štěpánka Vodáková 18.03.12 – 20.04. – Brno

3:09,05 19 Lilien Sára 25.06.12 – 19.05. – Vyškov

3:10,00 10 B Rozálie Kaderková 07.12.12 – 26.01. – Ostrava

3:14,03 4 B Adéla Lepková 20.10.11 – 20.04. – Brno

3:27,20 5 B Tereza Gruberová 19.11.12 – 20.04. – Brno

3:28,57 6 B Ema Matoušková 26.08.11 – 20.04. – Brno

3:39,51 7 B Vanda Voráčová 13.07.12 – 20.04. – Brno

1 500 m

5:04,27 1 Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 12.05. – Znojmo

6:11,74 10 Štěpánka Vodáková 18.03.12 – 27.04. – Blansko

6:49,20 14 Lilien Sára 25.06.12 – 27.04. – Blansko

3 000 m

11:25,62 9 Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 03.03. – Praha-klubovní rekord

50 m překážek

9,84 2 G Michaela Zítková 13.01.11 – 06.01. – Brno

9,95 2 A Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 06.01. – Brno

10,34 3 G Anna Sýkorová 08.06.11 – 06.01. – Brno

10,45 3 A Nikola Nerudová 13.03.12 – 06.01. – Brno

11,29 2 B Kateřina Kopečná 04.04.12 – 06.01. – Brno

60 m překážek

10,10 +0,5 1 A Michaela Zítková 13.01.11 – 12.05. – Znojmo

11,47 +0,5 6 A Nikola Nerudová 13.03.12 – 12.05. – Znojmo

11,66 +0,6 2 C Ema Bergmanová 21.02.12 – 19.05. – Vyškov

11,85 -1,8 5 A Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 27.04. – Blansko

12,44 +0,6 4 C Elena Fialková 18.10.12 – 19.04. – Vyškov

12,53 +0,2 4 B Linda Dobšáková 09.12.11 – 12.05. – Znojmo

12,71 -0,3 4 C Eliška Kolářová 11.08.12 – 12.05. – Znojmo

12,71 +0,6 5 C Lucie Surmařová 17.03.12 – 19.05. – Vyškov

13,69 +0,4 4 C Sára Milánová 19.09.12 – 20.04. – Brno

14,42 +1,2 3 D Štěpánka Vodáková 18.03.12 – 20.04. – Brno

14,74 -1,5 5 B Rozálie Kaderková 07.12.12 – 27.04. – Blansko

Výška

151 1 Tina Plchová 10.09.11 – 27.04. – Blansko-vyrovnán klub. rek

140 1 Kateřina Kopečná 04.04.12 – 20.04. – Brno

140 2 Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 20.04. – Brno

134 4 Ella Trojanová 12.07.12 – 26.01. – Ostrava

130 5 Ester Malášková 08.05.12 – 02.05. – Brno

126 6 Beáta Ryglová 17.08.11 – 09.05. – Brno

126 11 Ema Bergmanová 21.02.12 – 09.05. – Brno

120 Sofie Nantlová 15.09.11 – 19.04. – Brno

118 21 Michaela Zítková 13.01.11 – 06.01. – Brno

17 Nikola Nerudová 13.03.12 – 09.05. – Brno

112 23 Anna Sýkorová 08.06.11 – 06.01. – Brno

110 19 Tereza Knězková 11.05.12 – 02.05. – Brno

Dálka

459 3 Natálie Blatná 28.11.11 – 16.05. – Brno

454 4 Tina Plchová 10.09.11 – 10.02. – Ostrava

429 +1,9 5 Alena Homolová 10.03.11 – 27.04. – Blansko

414 +0,3 15 Ester Malášková 08.05.12 – 12.05. – Znojmo

412 1 Anna Sýkorová 08.06.11 – 12.01. – Brno

412 2 Veronika Honzíková 17.06.11 – 12.01. – Brno

412 +0,2 16 Nikola Nerudová 13.03.12 – 12.05. – Znojmo

409 +0,2 2 A Michaela Zítková 13.01.11 – 20.04. – Brno

406 23 Veronika Anemari Křížová 30.07.11 – 10.02. – Ostrava

404 +0,2 20 Ema Bergmanová 21.02.12 – 12.05. – Znojmo

394 8 Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 06.01. – Brno

394 +1,4 8 A Ella Trojanová 12.07.12 – 20.04. – Brno

388 4 Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 12.01. – Brno

388 +2,0 15 Linda Dobšáková 09.12.11 – 27.04. – Blansko

382 +0,6 32 Sofie Nantlová 15.09.11 – 12.05. – Znojmo

381 +1,6 20 Anna Jílková 03.02.12 – 27.04. – Blansko

376 +1,1 16 A Lucie Surmařová 17.03.12 – 20.04. – Brno

369 +0,2 37 Sára Milánová 19.09.12 – 12.05. – Znojmo

367 +1,1 11 B Tereza Knězková 11.05.12 – 20.04. – Brno

362 6 Veronika Dobešová 09.06.11 – 12.01. – Brno

361 -0,5 26 Elena Fialková 18.10.12 – 19.05. – Vyškov

354 +0,5 30 Beáta Kadlečková 23.05.12 – 19.05. – Vyškov

350 9 Kateřina Kopečná 04.04.12 – 12.01. – Brno

347 +1,4 27 Adéla Lepková 20.10.11 – 27.04. – Blansko

342 +0,1 12 B Lucie Stará 13.12.11 – 20.04. – Brno

340 Linda Vykydalová 23.07.11 – 19.04. – Brno

338 +0,3 40 Rozálie Kaderková 07.12.12 – 12.05. – Znojmo

334 -0,7 13 B Eliška Kolářová 11.08.12 – 20.04. – Brno

333 +0,9 14 B Eliška Vařeková 11.12.11 – 20.04. – Brno

329 14 Stela Lukasová 30.03.12 – 12.01. – Brno

327 +1,2 18 B Lilien Sára 25.06.12 – 20.04. – Brno

/331 +2,1 32 – 27.04. – Blansko/

319 15 Victoria Edesová 12.07.12 – 12.01. – Brno

309 +0,7 21 B Klára Pokorná 16.10.12 – 20.04. – Brno

303 +0,0 41 Tereza Gruberová 19.11.12 – 27.04. – Blansko

298 21 Melanie Malatová 04.12.12 – 12.01. – Brno

288 22 Sára Běloševičová 09.07.12 – 12.01. – Brno

243 24 Ema Matoušková 26.08.11 – 12.01. – Brno

195 -0,5 25 B Vanda Voráčová 13.07.12 – 20.04. – Brno

Koule 2 kg

9,89 Beáta Ryglová 17.08.11 – 26.01. – Ostrava

9,88 1 Nella Marešová 03.05.11 – 19.05. – Vyškov

7,10 Michaela Zítková 13.01.11 – 22.02. – Ostrava

6,98 6 Sára Běloševičová 09.07.12 – 20.04. – Brno

6,62 13 Beáta Ryglová 17.08.11 – 19.05. – Vyškov

6,32 8 Ema Matoušková 26.08.11 – 20.04. – Brno

5,74 17 Adéla Lepková 20.10.11 – 19.05. – Vyškov

Oštěp 400 g

19,75 7 Alena Homolová 10.03.11 – 27.04. – Blamsko

17,79 11 Štěpánka Vodáková 18.03.12 – 27.04. – Blamsko

16,89 7 Veronika Anemari Křížová 30.07.11 – 20.04. – Brno

15,09 12 Beáta Ryglová 17.08.11 – 20.04. – Brno

14,70 13 Kateřina Kopečná 04.04.12 – 20.04. – Brno

10,89 17 Adéla Lepková 20.10.11 – 20.04. – Brno

Kriketový míček

40,57 Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 19.04. – Brno

38,64 8 Nella Marešová 03.05.11 – 19.05. – Vyškov

35,46 12 Veronika Anemari Křížová 30.07.11 – 19.05. – Vyškov

31,13 15 Beáta Ryglová 17.08.11 – 19.05. – Vyškov

30,10 17 Alena Homolová 10.03.11 – 19.05. – Vyškov

28,90 18 Nikola Nerudová 13.03.12 – 19.05. – Vyškov

27,90 Anna Sýkorová 08.06.11 – 19.04. – Brno

23,21 Linda Vykydalová 23.07.11 – 19.04. – Brno

23,15 Kateřina Kopečná 04.04.12 – 19.04. – Brno

20,78 Ella Trojanová 12.07.12 – 19.04. – Brno

14,39 Sofie Nantlová 15.09.11 – 19.04. – Brno

Čtyřboj (50 m-dálka-50 m přek-výška)

1 530 7 Michaela Zítková 13.01.11 – 06.01. – Brno

/7,89-393-9,84-118/

1 466 8 Anna Sýkorová 08.06.11 – 06.01. – Brno

/7,43-362-10,34-112/

Čtyřboj (60 m-výška-míček-600 m)

1 846 5 Tereza Hrazdilová 25.01.11 – 19.04. – Brno

/9,5-135-40,57-1:52,0/

1 351 22 Kateřina Kopečná 04.04.12 – 19.04. – Brno

/9,5-130-23,15-2:08,2/

1 344 23 Ella Trojanová 12.07.12 – 19.04. – Brno

/8,9-125-20,78-2:13,8/

1 124 41 Sofie Nantlová 15.09.11 – 19.04. – Brno

/9,4-120-14,39-2:12,6/

Čtyřboj (60 m-dálka-míček-600 m)

1 579 9 Anna Sýkorová 08.06.11 – 19.04. – Brno

/8,6-406-27,90-2:04,9/

1 097 44 Linda Vykydalová 23.07.11 – 19.04. – Brno

9,1-340-23,21-2:17,8/

Štafeta 4 x 60 m

33,32 1 A Plchová-Zítková-Vykydalová-Dobešová – 19.05. – Vyškov

34,17 1 A Sýkorová-Marešová-Homolová-Dobešová – 27.04. – Blansko

36,66 3 B Nerudová-nantlová-Bergmanová-Honzíková – 27.04. – Blansko

37,66 5 B Kadlečková-Kaderková-Fialková-Surmařová – 19.05. – Vyškov

38,57 3 C Knězková-Kadlečková-Fialková-Dobšáková – 27.04. – Blansko

39,53 4 C Kaderková-Jílková-Gruberová-Kolářová – 27.04. – Blansko

Štafeta 4 x 60 m – MIX

33,42 4 A Vrbka-Kreidl-Plchová-Dobešová – 12.05. – Znojmo

34,45 3 B Pavlíček-Hájek-Bermanová-Zítková 12.05. – Znojmo

35,37 3 C Bartoň-Durna-Blatná-Nantlová – 12.05. – Znojmo

36,53 4 C Durna-Muller-Surmařová-Kadlečková – 12.05. – Znojmo

Štafeta 4 x 200 m – MIX

2:04,27 3 A Vrbka-Sýkorová-Dobešová-Kreidl – 26.01. – Brno

2:06,79 3 B Kaňovský-Pavlíček-Křížová-Zítková – 26.01. – Brno

NEJMLADŠÍ ŽÁKYNĚ /do 11 let/

60 m

9,35 +1,3 4 A Eliška Sedláčková 30.08.13 – 20.04. – Brno

9,60 2 B Eliška Pudelková 16 09.03. – Ostrava

9,61 +1,1 1 E Tereza Hanáková 13.06.13 – 20.04. – Brno

9,70 2 B Nela Horáková 06.01.13 – 05.01. – Brno

9,75 +1,3 6 A Anna Pudelková 19.01.13 – 20.04. – Brno

9,84 +0,7 3 B Lucie Kopečná 18.09.14 – 20.04. – Brno

9,99 1 I Marie Bartoňová 04.04.14 – 05.01. – Brno

/9,46 +2,4 2 F – 20.04. – Brno/

10,10 +1,2 1 C Lucie Křivánková 09.11.14 – 23.04. – Blansko

/10,00 +2,3 1 H Lucie Křivánková 09.11.14 – 20.04. – Brno/

10,02 +2,0 3 C Nela Pecenová 25.03.13 – 20.04. – Brno

10,07 +1,2 1 D Eliška Blanářová 10.08.15 – 20.04. – Brno

10,12 2 D Anika Vedrová 20.01.13 – 05.01. – Brno

10,16 2 G Mia Kejdová 10.07.13 – 05.01. – Brno

10,21 1 Ch Natálie Kašaj 12.01.13 – 05.01. – Brno

10,45 4 D Julie Viktorová 30.07.14 – 23.04. – Blansko

/10,43 +4,0 2 G Julie Viktorová 30.07.14 – 20.04. – Brno/

10,51 +2,4 3 F Kateřina Burianová 15.05.14 – 20.04. – Brno

10,52 +0,7 5 B Teodora Petrová 31.07.14 – 20.04. – Brno

10,63 +4,0 3 G Kristina Bartlová 25.06.14 – 20.04. – Brno

10,65 2 H Elena Sedláková 14.08.14 – 05.01. – Brno

/10,53 +2,3 3 H – 20.04. – Brno/

10,66 +1,2 2 Ch Nikola Hájková 29.04.14 – 20.04. – Brno

10,72 +2,1 2 B Jana Pochopová 29.06.15 – 20.04. – Brno

10,77 +1,3 1 E Amélie Žilková 23.10.15 – 20.04. – Brno

10,80 +1,8 2 C Nina Pokorná 23.06.15 – 20.04. – Brno

10,84 +1,2 6 B Viktoria Wibbe 14.01.13 – 23.04. – Blansko

10,94 +2,3 5 A Kateřina Topinková 01.12.15 – 20.04. – Brno

11,14 +1,2 8 C Lucie Šléglová 25.07.15 – 23.04. – Blansko

11,20 2 K Karolína Cvrkalová 29.12.14 – 05.01. – Brno

11,23 8 D Sabina Gruberová 11.02.16 – 23.04. – Blansko

11,50 +2,3 6 H Lucie Dvořáková 16.09.14 – 20.04. – Brno

11,56 +1,2 8 B Laura Pospíšilová 23.12.15 – 23.04. – Blansko

11,68 +1,3 4 E Barbora Suchánková 02.03.15 – 20.04. – Brno

11,70 +1,3 5 E Sarah Míková 21.09.15 – 20.04. – Brno

11,85 +0,7 4 F Tereza Pohanková 10.08.15 – 20.04. – Brno

11,97 +0,7 5 D Zuzana Opršalová 06.09.14 – 20.04. – Brno

12,07 +0,5 4 H Emma Binarová 26.11.16 – 20.04. – Brno

12,13 +1,2 5 D Tereza Ryšavá 17.02.15 – 20.04. – Brno

12,18 +1,6 3 Ch Karolína Klímová 06.04.17 – 20.04. – Brno

12,19 +0,7 5 F Eliška Pudelková 16 – 20.04. – Brno

12,25 +1,8 5 C Veronika Tesařová 04.10.15 – 20.04. – Brno

12,65 +2,1 6 B Anežka Nováčková 15 – 20.04 – Brno

13,48 +16 4 Ch Marie Urbánková 26.01.17 – 20.04. – Brno

14,17 +1,6 6 Ch Zuzana Máchalová 11.02.16 – 20.04. – Brno

60 m – z vysokého startu bez bloků

9,4 1 B Anna Pudelková 19.01.13 – 21.03. – Brno

9,5 2 A Marie Bartoňová 04.04.14 – 21.03. – Brno

9,5 2 B Natálie Kašaj 12.01.13 – 21.03. – Brno

9,9 5 Tereza Hanáková 13.06.13 – 21.03. – Brno

10,19 3 Nina Pokorná 23.06.15 – 12.01. – Brno

10,0 6 Nela Pecenová 25.03.13 – 21.03. – Brno

10,0 6 Lucie Kopečná 18.09.14 – 21.03. – Brno

10,1 8 Lucie Křivánková 09.11.14 – 21.03. – Brno

10,35 1 Eliška Blanářová 10.08.15 – 12.01. – Brno

10,4 10 Nikola Hájková 29.04.14 – 21.03. – Brno

10,6 11 Kristina Bártlová 25.06.14 – 21.03. – Brno

10,6 11 Teodora Petrová 31.07.14 – 21.03. – Brno

11,01 G Kristýna Lepičová 23.04.15 – 12.01. – Brno

11,1 8 Sabina Gruberová 11.02.16 – 21.03. – Brno

11,37 2 I Laura Pospíšilová 23.12.15 – 12.01. – Brno

11,4 12 Barbora Suchánková 02.03.15 – 21.03. – Brno

11,66 1 J Petra Skobová 11.07.15 – 12.01. – Brno

11,5 11 Eliška Pudelková 16 – 21.03. – Brno

11,6 15 Markéta Czinegová 09.01.14 – 21.03. – Brno

11,8 15 Anna Moravcsiková 15.03.15 – 21.03. – Brno

12,17 2 B Sára Beránková 22.06.16 – 12.01. – Brno

12,28 1 E Amélie Christová 27.03.15 – 12.01. – Brno

12,2 Rebeca Kostrhounová 18.12.14 – 21.03. – Brno

13,26 2 F Ana Abrahámková 16 – 12.01. – Brno

15,0 19 Eliška Kubáčková 09.10.17 – 21.03. – Brno

200 m

33,26 2 B Eliška Pudelková 16 09.03. – Ostrava

38,55 4 C Kateřina Topinková 01.12.15 – 02.05. – Břeclav

200 m – z vysokého startu bez bloků

35,0 2 Anna Pudelková 19.01.13 – 21.03. – Brno

36,9 3 Marie Bartoňová 04.04.14 – 21.03. – Brno

37,2 4 Lucie Křivánková 09.11.14 – 21.03. – Brno

37,6 5 Lucie Kopečná 18.09.14 – 21.03. – Brno

38,0 6 Tereza Hanáková 13.06.13 – 21.03. – Brno

38,8 3 Nina Pokorná 23.06.15 – 21.03. – Brno

38,5 7 Nikola Hájková 29.04.14 – 21.03. – Brno

40,2 8 Kristina Bártlová 25.06.14 – 21.03. – Brno

40,6 10 Nela Pecenová 25.03.13 – 21.03. – Brno

42,3 7-8 Barbora Suchánková 02.03.15 – 21.03. – Brno

42,5 11 Teodora Petrová 31.07.14 – 21.03. – Brno

43,2 9 Sabina Gruberová 11.02.16 – 21.03. – Brno

43,6 10 Eliška Pudelková 16 – 21.03. – Brno

44,8 13 Markéta Czinegová 09.01.14 – 21.03. – Brno

46,0 14 Sára Beránková 22.06.16 – 21.03. – Brno

47,8 15 Anna Moravcsiková 15.03.15 – 21.03. – Brno

300 m

50,85 1 B Elena Sedláková 14.08.14 – 23.04. – Blansko

51,59 3 C Eliška Pudelková 16 09.04. – Vyškov

53,21 1 A Marie Bartoňová 04.04.14 – 23.04. – Blansko

56,29 4 B Lucie Křivánková 09.11.14 – 23.04. – Blansko

59,19 8 A Kristýna Bartlová 25.06.14 – 09.04. – Vyškov

1:00,84 7 D Beáta Ryšavá 17.04.13 – 23.04. – Blansko

1:02,70 8 B Eliška Sedláčková 30.08.13 – 23.04. – Blansko

1:03,09 9 B Kateřina Topinková 01.12.15 – 23.04. – Blansko

1:08,55 10A Sára Beránková 22.06.16 – 23.04. – Blansko

600 m

2:05,19 5 A Lucie Křivánková 09.11.14 – 20.04. – Brno

2:05,26 6 A Anna Pudelková 19.01.13 – 20.04. – Brno

2:08,99 7 A Eliška Sedláčková 30.08.13 – 20.04. – Brno

2:11,63 8 A Marie Bartoňová 04.04.14 – 20.04. – Brno

2:19,36 9 A Lucie Kopečná 18.09.14 – 20.04. – Brno

2:20,06 4 A Eliška Blanářová 10.08.15 – 20.04. – Brno

2:20,86 6 B Viktoria Wibbe 14.01.13 – 20.04. – Brno

2:22,26 6 D Kristina Bartlová 25.06.14 – 20.04. – Brno

2:26,16 8 B Kateřina Burianová 15.05.14 – 20.04. – Brno

2:26,69 4 B Nina Pokorná 23.06.15 – 20.04. – Brno

2:27,07 9 B Nikola Hájková 29.04.14 – 20.04. – Brno

2:29,17 5 C Sára Beránková 22.06.16 – 20.04. – Brno

2:31,24 6 C Veronika Šánová 27.08.14 – 20.04. – Brno

2:32,52 3 D Tereza Pohanková 10.08.15 – 20.04. – Brno

2:36,59 5 B Eliška Pudelková 16 – 20.04. – Brno

2:38,02 6 A Jana Pochopová 29.06.15 – 20.04. – Brno

2:40,12 7 B Emma Binarová 26.11.16 – 20.04. – Brno

3:04,76 8 B Barbora Suchánková 02.03.15 – 20.04. – Brno

3:09,30 9 B Marie Urbánková 26.01.17 – 20.04. – Brno

3:12,38 9 A Zuzana Máchalová 11.02.16 – 20.04. – Brno

Dálka –měřeno z místa odrazu

381 4 Anna Pudelková 19.01.13 – 09.03. – Ostrava

372 4 A Lucie Kopečná 18.09.14 – 20.04. – Brno

370 5 A Eliška Sedláčková 30.08.13 – 20.04. – Brno

368 3 Nela Horáková 06.01.13 – 05.01. – Brno

353 2 Marie Bartoňová 04.04.14 – 21.03. – Brno

353 9 A Nela Pecenová 25.03.13 – 20.04. – Brno

350 7 Anika Vedrová 20.01.13 – 05.01. – Brno

349 3 Lucie Křivánková 09.11.14 – 21.03. – Brno

348 3 B Julie Viktorová 30.07.14 – 20.04. – Brno

338 13 Eliška Blanářová 10.08.15 – 23.04. – Blansko

332 6 Natálie Kašaj 12.01.13 – 21.03. – Brno

327 9 Tereza Hanáková 13.06.13 – 21.03. – Brno

324 18 A Teodora Petrová 31.07.14 – 20.04. – Brno

321 2 Nina Pokorná 23.06.15 – 21.03. – Brno

315 10 B Kateřina Burianová 15.05.14 – 20.04. – Brno

310 12 B Kristina Bartlová 25.06.14 – 20.04. – Brno

308 14 B Veronika Šánová 27.08.14 – 20.04. – Brno

306 21 A Viktoria Wibbe 14.01.13 – 20.04. – Brno

298 20 Mia Kejdová 10.07.13 – 05.01. – Brno

298 31 Elena Sedláková 14.08.14 – 23.04. – Blansko

281 5 Barbora Suchánková 02.03.15 – 21.03. – Brno

280 38 Laura Pospíšilová 23.12.15 – 23.04. – Blansko

275 20 B Lucie Dvořáková 16.09.14 – 20.04. – Brno

274 26 Karolína Cvrkalová 29.12.14 – 05.01. – Brno

274 8 Kristýna Lepičová 23.04.15 – 12.01. – Brno

272 41 Lucie Šléglová 25.07.15 – 23.04. – Blansko

271 7 Sabina Gruberová 11.02.16 – 21.03. – Brno

270 24 A Zuzana Opršalová 06.09.14 – 20.04. – Brno

261 13 Nikola Hájková 29.04.14 – 21.03. – Brno

260 12 Petra Skobová 11.07.15 – 12.01. – Brno

250 14 Amélie Christová 27.03.15 – 12.01. – Brno

249 15 Ana Abrahámková 16 – 12.01. – Brno

246 14 Markéta Czinegová 09.01.14 – 21.03. – Brno

243 12 Eliška Pudelková 16 – 21.03. – Brno

206 16 Sára Beránková 22.06.16 – 21.03. – Brno

203 15 Rebeca Kostrhounová 18.12.14 – 21.03. – Brno

195 18 Eliška Kubáčková 09.10.17 – 21.03. – Brno

166 19 Anna Moravcsiková 15.03.15 – 21.03. – Brno

Dálka –z místa

178 2 A Eliška Blanářová 10.08.15 – 20.04. – Brno

167 4 A Amélie Žilková 23.10.15 – 20.04. – Brno

166 6 A Jana Pochopová 29.06.15 – 20.04. – Brno

156 4 B Sabina Gruberová 11.02.16 – 20.04. – Brno

154 9 A Barbora Suchánková 02.03.15 – 20.04. – Brno

151 10 A Nina Pokorná 23.06.15 – 20.04. – Brno

146 13 A Tereza Pohanková 10.08.15 – 20.04. – Brno

144 17 A Kateřina Topinková 01.12.15 – 20.04. – Brno

141 18 A Sarah Míková 21.09.15 – 20.04. – Brno

138 20 A Veronika Tesařová 04.10.15 – 20.04. – Brno

138 21 A Tereza Ryšavá 17.02.15 – 20.04. – Brno

134 13 B Sára Beránková 22.06.16 – 20.04. – Brno

134 14 B Marie Urbánková 26.01.17 – 20.04. – Brno

130 17 B Emma Binarová 26.11.16 – 20.04. – Brno

129 22 A Anežka Nováčková 15 – 20.04 – Brno

117 21 B Karolína Klímová 06.04.17 – 20.04. – Brno

109 22 B Olga Máchalová 02.06.18 – 20.04,. – Brno

105 23 B Zuzana Máchalová 11.02.16 – 20.04. – Brno

Koule 2 kg

6,03 4 Teodora Petrová 31.07.14 – 20.04. – Brno

5,98 5 Natálie Kašaj 12.01.13 – 20.04. – Brno

4,66 10 Nela Pecenová 25.03.13 – 21.03. – Brno

4,32 12 Zuzana Opršalová 06.09.14 – 20.04. – Brno

3,83 15 Nikola Hájková 29.04.14 – 20.04. – Brno

3,32 16 Julie Viktorová 30.07.14 – 20.04. – Brno

2,65 18 Lucie Dvořáková 16.09.14 – 20.04. – Brno

Kriketový míček

22,07 8 Marie Bartoňová 04.04.14 – 23.04. – Blansko

18,08 24 Viktoria Wibbe 14.01.13 – 23.04. – Blansko

15,61 33 Julie Viktorová 30.07.14 – 23.04. – Blansko

13,44 36 Sabina Gruberová 11.02.16 – 23.04. – Blansko

11,92 37 Kateřina Topinková 01.12.15 – 23.04. – Blansko

11,20 38 Beáta Ryšavá 17.04.13 – 23.04. – Blansko

11,09 39 Eliška Blanářová 10.08.15 – 23.04. – Blansko

9,39 40 Sára Beránková 22.06.16 – 23.04. – Blansko

Plný míč 1 kg

4,25 8 Amélie Žilková 23.10.15 – 20.04. – Brno

4,19 11 Anežka Nováčková 15 – 20.04 – Brno

3,93 15 Sabina Gruberová 11.02.16 – 20.04. – Brno

3,63 21 Eliška Pudelková 16 – 20.04. – Brno

3,58 22 Sára Beránková 22.06.16 – 20.04. – Brno

3,13 25 Zuzana Máchalová 11.02.16 – 20.04. – Brno

3,03 27 Karolína Klímová 06.04.17 – 20.04. – Brno

2,84 28 Olga Máchalová 02.06.18 – 20.04,. – Brno

Raketka

22,25 4 Eliška Pudelková 16 09.04. – Vyškov

10,27 20 Kristýna Bartlová 25.06.14 – 09.04. – Vyškov

Výkony hostujících závodníků a cizinců startujících za družstva

AC Moravská Slavia Brno, spolek, žen, juniorek,  dorostenek a staršího žactva

ŽENY

Dálka

548 +1,3 8 Lena Šupicová 11.02.03 – 11.05. – Uh. Hradiště-Slávia Trenčín o.z

Trojskok

11,90 +1,5 2 Lena Šupicová 11.02.03 – 11.05. – Uh. Hradiště-Slávia Trenčín o.z

Koule 4 kg

12,04 3 Petra Hanuliaková 24.06.02 – 11.05. – Uh. Hradiště-AO TJ Slávia STU Bratislava

Oštěp 600 g

47,04 1 Petra Hanuliaková 24.06.02 – 11.05. – Uh. Hradiště-AO TJ Slávia STU Bratislava

Kladivo 4 kg

34,14 11 Petra Hanuliaková 24.06.02 – 11.05. – Uh. Hradiště-AO TJ Slávia STU Bratislava

Jana Dvořáčková 11.01.97 – 11.05. – Uh. Hradiště-AK Olymp Brno

100 m překážek

15,17 +2,5 3 B Lena Šupicová 11.02.03 – 11.05. – Uh. Hradiště-Slávia Trenčín o.z

Výška

164 ms Veronika Kuricová 17.07.03 – 11.05. – Uh. Hradiště

Trojskok

10,70 +2,9 ms Veronika Kuricová 17.07.03 – 11.05. – Uh. Hradiště

JUNIORKY /18-19 let/

100 m

12,47 +1,3 2 C Magdalena Pavlíková 14.11.06 – 11.05. – Uh. Hradiště-AK Olymp Brno

/12,21 +2,2 1 B – 11.05. – Uh. Hradiště-AK Olymp Brno/

12,58 +1,3 4 C Hana Jakšlová 21.10.06 – 11.05. – Uh. Hradiště-AK Olymp Brno

200 m

26,27 +1,9 8 B Magdalena Pavlíková 14.11.06 – 11.05. – Uh. Hradiště-AK Olymp Brno

26,29 -0,7 7 B Magdalena Mádrová 01.06.06 05.05. – Ostrava-SK Speed Brno

27,41 -0,7 4 D Nikola Bukáčková 30.01.06 05.05. – Ostrava-SK Speed Brno

28,75 -0,4 3 F Anna Darmovzalová 07.02.06 05.05. – Ostrava-SK Speed Brno

400 m

1:00,15 5 A Magdalena Mádrová 01.06.06 05.05. – Ostrava-SK Speed Brno

1:01,85 4 B Hana Jakšlová 21.10.06 – 11.05. – Uh. Hradiště-AK Olymp Brno

1:02,02 4 B Nikola Bukáčková 30.01.06 05.05. – Ostrava-SK Speed Brno

800 m

2:39,24 6 Anna Darmovzalová 07.02.06 05.05. – Ostrava-SK Speed Brno

Štafeta 4 x 100 m – SK Speed Brno

52,36 3 Bukáčková-Darmovzalová-Kybylková-Mádrová – 05.05. – Ostrva

DOROSTENKY /16-17 let/

100 m

14,25 -0,3 7 D Dita Kobylková 16.06.08 05.05. – Ostrava-SK Speed Brno

15,57 +0,6 5 E Laura Pořízková 24.09.08 05.05. – OstravaAK Ludvíka Daňka Blansko

200 m

27,68 +0,3 2 D Sára Šebelová 13.01.08 05.05. – OstravaAK Ludvíka Daňka Blansko

27,76 +0,1 4 C Alžběta Chlebková 14.09.07 – 05.05. – Ostrava-SK Speed Brno

27,80 +1,4 3 E Lucie Kniesová 16.01.07 05.05. – OstravaAK Ludvíka Daňka Blansko

28,86 -0,4 5 F Aneta Stříbrská 28.04.08 05.05. – Ostrava-SK Speed Brno

29,44 -0,8 2 G Dita Kobylková 16.06.08 05.05. – Ostrava-SK Speed Brno

32,33 -0,8 6 G Laura Pořízková 24.09.08 05.05. – OstravaAK Ludvíka Daňka Blansko

400 m

1:00,36 5 A Alžběta Chlebková 14.09.07 – 05.05. – Ostrava-SK Speed Brno

800 m

2:26,31 1 B Lucie Daněčková 20.06.07 – 05.05. – Ostrava-AK Olymp Brno

2:30,23 5 Aneta Stříbrská 28.04.08 05.05. – Ostrava-SK Speed Brno

2:37,69 5 B Sára Šebelová 13.01.08 05.05. – OstravaAK Ludvíka Daňka Blansko

300 m řekážek

48,00 5 A Hana Kakáčová 13.05.08 05.05. – OstravaAK Ludvíka Daňka Blansko

49,,63 5 B Lucie Kniesová 16.01.07 05.05. – OstravaAK Ludvíka Daňka Blansko

Dálka

455 -0,8 16 Sára Šebelová 13.01.08 – 05.05. – OstravaAK Ludvíka Daňka Blansko

366 -0,7 21 Laura Pořízková 24.09.08 – 05.05. – OstravaAK Ludvíka Daňka Blansko

Trojskok

10,87 +2,9 ms Sabina Žandová 31.01.07 – 11.05. – Uh. Hradiště-AK Olymp Brno

10,03 +0,5 4 Hana Kakáčová 13.05.08 05.05. – OstravaAK Ludvíka Daňka Blansko

Koule 3 kg

12,06 4 Lucie Heřmanovvá 04.04.07 – 05.05. – Ostrava-AK Olymp Brno

7,91 29 Lucie Kniesová 16.01.07 05.05. – OstravaAK Ludvíka Daňka Blansko

Disk 1 kg

37,68 1 Lucie Daněčková 20.06.07 – 05.05. – Ostrava-AK Olymp Brno

25,89 12 Lucie Heřmanovvá 04.04.07 – 05.05. – Ostrava-AK Olymp Brno

Oštěp 500 g

36,18 7 Lucie Heřmanovvá 04.04.07 – 05.05. – Ostrava-AK Olymp Brno

33,91 10 Lucie Daněčková 20.06.07 – 05.05. – Ostrava-AK Olymp Brno

Lukáš Čumpelík překonal halový klubovní rekord

starších žáků ve vrhu koulí 4 kg výkonem 13,43, který držel od roku 1996 Lukáš Ruský výkonem 12,70.

Barbora Brožová překonala halový

rekord Jižní Moravy, Brna a klubovní rekord starších žákyň v běhu na 60 m překážek časem 8,71, (už v rozběhu padl rekord časem 8,72) rekord Jižní Moravy a Brna, držela z roku 2013 Jana Novotná časem 8,77, rekord klubu Barbora překonala z letošního března, který měl hodnotu 8,84

Martin Zeman překonal halový

klubovní rekord starších žáků v běhu na 150 m časem 17,32, který držel od roku 2019 Rudolf Žižka časem 17,61

Mladší žákyně Victorie Šauerová překonala halový

klubovní rekord ve skoku dalekém starších a mladších žákyň výkonem 511 cm, který držela z roku 2022 starší žákyně Kristýna Jedličková výkon 503 cm, rekord mladších žákyň držela od roku 2004 Anna Freibergerová výkonem 478 cm.

QR Code Business Card