Chodkyně Lenka Slabáková překonala rekord

žen v chůzi na 1 000 m na dráze časem 6:08,50, který držela z roku 2018 žákyně Valérie Vojtíšková časem 7:02,6, dále v hodinovce chůze na dráze výkonem 8 689 m, Lenka překonala vlastní rekord z roku 2022, který měl hodnotu 8 247 m.

115. výročí založení atletiky v Moravské Slavii Brno-slavnostní setkání

POZOR  NA ZMÉNU  MÍSTA  KONÁNÍ 

setkání proběhne

v atletické klubovně a zázemí atletického klubu v Brně na Vojtové 1020/12c

Program akce:
17:00    Prezentace
17:30    Slovo předsedy
17:45    Občerstvení
18:00    Volná zábava
22:00    Ukončení akce

Pokračovat ve čtení

Dominika Bezdíčková překonala klubovní rekord

dorostenek v běhu na 100 m překážek časem 14,21, Dominika překonala vlastní rekord z letošního září, který měl hodnotu 14,26.

Jan Slavík překonal klubovní rekord starších žáků

v běhu na 800 m časem 2:05,76, Honza držel rekord z 16. září letošního roku časem 2:05,84

Tomáš Horák překonal klubovní rekord starších žáků

v běhu na 150 m časem 17,07, Tomáš překonal vlastní rekord z 10. září, který měl hodnotu 17,21.

Družstvo starších žáků deváté

na Mistrovství ČR, které se konalo v sobotu 30. září v Praze. Pořadí družstev:

Mistrovství České republiky družstev starších žáků
poř. družstvo body
1 A.C. TEPO Kladno 278,50
2 ŠAK Pardubice, Benešovka, z.s. 162,50
3 TJ Sokol Opava 156,00
4 TJ Sokol Kolín-atletika 152,50
5 Lokomotiva FOSFA Břeclav 149,00
6 SK Jeseniova 145,50
7 ASK Slavia Praha 125,00
8 Atletický klub Olomoc z.s 125,00
9 AC Moravská Slavia Brno, spolek 114,00
10 TJ Dukla Praha 93,00

Dále uvedeny body získané závodníky, kteří v roce 2023 startovali za družstvo starších žáků: Pokračovat ve čtení

Výsledky mladších žákyň klubu,

které reprezentovaly Jihomoravský kraj na Mezikrajové utkání mladšího žactva skupina C družstev – Zlínský, Jihomoravský, Moravskoslezský kraj a kraj Olomouc
které se konalo v Holešově dne 28. září.

1 Toušová Kristýna 60 m překážek 9,95
1 Šauerová Victoria Dálka 506 osobní rekord
3 Šauerová Victoria Výška 147 osobní rekord
8 Fremelová Sophie Koule 2 kg 8,75
1 Zavřelová Aneta netradiční štafeta-MIX

Nominace závodníků Moravské Slavia Brno

na mezikrajové utkání družstev mladšího žactva: Toušová Kristýna 60 m přek., Šauerová Victoria dálka, výška, Fremelová Sophie koule, Zavřelová Aneta štafeta. Utkání se koná ve čtvrtek 28. září v Holešově

Bára Brožová zvítězila, Tomáš Horák vybojoval druhé místo na mezistátním utkání žactva ČR – Chorvatsko – Maďarsko – Slovensko – Slovinsko

Bára v běhu na 100 m překážek časem 14,46, Tomáš v běhu na 300 m časem 36,29 a byl i členem vítězné kombinované štafety na 4 x 300 m ve složení Horák-Rybová-Hercík-Marková časem 2:35,43

Družstvo mladších žákyň vybojovala stříbrnou

medaili ve Finále Mistrovství Moravy a Slezska, která se konalo v sobotu 23. září ve Zlíně.

Finále Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladších žákyň
poř. družstvo body
1 Atletický klub Olomouc z.s   176,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek 141,50
3 SSK Vítkovice, z.s. 116,00
4 Lokomotiva FOSFA Břeclav 111,00
5 TJ Sokol Opava 85,50
6 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s. 84,00
7 AK Zlín, z.s. 79,50
8 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 77,00
9 AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště 47,00
10 Sportovní klub Přerov 1908, z.s. 30,00

podrobné výsledky na ww.atletika.cz níže uvedeny body které získaly mladší žákyně. které v letošním roce startovaly za družstvo: Pokračovat ve čtení

QR Code Business Card