Poslední rozloučení s Františkem Nemetzem
se koná v pátek dne 19.srpna 2011 ve 12,30 hod. v obřadní síni krematoria Pokračovat ve čtení
Odešel František Nemetz
Včera v podvečer na soustředění ve Svratce, náhle a nečekaně zemřel Pokračovat ve čtení
Nábor chlapců a dívek do atletiky
AC Moravská Slavia Brno – oddíl dětí a mládeže pořádá v pátek dne 16.září 2011 Pokračovat ve čtení |
3.prázdninové atletické pondělí na Vojtové
Výsledky 3. prázdninového atletického pondělí | ||||||
Pořadatel | : | AC Moravská Slavia Brno | ||||
Místo | : | stadion Moravské Slavie ve Vojtové ulici | ||||
Datum konání | : | pondělí 8.8.2011 | ||||
300 m muži – 1.běh | ||||||
1. | Juránek Martin | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 36,7 | ||
2. | Hrazdíra Martin | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 37,8 | ||
3. | Hertl Ivo | 80 | VSK Univerzita Brno | 39,8 | ||
4. | Prochová Hana | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 42,9 | rekord stadionu | |
300 m muži – 2.běh | ||||||
1. | Henek Michal | 86 | Radioklub Blansko | 41,1 | ||
2. | Konečný Aleš | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 43,0 | ||
3. | Pešout Martin | 84 | Brno | 43,4 | ||
4. | Kaláb Tomáš | 83 | AC Moravská Slavia Brno | 46,3 | ||
300 m muži – 3.běh | ||||||
1. | Slatina František | 66 | Brno | 46,9 | ||
2. | Hladký Adam | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 48,8 | ||
3. | Tecl Jan | 58 | Troubsko | 48,9 | ||
4. | Beránek Maxmilián | 00 | AK Dvorská Blansko | 55,1 | ||
300 m ženy – 1.běh | ||||||
1. | Obšelová Monika | 91 | AC Prostějov | 45,0 | ||
2. | Hubáčková Denisa | 96 | AHA Vyškov | 50,5 | ||
3. | Pekárková Monika | 92 | Radioklub Blansko | 54,5 | ||
300 m ženy – 2.běh | ||||||
1. | Suráková Lenka | 90 | AHA Vyškov | 45,6 | ||
2. | Hajzlerová Magdaléna | 73 | AHA Vyškov | 50,8 | ||
3. | Šestáková Petra | 93 | Radioklub Blansko | 59,5 | ||
800 m muži – 1.běh | ||||||
1. | Krejčík Jakub | 93 | AC Moravská Slavia Brno | 2:09,8 | ||
2. | Musil Pavel | 75 | Brno-Medlánky | 2:10,4 | ||
3. | Hrubý Josef | 92 | TJ Znojmo | 2:12,2 | ||
4. | Zámečník Štěpán | 96 | AK Zlín | 2:15,9 | ||
5. | Fiala Jan | 72 | AC Moravská Slavia Brno | 2:22,0 | ||
6. | Skyba Martin | 62 | Barnex sport Brno | 2:24,5 | ||
7. | Kaláb Tomáš | 83 | AC Moravská Slavia Brno | 2:29,6 | ||
8. | Fiala Ondřej | 76 | AC Moravská Slavia Brno | 2:30,1 | ||
9. | Tuček Libor | 65 | AC Moravská Slavia Brno | 2:33,5 | ||
800 m muži – 2.běh | ||||||
1. | Henek Michal | 86 | Radioklub Blansko | 2:22,1 | ||
2. | Šálek Jindřich | 66 | Lokomotiva Břeclav | 2:25,5 | ||
3. | Konečný Aleš | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 2:28,7 | ||
4. | Slatina František | 66 | Brno | 2:33,9 | ||
5. | Hladký Adam | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 2:36,6 | ||
6. | Tecl Jan | 58 | Troubsko | 2:41,1 | ||
800 m ženy | ||||||
1. | Suráková Lenka | 90 | AHA Vyškov | 2:32,2 | ||
2. | Přikrylová Iva | 79 | AK Olymp Brno | 2:35,9 | ||
3. | Shannon Sivila | 97 | TJ Znojmo | 2:36,8 | ||
4. | Hajzlerová Magdaléna | 73 | AHA Vyškov | 2:49,9 | ||
5. | Drozdová Dorota | 78 | AC Moravská Slavia Brno | 3:08,1 | ||
6. | Hubáčková Denisa | 96 | AHA Vyškov | 3:12,9 | ||
7. | Pekárková Monika | 92 | Radioklub Blansko | 3:18,4 | ||
8. | Šestáková Petra | 93 | Radioklub Blansko | 3:23,5 | ||
Koule 3 kg žáci | ||||||
1. | Beránek Maxmilián | 00 | AK Blansko Dvorská | 6,33 | ||
Koule 5 kg muži | ||||||
1. | Kyzlink Marek | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 10,56 | ||
2. | Tuček Libor | 65 | AC Moravská Slavia Brno | 10,01 | ||
3. | Hrazdíra Martin | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 9,97 | ||
Koule 6 kg muži | ||||||
1. | Vojtek Tomáš | 93 | AK Olymp Brno | 9,91 | ||
2. | Dittrich Filip | 93 | AK Olymp Brno | 8,75 | ||
3. | Krejčík Jakub | 93 | AC Moravská Slavia Brno | 8,61 | ||
Koule 7,26 kg | ||||||
1. | Henek Michal | 86 | Radioklub Blansko | 8,45 | ||
2. | Juránek Martin | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 8,14 | ||
Koule 4 kg | ||||||
1. | Pekárková Monika | 92 | Radioklub Blansko | 7,03 | ||
Dálka muži | ||||||
1. | Bětuňák Bohumil | 90 | AC Moravská Slavia Brno | 661 | ||
2. | Hertl Ivo | 80 | VSK Univerzita Brno | 532 | ||
3. | Hrazdíra Martin | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 528 | ||
4. | Konečný Aleš | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 442 | ||
5. | Kyzlink Marek | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 0 | ||
Dálka ženy | ||||||
1. | Šilhanová Rebeka | 95 | AK Olymp Brno | 531 | ||
2. | Vaverková Kateřina | 94 | AK Olymp Brno | 480 | ||
3. | Pánková Barbora | 94 | AK Olymp Brno | 459 | ||
Trojskok muži | ||||||
1. | Bětuňák Bohumil | 90 | AC Moravská Slavia Brno | 13,76 | ||
2. | Hrazdíra Martin | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 11,73 | ||
Mgr.Jan Bartoněk v.r. | Ladislav Zouhar v.r. | |||||
hlavní rozhodčí | ředitel závodů |
Hana Prochová překonala rekord stadionu v běhu na 300 m
V pondělí dne 8.srpna jsme uspořádali 3.prázdninové atletické pondělí na Pokračovat ve čtení
Seznam přihlášených závodníků na Brněnskou 25
Stav k 22.8.2011 propozice v sekci kalendář událostí Pokračovat ve čtení
Dan Orálek vyhrál běh na 25 km ve Velké nad Veličkou
V sobotu dne 6.srpna se konal ve Velké nad Veličkou silniční běh na 25 km Pokračovat ve čtení
Orálek vybojoval zlato na MČR v běhu na 24 hod.
Dan Orálek musel tentokrát o titul mistra republiky v běhu na 24 hodin Pokračovat ve čtení
2.prázdninové atletické pondělí
Výsledky 2. prázdninového atletického pondělí | ||||||
Pořadatel | : | AC Moravská Slavia Brno | ||||
Místo | : | stadion Moravské Slavie ve Vojtové ulici | ||||
Datum konání | : | pondělí 1.8.2011 | ||||
150 m muži – 1.běh | ||||||
1. | Hrabovský Petr | 81 | VSK Univerzita Brno | 16,3 | rekord stadionu | |
2. | Juránek Martin | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 16,6 | ||
3. | Suchánek Michal | 96 | VSK Univerzita Brno | 17,2 | ||
4. | Hertl Ivo | 80 | VSK Univerzita Brno | 17,5 | ||
150 m muži – 2.běh | ||||||
1. | Tuček Martin | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 17,7 | ||
2. | Schmöger Martin | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 18,3 | ||
3. | Fišer Tomáš | 96 | AHA Vyškov | 18,3 | ||
4. | Navrátil Filip | 97 | AHA Vyškov | 19,4 | ||
150 m muži – 3.běh | ||||||
1. | Čumpelík Luděk | 75 | Brno | 19,9 | ||
2. | Hladký Adam | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 22,8 | ||
3. | Beránek Maxmilián | 00 | AK Blansko Dvorská | 24,1 | ||
4. | Tecl Jan | 58 | Troubsko | 23,2 | ||
150 m muži – 4.běh | ||||||
1. | Vank Pavel | 90 | SKOL Brno | 18,8 | ||
2. | Vecheta Lukáš | 86 | SK Meteor Brno | 20,3 | ||
3. | Fuchs Jiří | 87 | SK Meteor Brno | 21,8 | ||
150 m muži – 5.běh | ||||||
1. | Henek Michal | 96 | Radioklub Blansko | 19,7 | ||
2. | Marčík Petr | 72 | AC Moravská Slavia Brno | 21,5 | ||
3. | Moravec Zdeněk | 81 | Traged Brno | 23,2 | ||
150 m ženy | ||||||
1. | Šenková Eva | 96 | AHA Vyškov | 20,8 | ||
2. | Hrubá Michaela | 98 | AK Blansko Dvorská | 21,2 | ||
3. | Marčíková Lenka | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 24,9 | ||
400 m muži – 1.běh | ||||||
1. | Hrabovský Petr | 81 | VSK Univerzita Brno | 50,5 | rekord stadionu | |
2. | Juránek Martin | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 51,8 | ||
3. | Tuček Martin | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 53,9 | ||
4. | Dvořák Jan | 77 | AC Moravská Slavia Brno | 54,7 | ||
400 m muži – 2.běh | ||||||
1. | Kubík Tomáš | 95 | BYAC Brno | 55,9 | ||
2. | Schmöger Martin | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 62,8 | ||
3. | Kaláb Tomáš | 83 | AC Moravská Slavia Brno | 66,7 | ||
4. | Moravec Zdeněk | 81 | Traged Brno | 72,0 | ||
400 m muži – 3.běh | ||||||
1. | Čumpelík Luděk | 75 | Brno | 65,2 | ||
2. | Tuček Libor | 65 | AC Moravská Slavia Brno | 65,3 | ||
3. | Marčík Petr | 72 | AC Moravská Slavia Brno | 67,7 | ||
400 m muži – 4.běh | ||||||
1. | Henek Michal | 86 | Radioklub Blansko | 61,3 | ||
2. | Tecl Jan | 58 | Troubsko | 69,0 | ||
3. | Hladký Adam | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 71,1 | ||
4. | Beránek Maxmilián | 00 | AK Blansko Dvorská | 79,8 | ||
400 m ženy | ||||||
1. | Přikrylová Iva | 79 | AK Olymp Brno | 65,1 | rekord stadionu | |
1 500 m muži | ||||||
1. | Musil Pavel | 75 | Brno – Medlánky | 4:27,1 | ||
2. | Kundera Zdeněk | 89 | AC Moravská Slavia Brno | 4:38,1 | ||
3. | Trnka Filip | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 4:39,2 | ||
4. | Fiala Jan | 72 | AC Moravská Slavia Brno | 4:44,5 | ||
5. | Sláma Michal | 93 | AC Moravská Slavia Brno | 4:49,9 | ||
6. | Skyba Martin | 62 | Barnex sport Brno | 4:51,1 | ||
7. | Šálek Jindřich | 66 | Lokomotiva Břeclav | 4:59,6 | ||
8. | Slatina František | 66 | Brno | 5:01,0 | ||
9. | Czerný Pavel | 91 | Karviná | 5:05,2 | ||
10. | Henek Michal | 96 | Radioklub Blansko | 5:07,1 | ||
11. | Beneš Petr | 97 | VSK Univerzita Brno | 5:14,0 | ||
12. | Marčík Petr | 72 | AC Moravská Slavia Brno | 5:24,4 | ||
13. | Kaláb Tomáš | 83 | AC Moravská Slavia Brno | 5:33,3 | ||
14. | Pokorný Jan | 96 | VSK Univerzita Brno | 5:38,5 | ||
15. | Tecl Jan | 58 | Troubsko | 5:41,7 | ||
16. | Moravec Zdeněk | 81 | Traged Brno | 5:55,1 | ||
17. | Kubík Radomír | 64 | TK Brno | 6:42,6 | ||
Fiala Ondřej | 76 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | |||
1 500m ženy | ||||||
1. | Martincová Ivana | 63 | AC Moravská Slavia Brno | 5:50,8 | rekord stadionu | |
2. | Marčíková Lenka | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 6:54,3 | ||
Výška muži | ||||||
1. | Kyzlink Marek | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 180 | ||
2. | Fišer Tomáš | 96 | AHA Vyškov | 180 | ||
3. | Bětuňák Bohumil | 90 | AC Moravská Slavia Brno | 174 | ||
4. | Navrátil Filip | 97 | AHA Vyškov | 168 | ||
5. | Tuček Martin | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 155 | ||
6. | Fiala Ondřej | 76 | AC Moravská Slavia Brno | 155 | ||
7. | Čumpelík Luděk | 75 | Brno | 150 | ||
Výška ženy | ||||||
1. | Trávníčková Aneta | 97 | JAC Brno | 160 | vyrovnán rekord stadionu | |
2. | Jagošová Adriana | 96 | AHA Vyškov | 154 | ||
3. | Šenková Eva | 96 | AHA Vyškov | 151 | ||
4. | Hrubá Michaela | 98 | AK Blansko Dvorská | 145 | ||
Trojskok muži | ||||||
1. | Bětuňák Bohumil | 90 | AC Moravská Slavia Brno | 13,89 | ||
2. | Hertl Ivo | 80 | VSK Univerzita Brno | 12,63 | ||
3. | Kyzlink Marek | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 12,24 | ||
František Nemetz v.r. | Ladislav Zouhar v.r. | |||||
hlavní rozhodčí | ředitel závodů |
2.prázdninové pondělí na Vojtové přineslo překonání 4 rekordů stadionu a jedenkrát vyrovnání
1.srpna jsme uspořádali na stadionu ve Vojtové ulici 2.prázdninové Pokračovat ve čtení