Orálek vítězem Chřibského maratonu
v sobotu dne 15.října se konal v Kroměříži maraton a s přehledem zvítězil Dan Pokračovat ve čtení
Krcháková vybojovala zlato na MČR veteránů
v sobotu dne 8.10.2011 se konalo v Plzni Mistrovství ČR veteránů Pokračovat ve čtení
Výsledky atletek Moravské Slavie v roce 2011
ŽENY
60 m
7,68 5 B Pavla Hřivnová 08.05.86 – 30.01. – Bratislava
9,04 -0,1 4 A Anežka Bačovská 24.12.89 – 24.04. – Blansko
200 m
24,86 2 B Pavla Hřivnová 08.05.86 – 20.02. – Praha
400 m
58,94 3 Pavla Hřivnová 08.05.86 – 10.01. – Praha
600 m
2:13,0 3 Dorota Drozdová 27.12.78 – 25.07. – Brno
800 m
3:08,1 5 Dorota Drozdová 27.12.78 – 08.08. – Brno
1 000 m
3:31,8 3 Blanka Adámková 27.02.78 – 15.08. – Brno
3:38,55 10 Alena Krcháková 10.12.57 – 20.08. – Zlín
3:51,9 5 Dorota Drozdová 27.12.78 – 15.08. – Brno
1 500 m
5:36,45 1 Erika Musilová 03.06.91 – 11.06. – Ostrava
5:40,65 2 Blanka Adámková 27.02.78 – 28.08. – Vyškov
5:46,27 4 Lenka Topinková 20.10.76 – 17.09. – Uherské Hradiště
5:50,8 1 Ivana Martincová 22.03.63 – 01.08. – Brno
5:56,60 6 Dorota Drozdová 27.12.78 – 17.09. – Uherské Hradiště
2 000 m
7:31,0 1 Dana Fickerová 30.03.85 – 25.07. – Brno
7:45,3 2 Lenka Topinková 20.10.76 – 25.07. – Brno
8:34,8 3 Pavla Coufalová-Horáčková 07.11.77 – 25.07. – Brno
3 000 m
11:49,21 5 Dana Fickerová 30.03.85 – 05.02. – Bratislava
11:50,00 1 Alena Krcháková 10.12.57 – 21.05. – Uherské Hradiště
12:49,57 2 Erika Musilová 03.06.91 – 01.05. – Uherské Hradiště
5 000 m
19:46,08 mix Šárka Macháčková 15.09.83 – 20.07. – Brno
19:57,99 1 Alena Krcháková 10.12.57 – 25.06. – Uherské Hradiště
20:16,24 1 Lenka Topinková 20.10.76 – 17.09. – Uherské Hradiště
20:38,0 mix Ivana Martincová 22.03.63 – 20.07. – Brno
20:42,61 3 Blanka Adámková 27.02.78 – 17.09. – Uherské Hradiště
21:53,69 5 Dorota Drozdová 27.12.78 – 17.09. – Uherské Hradiště
22:27,0 mix Pavla Coufalová-Horáčková 07.11.77 – 20.07. – Brno
24:06,0 mix Vilma Podmelová 02.07.62 – 20.07. – Brno
10 000 m
40:04,0 mix Šárka Macháčková 15.09.83 – 17.08. – Brno
43:17,70 1 Alena Krcháková 10.12.57 – 27.08. – Pardubice
43:52,29 7 Lenka Topinková 20.10.76 – 12.10. – Pardubice
44:21,0 mix Blanka Adámková 27.02.78 – 17.08. – Brno
46:09,0 mix Dorota Drozdová 27.12.78 – 17.08. – Brno
48:16,84 12 Pavla Coufalová-Horáčková 07.11.77 – 12.10. – Pardubice
Hodinovka na dráze
14 095 1 Alena Krcháková 10.12.57 – 01.05. – Uherské Hradiště
13 591 6 Blanka Adámková 27.02.78 – 21.09. – Brno
13 445 7 Lenka Topinková 20.10.76 – 21.09. – Brno
12 858 11 Dorota Drozdová 27.12.78 – 21.09. – Brno
11 201 3 Vilma Podmelová 02.07.62 – 21.09. – Brno
20 000 m
1:54:58 Vilma Podmelová 02.07.62 – 26.03. – Plzeň
Půlmaratón – 21,1 km
1:27:11 7 Šárka Macháčková 15.09.83 – 18.09. – Ústí nad Labem
1:29:19 1v Alena Krcháková 10.12.57 – 18.06. – Olomouc
1:31:39 1 Ivana Martincová 22.03.63 – 04.09. – Blansko
1:42:03 3 Blanka Adámková 27.02.78 – 04.09. – Blansko
1:43:00 4 Lenka Topinková 20.10.76 – 02.01. – Brno
1:48:59 Vilma Podmelová 02.07.62 – 16.04. – Pardubice
1:50:14 5 Dana Fickerová 30.03.85 – 04.09. – Blansko
1:55:04 Hana Budínská 05.10.60 – 16.04. – Pardubice
2:06:17 Eva Dvořák-Nemansky 28.07.80 – 02.04. – Praha
25 km – silnice
1:47:44 1 Ivana Martincová 22.03.63 – 11.09. – Brno
1:58:55 2 Blanka Adámková 27.02.78 – 11.09. – Brno
2:05:33 5 Renata Šťastná 20.02.85 – 11.09. – Brno
32 km – silnice
2:23:33 1 Ivana Martincová 22.03.63 – 27.08. – Vír
Maratón – 42,195 km
2:57:47 47 Šárka Macháčková 15.09.83 – 30.10. – Frankfurt
3:10:30 3v Alena Krcháková 10.12.57 – 30.10. – Frankfurt
3:50:16 6v Vilma Podmelová 02.07.62 – 22.10. – Praha
Běh na 12 hodin – silnice
103,450 km Vilma Podmelová 02.07.62 – 07.05. – Ruda Šlaska -klubovní rekord
Běh na 24 hodin
86,000 7 Vilma Podmelová 02.07.62 – 01.08. – Kladno
100 m překážek
18,40 Aneta Ambrosová 30.07.90 – 21.05. – Uherské Hradiště
23,50 -1,0 6 Erika Musilová 03.06.91 – 04.06. – Vyškov
400 m překážek
1:15,64 3 Aneta Ambrosová 30.07.90 – 25.06. – Uherské Hradiště
1:20,62 4 Erika Musilová 03.06.91 – 04.06. – Vyškov
3 000 m překážek
13:38,99 1 Blanka Adámková 27.02.78 – 28.08. _ Vyškov
13:57,07 2 Erika Musilová 03.06.91 – 11.06. – Ostrava
Dálka
433 5 Anežka Bačovská 24.12.89 – 24.04. – Blansko
356 3 Kateřina Tajovská 08.09.76 – 20.07. – Brno
Koule 4 kg
9,60 6 Eva Blažková-Hammacher 11.05.70 – 04.06. – Vyškov
7,43 1 Kateřina Tajovská 08.09.76 – 07.09. – Brno
Koule 3 kg
11,38 1 Eva Blažková-Hammacher 11.05.70 – 29.06. – Brno
Disk 1 kg
33,03 3 Eva Blažková-Hammacher 11.05.70 – 21.05. – Uherské Hradiště
24,24 2 Kateřina Tajovská 08.09.76 – 24.08. – Brno
Oštěp 600 g
25,02 P Eva Blažková-Hammacher 11.05.70 – 07.05. – Brno
24,47 P Kateřina Tajovská 08.09.76 – 28.09. – Brno
Kladivo 4 kg
42,79 Eva Blažková-Hammacher 11.05.70 – 19.06. – Weles
30,55 2 Kateřina Tajovská 08.09.76 – 07.09. – Brno
25,10 3 Jana Muselíková 26.07.84 – 20.07. – Brno
Břemeno 9,08 kg
12,62 Eva Blažková-Hammacher 11.05.70 – 04.09. – Olomouc
9,31 1 Kateřina Tajovská 08.09.76 – 24.08. – Brno
Břemeno 7,26 kg
16,50 1 Eva Blažková-Hammacher 11.05.70 – 18.05. – Brno-klub.rek.
Vrhačský pětiboj /kladivo-koule-disk-oštěp-břemeno/
3 214 1 Eva Blažková-Hammacher 11.05.70 – 07.05. – Brno
/40,45-9,58-30,14-25,02-12,39/
1 872 1 Kateřina Tajovská 08.09.76 – 28.09. – Brno
/27,45-7,27-22,28-24,47-8,32/
Vrhačský trojboj /koule-disk-oštěp/
1 554 1 Eva Blažková-Hammacher 11.05.70 – 07.05. – Brno
/9,58-30,14-25,02/
1 043 1 Kateřina Tajovská 08.09.76 – 28.09. – Brno
/7,27-22,28-24,47/
Štafeta 4 x 100 m
54,73 Ambrosová-Coufalová-Peštálová-Jeřábková – 21.05. – Uh. Hradiště
Štafeta 4 x 400 m smíšená /ACMS+AC Prostějov/
53,50 1 Coufalová K-Coufalová D-Peštálová-Obšelová – 25.06. – Uh. Hradiště
Štafeta 4 x 100 m smíšená /ACMS+TJ Znojmo+AK Olymp Brno /
54,39 Nečasová-Egnerová-Ondráčková.-Jimramovská – 21.05. -Uh. Hradiště
Štafeta 4 x 400 m
4:59,00 1 Prochová-Freibergerová-Olejníčková-Jirýáňová – 28.08. – Vyškov
Štafeta 4 x 400 m smíšená /ACMS+AK Olymp Brno+AC Prostějov/
4:19,92 1 Přikrylová-Pavlíčková-Coufalová-Obšelová – 04.06. – Vyškov
Štafeta 4 x 400 m smíšená /ACMS+AC Prostějov+TJ Znojmo+AK Olymp Brno/
4:28,90 3 A Sivila-Obšelová-Topinková-Přikrylová – 17.09. – Uh.Hradiště
Štafeta 4 x 400 m smíšená /ACMS+TJ Znojmo/
4:37,32 2 Jeřábková-Musilová-Egnerová-Ihmová – 04.06. – Vyškov
Štafeta 4 x 400 m smíšená /ACMS+AC Prostějov+TJ Znojmo/
5:04,17 2 Ambrosová-Obšelová-Silvia-Musilová – 28.08. – Vyškov
Změna příjmení:
Eva Blažková Eva Hamacher
Pavla Coufalová Pavla Horáčková
JUNIORKY /18-19 let/
400 m
1:06,22 6 Martina Olejníčková 14.03.93 – 21.05. – Uherské Hradiště
800 m
2:25,48 2 Jana Jeřábková 15.12.93 – 04.06. – Vyškov
1 500 m
5:06,52 1 Jana Jeřábková 15.12.93 – 11.06. – Ostrava
Koule 4 kg
7,43 3 Martina Olejníčková 14.03.93 – 24.04. – Blansko
Koule 3 kg
9,75 6 Martina Olejníčková 14.03.93 – 21.09. – Brno
5,44 9 Jana Jeřábková 15.12.93 – 16.04. – Brno
Oštěp 600 g
21,33 8 Martina Olejníčková 14.03.93 – 24.04. – Blansko
DOROSTENKY /16-17 let/
60 m
8,30 +1,2 1 A Karolína Coufalová 15.09.95 – 21.09. – Brno
100 m
13,43 -1,5 3 B Karolína Coufalová 15.09.95 – 04.06. – Vyškov
200 m
27,44 -1,6 5 A Dominika Coufalová 28.05.94 – 04.06. – Vyškov
/27,13 +3,1 1 A – 21.09. – Brno/
29,02 +0,0 1 E Karolína Coufalová 15.09.95 – 21.09. – Brno
30,55 +1,4 7 B Irena Ihmová 27.11.95 – 21.05. – Uherské Hradiště
400 m
1:01,68 2 Dominika Coufalová 28.05.94 – 04.06. – Vyškov
600 m
1:52,4 1 Dominika Coufalová 28.05.94 – 25.07. – Brno
2:03,85 6 Irena Ihmová 27.11.95 – 29.01. – Bratislava
800 m
2:29,58 Dominika Coufalová 28.05.94 – 21.09. – Brno
2:44,41 7 Irena Ihmová 27.11.95 – 04.06. – Vyškov
100 m překážek
18,69 +0,0 S Dominika Coufalová 28.05.94 – 14.05. – Třinec
Dálka
456 2 Dominika Coufalová 28.05.94 – 16.04. – Brno
420 +0,2 5 Karolína Coufalová 15.09.95 – 25.06. – Uherské Hradiště
419 6 Irena Ihmová 27.11.95 – 25.06. – Uherské Hradiště
Koule 3 kg
8,71 2 Dominika Coufalová 28.05.94 – 16.04. – Brno
Oštěp 600 g
16,60 S Dominika Coufalová 28.05.94 – 15.05. – Třinec
Štafeta 4 x 100 m
51,30 2 Prochová-Freibergerová-Coufalová D-Coufalová K – 17.09. – Uh.Hradiště klub.r.
Štafeta 4 x 200 m
1:57,71 4 Prochová-Freibergerová A.-Peštálová-Ihmová 29.01. – Bratislava-klub.r.
Sedmiboj /100 m př.-výška-koule-200 m-dálka-oštěp-800 m/
2 581 5 Dominika Coufalová 28.05.94 – 14-15.05. – Třinec
/18,69-0-8,57-27,92-413-16,60-2:44,34/
ŽÁKYNĚ /do 15-ti let/ (včetně žákyň atletických tříd ZŠ Svážná a Kamínky)
60 m
7,83 +1,4 1 A Hana Prochová 13.02.96 – 29.05. – Vyškov
8,30 +1,1 1 B Anna Freibergerová 19.11.96 – 12.06. – Olomouc
8,16 +0,6 3 1 Anna Ondráčková 07.06.96 – 29.05. – Vyškov
8,69 +0,3 4 Lucie Nevřivová 01.09.97 – 29.05. – Vyškov
8,81 4 G Andrea Peštálová 09.02.96 – 29.01. – Bratislava
8,6 Sabina Dvořáková 01.07.99 – 04.06. – Brno
8,7 Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 04.06. – Brno
8,97 +1,5 2 B Andrea Hégrová 22.10.97 – 08.05. – Brno
8,97 1 B Karolína Ročková 26.11.99 – 21.09. – Brno
8,8 Denisa Machová 01.11.98 – 04.06. – Brno
/8,97 +4,0 2 A – 08.09. – Brno/
8,9 1 Marie Slaná 25.04.99 – 21.01. – Brno
8,9 Kristýna Heřmánková 13.05.99 – 04.06. – Brno
9,12 +1,4 4 F Veronika Gáčová 10.10.97 – 13.09. – Brno
/8,94 +2,4 – 29.05. – Vyškov/
9,0 Silvie Škorňáková 30.07.98 – 04.06. – Brno
9,2 Č Barbora Tesařová 26.05.00 – 28.09. – Brno
9,53 2 A Eliška Freibergerová 23.07.99 – 21.09. – Brno
9,3 Č Veronika Bakičová 24.06.99 – 28.09. – Brno
9,65 4 A Lenka Marčíková 26.10.99 – 21.09. – Brno
9,5 2 Marie Doležalová 27.11.01 – 21.01. – Brno
9,92 2 B Markéta Sedláčková 16.01.00 – 21.09. – Brno
9,93 +0,9 3 J Kristýna Havelková 26.06.00 – 13.09. – Brno
9,85 +0,1 7 B Veronika Nevřivová 01.09.97 – 29.05. – Vyškov
9,94 4 Marie Menšíková 24.05.98 – 16.04. – Brno
9,95 1F Tereza Bělušová 25.09.99 – 05.05. – Brno
9,9 6 Aneta Putnová 07.02.98 – 21.01. – Brno
3 A Barbora Prochová 11.09.01 – 22.08. – Brno
Č Pavla Kleinová 11.06.00 – 28.09. – Brno
10,16 ms Štěpánka Badinová 30.10.99 – 22.09. – Znojmo
10,1 9 Gabriela Molnárová 26.03.98 – 21.01. – Brno
10,2 10 Natália Vybíralová 13.02.99 – 21.01. – Brno
10,34 2 D Karolína Messnerová 27.06.02 – 21.09. – Brno
10,51 -0,3 5 B Klára Guldová 26.03.00 – 13.09. – Brno
10,3 5 Věra Zlevorová 02.08.00 – 21.01. – Brno
Č Natálie Helsnerová 15.07.99 – 28.09. – Brno
10,69 3 D Marie Pilná 31.01.01 – 21.09. – Brno
10,6 Aneta Vondrová 23.01.01 – 04.06. – Brno
10,91 4 B Lucie Weidenhöferová 10.10.04 – 21.09. – Brno
10,92 5 B Marie Simeonová 14.11.01 – 21.09. – Brno
10,96 1 Anna Slaná 17.12.01 – 16.04. – Brno
11,0 Tereza Beránková 99 – 04.06. – Brno
11,1 Leona Wachtlová 11.08.04 – 04.06. – Brno
Tereza Adamcová 13.08.01 – 04.06. – Brno
Č Daniela Veselá 25.03.02 – 28.09. – Brno
11,2 Barbora Mrůzková 14.06.02 – 04.06. – Brno
11,3 1 Kateřina Kratochvílová 02 – 21.01. – Brno
11,3 8 Denisa Mateášáková 02.11.00 – 21.01. – Brno
Pavlína Kabátová 03.01.04 – 04.06. – Brno
11,63 5 B Veronika Ročková 22.06.04 – 21.09. – Brno
11,4 Č Adéla Havelková 10.03.03 – 28.09. – Brno
11,5 Barbora Adamcová 01 – 04.06. – Brno
11,82 4 C Sára Sahatciy 24.11.01 – 21.09. – Brno
11,6 Č Sylva Pokorná 03.07.03 – 28.09. – Brno
11,7 Č Lucie Moravcová – 28.09. – Brno
12,09 4 D Anežka Matějíčková 08.06.05 – 21.09. – Brno
12,19 5 D Klára Mazálková 25.03.05 – 21.09. – Brno
12,29 5 C Anna Žižková 25.03.06 – 21.09. – Brno
12,5 2 Tereza Širůčková 07.04.03 – 21.01. – Brno
12,6 Č Alex Hrazdírová 31.01.03 – 28.09. – Brno
12,7 3 Sára Beránková 03 – 21.01. – Brno
12,8 Markéta Škorňáková 03 – 04.06. – Brno
12,9 4 Anna Rychnovská 18.11.04 – 21.01. – Brno
Č Zuzana Topinková 27.09.03 – 28.09. – Brno
13,40 6 C Alžběta Slaná 14.10.04 – 21.09. – Brno
21,76 4 Barbora Topinková 29.09.07 – 16.04. – Brno
100 m
12,91 -0,7 3 Hana Prochová 13.02.96 – 17.09. – Uherské Hradiště
13,35 +0,5 2 B Anna Ondráčková 07.06.96 – 04.06. – Vyškov
13,42 +0,0 ms Anna Freibergerová 19.11.96 – 30.04. – Jihlava
15,98 4 A Lenka Marčíková 26.10.99 – 24.04. – Blansko
16,1 4 A Barbora Prochová 11.09.01 – 15.08. – Brno
150 m
18,92 1 A Hana Prochová 13.02.96 – 05.06. – Hodonín
19,77 3 A Anna Freibergerová 19.11.96 – 05.06. – Hodonín
20,44 4 Anna Ondráčková 07.06.96 – 19.05. – Vyškov
21,17 1 D Andrea Peštálová 09.02.96 – 05.06. – Hodonín
/21,10 +3,9 4 B – 12.06. – Olomouc/
21,77 1 D Andrea Hégrová 22.10.97 – 19.05. – Vyškov
22,01 +1,2 6 C Veronika Gáčová 10.10.97 – 12.06. – Olomouc
22,38 -0,1 2 G Denisa Machová 01.11.98 – 13.09. – Brno
22,43 2 A Karolína Ročková 26.11.99 – 28.04. – Brno
22,68 1 Sabina Dvořáková 01.07.99 – 16.04. – Brno
22,80 1 C Marie Slaná 25.04.99 – 11.05. – Brno
22,89 -2,3 Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 18.09. – Hranice
23,78 2 D Lucie Nevřivová 01.09.97 – 29.05. – Vyškov
24,37 -0,3 3 G Lenka Marčíková 26.10.99 – 18.09. – Hranice
24,43 1D Tereza Bělušová 25.09.99 – 05.05. – Brno
24,46 1B Eliška Freibergerová 23.07.99 – 05.05. – Brno
24,49 2 Marie Menšíková 24.05.98 – 16.04. – Brno
24,66 5 C Veronika Nevřivová 01.09.97 – 29.05. – Vyškov
24,89 1 Marie Doležalová 27.11.01 – 16.04. – Brno
24,8 4 A Barbora Prochová 11.09.01 – 22.08. – Brno
26,04 4 Barbora Valášková 25.07.00 – 05.05. – Brno
26,17 1 C Markéta Sedláčková 16.01.00 – 28.04. – Brno
26,53 4 Kristýna Havelková 26.06.00 – 16.04. – Brno
30,97 4 Sylva Pokorná 03.07.03 – 16.04. – Brno
200 m
26,25 +0,0 1 C Hana Prochová 13.02.96 – 21.09. – Brno
27,09 +0,2 2 Anna Freibergerová 19.11.96 – 28.08. – Vyškov
29,02 +1,8 6 A Andrea Peštálová 09.02.96 – 25.06. – Uherské Hradiště
34,8 4 Lenka Marčíková 26.10.99 – 25.07. – Brno
42,5 1 Kateřina Kratochvílová 02 – 21.01. – Brno
45,5 2 Tereza Širůčková 07.04.03 – 21.01. – Brno
47,4 2 Veronika Ročková 22.06.04 – 21.01. – Brno
48,3 3 Sára Beránková 03 – 21.01. – Brno
48,9 4 Alex Hrazdírová 31.01.03 – 21.01. – Brno
51,6 4 Anna Rychnovská 18.11.04 – 21.01. – Brno
300 m
40,51 1 Hana Prochová 13.02.96 – 23.06. – Olomouc-klub.rekord
42,23 3 A Anna Freibergerová 19.11.96 – 22.06. – Olomouc
47,11 6 B Andrea Peštálová 09.02.96 – 19.05. – Vyškov
48,44 1 D Sabina Dvořáková 01.07.99 – 08.09. – Brno
48,45 2 Karolína Ročková 26.11.99 – 14.05. – Vyškov
50,5 2 Silvie Škorňáková 30.07.98 – 04.06. – Brno
50,6 3 Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 04.06. – Brno
52,0 4 Denisa Machová 01.11.98 – 04.06. – Brno
53,9 5 Kristýna Heřmánková 13.05.99 – 04.06. – Brno
54,53 2 E Adéla Koláčková 11.07.01 – 08.09. – Brno
55,39 3 E Kristýna Havelková 26.06.00 – 08.09. – Brno
400 m
1:02,12 1 B Anna Freibergerová 19.11.96 – 17.09. – Uherské Hradiště
1:24,0 1 Kristýna Havelková 26.06.00 – 21.01. – Brno
1:20,1 4 Barbora Prochová 11.09.01 – 04.06. – Brno
1:23,8 5 Klára Guldová 26.03.00 – 04.06. – Brno
1:31,6 5 Marie Doležalová 27.11.01 – 21.01. – Brno
500 m
1:49,0 Č Barbora Prochová 11.09.01 – 28.09. – Brno
1:51,0 Č Barbora Tesařová 26.05.00 – 28.09. – Brno
1:52,0 Č Markéta Sedláčková 16.01.00 – 28.09. – Brno
Č Klára Guldová 26.03.00 – 28.09. – Brno
1:54,0 Č Karolína Messnerová 27.06.02 – 28.09. – Brno
1:56,0 Č Pavla Kleinová 11.06.00 – 28.09. – Brno
1:57,0 Č Anna Slaná 17.12.01 – 28.09. – Brno
2:06,0 Č Daniela Veselá 25.03.02 – 28.09. – Brno
2:10,0 Č Adéla Havelková 10.03.03 – 28.09. – Brno
2:13,0 Č Lucie Moravcová – 28.09. – Brno
2:14,0 Č Alex Hrazdírová 31.01.03 – 28.09. – Brno
2:16,0 Č Anežka Metějíčková – 28.09. – Brno
2:19,0 Č Sylva Pokorná 03.07.03 – 28.09. – Brno
2:22,0 Č Zuzana Topinková 27.09.03 – 28.09. – Brno
3:28,0 Č Barbora Topinková 29.09.07 – 28.09. – Brno
600 m
1:47,01 1 Anna Freibergerová 19.11.96 – 21.09. – Brno
1:57,50 Č Eliška Freibergerová 23.07.99 – 27.05. – Brno
1:58,40 2 Karolína Ročková 26.11.99 – 21.09. – Brno
1:58,60 Č Andrea Hégrová 22.10.97 – 27.05. – Brno
2:00,07 3 Marie Slaná 25.04.99 – 21.09. – Brno
2:01,64 4 Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 21.09. – Brno
2:05,27 1 B Barbora Prochová 11.09.01 – 14.09. – Brno
2:08,13 5 Gabriela Molnárová 26.03.98 – 21.09. – Brno
2:08,17 8 B Markéta Sedláčková 16.01.00 – 21.09. – Brno
2:08,58 15 A Kristýna Havelková 26.06.00 – 14.09. – Brno
2:15,33 7 B Marie Doležalová 27.11.01 – 14.09. – Brno
2:16,16 8 Lenka Marčíková 26.10.99 – 21.09. – Brno
2:19,3 2 Denisa Machová 01.11.98 – 21.01. – Brno
2:19,40 9 Anna Slaná 17.12.01 – 21.09. – Brno
2:31,5 4 Natálie Helsnerová 15.07.99 – 21.01. – Brno
2:33,5 5 Natália Vybíralová 13.02.99 – 21.01. – Brno
2:39,48 10 Lucie Weidenhöferová 10.10.04 – 21.09. – Brno
2:52,88 11 Alžběta Slaná 14.10.04 – 21.09. – Brno
800 m
2:37,32 4 Eliška Freibergerová 23.07.99 – 13.09. – Brno
2:42,20 3 Sabina Dvořáková 01.07.99 – 13.09. – Brno
2:42,58 3 Karolína Ročková 26.11.99 – 06.03. – Praha
2:43,49 6 Marie Slaná 25.04.99 – 06.03. – Praha
2:59,70 3 Petra Pilkuková 04.06.99 – 05.05. – Brno
3:00,0 Č Denisa Machová 01.11.98 – 28.09. – Brno
3:00,54 1 Barbora Prochová 11.09.01 – 16.04. – Brno
3:02,57 4 Markéta Sedláčková 16.01.00 – 16.04. – Brno
3:05,32 9 Adéla Koláčková 11.07.01 – 28.04. – Brno
3:07,0 Č Veronika Bakičová 24.06.99 – 28.09. – Brno
3:07,26 13 Kristýna Havelková 26.06.00 – 28.04. – Brno
3:07,99 6 Barbora Valášková 25.07.00 – 05.05. – Brno
3:08,0 Č Kristýna Heřmánková 13.05.99 – 28.09. – Brno
3:14,46 3 Marie Doležalová 27.11.01 – 16.04. – Brno
3:19,39 10 Lenka Marčíková 26.10.99 – 08.09. – Brno
3:20,43 4 Kristýna Havelková 26.06.00 – 16.04. – Brno
3:22,02 15 Natálie Helsnerová 15.07.99 – 05.05. – Brno
1 500 m
6:54,3 2 Lenka Marčíková 26.10.99 – 01.08. – Brno
60 m překážek
12,13 2 Kristýna Heřmánková 13.05.99 – 28.04. – Brno
12,49 3 Denisa Machová 01.11.98 – 16.04. – Brno
13,57 1 Silvie Škorňáková 30.07.98 – 28.04. – Brno
13,85 3 Veronika Bakičová 24.06.99 – 28.04. – Brno
15,81 2 Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 16.04. – Brno
Výška
135 1 Lucie Bindzarová 97 – 04.06. – Brno
125 3 Barbora Křížová 97 – 04.06. – Brno
117 11 Silvie Škorňáková 30.07.98 – 28.04. – Brno
11 Petra Pikulová 04.06.99 – 28.04. – Brno
112 14 Karolína Krobolová 00 – 28.04. – Brno
110 1 Natálie Helsnerová 15.07.99 – 16.04. – Brno
6 Veronika Gáčová 10.10.97 – 16.04. – Brno
Č Eliška Freibergerová 23.07.99 – 27.05. – Brno
107 15 Veronika Bakičová 24.06.99 – 28.04. – Brno
100 4 Martina Šmaková 12.08.01 – 04.06. – Brno
95 1 Marie Doležalová 27.11.01 – 16.04. – Brno
90 6 Tereza Beránková 99 – 04.06. – Brno
80 2 Anna Slaná 17.12.01 – 16.04. – Brno
Dálka
504 3 Hana Prochová 13.02.96 – 14.09. – Brno
503 2 Anna Ondráčková 07.06.96 – 04.06. – Vyškov
447 2 Anna Freibergerová 19.11.96 – 05.06. – Hodonín
446 2 Andrea Peštálová 09.02.96 – 21.05. – Uherské Hradiště
419 10 Andrea Hégrová 22.10.97 – 08.05. – Břeclav
417 Č Denisa Machová 01.11.98 – 28.09. – Brno
411 13 Veronika Gáčová 10.10.97 – 08.05. – Břeclav
407 Č Sabina Dvořáková 01.07.99 – 28.09. – Brno
403 1 Lucie Bindzarová 97 – 04.06. – Brno
397 1 Kristýna Heřmánková 13.05.99 – 16.04. – Brno
387 1 Gabriela Molnárová 26.03.98 – 21.01. – Brno
381 12 Petra Pikulová 04.06.99 – 05.05. – Brno
376 14 Veronika Bakičová 24.06.99 – 05.05. – Brno
370 11 Marie Menšíková 24.05.98 – 16.04. – Brno
369 +0,6 Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 18.09. – Hranice
362 2 Natálie Heisnerová 99 – 16.04. – Brno
358 1 Marie Doležalová 27.11.01 – 21.01. – Brno
355 9 Eliška Freibergerová 23.07.99 – 11.05. – Brno
5 Lenka Marčíková 26.10.99 – 22.08. – Brno
Č Barbora Tesařová 26.05.00 – 28.09. – Brno
344 4 Aneta Putnová 07.02.98 – 21.01. – Brno
343 9 Natálie Helsnerová 15.07.99 – 04.06. – Brno
340 26 Silvie Škorňáková 30.07.98 – 05.05. – Brno
335 6 Natália Vybíralová 13.02.99 – 21.01. – Brno
4 Barbora Tesařová 26.05.00 – 16.04. – Brno
329 2 Kristýna Havelková 26.06.00 – 21.01. – Brno
326 3 Barbora Prochová 11.09.01 – 16.04. – Brno
324 8 Karolína Ročková 26.11.99 – 21.01. – Brno
323 ms Adéla Koláčková 11.07.01 – 05.05. – Brno
322 36 Markéta Sedláčková 16.01.00 – 13.09. – Brno
317 7 Aneta Vondrová 23.01.01 – 04.06. – Brno
314 Č Daniela Veselá 25.03.02 – 28.09. – Brno
312 Č Pavla Kleinová 11.06.00 – 28.09. – Brno
306 11 Marie Slaná 25.04.99 – 21.01. – Brno
304 Č Karolína Messnerová 27.06.02 – 21.09. – Brno
296 4 Anna Slaná 17.12.01 – 16.04. – Brno
290 10 Klára Guldová 26.03.00 – 04.06. – Brno
10 Tereza Adamcová 13.08.01 – 04.06. – Brno
285 11 Tereza Beránková 99 – 04.06. – Brno
284 1 Kateřina Kratochvílová 02 – 21.01. – Brno
282 6 Barbora Mrůzková 14.06.02 – 16.04. – Brno
277 13 Martina Šnmaková 01 – 04.06. – Brno
270 7 Denisa Mateášáková 02.11.00 – 21.01. – Brno
266 Č Adéla Havelková 10.03.03 – 28.09. – Brno
Č Alex Hrazdírová 31.01.03 – 28.09. – Brno
256 1 Leona Wachtlová 11.08.04 – 04.06. – Brno
255 Č Sylva Pokorná 03.07.03 – 28.09. – Brno
254 Č Lucie Moravcová – 28.09. – Brno
252 8 Věra Zlevorová 02.08.00 – 21.01. – Brno
245 2 Sára Beránková 03 – 21.01. – Brno
3 Pavlína Kabátová 03.01.04 – 04.06. – Brno
237 Č Anežka Metějíčková 08.06.05 – 28.09. – Brno
222 15 Barbora Adamcová 01 – 04.06. – Brno
216 4 Tereza Širůčková 07.04.03 – 21.01. – Brno
215 10 Sylva Pokorná 03.07.03 – 16.04. – Brno
212 Č Zuzana Topinková 27.09.03 – 28.09. – Brno
209 2 Veronika Ročková 22.06.04 – 21.01. – Brno
204 11 Markéta Škorňáková 03 – 04.06. – Brno
190 3 Anna Rychnovská 18.11.04 – 21.01. – Brno
117 Č Barbora Topinková 29.09.07 – 28.09. – Brno
Trojskok
9,15 +0,4 4 Andrea Peštálová 09.02.96 – 04.06. – Vyškov-klubovní rekord
Koule 3 kg
6,59 6 Kristýna Heřmánková 13.05.99 – 08.09. – Brno
6,24 6 Kateřina Syslová 01.08.98 – 05.05. – Brno
5,82 Č Denisa Machová 01.11.98 – 28.09. – Brno
5,76 1 Karolína Ročková 26.11.99 – 21.09. – Brno
5,68 Č Veronika Bakičová 24.06.99 – 28.09. – Brno
5,67 ms Kateřina Buchtová 26.07.98 – 22.09. – Znojmo
5,65 7 Eliška Freibergerová 23.07.99 – 08.09. – Brno
5,62 8 Štěpánka Badinová 30.10.99 – 08.09. – Brno
5,48 Č Sabina Dvořáková 01.07.99 – 28.09. – Brno
5,16 1 Natálie Helsnerová 15.07.99 – 04.06. – Brno
5,15 2 Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 21.09. – Brno
5,09 10 Lenka Marčíková 26.10.99 – 08.09. – Brno
Oštěp 600 g
15,90 9 Andrea Peštálová 09.02.96 – 19.05. – Vyškov
Kriketový míček
37,30 Č Barbora Tesařová 26.05.00 – 28.09. – Brno
36,40 1 Natálie Helsnerová 15.07.99 – 17.04. – Brno
34,26 2 Miriam Zedníčková 99 – 17.04. – Brno
29,97 14 Kateřina Buchtová 26.07.98 – 28.04. – Brno
28,75 Č Pavla Kleinová 11.06.00 – 28.09. – Brno
28,73 ms Štěpánka Badinová 30.10.99 – 22.09. – Znojmo
23,57 21 Libuše Vystrčilová 27.10.00 – 28.04. – Brno
23,74 4 Aneta Vondrová 23.01.01 – 04.06. – Brno
22,60 Č Eliška Freibergerová 23.07.99 – 27.05. – Brno
22,00 1 Šárka Půstová 16.03.02 – 17.04. – Brno
17,10 1 Barbora Prochová 11.09.01 – 17.04. – Brno
17,00 5 Lenka Marčíková 26.10.99 – 17.04. – Brno
14,70 Č Karolína Messnerová 27.06.02 – 28.09. – Brno
13,26 9 Tereza Adamcová 13.08.01 – 04.06. – Brno
13,21 8 Barbora Mrůzková 14.06.02 – 04.06. – Brno
13,15 Č Adéla Havelková 10.03.03 – 28.09. – Brno
11,48 3 Leona Wachtlová 11.08.04 – 04.06. – Brno
11,42 10 Martina Šmaková 10 – 04.06. – Brno
10,65 Č Daniela Veselá 25.03.02 – 28.09. – Brno
9,90 Č Anežka Matějíčková 08.06.05 – 28.09. – Brno
9,75 4 Pavla Kabítová 04 – 04.06. – Brno
9,39 11 Barbora Adamcová 01 – 04.06. – Brno
9,15 Č Alex Hrazdírová 31.01.03 – 28.09. – Brno
7,55 Č Sylva Pokorná 03.07.03 – 28.09. – Brno
7,00 Č Zuzana Topinková 27.09.03 – 28.09. – Brno
5,45 12 Markéta Škorňáková 03 – 04.06. – Brno
3,80 Č Barbora Topinková 29.09.07 – 28.09. – Brno
Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/
2 329 1 Hana Prochová 13.02.96 – 01.05. – Přerov-klubovní rekord
/8,12-12,98-26,62/
Štafeta 4 x 60 m
30,69 1 Peštálová-Ondráčková-Freibergerová-Prochová – 12.06. – Olomouc-kl.rekord
32,26 3 A Freibergerová-Gáčová-Peštálová-Prochová – 14.09. – Brno
31,41 1 Peštálová-Gáčová-Freibergerová A-Prochová – 14.05. – Vyškov
35,97 3 – 28.04. – Brno
36,29 3 B Freibergerová E-Jeřábková-Marčíková-Ročková – 18.09. – Hranice
36,44 7 B Freibergerová-Ročková-Marčíková-Jeřábková – 14.09. – Brno
36,62 1 B Machová-Havelková-Dvořáková-Bakičová – 08.09. – Brno
37,26 2 B Freibergerová E-Marčíková-Slaná-Jeřábková – 11.05. – Brno
37,30 2 Heřmánková-Machová-Slaná-Jeřábková – 16.04. – Brno
37,46 1C Machová-Bakičová-Heřmánková-Dvořáková – 05.05. – Brno
37,82 3 A Freibergerová-Ročková-Marčíková-Jeřábková – 08.09. – Brno
37,99 1 C – 28.04. – Brno
39,23 2A Freibergerová-Marčíková-Škorňíková-Jeřábková – 05.05. – Brno
39,93 2 Sedláčková-Tesařová-Havelková-Gáčová – 16.04. – Brno
40,75 3 Dvořáková-Helsnerová-Mrůzková-Prochová B – 16.04. – Brno
Štafeta 4 x 60 m – smíšená /AC Moravská Slavia Brno-Slovensko/
30,68 1 Peštálová-Kobolková H-Freibergerová A-Prochová 08.04. – Břeclav
35,99 4 Gáčová-Hégrová-Kobolková B-Nevřivová – 08.05. – Břeclav
Štafeta 3 x 300 m
2:40,71 7 Nevřivová L.-Nevřivová V.-Gáčová – 29.05. – Vyškov
Štafeta 3 x 300 m – smíšená /AC Moravská Slavia Brno-Slovensko/
2:10,81 1 Freibergerová-Prochová-Kobolková – 29.05. – Vyškov
Výkony hostujících závodníků a cizinců startujících za družstva AC Moravská Slavia Brno žen, a mladšího žactva
ŽENY
100 m
13,52 +0,5 2 A Eliška Egnerová 26.01.90 – 21.05. – Uh.Hradiště /TJ Znojmo/
200 m
28,02 +1,1 2 B Monika Obšelová 05.01.91 – 04.06. – Vyškov /AC Prostějov/
29,18 +1,4 Eliška Egnerová 26.01.90 – 21.05. – Uh.Hradiště /TJ Znojmo/
400 m
1:02,62 Monika Obšelová 05.01.91 – 21.05. – Uh.Hradiště /AC Prostějov/
1:04,74 3 B Iva Přikrylová 09.03.79 – 17.09. – Uh.Hradiště /AK Olymp Brno/
800 m
2:32,74 4 Iva Přikrylová 09.03.79 – 25.06. – Uh.Hradiště /AK Olymp Brno/
100 m překážek
18,00 +0,5 2 Monika Obšelová 05.01.91 – 28.08. – Vyškov /AC Prostějov/
400 m překážek
1:10,39 2 Monika Obšelová 05.01.91 – 25.06. – Uh.Hradiště /AC Prostějov/
Dálka
424 -1,1 6 Eliška Egnerová 26.01.90 – 04.06. – Vyškov /TJ Znojmo/
JUNIORKY
100 m
14,08 +0,5 3 A Klára Nečasová 02.12.92 – 21.05. – Uh.Hradiště //TJ Znojmo/
200 m
29,41 +1,2 Klára Nečasová 02.12.92 – 21.05. – Uh.Hradiště //TJ Znojmo/
DOROSTENKY
100 m
13,70 +0,5 3 A Zuzana Jimramovská 07.09.94 – 21.05. – Uh.Hradiště /AK Olymp Brno/
200 m
27,89 +1,8 5 A Svatava Pavlíčková 09.06.94 – 25.06. – Uh.Hradiště / /
800 m
2:32,32 3 Svatava Pavlíčková 09.06.94 – 25.06. – Uh.Hradiště / /
Dálka
468 3 Zuzana Jimramovská 07.09.94 – 25.06. – Uh.Hradiště /AK Olymp Brno/
ŽÁKYNĚ
60 m
8,38 +1,4 3 C Hadasa Kobolková 07.06.97 – 29.05. – Vyškov /C-
/8,23 +2,4 – 29.05. – Vyškov/
10,75 -2,4 3 CH Nela Chalupová 16.04.00 – 05.05. – Brno /ŠAK Židlochovice/
150 m
20,44 1 C Hadasa Kobolková 07.06.97 – 29.05. – Vyškov /C-
24,94 2 Tereza Bečvová 10.06.00 – 28.04. – Brno /ŠAK Židlochovice/
300 m
55,54 2 B Tereza Bečvová 10.06.00 – 08.09. – Brno /ŠAK Židlochovice/
800 m
2:29,99 2 Shannon Sivila 18.11.97 – 25.06. – Uh.Hradiště //TJ Znojmo/
2:37,03 ms Dominika Jóbová 05.04.98 – 29.05. – Vyškov /C-
2:57,75 4 Nela Chalupová 16.04.00 – 08.09. – Brno /ŠAK Židlochovice/
3:00,16 7 Nela Chalupová 16.04.00 – 28.04. – Brno /ŠAK Židlochovice/
1 500 m
5:29,13 2 Shannon Sivila 18.11.97 – 04.06. – Vyškov //TJ Znojmo/
5:43,04 5 Barbora Kobolková 20.07.98 – 29.05. – Vyškov /C-
Dálka
355 17 Nela Chalupová 16.04.00 – 08.09. – Brno /ŠAK Židlochovice/
323 20 Tereza Bečvová 10.06.00 – 08.09. – Brno /ŠAK Židlochovice/
Kriketový míček
31,43 13 Tereza Bečvová 10.06.00 – 28.04. – Brno /ŠAK Židlochovice/
I.ročník Svatováclavského čtyřboje
Výsledky I.ročníku Svatováclavského čtyřboje | ||||||||||||||
Pořadatel | Bač line sport o.s. | |||||||||||||
Místo | Školní sportoviště při ZŠ Svážná | |||||||||||||
Datum konání | středa 28.9.2011 | |||||||||||||
Starší žáci | ||||||||||||||
Pořadí | Body celkem |
Příjmení a jméno | oddíl | Ročník | Běh | Body | Skok daleký | Body | Hod / vrh | Body | 800m | Body | ||
1. | 2. | 3. | ||||||||||||
1. | 1458 | Šimek Ondřej | AC Moravská Slávia Brno | 1996 | 8,2 | 439 | 4,88 | 360 | 9,2 | 438 | 3:00 | 221 | ||
2. | 796 | Brázda Tomáš | AC Moravská Slávia Brno | 1997 | 9,6 | 145 | 3,82 | 177 | 5,28 | 208 | 2:54 | 266 | ||
Mladší žákyně | 1999-98 | |||||||||||||
Pořadí | Body celkem |
Příjmení a jméno | oddíl | Ročník | Běh | Body | Skok daleký | Body | Hod | Body | 800m | Body | ||
1. | 2. | 3. | ||||||||||||
1. | 1640 | Dvořáková Sabina | Bač line sport o.s. | 1999 | 8,8 | 556 | 4,07 | 324 | 5,48 | 239 | 2:44 | 521 | ||
2. | 1498 | Machová Denisa | AC Moravská Slávia Brno | 1998 | 8,9 | 531 | 4,17 | 347 | 5,82 | 260 | 3:00 | 360 | ||
3. | 1250 | Heřmánková Kristýna | AC Moravská Slávia Brno | 1999 | 9,0 | 506 | 3,9 | 185 | 6,01 | 271 | 3:08 | 288 | ||
4. | 1201 | Bakičová Veronika | Bač line sport o.s. | 1999 | 9,3 | 435 | 3,59 | 218 | 5,68 | 251 | 3:07 | 297 | ||
5. | 690 | Helsnerová Natálie | Bač line sport o.s. | 1999 | 10,3 | 235 | 3,44 | 188 | 5,15 | 218 | 3:49 | 49 | ||
Mladší žáci | 1999-98 | |||||||||||||
Pořadí | Body celkem |
Příjmení a jméno | oddíl | Ročník | Běh | Body | Skok daleký | Body | Hod | Body | 800m | Body | ||
1. | 2. | 3. | ||||||||||||
1. | 1476 | Moravec Filip | AC Moravská Slávia Brno | 1998 | 8,5 | 364 | 4,75 | 335 | 8,85 | 417 | 2:43 | 360 | ||
2. | 988 | Lidmila Patrik | Bač line sport o.s | 1998 | 9,2 | 214 | 3,9 | 190 | 5,64 | 228 | 2:43 | 356 | ||
3. | 859 | Brázda Mikuláš | AC Moravská Slávia Brno | 1999 | 9,4 | 198 | 3,59 | 143 | 5,26 | 206 | 2:48 | 312 | ||
4. | 623 | Briešťanský Sebestien | AC Moravská Slávia Brno | 9,8 | 115 | 3,68 | 156 | 5,45 | 117 | 2:58 | 235 | |||
Přípravka 1 – dívky | 2000-01 | |||||||||||||
Pořadí | Body celkem |
Příjmení a jméno | oddíl | Ročník | Běh | Body | Skok daleký | Body | Hod | Body | 500m | Body | ||
1. | 2. | 3. | ||||||||||||
1. | 1988 | Tesařová Barbora | AC Moravská Slávia Brno | 2000 | 9,2 | 820 | 3,55 | 206 | 37,3 | 323 | 1:51 | 639 | ||
2. | 1795 | Koláčková Adéla | AK Kuřim | 2001 | 9,6 | 742 | 3,12 | 128 | 21,3 | 136 | 1:42 | 789 | ||
3. | 1775 | Kelblová Adéla | ŠAK Židlochovice | 10,3 | 814 | 3,12 | 128 | 30,75 | 245 | 1:54 | 588 | |||
4. | 1603 | Kleinová Pavla | AC Moravská Slávia Brno | 9,9 | 686 | 3,12 | 128 | 28,75 | 221 | 1:56 | 568 | |||
5. | 1571 | Prochová Barbora | Bač line sport o.s. | 2001 | 10,1 | 650 | 3,22 | 146 | 17,3 | 92 | 1:49 | 683 | ||
6. | 1558 | Sedláčková Markéta | AC Moravská Slávia Brno | 2000 | 10,1 | 650 | 3,12 | 128 | 22,5 | 149 | 1:52 | 631 | ||
7. | 1363 | Guldová Klára | AC Moravská Slávia Brno | 2000 | 10,5 | 580 | 2,79 | 73 | 16,65 | 85 | 1:52 | 625 | ||
8. | 1189 | Slaná Anna | AC Moravská Slávia Brno | 11,0 | 498 | 2,89 | 89 | 13,3 | 50 | 1:57 | 552 | |||
9. | 846 | Stadlerová Lucie | AC Mor. Krumlov | 11,6 | 407 | 2,42 | 25 | 14,55 | 63 | 2:11 | 351 | |||
10. | 810 | Moravcová Lucie | Bač line sport o.s. | 11,7 | 392 | 2,54 | 39 | 12,8 | 45 | 2:13 | 334 | |||
Přípravka 1 – hoši | 2000-01 | |||||||||||||
Pořadí | Body celkem |
Příjmení a jméno | oddíl | Ročník | Běh | Body | Skok daleký | Body | Hod | Body | 500m | Body | ||
1. | 2. | 3. | ||||||||||||
1. | 1618 | Habr Lukáš | AC Moravská Slávia Brno | 2000 | 9,0 | 694 | 3,92 | 193 | 30,9 | 151 | 1:55 | 580 | ||
2. | 1425 | Lokos František | AC Moravská Slávia Brno | 2001 | 9,5 | 591 | 3,19 | 89 | 25,5 | 109 | 1:51 | 636 | ||
3. | 1399 | Bogner Tomáš | AC Mor. Krumlov | 9,8 | 533 | 3,29 | 102 | 29,3 | 139 | 1:52 | 625 | |||
4. | 902 | Svoboda Václav | Modřice | 10,3 | 444 | 2,89 | 53 | 16,4 | 42 | 2:10 | 363 | |||
5. | 829 | Lozrt Filip | AC Moravská Slávia Brno | 10,6 | 393 | 2,68 | 32 | 23 | 90 | 2:14 | 314 | |||
6. | 754 | Vespalec Vojtěch | AC Mor. Krumlov | 11,3 | 288 | 2,7 | 34 | 20,75 | 73 | 2:11 | 359 | |||
Přípravka 2 – dívky | 2001 a mladší | |||||||||||||
Pořadí | Body celkem |
Příjmení a jméno | oddíl | Ročník | Běh | Body | Skok daleký | Body | Hod | Body | 500m | Body | ||
1. | 2. | 3. | ||||||||||||
1. | 1664 | Půstová Šárka | VSK Univerzita Brno | 10,1 | 650 | 3,3 | 161 | 24,3 | 170 | 1:49 | 683 | |||
2. | 1414 | Messnerová Karolína | AC Moravská Slávia Brno | 2001 | 10,1 | 650 | 3,04 | 114 | 14,7 | 64 | 1:54 | 586 | ||
3. | 1159 | Břinková Eliška | AC Mor. Krumlov | 10,7 | 546 | 3,02 | 110 | 13 | 47 | 2:03 | 456 | |||
4. | 1065 | Veselá Daniela | Bač line sport o.s. | 11,1 | 498 | 3,14 | 131 | 10,65 | 24 | 2:06 | 412 | |||
5. | 907 | Havelková Adéla | Bač line sport o.s. | 11,4 | 436 | 2,66 | 55 | 13,15 | 48 | 2:10 | 368 | |||
6. | 709 | Pokorná Silva | AC Moravská Slávia Brno | 11,6 | 407 | 2,55 | 40 | 7,55 | 0 | 2:19 | 262 | |||
7. | 701 | Janoušková Tereza | 12,2 | 324 | 2,55 | 40 | 8,3 | 3 | 2:13 | 334 | ||||
8. | 659 | Hrazdirová Alex | AC Moravská Slávia Brno | 2003 | 12,6 | 274 | 2,66 | 55 | 9,15 | 10 | 2:14 | 320 | ||
9. | 606 | Matějíčková Anežka | Bač line sport o.s. | 12,6 | 274 | 2,37 | 19 | 9,9 | 16 | 2:16 | 297 | |||
10. | 469 | Topinková Zuzana | AC Moravská Slávia Brno | 2003 | 12,9 | 239 | 2,12 | 1 | 7 | 0 | 2:22 | 229 | ||
11. | 0 | Topinková Barbora | AC Moravská Slávia Brno | 2007 | 24,1 | 0 | 1,17 | 0 | 3,8 | 0 | 3:28 | 0 | ||
Přípravka 2 – hoši | 2001 a mladší | |||||||||||||
Pořadí | Body celkem |
Příjmení a jméno | oddíl | Ročník | Běh | Body | Skok daleký | Body | Hod | Body | 500m | Body | ||
1. | 2. | 3. | ||||||||||||
1. | 1968 | Punčochář Lukáš | Bač line sport o.s. | 2002 | 8,8 | 737 | 4,27 | 250 | 31,6 | 157 | 1:41 | 824 | ||
2. | 1554 | Šípek Kryštof | VSK Univ. Brno | 10,0 | 497 | 3,51 | 132 | 26,75 | 119 | 1:42 | 806 | |||
3. | 1365 | Matějíček Vojtěch | Bač line sport o.s. | 2002 | 10,1 | 479 | 3,65 | 152 | 20,3 | 70 | 1:50 | 664 | ||
4. | 1038 | Žižka Rudolf | AC Moravská Slávia Brno | 2004 | 10,7 | 377 | 3,06 | 73 | 11,9 | 11 | 1:55 | 577 | ||
5. | 981 | Morávek Jaromír | AC Mor. Krumlov | 10,8 | 362 | 2,65 | 29 | 15,4 | 35 | 1:56 | 555 | |||
6. | 929 | Pavelka Vojtěch | AC Moravská Slávia Brno | 2002 | 10,6 | 393 | 2,92 | 57 | 17,8 | 52 | 2:05 | 427 | ||
7. | 926 | Géci Jiří | Bač line sport o.s. | 11,2 | 302 | 2,82 | 46 | 24 | 98 | 2:00 | 480 | |||
8. | 883 | Břinek Vojtěch | AC Mor. Krumlov | 10,7 | 377 | 2,81 | 45 | 12,4 | 14 | 2:04 | 447 | |||
9. | 864 | Geisselreiter Dan | AC Moravská Slávia Brno | 2002 | 11,5 | 260 | 2,62 | 26 | 29,65 | 142 | 2:05 | 436 | ||
10. | 678 | Chlubna Daniel | Bač line sport o.s. | 11,6 | 247 | 2,38 | 8 | 23,3 | 92 | 2:13 | 331 | |||
11. | 638 | Ševčík Filip | Bač line sport o.s. | 11,7 | 234 | 2,85 | 49 | 8,9 | 0 | 2:11 | 355 | |||
12. | 584 | Lebeda Lukáš | AC Moravská Slávia Brno | 2004 | 11,3 | 288 | 2,61 | 26 | 13,7 | 23 | 2:20 | 247 | ||
13. | 571 | Vojtáž Kristian | ZŠ Sirotkova | 11,2 | 302 | 2,56 | 21 | 18,5 | 57 | 2:26 | 191 | |||
14. | 567 | Bakič Vojtěch | Bač line sport o.s. | 12,3 | 164 | 2,67 | 31 | 14,2 | 26 | 2:12 | 346 | |||
15. | 368 | Dusík Jakub | AC Mor. Krumlov | 12,4 | 154 | 2,31 | 4 | 6,8 | 0 | 2:24 | 210 | |||
16. | 213 | Ševčík Robert | 14,1 | 27 | 2,19 | 1 | 7,35 | 0 | 2:27 | 185 | ||||
17. | 159 | Červenka Michal | 14,6 | 9 | 1,77 | 0 | 7,2 | 0 | 2:31 | 150 | ||||
Mgr. Petr Punčovář v.r. | Zuzana Krčmová v.r. | |||||||||||||
ředitel závodu | hlavní rozhodčí |
Orálek pátý na Spartathlonu
Ultravytrvalec Daniel Orálek úspěšně zvládl porci 246 km dlouhého závodu z Atén Pokračovat ve čtení
Pavla Coufalová uzavřela sňatek
v sobotu dne 1.října 2011 ve 12,00 hod. uzavřeli sňatek v parku Javorka v České Pokračovat ve čtení
Eva Blažková se provdala
v pátek dne 30.září 2011 ve 13,00 hod. v zámecké kapli v Náměšti nad Oslavou si Pokračovat ve čtení
Náborové testy 16.9.2011
Výsledky náborových testů 16.9.2011 | ||||||||
Kategorie 2003 – 2006, dívky | ||||||||
Poř. | Jméno | ročník | 60 m | skok z místa | dálka | míček | 400 m | obratnost |
1. | Weidenhöferová Lucie | 2004 | 12,40 | 146 | 224 | 8,5 | 1:50 | ++ |
2. | Patermannová Eliška | 2003 | 13,16 | 145 | 235 | 7 | 2:05 | ++ |
3. | Hofírková Sára | 2004 | 13,68 | 154 | 153 | 10 | 2:24 | ++ |
4.-5. | Mazálková Klára | 2005 | 12,98 | 133 | 194 | 9 | 2:13 | + |
Dudková Evelína | 2003 | 12,01 | 140 | 207 | 7,5 | 2:27 | + | |
6. | Patermannová Marie | 2006 | 14,80 | 100 | 207 | 5 | 2:23 | ++ |
Kategorie 2004 – 2005, hoši | ||||||||
1. | Galvas Matyáš | 2004 | 10,72 | 180 | 250 | 15 | 1:28 | ++ |
2. | Gamba David | 2004 | 12,10 | 140 | 280 | 7 | 1:49 | + |
3. | Lebeda Lukáš | 2004 | 11,62 | 150 | 170 | 9 | 2:00 | ++ |
4. | Vávra Martin | 2005 | 12,85 | 157 | 242 | 14 | 2:23 | – |
5. | Hanák Martin | 2005 | 12,85 | 130 | 210 | 5 | 2:09 | + |
Kategorie 2001 – 2002, dívky | ||||||||
1. | Popelková Veronika | 2001 | 10,40 | 167 | 290 | 19 | 1:21 | ++ |
2. | Sahatciu Sára | 2001 | 11,38 | 170 | 280 | 17,5 | 1:41 | ++ |
3. | Messnerová Karolína | 2002 | 11,01 | 160 | 233 | 10,5 | 1:31 | ++ |
4. | Jedounková Sandra | 2001 | 11,42 | 149 | 263 | 11,5 | 1:48 | + |
5. | Farská Natálie | 2002 | 11,85 | 190 | x | 11 | 1:51 | x |
Kategorie 2001 – 2002, hoši | ||||||||
1. | Lokos František | 2001 | 9,59 | 190 | 370 | 25 | 1:26 | ++ |
2. | Čus Samuel | 2002 | 10,49 | 170 | 330 | 24 | 1:39 | ++ |
3. | Lozrt Filip | 2001 | 10,67 | 195 | 300 | 16 | x | ++ |
4. | Boráň Tomáš | 2001 | 11,09 | 163 | 272 | 17 | 1:41 | + |
5. | Piskač Vojtěch | 2002 | 11,31 | 158 | 270 | 17,5 | 2:00 | ++ |
Kategorie 2000-1999, dívky | ||||||||
1. | Kleinová Pavla | 2000 | 9,76 | 191 | 354 | 23,5 | 1:20 | ++ |
2. | Janáková Kristýna | 1999 | 9,79 | 203 | 375 | 15 | 1:36 | ++ |
3. | Havlíčková Aneta | 1999 | 10,4 | 168 | 295 | 20 | 1:41 | ++ |
4. | Troch Claire | 2000 | 11,23 | 157 | 280 | 14 | 1:46 | + |
5. | Moravcová Lucie | 2000 | 11,6 | 150 | 250 | 13 | 1:45 | + |
6. | Weinlichová Lucie | 2000 | 10,89 | 140 | 275 | 12 | 1:43 | – |
Kategorie 2000-1999, hoši | ||||||||
1. | Šmiřák Jan | 1999 | 8,63 | 210 | 357 | 33,5 | 1:19 | ++ |
2. | Vlček Vítek | 2000 | 9,07 | 188 | 380 | 17 | 1:31 | ++ |
3. | Filip Dominik | 2000 | 10,76 | 173 | 320 | 15 | 1:35 | ++ |
Kategorie 1998 | ||||||||
1. | Kaňovská Zuzana | 1998 | 9,48 | 197 | 390 | 27,5 | 1:21 | ++ |
2.-3. | Křivák Martin | 1998 | 9,11 | 210 | 400 | 29 | 1:29 | ++ |
Kříž Vojtěch | 1998 | 9,78 | 198 | 385 | 49 | 1:24 | ++ | |
4. | Mikušová Lucie | 1998 | 10 | 177 | 372 | 21 | 1:20 | ++ |
5. | Vobecká Táňa | 1998 | 10,43 | 162 | 337 | 21 | 1:28 | ++ |
Morenda mítink-memoriál Františka Nemetze v hodinovce
Výsledky Morenda mítinku-memoriál Františka Nemetze v hodinovce na dráze | |||||||
Pořadatel | AC Moravská Slavia Brno | ||||||
Místo | stadion Moravské Slavie ve Vojtové ulici | ||||||
Datum konání | 21.9.2011 | ||||||
Závod v hodinovce je součástí TRIEXPERT CUPU | |||||||
60 m – muži 1.běh | |||||||
1 | JURÁNEK | Martin | 1991 | AC Moravská Slavia Brno | 7,39 | ||
2 | VOJTEK | Matouš | 1998 | AC Moravská Slavia Brno | 8,01 | ||
3 | HLADKÝ | Adam | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | 8,95 | ||
4 | BRÁZDA | Mikuláš | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 9,35 | ||
5 | BLATNÝ | Jan | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 9,46 | ||
6 | MARČÍK | Jiří | 2004 | AC Moravská Slavia Brno | 12,95 | ||
60 m – muži 2.běh | |||||||
1 | PUNČOCHÁŘ | Lukáš | 2002 | AC Moravská Slavia Brno | 9,05 | ||
2 | OPPLT | Tomáš | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 9,33 | ||
3 | KŘIVÁK | Martin | 1997 | AC Moravská Slavia Brno | 9,52 | ||
4 | BRÁZDA | Tomáš | 1997 | AC Moravská Slavia Brno | 9,79 | ||
5 | GALVAS | Matyáš | 2004 | AC Moravská Slavia Brno | 10,72 | ||
6 | ŽIŽKA | Rudolf | 2004 | AC Moravská Slavia Brno | 11,19 | ||
60 m – muži 3.běh | |||||||
1 | KONEČNÝ | Aleš | 1997 | AC Moravská Slavia Brno | 7,82 | ||
2 | ŠMIŘÁK | Jan | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 9,14 | ||
3 | PAVELKA | Vojta | 2002 | AC Moravská Slavia Brno | 10,36 | ||
4 | MAREK | Miroslav | 2002 | AC Moravská Slavia Brno | 11,27 | ||
5 | LEBEDA | Lukáš | 2004 | AC Moravská Slavia Brno | 11,41 | ||
6 | KONEČNÝ | Vojta | 2002 | AC Moravská Slavia Brno | 12,17 | ||
60 m – muži 4.běh | |||||||
1 | JANKŮ | Petr | 1997 | AC Moravská Slavia Brno | 8,53 | ||
2 | RICHTER | Jakub | 1998 | AC Moravská Slavia Brno | 9,12 | ||
3 | MATĚJÍČEK | Vojtěch | 2002 | AC Moravská Slavia Brno | 9,90 | ||
4 | HANÁK | Filip | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | 10,00 | ||
5 | BORÁŇ | Tomáš | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 11,70 | ||
6 | HUBEL | Martin | 2003 | AC Moravská Slavia Brno | 12,00 | ||
60 m – muži 5.běh | |||||||
1 | ROZEHNAL | Vojtěch | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 9,83 | ||
2 | DOLEŽAL | Kuba | 2003 | 9,94 | |||
3 | JIRÁTKO | Martin | 2001 | 10,24 | |||
4 | KLABUSAY | Tobiáš | 2001 | 10,44 | |||
5 | DRCHÁNEK | Filip | 2001 | 11,03 | |||
6 | HANÁK | Martin | 2005 | AC Moravská Slavia Brno | 12,92 | ||
60 m – ženy 1.běh | |||||||
1 | MACHOVÁ | Denisa | 1998 | AC Moravská Slavia Brno | 9,04 | ||
2 | FREIBERGEROVÁ | Eliška | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 9,53 | ||
3 | HEŘMÁNKOVÁ | Kristýna | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 9,62 | ||
4 | MARČÍKOVÁ | Lenka | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 9,65 | ||
5 | TESAŘOVÁ | Barbora | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | 9,71 | ||
6 | PROCHOVÁ | Barbora | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 10,32 | ||
60 m – ženy 2.běh | |||||||
1 | ROČKOVÁ | Karolína | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 8,97 | ||
2 | SEDLÁČKOVÁ | Markéta | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | 9,92 | ||
3 | GÁČOVÁ | Veronika | 1997 | AC Moravská Slavia Brno | 9,95 | ||
4 | WEIDENHOFEROVÁ | Lucie | 2004 | AC Moravská Slavia Brno | 10,91 | ||
5 | SIMEONOVÁ | Marie | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 10,92 | ||
6 | ROČKOVÁ | Veronika | 2004 | AC Moravská Slavia Brno | 11,63 | ||
60 m – ženy 3.běh | |||||||
1 | JEŘÁBKOVÁ | Alžběta | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 9,15 | ||
2 | SLANÁ | Marie | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 9,35 | ||
3 | SLANÁ | Anna | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 11,06 | ||
4 | SAHATCIY | Sára | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 11,82 | ||
5 | ŽIŽKOVÁ | Anna | 2006 | AC Moravská Slavia Brno | 12,29 | ||
6 | SLANÁ | Alžběta | 2004 | AC Moravská Slavia Brno | 13,40 | ||
60 m – ženy 4.běh | |||||||
1 | DOLEŽALOVÁ | Marie | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 9,84 | ||
2 | MESSNEROVÁ | Karolína | 2002 | AC Moravská Slavia Brno | 10,34 | ||
3 | PILNÁ | Marie | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 10,69 | ||
4 | MATĚJÍČKOVÁ | Snežka | 2005 | AC Moravská Slavia Brno | 12,09 | ||
5 | MAZÁLKOVÁ | Klára | 2005 | AC Moravská Slavia Brno | 12,19 | ||
600 m – muži | |||||||
1 | VOJTEK | Matouš | 1998 | AC Moravská Slavia Brno | 1:36,95 | ||
2 | KONEČNÝ | Aleš | 1997 | AC Moravská Slavia Brno | 1:38,28 | ||
3 | SKÁCEL | Jindřich | 1974 | AC Moravská Slavia Brno | 1:39,17 | ||
4 | HLADKÝ | Adam | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | 1:50,95 | ||
5 | RICHTER | Jakub | 1998 | AC Moravská Slavia Brno | 1:59,15 | ||
6 | BRÁZDA | Mikuláš | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 2:01,23 | ||
7 | BRÁZDA | Tomáš | 1997 | AC Moravská Slavia Brno | 2:01,26 | ||
8 | BLATNÝ | Jan | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 2:08,02 | ||
9 | DOČEKAL | Jakub | 2003 | 2:14,71 | |||
10 | REŠVORA | Jiří | 2000 | 2:14,73 | |||
11 | ŽIŽKA | Rudolf | 2004 | AC Moravská Slavia Brno | 2:21,36 | ||
12 | KONEČNÝ | Vojta | 2002 | AC Moravská Slavia Brno | 2:42,48 | ||
600 m – ženy | |||||||
1 | FREIBERGEROVÁ | Anna | 1996 | AC Moravská Slavia Brno | 1:47,01 | ||
2 | ROČKOVÁ | Karolína | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 1:58,40 | ||
3 | SLANÁ | Marie | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 2:00,07 | ||
4 | JEŘÁBKOVÁ | Alžběta | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 2:01,64 | ||
5 | MOLNÁROVÁ | Gabriela | 1998 | AC Moravská Slavia Brno | 2:08,13 | ||
6 | SEDLÁČKOVÁ | Markéta | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | 2:08,17 | ||
7 | PROCHOVÁ | Barbora | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 2:13,80 | ||
8 | MARČÍKOVÁ | Lenka | 9919 | AC Moravská Slavia Brno | 2:16,16 | ||
9 | SLANÁ | Anna | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 2:19,40 | ||
10 | WEIDENHOFEROVÁ | Lucie | 2004 | AC Moravská Slavia Brno | 2:39,48 | ||
11 | SLANÁ | Alžběta | 2004 | AC Moravská Slavia Brno | 2:52,88 | ||
1 míle – 1 609,34 m | |||||||
1 | AMROS | Jakub | 1987 | AC Moravská Slavia Brno | 4:37,33 | ||
2 | SKYBA | Martin | 1962 | Barnex Brno | 5:13,30 | ||
Hodinovka na dráze | |||||||
1 | KUČERA | MARTIN | 1980 | MA | 1 | VSK Univerzita Brno | 18 320 |
2 | ORÁLEK | DANIEL | 1970 | MB | 1 | AC Moravská Slavia Brno | 18 255 |
3 | KUČERA | LUKAS | 1981 | MA | 2 | VSK Univerzita Brno | 17 897 |
4 | SOURAL | LUKÁŠ | 1982 | MA | 3 | VSK Univerzita Brno | 16 480 |
5 | TEJKAL | Vladimír | 1984 | MA | 4 | 16 422 | |
6 | NĚMEC | PETR | 1986 | MA | 5 | 15 796 | |
7 | JELÍNEK | ALEŠ | 1967 | MB | 2 | 15 647 | |
8 | ŠKRDLA | JAN | 1982 | MA | 6 | TJ Sokol Velká | 15 550 |
9 | DOLEŽAL | MILAN | 1972 | MA | 7 | Horal Šumperk | 15 524 |
10 | PETR | JIŘÍ | 1979 | MA | 8 | Valmont | 15 510 |
11 | ROZMAN | LADISLAV | 1954 | MC | 1 | Cyklo Lasl | 15 469 |
12 | KRATOCHVÍL | Jaroslav | 1977 | MA | 9 | SKM Moravany | 15 397 |
13 | KUDLIČKA | SVATOPLUK | 1950 | MD | 1 | LRS Vyškov | 15 380 |
14 | STRNAD | Ondřej | 1980 | MA | 10 | 15 340 | |
15 | HOVĚŽÁK | PAVEL | 1975 | MA | 11 | AC Moravská Slavia Brno | 15 275 |
16 | DLABÁČEK | LUKÁŠ | 1979 | MA | 12 | 15 230 | |
17 | KOLKOVÁ | LUCIE | 1982 | ZA | 1 | Brno | 15 198 |
18 | KOCIÁNOVÁ | JIŘINA | 1981 | ZA | 2 | AHA Vyškov | 15 178 |
19 | JURČA | JAROSLAV | 1962 | MB | 3 | 15 126 | |
20 | KOVANDA | PETR | 1979 | MA | 13 | Řícmanice | 15 100 |
21 | ČERMÁK | MARTIN | 1993 | MJ | 1 | SKOL Brno | 15 030 |
22 | BUBELA | TOMÁŠ | 1971 | MB | 4 | AC Moravská Slavia Brno | 14 973 |
23 | FIŠERA | OTA | 1980 | MA | 14 | SKOL Brno | 14 951 |
24 | SÝKORA | LUKÁŠ | 1980 | MA | 15 | Drnovice | 14 926 |
25 | HRŮZA | PAVEL | 1983 | MA | 16 | AC Track&Field Brno | 14 886 |
26 | FLORIÁN | RADIM | 1970 | MB | 5 | AP Brno | 14 883 |
27 | ŠÁLEK | JINDŘICH | 1966 | MB | 6 | Lokomotiva Břeclav | 14 857 |
28 | CHADIM | VLASTIMIL | 1976 | MA | 17 | 14 825 | |
29 | MATĚNA | Vladimír | 1959 | MC | 2 | VZS | 14 812 |
30 | VEMOLA | JIŘÍ | 1977 | MA | 18 | 58:57.5 | 14 735 |
31 | KUNITSKI | EVGHENII | 1981 | MA | 19 | IBM | 14 732 |
32 | BEDNÁŘ | ZBYNĚK | 1973 | MA | 20 | JAMNÉ | 14 720 |
33 | POKORNÝ | VÁCLAV | 1978 | MA | 21 | BRNO | 14 600 |
34 | PONEŠ | PAVEL | 1978 | MA | 22 | TK Sokol | 14 598 |
35 | VRTÍLKA | JIŘÍ | 1980 | MA | 23 | 14 568 | |
36 | STLOUKAL | JAROSLAV | 1968 | MB | 7 | JSRT Adamov | 14 546 |
37 | ŠTOURAČ | JAN | 1988 | MA | 24 | 14 513 | |
38 | KLÍMA | MIROSLAV | 1975 | MA | 25 | BRNO | 14 462 |
39 | HRABOVSKÝ | ALEŠ | 1981 | MA | 26 | BRNO | 14 438 |
40 | KAŠE | JAROSLAV | 1953 | MC | 3 | Barnex Sport Brno | 14 413 |
41 | BARTAL | LUBOMÍR | 1951 | MD | 2 | BK Hodonín | 14 389 |
42 | RERYCH | JIŘÍ | 1962 | MB | 8 | AC Moravská Slavia Brno | 14 376 |
43 | ANDRLE | Josef | 1986 | MA | 27 | 14 367 | |
44 | KUČÍNSKÝ | PAVEL | 1959 | MC | 4 | BRNO | 14 353 |
45 | SLAVÍK | JIŘÍ | 1954 | MC | 5 | Sokol Brno-Žabovřesky | 14 351 |
46 | KLAŠKA | MICHAL | 1969 | MB | 9 | BLAŽOVICE | 14 282 |
47 | KAŇOVSKÝ | PETR | 1976 | MA | 28 | BRNO | 14 252 |
48 | ALMAN | DUŠAN | 1967 | MB | 10 | BABICE | 14 242 |
49 | STEHLÍK | PAVEL | 1974 | MA | 29 | Hostěrádky-Rešov | 14 225 |
50 | VEČEŘA | TOMÁŠ | 1989 | MA | 30 | HaPe Sport Brno | 14 201 |
51 | CZERNY | PAVEL | 1981 | MA | 31 | KARVINÁ | 14 177 |
52 | SKYBA | MARTIN | 1962 | MB | 11 | DINOSPORT Ivančice | 14 177 |
53 | TEŠNAR | PAVEL | 1973 | MA | 32 | AC Moravská Slavia Brno | 14 096 |
54 | KRCHÁKOVÁ | ALENA | 1957 | ZC | 1 | AC Moravská Slavia Brno | 14 084 |
55 | KUNC | JOSEF | 1960 | MC | 6 | LRS Vyškov | 14 049 |
56 | BĚLOHOUBEK | PETR | 1972 | MA | 33 | BRNO | 14 037 |
57 | FIEDLER | JAN | 1956 | MC | 7 | AC Moravská Slavia Brno | 14 009 |
58 | ŘEHÁK | PAVEL | 1972 | MA | 34 | BRNO | 13 975 |
59 | JUŘICA | PAVEL | 1979 | MA | 35 | 13 910 | |
60 | PLECHATÝ | ONDŘEJ | 1984 | MA | 36 | FOTBAL Bíteš | 13 849 |
61 | HORA | PETR | 1976 | MA | 37 | BRNO | 13 838 |
62 | HUDEC | Radoslav | 1980 | MA | 38 | 13 818 | |
63 | KROPÁČEK | Jaroslav | 1970 | MB | 12 | 13 808 | |
64 | BULÍN | MARTIN | 1985 | MA | 39 | 13 785 | |
65 | ŠTEVANKA | LADISLAV | 1981 | MA | 40 | BRNO | 13 747 |
66 | MATULOVÁ | MARTINA | 1972 | ZA | 3 | ZETOR Brno | 13 711 |
67 | CIBULKA | PAVEL | 1964 | MB | 13 | ŠK Moravská Slavia Brno | 13 706 |
68 | JEŽ | MARTIN | 1973 | MA | 41 | HaPe Sport Brno | 13 705 |
69 | MRUZEK | ALEXANDR | 1965 | MB | 14 | VSK Univerzita Brno | 13 678 |
70 | VOŘECHOVSKÝ | MARTIN | 1983 | MA | 42 | Brno | 13 677 |
71 | HLAVATÁ | ALEXANDRA | 1967 | ZB | 1 | 13 673 | |
72 | JANEK | PETR | 1969 | MB | 15 | Brno | 13 653 |
73 | KUREČKA | RADOMÍR | 1976 | MA | 43 | 13 610 | |
74 | KOČA | JAROSLAV | 1982 | MA | 44 | TJ Žabovřesky | 13 606 |
75 | BENEK | RADIM | 1975 | MA | 45 | Viničné Šumice | 13 605 |
76 | ADÁMKOVÁ | BLANKA | 1978 | ZA | 4 | AC Moravská Slavia Brno | 13 591 |
77 | CHARVÁT | JAN | 1969 | MB | 16 | Brno | 13 590 |
78 | HUMLÍČEK | Ondřej | 1971 | MB | 17 | 13 560 | |
79 | HUPŠIL | RADIM | 1984 | MA | 46 | 13 485 | |
80 | MARČÍK | PETR | 1972 | MA | 47 | AC Moravská Slavia Brno | 13 472 |
81 | TOPINKOVÁ | LENKA | 1976 | ZA | 5 | AC Moravská Slavia Brno | 13 445 |
82 | ČECH | MARTIN | 1978 | MA | 48 | Brno | 13 408 |
83 | SZABO | TIBOR | 1988 | MA | 49 | INQOOL.CZ | 13 405 |
84 | MIKA | IVO | 1966 | MB | 18 | 13 372 | |
85 | HABROVÁ | DANIELA | 1976 | ZA | 6 | Brno | 13 285 |
86 | VRÁNA | FILIP | 1976 | MA | 50 | Jundrov | 13 116 |
87 | ŠPERKA | OLDŘICH | 1956 | MC | 8 | Jedovnice | 13 094 |
88 | ŠTAMPACH | Radim | 1981 | MA | 51 | Karviná | 13 035 |
89 | JELEČKOVÁ | Pavla | 1986 | ZA | 7 | 13 033 | |
90 | ČADEK | MARTIN | 1957 | MC | 9 | Brno | 13 010 |
91 | ŠTĚPÁN | VLADIMÍR | 1971 | MB | 19 | Moravany | 13 007 |
92 | ŠUŠKA | KAMIL | 1986 | MA | 52 | 12 982 | |
93 | KUMSTÁT | LUDVÍK | 1963 | MB | 20 | TT Klub Prostějov | 12 976 |
94 | ŠUSTROVÁ | KATEŘINA | 1979 | ZA | 8 | Brno | 12 962 |
95 | PŠENICA | MIROSLAV | 1980 | MA | 53 | 12 961 | |
96 | SMRŽ | PAVEL | 1963 | MB | 21 | Brno | 12 953 |
97 | BÁR | LUKÁŠ | 1974 | MA | 54 | 12 950 | |
98 | RERYCH | Jiří | 1988 | MA | 55 | 12 949 | |
99 | MACHÁČEK | MARTIN | 1955 | MC | 10 | 12 948 | |
100 | ŠEDIVÝ | KVĚTOSLAV | 1966 | MB | 22 | ČIČA TÝM | 12 928 |
101 | GRULICH | OLDŘICH | 1980 | MA | 56 | TJ Kamenka | 12 927 |
102 | ČUS | ĽUBOŠ | 1974 | MA | 57 | Brno | 12 922 |
103 | KRESTA | ROMAN | 1965 | MB | 23 | TJ Zetor Brno | 12 880 |
104 | VOLAVÝ | VLADIMÍR | 1955 | MC | 11 | AC Moravská Slavia Brno | 12 879 |
105 | KOHOUTEK | JAROMÍR | 1955 | MC | 12 | Brno | 12 874 |
106 | DROZDOVÁ | DOROTA | 1978 | ZA | 9 | AC Moravská Slavia Brno | 12 858 |
107 | STRÁNÍK | ALEŠ | 1950 | MD | 3 | Blansko | 12 815 |
108 | PEPRLA | JAROSLAV | 1949 | MD | 4 | 12 812 | |
109 | LOUCKÝ | Jiří | 1980 | MA | 58 | 12 772 | |
110 | JAROUŠKOVÁ | IVA | 1982 | ZA | 10 | SKOL Brno | 12 771 |
111 | VIŠŇA | ZDENĚK | 1969 | MB | 24 | GIVI SERVIS | 12 749 |
112 | TUREČEK | Jan | 1955 | MC | 13 | SBK WIKY Kyjov | 12 744 |
113 | KVĚTOŇOVÁ | ALENA | 1984 | ZA | 11 | Nymburk | 12 727 |
114 | ŠLANCAR | LUBOMÍR | 1953 | MC | 14 | ZS Poštorná | 12 726 |
115 | BŘEZINA | ROMAN | 1976 | MA | 59 | VSK Technika Brno | 12 712 |
116 | ŠMÍDEK | PETR | 1977 | MA | 60 | Brno | 12 697 |
117 | ČECH | ALEŠ | 1976 | MA | 61 | CASABLANCAš CAFÉ | 12 693 |
118 | TRNKA | MARCEL | 1977 | MA | 62 | MILT TÝM | 12 691 |
119 | BUDÍK | PETR | 1975 | MA | 63 | Brno | 12 670 |
120 | LAŠTŮVKA | PETR | 1981 | MA | 64 | 12 666 | |
121 | BAŤA | JIŘÍ | 1960 | MC | 15 | Brno | 12 655 |
122 | MÜNSTER | PETR | 1983 | MA | 65 | 12 622 | |
123 | POLÁŠEK | LUKÁŠ | 1978 | MA | 66 | Brno | 12 550 |
124 | BLÁHA | ROMAN | 1964 | MB | 25 | Brno | 12 524 |
125 | MORAVEC | ZDENĚK | 1981 | MA | 67 | Brno | 12 466 |
126 | SIEGEL | Josef | 1986 | MA | 68 | 12 466 | |
127 | HANÁK | ALBÍN | 1951 | MD | 5 | Útěchov | 12 466 |
128 | ŠTĚPÁNEK | MARTIN | 1981 | MA | 69 | Popůvky | 12 462 |
129 | HÁJEK | TOMÄŠ | 1986 | MA | 70 | 12 460 | |
130 | ZEJDA | IVO | 1956 | MC | 16 | AC Moravská Slavia Brno | 12 433 |
131 | BŘEZINA | ALEŠ | 1962 | MB | 26 | PINAX | 12 420 |
132 | MAREŠ | PETR | 1983 | MA | 71 | 12 411 | |
133 | JIRÁSEK | VLADIMÍR | 1953 | MC | 17 | PRDLAVKA Modřice | 12 404 |
134 | PROSTŘEDNÍ | JIŘÍ | 1956 | MC | 18 | Brno | 12 345 |
135 | HORÁK | JAN | 1986 | MA | 72 | 12 300 | |
136 | JÍLEK | JOSEF | 1989 | MA | 73 | AK Mor. Třebová | 12 288 |
137 | VŠETEČKOVÁ | PAVLA | 1975 | ZA | 12 | 12 275 | |
138 | PIROCHTA | JOSEF | 1981 | MA | 74 | Dohoda Brno | 12 265 |
139 | HOFMAN | MAREK | 1989 | MA | 75 | 12 229 | |
140 | NOVOTNÝ | Ondřej | 1973 | MA | 76 | 12 226 | |
141 | SLOUKA | JIŘÍ | 1983 | MA | 77 | 12 219 | |
142 | BŮBELA | MICHAL | 1972 | MA | 78 | 12 169 | |
143 | SPONAR | JAN | 1950 | MD | 6 | TESLA Brno | 12 168 |
144 | ŠUSTR | JOSEF | 1966 | MB | 27 | 12 120 | |
145 | TRENZ | MILOŠ | 1974 | MA | 79 | Brno | 12 056 |
146 | NÁDENÍČEK | PETR | 1971 | MB | 28 | 12 053 | |
147 | DIATKA | VLADIMÍR | 1967 | MB | 29 | 12 045 | |
148 | POLCAR | Radovan | 1977 | MA | 80 | 12 035 | |
149 | DANĚK | MILAN | 1962 | MB | 30 | HORIZONT KOLA NOVÁK | 12 025 |
150 | ŠRÁMEK | PAVEL | 1983 | MA | 81 | Vysoké Popovice | 12 003 |
151 | HÁK | TOMÁŠ | 1982 | MA | 82 | SK Meteor | 11 989 |
152 | KRAUSOVÁ | Kamila | 1976 | ZA | 13 | 11 923 | |
153 | SVOBODA | KAREL | 1945 | MD | 7 | ZETOR Brno | 11 886 |
154 | HOLÝ | JOSEF | 1941 | ME | 1 | AC Moravská Slavia Brno | 11 840 |
155 | KRIEG | PETR | 1949 | MD | 8 | Brno | 11 804 |
156 | TŘÍSKA | ROMAN | 1956 | MC | 19 | 11 790 | |
157 | ČERMÁKOVÁ | JITKA | 1961 | ZC | 2 | SK SKOL Brno | 11 720 |
158 | SEDLÁČKOVÁ | ALŽBĚTA | 1978 | ZA | 14 | Brno | 11 696 |
159 | ŘIMÁK | PAVEL | 1982 | MA | 83 | 11 687 | |
160 | KUBÍNEK | FRANTIŠEK | 1958 | MC | 20 | VEVODA Orel Blažovice | 11 676 |
161 | SEDLÁČEK | PAVEL | 1953 | MC | 21 | AC Moravská Slavia Brno | 11 655 |
162 | HLADNÝ | MAREK | 1972 | MA | 84 | Brno | 11 619 |
163 | JAITNER | JAKUB | 1986 | MA | 85 | Brno | 11 531 |
164 | MACHOLAN | MARTN | 1988 | MA | 86 | Velká Bíteš | 11 480 |
165 | LENHART | DAVID | 1979 | MA | 87 | Brno | 11 449 |
166 | KOPFOVÁ | ALENA | 1980 | ZA | 15 | 11 403 | |
167 | KAŠPAR | JOSEF | 1945 | MD | 9 | AC Moravská Slavia Brno | 11 335 |
168 | KALOVÁ | JANA | 1966 | ZB | 2 | AP Brno | 11 304 |
169 | HORÁKOVSKÝ | PETR | 1952 | MC | 22 | AC Moravská Slavia Brno | 11 299 |
170 | ŠMÍDOVA | MARTINA | 1972 | ZA | 16 | Brno | 11 254 |
171 | KUNITSKA | VALERIJA | 1984 | ZA | 17 | 11 229 | |
172 | DVOŘÁČKOVÁ | DAGMAR | 1950 | ZD | 1 | TK Brno | 11 225 |
173 | PODMELOVÁ | VILMA | 1962 | ZB | 3 | AC Moravská Slavia Brno | 11 201 |
174 | HOLEČEK | STANISLAV | 1955 | MC | 23 | AC Moravská Slavia Brno | 11 200 |
175 | KROUPA | JIŘÍ | 1959 | MC | 24 | Brno | 11 198 |
176 | PAVLÍKOVÁ | KATEŘINA | 1980 | ZA | 18 | Brno | 11 138 |
177 | STANĚK | ROMAN | 1970 | MB | 31 | Brno | 11 067 |
178 | VAŠÍČEK | DAVID | 1975 | MA | 88 | ALVA REAL team | 11 045 |
179 | ŠEVČÍKOVÁ | LUCIE | 1979 | ZA | 19 | TJ Sokol Luleč | 11 029 |
180 | MRŮZKOVÁ | PAVLÍNA | 1970 | ZB | 4 | 11 010 | |
181 | JASKULKA | MARTIN | 1968 | MB | 32 | 10 970 | |
182 | BŘEZINOVÁ | Renata | 1975 | ZA | 20 | 10 970 | |
183 | VAVERKOVÁ | LUCIE | 1985 | ZA | 21 | Rosice | 10 966 |
184 | HÁNA | KVĚTOSLAV | 1937 | ME | 2 | Svatobořice | 10 877 |
185 | AXMANOVÁ | ANDREA | 1986 | ZA | 22 | 10 858 | |
186 | KUBÍK | RADOMÍR | 1964 | MB | 33 | TTK JME Brno | 10 854 |
187 | KOCIÁNOVÁ | MARIE | 1946 | ZD | 2 | Křenovice | 10 848 |
188 | STŘÍBRNÝ | ROSTISLAV | 1952 | MC | 25 | AC Moravská Slavia Brno | 10 804 |
189 | VLASÁK | OTA | 1968 | MB | 34 | ŠMERAL Brno | 10 802 |
190 | KIZAKOVÁ | ŠÁRKA | 1987 | ZA | 23 | Kupařovice | 10 711 |
191 | PALATKA | Aleš | 1979 | MA | 89 | Brno | 10 688 |
192 | PEŠÁKOVÁ | MIRKA | 1985 | ZA | 24 | 10 675 | |
193 | ZITTOVÁ | IVA | 1959 | ZC | 3 | Sokol Nebovidy | 10 651 |
194 | TOMEK | PAVEL | 1980 | MA | 90 | Brno | 10 560 |
195 | JASANSKÝ | Kamil | 1980 | MA | 91 | 10 483 | |
196 | BRADÁČ | ALOIS | 1940 | ME | 3 | Orel Žďár nad Sázavou | 10 363 |
197 | KAPAVÍK | RADIM | 1985 | MA | 92 | 10 276 | |
198 | MIKUŠOVÁ | MARTINA | 1967 | ZB | 5 | ZETOR | 10 257 |
199 | KRATOCHVÍLOVÁ | TAŤÁNA | 1973 | ZA | 25 | Kupařovice | 10 249 |
200 | HRUŠKOVÁ | LUCIE | 1973 | ZA | 26 | Brno | 10 052 |
201 | MACHALA | JAROSLAV | 1938 | ME | 4 | Hluk | 10 018 |
202 | HOŘÍNKOVÁ | JANA | 1965 | ZB | 6 | STŘELKA Brno | 9 919 |
203 | KOŠTÁL | PAVEL | 1944 | MD | 10 | ČAFC Židenice | 9 805 |
204 | VANĚK | JIŘÍ | 1939 | ME | 5 | AC Moravská Slavia Brno | 9 743 |
205 | ŘEHÁKOVÁ | GABRIELA | 1980 | ZA | 27 | Brno | 9 692 |
206 | ELINGEROVÁ | DANA | 1941 | ZE | 1 | LRS Vyškov | 9 602 |
207 | DAVID | LUDVÍK | 1951 | MD | 11 | Brno | 9 525 |
208 | HRUBÝ | MILAN | 1938 | ME | 6 | ASK Blansko | 9 353 |
209 | SOVIŠ | JAN | 1938 | ME | 7 | Hluk | 9 307 |
210 | HROMÁDKOVÁ | PETRA | 1982 | ZA | 28 | Blansko | 9 223 |
211 | JIRÁSKOVÁ | VĚRA | 1955 | ZC | 4 | PRDLAVKA Modřice | 8 924 |
212 | KROUPOVÁ | PAVLA | 1965 | ZB | 7 | TJ Zetor Brno | 8 766 |
213 | KUBÍK | JOSEF | 1938 | ME | 8 | SK Ptačina | 8 751 |
214 | KRESTOVÁ | Denisa | 1994 | ZJ | 1 | 8 746 | |
215 | CAHEL | PAVEL | 1938 | ME | 9 | Sokol Brno | 8 419 |
216 | KOUŘIL | JAN | 1961 | MC | 26 | PRDLAVKA Modřice | 7 269 |
217 | NERUD | PAVEL | 1981 | MA | 93 | Brno | 6 210 |
218 | DIATKOVÁ | Kristýna | 1994 | ZJ | 2 | 4 592 | |
219 | MARTINCOVÁ | IVANA | 1963 | ZB | 8 | AC Moravská Slavia Brno | 2 400 |
Koule 3 kg – žáci | |||||||
1 | JANKŮ | Petr | 1997 | AC Moravská Slavia Brno | 8,61 | ||
2 | PUNĆOCHÁŘ | Lukáš | 2002 | AC Moravská Slavia Brno | 5,73 | ||
Koule 3 kg – žákyně | |||||||
1 | ROČKOVÁ | Karolína | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 5,76 | ||
2 | JEŘÁBKOVÁ | Alžběta | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 5,15 | ||
3 | MARČÍKOVÁ | Lenka | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 5,01 | ||
Výsledky hodinovky byly měřeny pomocí čipů firmou Championchip a na jejih stránkách: | |||||||
www.championchip.cz najdete podrobné výsledky a časy po jednotlivých kolech. | |||||||
Ostatní běžecké disciplíny byly měřeny elktročasomírou, stejnou firmou. | |||||||
Ing.Jiří Mynář v.r. | Ladislav Zouhar v.r. | ||||||
Hlavní rozhodčí | ředitel závodů |
Dan Orálek maratonským Mistrem Moravy a Slezska
v sobotu dne 24.9.2011 se konal v Ostravě maraton, který byl zároveň Mistrovství Pokračovat ve čtení