Výsledky atletek Moravské Slavie v roce 2011

ŽENY
60 m
7,68    5 B    Pavla Hřivnová    08.05.86    –    30.01.    –    Bratislava
9,04  -0,1    4 A    Anežka Bačovská    24.12.89    –    24.04.    –    Blansko
200 m
24,86    2 B    Pavla Hřivnová    08.05.86    –    20.02.    –    Praha
400 m
58,94    3    Pavla Hřivnová    08.05.86    –    10.01.    –    Praha
600 m
2:13,0    3    Dorota Drozdová    27.12.78    –    25.07.    –    Brno
800 m
3:08,1    5    Dorota Drozdová    27.12.78    –    08.08.    –    Brno
1 000 m
3:31,8    3    Blanka Adámková    27.02.78    –    15.08.    –    Brno
3:38,55    10    Alena Krcháková    10.12.57    –    20.08.    –    Zlín
3:51,9    5    Dorota Drozdová    27.12.78    –    15.08.    –    Brno
1 500 m
5:36,45    1    Erika Musilová    03.06.91    –    11.06.    –    Ostrava
5:40,65    2    Blanka Adámková    27.02.78    –    28.08.    –    Vyškov
5:46,27    4    Lenka Topinková    20.10.76    –    17.09.    –    Uherské Hradiště
5:50,8    1    Ivana Martincová    22.03.63    –    01.08.    –    Brno
5:56,60    6    Dorota Drozdová    27.12.78    –    17.09.    –    Uherské Hradiště
2 000 m
7:31,0    1    Dana Fickerová    30.03.85    –    25.07.    –    Brno
7:45,3    2    Lenka Topinková    20.10.76    –    25.07.    –    Brno
8:34,8    3    Pavla Coufalová-Horáčková    07.11.77    –    25.07.    –    Brno
3 000 m
11:49,21    5    Dana Fickerová    30.03.85    –    05.02.    –    Bratislava
11:50,00    1    Alena Krcháková    10.12.57    –    21.05.    –    Uherské Hradiště
12:49,57    2    Erika Musilová    03.06.91    –    01.05.    –    Uherské Hradiště
5 000 m
19:46,08    mix    Šárka Macháčková    15.09.83    –    20.07.    –    Brno
19:57,99    1    Alena Krcháková    10.12.57    –    25.06.    –    Uherské Hradiště
20:16,24    1    Lenka Topinková    20.10.76    –    17.09.    –    Uherské Hradiště
20:38,0    mix    Ivana Martincová    22.03.63    –    20.07.    –    Brno
20:42,61    3    Blanka Adámková    27.02.78    –    17.09.    –    Uherské Hradiště
21:53,69    5    Dorota Drozdová    27.12.78    –    17.09.    –    Uherské Hradiště
22:27,0    mix    Pavla Coufalová-Horáčková    07.11.77    –    20.07.    –    Brno
24:06,0    mix    Vilma Podmelová    02.07.62    –    20.07.    –    Brno
10 000 m
40:04,0    mix    Šárka Macháčková    15.09.83    –    17.08.    –    Brno
43:17,70    1    Alena Krcháková    10.12.57    –    27.08.    –    Pardubice
43:52,29    7    Lenka Topinková    20.10.76    –    12.10.    –    Pardubice
44:21,0    mix    Blanka Adámková    27.02.78    –    17.08.    –    Brno
46:09,0    mix    Dorota Drozdová    27.12.78    –    17.08.    –    Brno
48:16,84    12    Pavla Coufalová-Horáčková    07.11.77    –    12.10.    –    Pardubice
Hodinovka na dráze
14 095    1    Alena Krcháková    10.12.57    –    01.05.    –    Uherské Hradiště
13 591    6    Blanka Adámková    27.02.78    –    21.09.    –    Brno
13 445    7    Lenka Topinková    20.10.76    –    21.09.    –    Brno
12 858    11    Dorota Drozdová    27.12.78    –    21.09.    –    Brno
11 201    3    Vilma Podmelová    02.07.62    –    21.09.    –    Brno
20 000 m
1:54:58        Vilma Podmelová    02.07.62    –    26.03.    –    Plzeň
Půlmaratón – 21,1 km
1:27:11    7    Šárka Macháčková    15.09.83    –    18.09.    –    Ústí nad Labem
1:29:19    1v    Alena Krcháková    10.12.57    –    18.06.    –    Olomouc
1:31:39    1    Ivana Martincová    22.03.63    –    04.09.    –    Blansko
1:42:03    3    Blanka Adámková    27.02.78    –    04.09.    –    Blansko
1:43:00    4    Lenka Topinková    20.10.76    –    02.01.    –    Brno
1:48:59        Vilma Podmelová    02.07.62    –    16.04.    –    Pardubice
1:50:14    5    Dana Fickerová    30.03.85    –    04.09.    –    Blansko
1:55:04        Hana Budínská    05.10.60    –    16.04.    –    Pardubice
2:06:17        Eva Dvořák-Nemansky    28.07.80    –    02.04.    –    Praha
25 km – silnice
1:47:44    1    Ivana Martincová    22.03.63    –    11.09.    –    Brno
1:58:55    2    Blanka Adámková    27.02.78    –    11.09.    –    Brno
2:05:33    5    Renata Šťastná    20.02.85    –    11.09.    –    Brno
32 km – silnice
2:23:33    1    Ivana Martincová    22.03.63    –    27.08.    –    Vír
Maratón – 42,195 km
2:57:47    47    Šárka Macháčková    15.09.83    –    30.10.    –    Frankfurt
3:10:30    3v    Alena Krcháková    10.12.57    –    30.10.    –    Frankfurt
3:50:16    6v    Vilma Podmelová    02.07.62    –    22.10.    –    Praha
Běh na 12 hodin – silnice
103,450 km    Vilma Podmelová    02.07.62    –    07.05.    –    Ruda Šlaska -klubovní rekord
Běh na 24 hodin
86,000    7    Vilma Podmelová    02.07.62    –    01.08.    –    Kladno
100 m překážek
18,40        Aneta Ambrosová    30.07.90    –    21.05.    –    Uherské Hradiště
23,50  -1,0    6    Erika Musilová    03.06.91    –    04.06.    –    Vyškov
400 m překážek
1:15,64    3    Aneta Ambrosová    30.07.90    –    25.06.    –    Uherské Hradiště
1:20,62    4    Erika Musilová    03.06.91    –    04.06.    –    Vyškov
3 000 m překážek
13:38,99    1    Blanka Adámková    27.02.78    –    28.08.    _    Vyškov
13:57,07    2    Erika Musilová    03.06.91    –    11.06.    –    Ostrava
Dálka
433    5    Anežka Bačovská    24.12.89    –    24.04.    –    Blansko
356    3    Kateřina Tajovská    08.09.76    –    20.07.    –    Brno
Koule 4 kg
9,60    6    Eva Blažková-Hammacher    11.05.70    –    04.06.    –    Vyškov
7,43    1    Kateřina Tajovská    08.09.76    –    07.09.    –    Brno
Koule 3 kg
11,38    1    Eva Blažková-Hammacher    11.05.70    –    29.06.    –    Brno
Disk 1 kg
33,03    3    Eva Blažková-Hammacher    11.05.70    –    21.05.    –    Uherské Hradiště
24,24    2    Kateřina Tajovská    08.09.76    –    24.08.    –    Brno
Oštěp 600 g
25,02    P    Eva Blažková-Hammacher    11.05.70    –    07.05.    –    Brno
24,47    P    Kateřina Tajovská    08.09.76    –    28.09.    –    Brno
Kladivo 4 kg
42,79        Eva Blažková-Hammacher    11.05.70    –    19.06.    –    Weles
30,55    2    Kateřina Tajovská    08.09.76    –    07.09.    –    Brno
25,10    3    Jana Muselíková    26.07.84    –    20.07.    –    Brno
Břemeno 9,08 kg
12,62        Eva Blažková-Hammacher    11.05.70    –    04.09.    –    Olomouc
9,31    1    Kateřina Tajovská    08.09.76    –    24.08.    –    Brno
Břemeno 7,26 kg
16,50    1    Eva Blažková-Hammacher    11.05.70    –    18.05.    –    Brno-klub.rek.
Vrhačský pětiboj /kladivo-koule-disk-oštěp-břemeno/
3 214    1    Eva Blažková-Hammacher    11.05.70    –    07.05.    –    Brno
/40,45-9,58-30,14-25,02-12,39/
1 872    1    Kateřina Tajovská    08.09.76    –    28.09.    –    Brno
/27,45-7,27-22,28-24,47-8,32/
Vrhačský trojboj /koule-disk-oštěp/
1 554    1    Eva Blažková-Hammacher    11.05.70    –    07.05.    –    Brno
/9,58-30,14-25,02/
1 043    1    Kateřina Tajovská    08.09.76    –    28.09.    –    Brno
/7,27-22,28-24,47/
Štafeta 4 x 100 m
54,73        Ambrosová-Coufalová-Peštálová-Jeřábková    –    21.05.    –    Uh. Hradiště
Štafeta 4 x 400 m  smíšená /ACMS+AC Prostějov/
53,50    1    Coufalová K-Coufalová D-Peštálová-Obšelová    –    25.06.    –    Uh. Hradiště
Štafeta 4 x 100 m  smíšená /ACMS+TJ Znojmo+AK Olymp Brno /
54,39        Nečasová-Egnerová-Ondráčková.-Jimramovská  –    21.05.    -Uh. Hradiště
Štafeta 4 x 400 m
4:59,00    1    Prochová-Freibergerová-Olejníčková-Jirýáňová    –    28.08.    –    Vyškov
Štafeta 4 x 400 m  smíšená /ACMS+AK Olymp Brno+AC Prostějov/
4:19,92    1    Přikrylová-Pavlíčková-Coufalová-Obšelová    –    04.06.    –    Vyškov
Štafeta 4 x 400 m  smíšená /ACMS+AC Prostějov+TJ Znojmo+AK Olymp Brno/
4:28,90    3 A    Sivila-Obšelová-Topinková-Přikrylová    –    17.09.    –    Uh.Hradiště
Štafeta 4 x 400 m  smíšená /ACMS+TJ Znojmo/
4:37,32    2    Jeřábková-Musilová-Egnerová-Ihmová    –    04.06.    –    Vyškov
Štafeta 4 x 400 m  smíšená /ACMS+AC Prostějov+TJ Znojmo/
5:04,17    2    Ambrosová-Obšelová-Silvia-Musilová    –    28.08.    –    Vyškov
Změna příjmení:
Eva Blažková     Eva Hamacher
Pavla Coufalová    Pavla Horáčková
JUNIORKY /18-19 let/
400 m
1:06,22    6    Martina Olejníčková     14.03.93    –    21.05.    –    Uherské Hradiště
800 m
2:25,48    2    Jana Jeřábková    15.12.93    –    04.06.    –    Vyškov
1 500 m
5:06,52    1    Jana Jeřábková    15.12.93    –    11.06.    –    Ostrava
Koule 4 kg
7,43    3    Martina Olejníčková     14.03.93    –    24.04.    –    Blansko
Koule 3 kg
9,75    6    Martina Olejníčková     14.03.93    –    21.09.    –    Brno
5,44    9    Jana Jeřábková    15.12.93    –    16.04.    –    Brno
Oštěp 600 g
21,33    8    Martina Olejníčková     14.03.93    –    24.04.    –    Blansko
DOROSTENKY /16-17 let/
60 m
8,30  +1,2    1 A    Karolína Coufalová    15.09.95    –    21.09.    –    Brno
100 m
13,43  -1,5    3 B    Karolína Coufalová    15.09.95    –    04.06.    –    Vyškov
200 m
27,44  -1,6    5 A    Dominika Coufalová    28.05.94    –    04.06.    –    Vyškov
/27,13 +3,1    1 A            –    21.09.    –    Brno/
29,02 +0,0    1 E    Karolína Coufalová    15.09.95    –    21.09.    –    Brno
30,55 +1,4    7 B    Irena Ihmová    27.11.95    –    21.05.    –    Uherské Hradiště
400 m
1:01,68    2    Dominika Coufalová    28.05.94    –    04.06.    –    Vyškov
600 m
1:52,4    1    Dominika Coufalová    28.05.94    –    25.07.    –    Brno
2:03,85    6    Irena Ihmová    27.11.95    –    29.01.    –    Bratislava
800 m
2:29,58        Dominika Coufalová    28.05.94    –    21.09.    –    Brno
2:44,41    7    Irena Ihmová    27.11.95    –    04.06.    –    Vyškov
100 m překážek
18,69  +0,0    S    Dominika Coufalová    28.05.94    –    14.05.    –    Třinec
Dálka
456    2    Dominika Coufalová    28.05.94    –    16.04.    –    Brno
420  +0,2    5    Karolína Coufalová    15.09.95    –    25.06.    –    Uherské Hradiště
419    6    Irena Ihmová    27.11.95    –    25.06.    –    Uherské Hradiště
Koule 3 kg
8,71    2    Dominika Coufalová    28.05.94    –    16.04.    –    Brno
Oštěp 600 g
16,60    S    Dominika Coufalová    28.05.94    –    15.05.    –    Třinec
Štafeta 4 x 100 m
51,30    2    Prochová-Freibergerová-Coufalová D-Coufalová K    –    17.09.    –    Uh.Hradiště klub.r.
Štafeta 4 x 200 m
1:57,71    4    Prochová-Freibergerová A.-Peštálová-Ihmová    29.01.    –    Bratislava-klub.r.
Sedmiboj /100 m př.-výška-koule-200 m-dálka-oštěp-800 m/
2 581    5    Dominika Coufalová    28.05.94    –    14-15.05.    –    Třinec
/18,69-0-8,57-27,92-413-16,60-2:44,34/
ŽÁKYNĚ /do 15-ti let/ (včetně žákyň atletických tříd ZŠ Svážná a Kamínky)
60 m
7,83  +1,4    1 A    Hana Prochová    13.02.96    –    29.05.    –    Vyškov
8,30  +1,1    1 B    Anna Freibergerová    19.11.96    –    12.06.    –    Olomouc
8,16  +0,6    3 1    Anna Ondráčková    07.06.96    –    29.05.    –    Vyškov
8,69  +0,3    4    Lucie Nevřivová    01.09.97    –    29.05.    –    Vyškov
8,81    4 G    Andrea Peštálová    09.02.96    –    29.01.    –    Bratislava
8,6        Sabina Dvořáková     01.07.99    –    04.06.    –    Brno
8,7        Alžběta Jeřábková    22.08.99    –    04.06.    –    Brno
8,97   +1,5    2 B    Andrea Hégrová    22.10.97    –    08.05.    –    Brno
8,97    1 B    Karolína Ročková    26.11.99    –    21.09.    –    Brno
8,8        Denisa Machová    01.11.98    –    04.06.    –    Brno
/8,97  +4,0    2 A            –    08.09.    –    Brno/
8,9    1    Marie Slaná    25.04.99    –    21.01.    –    Brno
8,9        Kristýna Heřmánková    13.05.99    –    04.06.    –    Brno
9,12 +1,4      4 F    Veronika Gáčová    10.10.97    –    13.09.    –    Brno
/8,94 +2,4                –    29.05.    –    Vyškov/
9,0        Silvie Škorňáková    30.07.98    –    04.06.    –    Brno
9,2    Č    Barbora Tesařová    26.05.00    –    28.09.    –    Brno
9,53    2 A    Eliška Freibergerová    23.07.99    –    21.09.    –    Brno
9,3    Č    Veronika Bakičová    24.06.99    –    28.09.    –    Brno
9,65      4 A    Lenka Marčíková    26.10.99    –    21.09.    –    Brno
9,5    2    Marie Doležalová    27.11.01    –    21.01.    –    Brno
9,92    2 B    Markéta Sedláčková    16.01.00    –    21.09.    –    Brno
9,93  +0,9    3 J    Kristýna Havelková    26.06.00    –    13.09.    –    Brno
9,85  +0,1    7 B    Veronika Nevřivová    01.09.97    –    29.05.    –    Vyškov
9,94    4    Marie Menšíková    24.05.98    –    16.04.    –    Brno
9,95    1F    Tereza Bělušová    25.09.99    –    05.05.    –    Brno
9,9    6    Aneta Putnová    07.02.98    –    21.01.    –    Brno
3 A    Barbora Prochová    11.09.01    –    22.08.    –    Brno
Č    Pavla Kleinová    11.06.00    –    28.09.    –    Brno
10,16    ms    Štěpánka Badinová    30.10.99    –    22.09.    –    Znojmo
10,1    9    Gabriela Molnárová    26.03.98    –    21.01.    –    Brno
10,2    10    Natália Vybíralová     13.02.99    –    21.01.    –    Brno
10,34    2 D    Karolína Messnerová    27.06.02    –    21.09.    –    Brno
10,51  -0,3    5 B    Klára Guldová    26.03.00    –    13.09.    –    Brno
10,3    5    Věra Zlevorová     02.08.00    –    21.01.    –    Brno
Č    Natálie Helsnerová    15.07.99    –    28.09.    –    Brno
10,69    3 D    Marie Pilná    31.01.01    –    21.09.    –    Brno
10,6        Aneta Vondrová    23.01.01    –    04.06.    –    Brno
10,91    4 B    Lucie Weidenhöferová    10.10.04    –    21.09.    –    Brno
10,92    5 B    Marie Simeonová    14.11.01    –    21.09.    –    Brno
10,96    1    Anna Slaná    17.12.01    –    16.04.    –    Brno
11,0        Tereza Beránková    99    –    04.06.    –    Brno
11,1        Leona Wachtlová    11.08.04    –    04.06.    –    Brno
Tereza Adamcová    13.08.01    –    04.06.    –    Brno
Č    Daniela Veselá    25.03.02    –    28.09.    –    Brno
11,2        Barbora Mrůzková    14.06.02    –    04.06.    –    Brno
11,3    1    Kateřina Kratochvílová    02    –    21.01.    –    Brno
11,3    8    Denisa Mateášáková    02.11.00    –    21.01.    –    Brno
Pavlína Kabátová    03.01.04    –    04.06.    –    Brno
11,63    5 B    Veronika Ročková    22.06.04    –    21.09.    –    Brno
11,4    Č    Adéla Havelková    10.03.03    –    28.09.    –    Brno
11,5        Barbora Adamcová    01    –    04.06.    –    Brno
11,82    4 C    Sára Sahatciy    24.11.01    –    21.09.    –    Brno
11,6    Č    Sylva Pokorná    03.07.03    –    28.09.    –    Brno
11,7    Č    Lucie Moravcová        –    28.09.    –    Brno
12,09    4 D    Anežka Matějíčková    08.06.05    –    21.09.    –    Brno
12,19    5 D    Klára Mazálková    25.03.05    –    21.09.    –    Brno
12,29    5 C    Anna Žižková    25.03.06    –    21.09.    –    Brno
12,5    2    Tereza Širůčková    07.04.03    –    21.01.    –    Brno
12,6    Č    Alex Hrazdírová    31.01.03    –    28.09.    –    Brno
12,7    3    Sára Beránková    03    –    21.01.    –    Brno
12,8        Markéta Škorňáková    03    –    04.06.    –    Brno
12,9    4    Anna Rychnovská    18.11.04    –    21.01.    –    Brno
Č    Zuzana Topinková    27.09.03    –    28.09.    –    Brno
13,40    6 C    Alžběta Slaná    14.10.04    –    21.09.    –    Brno
21,76    4    Barbora Topinková    29.09.07    –    16.04.    –    Brno
100 m
12,91  -0,7    3    Hana Prochová    13.02.96    –    17.09.    –    Uherské Hradiště
13,35  +0,5    2 B    Anna Ondráčková    07.06.96    –    04.06.    –    Vyškov
13,42  +0,0    ms    Anna Freibergerová    19.11.96    –    30.04.    –    Jihlava
15,98    4 A    Lenka Marčíková    26.10.99    –    24.04.    –    Blansko
16,1    4 A    Barbora Prochová    11.09.01    –    15.08.    –    Brno
150 m
18,92    1 A    Hana Prochová    13.02.96    –    05.06.    –    Hodonín
19,77      3 A    Anna Freibergerová    19.11.96    –    05.06.    –    Hodonín
20,44    4    Anna Ondráčková    07.06.96    –    19.05.    –    Vyškov
21,17    1 D    Andrea Peštálová    09.02.96    –    05.06.    –    Hodonín
/21,10 +3,9    4 B            –    12.06.    –    Olomouc/
21,77      1 D    Andrea Hégrová    22.10.97    –    19.05.    –    Vyškov
22,01  +1,2    6 C    Veronika Gáčová    10.10.97    –    12.06.    –    Olomouc
22,38  -0,1    2 G    Denisa Machová    01.11.98    –    13.09.    –    Brno
22,43    2 A    Karolína Ročková    26.11.99    –    28.04.    –    Brno
22,68    1    Sabina Dvořáková     01.07.99    –    16.04.    –    Brno
22,80    1 C    Marie Slaná    25.04.99    –    11.05.    –    Brno
22,89 -2,3        Alžběta Jeřábková    22.08.99    –    18.09.    –    Hranice
23,78    2 D    Lucie Nevřivová    01.09.97    –    29.05.    –    Vyškov
24,37 -0,3    3 G    Lenka Marčíková    26.10.99    –    18.09.    –    Hranice
24,43    1D    Tereza Bělušová    25.09.99    –    05.05.    –    Brno
24,46    1B    Eliška Freibergerová    23.07.99    –    05.05.    –    Brno
24,49    2    Marie Menšíková    24.05.98    –    16.04.    –    Brno
24,66    5 C    Veronika Nevřivová    01.09.97    –    29.05.    –    Vyškov
24,89    1    Marie Doležalová    27.11.01    –    16.04.    –    Brno
24,8    4 A    Barbora Prochová    11.09.01    –    22.08.    –    Brno
26,04    4    Barbora Valášková    25.07.00    –    05.05.    –    Brno
26,17    1 C    Markéta Sedláčková    16.01.00    –    28.04.    –    Brno
26,53    4    Kristýna Havelková    26.06.00    –    16.04.    –    Brno
30,97    4    Sylva Pokorná    03.07.03    –    16.04.    –    Brno
200 m
26,25 +0,0    1 C    Hana Prochová    13.02.96    –    21.09.    –    Brno
27,09 +0,2    2    Anna Freibergerová    19.11.96    –    28.08.    –    Vyškov
29,02 +1,8    6 A    Andrea Peštálová    09.02.96    –    25.06.    –    Uherské Hradiště
34,8    4    Lenka Marčíková    26.10.99    –    25.07.    –    Brno
42,5    1    Kateřina Kratochvílová    02    –    21.01.    –    Brno
45,5    2    Tereza Širůčková    07.04.03    –    21.01.    –    Brno
47,4    2    Veronika Ročková    22.06.04    –    21.01.    –    Brno
48,3    3    Sára Beránková    03    –    21.01.    –    Brno
48,9    4    Alex Hrazdírová     31.01.03    –    21.01.    –    Brno
51,6    4    Anna Rychnovská    18.11.04    –    21.01.    –    Brno
300 m
40,51    1     Hana Prochová    13.02.96    –    23.06.    –    Olomouc-klub.rekord
42,23    3 A    Anna Freibergerová    19.11.96    –    22.06.    –    Olomouc
47,11    6 B     Andrea Peštálová    09.02.96    –    19.05.    –    Vyškov
48,44    1 D    Sabina Dvořáková     01.07.99    –    08.09.    –    Brno
48,45    2    Karolína Ročková    26.11.99    –    14.05.    –    Vyškov
50,5    2    Silvie Škorňáková    30.07.98    –    04.06.    –    Brno
50,6    3    Alžběta Jeřábková    22.08.99    –    04.06.    –    Brno
52,0    4    Denisa Machová    01.11.98    –    04.06.    –    Brno
53,9    5    Kristýna Heřmánková    13.05.99    –    04.06.    –    Brno
54,53    2 E    Adéla Koláčková    11.07.01    –    08.09.    –    Brno
55,39    3 E    Kristýna Havelková    26.06.00    –    08.09.    –    Brno
400 m
1:02,12    1 B    Anna Freibergerová    19.11.96    –    17.09.    –    Uherské Hradiště
1:24,0    1    Kristýna Havelková    26.06.00    –    21.01.    –    Brno
1:20,1    4    Barbora Prochová    11.09.01    –    04.06.    –    Brno
1:23,8    5    Klára Guldová    26.03.00    –    04.06.    –    Brno
1:31,6    5    Marie Doležalová    27.11.01    –    21.01.    –    Brno
500 m
1:49,0    Č    Barbora Prochová    11.09.01    –    28.09.    –    Brno
1:51,0    Č    Barbora Tesařová    26.05.00    –    28.09.    –    Brno
1:52,0    Č    Markéta Sedláčková    16.01.00    –    28.09.    –    Brno
Č    Klára Guldová    26.03.00    –    28.09.    –    Brno
1:54,0    Č    Karolína Messnerová    27.06.02    –    28.09.    –    Brno
1:56,0    Č    Pavla Kleinová    11.06.00    –    28.09.    –    Brno
1:57,0    Č    Anna Slaná    17.12.01    –    28.09.    –    Brno
2:06,0    Č    Daniela Veselá    25.03.02    –    28.09.    –    Brno
2:10,0    Č    Adéla Havelková    10.03.03    –    28.09.    –    Brno
2:13,0    Č    Lucie Moravcová        –    28.09.    –    Brno
2:14,0    Č    Alex Hrazdírová    31.01.03    –    28.09.    –    Brno
2:16,0    Č    Anežka Metějíčková        –    28.09.    –    Brno
2:19,0    Č    Sylva Pokorná    03.07.03    –    28.09.    –    Brno
2:22,0    Č    Zuzana Topinková    27.09.03    –    28.09.    –    Brno
3:28,0    Č    Barbora Topinková    29.09.07    –    28.09.    –    Brno
600 m
1:47,01    1    Anna Freibergerová    19.11.96    –    21.09.    –    Brno
1:57,50    Č    Eliška Freibergerová    23.07.99    –    27.05.    –    Brno
1:58,40    2    Karolína Ročková    26.11.99    –    21.09.    –    Brno
1:58,60    Č    Andrea Hégrová    22.10.97    –    27.05.    –    Brno
2:00,07    3    Marie Slaná    25.04.99    –    21.09.    –    Brno
2:01,64    4    Alžběta Jeřábková    22.08.99    –    21.09.    –    Brno
2:05,27    1 B    Barbora Prochová    11.09.01    –    14.09.    –    Brno
2:08,13    5    Gabriela Molnárová    26.03.98    –    21.09.    –    Brno
2:08,17    8 B    Markéta Sedláčková    16.01.00    –    21.09.    –    Brno
2:08,58    15 A    Kristýna Havelková    26.06.00    –    14.09.    –    Brno
2:15,33    7 B    Marie Doležalová    27.11.01    –    14.09.    –    Brno
2:16,16    8    Lenka Marčíková    26.10.99    –    21.09.    –    Brno
2:19,3    2    Denisa Machová    01.11.98    –    21.01.    –    Brno
2:19,40    9    Anna Slaná    17.12.01    –    21.09.    –    Brno
2:31,5    4    Natálie Helsnerová    15.07.99    –    21.01.    –    Brno
2:33,5    5    Natália Vybíralová    13.02.99    –    21.01.    –    Brno
2:39,48    10    Lucie Weidenhöferová    10.10.04    –    21.09.    –    Brno
2:52,88    11    Alžběta Slaná    14.10.04    –    21.09.    –    Brno
800 m
2:37,32    4     Eliška Freibergerová    23.07.99    –    13.09.    –    Brno
2:42,20    3    Sabina Dvořáková     01.07.99    –    13.09.    –    Brno
2:42,58    3    Karolína Ročková    26.11.99    –    06.03.    –    Praha
2:43,49    6    Marie Slaná    25.04.99    –    06.03.    –    Praha
2:59,70    3    Petra Pilkuková    04.06.99    –    05.05.    –    Brno
3:00,0    Č    Denisa Machová    01.11.98    –    28.09.    –    Brno
3:00,54    1    Barbora Prochová    11.09.01    –    16.04.    –    Brno
3:02,57    4    Markéta Sedláčková    16.01.00    –    16.04.    –    Brno
3:05,32    9    Adéla Koláčková    11.07.01    –    28.04.    –    Brno
3:07,0    Č    Veronika Bakičová    24.06.99    –    28.09.    –    Brno
3:07,26    13    Kristýna Havelková    26.06.00    –    28.04.    –    Brno
3:07,99    6    Barbora Valášková    25.07.00    –    05.05.    –    Brno
3:08,0    Č    Kristýna Heřmánková    13.05.99    –    28.09.    –    Brno
3:14,46    3    Marie Doležalová    27.11.01    –    16.04.    –    Brno
3:19,39    10    Lenka Marčíková    26.10.99    –    08.09.    –    Brno
3:20,43    4    Kristýna Havelková    26.06.00    –    16.04.    –    Brno
3:22,02    15    Natálie Helsnerová    15.07.99    –    05.05.    –    Brno
1 500 m
6:54,3    2    Lenka Marčíková    26.10.99    –    01.08.    –    Brno
60 m překážek
12,13    2    Kristýna Heřmánková    13.05.99    –    28.04.    –    Brno
12,49    3    Denisa Machová    01.11.98    –    16.04.    –    Brno
13,57    1    Silvie Škorňáková    30.07.98    –    28.04.    –    Brno
13,85    3    Veronika Bakičová    24.06.99    –    28.04.    –    Brno
15,81    2    Alžběta Jeřábková    22.08.99    –    16.04.    –    Brno
Výška
135    1    Lucie Bindzarová    97    –    04.06.    –    Brno
125    3    Barbora Křížová    97    –    04.06.    –    Brno
117    11    Silvie Škorňáková    30.07.98    –    28.04.    –    Brno
11    Petra Pikulová    04.06.99    –    28.04.    –    Brno
112    14    Karolína Krobolová    00    –    28.04.    –    Brno
110    1    Natálie Helsnerová    15.07.99    –    16.04.    –    Brno
6    Veronika Gáčová    10.10.97    –    16.04.    –    Brno
Č    Eliška Freibergerová    23.07.99    –    27.05.    –    Brno
107    15    Veronika Bakičová    24.06.99    –    28.04.    –    Brno
100    4    Martina Šmaková    12.08.01    –    04.06.    –    Brno
95    1    Marie Doležalová    27.11.01    –    16.04.    –    Brno
90    6    Tereza Beránková    99    –    04.06.    –    Brno
80    2    Anna Slaná    17.12.01    –    16.04.    –    Brno
Dálka
504    3    Hana Prochová    13.02.96    –    14.09.    –    Brno
503    2    Anna Ondráčková    07.06.96    –    04.06.    –    Vyškov
447    2    Anna Freibergerová    19.11.96    –    05.06.    –    Hodonín
446    2    Andrea Peštálová    09.02.96    –    21.05.    –    Uherské Hradiště
419    10    Andrea Hégrová    22.10.97    –    08.05.    –    Břeclav
417    Č    Denisa Machová    01.11.98    –    28.09.    –    Brno
411    13    Veronika Gáčová    10.10.97    –    08.05.    –    Břeclav
407    Č    Sabina Dvořáková     01.07.99    –    28.09.    –    Brno
403    1    Lucie Bindzarová    97    –    04.06.    –    Brno
397    1    Kristýna Heřmánková    13.05.99    –    16.04.    –    Brno
387    1    Gabriela Molnárová    26.03.98    –    21.01.    –    Brno
381    12    Petra Pikulová    04.06.99    –    05.05.    –    Brno
376    14    Veronika Bakičová    24.06.99    –    05.05.    –    Brno
370    11    Marie Menšíková    24.05.98    –    16.04.    –    Brno
369 +0,6        Alžběta Jeřábková    22.08.99    –    18.09.    –    Hranice
362    2    Natálie Heisnerová    99    –    16.04.    –    Brno
358    1    Marie Doležalová    27.11.01    –    21.01.    –    Brno
355    9    Eliška Freibergerová    23.07.99    –    11.05.    –    Brno
5    Lenka Marčíková    26.10.99    –    22.08.    –    Brno
Č    Barbora Tesařová    26.05.00    –    28.09.    –    Brno
344    4    Aneta Putnová    07.02.98    –    21.01.    –    Brno
343    9    Natálie Helsnerová    15.07.99    –    04.06.    –    Brno
340    26    Silvie Škorňáková    30.07.98    –    05.05.    –    Brno
335    6    Natália Vybíralová     13.02.99    –    21.01.    –    Brno
4    Barbora Tesařová    26.05.00    –    16.04.    –    Brno
329    2    Kristýna Havelková    26.06.00    –    21.01.    –    Brno
326    3    Barbora Prochová    11.09.01    –    16.04.    –    Brno
324    8    Karolína Ročková    26.11.99    –    21.01.    –    Brno
323    ms    Adéla Koláčková    11.07.01    –    05.05.    –    Brno
322    36    Markéta Sedláčková    16.01.00    –    13.09.    –    Brno
317    7    Aneta Vondrová    23.01.01    –    04.06.    –    Brno
314    Č    Daniela Veselá    25.03.02    –    28.09.    –    Brno
312    Č    Pavla Kleinová    11.06.00    –    28.09.    –    Brno
306    11    Marie Slaná    25.04.99    –    21.01.    –    Brno
304    Č    Karolína Messnerová    27.06.02    –    21.09.    –    Brno
296    4    Anna Slaná    17.12.01    –    16.04.    –    Brno
290    10    Klára Guldová    26.03.00    –    04.06.    –    Brno
10    Tereza Adamcová    13.08.01    –    04.06.    –    Brno
285    11    Tereza Beránková    99    –    04.06.    –    Brno
284    1    Kateřina Kratochvílová    02    –    21.01.    –    Brno
282    6    Barbora Mrůzková    14.06.02    –    16.04.    –    Brno
277    13    Martina Šnmaková    01    –    04.06.    –    Brno
270    7    Denisa Mateášáková    02.11.00    –    21.01.    –    Brno
266    Č    Adéla Havelková    10.03.03    –    28.09.    –    Brno
Č    Alex Hrazdírová    31.01.03    –    28.09.    –    Brno
256    1    Leona Wachtlová    11.08.04    –    04.06.    –    Brno
255    Č    Sylva Pokorná    03.07.03    –    28.09.    –    Brno
254    Č    Lucie Moravcová        –    28.09.    –    Brno
252    8    Věra Zlevorová     02.08.00    –    21.01.    –    Brno
245    2    Sára Beránková    03    –    21.01.    –    Brno
3    Pavlína Kabátová    03.01.04    –    04.06.    –    Brno
237    Č    Anežka Metějíčková    08.06.05    –    28.09.    –    Brno
222    15    Barbora Adamcová    01    –    04.06.    –    Brno
216    4    Tereza Širůčková    07.04.03    –    21.01.    –    Brno
215    10    Sylva Pokorná    03.07.03    –    16.04.    –    Brno
212    Č    Zuzana Topinková    27.09.03    –    28.09.    –    Brno
209    2    Veronika Ročková    22.06.04    –    21.01.    –    Brno
204    11    Markéta Škorňáková    03    –    04.06.    –    Brno
190    3    Anna Rychnovská    18.11.04    –    21.01.    –    Brno
117    Č    Barbora Topinková    29.09.07    –    28.09.    –    Brno
Trojskok
9,15  +0,4    4    Andrea Peštálová    09.02.96    –    04.06.    –    Vyškov-klubovní rekord
Koule 3 kg
6,59    6    Kristýna Heřmánková    13.05.99    –    08.09.    –    Brno
6,24    6    Kateřina Syslová    01.08.98    –    05.05.    –    Brno
5,82    Č    Denisa Machová    01.11.98    –    28.09.    –    Brno
5,76    1    Karolína Ročková    26.11.99    – 21.09. –     Brno
5,68    Č    Veronika Bakičová    24.06.99    –    28.09.    –    Brno
5,67    ms    Kateřina Buchtová    26.07.98    –    22.09.    –    Znojmo
5,65    7    Eliška Freibergerová    23.07.99    –    08.09.    –    Brno
5,62    8    Štěpánka Badinová    30.10.99    –    08.09.    –    Brno
5,48    Č    Sabina Dvořáková     01.07.99    –    28.09.    –    Brno
5,16    1    Natálie Helsnerová    15.07.99    –    04.06.    –    Brno
5,15    2    Alžběta Jeřábková    22.08.99    – 21.09. –     Brno
5,09    10    Lenka Marčíková    26.10.99    –    08.09.    –    Brno
Oštěp 600 g
15,90    9    Andrea Peštálová    09.02.96    –    19.05.    –    Vyškov
Kriketový míček
37,30    Č    Barbora Tesařová    26.05.00    –    28.09.    –    Brno
36,40    1    Natálie Helsnerová    15.07.99    –    17.04.    –    Brno
34,26    2    Miriam Zedníčková    99    –    17.04.    –    Brno
29,97    14    Kateřina Buchtová    26.07.98    –    28.04.    –    Brno
28,75    Č    Pavla Kleinová    11.06.00    –    28.09.    –    Brno
28,73    ms    Štěpánka Badinová    30.10.99    –    22.09.    –    Znojmo
23,57    21    Libuše Vystrčilová    27.10.00    –    28.04.    –    Brno
23,74    4    Aneta Vondrová    23.01.01    –    04.06.    –    Brno
22,60    Č    Eliška Freibergerová    23.07.99    –    27.05.    –    Brno
22,00    1    Šárka Půstová    16.03.02    –    17.04.    –    Brno
17,10    1    Barbora Prochová    11.09.01    –    17.04.    –    Brno
17,00    5    Lenka Marčíková    26.10.99    –    17.04.    –    Brno
14,70    Č    Karolína Messnerová    27.06.02    –    28.09.    –    Brno
13,26    9    Tereza Adamcová    13.08.01    –    04.06.    –    Brno
13,21    8    Barbora Mrůzková    14.06.02    –    04.06.    –    Brno
13,15    Č    Adéla Havelková    10.03.03    –    28.09.    –    Brno
11,48    3    Leona Wachtlová    11.08.04    –    04.06.    –    Brno
11,42    10    Martina Šmaková    10    –    04.06.    –    Brno
10,65    Č    Daniela Veselá    25.03.02    –    28.09.    –    Brno
9,90    Č    Anežka Matějíčková    08.06.05    –    28.09.    –    Brno
9,75    4    Pavla Kabítová    04    –    04.06.    –    Brno
9,39    11    Barbora Adamcová    01    –    04.06.    –    Brno
9,15    Č    Alex Hrazdírová    31.01.03    –    28.09.    –    Brno
7,55    Č    Sylva Pokorná    03.07.03    –    28.09.    –    Brno
7,00    Č    Zuzana Topinková    27.09.03    –    28.09.    –    Brno
5,45    12    Markéta Škorňáková    03    –    04.06.    –    Brno
3,80    Č    Barbora Topinková    29.09.07    –    28.09.    –    Brno
Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/
2 329    1    Hana Prochová    13.02.96    –    01.05.    –    Přerov-klubovní rekord
/8,12-12,98-26,62/
Štafeta 4 x 60 m
30,69    1    Peštálová-Ondráčková-Freibergerová-Prochová    –    12.06.    –    Olomouc-kl.rekord
32,26    3 A    Freibergerová-Gáčová-Peštálová-Prochová    –    14.09.    –    Brno
31,41    1    Peštálová-Gáčová-Freibergerová A-Prochová    –    14.05.    –    Vyškov
35,97    3                    –    28.04.    –    Brno
36,29    3 B    Freibergerová E-Jeřábková-Marčíková-Ročková    –    18.09.    –    Hranice
36,44    7 B    Freibergerová-Ročková-Marčíková-Jeřábková    –    14.09.    –    Brno
36,62    1 B    Machová-Havelková-Dvořáková-Bakičová    –    08.09.    –    Brno
37,26    2 B    Freibergerová E-Marčíková-Slaná-Jeřábková    –    11.05.    –    Brno
37,30    2    Heřmánková-Machová-Slaná-Jeřábková    –    16.04.    –    Brno
37,46    1C    Machová-Bakičová-Heřmánková-Dvořáková    –    05.05.    –    Brno
37,82    3 A    Freibergerová-Ročková-Marčíková-Jeřábková    –    08.09.    –    Brno
37,99    1 C                    –    28.04.    –    Brno
39,23    2A    Freibergerová-Marčíková-Škorňíková-Jeřábková  –    05.05.    –    Brno
39,93    2    Sedláčková-Tesařová-Havelková-Gáčová    –    16.04.    –    Brno
40,75    3    Dvořáková-Helsnerová-Mrůzková-Prochová B    –    16.04.    –    Brno
Štafeta 4 x 60 m – smíšená /AC Moravská Slavia Brno-Slovensko/
30,68    1    Peštálová-Kobolková H-Freibergerová A-Prochová    08.04.    –    Břeclav
35,99    4    Gáčová-Hégrová-Kobolková B-Nevřivová    –    08.05.    –    Břeclav
Štafeta 3 x 300 m
2:40,71    7    Nevřivová L.-Nevřivová V.-Gáčová        –    29.05.    –    Vyškov
Štafeta 3 x 300 m – smíšená /AC Moravská Slavia Brno-Slovensko/
2:10,81    1    Freibergerová-Prochová-Kobolková        –    29.05.    –    Vyškov

 

Výkony hostujících závodníků a cizinců startujících za družstva AC Moravská Slavia Brno žen,   a mladšího žactva
ŽENY
100 m
13,52 +0,5    2 A    Eliška Egnerová    26.01.90    –    21.05.    –    Uh.Hradiště /TJ Znojmo/
200 m
28,02 +1,1    2 B    Monika Obšelová    05.01.91    –    04.06.    –    Vyškov /AC Prostějov/
29,18 +1,4        Eliška Egnerová    26.01.90    –    21.05.    –    Uh.Hradiště /TJ Znojmo/
400 m
1:02,62        Monika Obšelová    05.01.91    –    21.05.    –    Uh.Hradiště /AC Prostějov/
1:04,74    3 B    Iva Přikrylová    09.03.79    –    17.09.    –    Uh.Hradiště  /AK Olymp Brno/
800 m
2:32,74    4    Iva Přikrylová    09.03.79    –    25.06.    –    Uh.Hradiště  /AK Olymp Brno/
100 m překážek
18,00  +0,5    2    Monika Obšelová    05.01.91    –    28.08.    –    Vyškov /AC Prostějov/
400 m překážek
1:10,39    2    Monika Obšelová    05.01.91    –    25.06.    –    Uh.Hradiště   /AC Prostějov/
Dálka
424  -1,1    6    Eliška Egnerová    26.01.90    –    04.06.    –    Vyškov /TJ Znojmo/
JUNIORKY
100 m
14,08 +0,5    3 A    Klára Nečasová    02.12.92    –    21.05.    –    Uh.Hradiště //TJ Znojmo/
200 m
29,41 +1,2        Klára Nečasová    02.12.92    –    21.05.    –    Uh.Hradiště //TJ Znojmo/
DOROSTENKY
100 m
13,70 +0,5    3 A    Zuzana Jimramovská    07.09.94    –    21.05.    –    Uh.Hradiště /AK Olymp Brno/
200 m
27,89  +1,8    5 A    Svatava Pavlíčková    09.06.94    –    25.06.    –    Uh.Hradiště  /            /
800 m
2:32,32    3    Svatava Pavlíčková    09.06.94    –    25.06.    –    Uh.Hradiště  /            /
Dálka
468    3    Zuzana Jimramovská    07.09.94    –    25.06.    –    Uh.Hradiště /AK Olymp Brno/
ŽÁKYNĚ
60 m
8,38  +1,4    3 C    Hadasa Kobolková    07.06.97    –    29.05.    –    Vyškov /C-
/8,23 +2,4                –    29.05.    –    Vyškov/
10,75 -2,4    3 CH    Nela Chalupová    16.04.00    –    05.05.    –    Brno /ŠAK Židlochovice/
150 m
20,44     1 C    Hadasa Kobolková    07.06.97    –    29.05.    –    Vyškov /C-
24,94    2    Tereza Bečvová    10.06.00    –    28.04.    –    Brno /ŠAK Židlochovice/
300 m
55,54    2 B    Tereza Bečvová    10.06.00    –    08.09.    –    Brno /ŠAK Židlochovice/
800 m
2:29,99    2    Shannon Sivila     18.11.97    –    25.06.    –    Uh.Hradiště //TJ Znojmo/
2:37,03    ms    Dominika Jóbová    05.04.98    –    29.05.    –    Vyškov /C-
2:57,75    4    Nela Chalupová    16.04.00    –    08.09.    –    Brno /ŠAK Židlochovice/
3:00,16    7    Nela Chalupová    16.04.00    –    28.04.    –    Brno /ŠAK Židlochovice/
1 500 m
5:29,13    2    Shannon Sivila     18.11.97    –    04.06.    –    Vyškov //TJ Znojmo/
5:43,04    5    Barbora Kobolková    20.07.98    –    29.05.    –    Vyškov /C-
Dálka
355    17    Nela Chalupová    16.04.00    –    08.09.    –    Brno /ŠAK Židlochovice/
323    20    Tereza Bečvová    10.06.00    –    08.09.    –    Brno /ŠAK Židlochovice/
Kriketový míček
31,43    13    Tereza Bečvová    10.06.00    –    28.04.    –    Brno /ŠAK Židlochovice/

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card