Chůze pro IV.kolo I.ligy družstev mužů – sk. “C”
v sobotu 11.srpna 2012 se koná v Přerově závod na 10 km chůze mužů jehož výsledek se započítává do IV.kolo Ï.ligy družstev mužů.
Chůze pro III.kolo I.ligy družstev mužů – sk. “C”
v sobotu 2.června 2012 se koná v Jablonci závod na 10 km chůze mužů jehož výsledek se započítává do III.kolo Ï.ligy družstev mužů.
Chůze pro II.kolo I.ligy družstev mužů – sk. “C”
v sobotu 27.května 2012 se koná v Brandýse závod na 10 km chůze mužů jehož výsledek se započítává do II.kolo Ï.ligy družstev mužů.
Chůze pro I.kolo I.ligy družstev mužů – sk. “C”
v sobotu 7.dubna 2012 se koná v Olomouci závod na 20 km chůze mužů jehož výsledek se započítává do I.kolo Ï.ligy družstev mužů
Halové klubovní přebory žactva
Halové klubovní přebory v atletice žactva | ||||||
17. února 2012, Běžecký tunel, Oblá 51c, Brno | ||||||
pořadatel: Bač line sport o.s. a AC Moravská Slavia Brno | ||||||
příjmení | jméno | ročník | klub | čas rozběh | čas finále | |
60m hoši 2005 a ml. | ||||||
1. | Erbes | Šimon | 05 | AC Moravská Slavia Brno | 12,4 | |
2. | Kycl | Ondřej | 05 | 13,2 | ||
3. | Kycl | Michal | 05 | 13,5 | ||
4. | Tajovský | Šimon | 07 | AK Kuřim | 15,6 | |
60m hoši 2004 – 2003 | ||||||
1. | Řehka | Šimon | 04 | AK Kuřim | 10,0 | 9,9 |
2. | Doležal | Jakub | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 10,2 | 10,3 |
3. | Marčík | Jiří | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 10,8 | 10,7 |
4. | Žižka | Rudolf | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 10,5 | 10,7 |
5. | Máša | Matěj | 04 | Bač line sport o.s. | 11,1 | |
6. | Kycl | Lukáš | 03 | Bač line sport o.s. | 11,3 | |
7. | Bakič | Vojtěch | 03 | Bač line sport o.s. | 11,4 | |
8. | Cihlář | Matěj | 04 | 11,5 | ||
9. | Kotek | Matouš | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 11,7 | |
10. | Fládr | Jakub | 03 | Bač line sport o.s. | 11,8 | |
11. | Šmak | Karel | 04 | Bač line sport o.s. | 11,9 | |
12. | Anděl | Adam | 03 | Bač line sport o.s. | 12,1 | |
13. | Všianský | Jan | 04 | Bač line sport o.s. | 12,2 | |
14. | Mezera | David | 04 | Bač line sport o.s. | 12,8 | |
15. | Tajovský | Matěj | 04 | AK Kuřim | 12,9 | |
16. | Lebeda | Lukáš | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 12,9 | |
17. | Gruber | Tomáš | 04 | Bač line sport o.s. | 13,0 | |
18. | Šťastný | Jiří | 03 | Bač line sport o.s. | 13,1 | |
60m hoši 2002 – 2001 | ||||||
1. | Punčochář | Lukáš | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 8,8 | 9,1 |
2. | Oppelt | Tomáš | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 9,6 | 9,3 |
3. | Matějíček | Vojtěch | 02 | Bač line sport o.s. | 9,5 | 9,6 |
4. | Slavík | Ondřej | 01 | Atletika Přísnotice | 9,5 | 9,8 |
5. | Erbes | Filip | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 9,7 | |
6. | Haminger | Milan | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 10,1 | |
7. | Pavelka | Vojtěch | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 10,4 | |
8. | Šťastný | Petr | 02 | Bač line sport o.s. | 10,4 | |
9. | Piskač | Vojtěch | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 10,7 | |
10. | Marek | Miroslav | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 11,0 | |
11. | Geisselreiter | Dan | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 11,4 | |
60m hoši 2000 – 1999 | ||||||
1. | Hladký | Adam | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 9,0 | |
2. | Kaplan | Josef | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 9,5 | |
3. | Kotek | Jakub | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 10,1 | |
60m hoši 1998 – 1997 | ||||||
1. | Moravec | Filip | 98 | AK Kuřim | 8,0 | |
2. | Klaška | Dominik | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 8,7 | |
3. | Richter | Jakub | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 8,7 | |
4. | Badin | Jan | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 9,2 | |
60m dívky 2005 a ml. | ||||||
1. | Mazálková | Klára | 05 | AC Moravská Slavia Brno | 11,9 | 11,4 |
2. | Matějíčková | Anežka | 05 | Bač line sport o.s. | 12,1 | 11,5 |
3. | Bělohoubková | Lea | 05 | Bač line sport o.s. | 12,3 | 12,1 |
4. | Žižková | Anna | 06 | AC Moravská Slavia Brno | 13,1 | 12,2 |
5. | Kašpárková | Vanda | 05 | Bač line sport o.s. | 13,4 | |
6. | Mazálková | Libuše | 06 | AC Moravská Slavia Brno | 13,9 | |
7. | Dobešová | Pavlína | 07 | AC Moravská Slavia Brno | 14,9 | |
8. | Dobešová | Petra | 08 | AC Moravská Slavia Brno | 20,9 | |
60m dívky 2004 – 2003 | ||||||
1. | Furchová | Natálie | 10,4 | 10,5 | ||
2. | Macháčková | Karolína | 03 | Bač line sport o.s. | 10,7 | 10,9 |
3. | Hájková | Nikola | 03 | Bač line sport o.s. | 11,4 | 11,0 |
4. | Sedlecká | Petra | Bač line sport o.s. | 11,5 | 11,1 | |
5. | Mášová | Adéla | 04 | Bač line sport o.s. | 11,7 | |
6. | Slaná | Alžběta | AC Moravská Slavia Brno | 12,3 | ||
60m dívky 2002 – 2001 | ||||||
1. | Popelková | Veronika | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 9,7 | 9,7 |
2. | Doležalová | Marie | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 10,0 | 10,1 |
3. | Slaná | Anna | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 10,6 | 10,2 |
4. | Sedláčková | Barbora | 02 | Atletika Přísnotice | 10,7 | 10,4 |
5. | Kolegarová | Anna | 02 | Atletika Přísnotice | 10,7 | |
6. | Veselá | Daniela | 02 | Bač line sport o.s. | 10,9 | |
7. | Kolegarová | Aneta | 02 | Atletika Přísnotice | 11,0 | |
8. | Šmaková | Martina | 01 | Bač line sport o.s. | 11,0 | |
60m dívky 2000 – 1999 | ||||||
1. | Jeřábková | Alžběta | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 8,5 | 8,2 |
2. | Kolegarová | Gabriela | 99 | Atletika Přísnotice | 8,8 | 8,6 |
3. | Benešová | Kateřina | 8,8 | 8,7 | ||
4. | Slaná | Marie | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 8,9 | 8,8 |
5. | Ročková | Karolína | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 9,0 | |
6. | Heřmánková | Kristýna | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 9,3 | |
7. | Tesařová | Barbora | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 9,3 | |
8. | Marčíková | Lenka | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 9,4 | |
9. | Freibergerová | Eliška | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 9,6 | |
10. | Havelková | Kristýna | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 9,7 | |
11. | Helsnerová | Natálie | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 10,6 | |
12. | Weinlichová | Lucie | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 11,0 | |
60m dívky 1998 – 1997 | ||||||
1. | Machová | Denisa | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 8,8 | |
2. | Surovcová | Kamila | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 10,2 | |
skok daleký hoši 2005 a ml. | ||||||
1. | Erbes | Šimon | 05 | AC Moravská Slavia Brno | 260 | |
2. | Kycl | Michal | 05 | 200 | ||
3. | Kycl | Ondřej | 05 | 197 | ||
4. | Tajovský | Šimon | 07 | AK Kuřim | 122 | |
skok daleký hoši 2004- 2003 | ||||||
1. | Doležal | Jakub | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 325 | |
2. | Žižka | Rudolf | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 315 | |
3. | Řehka | Šimon | 04 | AK Kuřim | 300 | |
4. | Máša | Matěj | 04 | Bač line sport o.s. | 285 | |
5. | Fládr | Jakub | 03 | Bač line sport o.s. | 278 | |
6. | Marčík | Jiří | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 273 | |
7. | Kycl | Lukáš | 03 | Bač line sport o.s. | 269 | |
8. | Šťastný | Jiří | 03 | Bač line sport o.s. | 247 | |
9. | Kotek | Matouš | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 244 | |
10. | Tajovský | Matěj | 04 | AK Kuřim | 231 | |
11. | Lebeda | Lukáš | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 230 | |
12. | Bakič | Vojtěch | 03 | Bač line sport o.s. | 228 | |
13. | Šmak | Karel | 04 | Bač line sport o.s. | 218 | |
14. | Anděl | Adam | 03 | Bač line sport o.s. | 216 | |
15. | Všianský | Jan | 04 | Bač line sport o.s. | 178 | |
skok daleký hoši 2002- 2001 | ||||||
1. | Punčochář | Lukáš | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 409 | |
2. | Slavík | Ondřej | 01 | Atletika Přísnotice | 380 | |
3. | Erbes | Filip | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 362 | |
4. | Oppelt | Tomáš | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 360 | |
5. | Marek | Miroslav | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 327 | |
6. | Matějíček | Vojtěch | 02 | Bač line sport o.s. | 327 | |
7. | Šťastný | Petr | 02 | Bač line sport o.s. | 320 | |
8. | Pavelka | Vojtěch | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 301 | |
9. | Piskač | Vojtěch | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 295 | |
10. | Geisselreiter | Dan | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 257 | |
skok daleký hoši 2000- 1999 | ||||||
1. | Hladký | Adam | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 412 | |
2. | Kotek | Jakub | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 356 | |
3. | Kaplan | Josef | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 331 | |
skok daleký hoši 1998 – 1997 | ||||||
1. | Moravec | Filip | 98 | AK Kuřim | 492 | |
2. | Richter | Jakub | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 440 | |
3. | Klaška | Dominik | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 427 | |
4. | Badin | Jan | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 396 | |
skok daleký dívky 2005 a ml. | ||||||
1. | Bělohoubková | Lea | 05 | Bač line sport o.s. | 227 | |
2. | Mazálková | Klára | 06 | AC Moravská Slavia Brno | 220 | |
3. | Myšková | Tereza | 05 | Bač line sport o.s. | 220 | |
4. | Žižková | Anna | 06 | AC Moravská Slavia Brno | 215 | |
5. | Kašpárková | Vanda | 05 | Bač line sport o.s. | 205 | |
6. | Matějíčková | Anežka | 05 | Bač line sport o.s. | 204 | |
7. | Mazálková | Libuše | 05 | AC Moravská Slavia Brno | 200 | |
8. | Dobešová | Pavlína | 07 | AC Moravská Slavia Brno | 175 | |
9. | Dobešová | Petra | 08 | AC Moravská Slavia Brno | 115 | |
skok daleký dívky 2004 – 2003 | ||||||
1. | Macháčková | Karolína | 03 | Bač line sport o.s. | 310 | |
2. | Furchová | Natálie | 295 | |||
3. | Sedlecká | Petra | Bač line sport o.s. | 282 | ||
4. | Mášová | Adéla | 04 | Bač line sport o.s. | 255 | |
5. | Slaná | Alžběta | AC Moravská Slavia Brno | 226 | ||
6. | Hájková | Nikola | 03 | Bač line sport o.s. | 223 | |
skok daleký dívky 2002 – 2001 | ||||||
1. | Doležalová | Marie | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 378 | |
2. | Popelková | Veronika | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 348 | |
3. | Slaná | Marie | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 320 | |
4. | Veselá | Daniela | 02 | Bač line sport o.s. | 305 | |
5. | Kolegarová | Aneta | 02 | Atletika Přísnotice | 302 | |
6. | Sedláčková | Barbora | 02 | Atletika Přísnotice | 294 | |
7. | Šmaková | Martina | 01 | Bač line sport o.s. | 292 | |
skok daleký dívky 2000- 1999 | ||||||
1. | Jeřábková | Alžběta | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 397 | |
2. | Heřmánková | Kristýna | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 388 | |
3. | Kolegarová | Gabriela | 99 | Atletika Přísnotice | 363 | |
4. | Freibergerová | Eliška | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 360 | |
5. | Benešová | Kateřina | 355 | |||
6. | Tesařová | Barbora | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 354 | |
7. | Slaná | Marie | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 351 | |
8. | Marčíková | Lenka | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 348 | |
9. | Helsnerová | Natálie | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 341 | |
10. | Ročková | Karolína | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 322 | |
11. | Weinlichová | Lucie | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 265 | |
skok daleký dívky 1998 – 1997 | ||||||
1. | Machová | Denisa | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 368 | |
2. | Surovcová | Kamila | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 358 | |
200 m hoši 2004 – 2003 | ||||||
1. | Řehka | Šimon | 04 | AK Kuřim | 38,3 | |
2. | Doležal | Jakub | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 38,9 | |
3. | Máša | Matěj | 04 | Bač line sport o.s. | 39,7 | |
4. | Žižka | Rudolf | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 40,0 | |
5. | Marčík | Jiří | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 41,9 | |
6. | Bakič | Vojtěch | 03 | Bač line sport o.s. | 42,2 | |
7. | Kycl | Lukáš | 03 | Bač line sport o.s. | 43,6 | |
8. | Fládr | Jakub | 03 | Bač line sport o.s. | 44,1 | |
9. | Lebeda | Lukáš | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 44,4 | |
10. | Tajovský | Matěj | 04 | AK Kuřim | 46,1 | |
11. | Anděl | Adam | 03 | Bač line sport o.s. | 48,4 | |
12. | Šťastný | Jiří | 03 | Bač line sport o.s. | 53,6 | |
400 m hoši 2002 – 2001 | ||||||
1. | Slavík | Ondřej | 01 | Atletika Přísnotice | Čas neměřen | |
2. | Erbes | Filip | 01 | AC Moravská Slavia Brno | Čas neměřen | |
3. | Matějíček | Vojtěch | 02 | Bač line sport o.s. | Čas neměřen | |
4. | Piskač | Vojtěch | 02 | AC Moravská Slavia Brno | Čas neměřen | |
5. | Marek | Miroslav | 02 | AC Moravská Slavia Brno | Čas neměřen | |
6. | Šťastný | Petr | 02 | Bač line sport o.s. | Čas neměřen | |
7. | Geisselreiter | Dan | 02 | AC Moravská Slavia Brno | Čas neměřen | |
400 m hoši 2001 – 2000 | ||||||
1. | Hladký | Adam | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 1:25,2 | |
2. | Erbes | Filip | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 1:25,3 | |
3. | Oppelt | Tomáš | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 1:28,1 | |
4. | Habr | Lukáš | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 1:34,5 | |
5. | Butora | Erik | 01 | Bač line sport | 1:38,0 | |
6. | Stejskal | Petr | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 1:44,9 | |
7. | Matras | Nikolas | 01 | Bač line sport | 1:45,7 | |
400 m hoši 2000 – 1999 | ||||||
1. | Hladký | Adam | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 1:23,6 | |
800 m hoši 1998 – 1997 | ||||||
1. | Klaška | Dominik | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 2:55,7 | |
2. | Badin | Jan | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 3:02,8 | |
Moravec | Filip | 98 | AK Kuřim | 3:16,1 | ||
200m dívky 2004 – 2003 | ||||||
1. | Furchová | Natálie | 03 | Atletika Přísnotice | 40,0 | |
2. | Sedlecká | Petra | 03 | Bač line sport o.s. | 42,9 | |
3. | Hájková | Nikola | 03 | Bač line sport o.s. | 43,3 | |
4. | Macháčková | Karolína | 03 | Bač line sport o.s. | 44,9 | |
5. | Mášová | Adéla | 04 | Bač line sport o.s. | 46,1 | |
400m dívky 2002 – 2001 | ||||||
1. | Popelková | Veronika | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 1:22,7 | |
2. | Slaná | Anna | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 1:29,6 | |
3. | Kolegarová | Aneta | 02 | Atletika Přísnotice | 1:30,5 | |
4. | Kolegarová | Anna | 02 | Atletika Přísnotice | 1:31,2 | |
5. | Doležalová | Marie | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 1:32,5 | |
6. | Sedláčková | Barbora | 02 | Atletika Přísnotice | 1:37,3 | |
7. | Veselá | Daniela | 02 | Bač line sport o.s. | 1:39,4 | |
8. | Šmaková | Martina | 01 | Bač line sport o.s. | 1:40,6 | |
400m dívky 2000- 1999 | ||||||
1. | Ročková | Karolína | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 1:18,5 | |
2. | Kolegarová | Gabriela | 99 | Atletika Přísnotice | 1:20,9 | |
3. | Slaná | Marie | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 1:21,4 | |
4. | Benešová | Kateřina | 00 | 1:22,4 | ||
5. | Havelková | Kristýna | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 1:22,8 | |
6. | Heřmánková | Kristýna | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 1:23,2 | |
7. | Marčíková | Lenka | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 1:28,2 | |
8. | Guldová | Klára | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 1:30,7 | |
9. | Helsnerová | Natálie | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 1:47,8 | |
10. | Weinlichová | Lucie | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 1:51,4 | |
800m dívky 1998 – 1997 | ||||||
1. | Machová | Denisa | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 3:34,0 | |
2. | Surovcová | Kamila | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 3:49,6 | |
Ředitel závodu: Simona Servitová | ||||||
Hlavní rozhodčí: Ladislav Zouhar | ||||||
Závody proběhly bez protestů. |
Tréninky oddílu dětí a mládeže Moravské Slavie
rozpis najdete v sekci klubové informace v odkazu doba a místo tréninku
Halové Mistrovství ČR juniorů a dorostu naši atleti vybojovali 2 stříbrné a překonali 2x klubovní rekord
zasloužil se o ně Martin Tuček v běhu na 60 m překážek v osobním rekordu 8,26 s., Pokračovat ve čtení
Valná hromada AC Moravská Slavia Brno
Pozvánka na výroční valnou hromadu AC Moravská Slavia Brno, která se koná ve čtvrtek dne 19. dubna 2012 v atletické klubovně na stadionu ve Vojtové ulici od 17,00 hod.
Doprava : Od hlavního nádraží tramvají č.8 směr Starý Lískovec výstup na zastávce Vojtová
Návrh programu:
1. Prezentace a zahájení
2. Schválení programu a volba pracovního předsednictva
3. Vyhlášení nejlepších atletů klubu
4. Přednesení výroční zprávy
5. Přednesení zprávy dozorčí rady
6. Návrh plánu činnosti na rok 2012
7. Diskuse
8. Volba výkonného výboru
9. Projednání a schválení usnesení výroční valné hromady
10. Závěr
Po ukončení valné hromady je pro účastníky zajištěno malé občerstvení.
Připomínka : pro členy klubu, kteří nemají dosud uhrazeny roční členské příspěvky ve výši 1 000,- Kč/rok, aby tak učinili nejpozději do konce března 2012. Příspěvky mohou uhradit každé pondělí v nové atletické klubovně, nebo převodním příkazem na účet klubu 202876/0300.
Ladislav Zouhar v.r. předseda výkonného výboru
V Brně dne 12.března 2012
Dan Orálek se stal vítězem čtenářské ankety vytrvalec roku 2011
České republiky, vyhlášené časopisem Běhej. Poprvé se v anketě Pokračovat ve čtení
z MMaS v hale jsme přivezli 14 medailí a překonali dva klubovní rekordy /Tuček 400 m dorců 51,71 a Vojtek 150 m žáků 18,58/
v sobotu dne 4.ledna se konalo v Bratislavě Mistrovství Moravy a Slezska v hale Pokračovat ve čtení