Halové klubovní přebory žactva

Halové klubovní přebory v atletice žactva  
17. února 2012, Běžecký tunel, Oblá 51c, Brno  
pořadatel: Bač line sport o.s. a AC Moravská Slavia Brno  
             
  příjmení  jméno ročník klub čas rozběh čas finále
  60m  hoši 2005 a ml.      
1. Erbes Šimon 05 AC Moravská Slavia Brno   12,4
2. Kycl Ondřej 05     13,2
3. Kycl Michal 05     13,5
4. Tajovský Šimon 07 AK Kuřim   15,6
  60m  hoši 2004 – 2003      
1. Řehka Šimon 04 AK Kuřim 10,0 9,9
2. Doležal Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno 10,2 10,3
3. Marčík Jiří 04 AC Moravská Slavia Brno 10,8 10,7
4. Žižka Rudolf 04 AC Moravská Slavia Brno 10,5 10,7
5. Máša  Matěj 04 Bač line sport o.s. 11,1  
6. Kycl Lukáš 03 Bač line sport o.s. 11,3  
7. Bakič Vojtěch 03 Bač line sport o.s. 11,4  
8. Cihlář Matěj 04   11,5  
9. Kotek Matouš 04 AC Moravská Slavia Brno 11,7  
10. Fládr Jakub 03 Bač line sport o.s. 11,8  
11. Šmak Karel 04 Bač line sport o.s. 11,9  
12. Anděl Adam 03 Bač line sport o.s. 12,1  
13. Všianský Jan 04 Bač line sport o.s. 12,2  
14. Mezera David 04 Bač line sport o.s. 12,8  
15. Tajovský  Matěj 04 AK Kuřim 12,9  
16. Lebeda Lukáš 04 AC Moravská Slavia Brno 12,9  
17. Gruber Tomáš 04 Bač line sport o.s. 13,0  
18. Šťastný  Jiří 03 Bač line sport o.s. 13,1  
  60m  hoši 2002 – 2001      
1. Punčochář Lukáš 02 AC Moravská Slavia Brno 8,8 9,1
2. Oppelt Tomáš 01 AC Moravská Slavia Brno 9,6 9,3
3. Matějíček Vojtěch 02 Bač line sport o.s. 9,5 9,6
4. Slavík Ondřej 01 Atletika Přísnotice 9,5 9,8
5. Erbes Filip 01 AC Moravská Slavia Brno 9,7  
6. Haminger Milan 01 AC Moravská Slavia Brno 10,1  
7. Pavelka Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno 10,4  
8. Šťastný Petr 02 Bač line sport o.s. 10,4  
9. Piskač Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno 10,7  
10. Marek Miroslav 02 AC Moravská Slavia Brno 11,0  
11. Geisselreiter Dan 02 AC Moravská Slavia Brno 11,4  
  60m  hoši 2000 – 1999      
1. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno   9,0
2. Kaplan Josef 00 AC Moravská Slavia Brno   9,5
3. Kotek  Jakub 99 AC Moravská Slavia Brno   10,1
  60m  hoši 1998 – 1997      
1. Moravec Filip 98 AK Kuřim   8,0
2. Klaška Dominik 98 AC Moravská Slavia Brno   8,7
3. Richter Jakub 98 AC Moravská Slavia Brno   8,7
4. Badin Jan 97 AC Moravská Slavia Brno   9,2
  60m dívky 2005 a ml.      
1. Mazálková Klára 05 AC Moravská Slavia Brno 11,9 11,4
2. Matějíčková  Anežka 05 Bač line sport o.s. 12,1 11,5
3. Bělohoubková Lea 05 Bač line sport o.s. 12,3 12,1
4. Žižková Anna 06 AC Moravská Slavia Brno 13,1 12,2
5. Kašpárková Vanda 05 Bač line sport o.s. 13,4  
6. Mazálková Libuše 06 AC Moravská Slavia Brno 13,9  
7. Dobešová Pavlína 07 AC Moravská Slavia Brno 14,9  
8. Dobešová Petra 08 AC Moravská Slavia Brno 20,9  
  60m  dívky 2004 – 2003      
1. Furchová Natálie     10,4 10,5
2. Macháčková Karolína 03 Bač line sport o.s. 10,7 10,9
3. Hájková Nikola 03 Bač line sport o.s. 11,4 11,0
4. Sedlecká Petra   Bač line sport o.s. 11,5 11,1
5. Mášová Adéla 04 Bač line sport o.s. 11,7  
6. Slaná Alžběta   AC Moravská Slavia Brno 12,3  
  60m  dívky 2002 – 2001      
1. Popelková Veronika 01 AC Moravská Slavia Brno 9,7 9,7
2. Doležalová Marie 01 AC Moravská Slavia Brno 10,0 10,1
3. Slaná Anna 01 AC Moravská Slavia Brno 10,6 10,2
4. Sedláčková Barbora 02 Atletika Přísnotice 10,7 10,4
5. Kolegarová Anna 02 Atletika Přísnotice 10,7  
6. Veselá  Daniela 02 Bač line sport o.s. 10,9  
7. Kolegarová Aneta 02 Atletika Přísnotice 11,0  
8. Šmaková Martina 01 Bač line sport o.s. 11,0  
  60m  dívky 2000 – 1999      
1. Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno 8,5 8,2
2. Kolegarová Gabriela 99 Atletika Přísnotice 8,8 8,6
3. Benešová  Kateřina     8,8 8,7
4. Slaná Marie 99 AC Moravská Slavia Brno 8,9 8,8
5. Ročková Karolína 99 AC Moravská Slavia Brno 9,0  
6. Heřmánková Kristýna 99 AC Moravská Slavia Brno 9,3  
7. Tesařová Barbora 00 AC Moravská Slavia Brno 9,3  
8. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 9,4  
9. Freibergerová  Eliška 99 AC Moravská Slavia Brno 9,6  
10. Havelková Kristýna 00 AC Moravská Slavia Brno 9,7  
11. Helsnerová Natálie 99 AC Moravská Slavia Brno 10,6  
12. Weinlichová Lucie 00 AC Moravská Slavia Brno 11,0  
  60m  dívky 1998 – 1997      
1. Machová Denisa 98 AC Moravská Slavia Brno   8,8
2. Surovcová Kamila 98 AC Moravská Slavia Brno   10,2
  skok daleký  hoši 2005 a ml.      
1. Erbes Šimon 05 AC Moravská Slavia Brno 260  
2. Kycl Michal 05   200  
3. Kycl Ondřej 05   197  
4. Tajovský  Šimon 07 AK Kuřim 122  
  skok daleký  hoši 2004- 2003      
1. Doležal Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno 325  
2. Žižka  Rudolf 04 AC Moravská Slavia Brno 315  
3. Řehka Šimon 04 AK Kuřim 300  
4. Máša Matěj 04 Bač line sport o.s. 285  
5. Fládr Jakub 03 Bač line sport o.s. 278  
6. Marčík Jiří 04 AC Moravská Slavia Brno 273  
7. Kycl Lukáš 03 Bač line sport o.s. 269  
8. Šťastný  Jiří 03 Bač line sport o.s. 247  
9. Kotek Matouš 04 AC Moravská Slavia Brno 244  
10. Tajovský Matěj 04 AK Kuřim 231  
11. Lebeda Lukáš 04 AC Moravská Slavia Brno 230  
12. Bakič Vojtěch 03 Bač line sport o.s. 228  
13. Šmak  Karel 04 Bač line sport o.s. 218  
14. Anděl  Adam 03 Bač line sport o.s. 216  
15. Všianský Jan 04 Bač line sport o.s. 178  
  skok daleký  hoši 2002- 2001      
1. Punčochář Lukáš 02 AC Moravská Slavia Brno 409  
2. Slavík  Ondřej 01 Atletika Přísnotice 380  
3. Erbes Filip 01 AC Moravská Slavia Brno 362  
4. Oppelt Tomáš 01 AC Moravská Slavia Brno 360  
5. Marek Miroslav 02 AC Moravská Slavia Brno 327  
6. Matějíček Vojtěch 02 Bač line sport o.s. 327  
7. Šťastný  Petr 02 Bač line sport o.s. 320  
8. Pavelka Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno 301  
9. Piskač Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno 295  
10. Geisselreiter Dan 02 AC Moravská Slavia Brno 257  
  skok daleký  hoši 2000- 1999      
1. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 412  
2. Kotek Jakub 99 AC Moravská Slavia Brno 356  
3. Kaplan Josef 00 AC Moravská Slavia Brno 331  
  skok daleký  hoši 1998 – 1997      
1. Moravec Filip 98 AK Kuřim 492  
2. Richter Jakub 98 AC Moravská Slavia Brno 440  
3. Klaška Dominik 98 AC Moravská Slavia Brno 427  
4. Badin Jan 97 AC Moravská Slavia Brno 396  
  skok daleký  dívky 2005 a ml.      
1. Bělohoubková Lea 05 Bač line sport o.s. 227  
2. Mazálková Klára 06 AC Moravská Slavia Brno 220  
3. Myšková Tereza 05 Bač line sport o.s. 220  
4. Žižková Anna 06 AC Moravská Slavia Brno 215  
5. Kašpárková Vanda 05 Bač line sport o.s. 205  
6. Matějíčková Anežka 05 Bač line sport o.s. 204  
7. Mazálková Libuše 05 AC Moravská Slavia Brno 200  
8. Dobešová Pavlína 07 AC Moravská Slavia Brno 175  
9. Dobešová Petra 08 AC Moravská Slavia Brno 115  
  skok daleký  dívky 2004 – 2003      
1. Macháčková Karolína 03 Bač line sport o.s. 310  
2. Furchová  Natálie     295  
3. Sedlecká  Petra   Bač line sport o.s. 282  
4. Mášová Adéla 04 Bač line sport o.s. 255  
5. Slaná  Alžběta   AC Moravská Slavia Brno 226  
6. Hájková Nikola 03 Bač line sport o.s. 223  
  skok daleký  dívky 2002 – 2001      
1. Doležalová  Marie 01 AC Moravská Slavia Brno 378  
2. Popelková Veronika 01 AC Moravská Slavia Brno 348  
3. Slaná Marie 01 AC Moravská Slavia Brno 320  
4. Veselá  Daniela 02 Bač line sport o.s. 305  
5. Kolegarová Aneta 02 Atletika Přísnotice 302  
6. Sedláčková Barbora 02 Atletika Přísnotice 294  
7. Šmaková Martina 01 Bač line sport o.s. 292  
  skok daleký  dívky 2000- 1999      
1. Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno 397  
2. Heřmánková Kristýna 99 AC Moravská Slavia Brno 388  
3. Kolegarová Gabriela 99 Atletika Přísnotice 363  
4. Freibergerová  Eliška 99 AC Moravská Slavia Brno 360  
5. Benešová Kateřina     355  
6. Tesařová Barbora 00 AC Moravská Slavia Brno 354  
7. Slaná Marie 99 AC Moravská Slavia Brno 351  
8. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 348  
9. Helsnerová Natálie 99 AC Moravská Slavia Brno 341  
10. Ročková Karolína 99 AC Moravská Slavia Brno 322  
11. Weinlichová Lucie 00 AC Moravská Slavia Brno 265  
  skok daleký  dívky 1998 – 1997      
1. Machová Denisa 98 AC Moravská Slavia Brno 368  
2. Surovcová Kamila 98 AC Moravská Slavia Brno 358  
  200 m  hoši 2004 – 2003      
1. Řehka Šimon 04 AK Kuřim 38,3  
2. Doležal  Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno 38,9  
3. Máša  Matěj 04 Bač line sport o.s. 39,7  
4. Žižka Rudolf 04 AC Moravská Slavia Brno 40,0  
5. Marčík Jiří 04 AC Moravská Slavia Brno 41,9  
6. Bakič Vojtěch 03 Bač line sport o.s. 42,2  
7. Kycl Lukáš 03 Bač line sport o.s. 43,6  
8. Fládr Jakub 03 Bač line sport o.s. 44,1  
9. Lebeda Lukáš 04 AC Moravská Slavia Brno 44,4  
10. Tajovský Matěj 04 AK Kuřim 46,1  
11. Anděl Adam 03 Bač line sport o.s. 48,4  
12. Šťastný Jiří 03 Bač line sport o.s. 53,6  
  400 m  hoši 2002 – 2001      
1. Slavík Ondřej 01 Atletika Přísnotice Čas neměřen  
2. Erbes Filip 01 AC Moravská Slavia Brno Čas neměřen  
3. Matějíček Vojtěch 02 Bač line sport o.s. Čas neměřen  
4. Piskač Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno Čas neměřen  
5. Marek Miroslav 02 AC Moravská Slavia Brno Čas neměřen  
6. Šťastný  Petr 02 Bač line sport o.s. Čas neměřen  
7. Geisselreiter Dan 02 AC Moravská Slavia Brno Čas neměřen  
  400 m  hoši 2001 – 2000      
1. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 1:25,2  
2. Erbes Filip 01 AC Moravská Slavia Brno 1:25,3  
3. Oppelt Tomáš 01 AC Moravská Slavia Brno 1:28,1  
4. Habr Lukáš 00 AC Moravská Slavia Brno 1:34,5  
5. Butora Erik 01 Bač line sport 1:38,0  
6. Stejskal Petr 00 AC Moravská Slavia Brno 1:44,9  
7. Matras Nikolas 01 Bač line sport 1:45,7  
  400 m  hoši 2000 – 1999      
1. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 1:23,6  
  800 m  hoši 1998 – 1997      
1. Klaška Dominik 98 AC Moravská Slavia Brno 2:55,7  
2. Badin Jan 97 AC Moravská Slavia Brno 3:02,8  
  Moravec Filip 98 AK Kuřim 3:16,1  
  200m  dívky 2004 – 2003      
1. Furchová Natálie 03 Atletika Přísnotice 40,0  
2. Sedlecká Petra 03 Bač line sport o.s. 42,9  
3. Hájková Nikola 03 Bač line sport o.s. 43,3  
4. Macháčková Karolína 03 Bač line sport o.s. 44,9  
5. Mášová Adéla 04 Bač line sport o.s. 46,1  
  400m  dívky 2002 – 2001      
1. Popelková Veronika 01 AC Moravská Slavia Brno 1:22,7  
2. Slaná Anna 01 AC Moravská Slavia Brno 1:29,6  
3. Kolegarová Aneta 02 Atletika Přísnotice 1:30,5  
4. Kolegarová Anna 02 Atletika Přísnotice 1:31,2  
5. Doležalová Marie 01 AC Moravská Slavia Brno 1:32,5  
6. Sedláčková Barbora 02 Atletika Přísnotice 1:37,3  
7. Veselá Daniela 02 Bač line sport o.s. 1:39,4  
8. Šmaková  Martina 01 Bač line sport o.s. 1:40,6  
  400m  dívky 2000- 1999      
1. Ročková Karolína 99 AC Moravská Slavia Brno 1:18,5  
2. Kolegarová Gabriela 99 Atletika Přísnotice 1:20,9  
3. Slaná Marie 99 AC Moravská Slavia Brno 1:21,4  
4. Benešová Kateřina 00   1:22,4  
5. Havelková Kristýna 00 AC Moravská Slavia Brno 1:22,8  
6. Heřmánková Kristýna 99 AC Moravská Slavia Brno 1:23,2  
7. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 1:28,2  
8. Guldová Klára 00 AC Moravská Slavia Brno 1:30,7  
9. Helsnerová Natálie 99 AC Moravská Slavia Brno 1:47,8  
10. Weinlichová Lucie 00 AC Moravská Slavia Brno 1:51,4  
  800m  dívky 1998 – 1997      
1. Machová Denisa 98 AC Moravská Slavia Brno 3:34,0  
2. Surovcová Kamila 98 AC Moravská Slavia Brno 3:49,6  
             
Ředitel závodu: Simona Servitová        
Hlavní rozhodčí: Ladislav Zouhar        
             
Závody proběhly bez protestů.        

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card