PF 2013
Hodně sportovních úspěchů, štěstí a zdraví přeje AC Moravská Slavia Brno
Šťastné a veselé
Soutěže družstev
Soutěže družstev AC Moravská Slavia Brno v roce 2013
I. atletická liga mužů – skupina „C“
Řídící soutěže : Josef Šoba
Vedoucí družstva : Ladislav Zouhar
Družstvo
I.kolo 18.05 Hodonín
AK Olomouc II.kolo 01.06. Třinec
Lokomotiva Břeclav III.kolo 29.06. Olomouc
AK Hodonín IV.kolo 24.08. Břeclav
AC Moravská Slavia Brno
Sokol Opava
AK PSK Zlín
TJ TŽ Třinec
Slovácká Slavia Uh. Hradiště
Chůze pro I.ligu družstev mužů sk. „C“:
1.kolo 20 km
2.kolo 10 km
3.kolo 10 km
4.kolo 10 km
Do finále ČR družstev postupují vítězové skupin
Poslední dvě družstva po IV.kole l. ligy sestupují přímo do II. ligy
.
I. atletická liga žen – skupina „C“
Řídící soutěže : Jana Gellnerová
Vedoucí družstva : Ing.Jiří Proch
Družstvo
AC Moravská Slavia Brno
TJ Sokol Opava
AK Olomouc
AK Hodonín
TJ TŽ Třinec
TJ Lokomotiva Břeclav
TJ Jiskra Otrokovice
Atletika Poruba
I.kolo 18.05. Hodonín
II.kolo 01.06. Třinec
III.kolo 29.06. Olomouc
IV.kolo 24.08. Břeclav
Do finále ČR družstev postupují vítězové skupin
Poslední dvě družstva po IV.kole l .ligy sestupují přímo do II. ligy
II. atletická liga mužů – skupina „F“
Řídící soutěže : Ing. Václav Klvaňa
Vedoucí družstva : Mgr. Arnošt Ryšavý Družstvo
AC Moravská Slavia Brno “B”
Jiskra Otrokovice
Sokol Brno-Žabovřesky
AHA Vyškov
TJ Znojmo
Sokol Čejkovice
SK Přerov
I.kolo 18.05. Uherské Hradiště
II.kolo 01.06. Vyškov
III.kolo 29.06. Vyškov
IV.kolo 07.09. Uherské Hradiště
Vítěz I. ligy postupuje přímo do I. ligy
MMaS družstev starších žáků
Řídící soutěže :
Vedoucí družstva : Petr Marčík
Družstvo
BYAC Brno I.kolo 12.05. Vyškov
AKHodonín II.kolo 19.05. Břeclav
AHA Vyškov III.kolo 26.05. Znojmo
AC Moravská Slavia Brno
TJ Lokomotiva Břeclav
VSK Univerzita Brno
TJ Znojmo
Sokol Čejkovice
AK Kyjov
Semifinále MČR družstev žactva: 15.09. Uherské Hradiště
MMaS družstev starších žákyň
Řídící soutěže :
Vedoucí družstva : Petr Marčík
Družstvo
JAC Brno „A“ I.kolo 12.05. Vyškov
JAC Brno „B“ II.kolo 19.05. Břeclav
TJ Lokomotiva Břeclav III.kolo 26.05. Znojmo
AC Moravská Slavia Brno
VSK Univerzita Brno
AHA Vyškov
TJ Znojmo
AK Kyjov
AK Hodonín
Sokol Čejkovice
Semifinále MČR družstev žactva: 15.09. Uherské Hradiště
Městská soutěž družstev mladších žáků
Řídící soutěže : Mgr. Petr Křivka
Vedoucí družstva : Monika Olejníčková
Družstvo
BYAC Brno „A“ I.kolo 02.05. Brno-Laštůvkova
JAC Brno II.kolo 23.05. Brno-Horníkova
ASK Blansko III.kolo 06.06. Blansko
AC Moravská Slavia Brno IV.kolo 05.09. Brno-Vojtová
MC atletika Brno
SK Mládeže Brno
VSK Univerzita Brno
Mistrovství JmK 18.09. Znojmo
Mistrovství MaS: 06.10. Opava
Městská soutěž družstev mladších žákyň
Řídící soutěže : Mgr. Petr Křivka
Vedoucí družstva : Monika Olejníčková
Družstvo
BYAC Brno I.kolo 02.05. Brno-Laštůvkova
JAC Brno II.kolo 23.05. Brno-Horníkova
ASK Blansko III.kolo 06.06. Blansko
AC Moravská Slavia Brno IV.kolo 05.09. Brno-Vojtová
VSK Univerzita Brno
MC atletika Brno
Speed Brno
Mistrovství JmK 18.09. Znojmo
Mistrovství MaS: 06.10. Opava
Mistrovství Moravy a Slezska
PŘEHLED MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA V ROCE 2013
27.01. Koule všech kategorií v hale Olomouc
26.-27.01. Halové víceboje všech kategorií
09.02. V hale mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek
a starších žáků a žákyň Bratislava
16.03. Přespolní běh všech kategorií Frýdek Místek
30.03. 20 km chůze muži, 10 km ženy Olomouc
08.09. Půlmaraton Ostrava
27.04. MMaS v silničním běhu na 10 km Ostrava-Dolní Lhota
17.08. 50 km chůze Přerov
11.05. Dráha muži, junioři, dorostenci Třinec
Dráha ženy, juniorky a dorostenky Třinec
09.06. Starší žactvo Ostrava
27.-28.04. Víceboje Třinec
27.07. Běh do vrchu Lysá Hora
08.09. Mladší žactvo Hranice na Mor.
08.09. Maraton Ostrava
29.09. Mezikrajové utkání mladšího žactva Znojmo
Mistrovství Jižní Moravy
Mistrovství Jihomoravského kraje v roce 2013
12.10. Mladšího a staršího žactva v přespolním běhu Brno
19.05. Mladšího a staršího žactva na dráze Břeclav
/souběžně s 2. kolem žactva povinná kvalifikace LODM/
Mistrovství ČR
MISTROVSTVÍ ČR V ROCE 2013
8.-10.2. V halových vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek,
dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň Praha-Stromovka
. Chůze juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a žactva Praha-Stromovka
23.-24.2. V hale juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Praha-Stromovka
16.-17.2. V hale mužů a žen Praha-Stromovka
2.-3.3. V hale žactva Jablonec nad
. Přespolní běh všech kategorií Střelské Hoštice
. Chůze na 50 km Dudice
. Chůze na 20 km mužů a žen Poděbrady
20.4. Půlmaraton Pardubice
12.5. Maraton mužů a žen Praha
4.5. Běh na 10 km na dráze mužů, žen, juniorů a juniorek Domažlice
24.-26.5. Víceboje dospělý a junioři Stará Boleslav
22.-23.6. Dráha juniorů juniorek, dorostenců a dorostenek Jablonec
15.-16.6 Dráha mužů a žen Tábor
. Víceboje dorostu, ml. a st. žactva
24.-27.6. LODM 2013 Uherské Hradiště
31.8. Běh do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek Janské Lázně
21.-22.9. Dráha žactva Praha
31.8.-1.9. Dráha mužů a žen do 22 let Ústí nad Orlicí
29.9. Silniční běh mužů, žen, žen, juniorů a juniorek Běchovice-Praha
Akce pořádané klubem mimo stadion
AKCE POŘÁDANÉ KLUBEM MIMO AREÁL STADIONU NA VOJTOVÉ V ROCE 2013
24.03. (neděle) 12. ročník Běhu Kolem Myslivny Kouhoutovice
14.04. (neděle) 8. ročník Běh Novým Lískovcem Nový Lískovec
31.12. (úterý) 35. ročník Silvestrovského běhu-memoriál R. Plcha Nový Lískovec