Soutěže družstev

Sekce: Termínovka 2013 ·

Soutěže družstev AC Moravská Slavia Brno v roce 2013

 

I. atletická liga mužů – skupina „C“

Řídící soutěže                       :           Josef Šoba

Vedoucí družstva                 :           Ladislav Zouhar

                        Družstvo                                                 

I.kolo              18.05   Hodonín

AK Olomouc                                     II.kolo                        01.06.  Třinec

Lokomotiva Břeclav                          III.kolo           29.06. Olomouc

AK Hodonín                                      IV.kolo           24.08.  Břeclav

AC Moravská Slavia Brno      

Sokol Opava

AK PSK Zlín

TJ TŽ Třinec

Slovácká Slavia Uh. Hradiště

 

Chůze pro I.ligu družstev mužů sk. „C“:

1.kolo         20 km

2.kolo         10 km

3.kolo         10 km

4.kolo         10 km

 

Do finále ČR družstev postupují vítězové skupin

 

Poslední dvě družstva po IV.kole  l. ligy sestupují přímo do II. ligy

 

.

 

I. atletická liga žen – skupina „C“

Řídící soutěže                       :           Jana Gellnerová

Vedoucí družstva                 :           Ing.Jiří Proch

 

                        Družstvo                                               

AC Moravská Slavia Brno

TJ Sokol Opava

AK Olomouc

AK Hodonín

TJ TŽ Třinec

TJ Lokomotiva Břeclav

TJ Jiskra Otrokovice

Atletika Poruba

 

I.kolo                     18.05.                    Hodonín

II.kolo                   01.06.                    Třinec

III.kolo                 29.06.                    Olomouc

IV.kolo                  24.08.                    Břeclav

 

 

Do finále ČR družstev postupují vítězové skupin

 

Poslední dvě družstva po IV.kole  l .ligy sestupují přímo do II. ligy

 

 

 

 

II. atletická liga mužů – skupina „F“

Řídící soutěže                       :           Ing. Václav Klvaňa

Vedoucí družstva                 :           Mgr. Arnošt Ryšavý                         Družstvo                                                 

AC Moravská Slavia Brno “B”                

Jiskra Otrokovice

Sokol Brno-Žabovřesky

AHA Vyškov

TJ Znojmo

Sokol Čejkovice

SK Přerov

 

I.kolo                     18.05.    Uherské Hradiště

II.kolo                   01.06.    Vyškov

III.kolo                 29.06.    Vyškov

IV.kolo                  07.09.    Uherské Hradiště

 

Vítěz I. ligy postupuje přímo do I. ligy

MMaS družstev starších žáků

Řídící soutěže                       :

Vedoucí družstva                 :           Petr Marčík

Družstvo                                                    

BYAC Brno                                                   I.kolo                         12.05.  Vyškov

AKHodonín                                                   II.kolo                        19.05.  Břeclav

AHA Vyškov                                                 III.kolo           26.05.  Znojmo

AC Moravská Slavia Brno                              

TJ Lokomotiva Břeclav

VSK Univerzita Brno

TJ Znojmo

Sokol Čejkovice

AK Kyjov

 

Semifinále MČR družstev žactva:                 15.09.              Uherské Hradiště

 

 

MMaS družstev starších žákyň

Řídící soutěže                       :

Vedoucí družstva                 :           Petr Marčík

Družstvo                                    

JAC Brno „A“                                               I.kolo                         12.05.  Vyškov

JAC Brno „B“                                                II.kolo                        19.05.  Břeclav

TJ Lokomotiva Břeclav                                  III.kolo           26.05.  Znojmo          

AC Moravská Slavia Brno                                  

VSK Univerzita Brno

AHA Vyškov

TJ Znojmo

AK Kyjov

AK Hodonín

Sokol Čejkovice

 

Semifinále MČR družstev žactva:                 15.09.              Uherské Hradiště

Městská soutěž družstev mladších žáků

Řídící soutěže                       :           Mgr. Petr Křivka

Vedoucí družstva                 :           Monika Olejníčková

Družstvo                                                    

BYAC Brno „A“                                           I.kolo                         02.05.  Brno-Laštůvkova

JAC Brno                                                       II.kolo                        23.05.  Brno-Horníkova

ASK Blansko                                                 III.kolo           06.06.  Blansko

AC Moravská Slavia Brno                          IV.kolo           05.09.  Brno-Vojtová

MC atletika Brno

SK Mládeže Brno

VSK Univerzita Brno

 

Mistrovství JmK                                            18.09.              Znojmo

Mistrovství MaS:                                            06.10.              Opava

 

 

Městská soutěž družstev mladších žákyň

Řídící soutěže                       :           Mgr. Petr Křivka

Vedoucí družstva                 :           Monika Olejníčková

Družstvo                                    

BYAC Brno                                                   I.kolo                         02.05.  Brno-Laštůvkova

JAC Brno                                                       II.kolo                        23.05.  Brno-Horníkova

ASK Blansko                                                 III.kolo           06.06.  Blansko         

AC Moravská Slavia Brno                          IV.kolo           05.09.  Brno-Vojtová

VSK Univerzita Brno

MC atletika Brno

Speed Brno

 

Mistrovství JmK                                            18.09.              Znojmo

Mistrovství MaS:                                           06.10.              Opava

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card