Dan Orálek vyhrál půlmaraton v Tuřanech
časem 1:14:11. Závod se konal 1.ledna 2014 Pokračovat ve čtení
Anketa nejlepší atleti Moravské Slavie za rok 2013
Respondenti stanoví v termínu od 1.1.2014 do 31.1.2014 pořadí v kategoriích Pokračovat ve čtení
35.ročník Silvestrovského běhu
XXXV. Ročník Silvestrovského běhu, Memoriál Richarda Plcha | |||||
Brno – Nový Lískovec, 31.12.2013 | |||||
Rodiče s dětmi ( 2007 a ml. ) – 175 m | |||||
1. | Holcman Vojtěch | 07 | AC Moravská Slavia Brno | 33,2 | |
2. | Odvářková Lenka | 07 | Hustopeče | 40,2 | |
3. | Václavíčková Sofie | 08 | SYNEGRA Brno | 45,1 | |
4. | Job Martin | 07 | AC Moravská Slavia Brno | 45,6 | |
5. | Zřídkaveselý Martin | 08 | SK Žabovřesky Brno | 46,0 | |
6. | Machů Amelie | 07 | Brno | 47,0 | |
7. | Ospalý Adam | 08 | Lelekovice | 48,4 | |
8. | Ospalá Alice | 08 | Lelekovice | 50,3 | |
9. | Hladký Tadeáš | 08 | Nový Lískovec | 52,8 | |
10. | Hladká Leontýna | 10 | Nový Lískovec | 1:16,5 | |
11. | Odvářková Lucie | 10 | Hustopeče | 1:24,5 | |
12. | Vrablová Julie | 10 | 1:34,8 | ||
13. | Hladký Mikuláš | 12 | Nový Lískovec | 1:43,9 | |
Přípravka dívky ml. ( 2004 a ml. ) – 380 m | |||||
1. | Miková Julie | 06 | JAC Brno | 1:36,9 | |
2. | Pavlíčková Viktorie | 06 | Bačline | 1:46,7 | |
Přípravka hoši ml. ( 2004 a ml. ) – 380 m | |||||
1. | Koudelka Petr | 05 | VSK Univerzita Brno | 1:19,5 | |
2. | Marčík Jiří | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 1:23,7 | |
3. | Zřídkaveselý Adam | 05 | SK Žabovřesky Brno | 1:30,1 | |
4. | Daněk Štěpán | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 1:35,2 | |
Přípravka dívky st. ( 2003 – 2002 ) – 975 m | |||||
1. | Štoudková Pavla | 03 | ASK Blansko | 3:41,7 | |
2. | Obořilová Tereza | 02 | Moravec Team | 3:52,5 | |
3. | Miková Dominika | 02 | JAC Brno | 4:08,0 | |
4. | Matulová Lenka | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 4:22,2 | |
Přípravka hoši st. ( 2003 – 2002 ) – 975 m | |||||
1. | Tesař Libor | 03 | Atletika Slavkov | 4:22,2 | |
Mladší žákyně ( 2001 – 2000 ) – 975 m | |||||
1. | Koláčková Adéla | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 3:36,0 | |
2. | Pavlíčková Anna | 01 | Brno | 4:29,6 | |
3. | Miková Eliška | 00 | JAC Brno | 4:29,6 | |
Mladší žáci ( 2001 – 2000 ) – 975 m | |||||
1. | Hladký Adam | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 3:31,5 | |
Starší žákyně ( 1999 – 1998 ) – 1 950 m | |||||
1. | Rašticová Barbora | 99 | Brno | 9:45,5 | |
2. | Trčková Aneta | 99 | Brno | 9:45,6 | |
3. | Marčíková Lenka | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 10:06,7 | |
4. | Čtvrtníčková Nikola | 99 | Brno | 11:53,4 | |
Dorostenci ( 1997 – 1996 ) – 5 300 m | |||||
1. | Zapletal Luboš | 97 | Lodní sporty Brno | 19:48,9 | |
2. | Ptáček Pavel | 96 | Beta ursus orientiring | 20:04,0 | |
3. | Hirš Otakar | 98 | Brno | 21:18,3 | |
4. | Ptáček Patrik | 98 | Beta ursus orientiring | 25:55,3 | |
Ženy ( 1974 – 1995 ) – 5 300 m | |||||
1. | Kusyová Veronika | 87 | JULBOWAY | 24:57,7 | |
2. | Veverková Lucie | 85 | Rosice | 26:07,0 | |
3. | Nečasová Klára | 94 | Brno | 27:52,0 | |
4. | Sedláčková Alžběta | 78 | Brno | 28:37,3 | |
5. | Nečasová Gabriela | 89 | Brno | 39:07,7 | |
Ženy veteránky ( 1973 a st. ) – 5 300 m | |||||
1. | Volavá Ivana | 64 | FIT ONLINE Brno | 26:39,2 | |
2. | Floriánová Veronika | 73 | AP Brno | 29:31,5 | |
3. | Bízová Lada | 69 | Brno | 34:08,5 | |
Ženy veteránky ( 1963 a st. ) – 5 300 m | |||||
1. | Kociánová Marie | 46 | Křenovice | 30:54,8 | |
Lidový běh – 2 000 m | |||||
1. | Zapletal Luboš | 97 | Lodní sporty Brno | 7:46,8 | |
2. | Kubík Ondřej | 95 | Brno | 7:59,3 | |
3. | Skyba Martin | 62 | FIT ONLINE Brno | 8:03,7 | |
4. | Janek Petr | 69 | Brno | 8:08,5 | |
5. | Koláčková Adéla | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 8:09,4 | |
6. | Matula Jakub | 99 | Kometa Brno | 8:10,4 | |
7. | Krejčová Magda | 80 | Brno | 8:21,0 | |
8. | Fiedler Jan | 56 | AC Moravská Slavia Brno | 8:22,8 | |
9. | Půstová Šárka | 02 | VSK Univerzita Brno | 8:25,2 | |
10. | Krejčí Vladimír | 89 | Brno | 8:39,9 | |
11. | Půst Karel | 71 | Brno | 8:46,0 | |
12. | Volavý Vladimír | 55 | FIT ONLINE Brno | 9:23,8 | |
13. | Borek Jiří | 79 | Brno | 9:55,9 | |
14. | Kresta Roman | 65 | Brno | 10:09,0 | |
15. | Borek Jan | 79 | Brno | 10:22,6 | |
16. | Stříbrná Marie | 89 | AC Moravská Slavia Brno | 10:42,3 | |
17. | Volavá Veronika | 90 | AC Moravská Slavia Brno | 10:42,6 | |
18. | Mrkosová Tereza | 90 | AC Moravská Slavia Brno | 10:43,3 | |
19. | Stříbrná Veronika | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 10:46,3 | |
20. | Kubík Radomír | 64 | PK Brno | 10:51,6 | |
21. | Kusyová Katarína | 66 | Brno | 11:05,2 | |
22. | Mikušová Martina | 67 | Brno | 11:09,7 | |
23. | Mikušová Lucie | 98 | JAC Brno | 11:28,1 | |
24. | Obrátil Vilém | 92 | Brno | 11:34,4 | |
25. | Obrátilová Naďa | 66 | MOIRA Brno | 11:36,0 | |
26. | Krestová Denisa | 94 | Brno | 11:45,0 | |
27. | Všetečka Petr | 48 | KMS Nový Lískovec | 12:57,2 | |
28. | Krejčí František | 43 | Brno | 12:57,7 | |
29. | David Ludvík | 51 | nergistrovaný | 13:01,4 | |
30. | Škrobáková Jana | 80 | Tuřany | 13:15,1 | |
Muži ( 1972 – 1995 ) – 10 250 m | celkové pořadí | ||||
1. | Ospalý Filip | 76 | AC Moravská Slavia Brno | 34:57,4 | 1 |
2. | Ambros Jakub | 87 | AC Moravská Slavia Brno | 36:50,8 | 3 |
3. | Borek Aleš | 77 | VSK Univerzita Brno | 38:36,3 | 4 |
4. | Kundera Zdeněk | 89 | AC Moravská Slavia Brno | 40:03,8 | 5 |
5. | Musil Pavel | 75 | AC Moravská Slavia Brno | 40:08,0 | 6 |
6. | Plechatý Ondřej | 84 | Velká Bíteš | 41:48,8 | 8 |
7. | Jeřábek Petr | 93 | Velká Bíteš | 41:53,8 | 9 |
8. | Kaňovský Petr | 76 | AC Moravská Slavia Brno | 44:10,7 | 11 |
9. | Macholán Martin | 88 | Velká Bíteš | 44:58,5 | 14 |
10. | Milka Zdeněk | 84 | Brno | 45:15,8 | 16 |
11. | Slouka Jiří | 83 | Blažovice | 45:36,8 | 18 |
12. | Blecha Oldřich | 81 | Domášov | 48:21,7 | 22 |
13. | Březina Roman | 76 | VSK Univerzita Brno | 48:41,2 | 23 |
14. | Jašek Petr | 77 | Rudá Hvězda Brno | 48:43,9 | 24 |
15. | Hora Petr | 76 | KPPH | 49:05,8 | 27 |
16. | Sengstschmid Georg | 79 | HSV OL WP Neustadt | 49:12,3 | 28 |
17. | Vránek David | 78 | Brno | 49:16,7 | 29 |
18. | Maňásek Lukáš | 80 | Brno | 49:29,9 | 30 |
19. | Vavřík Petr | 83 | Brno | 50:03,4 | 33 |
20. | Štěpánek Martin | 81 | Popůvky | 50:14,7 | 34 |
21. | Vrabel Juraj | 82 | Brno | 52:00,5 | 37 |
22. | Urbánek Ivan | 84 | Brno | 52:35,6 | 38 |
23. | Kadlec Martin | 78 | 54:00,4 | 42 | |
24. | Nakládal Jakub | 92 | Brno | 54:15,7 | 43 |
25. | Hladký Jiří | 75 | Nový Lískovec | 55:20,4 | 46 |
26. | Machů Zdeněk | 77 | Brno | 55:22,6 | 47 |
27. | Bartozel Zdeněk | 91 | Záhorovice | 57:49,2 | 53 |
28. | Polcarová Petra | 90 | Hradec Králové | 59:32,2 | 57 |
Muži veteráni nad 40 (1973 a st.) – 10 250 m | celkové pořadí | ||||
1. | Orálek Daniel | 70 | AC Moravská Slavia Brno | 34:57,4 | 2 |
2. | Fiala Jan | 72 | Beta ursus orientiring | 41:10,6 | 7 |
3. | Kropáček Jaroslav | 70 | Brno | 44:23,5 | 13 |
4. | Florián Radim | 70 | AP Brno | 45:10,7 | 15 |
5. | Plch Richard | 64 | AC Moravská Slavia Brno | 45:30,8 | 17 |
6. | Mrůžek Alexander | 65 | VSK Univerzita Brno | 49:00,1 | 25 |
7. | Matula Jaroslav | 70 | Zetor Brno | 49:51,0 | 32 |
8. | Pohanka Pavel | 73 | Lotrando Brno | 50:40,7 | 35 |
9. | Odvářka Libor | 71 | Hustopeče | 52:43,3 | 39 |
10. | Tyleček Pavel | 73 | Jundrov | 53:34,5 | 41 |
11. | Novotný Ondřej | 73 | Brno | 56:31,2 | 49 |
12. | Rezner Luboš | 65 | Kuřim | 57:48,7 | 52 |
13. | Čtvrtníček Miroslav | 72 | Rudá Hvězda Brno | 58:18,1 | 55 |
14. | Vlasák Ota | 68 | Šmeral Brno | 59:04,3 | 56 |
15. | Konečný Jaroslav | 69 | Šťastní lidé | 1:03:48,3 | 60 |
Václavíček Rostislav | 72 | SYNERGA Brno | NF | ||
Muži veteráni nad 50 ( 1963 a st. ) – 10 250 m | celkové pořadí | ||||
1. | Martinec Jindřich | 61 | Radostice | 42:59,8 | 10 |
2. | Spáčil Leopold | 59 | Letovice | 44:20,5 | 12 |
3. | Jurča Jaroslav | 62 | 😉 | 46:23,5 | 19 |
4. | Měřinský Jaroslav | 61 | AK Perná | 47:13,9 | 20 |
5. | Patočka Petr | 63 | Ivančice | 47:14,4 | 21 |
6. | Nosek Miroslav | 55 | AC Moravská Slavia Brno | 49:48,5 | 31 |
7. | Pečenka Libor | 61 | KHB Radegast | 53:31,5 | 40 |
8. | Varmuža Ivan | 61 | RUNNING RELATIAS | 55:08,5 | 44 |
9. | Daněk Milan | 62 | HORIZONT Blansko | 57:04,0 | 51 |
Muži veteráni nad 60 ( 1953 a st. ) – 10 250 m | celkové pořadí | ||||
1. | Kubínek Pavel | 53 | RELAX Dobré Pole | 49:01,0 | 26 |
2. | Hanák Albín | 51 | AC Moravská Slavia Brno | 51:11,3 | 36 |
3. | Kališ Přemysl | 52 | TJ Znojmo | 55:18,6 | 45 |
4. | Sponar Jan | 50 | Tesla Brno | 56:17,9 | 48 |
5. | Krieg Petr | 49 | BMT Brno | 56:45,6 | 50 |
6. | Uhmann Petr | 51 | Tesla Brno | 57:51,2 | 54 |
7. | Stříbrný Rostislav | 52 | AC Moravská Slavia Brno | 1:01:44,7 | 58 |
8. | Sedláček Pavel | 53 | AC Moravská Slavia Brno | 1:03:47,4 | 59 |
Ing. Jiří Proch v.r. | Lubomír Křivánek v.r. | ||||
ředitel závodu | hlavní rozhodčí |
Rekordní počet startujících na 35. ročníku
Silvestrovského běhu-memoriálu Richarda Plcha Pokračovat ve čtení
Provoz v šatnách na Vojtové
od 27.12.2013 do 3.1.2014 Pokračovat ve čtení
Akce pořádané klubem v hale
HALOVÉ KLUBOVNÍ PŘEBORY – atletický tunel Sportovního centra Oblá 51c, Brno-Nový Lískovec
10.01. (pátek) Kategorie a disciplíny:
- mladší žáci a žákyně (2001-2002) 60m, 600m, skok daleký
- starší žáci a žákyně (1999-2000) 60m, 800m, skok daleký
- muži a ženy (1998 a starší) 60m, 800m, skok daleký
17.01. (pátek) Kategorie a disciplíny:
- nejmladší přípravka (2007 a mladší) 60m, 200m, skok daleký
- mladší přípravka (2005-2006) 60m, 400m, skok daleký
- starší přípravka (2003-2004) 60m, 600m, skok daleký
PROPOZICE
Místo konání: atletický tunel Sportovního centra Oblá 51c, Brno-Nový Lískovec (vstup je vchodem v přízemí, příchod přes dětské hřiště)
Ředitel závodu: Jiří Proch
Hlavní rozhodčí: Lubomír Křivánek
Doprava: trolejbus č. 26 z Mendlova náměstí směr Kamenný vrch – zastávka Oblá; autobus č. 50 od Ústředního hřbitova – zastávka Oblá; autobus č. 50 od ZOO Bystrc – zastávka Oblá; tramvaj č. 6 a 8 směr Starý Lískovec – smyčka, konečná stanice; parkoviště – před před poštou Brno 34
Přihlášky: na www.mslavia.cz do 9.1.2014 do 18h
Prezentace: v den závodu od 15 hod u vstupu do tunelu
Startovné: 30,- Kč
10.01. (pátek) Kategorie a disciplíny:
- mladší žáci a žákyně (2001-2002) 60m, 600m, skok daleký
- starší žáci a žákyně (1999-2000) 60m, 800m, skok daleký
- muži a ženy (1998 a starší) 60m, 800m, skok daleký
- 17.01. (pátek) Kategorie a disciplíny:
-
- nejmladší přípravka (2007 a mladší) 60m, 200m, skok daleký
- mladší přípravka (2005-2006) 60m, 400m, skok daleký
- starší přípravka (2003-2004) 60m, 600m, skok daleký
Technická ustanovení:
-
na 60m z rozběhů postoupí první čtyři závodníci podle časů do finále “A” a “B”
-
delší tratě běží přímo na čas
-
v dálce budou tři pokusy pro všechny, ze kterých se určí celkové pořadí
Ceny: první tři závodníci v každé disciplíně obdrží diplom a medaili
Pozvánka: srdečně zveme rodiče, rodinné příslušníky a známé, aby přišli povzbudit své závodníky. Prosíme, nezapomeňte si vzít přezůvky, snažíme se udržovat pořádek a čistotu
Poznámka: soutěže probíhají podle Pravidel atletiky, pořadatel si vyhrazuje právo upravit časový pořad v závislosti na počtu startujících
Halové klubovní přebory 2014 – termíny
atletický tunel Sportovního centra Oblá 51c, Brno-Nový Lískovec Pokračovat ve čtení
HALOVÉ KLUBOVNÍ PŘEBORY
ATLETICKÝCH PŘÍPRAVEK. pátek 17. ledna 2014, od 16 hodin Pokračovat ve čtení
HALOVÉ KLUBOVNÍ PŘEBORY ŽACTVA
pátek 10. ledna 2014 od 16 hodin. Atletický tunel Sportovního centra Pokračovat ve čtení
PF 2014
Hodně sportovních úspěchů, štěstí a zdraví přeje AC Moravská Slavia Brno