35.ročník Silvestrovského běhu

XXXV. Ročník Silvestrovského běhu, Memoriál Richarda Plcha
Brno – Nový Lískovec, 31.12.2013
Rodiče s dětmi ( 2007 a ml. ) – 175 m
1. Holcman Vojtěch 07 AC Moravská Slavia Brno 33,2
2. Odvářková Lenka 07 Hustopeče 40,2
3. Václavíčková Sofie 08 SYNEGRA Brno 45,1
4. Job Martin 07 AC Moravská Slavia Brno 45,6
5. Zřídkaveselý Martin 08 SK Žabovřesky Brno 46,0
6. Machů Amelie 07 Brno 47,0
7. Ospalý Adam 08 Lelekovice 48,4
8. Ospalá Alice 08 Lelekovice 50,3
9. Hladký Tadeáš 08 Nový Lískovec 52,8
10. Hladká Leontýna 10 Nový Lískovec  1:16,5
11. Odvářková Lucie 10 Hustopeče  1:24,5
12. Vrablová Julie 10  1:34,8
13. Hladký Mikuláš 12 Nový Lískovec  1:43,9
Přípravka dívky ml. ( 2004 a ml. ) – 380 m
1. Miková Julie 06 JAC Brno  1:36,9
2. Pavlíčková Viktorie 06 Bačline  1:46,7
Přípravka hoši ml. ( 2004 a ml. ) – 380 m
1. Koudelka Petr 05 VSK Univerzita Brno  1:19,5
2. Marčík Jiří 04 AC Moravská Slavia Brno  1:23,7
3. Zřídkaveselý Adam 05 SK Žabovřesky Brno  1:30,1
4. Daněk Štěpán 04 AC Moravská Slavia Brno  1:35,2
Přípravka dívky st. ( 2003 – 2002 ) – 975 m
1. Štoudková Pavla 03 ASK Blansko  3:41,7
2. Obořilová Tereza 02 Moravec Team  3:52,5
3. Miková Dominika 02 JAC Brno  4:08,0
4. Matulová Lenka 02 AC Moravská Slavia Brno  4:22,2
Přípravka hoši st. ( 2003 – 2002 ) – 975 m
1. Tesař Libor 03 Atletika Slavkov  4:22,2
Mladší žákyně ( 2001 – 2000 ) – 975 m
1. Koláčková Adéla 01 AC Moravská Slavia Brno  3:36,0
2. Pavlíčková Anna 01 Brno  4:29,6
3. Miková Eliška 00 JAC Brno  4:29,6
Mladší žáci ( 2001 – 2000 ) – 975 m
1. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno  3:31,5
Starší žákyně ( 1999 – 1998 ) – 1 950 m
1. Rašticová Barbora 99 Brno  9:45,5
2. Trčková Aneta 99 Brno  9:45,6
3. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno  10:06,7
4. Čtvrtníčková Nikola 99 Brno  11:53,4
Dorostenci ( 1997 – 1996 ) – 5 300 m
1. Zapletal Luboš 97 Lodní sporty Brno  19:48,9
2. Ptáček Pavel 96 Beta ursus orientiring  20:04,0
3. Hirš Otakar 98 Brno  21:18,3
4. Ptáček Patrik 98 Beta ursus orientiring  25:55,3
Ženy ( 1974 – 1995 ) – 5 300 m
1. Kusyová Veronika 87 JULBOWAY  24:57,7
2. Veverková Lucie 85 Rosice  26:07,0
3. Nečasová Klára 94 Brno  27:52,0
4. Sedláčková Alžběta 78 Brno  28:37,3
5. Nečasová Gabriela 89 Brno  39:07,7
Ženy veteránky ( 1973 a st. ) – 5 300 m
1. Volavá Ivana 64 FIT ONLINE Brno  26:39,2
2. Floriánová Veronika 73 AP Brno  29:31,5
3. Bízová Lada 69 Brno  34:08,5
Ženy veteránky ( 1963 a st. ) – 5 300 m
1. Kociánová Marie 46 Křenovice  30:54,8
Lidový běh – 2 000 m
1. Zapletal Luboš 97 Lodní sporty Brno  7:46,8
2. Kubík Ondřej 95 Brno  7:59,3
3. Skyba Martin 62 FIT ONLINE Brno  8:03,7
4. Janek Petr 69 Brno  8:08,5
5. Koláčková Adéla 01 AC Moravská Slavia Brno  8:09,4
6. Matula Jakub 99 Kometa Brno  8:10,4
7. Krejčová Magda 80 Brno  8:21,0
8. Fiedler Jan 56 AC Moravská Slavia Brno  8:22,8
9. Půstová Šárka 02 VSK Univerzita Brno  8:25,2
10. Krejčí Vladimír 89 Brno  8:39,9
11. Půst Karel 71 Brno  8:46,0
12. Volavý Vladimír 55 FIT ONLINE Brno  9:23,8
13. Borek Jiří 79 Brno  9:55,9
14. Kresta Roman 65 Brno  10:09,0
15. Borek Jan 79 Brno  10:22,6
16. Stříbrná Marie 89 AC Moravská Slavia Brno  10:42,3
17. Volavá Veronika 90 AC Moravská Slavia Brno  10:42,6
18. Mrkosová Tereza 90 AC Moravská Slavia Brno  10:43,3
19. Stříbrná Veronika 97 AC Moravská Slavia Brno  10:46,3
20. Kubík Radomír 64 PK Brno  10:51,6
21. Kusyová Katarína 66 Brno  11:05,2
22. Mikušová Martina 67 Brno  11:09,7
23. Mikušová Lucie 98 JAC Brno  11:28,1
24. Obrátil Vilém 92 Brno  11:34,4
25. Obrátilová Naďa 66 MOIRA Brno  11:36,0
26. Krestová Denisa 94 Brno  11:45,0
27. Všetečka Petr 48 KMS Nový Lískovec  12:57,2
28. Krejčí František 43 Brno  12:57,7
29. David Ludvík 51 nergistrovaný  13:01,4
30. Škrobáková Jana 80 Tuřany  13:15,1
Muži ( 1972 – 1995 ) – 10 250 m celkové pořadí
1. Ospalý Filip 76 AC Moravská Slavia Brno  34:57,4 1
2. Ambros Jakub 87 AC Moravská Slavia Brno  36:50,8 3
3. Borek Aleš 77 VSK Univerzita Brno  38:36,3 4
4. Kundera Zdeněk 89 AC Moravská Slavia Brno 40:03,8 5
5. Musil Pavel 75 AC Moravská Slavia Brno 40:08,0 6
6. Plechatý Ondřej 84 Velká Bíteš 41:48,8 8
7. Jeřábek Petr 93 Velká Bíteš 41:53,8 9
8. Kaňovský Petr 76 AC Moravská Slavia Brno 44:10,7 11
9. Macholán Martin 88 Velká Bíteš 44:58,5 14
10. Milka Zdeněk 84 Brno 45:15,8 16
11. Slouka Jiří 83 Blažovice 45:36,8 18
12. Blecha Oldřich 81 Domášov 48:21,7 22
13. Březina Roman 76 VSK Univerzita Brno 48:41,2 23
14. Jašek Petr 77 Rudá Hvězda Brno 48:43,9 24
15. Hora Petr 76 KPPH 49:05,8 27
16. Sengstschmid Georg 79 HSV OL WP Neustadt 49:12,3 28
17. Vránek David 78 Brno 49:16,7 29
18. Maňásek Lukáš 80 Brno 49:29,9 30
19. Vavřík Petr 83 Brno 50:03,4 33
20. Štěpánek Martin 81 Popůvky 50:14,7 34
21. Vrabel Juraj 82 Brno 52:00,5 37
22. Urbánek Ivan 84 Brno 52:35,6 38
23. Kadlec Martin 78 54:00,4 42
24. Nakládal Jakub 92 Brno 54:15,7 43
25. Hladký Jiří 75 Nový Lískovec 55:20,4 46
26. Machů Zdeněk 77 Brno 55:22,6 47
27. Bartozel Zdeněk 91 Záhorovice 57:49,2 53
28. Polcarová Petra 90 Hradec Králové 59:32,2 57
Muži veteráni nad 40  (1973 a st.) – 10 250 m celkové pořadí
1. Orálek Daniel 70 AC Moravská Slavia Brno  34:57,4 2
2. Fiala Jan 72 Beta ursus orientiring 41:10,6 7
3. Kropáček Jaroslav 70 Brno 44:23,5 13
4. Florián Radim 70 AP Brno 45:10,7 15
5. Plch Richard 64 AC Moravská Slavia Brno 45:30,8 17
6. Mrůžek Alexander 65 VSK Univerzita Brno 49:00,1 25
7. Matula Jaroslav 70 Zetor Brno 49:51,0 32
8. Pohanka Pavel 73 Lotrando Brno 50:40,7 35
9. Odvářka Libor 71 Hustopeče 52:43,3 39
10. Tyleček Pavel 73 Jundrov 53:34,5 41
11. Novotný Ondřej 73 Brno 56:31,2 49
12. Rezner Luboš 65 Kuřim 57:48,7 52
13. Čtvrtníček Miroslav 72 Rudá Hvězda Brno 58:18,1 55
14. Vlasák Ota 68 Šmeral Brno 59:04,3 56
15. Konečný Jaroslav 69 Šťastní lidé 1:03:48,3 60
Václavíček Rostislav 72 SYNERGA Brno NF
Muži veteráni nad 50 ( 1963 a st. ) – 10 250 m celkové pořadí
1. Martinec Jindřich 61 Radostice 42:59,8 10
2. Spáčil Leopold 59 Letovice 44:20,5 12
3. Jurča Jaroslav 62  😉 46:23,5 19
4. Měřinský Jaroslav 61 AK Perná 47:13,9 20
5. Patočka Petr 63 Ivančice 47:14,4 21
6. Nosek Miroslav 55 AC Moravská Slavia Brno 49:48,5 31
7. Pečenka Libor 61 KHB Radegast 53:31,5 40
8. Varmuža Ivan 61 RUNNING RELATIAS 55:08,5 44
9. Daněk Milan 62 HORIZONT Blansko 57:04,0 51
Muži veteráni nad 60 ( 1953 a st. ) – 10 250 m celkové pořadí
1. Kubínek Pavel 53 RELAX Dobré Pole 49:01,0 26
2. Hanák Albín 51 AC Moravská Slavia Brno 51:11,3 36
3. Kališ Přemysl 52 TJ Znojmo 55:18,6 45
4. Sponar Jan 50 Tesla Brno 56:17,9 48
5. Krieg Petr 49 BMT Brno 56:45,6 50
6. Uhmann Petr 51 Tesla Brno 57:51,2 54
7. Stříbrný Rostislav 52 AC Moravská Slavia Brno 1:01:44,7 58
8. Sedláček Pavel 53 AC Moravská Slavia Brno 1:03:47,4 59
Ing. Jiří Proch v.r. Lubomír Křivánek v.r.
ředitel závodu hlavní rozhodčí

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

komentáře 4 k článku 35.ročník Silvestrovského běhu

  1. Jarek Jurča, 2. ledna 2014, 16:37
  2. Chci upozornit na chybičku ve výsledcích. Při vyhlašování byl na třetím místě vyhlášen pan Richard Plch a nyní ho ve výsledcích v mojí kategorii nevidím. Můžete ho tam prosím zařadit?
    Nerad bych ho o toto místo připravil. .

    Děkuji za opravu.

    Jarek Jurča

  3. Petr Kaňovský, 2. ledna 2014, 19:23
  4. Jakub Ambros nemůže mít 33:50, to by byl na prvním místě …

    Richard Plch je dle výsledků ročník 1964, a proto do kategorie “muži nad 50” v den Silvestrovského běhu určitě patřit nemohl, i když ho asi omylem vyhlásili v této kategorii, správně je teď v “muži nad 40”

  5. Jarek Jurča, 2. ledna 2014, 19:48
  6. Děkuji za vysvětlení důvodů proč jsem byl čtvrtý a nyní jsem třetí. Moc tomu nerozumím, ale budiš.
    Mám ještě jeden dotaz. Proč se při přihlašování hlásí příslušnost ke klubu, když ho ve výsledcích stejně neuvedete. Přitom pán co jsem mu to hlásil, se mě ptal jak to má napsat a slečna vedle něj mu přitakala, že název tohoto týmu zná.

    Předem děkuji za vysvětlení.

    Jarek Jurča
    😉

  7. Petr Kaňovský, 2. ledna 2014, 19:52
  8. Nejsem pořadatel, jen jsem napsal svůj názor na základě toho, co vidím ve výsledkové listině. 🙂





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card