PŘEKONANÉ KLUBOVNÍ REKORDY V ROCE 2014
MUŽI
Disciplína Výkon Závodník Datum Místo
500 m – dráha 1:06,4 Martin Tuček 27.04. Blansko
400 m překážek 52,45 Martin Tuček 27.05. Turnov
52,10 Martin Tuček 28.06. Třinec
JUNIOŘI
Disciplína Výkon Závodník Datum Místo
200 m – hala 22,73 Martin Tuček 01.02. Bratislava
400 m – hala 49,77 Martin Tuček 01.02. Wien
49,73 Martin Tuček 22.02. Praha
48,99 Martin Tuček 23.02. Praha
500 m – dráha 1:06,4 Martin Tuček 27.04. Blansko
110 m překážek 14,16 Martin Tuček 05.07. Slovenj Gradec
200 m překážek 24,25 Martin Tuček 19.09. Domažlice
400 m překážek 52,45 Martin Tuček 27.05. Turnov
52,10 Martin Tuček 28.06. Třinec
DOROSTENCI
Disciplína Výkon Závodník Datum Místo
200 m – hala 23,59 Matouš Vojtek 01.02. Bratislava
ŽÁCI
Disciplína Výkon Závodník Datum Místo
500 m – hala 1:21,35 Hladký Adam 25.01. Bratislava
koule 2 kg – dráha 7,53 Kněžík Daniel 26.04. Brno
7,77 Vojtěch Hudeček 04.08. Brno
ŽENY
Disciplína Výkon Závodnice Datum Místo
500 m – hala 1:26,76 Alžběta Jeřábková 25.01. Bratislava
JUNIORKY
Disciplína Výkon Závodnice Datum Místo
500 m – hala 1:26,76 Alžběta Jeřábková 25.01. Bratislava
600 m – dráha 1:42,7 Eliška Freibergerová 24.09. Brno
spriterský trojboj 2 522 Hana Prochová 01.05. Přerov
60-100-200 /8,00-12,58-25,63/
Štafeta 4 x 100 m 50,70 Jeřábková A.-Freibergerová A.
Coufalová D-Prochová 31.05.2014 Třinec
DOROSTENKY
Disciplína Výkon Závodnice Datum Místo
500 m – hala 1:26,76 Alžběta Jeřábková 25.01. Bratislava
600 m – dráha 1:42,7 Eliška Freibergerová 24.09. Brno
Kriketový míček 57,98 Marie Doležalová 22.05. Brno
ŽÁKYNĚ
Disciplína Výkon Závodnice Datum Místo
500 m – hala 1:26,76 Alžběta Jeřábková 25.01. Bratislava
60 m přek. – hala 11,01 Kristýna Heřmánková 25.01. Bratislava
10,56 Marie Doležalová 13.12. Praha
400 m – dráha 1:03,3 Alžběta Jeřábková 28.07. Brno
600 m – dráha 1:42,7 Eliška Freibergerová 24.09. Brno
Koule 2 kg – dráha 9,68 Marie Doležalová 26.04. Brno
11,20 Marie Doležalová 22.05. Brno
11,80 Marie Doležalová 22.06. Olomouc
11,81 Marie Doležalová 04.09. Brno
11,84 Marie Doležalová 07.09. Frýdek-Místek
Disk 0,75 kg – dráha 19,33 Kamila Vymazalová 04.05. Vyškov
19,34 Kamila Vymazalová 24.05. Břeclav
19,70 Kamila Vymazalová 22.06. Opava
22,88 Kamila Vymazalová 14.09. Šumperk
24,03 Kamila Vymazalová 22.10. Brno
Oštěp 500 g – dráha 19,59 Kamila Vymazalová 24.05. Břeclav
27,49 Kamila Vymazalová 22.06. Opava
Kriketový míček 57,98 Marie Doležalová 22.05. Brno
Štafeta 4×300 m 3:07,45 Ročková-Koláčková
Freibergerová-Jeřábková 26.04. Brno
2:59,33 Jeřábková-Benešová-
Freibergerová-Ročková 24.05. Břeclav
2:56,25 Jeřábková- Freibergerová-
Benešová- Koláčková 21.09. Plzeň
NOVĚ UTVOŘENÉ REKORDY V ROCE 2014
MUŽI
Disciplína Výkon Závodník Datum Místo
300 m přek. – dráha 37,3 Martin Tuček 27.04. Blansko
JUNIOŘI
Disciplína Výkon Závodník Datum Místo
300 m přek. – dráha 37,3 Martin Tuček 27.04. Blansko
JUNIORKY
Disciplína Výkon Závodnice Datum Místo
3 000 m přek. – dráha 1:04,06 Petra Juřenčáková 31.05. Třinec
ŽÁKYNĚ
Disciplína Výkon Závodnice Datum Místo
Oštěp 500 g – dráha 12,74 Kamila Vymazalová 04.05. Vyškov
Ladislav Zouhar · 21. ledna 2014 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Překonané klubovní rekordy v roce 2014
PŘEHLED O ZISKU MEDAILÍ V ROCE 2 0 1 4
Mistrovství České republiky
ZLATÁ medaile
D r á h a
Tuček Martin 400 m překážek 52,10 junioři
Kaňovský Petr 5 000 m 19:03,72 muži nad 35 let
S i l n i č n í b ě h
Rerych Jiří maraton 3:00:52 muži nad 50 let
Holý Josef maraton 5:03:34 muži nad 70 let
Dvořáčková Dagmar půlmaraton 2:05:04 ženy 60-64 let
STŘÍBRNÁ medaile
D r á h a
Olejníček Lukáš 3 000 m překážek 9:02,62 muži
Tuček Martin 110 m překážek 14,51 junioři
Kaňovský Petr 1 500 m 5:24,10 muži nad 35 let
S i l n i č n í b ě h
Orálek Daniel 100 km 7:18:09 muži
Orálek Daniel ultratrail 8:39:52 muži
Nosek Miroslav 10 km 39:04,3 muži 55-59 let
Holý Josef půlmaraton 2:09:15 muži 70-74 let
BRONZOVÁ medaile
D r á h a
Tuček Martin 400 m překážek 53,31 muži do 22 let
Kaňovský Petr 800 m 2:35,88 muži nad 35 let
H a l a
Tuček Martin 400 m 48,99 junioři
S i l n i č n í b ě h
Vrága Zdeněk běh do vrchu 10 km 49:54 muži 55-59 let
Akademické mistrovství ČR
ZLATÁ medaile
H a l a
Juránek Martin 400 m 51,29 muži
P ř e s p o l n í b ě h
Olejníček Lukáš 9 km 27:05 muži
Mistrovství Moravy a Slezska
ZLATÁ medaile
D r á h a
Olejníček Lukáš 3 000 m přek. 8:59,13 muži
Tuček Martin 400 m přek 53,99 junioři
Vojtek Matouš 400 m 51,27 dorostenci
Prochová Hana 100 m 12,45 juniorky
Prochová Hana 200 m 25,37 juniorky
Doležalová Marie koule 2 kg 11,84 mladší žákyně
Doležalová Marie kriketový míček 53,36 mladší žákyně
H a l a
Tuček Martin 400 m 51,34 junioři
Vojtek Matouš 200 m 23,59 dorostenci
Vojtek Matouš 400 m 52,23 dorostenci
Prochová Hana 60 m 7,99 juniorky
Prochová Hana 200 m 26,20 juniorky
P ř e s p o l n í b ě h
Koláčková Adéla 1 100 m 4,02 mladší žákyně
STŘÍBRNÁ medaile
D r á h a
Gabriel Martin dálka 665 muži
Tuček Martin 110 m přek 14,56 junioři
H a l a
Juránek Martin 60 m překážek 8,59 muži
Juránek Martin 200 m 23,05 muži
Tuček Martin 60 m překážek 8,16 junioři
Tuček Martin 200 m 22,73 junioři
Sochor Patrik 800 m 2:09,05 junioři
Jeřábková Alžběta 150 m 20,62 žákyně
Jeřábková-Freibergerová
Ročková-Slaná 4 x 300 m 3:04,37 žákyně
BRONZOVÁ medaile
D r á h a
Gabriel Martin disk 39,20 muži
Tuček Martin 200 m 22,61 junioři
Stibal Jakub 800 m 2:23,21 mladší žáci
Kinc-Hudeček-Doležal-Stibal 4×60 m 35,69 mladší žáci
Jeřábková Alžběta 150 m 20,20 žákyně
Benešová kateřina 150 m 20,20 žákyně
Jeřábková Alžběta 300 m 42,68 žákyně
H a l a
Kyzlink Marek výška 184 muži
Freibergerová Eliška 800 m 2:27,82 žákyně
P ř e s p o l n í b ě h
Kalovská Viktorie 1 100 m 4,05 mladší žákyně
Mistrovství Jihomoravského kraje
ZLATÁ medaile
D r á h a
Jeřábková Alžběta 150 m 20,08 starší žákyně
STŘÍBRNÁ medaile
D r á h a
Benešová Kateřina 150 m 20,77 mladší žákyně
Jeřábková Alžběta 300 m 42,61 starší žákyně
Freibergerová Eliška 800 m 2:26,41 starší žákyně
Koláčková Adéla 800 m 2:30,72 mladší žákyně
Jeřábková-Benešová-
Heřmánková-Slaná 4 x 60 m 33,06 starší žákyně
BRONZOVÁ medaile
D r á h a
Hvasta Lukáš 60 m 7,73 /7,67 r/ starší žáci
Punčochář Lukáš 60 m 8,46 mladší žáci
Ročková Karolína 1 500 m 5:23,26 starší žákyně
Kalovská Viktorie 300 m 48,38 mladší žákyně
Ladislav Zouhar · 21. ledna 2014 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Medailisté klubu v roce 2014
Výsledky atletek AC Moravská Slavia Brno v roce 2014 Stav k 31.12.014
ŽENY
60 m
8,1 1 Marcela Gorecká 14.07.88 – 27.04. – Blansko
100 m
13,03 +1,2 5 B Marcela Gorecká 14.07.88 – 21.06. – Olomouc
150 m
20,9 1 C Marcela Gorecká 14.07.88 – 18.08. – Brno
200 m
27,17 +0,4 1 D Marcela Gorecká 14.07.88 – 17.05. – Břeclav
400 m
1:01,89 2 C Monika Obšelová 05.01.91 – 23.08. – Břeclav
1:02,84 4 B Marcela Gorecká 14.07.88 – 21.06. – Olomouc
600 m
1:45,4 2 Dominika Coufalová 28.05.94 – 24.09. – Brno
800 m
2:35,34 7 B Jana Jeřábková 15.12.93 – 23.08. – Břeclav
1 500 m
5:12,12 7 Tereza Jagošová 19.02.93 – 25.06. – Liberec
5:17,60 9 Lucie Kolková 30.09.82 – 17.05. – Břeclav
5:31,66 12 Ivana Martincová 22.03.63 – 17.05. – Břeclav
5:35,10 13 Lucie Kadlecová 15.05.86 – 21.06. – Olomouc
5:40,86 14 Dorota Anderlová 27.12.78 – 17.05. – Břeclav
3 000 m
11:09,66 3 Tereza Jagošová 19.02.93 – 21.06. – Olomouc
11:29,95 8 Lucie Kadlecová 15.05.86 – 21.06. – Olomouc
11:59,18 12 Lenka Topinková 20.10.76 – 21.06. – Olomouc
12:46,23 14 Jana Jeřábková 15.12.93 – 21.06. – Olomouc
5 000 m
18:51,97 2 Lucie Kolková 30.09.82 – 17.05. – Břeclav
19:28,64 5 Tereza Jagošová 19.02.93 – 17.05. – Břeclav
19:44,04 7 Lucie Kadlecová 15.05.86 – 17.05. – Břeclav
19:52,98 8 Ivana Martincová 22.03.63 – 17.05. – Břeclav
20:25,00 10 Dorota Anderlová 27.12.78 – 17.05. – Břeclav
21:12,0 mix Lenka Topinková 20.10.76 – 16.07. – Brno
21:58,0 mix Martina Matulová 08.10.72 – 16.07. – Brno
27:18,0 mix Iva Zitová 27.08.59 – 16.07. – Brno
10 000 m
40:12,0 mix Lucie Kolková 30.09.82 – 13.08. – Brno
42:13,0 mix Lucie Johaníková 15.05.86 – 13.08. – Brno
43:04,0 mix Lenka Topinková 20.10.76 – 13.08. – Brno
43:44,0 mix Martina Matulová 08.10.72 – 13.08. – Brno
56:57,0 mix Iva Zitová 27.08.59 – 13.08. – Brno
Hodinovka na dráze
13 395 mix Lenka Topinková 20.10.76 – 03.09. – Brno
13 380 mix Martina Matulová 08.10.72 – 03.09. – Brno
13 225 mix Lucie Johaníková 15.05.86 – 03.09. – Brno
11 140 mix Pavla Horáčková 07.11.77 – 18.10. – Kuřim
10 640 mix Iva Zitová 27.08.59 – 03.09. – Brno
10 560 mix Vilma Podmelová 02.07.62 – 24.09. – Brno
Půlmaratón
1:28:36 5 Lucie Kolková 30.09.82 – 19.04. – Brno
1:30:13 1 Ivana Martincová 22.03.63 – 30.08. – Blansko
1:30:57 1 Lucie Kadlecová 15.05.86 – 29.06. – Nové Veselí
1:34:18 3 Dorota Anderlová 27.12.78 – 12.10. – Hradec Králové
1:43:23 4 Pavla Všetečková 27.10.75 – 05.04. – Třebíč
1:44:14 10 Martina Matulová 08.10.72 – 01.01. – Brno
1:54:21 Tereza Mrkosová 05.11.90 – 19.04. – Brno
1:56:17 1v Vilma Podmelová 02.07.62 – 15.03. – Osek nad Bečvou
1:59:45 3 v Dagmar Dvořáčková 16.10.50 – 30.08. – Blansko
2:02:37 19 Hana Budínská 05.10.60 – 01.01. – Brno
25 km – silnice
1:54:33 1 Lucie Johaníková 15.05.86 – 02.08. – Velká nad Veličkou
2:43:38 1v Iva Zitová 27.08.59 – 14.09. – Brno
32 km – silnice – Vír
2:17:59 1 Ivana Martincová 22.03.63 – 23.08. – Vír
Maratón
3:07:35 2 Ivana Martincová 22.03.63 – 28.06. – Fürth
3:22:40 1 Lucie Kolková 30.09.82 – 01.02. – Ostrava
3:39:35 3 Pavla Všetečková 27.10.75 – 22.02. – Moravské Budějovice
4:07:00 6 Vilma Podmelová 02.07.62 – 22.02. – Moravské Budějovice
50 km – silnice
5:50:49 57 Vilma Podmelová 02.07.62 – 25.04. – Castelbolognes
100 m překážek
17,2 1 Marcela Gorecká 14.07.88 – 27.04. – Blansko
200 m překážek
33,8 1 B Monika Obšelová 05.01.91 – 18.08. – Brno-rekord stadionu
400 m překážek
1:07,67 1 B Monika Obšelová 05.01.91 – 21.06. – Olomouc
3 000 m překážek
12:29,04 4 Tereza Jagošová 19.02.93 – 31.05. – Třinec
13:08,42 6 Lenka Topinková 20.10.76 – 31.05. – Třinec
15:08,46 8 Pavla Horáčková 07.11.77 – 31.05. – Třinec
Dálka
487 2 Marcela Gorecká 14.07.88 – 18.08. – Brno
Koule 4 kg
7,15 1 Kateřina Tajovská 08.09.76 – 30.07. – Brno
Disk 1 kg
30,67 1 Eva Hammacher 11.05.70 – 15.10. – Brno
Kladivo 4 kg
26,92 1 Kateřina Tajovská 08.09.76 – 30.07. – Brno
Oštěp 600 g
24,49 1 Eva Hammacher 11.05.70 – 15.10. – Brno
Břemeno 9,08 kg
8,22 1 Kateřina Tajovská 08.09.76 – 30.07. – Brno
Štafeta 4 x 100 m
53,00 5 A Prochová-Jeřábková-Gorecká-Freibergerová – 23.08. – Břeclav
53,84 2 C Machová-Švejnohová-Gorecká-Obšelová – 17.05. – Břeclav
Štafeta 4 x 100 m
50,75 5 A Gorecká-Freibergerová-Coufalová-Prochová-21.06.- Olomouc
53,84 2 C Machová-Švejnohová-Gorecká-Obšelová – 17.05. – Břeclav
Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS + AK Slávia UK Bratislava/
52,78 1 B Peštálová-Obšelová-Gorecká-Horňáková – 31.05. – Třinec
Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS + AHA Vyškov/
53,73 3 B Surková-Šenková-Čáslavová-Hubáčková – 31.05. – Třinec
54,40 5 B Peštálová-Obšelová-Šenková-Suráková – 23.08. – Břeclav
58,48 6 B Jeřábková-Šimová-Hubáčková-Jagošová – 23.08. – Břeclav
Štafeta 4 x 400 m
4:14,71 3 B Freibergerová-Prochová-Gorecká-Obšelová – 23.08. – Břeclav
4:54,36 3 B Jeřábková-Kadlecová-Jagošová-Juřenčáková – 21.06. – Olomouc
Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS + AHA vyškov/
4:11,79 6 A Gorecká-Freibergerová-Obšelová-Suráková – 21.06. – Olomouc
4:11,98 5 A Peštálová-Freibergerová-Obšelová-Suráková – 31.05. – Třinec
4:30,85 Freibergerová-Jagošová-Euráková-Peštálová – 23.08. – Břeclav
4:36,75 4 B Hubáčková-Gorecká-Křižková-Juřenčáková – 31.05. – Třinec
4:43,61 4 B Jagošová-Peštálová-Gorecká-Hubáčková – 17.05. – Břeclav
Změna příjmení:
Lucie Kadlecová nyní Johaníková
JUNIORKY /18-19 let/
60 m
7,91 Hana Prochová 13.02.96 – 25.01. – Bratislava
8,31 -0,2 1 C Karolína Coufalová 15.09.95 – 17.09. – Brno
8,57 -0,2 3 B Anna Freibergerová 19.11.96 – 17.09. – Brno
8,5 2 Andrea Peštálová 09.02.96 – 10.01. – Brno
100 m
12,42 +1,9 1 A Hana Prochová 13.02.96 – 10.05. – Olomouc
13,08 +0,0 5 C Karolína Coufalová 15.09.95 – 31.05. – Třinec
13,35 +1,5 6 B Anna Freibergerová 19.11.96 – 31.05. – Třinec
14,3 3 D Andrea Peštálová 09.02.96 11.08. – Brno
200 m
25,39 +0,0 5 A Hana Prochová 13.02.96 – 21.06. – Olomouc
/25,37 +2,7 1 – 14.06. – Olomouc/
26,72 +0,8 3 B Anna Freibergerová 19.11.96 – 25.05. – Břeclav
27,54 +1,3 3 C Karolína Coufalová 15.09.95 – 21.06. – Olomouc
29,45 -0,2 5 B Andrea Peštálová 09.02.96 – 10.05. – Olomouc
400 m
1:00,54 5 A Anna Freibergerová 19.11.96 – 28.06. – Třinec
1:03,18 5 B Petra Juřenčáková 03.04.95 – 25.05. – Břeclav
800 m
2:28,42 4 B Petra Juřenčáková 03.04.95 – 31.05. – Třinec
1 500 m
5:37,04 6 Petra Juřenčáková 03.04.95 – 25.05. – Břeclav
3 000 m
12:02,55 13 Petra Juřenčáková 03.04.95 – 21.06. – Olomouc
3 000 m překážek
13:04,06 4 B Petra Juřenčáková 03.04.95 – 31.05. – Třinec-klub. rek.
Dálka
488 2 B Karolína Coufalová 15.09.95 – 17.09. – Brno
443 +1,5 15 Andrea Peštálová 09.02.96 – 10.05. – Olomouc
Koule 4 kg
6,30 3 Andrea Peštálová 09.02.96 – 11.08. – Brno
Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/
2 522 9 Hana Prochová 13.02.96 – 01.05. – Přerov-klub. rekord
/8,00-12,58-25,63/
Štafeta 4 x 100 m
50,70 4 A Jeřábková-Freibergerová-Coufalová-Prochová – 31.05. – Třinec-klub. rekord
52,03 6 A Coufalová-Peštálová-Freibergerová-Jeřábková – 17.05. – Břeclav
DOROSTENKY /16-17 let/
60 m
8,3 1 Lucie Křižková 15.11.98 – 23.05. – Brno
8,7 4 Lucie Hanáková 97 – 10.01. – Brno
8,8 5 Denisa Machová 01.11.98 – 10.01. – Brno
100 m
13,84 +0,2 7 B Klára Čáslavová 27.02.98 – 31.05. – Třinec
14,52 +0,2 6 C Denisa Machová 01.11.98 – 17.05. – Břeclav
200 m
30,21 -0,5 5 Denisa Machová 01.11.98 – 17.09. – Brno
800 m
2:43,1 2 Lucie Křižková 15.11.98 – 23.05. – Brno
1 500 m
5:37,30 10 Lucie Křižková 15.11.98 – 31.05. – Třinec
Dálka
478 +1,8 2 Denisa Machová 01.11.98 – 29.04. – Trnava
Výška
145 1 Lucie Křižková 15.11.98 – 23.05. – Brno
124 10 Eliška Nešporová 21.11.98 – 14.05. – Brno
Koule 3 kg
8,55 4 Eliška Nešporová 21.11.98 – 14.05. – Brno
Disk 1 kg
18,18 3 Klára Kašparová 23.05.98 – 15.10. – Brno
Oštěp 600 g
24,10 2 Klára Kašparová 23.05.98 – 15.10. – Brno
21,68 3 Monika Zemanová 18.12.98 – 15.10. – Brno
Kriketový míček
35,10 7 Lucie Křižková 15.11.98 – 23.05. – Brno
Čtyřboj /60 m-800m-kriket-výška/
2 158 Lucie Křižková 15.11.98 – 23.05. – Brno
/8,3-2:43,1-35,10-145/
ŽÁKYNĚ /do 15 let/ (včetně žákyň atletických tříd ZŠ Svážná, Kamínky a Tuháčkova)
50 m
8,4 č Tereza Všianská 24.01.03 – 21.06. – Slavkov
11,1 č Eliška Šotlíková 07 – 21.06. – Slavkov
60 m
8,23 +1,2 T Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 01.05. – Přerov
8,38 4 C Kateřina Benešová 03.01.00 – 13.12. – Praha
/8,32 +3,0 10 B – 09.09. – Brno/
8,62 +1,5 1 A Lenka Matulová 23.02.02 – 17.09. – Vyškov
8,73 1 D Adéla Koláčková 11.07.01 – 19.12. – Olomouc
8,5 1 Veronika Štůsková 08.05.01 – 10.01. – Brno
8,77 10 Marie Slaná 25.04.99 – 11.05. – Břeclav
8,77 +1,0 1 E Barbara Hudečková 28.07.03 – 17.09. – Vyškov
8,82 5 Sára Lahodová 19.01.99 – 14.05. – Brno
8,90 3 C Alena Matějáková 03.10.99 – 14.09. – Šumperk
8,94 2 G Viktorie Kalovská 04.08.02 – 15.05. – Brno
8,97 Karolína Ročková 26.11.99 – 25.01. – Bratislava
9,00 17 Kristýna Janáková 21.02.99 – 11.05. – Břeclav
8,8 1 B Eliška Freibergerová 23.07.99 – 24.09. – Brno
9,05 +15 4 A Marie Pilná 31.01.01 – 17.09. – Vyškov
8,9 5 Lenka Marčíková 26.10.99 – 10.01. – Brno
1 A Helena Vacková 19.07.02 – 05.06. – Blansko
9,22 2 D Alžběta Mokrenová 01 – 07.09. – Frýdek-Místek
9,0 ms Monica Hladíková 05.10.01 – 05.06. – Blansko
9,29 15 Zuzana Burešová 02.04.00 – 14.05. – Brno
9,32 2 E Marie Doležalová 27.11.01 – 26.04. – Brno
9,1 8 C Anna Slaná 17.12.01 – 05.06. – Blansko
9,36 +1,5 3 D Zuzana Zádrapová 12.06.03 – 09.09. – Brno
9,38 3 E Michaela Blažková 20.05.02 – 15.05. – Brno
9,2 1 Eliška Konečná 07.08.05 – 24.05. – Brno
3 A Zuzana Pazourková 17.03.03 – 05.06. – Blansko
č Barbora Alexová 26.07.04 – 03.10. – Brno
9,46 16 Kristýna Petrová 00 – 14.05. – Brno
9,46 3 C Vendula Sedláková 15.11.01 – 19.12. – Olomouc
9,3 5 Linda Reichertová 01.09.02 – 10.01. – Brno
9,61 +1,3 17 Andrea Dobrovolná 09.11.01 – 17.09. – Vyškov
9,67 5 D Barbora Prochová 11.09.01 – 26.04. – Brno
9,67 5 A Karolína Petrová 02 – 04.09. – Brno
9,70 +1,4 2 J Veronika Ročková 22.06.04 – 09.09. – Brno
9,5 9 Petra Dolinková 30.08.99 – 10.01. – Brno
6 B Eva Fojtíková 21.03.02 – 05.06. – Blansko
č Radka Kučerová 24.02.04 – 03.10. – Brno
9,81 +0,2 4 CH Barbora Názlerová 31.08.02 – 09.09. – Brno
9,82 +0,1 6 H Michaela Skoumalová 16.02.03 – 09.09. – Brno
9,6 3 C Tereza Všianská 24.01.03 – 24.09. – Brno
9,85 2 A Alexandra Kučerovská 04 – 26.04. – Brno
9,89 2 F Martina Hanáková 15.10.04 – 26.04. – Brno
9,94 6 B Lucie Bílovská 24.06.00 – 26.04. – Brno
9,7 Lucie Štůsková 17.11.03 – 27.09. – Tišnov
9,96 5 B Rebeka Jedounková 01.07.03 – 15.05. – Brno
9,98 4 C Erika Mašková 28.04.01 – 26.04. – Brno
9,8 4 Leona Wachtlová 04 – 24.05. – Brno
Sofie Mjartanová 02 – ¬03.10. – Brno
9,9 15 Denisa Placarová 15.01.02 – 10.01. – Brno
1 A Anita Gorani 18.10.04 – 18.08. – Brno
Eliška Andrýsková 19.08.02 – 27.09. – Tišnov
10,15 3 C Michaela Holá 10.12.01 – 15.05. – Brno
10,0 10 Cleir Troch 09.06.00 – 10.01. – Brno
10,37 1 D Tereza Průšová 09.10.05 – 26.04. – Brno
10,39 +1,0 8 I Anna Blažková 03 – 09.09. – Brno
10,2 2 Zuzana Trkanová 05 – 24.05. – Brno
10,3 2 Adéla Sigmundová 05 – 17.01. – Brno
11 Veronika Vindišová 02 – 27.04. – Blansko
Julie Kuncová 04.08.06 – 27.09. – Tišnov
č Tereza Janoušková 05 – 03.10. – Brno
10,4 4 Tereza Myšková 05 – 24.05. – Brno
6 Anna Peloušková 30.06.03 – 24.05. – Brno
10,70 ms Anna Ryšavá 20.09.02 – 15.05. – Brno
10,70 +1,1 4 M Hana Špalková 13.10.04 – 09.09. – Brno
10,5 19 Adéla Holubová 01 – 10.01. – Brno
12 Nella Dospíšilová 04 – 17.01. – Brno
4 A Alžběta Slaná 14.10.04 – 24.09. – Brno
Beáta Hradecká 12.09.06 – 27.09. – Tišnov
10,6 č Kateřina Svobodová 04 – 03.10. – Brno
č Lucie Hudečková 30.04.06 – 03.10. – Brno
č Agáta Andělová 20.07.06 – 03.10. – Brno
10,89 5 F Markéta Nečasová 04 – 15.05. – Brno
10,93 2 C Lucie Havelková 13.04.07 – 26.04. – Brno
10,7 5 Anežka Matějíčková 08.06.05 – 17.01. – Brno
10,8 1 Pavlína Dobešová 23.02.07 – 17.01. – Brno
19 Adriana Miškovičová 07.06.04 – 17.01. – Brno
11,10 4 E Lucie Weidenhőferová 10.11.04 – 26.04. – Brno
10,9 7 Klára Mazálková 25.03.05 – 17.01. – Brno
9 Lea Bělohoubková 27.07.05 – 17.01. – Brno
č Tereza Nováčková 04 – 03.10. – Brno
č Šarlotte Špačková 06 – 03.10. – Brno
11,0 6 Anežka Lorencová 05 – 24.05. – Brno
11,24 3 C Pavlína Dobešová 23.02.07 – 26.04. – Brno
11,2 13 Šárka Čížková 05 – 17.01. – Brno
11,3 14 Alžběta Obrdlíková 05 – 17.01. – Brno
11,4 17 Anna Žižková 25.03.06 – 17.01. – Brno
11,5 3 Alexandra Kejdová 07 – 24.05. – Brno
8 Adéla Kopečná 05 – 24.05. – Brno
11,8 4 Natálie Koláčková 07 – 24.05. – Brno
č Libuše Mazálková 06 – 03.10. – Brno
12,21 3 A Žaneta Zádrapová 24.11.07 – 26.04. – Brno
12,0 19 Eva Demlová 05 – 17.01. – Brno
9 Kristýna Jechová 06 – 24.05. – Brno
12,1 20 Terezie Hartlová 06 – 17.01. – Brno
12,3 22 Natálie Kožená 05 – 17.01. – Brno
12,72 5 Amálie Racková 06 – 26.04. – Brno
12,6 24 Nikol Dospíšilová 06 – 17.01. – Brno
12,8 25 Kateřina Buchtová 06 – 17.01. – Brno
12,8 Petra Dobešová 08 – 27.09. – Tišnov
13,61 6 E Nikola Vuová 06 – 26.04. – Brno
13,4 27 Klára Souralová 05 – 17.01. – Brno
11 Aneta Judexová 06 – 24.05. – Brno
13,6 15 Pavlína Ševčíková 08 – 24.05. – Brno
18,1 8 Denisa Topinková 19.03.10 – 17.01. – Brno
20,5 Veroninka Dobešová 11 – 27.09. – Tišnov
100 m
13,15 -0,4 T Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 01.05. – Přerov
14,0 1 B Viktorie Kalovská 04.08.02 – 11.08. – Brno
1 C Adéla Koláčková 11.07.01 – 11.08. – Brno
14,4 4 D Lenka Marčíková 26.10.99 – 11.08. – Brno
15,4 4 C Vendula Sedláková 15.11.01 – 11.08. – Brno
15,6 4 Kristýna Petrová 00 – 27.04. – Blansko
18,1 1 A Pavlína Dobešová 23.02.07 – 11.08. – Brno
21,8 3 A Petra Dobešová 08 – 11.08. – Brno
150 m
19,93 -0,3 1 A Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 14.09. – Šumperk
20,16 2 F Kateřina Benešová 03.01.00 – 13.12. – Praha
20,67 1 B Adéla Koláčková 11.07.01 – 17.09. – Vyškov
20,96 1 A Veronika Štůsková 08.05.01 – 17.09. – Vyškov
21,24 1 F Lenka Matulová 23.02.02 – 15.05. – Brno
21,50 11 Marie Slaná 25.04.99 – 11.05. – Břeclav
21,72 4 D Lenka Matulová 23.02.02 – 11.05. – Břeclav
21,73 14 Karolína Ročková 26.11.99 – 11.05. – Břeclav
22,01 1 A Eliška Freibergerová 23.07.99 – 26.04. – Brno
22,65 3 A Vendula Sedláková 15.11.01 – 17.09. – Vyškov
22,72 +1,8 5 E Marie Doležalová 27.11.01 – 09.09. – Brno
22,87 2 C Barbora Prochová 11.09.01 – 15.05. – Brno
22,91 3 E Anna Slaná 17.12.01 – 17.09. – Vyškov
22,93 1 B Zuzana Burešová 02.04.00 – 26.04. – Brno
22,93 1 D Marie Pilná 31.01.01 – 15.05. – Brno
/22,32 +2,1 4 I – 09.09. – Brno/
23,15 3 D Helena Vacková 19.07.02 – 15.05. – Brno
23,27 2 D Aneta Pištěková 18.06.00 – 24.05. – Břeclav
23,39 2 H Michaela Blažková 20.05.02 – 15.05. – Brno
23,57 1 E Zuzana Zádrapová 12.06.03 – 26.04. – Brno
23,89 25 Kristýna Havelková 26.06.00 – 11.05. – Břeclav
24,59 4 F Monica Hladíková 05.10.01 – 07.09. – Frýdek-Místek
/23,84 +2,1 7 I – 09.09. – Brno/
24,64 5 D Barbora Názlerová 31.08.02 – 07.09. – Frýdek-Místek
24,67 1 I Martina Hanáková 15.10.04 – 26.04. – Brno
24,7 2 CH Natálie Chlubná 20.08.01 – 06.05. – Brno
24,9 2 K Linda Reichertová 01.09.02 – 06.05. – Brno
25,0 1 A Anita Gorani 18.10.04 – 18.08. – Brno
25,26 5 E Petra Dolinková 30.08.99 – 04.05. – Vyškov
25,50 4 H Veronika Ročková 22.06.04 – 15.05. – Brno
25,5 4 H Anna Blažková 03 – 06.05. – Brno
25,78 2 I Lucie Štůsková 17.11.03 – 26.04. – Brno
25,9 ms Eliška Konečná 07.08.05 – 06.05. – Brno
26,72 1 G Tereza Průšová 09.10.05 – 26.04. – Brno
26,5 3 B Lucie Hudečková 30.04.06 – 28.07. – Brno
27,09 ms Anna Ryšavá 20.09.02 – 15.05. – Brno
27,1 ms Klára Porhajmová 11.12.03 – 06.05. – Brno
27,27 4 D Denisa Placarová 15.01.02 – 10.01. – Brno
27,98 3 A Lucie Weidenhőferová 10.11.04 – 26.04. – Brno
28,18 4 C Markéta Nečasová 04 – 15.05. – Brno
28,0 3 A Pavlína Dobešová 23.02.07 – 28.07. – Brno
30,7 3 A Lucie Havelková 13.04.07 – 18.08. – Brno
31,48 3 C Žaneta Zádrapová 24.11.07 – 26.04. – Brno
33,1 4 A Petra Dobešová 08 – 28.07. – Brno
33,54 2 E Amálie Racková 06 – 26.04. – Brno
35,33 4 C Nikola Vuová 06 – 26.04. – Brno
200 m
27,22 -1,4 T Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 01.05. – Přerov
29,1 1 Veronika Štůsková 08.05.01 – 27.04. – Blansko
29,9 1 A Barbara Hudečková 28.07.03 – 21.07. – Brno
31,1 2 A Lenka Marčíková 26.10.99 – 21.07. – Brno
31,2 3 A Kristýna Havelková 26.06.00 – 21.07. – Brno
32,9 8-9 Zuzana Burešová 02.04.00 – 27.04. – Blansko
37,8 2 B Lucie Hudečková 30.04.06 – 21.07. – Brno
40,5 Pavlína Dobešová 23.02.07 – 27.09. – Tišnov
41,8 3 B Lucie Havelková 13.04.07 – 21.07. – Brno
45,5 2 Žaneta Zádrapová 24.11.07 – 17.01. – Brno
48,6 Petra Dobešová 08 – 27.09. – Tišnov
54,5 7 Barbora Topinková 29.09.07 – 17.01. – Brno
1:10,1 9 Denisa Topinková 19.03.10 – 17.01. – Brno
1:29,2 Veroninka Dobešová 11 – 27.09. – Tišnov
300 m
42,56 1 B Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 10.09. – Brno
43,43 1 C Kateřina Benešová 03.01.00 – 10.09. – Brno
45,28 5 A Karolína Ročková 26.11.99 – 22.06. – Opava
45,34 1 B Veronika Štůsková 08.05.01 – 22.06. – Olomouc
45,46 5 A Eliška Freibergerová 23.07.99 – 11.05. – Břeclav
45,58 1 B Adéla Koláčková 11.07.01 – 07.09. – Frýdek-Místek
46,11 2 C Marie Slaná 25.04.99 – 22.06. – Opava
46,36 1 A Barbara Hudečková 28.07.03 – 17.09. – Vyškov
48,38 1 C Viktorie Kalovská 04.08.02 – 11.05. – Břeclav
49,13 2 B Lenka Matulová 23.02.02 – 11.05. – Břeclav
49,19 2 D Marie Pilná 31.01.01 – 05.06. – Blansko
49,33 3 E Kristýna Havelková 26.06.00 – 14.09. – Šumperk
50,5 3 C Kristýna Heřmánková 13.05.99 – 04.08. – Brno
50,72 1 E Alžběta Mokrenová 01 – 04.09. – Brno
50,80 1 A Barbora Názlerová 31.08.02 – 05.06. – Blansko
51,30 4 B Monika Skoumalová 10.03.00 – 11.05. – Břeclav
51,43 2 D Barbora Prochová 11.09.01 – 07.09. – Frýdek-Místek
51,82 4 C Zuzana Zádrapová 12.06.03 – 11.05. – Břeclav
52,04 5 C Aneta Pištěková 18.06.00 – 10.09. – Brno
53,08 3 D Michaela Blažková 20.05.02 – 05.06. – Blansko
53,10 2 G Marie Doležalová 27.11.01 – 04.09. – Brno
53,5 2 D Lenka Marčíková 26.10.99 – 04.08. – Brno
53,89 5 C Michaela Skoumalová 16.02.03 – 11.05. – Břeclav
54,21 3 A Monica Hladiková 03 – 05.06. – Blansko
56,1 3 B Tereza Všianská 24.01.03 – 04.08. – Brno
57,49 4 A Radka Kučerová 24.02.04 – 05.06. – Blansko
59,00 5 A Anna Blažková 03 – 05.06. – Blansko
59,21 6 A Denisa Placarová 15.01.02 – 05.06. – Blansko
1:00,65 3 E Martina Hanáková 15.10.04 – 04.09. – Brno
1:01,7 1 A Lucie Hudečková 30.04.06 – 04.08. – Brno
1:29,7 č Eliška Šotlíková 07 – 21.06. – Slavkov
400 m
1:03,3 1 B Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 28.07. – Brno – klubovní rekord
1:06,4 2 B Adéla Koláčková 11.07.01 – 28.07. – Brno
1:07,1 3 B Barbara Hudečková 28.07.03 – 28.07. – Brno
1:15,2 1 Zuzana Zádrapová 12.06.03 – 24.05. – Brno
1:23,2 ms Leona Wachtlová 04 – 24.05. – Brno
1:24,4 3 Kateřina Svobodová 04 – 24.05. – Brno
1:26,2 1 A Lucie Hudečková 30.04.06 – 28.07. – Brno
1:29,7 Beáta Hradecká 12.09.06 – 27.09. – Tišnov
1:33,4 2 Anežka Matějíčková 08.06.05 – 24.05. – Brno
1:34,9 Agáta Andělová 20.07.06 – 27.09. – Tišnov
1:36,0 6 Šárka Čížková 05 – 17.01. – Brno
1:36,6 3 Anežka Lorencová 05 – 24.05. – Brno
1:37,0 7 Klára Mazálková 25.03.05 – 17.01. – Brno
1:38,6 Julie Kuncová 04.08.06 – 27.09. – Tišnov
1:40,0 11 Alžběta Obrdlíková 05 – 17.01. – Brno
1:41,0 12 Lea Bělohoubková 27.07.05 – 17.01. – Brno
1:42,0 13 Anna Žižková 25.03.06 – 17.01. – Brno
1:42,2 2 A Pavlína Dobešová 23.02.07 – 28.07. – Brno
1:44,2 4 Šárka Jaitnerová 04 – 24.05. – Brno
1:45,0 14 Libuše Mazálková 06 – 17.01. – Brno
1:47,2 Amálie Racková 06 – 27.09. – Tišnov
1:49,0 15 Klára Souralová 05 – 17.01. – Brno
1:50,0 16 Nikol Dospíšilová 06 – 17.01. – Brno
1:53,0 18 Natálie Kožená 05 – 17.01. – Brno
1:54,0 3 A Petra Dobešová 08 – 28.07. – Brno
1:56,0 20 Eva Demlová 05 – 17.01. – Brno
500 m
1:26,76 Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 25.01. – Bratislava-klubovní rekord
1:31,57 Karolína Ročková 26.11.99 – 25.01. – Bratislava
1:35,9 č Barbara Hudečková 28.07.03 – 03.10. – Brno
1:46,5 č Lucie Štůsková 17.11.03 – 03.10. – Brno
1:50,7 č Tereza Všianská 24.01.03 – 03.10. – Brno
1:51,6 č Kateřina Svobodová 04 – 03.10. – Brno
1:54,0 č Lucie Hudečková 30.04.06 – 03.10. – Brno
1:54,3 č Barbora Alexová 26.07.04 – 03.10. – Brno
1:56,9 č Leona Wachtlová 04 – 03.10. – Brno
1:57,2 č Tereza Janoušková 05 – 03.10. – Brno
1:58,1 č Radka Kučerová 24.02.04 – 03.10. – Brno
1:59,1 č Beáta Hradecká 12.09.06 – 03.10. – Brno
2:01,6 č Zuzana Trkanová 05 – 03.10. – Brno
2:05,3 č Lea Bělohoubková 27.07.05 – 03.10. – Brno
2:06,3 č Klára Mazálková 25.03.05 – 03.10. – Brno
2:07,3 č Anežka Matějíčková 08.06.05 – 03.10. – Brno
2:07,4 č Libuše Mazálková 06 – 03.10. – Brno
2:07,7 č Pavlína Dobešová 23.02.07 – 03.10. – Brno
2:10,6 č Agáta Andělová 20.07.06 – 03.10. – Brno
2:12,3 č Julie Kuncová 04.08.06 – 03.10. – Brno
2:19,3 č Anna Peloušková 30.06.03 – 03.10. – Brno
2:23,7 č Petra Dobešová 08 – 03.10. – Brno
2:26,7 č Tereza Nováčková 04 – 03.10. – Brno
2:32,3 č Šarlotte Špačková 06 – 03.10. – Brno
600 m
1:42,7 1 Eliška Freibergerová 23.07.99 – 24.09. – Brno-klubovní rekord
1:46,95 4 Adéla Koláčková 11.07.01 – 22.06. – Olomouc
1:48,4 3 Karolína Ročková 26.11.99 – 24.09. – Brno
1:52,56 1 D Zuzana Zádrapová 12.06.03 – 10.09. – Brno
1:53,7 5 Vendula Sedláková 15.11.01 – 24.09. – Brno
1:57,66 1 Veronika Štůsková 08.05.01 – 14.05. – Brno
2:01,4 2 Barbara Hudečková 28.07.03 – 21.07. – Brno
2:05,0 3 Kristýna Havelková 26.06.00 – 21.07. – Brno
2:08,5 Kristýna Petrová 00 – 27.09. – Tišnov
2:08,6 Lucie Štůsková 17.11.03 – 27.09. – Tišnov
2:11,25 4 E Tereza Všianská 24.01.03 – 10.09. – Brno
2:13,9 Karolína Petrová 02 – 27.09. – Tišnov
2:16,23 6 E Hana Špalková 13.10.04 – 10.09. – Brno
2:16,5 Radka Kučerová 24.02.04 – 27.09. – Tišnov
2:16,59 9 Eliška Andrýsková 19.08.02 – 14.05. – Brno
2:17,79 7 E Veronika Ročková 22.06.04 – 10.09. – Brno
2:19,7 6 Anna Slaná 17.12.01 – 10.01. – Brno
2:20,3 7 Linda Reichertová 01.09.02 – 10.01. – Brno
2:24,1 8 Barbora Názlerová 31.08.02 – 10.01. – Brno
2:27,0 7 Anita Gorani 18.10.04 – 17.01. – Brno
2:28,1 8 Alžběta Slaná 14.10.04 – 24.09. – Brno
2:33,0 10 Kateřina Svobodová 04 – 17.01. – Brno
2:34,6 11 Denisa Placarová 15.01.02 – 10.01. – Brno
2:37,0 11 Adriana Miškovičová 07.06.04 – 17.01. – Brno
2:40,1 6 Lenka Marčíková 26.10.99 – 21.07. – Brno
800 m
2:23,78 1 C Eliška Freibergerová 23.07.99 – 20.09. – Plzeň
2:27,91 1 A Adéla Koláčková 11.07.01 – 10.09. – Brno
2:32,15 2 Karolína Ročková 26.11.99 – 24.05. – Břeclav
2:35,81 4 Barbara Hudečková 28.07.03 – 11.05. – Břeclav
2:39,33 4 Kristýna Havelková 26.06.00 – 26.04. – Brno
2:39,5 č Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 03.10. – Brno
2:40,36 3 B Vendula Sedláková 15.11.01 – 10.09. – Brno
2:40,52 7 Viktorie Kalovská 04.08.02 – 09.09. – Brno
2:42,6 2 Zuzana Zádrapová 12.06.03 – 05.06. – Blansko
2:47,3 5 Anna Slaná 17.12.01 – 05.06. – Blansko
2:51,68 5 Šárka Krátká 12.06.99 – 14.05. – Brno
2:57,3 11 Helena Vacková 19.07.02 – 06.05. – Brno
2:58,4 13 Barbora Prochová 11.09.01 – 06.05. – Brno
2:59,0 3 Karolína Petrová 02 – 27.04. – Blansko
3:01,1 17 Natálie Chlubná 20.08.01 – 06.05. – Brno
3:03,8 9 Eliška Andrýsková 19.08.02 – 05.06. – Blansko
3:02,4 11 Lucie Štůsková 17.11.03 – 05.06. – Blansko
3:03,6 13 Hana Špalková 13.10.04 – 05.06. – Blansko
3:04,12 10 B Tereza Všianská 24.01.03 – 07.09. – Frýdek-Místek
3:05,0 15 Anna Ryšavá 20.09.02 – 05.06. – Blansko
3:05,5 20 Linda Reichertová 01.09.02 – 06.05. – Brno
3:08,8 1 Aneta Pištěková 18.06.00 – 10.01. – Brno
3:10,20 P Monika Skoumalová 10.03.00 – 25.01. – Olomouc
3:10,3 ms Petra Dolinková 30.08.99 – 23.05. – Brno
3:10,4 22 Anita Gorani 18.10.04 – 06.05. – Brno
3:13,2 2 Cleir Troch 09.06.00 – 10.01. – Brno
3:18,0 4 Veronika Vindišová 02 – 27.04. – Blansko
3:20,1 25 Veronika Ročková 22.06.04 – 06.05. – Brno
3:23,45 1 Beáta Hradecká 12.09.06 – 26.04. – Brno
3:24,2 27 Klára Porhajmová 11.12.03 – 06.05. – Brno
3:31,3 Sofie Mjartanová 02 – ¬03.10. – Brno
3:31,9 4 Miriam Zelníčková 99 – 10.01. – Brno
3:32,6 č Lenka Marčíková 26.10.99 – 03.10. – Brno
3:36,02 6 Julie Kuncová 04.08.06 – 26.04. – Brno
3:38,2 č Kristýna Petrová 00 – 03.10. – Brno
3:38,92 7 Žaneta Zádrapová 24.11.07 – 26.04. – Brno
3:39,23 9 B Kateřina Poláčková 17.11.02 – 15.05. – Brno
1 000 m
3:31,2 1 Adéla Koláčková 11.07.01 – 11.08. – Brno
3:32,6 2 Viktorie Kalovská 04.08.02 – 11.08. – Brno
3:42,8 3 Vendula Sedláková 15.11.01 – 11.08. – Brno
4:05,0 4 Tereza Všianská 24.01.03 – 11.08. – Brno
1 500 m
5:10,80 6 A Eliška Freibergerová 23.07.99 – 09.09. – Brno
5:20,61 4 Karolína Ročková 26.11.99 – 14.09. – Šumperk
5:25,68 5 Kristýna Havelková 26.06.00 – 14.09. – Šumperk
2 000 m
8:30,0 2 Kristýna Havelková 26.06.00 – 21.07. – Brno
60 m překážek
11,01 Kristýna Heřmánková 13.05.99 – 25.01. – Bratislava-klubovní rekord
12,04 3 B Lenka Marčíková 26.10.99 – 01.02. – Bratislava
12,69 P Monika Skoumalová 10.03.00 – 25.01. – Olomouc
60 m překážek
10,56 4 E Marie Doležalová 27.11.01 – 13.12. – Praha-klubovní rekord
11,9 4 Viktorie Kalovská 04.08.02 – 22.05. – Brno
12,19 3 Michaela Skoumalová 16.02.03 – 11.05. – Břeclav
14,4 4 B Barbora Prochová 11.09.01 – 06.05. – Brno
100 m překážek
19,24 8 Kristýna Heřmánková 13.05.99 – 11.05. – Břeclav
/18,45 +2,3 3 C – 09.09. – Brno/
21,96 +0,0 6 C Lenka Marčíková 26.10.99 – 14.09. – Šumperk
/21,61 +2,3 7 C – 09.09. – Brno/
200 m překážek
34,51 1 D Kristýna Heřmánková 13.05.99 – 22.06. – Opava
39,62 6 B Lenka Marčíková 26.10.99 – 22.06. – Opava
44,03 3 C Kristýna Havelková 26.06.00 – 24.05. – Břeclav
Dálka
494 č Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 03.10. – Brno
485 8 Kristýna Heřmánková 13.05.99 – 09.09. – Brno
446 3 Veronika Štůsková 08.05.01 – 12.11. – Brno
442 2 Eliška Freibergerová 23.07.99 – 26.04. – Brno
441 2 C Adéla Koláčková 11.07.01 – 09.09. – Brno
428 č Barbara Hudečková 28.07.03 – 03.10. – Brno
422 9 Alena Matějáková 03.10.99 – 11.05. – Břeclav
4 Zuzana Burešová 02.04.00 – 14.05. – Brno
421 10 C Marie Doležalová 27.11.01 – 09.09. – Brno
414 18 Karolína Ročková 26.11.99 – 13.12. – Praha
410 3 Kateřina Benešová 03.01.00 – 10.01. – Brno
405 3 Lenka Marčíková 26.10.99 – 21.07. – Brno
400 7 Zuzana Benešová 00 – 26.04. – Brno
397 4 Alžběta Mokrenová 01 – 04.09. – Brno
393 11 A Lenka Matulová 23.02.02 – 09.09. – Brno
390 6 Marie Slaná 25.04.99 – 10.01. – Brno
408 +1,7 10 Aneta Pištěková 18.06.00 – 04.05. – Vyškov
/410 +2,4 – 04.05. – Vyškov/
408 3 D Marie Pilná 31.01.01 – 09.09. – Brno
385 1 Viktorie Kalovská 04.08.02 – 24.05. – Brno
č Tereza Všianská 24.01.03 – 03.10. – Brno
380 13 D Barbora Prochová 11.09.01 – 09.09. – Brno
378 Kristýna Petrová 00 – 27.09. – Tišnov
377 9 Sára Lahodová 19.01.99 – 10.01. – Brno
č Radka Kučerová 24.02.04 – 03.10. – Brno
376 3 Linda Reichertová 01.09.02 – 10.01. – Brno
372 č Barbora Alexová 26.07.04 – 03.10. – Brno
369 Karolína Petrová 02 – 27.09. – Tišnov
370 2 Zuzana Zádrapová 12.06.03 – 24.05. – Brno
366 10 Martina Hanáková 15.10.04 – 26.04. – Brno
365 11 Veronika Ročková 22.06.04 – 26.04. – Brno
360 Denisa Placarová 15.01.02 – 27.09. – Tišnov
359 19 Michaela Holá 10.12.01 – 15.05. – Brno
357 11 Petra Dolinková 30.08.99 – 10.01. – Brno
356 3 Leona Wachtlová 04 – 24.05. – Brno
353 3 Natálie Helsnerová 15.07.99 – 24.05. – Brno
352 10 D Vendula Sedláková 15.11.01 – 09.09. – Brno
351 9 Anita Gorani 18.10.04 – 18.08. – Brno
348 22 Andrea Dobrovolná 09.11.01 – 15.05. – Brno
347 24 Helena Vacková 19.07.02 – 15.05. – Brno
1 Tereza Janoušková 05 – 24.05. – Brno
343 9 Michaela Skoumalová 16.02.03 – 09.09. – Brno
341 2 Eliška Konečná 07.08.05 – 24.05. – Brno
337 3 Zuzana Trkanová 05 – 24.05. – Brno
335 Anna Slaná 17.12.01 – 10.01. – Brno
331 9 Kristýna Janáková 21.02.99 – 26.04. – Brno
329 č Lucie Štůsková 17.11.03 – 03.10. – Brno
328 31 Erika Mašková 28.04.01 – 15.05. – Brno
322 P Monika Skoumalová 10.03.00 – 25.01. – Olomouc
25 B Barbora Názlerová 31.08.02 – 09.09. – Brno
Eliška Andrýsková 19.08.02 – 27.09. – Tišnov
317 34 Rebeka Jedounková 01.07.03 – 15.05. – Brno
316 6 Tereza Průšová 09.10.05 – 26.04. – Brno
6 Lucie Hudečková 30.04.06 – 21.07. – Brno
314 č Kateřina Svobodová 04 – 03.10. – Brno
312 č Julie Kuncová 04.08.06 – 03.10. – Brno
310 4 Tereza Myšková 05 – 24.05. – Brno
7 Anna Peloušková 30.06.03 – 24.05. – Brno
č Tereza Nováčková 04 – 03.10. – Brno
č Sofie Mjartanová 02 – ¬03.10. – Brno
307 36 Hana Špalková 13.10.04 – 15.05. – Brno
304 12 Adéla Holubová 01 – 10.01. – Brno
302 1 Pavlína Dobešová 23.02.07 – 18.08. – Brno
298 13 Eliška Anrýsková 02 – 10.01. – Brno
295 8 Monica Hladíková 05.10.01 – 24.09. – Brno
294 34 Lucie Weidenhőferová 10.11.04 – 26.04. – Brno
293 10 Šárka Jaitnerová 04 – 24.05. – Brno
292 3 Daniela Holíková 02 – 24.05. – Brno
2 Lucie Havelková 13.04.07 – 18.08. – Brno
291 35 Alexandra Kučerovská 04 – 26.04. – Brno
č Klára Mazálková 25.03.05 – 03.10. – Brno
289 5 Anežka Lorencová 05 – 24.05. – Brno
286 6 Adéla Kopečná 05 – 24.05. – Brno
283 15 Barbora Názlerová 31.08.02 – 10.01. – Brno
281 č Beáta Hradecká 12.09.06 – 03.10. – Brno
279 Agáta Andělová 20.07.06 – 27.09. – Tišnov
267 15 Alžběta Slaná 14.10.04 – 17.01. – Brno
č Anežka Matějíčková 08.06.05 – 03.10. – Brno
265 40 Hana Špalková 13.10.04 – 26.04. – Brno
264 12 Lea Bělohoubková 27.07.05 – 17.01. – Brno
263 č Šarlotte Špačková 06 – 03.10. – Brno
261 2 Alexandra Kejdová 07 – 24.05. – Brno
260 17 Nella Dospíšilová 04 – 17.01. – Brno
258 23 Anna Žižková 25.03.06 – 26.04. – Brno
252 26 Zuzana Pazourková 17.03.03 – 09.09. – Brno
250 7 Kristýna Jechová 06 – 24.05. – Brno
245 15 Eva Demlová 05 – 17.01. – Brno
244 29 Amálie Racková 06 – 26.04. – Brno
241 27 Anna Blažková 03 – 09.09. – Brno
240 16 Šárka Čížková 05 – 17.01. – Brno
236 17 Alžběta Obrdlíková 05 – 17.01. – Brno
č Libuše Mazálková 06 – 03.10. – Brno
235 3 Petra Dobešová 08 – 18.08. – Brno
227 31 Žaneta Zádrapová 24.11.07 – 26.04. – Brno
224 33 Nikola Vuová 06 – 26.04. – Brno
9 Aneta Judexová 06 – 24.05. – Brno
222 20 Nikol Dospíšilová 06 – 17.01. – Brno
22 Klára Souralová 05 – 17.01. – Brno
221 22 Adriana Miškovičová 07.06.04 – 17.01. – Brno
220 7 Natálie Koláčková 07 – 24.05. – Brno
212 č Eliška Šotlíková 07 – 21.06. – Slavkov
204 25 Natálie Kožená 05 – 17.01. – Brno
148 20 Pavlína Ševčíková 08 – 24.05. – Brno
78 Veroninka Dobešová 11 – 27.09. – Tišnov
Výška
140 6 Erika Mašková 28.04.01 – 05.06. – Blansko
135 4 Veronika Štůsková 08.05.01 – 12.11. – Brno
132 15 Petra Dolinková 30.08.99 – 14.09. – Šumperk
130 7 Marie Doležalová 27.11.01 – 06.05. – Brno
9 Alena Matějáková 03.10.99 – 24.05. – Břeclav
7 Zuzana Burešová 02.04.00 – 12.11. – Brno
125 9 Andrea Dobrovolná 09.11.01 – 06.05. – Brno
8 Kristýna Petrová 02 – 12.11. – Brno
120 12 Eva Fojtíková 21.03.02 – 05.06. – Blansko
115 4 Denisa Placarová 15.01.02 – 26.04. – Brno
20 Viktorie Kalovská 04.08.02 – 05.06. – Blansko
4 Barbara Hudečková 28.07.03 – 28.07. – Brno
13 Karolína Petrová 02 – 12.11. – Brno
110 1 Tereza Myšková 05 – 24.05. – Brno
2 Tereza Nováčková 04 – 24.05. – Brno
1 Natálie Helsnerová 15.07.99 – 24.05. – Brno
14 Lucie Štůsková 17.11.03 – 12.11. – Brno
15 Anita Gorani 18.10.04 – 12.11. – Brno
100 2 Daniela Holíková 02 – 24.05. – Brno
95 2 Anežka Matějíčková 08.06.05 – 24.05. – Brno
85 1 Beáta Hradecká 12.09.06 – 26.04. – Brno
3 Adéla Kopečná 05 – 24.05. – Brno
4 Šárka Jaitnerová 04 – 24.05. – Brno
Koule 2 kg
11,84 1 Marie Doležalová 27.11.01 – 07.09. – Frýdek-Místek-klubovní rekord
8,72 1 Adéla Koláčková 11.07.01 – 04.08. – Brno
8,45 7 Kristýna Petrová 00 – 04.09. – Blansko
8,37 8 Eliška Andrýsková 19.08.02 – 04.09. – Brno
8,11 1 Veronika Štůsková 08.05.01 – 27.04. – Blansko
7,48 2 Barbara Hudečková 28.07.03 – 04.08. – Brno
7,31 2 Veronika Vindišová 02 – 27.04. – Blansko
6,92 3 Viktorie Kalovská 04.08.02 – 04.08. – Brno
6,88 12 Erika Mašková 28.04.01 – 04.09. – Brno
6,11 4 Tereza Všianská 24.01.03 – 04.08. – Brno
6,08 10 Kristýna Gábová 02 – 26.04. – Brno
5,84 11 Erika Mašková 28.04.01 – 26.04. – Brno
4,83 3 Hana Špalková 13.10.04 – 26.04. – Brno
3,00 1 Anna Žižková 25.03.06 – 26.04. – Brno
Koule 3 kg
9,24 6 Marie Doležalová 27.11.01 – 13.12. – Praha
8,66 12 Kamila Vymazalová 18.11.00 – 22.06. – Opava
8,64 10 Štěpánka Badinová 30.10.99 – 09.09. – Brno
8,52 14 Kristýna Janáková 21.02.99 – 22.06. – Opava
8,37 3 Petra Dolinková 30.08.99 – 06.05. – Brno
8,14 2 Kristýna Heřmánková 13.05.99 – 04.08. – Brno
7,85 11 Aneta Pištěková 18.06.00 – 09.09. – Brno
7,51 3 Lenka Marčíková 26.10.99 – 04.08. – Brno
7,41 č Kristýna Petrová 00 – 03.10. – Brno
7,32 1 Natálie Helsnerová 15.07.99 – 24.05. – Brno
7,38 13 Monika Skoumalová 10.03.00 – 09.09. – Brno
6,80 6 Alena Matějáková 03.10.99 – 26.04. – Brno
6,55 7 Karolína Ročková 26.11.99 – 26.04. – Brno
6,46 Sofie Mjartanová 02 – ¬03.10. – Brno
6,02 19 Nikola Veselá 11.07.00 – 23.05. – Brno
5,96 1 Adéla Koláčková 11.07.01 – 24.05. – Brno
5,95 č Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 03.10. – Brno
5,69 4 Zuzana Burešová 02.04.00 – 27.04. – Blansko
5,57 2 Daniela Holíková 02 – 24.05. – Brno
5,07 3 Viktorie Kalovská 04.08.02 – 24.05. – Brno
Disk 0,75 kg
24,03 1 Kamila Vymazalová 18.11.00 – 22.10. – Brno-klub.rekord
Disk 1 kg
21,06 2 Kamila Vymazalová 18.11.00 – 15.10. – Brno
Oštěp 500 g
27,49 8 Kamila Vymazalová 18.11.00 – 22.06. – Opava-klub.rekord
23,59 2 Marie Doležalová 27.11.01 – 15.10. – Brno
13,95 16 Aneta Pištěková 18.06.00 – 10.09. – Brno
12,88 16 Kristýna Janáková 21.02.99 – 09.09. – Brno
Kladivo 3 kg
21,87 1 Kamila Vymazalová 18.11.00 – 22.10. – Brno
Kriketový míček
57,98 1 Marie Doležalová 27.11.01 – 22.05. – Brno-klub.rekord
46,04 1 Barbara Hudečková 28.07.03 – 10.09. – Brno
37,04 12 Eliška Andrýsková 19.08.02 – 07.05. – Brno
34,47 10 Alžběta Mokrenová 01 – 05.06. – Blansko
33,75 12 Michaela Skoumalová 16.02.03 – 09.09. – Brno
30,30 Kristýna Petrová 00 – 27.09. – Tišnov
29,32 13 Denisa Placarová 15.01.02 – 05.06. – Blansko
29,22 14 Tereza Všianská 24.01.03 – 05.06. – Blansko
28,93 1 Anna Peloušková 30.06.03 – 24.05. – Brno
27,20 Veronika Štůsková 08.05.01 – 27.09. – Tišnov
26,30 5 Viktorie Kalovská 04.08.02 – 27.04. – Brno
24,30 20 Anna Ryšavá 20.09.02 – 06.05. – Brno
23,91 1 Eliška Konečná 07.08.05 – 24.05. – Brno
23,09 22 Vendula Sedláková 15.11.01 – 05.06. – Blansko
22,70 Karolína Petrová 02 – 27.09. – Tišnov
22,60 6 Zuzana Zádrapová 12.06.03 – 27.04. – Brno
22,10 23 Erika Mašková 28.04.01 – 06.05. – Brno
21,73 5 Leona Wachtlová 04 – 24.05. – Brno
20,18 č Barbora Alexová 26.07.04 – 03.10. – Brno
19,85 26 Radka Kučerová 24.02.04 – 05.06. – Blansko
17,87 č Zuzana Trkanová 05 – 03.10. – Brno
16,97 č Tereza Janoušková 05 – 03.10. – Brno
16,95 č Lucie Hudečková 30.04.06 – 03.10. – Brno
16,46 č Lea Bělohoubková 27.07.05 – 03.10. – Brno
16,20 Lucie Štůsková 17.11.03 – 27.09. – Tišnov
15,88 č Tereza Nováčková 04 – 03.10. – Brno
15,80 10 Alžběta Slaná 14.10.04 – 27.04. – Brno
15,59 č Klára Mazálková 25.03.05 – 03.10. – Brno
15,24 č Šarlotte Špačková 06 – 03.10. – Brno
13,50 č Kateřina Svobodová 04 – 03.10. – Brno
13,10 Amálie Racková 06 – 27.09. – Tišnov
13,01 34 Anna Blažková 03 – 06.05. – Brno
12,58 č Julie Kuncová 04.08.06 – 03.10. – Brno
11,53 2 Alexandra Kejdová 07 – 24.05. – Brno
11,47 č Beáta Hradecká 12.09.06 – 03.10. – Brno
11,40 Agáta Andělová 20.07.06 – 27.09. – Tišnov
10,76 č Libuše Mazálková 06 – 03.10. – Brno
10,65 č Pavlína Dobešová 23.02.07 – 03.10. – Brno
9,72 7 Kristýna Jechová 06 – 24.05. – Brno
9,46 5 Žaneta Zádrapová 24.11.07 – 24.05. – Brno
8,56 č Anežka Matějíčková 08.06.05 – 03.10. – Brno
7,60 Petra Dobešová 08 – 27.09. – Tišnov
6,00 8 Aneta Judexová 06 – 24.05. – Brno
2,30 Veroninka Dobešová 11 – 27.09. – Tišnov
Pětiboj /60 m přek.-dálka-koule 3 kg-výška-800 m/
1 052 26 Monika Skoumalová 10.03.00 – 25.01. – Olomouc
/12,69-322-7,04-0- 3:10,20/
Čtyřboj /60 m-800m-koule-výška/
1 454 Petra Dolinková 30.08.99 – 23.05. – Brno
/9,6-3:10,3-7,21-145/
Čtyřboj /60 m-800m-koule-dálka/
2081 1 Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 03.10. – Brno
/8,3-2:39,5-5,95-494/
1238 2 Lenka Marčíková 26.10.99 – 03.10. – Brno
/9,2-3:32,6-7,05-405/
1065 2 Kristýna Petrová 00 – 03.10. – Brno
/9,4-3:38,2-7,41-349/
883 3 Sofie Mjartanová 02 – ¬03.10. – Brno
/9,8-3:31,3-6,46-310/
Čtyřboj /60m-600m-kriket-dálka/
1660 1 Veronika Štůsková 08.05.01 – 27.09. – Tišnov
/8,5-2:00,1-27,2-403/
1347 2 Kristýna Petrová 02 – 27.09. – Tišnov
/9,2-2:08,5-30,3-378/
1064 3 Tereza Všianská 24.01.03 – 27.09. – Tišnov
/9,7-2:12,5-24,7-352/
1004 3 Eliška Andrýsková 19.08.02 – 27.09. – Tišnov
/9,9-2:20,6-35,6-322/
998 4 Karolína Petrová 02 – 27.09. – Tišnov
/9,6-2:13,9-22,7-327/
947 5 Lucie Štůsková 17.11.03 – 27.09. – Tišnov
/9,7-2:08,6-16,2-313/
878 6 Radka Kučerová 24.02.04 – 27.09. – Tišnov
/9,8-2:16,5-18,7-324/
826 7 Denisa Placarová 15.01.02 – 27.09. – Tišnov
/9,9-2:35,3-25,4-360/
Čtyřboj /60m-500m-kriket-dálka/
2550 1 Barbora Hudečková 30.04.03 – ¬03.10. – Brno
/8,9-01:35,9-41,50-428/
1874 3 Tereza Všiansjá 24.01.03 – ¬03.10. – Brno
/9,7-1:50,7-28,93-385/
1785 4 Barbora Alexová 26.07.04 – ¬03.10. – Brno
/9,2-1:54,3-20,18-372/
1655 5 Radka Kučerová 24.02.03 – ¬03.10. – Brno
/9,5-1:28,1-18,16-377/
1654 6 Lucie Stůsková 17.11.03 – ¬03.10. – Brno
/9,8-1:46,5-14,81-329/
1495 7 Leona Wachtlová 04 – ¬03.10. – Brno
/10,0-1:56,9-18,54-333/
1434 1 Tereza Janoušková 05 – ¬03.10. – Brno
/10,3-1:57,2-16,97-341/
1384 8 Kateřina Svobodová 04 – ¬03.10. – Brno
/10,6-1:51,6-13,50-314/
1335 2 Lucie Hudečková 30.04.06 – ¬03.10. – Brno
/10,6-1:54,0-16,95-286/
1326 3 Zuzana Trkanová 05 – ¬03.10. – Brno
/10,3-2:01,6-17,87-315/
1267 5 Beata Hradecká 06 – ¬03.10. – Brno
/10,8-1:59,1-11,47-281/
1094 10 Anna Peloušková 30.06.03 – ¬03.10. – Brno
/10,6-2:19,3-25,50-287/
1083 7 Klára Mazálková 25.03.05 – ¬03.10. – Brno
/11,0-2:06,3-15,59-291/
1059 8 Julie Kuncová 06 – ¬03.10. – Brno
/10,7-2:12,3-12,58-312/
1022 9 Agáta Andělová 20.07.06 – ¬03.10. – Brno
/10,6- 2:10,6-10,97-276/
1015 10 Lea Bělohoubková 27.07.05 – ¬03.10. – Brno
/11,3-2:05,3-16,46-261/
997 11 Anežka Matějíčková 08.06.05 – ¬03.10. – Brno
/10,8-2:07,3-8,56-267/
987 12 Pavlína Dobešová 23.02.07 – ¬03.10. – Brno
/11,0-2:07,7-10,65-273/
902 11 Tereza Nováčková 04 – ¬03.10. – Brno
/10,9-2:26,7-15,88-310/
825 16 Libuše Mazálková 06 – ¬03.10. – Brno
/11,8-2:07,4-10,76-236/
772 17 Charlotte Špačková 06 – ¬03.10. – Brno
/10,9-2:32,3-15,24-263/
460 19 Petra Dobešová 08 – ¬03.10. – Brno
/12,9-2:23,7-6,65-220/
Čtyřboj /60m-400m-kriket-dálka/
8 Beata Hradecká 06 – 27.09. – Tišnov
/10,5-1:29,7-11,40-279/
10 Agáta Andělová 20.07.06 – 27.09. – Tišnov
/10,8-1:34,9-11,40-279/
12 Julie Kuncová 06 – 27.09. – Tišnov
/10,3-1:38,6-12,30-266/
20 Amálie Racková 06 – 27.09. – Tišnov
/12,6-1:47,2-13,10-236/
Čtyřboj /60m-200m-kriket-dálka/
3 Pavlína Dobešová 23.02.07 – 27.09. – Tišnov
/11,0-40,5-9,90-276/
12 Petra Dobešová 08 – 27.09. – Tišnov
/12,8-48,6-7,60-225/
Štafeta 4 x 60 m
32,97 2 A Jeřábková-Benešová-Heřmánková-Slaná M. – 04.05. – Vyškov
33,63 3 B Koláčková-Matulová-Štůsková V.-Hudečková – 10.09. – Brno
33,73 1 B Marčíková-Matějáková-Heřmánková-Janáková – 14.09. – Šumperk
34,20 6 D Marčíková-Heřmánková-Havelková-Matějáková 10.09. – Brno
34,69 2 B Štůsková V.-Koláčková-Slaná A.-Hudečková – 07.09. – Frýdek-Místek
34,81 3 A Hudečková-Kalovská-Koláčková-Štůsková V. – 05.06. – Blansko
35,73 1 B Doležalová-Štůsková V.-Andrýsková-Slaná A. – 04.09. – Brno
35,7 1 B Doležalová-Prochová-Zádrapová-Matulová – 22.05. – Brno
35,9 3 A Slaná A.-Sedláková-Koláčková-Kalovská – 22.05. – Brno
36,02 2 D Doležalová-Prochová-Kalovská-Sedláková – 10.09. – Brno
36,43 1 F Slaná-Zádrapová-Ročková V.-Pilná – 10.09. – Brno
36,82 2 A Koláčková-Hudečková-Matulová-Slaná A. – 11.05. – Břeclav
36,98 4 C Prochová-Mázlerová-Sedláčková-Mokrenová 07.09. – Frýdek-Místek
38,55 3 B Blažková-A-Hladíková-Názlerová-Zádrapová – 05.06. – Blansko
38,62 3 B Zádrapová-Špalková-Petrov K.-Petrová – 04.09. – Brno
38,72 3 C Mokrenová-Hladíková-Všianská-Gorani – 04.09. – Brno
39,38 3 A Nálezlová-Ročková-Všianská-Zádrapová – 15.05. – Brno
40,29 2 C Špalková-Všianská-Štůsková L-Kučerová – 05.06. – Blansko
40,1 2 E Reichertová-Konečná-Ryšavá-Vacková – 06.05. – Brno
41,5 3 C Blažková-Porhajmová-Ročková-Zádrapová – 06.05. – Brno
41,90 4 C Špalková-Nečasová-Ryšavá-Vacková – 15.05. – Brno
Štafeta 4 x 60 m – smíšená /ACMS-TJ Sokol Přísnotice/
34,70 2 B Kolegarová-Janáková-Havelková-Freibergerová – 02.05. – Brno
34,72 3 Kolegarová-Janáková-Ročková-Freibergerová – 11.05. – Břeclav
37,11 1 C Pilná-Sedláková-Slaná-Kolegarová Aneta – 15.05. – Brno
38,1 1 B Prochová-Chlubná-Skoumalová Kolegarová Anna – 06.05. – Brno
Štafeta 4 x 60 m – smíšená /ACMS-ŠAK Židlochovice/
35,2 3 A Doležalová-Hudečková-Matulová-Kelblová – 06.05. – Brno
35,44 2 A Hudečková-Kalovská-Koláčková-Kelblová – 15.05. – Brno
35,72 3 A Kelblová-Koláčková-Sedláková-Matulová – 04.09. – Brno
Štafeta 4 x 60 m – smíšená /ACMS-TJ Sokol Přísnotice-ŠAK Židlochovice/
37,39 1 C Blažková M-Fojtíková-Kelblová-Kolegarová A – 05.06. – Blansko
Štafeta 4 x 200 m – smíšená hoši a dívky
1:45,46 3 B Benešová-Habr- Hladký-Jeřábková – 13.12. – Praha
Štafeta 4 x 300 m
2:56,25 3 B Jeřábková-Freibergerová-Benešová-Koláčková 21.09. – Plzeň-klub.rek.
2:59,33 1 A Jeřábková-Benešová-Freibergerová-Ročková – 24.05. – Břeclav
3:04,37 2 Jeřábková-Freibergerová-Ročková-Slaná – 22.06. – Opava
3:07,45 1 Ročková-Koláčková-Freibergerová-Jeřábková – 26.04. – Brno
3:10,94 1 B Freibergerová-Havelková-Ročková-Slaná – 14.09. – Šumperk
3:25,14 3 B Slaná-Heřmánková-Havelková-Marčíková – 24.05. – Břeclav
Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/
2 216 2 Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 01.05. – Přerov
/8,23-13,15-27,22/
Výkony hostujících závodníků a cizinců startujících za družstva AC Moravská Slavia Brno mužů, žen, staršího a mladšího žactva
ŽENY
400 m
1:01,57 Lenka Suráková 24.07.90 – 31.05. – Třinec – AHA Vyškov
800 m
2:19,54 1 B Lenka Suráková 24.07.90 – 31.05. – Třinec – AHA Vyškov
1 500 m
4:52,06 6 Lenka Suráková 24.07.90 – 21.06. – Vyškov -AHA Vyškov
Výška
168 3 Iveta Horňáková 15.09.84 – 17.05. – Břeclav – AK Slávia UK Bratislava
Dálka
516 11 Iveta Horňáková 15.09.84 – 17.05. – Břeclav – AK Slávia UK Bratislava
Trojskok
11,04 +1,0 7 Iveta Horňáková 15.09.84 – 17.05. – Břeclav – AK Slávia UK Bratislava
Koule 4 kg
10,24 9 Iveta Horňáková 15.09.84 – 31.05. – Třinec – AK Slávia UK Bratislava
Štafeta 4 x 100 m – smíšená /AHA Vyškov-slo/
53,59 1 C Šenková-Suráková-Horňáková-Hubáčková – 17.05. – Břeclav
JUNIORKY
100 m překážek
16,35 +0,0 1 B Eva Šenková 21.11.96 – 23.08. – Břeclav – AHA Vyškov
17,66 5 B Denisa Hubáčková 14.08.96 – 31.05. – Třinec – AHA Vyškov
400 m překážek
1:14,87 7 B Denisa Hubáčková 14.08.96 – 31.05. – Třinec – AHA Vyškov
Výška
161 4 Eva Šenková 21.11.96 – 21.06. – Olomouc -AHA Vyškov
Tyč
345 2 Soňa Krajňáková 14.12.96 – 21.06. – Olomouc -Akademik TU Košice
295 4 Eva Šenková 21.11.96 – 21.06. – Olomouc -AHA Vyškov
262 9 Denisa Hubáčková 14.08.96 – 31.05. – Třinec – AHA Vyškov
Oštěp 600 g
21,70 11 Denisa Hubáčková 14.08.96 – 23.08. – Břeclav – AHA Vyškov
DOROSTENKY /16-17 let/
400 m
1:06,17 3 D Veronika Švejnohová 11.11.97 – 17.05. – Břeclav – AHA Vyškov
800 m
2:43,90 8 B Veronika Švejnohová 11.11.97 – 17.05. – Břeclav – AHA Vyškov
ŽÁKYNĚ
60 m
8,53 4 Gabriela Kolegarová 25.07.99 – 11.05. – Břeclav – Sokol Přísnotice
8,56 6 Denisa Ondráčková 14.04.00 – 11.05. – Břeclav – TJ Oslavany
9,5 1 E Anna Kolegarová 16.09.02 – 05.06. – Blansko – Sokol Přísnotice
150 m
21,17 2 E Gabriela Kolegarová 25.07.99 – 24.05. – Břeclav – Sokol Přísnotice
21,86 15 Denisa Ondráčková 14.04.00 – 11.05. – Břeclav – TJ Oslavany
22,76 1 D Adéla Kelblová 20.10.01 – 17.09. – Vyškov – ŠAK Židlochovice
23,7 4 C Anna Kolegarová 16.09.02 – 06.05. – Brno – Sokol Přísnotice
300 m
49,74 1 F Adéla Kelblová 20.10.01 – 05.06. – Blansko – ŠAK Židlochovice
800 m
2:40,7 1 Aneta Kolegarová 16.09.02 – 05.06. – Blansko – Sokol Přísnotice
1 500 m
6:01,64 4 Petra Krobotová 18.05.99 – 04.05. – Vyškov – TJ Oslavany
Dálka
451 4 Denisa Ondráčková 14.04.00 – 11.05. – Břeclav – TJ Oslavany
/428 +1,5 – 04.05. – Vyškov – TJ Oslavany/
417 10 Gabriela Kolegarová 25.07.99 – 24.05. – Břeclav – Sokol Přísnotice
386 12 Adéla Kelblová 20.10.01 – 15.05. – Brno – ŠAK Židlochovice
383 +2,3 18 Petra Krobotová 18.05.99 – 04.05. – Vyškov – TJ Oslavany
/361 +1,8 – 04.05. – Vyškov – TJ Oslavany/
Výška
120 18 Adéla Kelblová 20.10.01 – 05.06. – Blansko – ŠAK Židlochovice
Koule 3 kg
8,65 4 Gabriela Kolegarová 25.07.99 – 04.05. – Vyškov – Sokol Přísnotice
6,42 16 Petra Krobotová 18.05.99 – 04.05. – Vyškov – TJ Oslavany
Kriketový míček
33,05 12 Adéla Kelblová 20.10.01 – 06.05. – Brno – ŠAK Židlochovice
28,67 16 Aneta Kolegarová 16.09.02 – 05.06. – Blansko – Sokol Přísnotice
Ladislav Zouhar · 21. ledna 2014 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výsledky atletek Moravské Slavie v roce 2014
Výsledky atletů AC Moravská Slavia Brno v roce 2014 Stav k 31.12.2014
MUŽI
60 m
8,57 D Libor Tuček 04.08.65 – 27.09. – Moravská Třebová
11,7 5 A Pavel Sedláček 21.02.53 – 18.08. – Brno
100 m
11,80 +0,3 5 A Adam Zach 28.03.93 – 17.05. – Břeclav
11,99 -0,5 D Vojtěch Čech 09.06.94 – 24.05. – Praha
12,57 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 28.09. – Brno
150 m
18,36 -0,1 5 D Vojtěch Čech 09.06.94 – 09.05. – Praha
29,3 4 A Pavel Sedláček 21.02.53 – 18.08. – Brno
200 m
22,94 Martin Juránek 13.03.91 – 28.01. – Wien
28,76 D Libor Tuček 04.08.65 – 27.09. – Moravská Třebová
300 m
41,4 1 C Pavel Musil 30.03.75 – 04.08. – Brno
1:07,3 4 C Pavel Sedláček 21.02.53 – 04.08. – Brno
400 m
51,14 6 B Martin Juránek 13.03.91 – 15.02. – Praha
53,94 D Vojtěch Čech 09.06.94 – 26.07. – Pacov
56,33 1 C Jakub Procházka 11.08.94 – 06.09. – Břeclav
59,26 3 C Zdeněk Kundera 22.09.89 – 21.06. – Břeclav
1:00,15 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 28.09. – Brno
1:14,95 6 A Petr Kaňovský 28.12.76 – 18.05. – Olomouc
1:32,9 4 A Pavel Sedláček 21.02.53 – 28.07. – Brno
500 m
1:11,5 3 Jan Dvořák 02.01.77 – 27.04. – Blansko
1:23,2 4 Libor Tuček 04.08.65 – 27.04. – Blansko
600 m
1:31,8 1 Pavel Musil 30.03.75 – 21.07. – Brno
800 m
1:57,17 6 Lukáš Olejníček 17.06.88 – 17.05. – Břeclav
2:01,54 10 Jakub Ambros 28.05.87 – 17.05. – Břeclav
2:04,94 2 A Pavel Musil 30.03.75 – 06.09. – Břeclav
2:05,90 3 A Jakub Procházka 11.08.94 – 06.09. – Břeclav
2:09,91 6 Jan Dvořák 02.01.77 – 01.02. – Bratislava
2:11,9 3 B Vlastimil Chadim 13.10.76 – 04.08. – Brno
2:12,06 10 Zdeněk Kundera 22.09.89 – 21.06. – Břeclav
2:25,22 12 Libor Tuček 04.08.65 – 21.06. – Břeclav
2:35,88 7 Petr Kaňovský 28.12.76 – 28.06. – Děčín
3:28,1 11 B Pavel Sedláček 21.02.53 – 04.08. – Brno
1 000 m
2:39,1 1 A Jakub Ambros 28.05.87 – 11.08. – Brno
2:41,5 2 A Pavel Musil 30.03.75 – 11.08. – Brno
2:44,5 3 A Jakub Procházka 11.08.94 – 11.08. – Brno
2:47,7 5 A Vlastimil Chadim 13.10.76 – 11.08. – Brno
2:49,1 6 A Zdeněk Kundera 22.09.89 – 11.08. – Brno
3:16,35 D Libor Tuček 04.08.65 – 27.09. – Moravská Třebová
3:25,2 6 B Pavel Tešnar 22.07.73 – 11.08. – Brno
4:23,6 11 B Pavel Sedláček 21.02.53 – 11.08. – Brno
1 500 m
3:52,11 4 Lukáš Olejníček 17.06.88 – 25.07. – Praha
4:03,49 1 František Mahovský 22.12.83 – 04.09. – Vyškov
4:05,39 2 Jakub Ambros 28.05.87 – 04.09. – Vyškov
4:19,81 4 Pavel Musil 30.03.75 – 06.09. – Břeclav
4:26,72 4 Vlastimil Chadim 13.10.76 – 21.06. – Břeclav
4:29,52 8 B Jaroslav Novotný 15.03.84 – 17.05. – Břeclav
4:31,3 2 Jakub Procházka 11.08.94 – 28.07. – Brno
4:34,49 10 Vojtěch Koníř 25.10.91 – 21.06. – Olomouc
4:36,24 4 B Michal Sláma 16.11.93 – 31.05. – Uherské Hradiště
4:53,6 3 Jan Fiala 28.09.72 – 28.07. – Brno
4:54,03 7 B Lukáš Soural 09.12.82 – 31.05. – Uherské Hradiště
4:58,95 D Vojtěch Čech 09.06.94 – 25.05. – Praha
5:10,24 11 Petr Kaňovský 28.12.76 – 06.09. – Břeclav
5:19,6 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 28.09. – Brno
6:58,5 12 Pavel Sedláček 21.02.53 – 28.07. – Brno
1 míle – 1 609,34 m
5:05,88 3 Jakub Procházka 11.08.94 – 17.08. – Třebíč
2 000 m
6:23,5 1 Jakub Procházka 11.08.94 – 21.07. – Brno
3 000 m
8:32,32 1 Lukáš Olejníček 17.06.88 – 23.08. – Břeclav
8:45,48 5 František Mahovský 22.12.83 – 23.08. – Břeclav
9:07,74 8 Jakub Ambros 28.05.87 – 23.08. – Břeclav
9:25,91 1 Pavel Musil 30.03.75 – 18.05. – Olomouc
9:41,70 13 Vojtěch Koníř 25.10.91 – 23.08. – Břeclav
10:01,31 6 Lukáš Soural 09.12.82 – 18.05. – Olomouc
10:17,59 10 Michal Sláma 16.11.93 – 18.05. – Olomouc
10:33,18 14 Petr Kaňovský 28.12.76 – 18.05. – Olomouc
10:52,85 17 Ondřej Zámečník 19.07.87 – 18.05. – Olomouc
5 000 m
14:38,94 3 Lukáš Olejníček 17.06.88 – 20.08. – Pardubice
15:30,88 3 František Mahovský 22.12.83 – 21.06 – Olomouc
16:06,61 9 Jakub Ambros 28.05.87 – 21.06 – Olomouc
16:15,0 1 Daniel Orálek 29.03.70 – 16.07. – Brno
16:27,76 3 Pavel Musil 30.03.75 – 18.03. – Vyškov
16:36,37 11 Vojtěch Koníř 25.10.91 – 21.06 – Olomouc
16:37,0 5 Ladislav Suk 25.05.83 – 16.07. – Brno
16:49,3 5 Michal Glier 10.03.82 – 28.03. – Blansko
16:50,7 6 Jaroslav Novotný 15.03.84 – 28.03. – Blansko
17:00,0 7 Lukáš Soural 09.12.82 – 16.07. – Brno
17:11,4 7 Zdeněk Kundera 22.09.89 – 28.03. – Blansko
17:15,83 5 Vlastimil Chadim 13.10.76 – 31.05. – Uherské Hradiště
17:46,0 13 Petr Jeřábek 14.09.93 – 28.03. – Blansko
18:15,85 8 Jan Fiala 28.09.72 – 31.05. – Uherské Hradiště
18:15,87 10 Jiří Rerych 25.02.62 – 24.07. – Praha
18:26,41 9 Petr Kaňovský 28.12.76 – 31.05. – Uherské Hradiště
19:10,0 41 Jan Havelka 10.03.94 – 16.07. – Brno
19:25,0 50 Pavel Hověžák 21.01.75 – 16.07. – Brno
20:21,5 47 Jan Fiedler 27.06.56 – 28.03. – Blansko
21:02,0 103 Svatopluk Sedláček 23.10.57 – 16.07. – Brno
22:20,0 147 Albín Hanák 12.03.51 – 16.07. – Brno
25:57,64 18 Jiří Šmiták 01.02.44 – 18.03. – Vyškov
26:24,5 102 Pavel Sedláček 21.02.53 – 28.03. – Blansko
27:23,8 106 Karel Fuksa 30.07.46 – 28.03. – Blansko
27:54,0 228 Josef Holý 28.06.41 – 16.07. – Brno
10 000 m
32:39,17 5 František Mahovský 22.12.83 – 17.05. – Břeclav
33:46,0 2 Daniel Orálek 29.03.70 – 13.08. – Brno
34:03,43 9 Ladislav Suk 25.05.83 – 17.05. – Břeclav
34:23,26 1 Pavel Musil 30.03.75 – 21.06. – Břeclav
34:30,75 11 Jaroslav Novotný 15.03.84 – 17.05. – Břeclav
35:26,0 5 Lukáš Soural 09.12.82 – 13.08. – Brno
35:30,0 6 Vlastimil Chadim 13.10.76 – 13.08. – Brno
35:53,0 3 Zdeněk Kundera 22.09.89 – 26.09. – Blansko
36:07,0 10 Petr Svoboda 15.10.68 – 13.08. – Brno
36:26,26 15 Vojtěch Koníř 25.10.91 – 17.05. – Břeclav
37:35,04 8 Jiří Rerych 25.02.62 – 21.06. – Břeclav
38:46,70 10 Petr Kaňovský 28.12.76 – 08.10. – Pardubice
39:51,0 35 Jan Havelka 10.03.94 – 13.08. – Brno
39:56,0 39 Pavel Hověžák 21.01.75 – 13.08. – Brno
40:41,0 51 Pavel Tešnar 22.07.73 – 13.08. – Brno
42:37,0 73 Svatopluk Sedláček 23.10.57 – 13.08. – Brno
43:55,0 29 Karel Veselý 01.09.70 – 26.09. – Blansko
54:00,0 201 Pavel Sedláček 21.02.53 – 13.08. – Brno
55:05,0 207 Josef Holý 28.06.41 – 13.08. – Brno
56:48,0 214 Karel Fuksa 30.07.46 – 13.08. – Brno
Hodinovka na dráze
17 370 1 Daniel Orálek 29.03.70 – 03.09. – Brno
16 995 1 Pavel Musil 30.03.75 – 24.09. – Brno
16 745 1 Martin Kleibl 18.11.73 – 18.10. – Kuřim
16 485 4 Vojtěch Koníř 25.10.91 – 24.09. – Brno
16 200 5 Petr Svoboda 15.10.68 – 24.09. – Brno
16 140 6 Jiří Rerych 25.02.62 – 24.09. – Brno
15 810 2 v Vlastimil Chadim 13.10.76 – 01.05. – Uh. Hradiště
15 140 4 v Petr Kaňovský 28.12.76 – 01.05. – Uh. Hradiště
15 080 22 Pavel Hověžák 21.01.75 – 03.09. – Brno
14 950 23 Jan Havelka 10.03.94 – 03.09. – Brno
14 858 11 Pavel Tešnar 22.07.73 – 24.09. – Brno
14 418 12 Miroslav Nosek 22.07.55 – 24.09. – Brno
13 679 12 Jan Fiedler 27.06.56 – 18.10. – Kuřim
13 650 78 Svatopluk Sedláček 23.10.57 – 03.09. – Brno
13 527 14 Aleš Sikora 27.07.73 – 18.10. – Kuřim
12 725 122 Karel Veselý 01.09.70 – 03.09. – Brno
11 420 29 Pavel Sedláček 21.02.53 – 24.09. – Brno
11 299 30 Rostislav Stříbrný 05.10.52 – 24.09. – Brno
10 680 200 Josef Holý 28.06.41 – 03.09. – Brno
10 650 202 Karel Fuksa 30.07.46 – 03.09. – Brno
10 240 212 Ivo Zejda 23.07.56 – 03.09. – Brno
9 432 59 Jan Charvát 30.06.47 – 18.10. – Kuřim
Půlmaratón
1:09:36 1 Lukáš Olejníček 17.06.88 – 12.10. – Hradec Králové
1:10:07 3 Daniel Orálek 29.03.70 – 19.04. – Brno
1:12:20 12 František Mahovský 22.12.83 – 19.04. – Pardubice
1:15:50 8 Jakub Hoff 12.01.77 – 12.10. – Hradec Králové
1:18:11 7 Petr Svoboda 15.10.68 – 13.04. – Kolín
1:19:31 15 Michal Glier 10.03.82 – 30.08. – Blansko
1:20:01 46 Vlastimil Chadim 13.10.76 – 19.04. – Pardubice
1:22:47 26 Jiří Rerych 25.02.62 – 19.04. – Brno
1:23:16 2v Karel Fučík 21.09.72 – 15.11. – Moravské Budějovice
1:23:34 28 Vojtěch Koníř 25.10.91 – 19.04. – Brno
1:24:32 57 Petr Kaňovský 28.12.76 – 19.04. – Pardubice
1:26:20 44 František Slatina 25.01.66 – 19.04. – Brno
1:26:34 47 Zdeněk Kundera 22.09.89 – 19.04. – Brno
1:28:25 20 Pavel Hověžák 21.01.75 – 01.01. – Brno
1:29:38 41 Miroslav Nosek 22.07.55 – 01.11. – Otrokovice
1:29:55 76 Zdeněk Vrága 07.01.58 – 30.08. – Blansko
1:29:59 83 Tomáš Bůbela 01.04.71 – 19.04. – Brno
1:38:13 50 Svatopluk Sedláček 23.10.57 – 01.01. – Brno
1:41:54 295 Jan Fiedler 27.06.56 – 19.04. – Brno
1:49:59 496 Karel Veselý 01.09.70 – 30.08. – Blansko
1:51:01 888 Jan Škarabela 08.09.73 – 14.09. – Tallin
1:59:17 1220 Jiří Šmiták 01.02.44 – 05.10. – Košice
2:02:39 1v Josef Holý 28.06.41 – 30.08. – Blansko
2:06:00 2v Pavel Sedláček 21.02.53 – 15.11. – Moravské Budějovice
2:09:10 26v Ivan Kopeček 03.03.49 – 06.04. – Bratislava
2:15:25 1005 Ivoš Kupský 23.09.72 – 30.08. – Blansko
2:16:57 1084 Karel Fuksa 30.07.46 – 19.04. – Brno
2:20:08 1115 Rostislav Stříbrný 05.10.52 – 19.04. – Brno
25 km – silnice
1:30:41 1 Daniel Orálek 29.03.70 – 02.08. – Velká nad Veličkou
1:33:22 4 Jakub Hoff 12.01.77 – 14.09. – Brno
1:36:14 7 Petr Svoboda 15.10.68 – 14.09. – Brno
1:40:56 6 Jiří Rerych 25.02.62 – 02.08. – Velká nad Veličkou
1:42:50 14 Petr Kaňovský 28.12.76 – 14.09. – Brno
1:47:28 26 Pavel Tešnar 22.07.73 – 14.09. – Brno
1:48:28 27 František Slatina 25.01.66 – 14.09. – Brno
1:49:37 32 Miroslav Nosek 22.07.55 – 14.09. – Brno
2:40:08 78 Karel Fuksa 30.07.46 – 14.09. – Brno
2:42:19 79 Josef Holý 28.06.41 – 14.09. – Brno
2:44:39 82 Rostislav Stříbrný 05.10.52 – 14.09. – Brno
32 km – silnice – Vír
1:55:42 4 Daniel Orálek 29.03.70 – 23.08. – Vír
2:05:52 9 Michal Glier 10.03.82 – 23.08. – Vír
2:07:04 11 Petr Svoboda 15.10.68 – 23.08. – Vír
2:10:35 14 Jiří Rerych 25.02.62 – 23.08. – Vír
2:31:43 32 Miroslav Nosek 22.07.55 – 23.08. – Vír
2:35:55 49 Svatopluk Sedláček 23.10.57 – 23.08. – Vír
3:41:41 96 Josef Holý 28.06.41 – 23.08. – Vír
Maratón
2:35:44 1 Daniel Orálek 29.03.70 – 25.01. – České Budějovice
2:48:10 124 Petr Svoboda 15.10.68 – 11.05. – Praha
2:48:22 3v Jiří Rerych 25.02.62 – 05.10. – Košice
2:49:07 8 Michal Glier 10.03.82 – 18.10. – Praha
2:54:22 106 Petr Kaňovský 28.12.76 – 11.05. – Praha
2:59:09 9 v František Slatina 25.01.66 – 06.04. – Bratislava
3:04:54 263 Tomáš Bůbela 01.04.71 – 11.05. – Praha
3:05:27 4 Karel Fučík 21.09.72 – 18.10. – Kroměříž
3:38:52 2661 Svatopluk Sedláček 23.10.57 – 11.05. – Praha
3:49:08 8v Zdeněk Vrága 07.01.58 – 27.09. – Ostrava
4:00:47 Jan Škarabela 08.09.73 – 16.11. – Istanbul
5:03:34 1v Josef Holý 28.06.41 – 27.07. – Praha
5:23:28 Karel Fuksa 30.07.46 – 25.01. – České Budějovice
50 km – silnice
3:08:12 3 Daniel Orálek 29.03.70 – 25.04. – Castelbolognese
100 km – silnice
7:18:09 2 Daniel Orálek 29.03.70 – 25.10. – Plzeň
9:23:15 10 Petr Kaňovský 28.12.76 – 25.10. – Plzeň
100 mil – 160,934 km – silnice
17:31:36 4 Daniel Orálek 29.03.70 – 17.05. – USA
60 m překážek
8,59 2 Martin Juránek 13.03.91 – 01.02. – Bratislava
9,38 Jan Dvořák 02.01.77 – 01.02. – Bratislava
60 m překážek – výška 0,91 /dorostenecké/
12,43 D Libor Tuček 04.08.65 – 27.09. – Moravská Třebová
110 m překážek
16,07 +1,6 3 B Jan Dvořák 02.01.77 – 31.05. – Třinec
16,70 +0,3 5 B Vojtěch Čech 09.06.94 – 17.05. – Břeclav
19,73 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 28.09. – Brno
22,56 3 B Jan Fiala 28.09.72 – 31.05. – Uherské Hradiště
200 m překážek
27,4 1 B Jan Dvořák 02.01.77 – 18.08. – Brno
300 m překážek
41,4 2 Jan Dvořák 02.01.77 – 27.04. – Blansko
400 m překážek
58,45 6 A Jan Dvořák 02.01.77 – 31.05. – Třinec
1:09,91 2 C Pavel Musil 30.03.75 – 31.05. – Uherské Hradiště
1:10,98 3 C Jan Fiala 28.09.72 – 31.05. – Uherské Hradiště
1:11,91 2 B Lukáš Soural 09.12.82 – 21.06. – Břeclav
1:16,28 4 B Pavel Hověžák 21.01.75 – 06.09. – Břeclav
3 000 m překážek
8:55,11 2 Lukáš Olejníček 17.06.88 – 27.05. – Turnov
9:44,37 5 František Mahovský 22.12.83 – 31.05. – Třinec
12:05,09 7 Pavel Hověžák 21.01.75 – 06.09. – Břeclav
12:41,99 14 Vojtěch Koníř 25.10.91 – 31.05. – Třinec
Výška
185 6 Marek Kyzlink 03.02.94 – 22.01. – Bratislava
8 Martin Gabriel 17.05.84 – 31.05. – Třinec
178 D Vojtěch Čech 09.06.94 – 24.05. – Praha
171 9 Michal Študent 06.06.88 – 04.01. – Brno
135 D Libor Tuček 04.08.65 – 27.09. – Moravská Třebová
Dálka
665 +2,0 2 Martin Gabriel 17.05.84 – 14.06. – Olomouc
642 +0,5 1 Michal Študent 06.06.88 – 21.06. – Břeclav
623 D Vojtěch Čech 09.06.94 – 28.09. – Brno
610 13 Marek Majer 13.04.93 – 23.08. – Břeclav
578 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 28.09. – Brno
381 D Libor Tuček 04.08.65 – 27.09. – Moravská Třebová
Trojskok
13,78 1 Michal Študent 06.06.88 – 04.01. – Brno
12,92 9 Marek Majer 13.04.93 – 23.08. – Břeclav
Tyč
403 7 Jan Žižka 10.10.76 – 21.06. – Olomouc
390 D Vojtěch Čech 09.06.94 – 28.09. – Brno
260 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 28.09. – Brno
Koule 7,26 kg
14,47 2 Martin Kollár 18.09.90 – 23.08. – Břeclav
13,72 4 Jiří Dohnal 20.01.88 – 31.05. – Třinec
13,30 4 Karel Mazálek 25.08.94 – 09.07. – Brno
12,53 10 Martin Gabriel 17.05.84 – 31.05. – Třinec
12,24 1 Ondřej Petr 22.03.84 – 28.05. – Brno
11,66 13 František Drmola 27.05.91 – 31.05. – Uherské Hradiště
11,24 2 Vít Drmola 25.12.60 – 08.10. – Brno
11,10 14 Adam Zach 28.03.93 – 17.05. – Břeclav
10,61 3 Radek Navrátil 02.09.94 – 23.04 – Brno
10,56 10 Adam Drmola 14.10.94 – 31.05. – Uherské Hradiště
10,54 2 Lukáš Polívka 24.03.92 – 01.05 – Brno
10,13 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 28.09. – Brno
9,78 D Vojtěch Čech 09.06.94 – 24.05. – Praha
8,95 14 Petr Foerster 25.02.64 – 31.05. – Uherské Hradiště
7,79 2 Jakub Ambros 28.05.87 – 11.08. – Brno
7,39 5 Jakub Procházka 11.08.94 – 04.08. – Brno
6,50 9 Zdeněk Kundera 22.09.89 – 04.08. – Brno
Koule 6 kg
10,08 4 František Vrbka 23.07.58 – 08.05 – Brno
Koule 5 kg
9,40 D Libor Tuček 04.08.65 – 27.09. – Moravská Třebová
Disk 2 kg
44,18 4 Jiří Dohnal 20.01.88 – 21.06. – Olomouc
42,35 7 Ondřej Petr 22.03.84 – 17.05. – Břeclav
40,43 ms František Drmola 27.05.91 – 21.06. – Břeclav
39,20 3 Martin Gabriel 17.05.84 – 14.06. – Olomouc
37,99 4 Karel Mazálek 25.08.94 – 14.06. – Olomouc
33,29 3 Martin Kollár 18.09.90 – 10.09. – Brno
31,22 3 Lukáš Polívka 24.03.92 – 23.04 – Brno
31,02 11 Adam Drmola 14.10.94 – 21.06. – Břeclav
28,52 7 Vojtěch Čech 09.06.94 – 09.05. – Praha
27,46 4 Radek Navrátil 02.09.94 – 23.04 – Brno
23,75 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 28.09. – Brno
Disk 1,5 kg
25,87 6 František Vrbka 23.07.58 – 08.05 – Brno
24,86 D Libor Tuček 04.08.65 – 27.09. – Moravská Třebová
Oštěp 800 g
44,16 11 Karel Mazálek 25.08.94 – 17.05. – Břeclav
41,00 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 28.09. – Brno
38,74 4 Lukáš Polívka 24.03.92 – 01.05 – Brno
38,68 9 Radek Navrátil 02.09.94 – 14.06. – Olomouc
38,48 D Vojtěch Čech 09.06.94 – 28.09. – Brno
Oštěp 700 g
24,53 5 František Vrbka 23.07.58 – 08.05 – Brno
Oštěp 600 g
28,70 D Libor Tuček 04.08.65 – 27.09. – Moravská Třebová
Kladivo 7,26 kg
51,00 1 Ondřej Petr 22.03.84 – 16.07. – Brno
47,49 4 Jiří Dohnal 20.01.88 – 17.05. – Břeclav
46,15 5 František Vrbka 23.07.58 – 17.05. – Břeclav
18,92 3 Radek Navrátil 02.09.94 – 23.04 – Brno
18,80 3 Lukáš Polívka 24.03.92 – 23.04 – Brno
16,16 5 Karel Mazálek 25.08.94 – 23.04 – Brno
Kladivo 6 kg
48,99 1 František Vrbka 23.07.58 – 01.05 – Brno
Břemeno 15,88 kg
14,88 1 Ondřej Petr 22.03.84 – 23.07 – Brno
Břemeno 11,34 kg
16,13 3 František Vrbka 23.07.58 – 01.05 – Brno
Balvan 50 kg
3,68 1 Vít Drmola 25.12.60 – 15.10. – Brno
20 km chůze – silnice
1:46:28 4 Mila Švehla 04.05.78 – 16.08. – Přerov
Desetiboj /100 m-dálka-koule-výška-400 m-110 m přek.-disk-tyč-oštěp-1 500 m/
5 283 2 Vojtěch Čech 09.06.94 – 27.07. – Pacov
/12,15-623-9,78-177-53,94-17,01-26,70-354-33,15-5:20,39/
4 510 6 Marek Kyzlink 03.02.94 – 28.09. – Brno
/12,57-578-10,13-183-60,15-19,73-23,75-260-41,00-5:19,6/
Štafeta 4 x 100 m
52,58 3 B Soural-Schneider-Chadim-Sochor – 21.06. – Břeclav
Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS-ŠK Comenium Michalovce/
44,40 2 A Schmöger-Vojtek-Gabriel-Lazor – 21.06. – Olomouc
46,65 5 A Schmöger-Dvořák-Ambros-Lazor – 23.08. – Břeclav
Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS-JAC Brno-Slovensko/
48,22 4 A Dvořák-Konečný-Kundera-Gerec – 21.06. – Břeclav
Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS-JAC Brno/
50,77 6 A Pokorný-Študent-Klaška-Musil – 18.05. – Olomouc
Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+VSK Univerzita Brno/
50,90 2 B Řezníček-Soural-Slavík-Šrom – 18.05. – Olomouc
51,19 3 B Sláma-Sochor-Schneider-Nykl – 18.05. – Olomouc
Štafeta 4 x 400 m
3:37,87 3 B Schmöger—Olejníček-Ambros-Dvořák – 23.08. – Břeclav
Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+JAC Brno+Slovensko/
3:40,93 4 A Musil-Janků-Dvořák-Gerec – 31.05. – Uherské Hradiště
Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+JAC Brno/
3:42,78 3 A Dvořák-Klaška—Sochor-Procházka 06.09. – Břeclav
Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+JAC Brno+VSK Univerzita Brno//
4:00,42 2 B Slavík-Schneider-Nykl-Hověžák – 06.09. – Břeclav
Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+ISCARAX Č. Třebová/
3:44,16 5 A Dvořák-Ambros-Záveský-Mahovský – 31.05. – Třinec
3:44,99 6 A Schmöger-Ambros-Záveský-Mahovský – 21.06. – Olomouc
3:48,36 6 A Dvořák-Olejníček-Záveský-Mahovský – 17.05. – Břeclav
Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+VSK Univerzita Brno/
4:00,08 7 A Konečný-Soural-Schneider-Slavík – 31.05. – Uherské Hradiště
4:02,63 8 A Procházka-Sláma-Chadim-Řezníček – 31.05. – Uherské Hradiště
Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS-ISCARAX Č. Třebová-MK Seitl Ostrava/
4:01,83 4 C Dvořák-Olejníček-Pulicar-Mahovský – 17.05. – Břeclav
JUNIOŘI /18-19 let/
60 m
7,25 T Martin Tuček 05.12.95 – 27.09. – Moravská Třebová
7,44 1 D Martin Schmöger 03.05.95 – 18.01. – Bratislava
100 m
11,52 -0,1 T Martin Tuček 05.12.95 – 01.05. – Přerov
11,45 +0,2 2 B Patrik Seknička 16.05.95 – 17.09. – Brno
11,87 -0,4 T Martin Schmöger 03.05.95 – 01.05. – Přerov
/11,35 +4,4 2 B – 14.05. – Brno/
200 m
22,61 +1,3 3 A Martin Tuček 05.12.95 – 14.06. – Olomouc
23,37 +0,7 2 B Martin Schmöger 03.05.95 – 25.05. – Břeclav
/23,25 +4,4 2 B – 14.05. – Brno/
400 m
48,99 3 Martin Tuček 05.12.95 – 23.02. – Praha-klub. rek.
53,07 7 Martin Schmöger 03.05.95 – 01.02. – Bratislava
53,07 3 A Patrik Seknička 16.05.95 – 17.09. – Brno
56,02 2 D David Strnka 16.10.95 – 25.05. – Břeclav
57,67 5 Patrik Sochor 22.09.95 – 25.05. – Břeclav
58,13 2 C Milan Schneider 05.12.96 – 06.09. – Břeclav
500 m
1:06,4 1 Martin Tuček 05.12.95 – 27.04. – Blansko-klub. rek.
1:10,9 2 Martin Schmöger 03.05.95 – 27.04. – Blansko
800 m
2:04,95 2 B Patrik Sochor 22.09.95 – 10.05. – Olomouc
2:11,1 3 A Milan Schneider 05.12.96 – 04.08. – Brno
2:11,85 9 David Strnka 16.10.95 – 25.05. – Břeclav
1 000 m
2:42,14 3 Patrik Sochor 22.09.95 – 16.08. – Zlín
2:48,79 7 David Strnka 16.10.95 – 13.05. – Plzeň
2:56,28 D Martin Tuček 05.12.95 – 27.09. – Moravská Třebová
1 500 m
4:18,77 3 Patrik Sochor 22.09.95 – 06.09. – Břeclav
4:30,95 6 Milan Schneider 05.12.96 – 10.05. – Olomouc
5 000 m
16:45,43 5 Patrik Sochor 22.09.95 – 14.06. – Olomouc
60 m překážek
8,16 2 Martin Tuček 05.12.95 – 01.02. – Bratislava
8,52 2 Martin Schmöger 03.05.95 – 15.02. – Bratislava
60 m překážek – výška 0,91 /dorostenecké/
7,95 D Martin Tuček 05.12.95 – 27.09. – Moravská Třebová
110 m překážek
14,16 +1,8 2 Martin Tuček 05.12.95 – 05.07. – Slovenj Gradec-klub. rek.
15,02 -1,6 2 A Martin Schmöger 03.05.95 – 28.06. – Třinec
110 m překážek – mužské
15,18 -0,6 8 Martin Tuček 05.12.95 – 21.09. – Prostějov
15,82 +2,7 5 A Martin Schmöger 03.05.95 – 21.06. – Olomouc
16,53 +0,0 5 A – 23.08. – Břeclav
200 m překážek
24,25 1 Martin Tuček 05.12.95 – 19.09. – Domažlice-rek . Brna
300 m překážek
37,3 1 Martin Tuček 05.12.95 – 27.04. – Blansko-klub. rek.
40,3 2 Martin Schmöger 03.05.95 – 27.04. – Blansko
400 m překážek
52,10 1 Martin Tuček 05.12.95 – 28.06. – Třinec –rekord Brna
57,62 1 B Martin Schmöger 03.05.95 – 14.06. – Olomouc
3 000 m překážek
11:34,39 6 Milan Schneider 05.12.96 – 06.09. – Břeclav
Výška
170 D Martin Tuček 05.12.95 – 27.09. – Moravská Třebová
Dálka
628 D Martin Tuček 05.12.95 – 27.09. – Moravská Třebová
Koule 5 kg
12,24 6 Martin Tuček 05.12.95 – 17.09. – Brno
Disk 1,5 kg
35,28 D Martin Tuček 05.12.95 – 27.09. – Moravská Třebová
Oštěp 600 g
47,77 D Martin Tuček 05.12.95 – 27.09. – Moravská Třebová
Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/
2 298 4 Martin Tuček 05.12.95 – 01.05. – Přerov
/7,43-11,52-22,70/
2 075 10 Martin Schmöger 03.05.95 – 01.05. – Přerov
/7,60-11,87-23,74/
DOROSTENCI /16-17 let/
60 m
7,2 1 Matouš Vojtek 19.04.98 – 10.01. – Brno
/7,45 – 25.01. – Bratislava/
7,7 2 Dominik Klaška 06.02.98 – 10.01. – Brno
7,9 3 Robin Kamann 24.11.97 – 10.01. – Brno
/8,15 – 25.01. – Bratislava/
7,9 4 C Aleš Konečný 19.03.97 – 18.08. – Brno
8,1 4 Jakub Richter 09.07.98 – 10.01. – Brno
100 m
11,55 +1,5 4 A Matouš Vojtek 19.04.98 – 10.05. – Olomouc
/11,32 +3,8 5 – 14.06. – Olomouc/
11,97 +1,3 1 B Petr Janků 02.05.97 – 10.05. – Olomouc
150 m
18,4 1 C Aleš Konečný 19.03.97 – 18.08. – Brno
200 m
23,52 +0,6 2 B Petr Janků 02.05.97 – 25.05. – Břeclav
23,59 1 Matouš Vojtek 19.04.98 – 01.02. – Bratislava-klub.rek.
/23,37 +2,4 7 A – 21.06. – Olomouc/
26,04 -2,2 6 C Dominik Klaška 06.02.98 – 18.05. – Olomouc
26,31 3 E Robin Kamann 24.11.97 – 01.02. – Bratislava
400 m
50,60 2 A Matouš Vojtek 19.04.98 – 17.09. – Brno
54,95 5 A Dominik Klaška 06.02.98 – 25.05. – Břeclav
56,05 4 B Aleš Konečný 19.03.97 – 31.05. – Uh. Hradiště
59,75 4 D Jakub Richter 09.07.98 – 25.05. – Břeclav
800 m
2:02,83 2 Aleš Konečný 19.03.97 – 21.06. – Břeclav
2:06,99 5 B Dominik Klaška 06.02.98 – 28.06. – Třinec
2:34,1 1 Matouš Vojtek 19.04.98 – 10.01. – Brno
2:46,2 3 Jakub Richter 09.07.98 – 10.01. – Brno
1 000 m
2:48,56 2 Aleš Konečný 19.03.97 – 16.08. – Zlín
1 500 m
4:22,60 2 Aleš Konečný 19.03.97 – 24.09. – Břeclav
4:32,01 1 B Dominik Klaška 06.02.98 – 17.09. – Brno
4:56,29 10 Jakub Richter 09.07.98 – 25.05. – Břeclav
Výška
181 5 Petr Janků 02.05.97 – 25.05. – Břeclav
160 5 Tomáš Pánek 09.06.98 – 06.05. – Brno
Dálka
576 3 Petr Janků 02.05.97 – 14.05. – Chomutov
556 10 Matouš Vojtek 19.04.98 – 25.01. – Bratislava
486 7 Aleš Konečný 19.03.97 – 18.08. – Brno
435 1 Jakub Richter 09.07.98 – 10.01. – Brno
416 2 Robin Kamann 24.11.97 – 10.01. – Brno
Koule 4 kg
10,80 1 Tomáš Pánek 09.06.98 – 23.05. – Brno
9,09 14 Adam Plevák 24.12.98 – 06.05. – Brno
Koule 5 kg
8,84 1 Aleš Konečný 19.03.97 – 04.08. – Brno
Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/
2 125 9 Matouš Vojtek 19.04.98 – 01.05. – Přerov
/7,50-11,76-23,78/
ŽÁCI /do 15 let/ (včetně žáků atletických tříd ZŠ Svážná, Kamínky a Tuháčkova)
30 m
4,43 1 Lukáš Hvasta 25.06.99 – 12.11. – Brno
50 m
8,1 č Matěj Pokorný 05 – 21.06. – Slavkov
8,6 č Vít Holík 06 – 21.06. – Slavkov
8,7 č Patrick Melcher 19.01.06 – 21.06. – Slavkov
9,0 č Tomáš Prudík 06 – 21.06. – Slavkov
č Tomáš Palát 26.07.03 – 21.06. – Slavkov
9,7 č Matěj Šotlík 11.10.05 – 21.06. – Slavkov
10,1 č Filip Zatloukal 28.06.08 – 21.06. – Slavkov
60 m
7,54 2 Lukáš Hvasta 25.06.99 – 14.05. – Brno
/7,5 1 C – 18.08. – Brno/
7,64 +0,8 4 A Lukáš Habr 14.09.00 – 09.09. – Brno
7,8 11 Martin Smetana 07.04.99 – 23.05. – Brno
7,9 1-2 Jan Hampl 24.10.00 – 24.05. – Brno
1-2 Josef Kaplan 24.05.00 – 24.05. – Brno
8,30 -2,4 3 B Nikolas Kudynek 30.09.99 – 04.05. – Vyškov
/8,0 – 06.05. – Brno/
8,42 1b3 Jakub Šťastný 13.01.00 – 14.05. – Olomouc
8,2 3 Jan Blatný 13.05.99 – 10.01. – Brno
8,45 2 A Lukáš Punčochář 18.11.02 – 15.05. – Brno
8,3 1 Adam Hladký 10.06.00 – 07.06 – Tišnov
č Jakub Kotek 13.12.99 – 03.10. – Brno
8,60 7 A Ondřej Ševčík 01.07.00 – 24.04. – Břeclav
8,4 4 Bohuslav Mucha 08.12.98 – 27.04. – Blansko
8,69 2 F Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 04.09. – Brno
8,77 5 Tomáš Oppelt 29.07.01 – 08.03. – Praha
8,6 3 Antonín Lee 99 – 24.05. – Brno
8,87 8 A Petr Pazourek 06.05.00 – 24.05. – Břeclav
8,90 +0,5 3 E Jakub Stibal 29.01.01 – 09.09. – Brno
8,93 2 D Milan Haminger 22.08.01 – 15.05. – Brno
8,8 1 Jaromír Morávek 22.03.03 – 24.05. – Brno
č Matyáš Galvas 11.02.04 – 03.10. – Brno
9,05 4 D Vojtěch Matějíček 29.09.02 – 15.05. – Brno
9,13 1 C Ladislav Kinc 03.09.01 – 04.09. – Brno
9,13 +0,2 2 D Jakub Doležal 20.05.03 – 09.09. – Brno
8,9 2 Jonáš Konečný 21.01.03 – 24.05. – Brno
č Luděk Čumpelík 24.04.03 – 03.10. – Brno
9,0 Ivan Charbaka 22.06.01 – 27.09. – Tišnov
9,1 č Antonín Sekerka 04.05.03 – 03.10. – Brno
9,48 2 G Šimon Řehka 12.01.04 – 15.05. – Brno
9,3 9 Jonáš Hrazdira 02.12.99 – 10.01. – Brno
č Marek Žemla 01 – 03.10. – Brno
9,57 +0,1 4 E Vojtěch Pavelka 25.06.02 – 09.09. – Brno
9,62 +0,3 1 CH Rudolf Žižka 07.04.04 – 09.09. – Brno
9,4 3 Matěj Máša 04 – 17.01. – Brno
9,71 7 E Jiří Marčík 19.02.04 – 09.09. – Brno
9,5 1 Josef Toufar 05 – 24.05. – Brno
9,84 1 C Daniel Kněžík 03 – 26.04. – Brno
9,96 4 B František Vlček 18.02.04 – 15.05. – Brno
9,99 3 A Marek Čermák 07.04.03 – 06.05. – Brno
9,99 +0,1 4 D Vojtěch Konečný 07.08.02 – 17.09. – Vyškov
10,08 4 E Jan Dočkal 22.05.03 – 15.05. – Brno
9,9 2 Vojtěch Franc 05 – 24.05. – Brno
10,21 -0,2 2 B Roman Grufík 14.07.03 – 09.09. – Brno
10,0 3 Martin Martečík 05 – 17.01. – Brno
10,1 4 Vojtěch Bazala 06 – 24.05. – Brno
č Josef Racek 16.04.04 – 03.10. – Brno
10,2 6 Adam Gorani 18.10.04 – 17.01. – Brno
7 Jan Kubiš 13.11.04 – 17.01. – Brno
Filip Alec Matouš 05 – 03.10. – Brno
10,45 4 A Matyáš Tachovský 29.08.02 – 26.04. – Brno
10,3 č Tadeáš Svoboda 07 – 03.10. – Brno
10,57 +0,3 7 CH Tomáš Palát 26.07.03 – 09.09. – Brno
10,58 3 C Patric Doppler 01.08.03 – 26.04. – Brno
10,58 ms Marcel Dvořák 04.07.03 – 15.05. – Brno
10,4 8 Jiří Staněk 05 – 17.01. – Brno
5 Filip Retzl – 24.05. – Brno
6 C Adam Packo 19.12.03 – 05.06. – Blansko
č Tadeáš Ondráček 14.09.05 – 03.10. – Brno
č Jakub Toufar 07 – 03.10. – Brno
10,64 6 E Adrian Munteanu 04 – 26.04. – Brno
10,5 9 Šimon Erbes 07.09.05 – 17.01. – Brno
5 Ondřej Skovajsa 25.02.06 – 24.05. – Brno
6 Vojtěch Bakič 14.05.03 – 24.05. – Brno
č Jáchym Tachovský 04.11.05 – 03.10. – Brno
10,78 6 E Samuel Provazník 24.11.03 – 04.09. – Brno
10,79 6 B Samuel Hrazdira 02.07.04 – 15.05. – Brno
10,7 10 Daniel Chlubna 03 – 17.01. – Brno
10,97 5 D Filip Ševčík 02 – 26.04. – Brno
10,8 2 Vojtěch Holcmann 02.02.07 – 24.05. – Brno
č Lukáš Čumpelík 08 – 03.10. – Brno
11,29 2 B Michal Komárek 14.10.05 – 26.04. – Brno
11,1 16 Tomáš Prudík 06 – 17.01. – Brno
4 Jan Svoboda 07 – 24.05. – Brno
11,42 5 E Robert Ševčík 04 – 26.04. – Brno
11,3 8 Štěpán Daněk 05.12.04 – 24.05. – Brno
11,4 17 Jakub Kostelecký 05 – 17.01. – Brno
11,5 5 Tadeáš Fejta 07 – 24.05. – Brno
6 Jindřich Macháč 07 – 24.05. – Brno
8 Artur Stratil 06 – 24.05. – Brno
Eda Štěrbák 04 – 27.09. – Tišnov
č Jakub Vondra 07 – 03.10. – Brno
11,6 Dominik Kejda 04 – 03.10. – Brno
11,7 7 Matyáš Fejta 07 – 24.05. – Brno
č Jan Švestka 05 – 03.10. – Brno
12,02 3 E Tobias Porhajm 29.09.06 – 26.04. – Brno
11,8 Josef Štěrbák 04 – 27.09. – Tišnov
12,3 9 Erik Janhuba 06 – 24.05. – Brno
12,5 19 David Beneš 05 – 17.01. – Brno
12,95 6 A Filip Zatloukal 28.06.08 – 26.04. – Brno
12,8 Ludvík Vacek 08 – 03.10. – Brno
13,15 3 C Lukáš Merta 22.10.07 – 26.04. – Brno
13,2 6 Jan Bouzek 07 – 17.01. – Brno
13,5 18 Martin Job 20.05.07 – 24.05. – Brno
14,33 4 B Daniel Emilio Bayona-Pérez 29.02.08 – 26.04. – Brno
100 m
11,8 2 C Lukáš Hvasta 25.06.99 – 11.08. – Brno
13,4 4 Bohuslav Mucha 08.12.98 – 27.04. – Blansko
3 B Adam Hladký 10.06.00 – 11.08. – Brno
14,5 3 A Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 11.08. – Brno
15,7 4 A Jiří Marčík 19.02.04 – 11.08. – Brno
150 m
18,13 -0,7 1 B Lukáš Hvasta 25.06.99 – 22.06. – Opava
19,09 +1,7 3 C Lukáš Habr 14.09.00 – 22.06. – Opava
20,0 2 A Adam Hladký 10.06.00 – 28.07. – Brno
20,47 1 B Martin Smetana 07.04.99 – 04.05. – Vyškov
20,99 3 C Nikolas Kudynek 30.09.99 – 04.05. – Vyškov
21,07 3 A Jakub Stibal 29.01.01 – 17.09. – Vyškov
21,08 3 C Jakub Kotek 13.12.99 – 11.05. – Břeclav
21,61 2 D Petr Pazourek 06.05.00 – 24.05. – Břeclav
21,74 2 E Jonáš Hrazdira 02.12.99 – 26.04. – Brno
21,76 +1,6 4 D Milan Haminger 22.08.01 – 09.09. – Brno
21,97 4 A Vojtěch Matějíček 29.09.02 – 15.05. – Brno
22,77 3 A Bohuslav Mucha 08.12.98 – 26.04. – Brno
22,9 1CH Jonáš Konečný 21.01.03 – 06.05. – Brno
3 I Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 06.05. – Brno
23,25 1 E Jaromír Morávek 22.03.03 – 26.04. – Brno
23,34 3 C Kryštof Bílý 29.10.00 – 24.05. – Břeclav
23,39 1 E Jakub Doležal 20.05.03 – 15.05. – Brno
23,52 ms Ladislav Kinc 03.09.01 – 15.05. – Brno
24,78 1 CH Vojtěch Pavelka 25.06.02 – 15.05. – Brno
24,6 3 J Rudolf Žižka 07.04.04 – 06.05. – Brno
25,27 2 B Daniel Kněžík 03 – 26.04. – Brno
25,2 1 K Šimon Řehka 12.01.04 – 06.05. – Brno
25,7 2 G Tomáš Palát 26.07.03 – 06.05. – Brno
26,02 3 B Jiří Marčík 19.02.04 – 26.04. – Brno
26,03 3 C Vojtěch Konečný 07.08.02 – 15.05. – Brno
26,83 1 I Šimon Jelínek 25.04.03 – 15.05. – Brno
27,01 4 B Samuel Hrazdira 02.07.04 – 15.05. – Brno
27,10 3 C Marcel Dvořák 04.07.03 – 26.04. – Brno
27,37 3 D Samuel Provazník 24.11.03 – 26.04. – Brno
27,38 4 D Patric Doppler 01.08.03 – 26.04. – Brno
27,2 3 CH Jan Dočkal 22.05.03 – 06.05. – Brno
27,55 4 B Adam Gorani 18.10.04 – 26.04. – Brno
28,5 ms Adam Packo 19.12.03 – 06.05. – Brno
34,19 4 B Filip Zatloukal 28.06.08 – 26.04. – Brno
34,56 4 C Lukáš Merta 22.10.07 – 26.04. – Brno
200 m
25,4 1 A Lukáš Hvasta 25.06.99 – 21.07. – Brno
28,1 3 A Adam Hladký 10.06.00 – 21.07. Brno
39,4 Lukáš Čumpelík 08 – 07.06. – Tišnov
41,0 1 Tadeáš Svoboda 07 – 17.01. – Brno
41,9 2 Vojtěch Holcmann 02.02.07 – 17.01. – Brno
46,5 3 Jan Svoboda 07 – 17.01. – Brno
48,7 5 Jakub Vondra 07 – 17.01. – Brno
50,7 6 Jan Bouzek 07 – 17.01. – Brno
300 m
40,38 2 D Lukáš Habr 14.09.00 – 10.09. – Brno
41,70 3 F Adam Hladký 10.06.00 – 10.09. – Brno
43,33 3 F Jan Blatný 13.05.99 – 10.09. – Brno
44,3 1 Jan Hampl 24.10.00 – 24.05. – Brno
45,27 6 G Ondřej Ševčík 01.07.00 – 10.09. – Brno
45,76 1 C Milan Haminger 22.08.01 – 05.06. – Blansko
46,66 7 F Jakub Kotek 13.12.99 – 10.09. – Brno
48,39 6 B Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 17.09. – Vyškov
50,80 1 F Jaromír Morávek 22.03.03 – 05.06. – Blansko
53,11 1 A Roman Grufík 14.07.03 – 05.06. – Blansko
54,8 2 A Jiří Marčík 19.02.04 – 04.08. – Brno
55,0 3 A Vojtěch Konečný 07.08.02 – 04.08. – Brno
57,25 2 C Jan Dočkal 22.05.03 – 04.09. – Brno
57,56 4 A Šimon Řehka 12.01.04 – 05.06. – Blansko
58,16 2 E Jonáš Konečný 21.01.03 – 05.06. – Blansko
58,1 č Matěj Pokorný 05 – 21.06. – Slavkov
59,18 4 A Marcel Dvořák 04.07.03 – 04.09. – Brno
59,2 č Tomáš Palát 26.07.03 – 21.06. – Slavkov
1:01,6 3 Tomáš Fiala 00 – 24.05. – Brno
1:02,30 2 E Šimon Jelínek 25.04.03 – 04.09. – Brno
1:02,7 č Vít Holík 06 – 21.06. – Slavkov
1:03,4 č Patrick Melcher 19.01.06 – 21.06. – Slavkov
č Tomáš Prudík 06 – 21.06. – Slavkov
1:04,15 4 F Samuel Hrazdira 02.07.04 – 05.06. – Blansko
1:04,81 3 E Adam Gorani 18.10.04 – 04.09. – Brno
1:05,8 2 Filip Ševčík 02 – 24.05. – Brno
1:07,87 4 E Adam Packo 19.12.03 – 04.09. – Brno
1:12,0 č Matěj Šotlík 11.10.05 – 21.06. – Slavkov
1:16,0 č Filip Zatloukal 28.06.08 – 21.06. – Slavkov
400 m
1:10,6 3 A Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 28.07. – Brno
1:18,5 2 Matěj Máša 04 – 24.05. – Brno
1:26,2 3 Jakub Fládr 03 – 24.05. – Brno
1:28,2 4 Filip Retzl – 24.05. – Brno
1:29,3 5 Patrick Melcher 19.01.06 – 24.05. – Brno
1:32,0 4 Vojtěch Bazala 06 – 17.01. – Brno
1:33,0 5 Martin Martečík 05 – 17.01. – Brno
1:36,0 9 Jan Švestka 05 – 17.01. – Brno
1:37,0 11 Jáchym Tachovský 04.11.05 – 17.01. – Brno
1:37,5 5 Robert Ševčík 04 – 24.05. – Brno
1:38,4 ms Vojtěch Holcmann 02.02.07 – 24.05. – Brno
1:39,0 13 Šimon Erbes 07.09.05 – 17.01. – Brno
1:42,0 14 Tomáš Prudík 06 – 17.01. – Brno
1:46,4 6 Štěpán Daněk 05.12.04 – 24.05. – Brno
1:49,0 17 David Beneš 05 – 17.01. – Brno
500 m
1:21,35 6 C Adam Hladký 10.06.00 – 25.01. – Bratislava-klubovní rekord
1:33,8 č Luděk Čumpelík 24.04.03 – 03.10. – Brno
1:39,2 č Antonín Sekerka 04.05.03 – 03.10. – Brno
1:39,3 č Jaromír Morávek 22.03.03 – 03.10. – Brno
1:41,5 č Matyáš Galvas 11.02.04 – 03.10. – Brno
1:46,7 Filip Alec Matouš 05 – 03.10 – Brno
1:47,1 č Josef Racek 16.04.04 – 03.10. – Brno
1:49,5 č Marek Čermák 07.04.03 – 03.10. – Brno
1:51,2 č Jiří Marčík 19.02.04 – 03.10. – Brno
1:51,7 č Tadeáš Svoboda 07 – 03.10. – Brno
1:52,1 č Tomáš Palát 26.07.03 – 03.10. – Brno
1:52,5 č Josef Toufar 05 – 03.10. – Brno
1:54,3 č Jakub Toufar 07 – 03.10. – Brno
1:56,3 č Vojtěch Franc 05 – 03.10. – Brno
1:57,4 č Tadeáš Fejta 07 – 03.10. – Brno
1:57,9 č Tadeáš Ondráček 14.09.05 – 03.10. – Brno
1:58,0 č Marcel Dvořák 04.07.03 – 03.10. – Brno
1:58,6 č Lukáš Čumpelík 08 – 03.10. – Brno
č Ondřej Skovajsa 25.02.06 – 03.10. – Brno
2:03,9 č Jan Švestka 05 – 03.10. – Brno
2:04,3 Dominik Kejda 04 – 03.10. – Brno
2:05,1 č Vojtěch Bakič 14.05.03 – 03.10. – Brno
2:10,9 č Patrick Melcher 19.01.06 – 03.10. – Brno
2:11,9 č Štěpán Daněk 05.12.04 – 03.10. – Brno
Ludvík Vacek 08 – 03.10 – Brno
2:13,7 č Jan Svoboda 07 – 03.10. – Brno
2:20,0 č Jakub Vondra 07 – 03.10. – Brno
600 m
1:38,3 1 Adam Hladký 10.06.00 – 24.09. Brno
1:58,73 2 D Rudolf Žižka 07.04.04 – 10.09. – Brno
2:01,02 3 D Jaromír Morávek 22.03.03 – 10.09. – Brno
2:03,4 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 07.06. – Tišnov
2:06,4 2 Matyáš Galvas 11.02.04 – 24.09. – Brno
2:06,8 1 Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 10.01. – Brno
2:06,9 Josef Racek 16.04.04 – 27.09. – Tišnov
2:08,3 Antonín Sekerka 04.05.03 – 27.09. – Tišnov
2:11,01 7 D Jiří Marčík 19.02.04 – 10.09. – Brno
2:17,9 4 Jakub Doležal 20.05.03 – 10.01. – Brno
2:25,5 Josef Štěrbák 04 – 27.09. – Tišnov
2:30,0 4 Daniel Chlubna 03 – 17.01. – Brno
2:30,1 5 Matěj Máša 04 – 17.01. – Brno
2:33,1 6 Tomáš Palát 26.07.03 – 17.01. – Brno
2:36,0 7 Adam Gorani 18.10.04 – 17.01. – Brno
2:33,9 Eda Štěrbák 04 – 27.09. – Tišnov
2:40,0 9 Marcel Dvořák 04.07.03 – 17.01. – Brno
2:59,0 11 Samuel Provazník 24.11.03 – 17.01. – Brno
800 m
2:14,27 1 Martin Smetana 07.04.99 – 26.04. – Brno
2:17,95 3 C Adam Hladký 10.06.00 – 13.12. – Praha
2:23,21 3 Jakub Stibal 29.01.01 – 07.09. – Frýdek Místek
2:30,12 5 Jonáš Hrazdira 02.12.99 – 11.05. – Břeclav
2:30,23 5 A Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 10.09. – Brno
2:31,2 č Josef Kaplan 24.05.00 – 03.10. – Brno
2:38,81 14 Kryštof Bílý 29.10.00 – 24.05. – Břeclav
2:40,6 č Jan Hampl 24.10.00 – 03.10. – Brno
2:41,0 č Jakub Kotek 13.12.99 – 03.10. – Brno
2:42,7 7 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 06.05. – Brno
2:51,6 7 Josef Racek 16.04.04 – 05.06. – Blansko
2:53,0 č Ladislav Kinc 03.09.01 – 03.10. – Brno
2:54,1 9 Matyas Galvas 11.02.04 – 05.06. – Blansko
2.55,5 10 Rudolf Žižka 07.04.04 – 06.05. – Brno
2:56,2 č Marek Žemla 01 – 03.10. – Brno
2:58,1 13 Jakub Doležal 20.05.03 – 05.06. – Blansko
2:59,2 15 Jan Dočkal 22.05.03 – 05.06. – Blansko
3:00,8 16 Matyáš Oujezdský 07.02.03 – 05.06. – Blansko
3:03,2 č Lukáš Punčochář 18.11.02 – 03.10. – Brno
3:07,5 18 Adam Packo 19.12.03 – 05.06. – Blansko
3:11,1 Ivan Charbaka 22.06.01 – 27.09. – Tišnov
3:17,20 13 Josef Štěrbák 04 – 26.04. – Brno
3:19,6 18 Samuel Hrazdira 02.07.04 – 06.05. – Brno
3:23,7 3 Filip Ševčík 02 – 24.05. – Brno
3:23,9 Lukáš Hvasta 25.06.99 – 27.09. – Tišnov
3:39,80 5 Michal Komárek 14.10.05 – 26.04. – Brno
1 000 m
3:03,2 3 Martin Smetana 07.04.99 – 23.05. – Brno
3:05,7 1 B Adam Hladký 10.06.00 – 11.08. – Brno
3:13,4 9 Lukáš Hvasta 25.06.99 – 23.05. – Brno
3:19,55 2 Šimon Varaus 19.05.00 – 14.05. – Brno
4:12,3 10 B Jiří Marčík 19.02.04 – 11.08. – Brno
1 500 m
4:37,17 4 A Adam Hladký 10.06.00 – 09.09. – Brno
4:50,3 3 Martin Smetana 07.04.99 – 06.05. – Brno
5:08,93 3 Jakub Stibal 29.01.01 – 15.05. – Brno
5:50,07 6 Josef Racek 16.04.04 – 15.05. – Brno
5:57,21 8 Matyáš Oujezdský 07.02.03 – 15.05. – Brno
6:00,79 9 Jaromír Morávek 22.03.03 – 15.05. – Brno
6:12,39 11 Matyáš Galvas 11.02.04 – 15.05. – Brno
6:35,76 11 Šimon Kafka 12.01.04 – 04.09. – Brno
7:26,04 13 Samuel Provazník 24.11.03 – 15.05. – Brno
60 m překážek
11,0 3 B Lukáš Punčochář 18.11.02 – 22.05. – Brno
12,35 2 A Petr Pazourek 06.05.00 – 26.04. – Brno
12,4 2 D Jakub Doležal 20.05.03 – 06.05. – Brno
12,7 4 B Matyas Galvas 11.02.04 – 06.05. – Brno
12,8 2 A Ladislav Kinc 03.09.01 – 06.05. – Brno
13,5 3 A Marek Čermák 07.04.03 – 06.05. – Brno
200 m překážek
36,81 2 B Jakub Kotek 13.12.99 – 24.05. – Břeclav
Dálka
546 17 Lukáš Habr 14.09.00 – 13.12. – Praha
536 4 Lukáš Hvasta 25.06.99 – 18.08. – Brno
504 13 Martin Smetana 07.04.99 – 14.05. – Brno
486 č Josef Kaplan 24.05.00 – 03.10. – Brno
478 1 Adam Hladký 10.06.00 – 24.09. – Brno
459 5 Lukáš Punčochář 18.11.02 – 08.03. – Praha
č Jan Hampl 24.10.00 – 03.10. – Brno
455 č Jakub Kotek 13.12.99 – 03.10. – Brno
453 3 Jan Blatný 13.05.99 – 10.01. – Brno
439 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 07.06. – Tišnov
427 12 Petr Pazourek 06.05.00 – 24.05. – Břeclav
426 č Antonín Sekerka 04.05.03 – 03.10. – Brno
425 2 Šimon Varaus 19.05.00 – 24.09. – Brno
č Matyáš Galvas 11.02.04 – 03.10. – Brno
422 4 Bohuslav Mucha 08.12.98 – 27.04. – Blansko ročník ??? 99
420 4 Jakub Doležal 20.05.03 – 04.09. – Brno
419 6 Nikolas Kudynek 30.09.99 – 12.11. – Brno
418 18 Ondřej Ševčík 01.07.00 – 14.05. – Brno
417 6 Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 04.09. – Brno
9 B Jakub Stibal 29.01.01 – 09.09. – Brno
412 č Ladislav Kinc 03.09.01 – 03.10. – Brno
410 3 Jaromír Morávek 22.03.03 – 26.04. – Brno
405 Ivan Charbaka 22.06.01 – 27.09. – Tišnov
č Marek Žemla 01 – 03.10. – Brno
402 2 Jonáš Konečný 21.01.03 – 24.05. – Brno
378 č Marek Čermák 07.04.03 – 03.10. – Brno
377 8 Jonáš Hrazdira 02.12.99 – 10.01. – Brno
375 12 Milan Haminger 22.08.01 – 15.05. – Brno
370 14 František Vlček 18.02.04 – 15.05. – Brno
362 5 Matěj Máša 04 – 24.05. – Brno
355 12 Rudolf Žižka 07.04.04 – 26.04. – Brno
č Tomáš Palát 26.07.03 – 03.10. – Brno
354 č Josef Racek 16.04.04 – 03.10. – Brno
346 5 Martin Martečík 05 – 17.01. – Brno
344 č Marcel Dvořák 04.07.03 – 03.10. – Brno
343 č Matěj Pokorný 05 – 21.06. – Slavkov
341 14 Jiří Marčík 19.02.04 – 26.04. – Brno
340 20 Šimon Jelínek 25.04.03 – 15.05. – Brno
338 11 Matyáš Tachovský 29.08.02 – 26.04. – Brno
337 1 Josef Toufar 05 – 24.05. – Brno
336 21 Adam Packo 19.12.03 – 15.05. – Brno
11 Adam Gorani 18.10.04 – 18.08. – Brno
335 č Tadeáš Svoboda 07 – 03.10. – Brno
334 2 Ondřej Skovajsa 25.02.06 – 24.05. – Brno
č Vít Holík 06 – 21.06. – Slavkov
333 4 Tomáš Sýs 20.04.02 – 24.09. – Brno
332 č Jáchym Tachovský 04.11.05 – 03.10. – Brno
328 3 Petr Šťastný 02 – 24.05. – Brno
327 13 C Matyáš Oujezdský 07.02.03 – 09.09. – Brno
322 3 Šimon Erbes 07.09.05 – 17.01. – Brno
331 5 Jan Svoboda 01 – 24.09. – Brno
330 6 Ondřej Zoblivý 99 – 24.09. – Brno
323 č Vojtěch Franc 05 – 03.10. – Brno
320 22 Samuel Provazník 24.11.03 – 26.04. – Brno
318 10 Vojtěch Bakič 14.05.03 – 24.05. – Brno
315 24 Daniel Kněžík 03 – 26.04. – Brno
313 č Tadeáš Ondráček 14.09.05 – 03.10. – Brno
Filip Alec Matouš 05 – 03.10. – Brno
308 8 D Roman Grufík 14.07.03 – 09.09. – Brno
305 16 Filip Ševčík 02 – 26.04. – Brno
299 č Lukáš Čumpelík 08 – 03.10. – Brno
294 11 Robert Ševčík 04 – 24.05. – Brno
291 7 Vojtěch Bazala 06 – 24.05. – Brno
284 11 Daniel Chlubna 03 – 17.01. – Brno
282 8 Artur Stratil 06 – 24.05. – Brno
280 9 Patrick Melcher 19.01.06 – 24.05. – Brno
279 12 Jiří Staněk 05 – 17.01. – Brno
12 Samuel Hrazdira 02.07.04 – 17.01. – Brno
291 7 Vojtěch Bazala 06 – 24.05. – Brno
276 č Jan Švestka 05 – 03.10. – Brno
275 10 Milan Sedláček 06 – 24.05. – Brno
272 č Tomáš Prudík 06 – 21.06. – Slavkov
270 2 Matyáš Fejta 07 – 24.05. – Brno
č Tadeáš Fejta 07 – 03.10. – Brno
269 13 Josef Štěrbák 04 – 17.01. – Brno
268 3 Vojtěch Hocman 02.02.07 – 24.05. – Brno
267 4 Jindřich Macháč 07 – 24.05. – Brno
266 15 Jakub Kostelecký 05 – 17.01. – Brno
17 Vojtěch Holcmann 02.02.07 – 27.09. – Tišnov
265 č Štěpán Daněk 05.12.04 – 03.10. – Brno
Dominik Kejda 04 – 03.10. – Brno
260 14 Jan Kubiš 13.11.04 – 17.01. – Brno
251 32 Adam Gorani 18.10.04 – 26.04. – Brno
248 33 Adrian Munteanu 04 – 26.04. – Brno
246 č Jakub Toufar 07 – 03.10. – Brno
240 11 Oliver Kliment 06 – 24.05. – Brno
239 Eda Štěrbák 04 – 27.09. – Tišnov
238 č Matěj Šotlík 11.10.05 – 21.06. – Slavkov
233 18 David Beneš 05 – 17.01. – Brno
226 Ludvík Vacek 08 – 03.10. – Brno
224 23 Lukáš Merta 22.10.07 – 26.04. – Brno
222 č Jakub Vondra 07 – 03.10. – Brno
216 4 Jan Bouzek 07 – 17.01. – Brno
208 25 Tobias Porhajm 29.09.06 – 26.04. – Brno
206 13 Jan Svoboda 07 – 24.05. – Brno
č Filip Zatloukal 28.06.08 – 21.06. – Slavkov
197 7 Filip Ševčík 02 – 24.05. – Brno
192 28 Martin Job 20.05.07 – 26.04. – Brno
Výška
163 3 Lukáš Hvasta 25.06.99 – 24.05. – Břeclav
155 6 Martin Smetana 07.04.99 – 23.05. – Brno
150 1 Josef Kaplan 24.05.00 – 24.05. – Brno
146 3 Šimon Varaus 19.05.00 – 07.05. – Brno
144 15 Bohuslav Mucha 08.12.98 – 06.05. – Brno
136 Jakub Šťastný 13.01.00 – 14.05. – Olomouc
135 3 Jakub Stibal 29.01.01 – 06.05. – Brno
130 11 Marek Žemla 01 – 07.05. – Brno
11 Nikolas Kudynek 30.09.99 – 12.11. – Brno
125 5 Vojtěch Matějíček 29.09.02 – 06.05. – Brno
6 Milan Haminger 22.08.01 – 05.06. – Blansko
121 3 Matyáš Tachovský 29.08.02 – 26.04. – Brno
120 1 Jakub Fládr 03 – 27.04. – Brno
115 8-9 Jakub Doležal 20.05.03 – 06.05. – Brno
10 Šimon Jelínek 25.04.03 – 06.05. – Brno
2 Jiří Šťastný 27.12.03 – 24.05. – Brno
1 Petr Šťastný 02 – 24.05. – Brno
4 Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 28.07. – Brno
13 Josef Racek 16.04.04 – 12.11. – Brno
110 11 František Vlček 18.02.04 – 06.05. – Brno
3 Jonáš Konečný 21.01.03 – 24.05. – Brno
110 2 Tomáš Fiala 00 – 24.05. – Brno
14 Adam Gorani 18.10.04 – 12.11. – Brno
106 4 Adrian Munteanu 04 – 26.04. – Brno
103 6 Josef Štěrbák 04 – 26.04. – Brno
90 9 Marcel Dvořák 04.07.03 – 26.04. – Brno
12 Marek Čermák 07.04.03 – 06.05. – Brno
85 1 Milan Sedláček 06 – 24.05. – Brno
80 2 Oliver Kliment 06 – 24.05. – Brno
Koule 2 kg
8,08 1 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 26.04. – Brno
7,77 1 Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 04.08. – Brno
7,53 2 Daniel Kněžík 03 – 26.04. – Brno
6,95 4 Patric Doppler 01.08.03 – 26.04. – Brno
5,55 10 Rudolf Žižka 07.04.04 – 26.04. – Brno
4,83 18 Samuel Provazník 24.11.03 – 26.04. – Brno
4,55 19 Marcel Dvořák 04.07.03 – 26.04. – Brno
4,45 2 Jáchym Tachovský 04.11.05 – 26.04. – Brno
2,52 7 Vojtěch Holcmann 02.02.07 – 26.04. – Brno
Koule 3 kg
8,77 č Lukáš Punčochář 18.11.02 – 03.10. – Brno
7,10 4 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 04.09. – Brno
6,17 8 Jonáš Konečný 21.01.03 – 04.09. – Brno
6,05 2 Jan Dočkal 22.05.03 – 15.05. – Brno
5,72 č Marek Žemla 01 – 03.10. – Brno
5,50 č Ladislav Kinc 03.09.01 – 03.10. – Brno
5,16 5 Josef Racek 16.04.04 – 15.05. – Brno
5,13 13 Vojtěch Konečný 07.08.02 – 04.09. – Brno
5,12 6 Patric Doppler 01.08.03 – 15.05. – Brno
4,69 14 Roman Grufík 14.07.03 – 04.09. – Brno
3,96 15 Marcel Dvořák 04.07.03 – 04.09. – Brno
Koule 4 kg
10,68 1 Lukáš Hvasta 25.06.99 – 27.04. – Blansko
9,85 č Jan Hampl 24.10.00 – 03.10. – Brno
8,86 č Josef Kaplan 24.05.00 – 03.10. – Brno
8,55 č Jakub Kotek 13.12.99 – 03.10. – Brno
7,97 15 Ondřej Ševčík 01.07.00 – 09.09. – Brno
7,94 3 Bohuslav Mucha 08.12.98 – 26.04. – Brno
7,85 3 Antonín Lee 99 – 24.05. – Brno
7,46 4 Adam Hladký 10.06.00 – 26.04. – Brno
6,29 5 Jonáš Hrazdira 02.12.99 – 26.04. – Brno
5,42 4 Tomáš Fiala 00 – 24.05. – Brno
Oštěp 600 g
23,73 21 Ondřej Ševčík 01.07.00 – 10.09. – Brno
22,01 1 Jakub Kotek 13.12.99 – 22.10. – Brno
20,97 2 Adam Hladký 10.06.00 – 22.10. – Brno
19,56 15 Jonáš Hrazdira 02.12.99 – 04.05. – Brno
Kriketový míček
62,10 10 Lukáš Hvasta 25.06.99 – 23.05. – Brno
61,10 12 Martin Smetana 07.04.99 – 23.05. – Brno
60,20 1 Lukáš Punčochář 18.11.02 – 27.04. – Brno
57,54 3 Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 06.05. – Brno
50,70 16 Jakub Stibal 29.01.01 – 09.09. – Brno
47,66 3 Filip Erbes 15.01.01 – 22.05. – Brno
46,84 18 Ondřej Ševčík 01.07.00 – 14.05. – Brno
46,80 1 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 07.06. – Tišnov
41,54 9 Jakub Doležal 20.05.03 – 09.09. – Brno
40,60 Marek Žemla 01 – 27.09. – Tišnov
40,30 Antonín Sekerka 04.05.03 – 27.09. – Tišnov
40,20 2 Matyáš Galvas 11.02.04 – 27.04. – Brno
40,10 13 František Vlček 18.02.04 – 06.05. – Brno
39,55 2 Jakub Fládr 03 – 24.05. – Brno
38,95 8 Josef Racek 16.04.04 – 05.06. – Blansko
38,73 3 Matěj Máša 04 – 24.05. – Brno
38,10 Ivan Charbaka 22.06.01 – 27.09. – Tišnov
34,68 17 Šimon Jelínek 25.04.03 – 06.05. – Brno
33,70 18 Patrik Doppler 01.08.03 – 06.05. – Brno
32,96 20 Šimon Řehka 12.01.04 – 06.05. – Brno
31,99 5 Vojtěch Bakič 14.05.03 – 24.05. – Brno
31,80 6 Matouš Mareš 04 – 27.04. – Brno
31,43 22 Marcel Dvořák 04.07.03 – 06.05. – Brno
30,85 1 Josef Toufar 05 – 24.05. – Brno
30,70 č Jaromír Morávek 22.03.03 – 03.10. – Brno
29,95 12 Roman Grufík 14.07.03 – 05.06. – Blansko
29,16 15 Ladislav Kinc 03.09.01 – 05.06. – Blansko
29,00 8 Daniel Kněžík 03 – 27.04. – Brno
27,80 Eda Štěrbák 04 – 27.09. – Tišnov
27,42 17 Jan Dočkal 22.05.03 – 05.06. – Blansko
27,10 Vojtěch Holcmann 02.02.07 – 27.09. – Tišnov
27,05 č Marek Čermák 07.04.03 – 03.10. – Brno
26,90 Josef Štěrbák 04 – 27.09. – Tišnov
25,86 č Jáchym Tachovský 04.11.05 – 03.10. – Brno
25,85 8 Jiří Šťastný 27.12.03 – 24.05. – Brno
25,52 9 Filip Retzl – 24.05. – Brno
24,74 3 Vojtěch Franc 05 – 24.05. – Brno
24,52 20 Martin Hubel 03 – 05.06. – Blansko
24,44 29 Adam Gorani 18.10.04 – 06.05. – Brno
23,80 4 Ondřej Skovajsa 25.02.06 – 24.05. – Brno
23,71 21 Samuel Hrazdira 02.07.04 – 05.06. – Blansko
22,58 31 Tomáš Palát 26.07.03 – 06.05. – Brno
22,19 22 Vojtěch Konečný 07.08.02 – 05.06. – Blansko
22,18 č Tadeáš Ondráček 14.09.05 – 03.10. – Brno
21,91 2 Tadeáš Svoboda 07 – 24.05. – Brno
21,90 3 Matěj Šotlík 11.10.05 – 27.04. – Brno
21,63 č Lukáš Čumpelík 08 – 03.10. – Brno
21,10 č Jiří Marčík 19.02.04 – 03.10. – Brno
20,46 Dominik Kejda 04 – 03.10. – Brno
20,41 32 Jonáš Konečný 21.01.03 – 06.05. – Brno
20,23 č Tadeáš Fejta 07 – 03.10. – Brno
20,11 4 Matyáš Fejta 07 – 24.05. – Brno
19,80 5 Milan Sedláček 06 – 24.05. – Brno
18,34 č Jan Švestka 05 – 03.10. – Brno
17,95 5 Jakub Toufar 07 – 24.05. – Brno
Ludvík Vacek 08 – 03.10. – Brno
17,75 č Štěpán Daněk 05.12.04 – 03.10. – Brno
17,51 č Patrick Melcher 19.01.06 – 03.10. – Brno
17,14 13 Robert Ševčík 04 – 24.05. – Brno
16,84 7 Jindřich Macháč 07 – 24.05. – Brno
15,93 Filip Alec Matouš 05 – 03.10 – Brno
14,98 č Jakub Toufar 07 – 03.10. – Brno
12,16 8 Artur Stratil 06 – 24.05. – Brno
11,95 č Jan Svoboda 07 – 03.10. – Brno
11,70 č Jakub Vondra 07 – 03.10. – Brno
10,07 9 Oliver Kliment 06 – 24.05. – Brno
9,02 18 Martin Job 20.05.07 – 24.05. – Brno
5,90 13 Vladimír Kalovský 10 – 27.04. – Brno
Čtyřboj /60 m-800m-kriket-výška/
2 194 Lukáš Hvasta 25.06.99 – 23.05. – Brno
/7,3-3:13,4-62,10-160/
2 081 Martin Smetana 07.04.99 – 23.05. – Brno
/7,8-3:03,2-61,10-155/
Čtyřboj /60m-1000m-koule-dálka/
1946 1 Lukáš Hvasta 25.06.99 – 27.09. – Tišnov
/7,5-3:23,9-9,25-519/
1436 3 Adam Hladký 10.06.00 – 07.06. – Tišnov
/8,3-3:21,4-6,48-442/
Čtyřboj /60 m-800m-koule-dálka/
1718 1 Josef Kaplan 24.05.00 – 03.10. – Brno
/8,1-2:31,2-8,86-486/
1660 2 Jan Hampl 24.10.00 – 03.10. – Brno
/8,0-2:40,6-9,85-306/
1505 3 Adam Hladký 10.06.00 – 03.10. – Brno
/8,5-2:26,2-6,28-478/
1493 4 Jakub Kotek 13.12.99 – 03.10. – Brno
/8,3-2:41,0-8,55-455/
1100 1 Lukáš Punčochář 18.11.02 – 03.10. – Brno
/8,7-3:03,2-8,77-379/
934 2 Ladislav Kinc 09.03.01 – 03.10. – Brno
/9,2-2:53,0-5,50-412/
422 5 Martin Pohanka 02 – 03.10. – Brno
/10,1-3:22,0-5,07-300/
Čtyřboj /60m-800m-kriket-dálka/
821 2 Ivan Charbaka 01 – 27.09. – Tišnov
/9,0-3:11,1-38,1-405/
729 4 Marek Žemla 01 – 27.09. – Tišnov
/9,9-3:01,9-40,6-392/
Čtyřboj /60m-600m-kriket-dálka/
1 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 07.06. – Tišnov
/8,9-2:03,4-46,8-439/
1 Antonín Sekerka 03 – 27.09. – Tišnov
/9,4-2:08,3-40,3-368/
4 Josef Racek 16.04.04 – 27.09. – Tišnov
/10,4-2:06,9-36,5-331/
14 Josef Štěrbák 04 – 27.09. – Tišnov
/11,8-2:25,5-26,9-267/
15 Eduard Štěrbák 04 – 27.09. – Tišnov
/11,5-2:33,9-27,8-239/
Čtyřboj /60m-500m-kriket-dálka/
2249 1 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 03.10. – Brno
/8,9-1:33,8-44,90-438/
1993 2 Antonín Sekerka 03 – 03.10. – Brno
/9,1-1:39,2-38,68-426/
1960 3 Matyáš Galvas 11.02.04 – 03.10. – Brno
/8,8-1:41,5-32,25-425/
1910 4 Jaromír Morávek 22.03.03 – 03.10. – Brno
/8,9-1:39,3-30,70-390/
1517 8 Marek Čermák 07.04.03 – 03.10. – Brno
/9,7-1:47,1-35,31-378/
1516 9 Josef Racek 16.04.04 – 03.10. – Brno
/10,1-1:51,2-21,10-354/
1403 10 Jiří Marčík 19.02.04 – 03.10. – Brno
/9,6-1:52,2-19,50-335/
1301 5 Filip Alec Matouš 05 – 03.10 – Brno
/10,2-1:46,7-15,93-461/
1267 6 Tadeáš Svoboda 07 – 03.10 – Brno
/10,3-1:51,7-21,08-335/
1240 11 Tomáš Palát 26.07.03 – 03.10. – Brno
/10,5-1:58,0-28,85-355/
1222 12 Marcel Dvořák 04.07.03 – 03.10. – Brno
/10,4-2:01,6-24,92-344/
1131 8 Tadeáš Ondráček 14.09.05 – 03.10 – Brno
/10,4-1:57,9-22,18-313/
1067 9 Jakub Toufar 07 – 03.10 – Brno
/10,4-1:54,3-14,98-246/
1036 10 Lukáš Čumpelík 08 – 03.10 – Brno
/10,8-1:58,3-21,63-299/
991 12 Ondřej Skovajsa 25.02.06 – 03.10 – Brno
/11,0-1:58,6-19,69-300/
957 15 Vojtěch Bakič 14.05.03 – 03.10. – Brno
/10,8-2:05,1-26,58-286/
910 13 Tadeáš Fejta 07 – 03.10 – Brno
/11,5-1:57,4-20,23-270/
834 17 Dominik Kejda 04 – 03.10. – Brno
/11,6-2:04,3-20,46-304/
791 14 Patrik Melcher 19.01.06 – 03.10 – Brno
/10,9-2:10,9-17,51-276/
782 15 Jan Švestka 05 – 03.10 – Brno
/11,7-2:03,9-18,34-276/
674 18 Štěpán Daněk 05.12.04 – 03.10. – Brno
/11,6-2:11,9-17,75-265/
627 16 Jáchym Tachvský 05 – 03.10 – Brno
/10,5-0-25,86-332/
585 17 Jan Svoboda 07 – 03.10 – Brno
/11,6-2:13,7-11,95-224/
525 19 Jakub Vondra 07 – 03.10 – Brno
/11,5-2:20,0-11,70-222/
475 20 Ludvík Vacek 08 – 03.10 – Brno
/12,8-2:11,9-11,95-226/
Čtyřboj /60m-200m-kriket-dálka/
1 Lukáš Čumpelík 08 – 07.06. – Tišnov
/10,6-39,4-17,80-275/
1 Vojtěch Holcman 02.02.07 – 27.09. – Tišnov
/11,1-43,6-27,10-266/
Štafeta 4 x 60 m
31,35 7 B Habr-Hladký-Kotek-Hvasta – 10.09. – Brno
32,55 2 Habr-Hladký-Hrazdira-Kotek – 11.05. – Břeclav
34,28 3 B Kinc-Matějíček-Stibal-Punčochář – 10.09. – Brno
35,69 1 B Kinc-Hudeček-Doležal-Stibal – 07.09. – Frýdek-Místek
36,55 2 B Hudeček-Stibal-Dočkal-Konečný J. – 05.06. – Blansko
37,31 3 C Doležal-Haminger-Morávek-Dočkal – 15.05. – Brno
37,4 1 C Dvořák-Kinc-Konečný Jonáš-Stibal – 26.04. – Brno
37,6 3 A Marčík-Doležal-Matějíček-Punčochář – 22.05. – Brno
38,31 4 B Dočkal-Dvořák-Konečný Stibal – 04.09. – Brno
39,19 2 C Jelínek-Packo-Řehka-Racek – 05.06. – Blansko
39,46 2 A Hrazdira-Marčík-Palát-Oujezdský – 15.05. – Brno
39,62 4 A Jelínek-Packo-Kafka-Gorani – 04.09. – Brno
40,07 4 C Čermák-Doppler-Galvas-Provazník – 15.05. – Brno
41,09 3 B Hrazdira S.-Marčík-Palát-Oujedský – 05.06. – Blansko
41,4 4 B Hrazdira S.-Marčík-Palát-Žižka – 26.04. – Brno
41,4 3 C Jelínek-Packo-Řehka-Vlček – 26.04. – Brno
Štafeta 4 x 60 m – smíšená /ACMS-TJ Sokol Přísnotice/
35,73 2 A Slavík -Doležal-Hudeček-Haminger – 04.09 – Brno
36,33 4 A Doležel-Kinc-Morávek-Slavík – 05.06. – Blansko
38,4 3 B Doležal-Matějíček-Punčochář-Slavík – 06.05. – Brno
34,89 2 b Hudeček-Matějíček-Punčochář-Slavík – 15.05. – Brno
Štafeta 4 x 200 m – smíšená hoši a dívky
1:45,46 3 B Hladký-Benešová-Habr-Jeřábková – 13.12. – Praha
Štafeta 4 x 300 m
2:58,56 4 Habr-Hladký-Hrazdira-Kotek – 24.05. – Břeclav
3:05,46 1 Hladký-Mucha-Hrazdira-Hvasta – 26.04. – Brno
Změna příjmení:
Šimon Řehka nyní Kafka
Výkony hostujících závodníků a cizinců startujících za družstva AC Moravská Slavia Brno mužů, žen, staršího a mladšího žactva
MUŽI
100 m
10,89 +1,5 1 A Martin Lazor 15.07.84 – 21.05. – Olomouc- ŠK Comenium Michalovce
11,37 +3,1 5 A Matúš Gerec 25.08.94 – 31.05. – Uh. Hradiště
200 m
22,61 +0,0 1 B Martin Lazor 15.07.84 – 31.05. – Třinec – ŠK Comenium Michalovce
/22,12 +2,4 3 A – 21.06. – Olomouc/
22,60 +2,0 5 A Matúš Gerec 25.08.94 – 31.05. – Uh. Hradiště
400 m
51,38 5 A Matúš Gerec 25.08.94 – 31.05. – Uh. Hradiště
800 m
2:10,56 13 Kamil Pulicar 24.05.91 – 31.05. – Třinec – MK Seitl Ostrava
1 500 m
4:17,39 12 Filip Záveský 05.08.93 – 23.08. – Břeclav – ČTBK ISCAREY Č. Třebová
4:22,28 6 B Michal Horáček 05.01.75 – 17.05. – Břeclav – ČTBK ISCAREY Č. Třebová
4:29,56 16 Kamil Pulicar 24.05.91 – 31.05. – Třinec – MK Seitl Ostrava
3 000 m
9:08,49 9 Filip Záveský 05.08.93 – 23.08. – Břeclav – ČTBK ISCAREY Č. Třebová
5 000 m
15:35,38 5 Michal Horáček 05.01.75 – 21.06. – Olomouc -ČTBK ISCAREY Č. Třebová
15:35,51 7 Filip Záveský 05.08.93 – 21.06. – Olomouc -ČTBK ISCAREY Č. Třebová
16:24,74 10 Kamil Pulicar 24.05.91 – 21.06. – Olomouc -MK Seitl Ostrava
10 000 m
32:08,60 2 Michal Horáček 05.01.75 – 17.05. – Břeclav – ČTBK ISCAREY Č. Třebová
32:12,77 3 Filip Záveský 05.08.93 – 17.05. – Břeclav – ČTBK ISCAREY Č. Třebová
34:49,55 12 Kamilo Pulicar 24.05.91 – 17.05. – Břeclav – MK Seitl Ostrava
110 m překážek
19,41 +0,2 4 A Jan Pokorný 25.03.87 – 21.06. – Břeclav- JAC Brno
3 000 m překážek
9:55,20 7 Filip Záveský 05.08.93 – 31.05. – Třinec – ČTBK ISCAREY Č. Třebová
Výška
179 3 Jan Pokorný 25.03.87 – 21.06. – Břeclav- JAC Brno
Trojskok
11,68 -0,1 5 Jan Pokorný 25.03.87 – 21.06. – Břeclav- JAC Brno
Tyč
486 1 Tomáš Krajňák 30.09.89 – 23.08. – Břeclav – Akademik TU Košice
Koule 7,26 kg
13,40 1 Roman Vida 02.10.69 – 31.05. – Uh.Hradiště-AO Slávia UK Bratislava
Disk 2 kg
37,90 2 Roman Vida 02.10.69 – 31.05. – Uh.Hradiště-AO Slávia UK Bratislava
Oštěp 800 g
28,67 12 Roman Vida 02.10.69 – 31.05. – Uh.Hradiště-AO Slávia UK Bratislava
JUNIOŘI
100 m
12,04 3,5 3 B Tomáš Řezníček 21.10.95 – 18.05. – Uh.Hradiště-VSK Univerzita Brno
200 m
25,34 -2,6 4 B Tomáš Řezníček 21.10.95 – 18.05. – Olomouc- VSK Univerzita Brno
400 m
57,18 4 Jakub Šrom 03.12.95 – 18.05. – Olomouc- VSK Univerzita Brno
1 500 m
4:36,49 10 Šimon Slavík 18.11.96 – 06.09. – Břeclav- VSK Univerzita Brno
3 000 m
10:46,03 16 Jakub Šrom 03.12.95 – 18.05. – Olomouc- VSK Univerzita Brno
5 000 m
19:58,80 10 Šimon Slavík 18.11.96 – 31.05. – Uh.Hradiště-VSK Univerzita Brno
110 m překážek
17,88 4 A Tomáš Řezníček 21.10.95 – 31.05. – Uh.Hradiště-VSK Univerzita Brno
20,97 5 A Šimon Slavík 18.11.96 – 06.09. – Břeclav-VSK Univerzita Brno
400 m překážek
1:02,44 2 A Tomáš Řezníček 21.10.95 – 21.06. – Břeclav-VSK Univerzita Brno
DOROSTENCI
100 m
11,37 +0,1 2 A Filip Dvořák 04.11.97 – 06.09. – Břeclav – JAC Brno
12,30 ms Tomáš Halouzka 07.02.97 – 21.06. – Břeclav – JAC Brno
200 m
22,92 +2,0 3 A Filip Dvořák 04.11.97 – 31.05. – Uh. Hradiště – JAC Brno
25,18 -0,2 ms Ondřej Krča 30.04.97 – 21.06. – Břeclav – JAC Brno
400 m
56,58 ms Ondřej Krča 30.04.97 – 21.06. – Břeclav – JAC Brno
56,69 ms Tomáš Halouzka 07.02.97 – 21.06. – Břeclav – JAC Brno
59,00 3 C Miroslav Nykl 14.10.97 – 06.09. – Břeclav- JAC Brno
110 m překážek dorostenci
16,88 +0,1 ms Miroslav Nykl 14.10.97 – 21.06. – Břeclav- JAC Brno
Dálka
542 -0,3 8 Miroslav Nykl 14.10.97 – 18.05. – Olomouc- JAC Brno
Trojskok
11,50 +0,0 5 Miroslav Nykl 14.10.97 – 06.09. – Břeclav- JAC Brno
ŽÁCI
60 m
8,55 11 Karel Neugebauer 02.06.00 – 11.05. – Břeclav – TJ Oslavany
8,8 2 C Ondřej Slavík 14.04.01 – 05.06. – Blansko – Sokol Přísnotice
150 m
21,53 4 C Pavel Halas 25.02.99 – 11.05. – Břeclav – Sokol Přísnotice
21,7 1 H Ondřej Slavík 14.04.01 – 06.05. – Brno – Sokol Přísnotice
300 m
43,76 2 B Karel Neugebauer 02.06.00 – 11.05. – Břeclav – TJ Oslavany
47,69 3 C Pavel Halas 25.02.99 – 04.05. – Vyškov – Sokol Přísnotice
800 m
2:30,4 2 Ondřej Slavík 14.04.01 – 06.05. – Brno – Sokol Přísnotice
1 500 m
5:00,84 1 Ondřej Slavík 14.04.01 – 15.05. – Brno – Sokol Přísnotice
5:09,73 7 Pavel Halas 25.02.99 – 11.05. – Břeclav – Sokol Přísnotice
Dálka
457 15 Karel Neugebauer 02.06.00 – 11.05. – Břeclav – TJ Oslavany
433 4 Ondřej Slavík 14.04.01 – 15.05. – Brno – Sokol Přísnotice
Ladislav Zouhar · 21. ledna 2014 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výsledky atletů Moravské Slavie v roce 2014
Halové klubovní přebory v atletice přípravek |
|
|
|
|
17. ledna 2014, Běžecký tunel, Oblá 51c, Brno |
|
|
|
|
pořadatel: AC Moravská Slavia Brno |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 m přípravky nejmladší dívky (2007 a mladší) |
|
|
|
|
|
|
Jméno |
RN |
Oddíl |
Běh |
Čas rozběh |
Čas finále |
Pořadí |
|
1. |
Dobešová Pavlína |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
A |
10,8 |
10,9 |
1 |
|
2. |
Babušková Natálie |
2008 |
TJ Sokol Přísnotice |
A |
11,7 |
12,0 |
2 |
|
3. |
Daněčková Lucie |
2007 |
ŠAK Židlochovice |
B |
12,0 |
11,8 |
1 |
|
4. |
Zádrapová Žaneta |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
B |
12,8 |
12,7 |
2 |
|
5. |
Jechová Kistýna |
2006 |
Bač line sport |
|
13,2 |
|
|
|
6. |
Sedláčková Soňa |
2008 |
TJ Sokol Přísnotice |
|
13,5 |
|
|
|
7. |
Dobešová Petra |
2008 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
13,7 |
|
|
|
8. |
Topinková Denisa |
2010 |
Brno |
|
18,1 |
|
|
|
9. |
Holešinská Nela |
2007 |
ŠAK Židlochovice |
|
20,0 |
|
|
|
200 m přípravka nejmladší dívky (2007 a mladší) |
|
|
|
|
|
1. |
Dobešová Pavlína |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
42,8 |
|
|
2. |
Daněčková Lucie |
2007 |
ŠAK Židlochovice |
|
|
44,2 |
|
|
3. |
Zádrapová Žaneta |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
45,5 |
|
|
4. |
Babušková Natálie |
2008 |
TJ Sokol Přísnotice |
|
|
47,3 |
|
|
5. |
Sedláčková Soňa |
2008 |
TJ Sokol Přísnotice |
|
|
51,3 |
|
|
6. |
Dobešová Petra |
2008 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
54,0 |
|
|
7. |
Topinková Barbora |
2007 |
Brno |
|
|
54,5 |
|
|
8. |
Holešinská Nela |
2007 |
ŠAK Židlochovice |
|
|
55,5 |
|
|
9. |
Topinková Denisa |
2010 |
Brno |
|
|
1:10,1 |
|
|
Dálka přípravka nejmladší dívky (2007 a mladší) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. pokus |
2. pokus |
3. pokus |
Nejlepší pokus |
1. |
Dobešová Pavlína |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
232 |
261 |
254 |
261 |
2. |
Babušková Natálie |
2008 |
TJ Sokol Přísnotice |
|
242 |
246 |
256 |
256 |
3. |
Daněčková Lucie |
2007 |
ŠAK Židlochovice |
|
229 |
221 |
234 |
234 |
4. |
Holešinská Nela |
2007 |
ŠAK Židlochovice |
|
202 |
195 |
223 |
223 |
5. |
Zádrapová Žaneta |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
184 |
206 |
214 |
214 |
6. |
Dobešová Petra |
2008 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
204 |
184 |
166 |
204 |
7. |
Sedláčková Soňa |
2008 |
TJ Sokol Přísnotice |
|
182 |
200 |
138 |
200 |
60 m přípravka nejmladší hoši (2007 a mladší) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Běh |
Čas rozběh |
Čas finále |
Pořadí |
|
1. |
Svoboda Tadeáš |
2007 |
Bač line sport |
A |
11,0 |
10,7 |
1 |
|
2. |
Svoboda Jan |
2007 |
Bač line sport |
A |
11,4 |
11,3 |
2 |
|
3. |
Holcman Vojtěch |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
B |
11,5 |
11,2 |
1 |
|
4. |
Vondra Jakub |
2007 |
Bač line sport |
B |
12,1 |
11,7 |
2 |
|
5. |
Červinka Jan |
2007 |
Slavkov u Brna |
|
13,0 |
|
|
|
6. |
Bouzek Jan |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
13,2 |
|
|
|
7. |
Merta Lukáš |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
13,4 |
|
|
|
8. |
Novák Ondřej |
2007 |
Brno |
|
14,0 |
|
|
|
9. |
Hladký Tadeáš |
2008 |
Brno Nový Lískovec |
|
14,2 |
|
|
|
200 m přípravka nejmladší hoši (2007 a mladší) |
|
|
|
|
|
1. |
Svoboda Tadeáš |
2007 |
Bač line sport |
|
|
41,0 |
|
|
2. |
Holcman Vojtěch |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
41,9 |
|
|
3. |
Svoboda Jan |
2007 |
Bač line sport |
|
|
46,5 |
|
|
4. |
Červinka Jan |
2007 |
Slavkov u Brna |
|
|
47,0 |
|
|
5. |
Vondra Jakub |
2007 |
Bač line sport |
|
|
48,7 |
|
|
6. |
Bouzek Jan |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
50,7 |
|
|
7. |
Hladký Tadeáš |
2008 |
Brno Nový Lískovec |
|
|
52,1 |
|
|
8. |
Merta Lukáš |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
DNF |
|
|
Dálka přípravka nejmladší hoši (2007 a mladší) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. pokus |
2. pokus |
3. pokus |
Nejlepší pokus |
1. |
Svoboda Tadeáš |
2007 |
Bač line sport |
|
266 |
261 |
243 |
266 |
2. |
Holcman Vojtěch |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
217 |
208 |
262 |
262 |
3. |
Svoboda Jan |
2007 |
Bač line sport |
|
215 |
247 |
222 |
247 |
4. |
Bouzek Jan |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
216 |
207 |
216 |
216 |
5. |
Vondra Jakub |
2007 |
Bač line sport |
|
213 |
184 |
215 |
215 |
6. |
Červinka Jan |
2007 |
Slavkov u Brna |
|
206 |
204 |
206 |
206 |
7. |
Hladký Tadeáš |
2008 |
Brno Nový Lískovec |
|
188 |
158 |
186 |
188 |
8. |
Merta Lukáš |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
182 |
182 |
168 |
182 |
9. |
Novák Ondřej |
2007 |
Brno |
|
154 |
165 |
173 |
173 |
60 m přípravka mladš dívky (2005-2006) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Běh |
Čas rozběh |
Čas finále |
Pořadí |
1. |
Konečná Eliška |
2005 |
AK Kuřim |
|
A |
10,3 |
10,0 |
1 |
2. |
Sigmundová Adéla |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
A |
10,5 |
10,4 |
2 |
3. |
Červinková Adéla |
2005 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
B |
10,5 |
10,1 |
1 |
4. |
Janoušková Tereza |
2005 |
Bač line sport |
|
B |
10,5 |
10,4 |
2 |
5. |
Matějíčková Anežka |
2005 |
Bač line sport |
|
|
10,7 |
|
|
6. |
Myšková Tereza |
2005 |
Bač line sport |
|
|
10,8 |
|
|
7. |
Mazálková Klára |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
10,9 |
|
|
8. |
Ondráčková Sofia |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
|
|
10,9 |
|
|
9. |
Bělohoubková Lea |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
10,9 |
|
|
10. |
Hudečková Lucie |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
11,0 |
|
|
11. |
Hornová Karolína |
2005 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
11,1 |
|
|
12. |
Kachlířová Julie |
2006 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
11,1 |
|
|
13. |
Čížková Šárka |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
11,2 |
|
|
14. |
Obrdlíková Alžběta |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
11,3 |
|
|
15. |
Šinkyříková Eliška |
2006 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
11,3 |
|
|
16. |
Špačková Šarlotte |
2006 |
Bač line sport |
|
|
11,3 |
|
|
17. |
Žižková Anna |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
11,4 |
|
|
18. |
Andělová Agáta |
2006 |
Bač line sport |
|
|
11,5 |
|
|
19. |
Demlová Eva |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
12,0 |
|
|
20. |
Hartová Terezie |
2006 |
Bač line sport |
|
|
12,1 |
|
|
21. |
Mazálková Libuše |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
12,1 |
|
|
22. |
Kožená Natálie |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
12,3 |
|
|
23. |
Miková Julie |
2006 |
JAC Brno |
|
|
12,5 |
|
|
24. |
Dospíšilová Nikol |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
12,6 |
|
|
25. |
Buchtová Karolína |
2006 |
Bač line sport |
|
|
12,8 |
|
|
26. |
Tomanová Justina |
2006 |
ŠAK Židlochovice |
|
|
12,9 |
|
|
27. |
Souralová Klára |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
13,4 |
|
|
Běženo mimo soutěž 10.1.2014 |
|
|
|
|
|
|
Kuncová Jůlie |
2006 |
ZŠ Kotlářská |
|
|
11,1 |
|
|
|
Hradecká Beata |
2006 |
ZŠ Kotlářská |
|
|
11,3 |
|
|
400 m přípravka mladší dívky (2005-2006) |
|
|
|
|
|
1. |
Sigmundová Adéla |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
|
|
01:30,0 |
1 |
|
2. |
Červinková Adéla |
2005 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
01:31,0 |
2 |
|
3. |
Matějíčková Anežka |
2005 |
Bač line sport |
|
|
01:34,0 |
3 |
|
4. |
Konečná Eliška |
2005 |
AK Kuřim |
|
|
01:35,0 |
4 |
|
5. |
Hudečková Lucie |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
01:36,0 |
5 |
|
6. |
Čížková Šárka |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
01:36,0 |
6 |
|
7. |
Mazálková Klára |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
01:37,0 |
7 |
|
8. |
Ondráčková Sofia |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
|
|
01:37,0 |
8 |
|
9. |
Kachlířová Julie |
2006 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
01:38,0 |
9 |
|
10. |
Šinkyříková Eliška |
2006 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
01:39,0 |
10 |
|
11. |
Obrdlíková Alžběta |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
01:40,0 |
11 |
|
12. |
Bělohoubková Lea |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
01:41,0 |
12 |
|
13. |
Žižková Anna |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
01:42,0 |
13 |
|
14. |
Mazálková Libuše |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
01:45,0 |
14 |
|
15. |
Souralová Klára |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
01:49,0 |
15 |
|
16. |
Dospíšilová Nikol |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
01:50,0 |
16 |
|
17. |
Miková Julie |
2006 |
JAC Brno |
|
|
01:51,0 |
17 |
|
18. |
Kožená Natálie |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
01:53,0 |
18 |
|
19. |
Tomanová Justina |
2006 |
ŠAK Židlochovice |
|
|
01:54,0 |
19 |
|
20. |
Demlová Eva |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
01:56,0 |
20 |
|
Dálka přípravka mladší dívky (2005-2006) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. pokus |
2. pokus |
3. pokus |
Nejlepší pokus |
1. |
Červinková Adéla |
2005 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
314 |
303 |
331 |
331 |
2. |
Konečná Eliška |
2005 |
AK Kuřim |
|
304 |
303 |
319 |
319 |
3. |
Hornová Karolína |
2005 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
310 |
295 |
301 |
310 |
4. |
Janoušková Tereza |
2005 |
Bač line sport |
|
300 |
310 |
298 |
310 |
5. |
Kachlířová Julie |
2006 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
284 |
298 |
302 |
302 |
6. |
Sigmundová Adéla |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
|
291 |
283 |
281 |
291 |
7. |
Hudečková Lucie |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
267 |
250 |
281 |
281 |
8. |
Myšková Tereza |
2005 |
Bač line sport |
|
280 |
269 |
273 |
280 |
9. |
Ondráčková Sofia |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
|
264 |
270 |
275 |
275 |
10. |
Mazálková Klára |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
266 |
248 |
246 |
266 |
11. |
Šinkyříková Eliška |
2006 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
261 |
234 |
266 |
266 |
12. |
Bělohoubková Lea |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
235 |
264 |
251 |
264 |
13. |
Špačková Šarlotte |
2006 |
Bač line sport |
|
254 |
246 |
238 |
254 |
14. |
Žižková Anna |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
252 |
210 |
227 |
252 |
15. |
Demlová Eva |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
222 |
245 |
223 |
245 |
16. |
Čížková Šárka |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
230 |
227 |
240 |
240 |
17. |
Obrdlíková Alžběta |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
231 |
236 |
223 |
236 |
18. |
Matějíčková Anežka |
2005 |
Bač line sport |
|
226 |
218 |
218 |
226 |
19. |
Jechová Kristýna |
2006 |
Bač line sport |
|
172 |
218 |
223 |
223 |
20. |
Dospíšilová Nikol |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
204 |
222 |
207 |
222 |
21. |
Mazálková Libuše |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
220 |
222 |
204 |
222 |
22. |
Souralová Klára |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
155 |
195 |
222 |
222 |
23. |
Andělová Agáta |
2006 |
Bač line sport |
|
218 |
195 |
198 |
218 |
24. |
Miková Julie |
2006 |
JAC Brno |
|
179 |
178 |
211 |
211 |
25. |
Kožená Natálie |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
204 |
193 |
197 |
204 |
26. |
Tomanová Justina |
2006 |
ŠAK Židlochovice |
|
176 |
159 |
184 |
184 |
Mimo soutěž 10.1.2014 |
|
|
|
|
|
|
Hradecká Beata |
2006 |
ZŠ Kotlářská |
|
240 |
247 |
236 |
247 |
|
Kuncová Jůlie |
2006 |
ZŠ Kotlářská |
|
227 |
194 |
241 |
241 |
60 m přípravka mladší hoši (2005-2006) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Běh |
Čas rozběh |
Čas finále |
Pořadí |
Celkové pořadí |
1. |
Hrubý Marek |
2005 |
Atletika Slavkov u Brna |
A |
10,0 |
9,8 |
1 |
1 |
2. |
Koudelka Petr |
2005 |
VSK UNI Brno / ŠAK Židlochovice |
A |
10,0 |
10,1 |
2 |
2 |
3. |
Martečík Martin |
2005 |
Bač line sport |
B |
10,2 |
10,0 |
1 |
3 |
4. |
Šinkyřík Lubomír |
2005 |
Atletika Slavkov u Brna |
B |
10,1 |
10,1 |
2 |
4 |
5. |
Fiala Jan |
2006 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
10,4 |
|
|
6. |
Hanek Kryštof |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
|
|
10,4 |
|
|
7. |
Nippert Lukáš |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
|
|
10,4 |
|
|
8. |
Staněk Jiří |
2005 |
Bač line sport |
|
|
10,4 |
|
|
9. |
Erbes Šimon |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
10,5 |
|
|
10. |
Hanek Štěpán |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
|
|
10,6 |
|
|
11. |
Tachovský Jáchym |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
10,6 |
|
|
12. |
Bazala Vojtěch |
2006 |
Bač line sport |
|
|
10,7 |
|
|
13. |
Ondráček Tadeáš |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
|
|
10,7 |
|
|
14. |
Hamšík Václav |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
|
|
10,8 |
|
|
15. |
Zahálka Lukáš |
2006 |
Blansko |
|
|
10,8 |
|
|
16. |
Prudík Tomáš |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
11,1 |
|
|
17. |
Kostelecký Jakub |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
11,4 |
|
|
18. |
Švestka Jan |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
12,3 |
|
|
19. |
Beneš David |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
12,5 |
|
|
400 m přípravka mladší hoši (2005-2006) |
|
|
|
|
|
1. |
Ondráček Tadeáš |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
|
|
01:29,0 |
|
|
2. |
Nippert Lukáš |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
|
|
01:31,0 |
|
|
3. |
Hanek Kryštof |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
|
|
01:31,0 |
|
|
4. |
Bazala Vojtěch |
2006 |
Bač line sport |
|
|
01:32,0 |
|
|
5. |
Martečík Martin |
2005 |
Bač line sport |
|
|
01:33,0 |
|
|
6. |
Hanek Štěpán |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
|
|
01:34,0 |
|
|
7. |
Fiala Jan |
2006 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
01:35,0 |
|
|
8. |
Zahálka Lukáš |
2006 |
Blansko |
|
|
01:35,0 |
|
|
9. |
Švestka Jan |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
01:36,0 |
|
|
10. |
Koudelka Petr |
2005 |
VSK UNI Brno / ŠAK Židlochovice |
|
|
01:36,0 |
|
|
11. |
Tachovský Jáchym |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
01:37,0 |
|
|
12. |
Šinkyřík Lubomír |
2005 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
01:38,0 |
|
|
13. |
Erbes Šimon |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
01:39,0 |
|
|
14. |
Prudík Tomáš |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
01:42,0 |
|
|
15. |
Hrubý Marek |
2005 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
01:43,0 |
|
|
16. |
Hamšík Václav |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
|
|
01:47,0 |
|
|
17. |
Beneš David |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
01:49,0 |
|
|
18. |
Kostelecký Jakub |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
DNF |
|
|
Dálka přípravka mladší hoši (2005-2006) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. pokus |
2. pokus |
3. pokus |
Nejlepší pokus |
1. |
Hrubý Marek |
2005 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
325 |
350 |
346 |
350 |
2. |
Martečík Martin |
2005 |
Bač line sport |
|
319 |
307 |
346 |
346 |
3. |
Erbes Šimon |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
320 |
322 |
317 |
322 |
4. |
Koudelka Petr |
2005 |
VSK UNI Brno / ŠAK Židlochovice |
|
315 |
288 |
293 |
315 |
5. |
Tachovský Jáchym |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
295 |
278 |
306 |
306 |
6. |
Hanek Kryštof |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
|
285 |
274 |
299 |
299 |
7. |
Nippert Lukáš |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
|
291 |
283 |
269 |
291 |
8. |
Hanek Štěpán |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
|
272 |
290 |
276 |
290 |
9. |
Hamšík Václav |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
|
281 |
272 |
287 |
287 |
10. |
Šinkyřík Lubomír |
2005 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
279 |
227 |
282 |
282 |
11. |
Fiala Jan |
2006 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
264 |
260 |
280 |
280 |
12. |
Staněk Jiří |
2005 |
Bač line sport |
|
270 |
274 |
279 |
279 |
13. |
Ondráček Tadeáš |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
|
246 |
242 |
275 |
275 |
14. |
Bazala Vojtěch |
2006 |
Bač line sport |
|
252 |
261 |
270 |
270 |
15. |
Kostelecký Jakub |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
264 |
248 |
266 |
266 |
16. |
Švestka Jan |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
246 |
253 |
234 |
253 |
17. |
Prudík Tomáš |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
227 |
244 |
246 |
249 |
18. |
Beneš David |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
221 |
223 |
220 |
223 |
60m přípravka starší dívky (2003-2004) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Běh |
Čas rozběh |
Čas finále |
Pořadí |
1. |
Hudečková Barbora |
2003 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
A |
9,1 |
9,0 |
1 |
2. |
Štoudková Pavla |
2003 |
ASK Blansko |
|
A |
9,2 |
9,1 |
2 |
3. |
Furchová Natálie |
2003 |
TJ Sokol Přísnotice |
|
B |
9,4 |
9,4 |
1 |
4. |
Zádrapová Zuzana |
2003 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
B |
10,0 |
9,5 |
2 |
5. |
Kučerová Radka |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
10,1 |
|
|
6. |
Gorani Anita |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
10,2 |
|
|
7. |
Jedounková Rebeka |
2003 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
10,2 |
|
|
8. |
Svobodová Barbora |
2004 |
VSK Univerzita Brno |
|
|
10,2 |
|
|
9. |
Holešinská Iveta |
2003 |
ŠAK Židlochovice |
|
|
10,3 |
|
|
10. |
Pavlíková Patricie |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
10,3 |
|
|
11. |
Štůsková Lucie |
2003 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
10,3 |
|
|
12. |
Dospíšilová Nella |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
10,5 |
|
|
13. |
Stehlíková Tereza |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
10,5 |
|
|
14. |
Šujanová Barbora |
2003 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
10,5 |
|
|
15. |
Dohnalová Natálie |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
10,6 |
|
|
16. |
Klímová Daniela |
2003 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
10,6 |
|
|
17. |
Vinklerová Sarah |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
10,6 |
|
|
18. |
Navrátilová Nela |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
10,7 |
|
|
19. |
Miškovičová Adriana |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
10,8 |
|
|
20. |
Svobodová Kateřina |
2004 |
Bač line sport |
|
|
10,8 |
|
|
21. |
Peloušková Anna |
2003 |
Bač line sport |
|
|
10,9 |
|
|
22. |
Slaná Alžběta |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
11,0 |
|
|
23. |
Lacinová Dominika |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
11,1 |
|
|
24. |
Kašpárková Julie |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
11,3 |
|
|
25. |
Špalková Hana |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
11,3 |
|
|
600 m přípravka starší dívky (2003-2004) |
|
|
|
|
|
1. |
Hudečková Barbora |
2003 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
02:04,0 |
|
|
2. |
Štoudková Pavla |
2003 |
ASK Blansko |
|
|
02:04,0 |
|
|
3. |
Zádrapová Zuzana |
2003 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
02:09,0 |
|
|
4. |
Svobodová Barbora |
2004 |
VSK Univerzita Brno |
|
|
02:13,0 |
|
|
5. |
Holešinská Iveta |
2003 |
ŠAK Židlochovice |
|
|
02:24,0 |
|
|
6. |
Štůsková Lucie |
2003 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
02:26,0 |
|
|
7. |
Gorani Anita |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
02:27,0 |
|
|
8. |
Kučerová Radka |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
02:32,0 |
|
|
9. |
Klímová Daniela |
2003 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
02:32,0 |
|
|
10. |
Svobodová Kateřina |
2004 |
Bač line sport |
|
|
02:33,0 |
|
|
11. |
Miškovičová Adriana |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
02:37,0 |
|
|
12. |
Slaná Alžběta |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
02:37,0 |
|
|
13. |
Stehlíková Tereza |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
02:38,0 |
|
|
14. |
Pavlíková Patricie |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
02:40,0 |
|
|
15. |
Špalková Hana |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
02:42,0 |
|
|
16. |
Lacinová Dominika |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
02:49,0 |
|
|
17. |
Šujanová Barbora |
2003 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
02:53,0 |
|
|
18. |
Kašpárková Julie |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
02:58,0 |
|
|
19. |
Dospíšilová Nella |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
DNF |
|
|
Dálka přípravka starší dívky (2003-2004) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. pokus |
2. pokus |
3. pokus |
Nejlepší pokus |
1. |
Hudečková Barbora |
2003 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
355 |
356 |
336 |
356 |
2. |
Štoudková Pavla |
2003 |
ASK Blansko |
|
x |
340 |
347 |
347 |
3. |
Furchová Natálie |
2003 |
TJ Sokol Přísnotice |
|
311 |
x |
318 |
318 |
4. |
Šujanová Barbora |
2003 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
293 |
296 |
313 |
313 |
5. |
Holešinská Iveta |
2003 |
ŠAK Židlochovice |
|
300 |
310 |
304 |
310 |
6. |
Svobodová Barbora |
2004 |
VSK Univerzita Brno |
|
292 |
307 |
309 |
309 |
7. |
Pavlíková Patricie |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
x |
293 |
309 |
309 |
8. |
Gorani Anita |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
248 |
307 |
277 |
307 |
9. |
Klímová Daniela |
2003 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
280 |
259 |
286 |
286 |
10. |
Kučerová Radka |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
x |
282 |
x |
282 |
11. |
Navrátilová Nela |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
278 |
249 |
270 |
278 |
12. |
Stehlíková Tereza |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
251 |
278 |
273 |
278 |
13. |
Zádrapová Zuzana |
2003 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
275 |
273 |
272 |
275 |
14. |
Peloušková Anna |
2003 |
Bač line sport |
|
247 |
244 |
273 |
273 |
15. |
Slaná Alžběta |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
x |
267 |
267 |
267 |
16. |
Jedounková Rebeka |
2003 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
248 |
231 |
263 |
263 |
17. |
Dospíšilová Nella |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
234 |
260 |
218 |
260 |
18. |
Špalková Hana |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
219 |
213 |
248 |
248 |
19. |
Svobodová Kateřina |
2004 |
Bač line sport |
|
247 |
244 |
217 |
247 |
20. |
Dohnalová Natálie |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
226 |
247 |
x |
247 |
21. |
Lacinová Dominika |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
206 |
245 |
227 |
245 |
22. |
Miškovičová Adriana |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
221 |
194 |
171 |
221 |
23. |
Vinklerová Sarah |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
208 |
218 |
200 |
218 |
24. |
Kašpárková Julie |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
207 |
214 |
212 |
214 |
25. |
Štůsková Lucie |
2003 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
x |
x |
x |
x |
60 m přípravka starší hoši (2003-2004) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Běh |
Čas rozběh |
Čas finále |
Pořadí |
|
1. |
Konečný Jonáš |
2003 |
AK Kuřim |
A |
9,2 |
9,2 |
1 |
|
2. |
Žižka Rudolf |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
A |
9,7 |
9,5 |
2 |
|
3. |
Máša Matěj |
2004 |
Bač line sport |
B |
10,0 |
9,4 |
1 |
|
4. |
Stodůlka Jakub |
2003 |
TJ Sokol Přísnotice |
B |
9,7 |
9,4 |
2 |
|
5. |
Marčík Jiří |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
10,0 |
|
|
6. |
Gorani Adam |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
10,2 |
|
|
7. |
Kubiš Jan |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
10,2 |
|
|
8. |
Palát Tomáš |
2003 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
10,4 |
|
|
9. |
Holoubek Radim |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
10,6 |
|
|
10. |
Chlubna Daniel |
2003 |
Bač line sport |
|
|
10,7 |
|
|
11. |
Provazník Samuel |
2003 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
10,7 |
|
|
12. |
Racek Josef |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
10,8 |
|
|
13. |
Hrazdíra Samuel |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
11,0 |
|
|
14. |
Dvořák Marcel |
2003 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
11,4 |
|
|
15. |
Novák Zdeněk |
2004 |
Brno |
|
|
11,6 |
|
|
16. |
Štěrbák Josef |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
11,9 |
|
|
17. |
Štěrbák Eda |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
12,3 |
|
|
600 m přípravka starší hoši (2003-2004) |
|
|
|
|
|
1. |
Žižka Rudolf |
2004 |
AC Moravská Slavia |
|
|
02:15,00 |
|
|
2. |
Racek Josef |
2004 |
AC Moravská Slavia |
|
|
02:15,00 |
|
|
3. |
Holoubek Radim |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
|
02:25,00 |
|
|
4. |
Chlubna Daniel |
2003 |
Bač line sport |
|
|
02:30,00 |
|
|
5. |
Máša Matěj |
2004 |
Bač line sport |
|
|
02:30,1 |
|
|
6. |
Palát Tomáš |
2003 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
02:33,1 |
|
|
7. |
Gorani Adam |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
02:36,00 |
|
|
8. |
Marčík Jiří |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
02:38,00 |
|
|
9. |
Dvořák Marcel |
2003 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
02:40,00 |
|
|
10. |
Štěrbák Eda |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
02:44,1 |
|
|
11. |
Provazník Samuel |
2003 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
02:59,00 |
|
|
12. |
Štěrbák Josef |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
|
DNF |
|
|
Dálka přípravka starší hoši (2003-2004) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. pokus |
2. pokus |
3. pokus |
Nejlepší pokus |
1. |
Konečný Jonáš |
2003 |
AK Kuřim |
|
328 |
x |
350 |
350 |
2. |
Racek Josef |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
295 |
319 |
325 |
325 |
3. |
Stodůlka Jakub |
2003 |
TJ Sokol Přísnotice |
|
308 |
318 |
324 |
324 |
4. |
Žižka Rudolf |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
282 |
322 |
255 |
322 |
5. |
Palát Tomáš |
2003 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
296 |
321 |
x |
321 |
6. |
Máša Matěj |
2004 |
Bač line sport |
|
297 |
300 |
314 |
314 |
7. |
Provazník Samuel |
2003 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
292 |
272 |
289 |
292 |
8. |
Holoubek Radim |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
261 |
292 |
268 |
292 |
9. |
Gorani Adam |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
x |
291 |
280 |
291 |
10. |
Marčík Jiří |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
259 |
275 |
291 |
291 |
11. |
Chlubna Daniel |
2003 |
Bač line sport |
|
281 |
284 |
250 |
284 |
12. |
Hrazdíra Samuel |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
241 |
261 |
279 |
279 |
13. |
Štěrbák Josef |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
x |
269 |
x |
269 |
14. |
Kubiš Jan |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
260 |
239 |
255 |
260 |
15. |
Dvořák Marcel |
2003 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
255 |
231 |
243 |
255 |
16. |
Novák Zdeněk |
2004 |
Brno |
|
224 |
227 |
244 |
244 |
17. |
Štěrbák Eda |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
182 |
207 |
184 |
207 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ing. Jiří Proch v.r. |
|
Lubomír Křivánek v.r. |
|
|
|
|
|
|
ředitel závodů |
|
hlavní rozhodčí |
|
|
|
|
|
Počty startujících závodníků |
AC Moravská Slavia Brno |
45 |
Atletika Slavkov u Brna |
19 |
Bač line sport |
18 |
ŠAK Židlochovice |
10 |
Brno |
4 |
TJ Sokol Přísnotice |
4 |
AK Kuřim |
2 |
ZŠ Kotlářská |
2 |
ASK Blansko |
1 |
Blansko |
1 |
Brno Nový Lískovec |
1 |
JAC Brno |
1 |
VSK Univerzita Brno |
1 |
VSK UNI Brno / ŠAK Židlochovice |
1 |
CELKEM |
110 |
Ladislav Zouhar · 20. ledna 2014 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Halové klubovní přebory přípravek 17.1.2014
na halových klubovních přeborech atletických přípravek, které se Pokračovat ve čtení
Ladislav Zouhar · 20. ledna 2014 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 110 závodníků ze 14 oddílů startovalo
mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň
Bratislava 1.2.2014
Ladislav Zouhar · 19. ledna 2014 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Halové Mistrovství MaS
Vážení členové klubu, dovoluji si Vás oslovit ve věci úhrady ročních Pokračovat ve čtení
Ladislav Zouhar · 14. ledna 2014 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Roční členské příspěvky 2014
časem 2:39:10, závod byl 10.ročníkem memoriálu Jaroslava Dubničky Pokračovat ve čtení
Ladislav Zouhar · 14. ledna 2014 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dan Orálek vyhrál maraton v Třebovicích
na halových klubovních přeborech žactva pořádaných v pátek 10. ledna Pokračovat ve čtení
Ladislav Zouhar · 11. ledna 2014 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 61 závodníků z 8 oddílů startovalo