Výsledky atletů Moravské Slavie v roce 2014

Výsledky atletů AC Moravská Slavia Brno v roce 2014                                    Stav k 31.12.2014
MUŽI
60 m
8,57    D    Libor Tuček    04.08.65    –    27.09.    –    Moravská Třebová
11,7    5 A    Pavel Sedláček    21.02.53    –    18.08.    –    Brno
100 m
11,80  +0,3    5 A    Adam Zach    28.03.93    –    17.05.    –    Břeclav
11,99  -0,5    D    Vojtěch Čech    09.06.94    –    24.05.    –    Praha
12,57    D    Marek Kyzlink    03.02.94    –    28.09.    –    Brno
150 m
18,36 -0,1    5 D    Vojtěch Čech    09.06.94    –    09.05.    –    Praha
29,3    4 A    Pavel Sedláček    21.02.53    –    18.08.    –    Brno
200 m
22,94        Martin Juránek    13.03.91    –    28.01.    –    Wien
28,76    D    Libor Tuček    04.08.65    –    27.09.    –    Moravská Třebová
300 m
41,4    1 C    Pavel Musil    30.03.75    –    04.08.    –    Brno
1:07,3    4 C    Pavel Sedláček    21.02.53    –    04.08.    –    Brno
400 m
51,14    6 B    Martin Juránek    13.03.91    –    15.02.    –    Praha
53,94    D    Vojtěch Čech    09.06.94    –    26.07.    –    Pacov
56,33    1 C    Jakub Procházka    11.08.94    –    06.09.    –    Břeclav
59,26    3 C    Zdeněk Kundera    22.09.89    –    21.06.    –    Břeclav
1:00,15    D    Marek Kyzlink    03.02.94    –    28.09.    –    Brno
1:14,95    6 A    Petr Kaňovský    28.12.76    –    18.05.    –    Olomouc
1:32,9    4 A    Pavel Sedláček    21.02.53    –    28.07.    –    Brno
500 m
1:11,5    3    Jan Dvořák    02.01.77    –    27.04.    –    Blansko
1:23,2    4    Libor Tuček    04.08.65    –    27.04.    –    Blansko
600 m
1:31,8    1    Pavel Musil    30.03.75    –    21.07.    –    Brno
800 m
1:57,17    6    Lukáš Olejníček    17.06.88    –    17.05.    –    Břeclav
2:01,54    10    Jakub Ambros    28.05.87    –    17.05.    –    Břeclav
2:04,94    2 A    Pavel Musil    30.03.75    –    06.09.    –    Břeclav
2:05,90    3 A    Jakub Procházka    11.08.94    –    06.09.    –    Břeclav
2:09,91    6    Jan Dvořák    02.01.77    –    01.02.    –    Bratislava
2:11,9    3 B    Vlastimil Chadim    13.10.76    –    04.08.    –    Brno
2:12,06    10    Zdeněk Kundera    22.09.89    –    21.06.    –    Břeclav
2:25,22    12    Libor Tuček    04.08.65    –    21.06.    –    Břeclav
2:35,88    7    Petr Kaňovský    28.12.76    –    28.06.    –    Děčín
3:28,1    11 B    Pavel Sedláček    21.02.53    –    04.08.    –    Brno
1 000 m
2:39,1    1 A    Jakub Ambros    28.05.87    –    11.08.    –    Brno
2:41,5    2 A    Pavel Musil    30.03.75    –    11.08.    –    Brno
2:44,5    3 A    Jakub Procházka    11.08.94    –    11.08.    –    Brno
2:47,7    5 A    Vlastimil Chadim    13.10.76    –    11.08.    –    Brno
2:49,1    6 A    Zdeněk Kundera    22.09.89    –    11.08.    –    Brno
3:16,35    D    Libor Tuček    04.08.65    –    27.09.    –    Moravská Třebová
3:25,2    6 B    Pavel Tešnar    22.07.73    –    11.08.    –    Brno
4:23,6    11 B    Pavel Sedláček    21.02.53    –    11.08.    –    Brno
1 500 m
3:52,11    4    Lukáš Olejníček    17.06.88    –    25.07.    –    Praha
4:03,49    1    František Mahovský    22.12.83    –    04.09.    –    Vyškov
4:05,39    2    Jakub Ambros    28.05.87    –    04.09.    –    Vyškov
4:19,81    4    Pavel Musil    30.03.75    –    06.09.    –    Břeclav
4:26,72    4    Vlastimil Chadim    13.10.76    –    21.06.    –    Břeclav
4:29,52    8 B    Jaroslav Novotný    15.03.84    –    17.05.    –    Břeclav
4:31,3    2     Jakub Procházka    11.08.94    –    28.07.    –    Brno
4:34,49    10    Vojtěch Koníř    25.10.91    –    21.06.    –    Olomouc
4:36,24    4 B    Michal Sláma    16.11.93    –    31.05.    –    Uherské Hradiště
4:53,6    3    Jan Fiala    28.09.72    –    28.07.    –    Brno
4:54,03    7 B    Lukáš Soural    09.12.82    –    31.05.    –    Uherské Hradiště
4:58,95    D    Vojtěch Čech    09.06.94    –    25.05.    –    Praha
5:10,24    11    Petr Kaňovský    28.12.76    –    06.09.    –    Břeclav
5:19,6    D    Marek Kyzlink    03.02.94    –    28.09.    –    Brno
6:58,5    12    Pavel Sedláček    21.02.53    –    28.07.    –    Brno
1 míle – 1 609,34 m
5:05,88    3    Jakub Procházka    11.08.94    –    17.08.    –    Třebíč
2 000 m
6:23,5    1    Jakub Procházka    11.08.94    –    21.07.    –    Brno
3 000 m
8:32,32    1    Lukáš Olejníček    17.06.88    –    23.08.    –    Břeclav
8:45,48    5    František Mahovský    22.12.83    –    23.08.    –    Břeclav
9:07,74    8    Jakub Ambros    28.05.87    –    23.08.    –    Břeclav
9:25,91    1    Pavel Musil    30.03.75    –    18.05.    –    Olomouc
9:41,70    13    Vojtěch Koníř    25.10.91    –    23.08.    –    Břeclav
10:01,31    6    Lukáš Soural    09.12.82    –    18.05.    –    Olomouc
10:17,59    10    Michal Sláma    16.11.93    –    18.05.    –    Olomouc
10:33,18    14    Petr Kaňovský    28.12.76    –    18.05.    –    Olomouc
10:52,85    17    Ondřej Zámečník    19.07.87    –    18.05.    –    Olomouc
5 000 m
14:38,94    3    Lukáš Olejníček    17.06.88    –    20.08.    –    Pardubice
15:30,88    3    František Mahovský    22.12.83    –    21.06    –    Olomouc
16:06,61    9    Jakub Ambros    28.05.87    –    21.06    –    Olomouc
16:15,0    1    Daniel Orálek    29.03.70    –    16.07.    –    Brno
16:27,76    3    Pavel Musil    30.03.75    –    18.03.    –    Vyškov
16:36,37    11    Vojtěch Koníř    25.10.91    –    21.06    –    Olomouc
16:37,0    5    Ladislav Suk    25.05.83    –    16.07.    –    Brno
16:49,3    5    Michal Glier    10.03.82    –    28.03.    –    Blansko
16:50,7    6    Jaroslav Novotný    15.03.84    –    28.03.    –    Blansko
17:00,0    7    Lukáš Soural    09.12.82    –    16.07.    –    Brno
17:11,4    7    Zdeněk Kundera    22.09.89    –    28.03.    –    Blansko
17:15,83    5    Vlastimil Chadim    13.10.76    –    31.05.    –    Uherské Hradiště
17:46,0    13    Petr Jeřábek    14.09.93    –    28.03.    –    Blansko
18:15,85    8    Jan Fiala    28.09.72    –    31.05.    –    Uherské Hradiště
18:15,87    10    Jiří Rerych    25.02.62    –    24.07.    –    Praha
18:26,41    9    Petr Kaňovský    28.12.76    –    31.05.    –    Uherské Hradiště
19:10,0    41    Jan Havelka    10.03.94    –    16.07.    –    Brno
19:25,0    50    Pavel Hověžák    21.01.75    –    16.07.    –    Brno
20:21,5    47    Jan Fiedler    27.06.56    –    28.03.    –    Blansko
21:02,0    103    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    16.07.    –    Brno
22:20,0    147    Albín Hanák    12.03.51    –    16.07.    –    Brno
25:57,64    18    Jiří Šmiták    01.02.44    –    18.03.    –    Vyškov
26:24,5    102    Pavel Sedláček    21.02.53    –    28.03.    –    Blansko
27:23,8    106    Karel Fuksa    30.07.46    –    28.03.    –    Blansko
27:54,0    228    Josef Holý    28.06.41    –    16.07.    –    Brno
10 000 m
32:39,17    5    František Mahovský    22.12.83    –    17.05.    –    Břeclav
33:46,0    2    Daniel Orálek    29.03.70    –    13.08.    –    Brno
34:03,43    9    Ladislav Suk    25.05.83    –    17.05.    –    Břeclav
34:23,26    1    Pavel Musil    30.03.75    –    21.06.    –    Břeclav
34:30,75    11    Jaroslav Novotný    15.03.84    –    17.05.    –    Břeclav
35:26,0    5    Lukáš Soural    09.12.82    –    13.08.    –    Brno
35:30,0    6    Vlastimil Chadim    13.10.76    –    13.08.    –    Brno
35:53,0    3    Zdeněk Kundera    22.09.89    –    26.09.    –    Blansko
36:07,0    10    Petr Svoboda    15.10.68    –    13.08.    –    Brno
36:26,26    15    Vojtěch Koníř    25.10.91    –    17.05.    –    Břeclav
37:35,04    8    Jiří Rerych    25.02.62    –    21.06.    –    Břeclav
38:46,70    10     Petr Kaňovský    28.12.76    –    08.10.    –    Pardubice
39:51,0    35    Jan Havelka    10.03.94    –    13.08.    –    Brno
39:56,0    39    Pavel Hověžák    21.01.75    –    13.08.    –    Brno
40:41,0    51    Pavel Tešnar    22.07.73    –    13.08.    –    Brno
42:37,0    73    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    13.08.    –    Brno
43:55,0    29    Karel Veselý    01.09.70    –    26.09.    –    Blansko
54:00,0    201    Pavel Sedláček    21.02.53    –    13.08.    –    Brno
55:05,0    207    Josef Holý    28.06.41    –    13.08.    –    Brno
56:48,0    214    Karel Fuksa    30.07.46    –    13.08.    –    Brno
Hodinovka na dráze
17 370    1    Daniel Orálek    29.03.70    –    03.09.    –    Brno
16 995    1    Pavel Musil    30.03.75    –    24.09.    –    Brno
16 745    1    Martin Kleibl    18.11.73    –    18.10.    –    Kuřim
16 485    4    Vojtěch Koníř    25.10.91    –    24.09.    –    Brno
16 200    5    Petr Svoboda    15.10.68    –    24.09.    –    Brno
16 140    6    Jiří Rerych    25.02.62    –    24.09.    –    Brno
15 810    2 v    Vlastimil Chadim    13.10.76    –    01.05.    –    Uh. Hradiště
15 140    4 v    Petr Kaňovský    28.12.76    –    01.05.    –    Uh. Hradiště
15 080    22    Pavel Hověžák    21.01.75    –    03.09.    –    Brno
14 950    23    Jan Havelka    10.03.94    –    03.09.    –    Brno
14 858    11    Pavel Tešnar    22.07.73    –    24.09.    –    Brno
14 418    12    Miroslav Nosek        22.07.55    –    24.09.    –    Brno
13 679    12    Jan Fiedler    27.06.56    –    18.10.    –    Kuřim
13 650    78    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    03.09.    –    Brno
13 527    14    Aleš Sikora    27.07.73    –    18.10.    –    Kuřim
12 725    122    Karel Veselý    01.09.70    –    03.09.    –    Brno
11 420    29    Pavel Sedláček    21.02.53    –    24.09.    –    Brno
11 299    30    Rostislav Stříbrný    05.10.52    –    24.09.    –    Brno
10 680    200    Josef Holý    28.06.41    –    03.09.    –    Brno
10 650    202    Karel Fuksa    30.07.46    –    03.09.    –    Brno
10 240    212    Ivo Zejda    23.07.56    –    03.09.    –    Brno
9 432    59    Jan Charvát    30.06.47    –    18.10.    –    Kuřim
Půlmaratón
1:09:36    1    Lukáš Olejníček    17.06.88    –    12.10.    –    Hradec Králové
1:10:07    3    Daniel Orálek    29.03.70    –    19.04.    –    Brno
1:12:20    12    František Mahovský    22.12.83    –    19.04.    –    Pardubice
1:15:50    8    Jakub Hoff        12.01.77    –    12.10.    –    Hradec Králové
1:18:11    7    Petr Svoboda    15.10.68    –    13.04.    –    Kolín
1:19:31    15    Michal Glier    10.03.82    –    30.08.    –    Blansko
1:20:01    46    Vlastimil Chadim    13.10.76    –    19.04.    –    Pardubice
1:22:47    26    Jiří Rerych    25.02.62    –    19.04.    –    Brno
1:23:16    2v    Karel Fučík    21.09.72    –    15.11.    –    Moravské Budějovice
1:23:34    28    Vojtěch Koníř    25.10.91    –    19.04.    –    Brno
1:24:32    57    Petr Kaňovský    28.12.76    –    19.04.    –    Pardubice
1:26:20    44    František Slatina    25.01.66    –    19.04.    –    Brno
1:26:34    47    Zdeněk Kundera    22.09.89    –    19.04.    –    Brno
1:28:25    20    Pavel Hověžák    21.01.75    –    01.01.    –    Brno
1:29:38    41    Miroslav Nosek        22.07.55    –    01.11.    –    Otrokovice
1:29:55    76    Zdeněk Vrága    07.01.58    –    30.08.    –    Blansko
1:29:59    83    Tomáš Bůbela    01.04.71    –    19.04.    –    Brno
1:38:13    50    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    01.01.    –    Brno
1:41:54    295    Jan Fiedler    27.06.56    –    19.04.    –    Brno
1:49:59    496    Karel Veselý    01.09.70    –    30.08.    –    Blansko
1:51:01    888    Jan Škarabela    08.09.73    –    14.09.    –    Tallin
1:59:17    1220    Jiří Šmiták    01.02.44    –    05.10.    –    Košice
2:02:39    1v    Josef Holý    28.06.41    –    30.08.    –    Blansko
2:06:00    2v    Pavel Sedláček    21.02.53    –    15.11.    –    Moravské Budějovice
2:09:10    26v    Ivan Kopeček    03.03.49    –    06.04.    –    Bratislava
2:15:25    1005    Ivoš Kupský    23.09.72    –    30.08.    –    Blansko
2:16:57    1084    Karel Fuksa    30.07.46    –    19.04.    –    Brno
2:20:08    1115    Rostislav Stříbrný    05.10.52    –    19.04.    –    Brno
25 km – silnice
1:30:41        1        Daniel Orálek        29.03.70    –    02.08.     –   Velká nad Veličkou
1:33:22        4        Jakub Hoff        12.01.77    –    14.09.     –   Brno
1:36:14        7        Petr Svoboda        15.10.68    –    14.09.     –   Brno
1:40:56        6        Jiří Rerych        25.02.62    –  02.08.     –   Velká nad Veličkou
1:42:50        14        Petr Kaňovský        28.12.76    – 14.09.     –   Brno
1:47:28        26        Pavel Tešnar        22.07.73    – 14.09.    –    Brno
1:48:28        27        František Slatina        25.01.66    –    14.09.    –    Brno
1:49:37        32        Miroslav Nosek        22.07.55    – 14.09.    –    Brno
2:40:08        78        Karel Fuksa        30.07.46    –     14.09.     –   Brno
2:42:19        79        Josef Holý        28.06.41    –     14.09.   –   Brno
2:44:39        82        Rostislav Stříbrný        05.10.52    –    14.09.   –   Brno
32 km – silnice – Vír
1:55:42    4    Daniel Orálek    29.03.70    –    23.08.    –    Vír
2:05:52    9    Michal Glier    10.03.82    –    23.08.    –    Vír
2:07:04    11    Petr Svoboda    15.10.68    –    23.08.    –    Vír
2:10:35    14    Jiří Rerych    25.02.62    –    23.08.    –    Vír
2:31:43    32    Miroslav Nosek    22.07.55    –    23.08.    –    Vír
2:35:55    49    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    23.08.    –    Vír
3:41:41    96    Josef Holý    28.06.41    –    23.08.    –    Vír
Maratón
2:35:44    1    Daniel Orálek    29.03.70    –    25.01.    –    České Budějovice
2:48:10    124    Petr Svoboda    15.10.68    –    11.05.    –    Praha
2:48:22    3v    Jiří Rerych    25.02.62    –    05.10.    –    Košice
2:49:07    8    Michal Glier    10.03.82    –    18.10.    –    Praha
2:54:22    106    Petr Kaňovský    28.12.76    –    11.05.    –    Praha
2:59:09    9 v    František Slatina    25.01.66    –    06.04.    –    Bratislava
3:04:54    263    Tomáš Bůbela    01.04.71    –    11.05.    –    Praha
3:05:27    4    Karel Fučík    21.09.72    –    18.10.    –    Kroměříž
3:38:52    2661    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    11.05.    –    Praha
3:49:08    8v    Zdeněk Vrága    07.01.58    –    27.09.    –    Ostrava
4:00:47        Jan Škarabela    08.09.73    –    16.11.    –    Istanbul
5:03:34    1v    Josef Holý    28.06.41    –    27.07.    –    Praha
5:23:28        Karel Fuksa    30.07.46    –    25.01.    –    České Budějovice
50 km – silnice
3:08:12    3    Daniel Orálek    29.03.70    –    25.04.    –    Castelbolognese
100 km – silnice
7:18:09    2    Daniel Orálek    29.03.70    –    25.10.    –    Plzeň
9:23:15    10    Petr Kaňovský    28.12.76    –    25.10.    –    Plzeň
100 mil – 160,934 km – silnice
17:31:36    4    Daniel Orálek    29.03.70    –    17.05.    –    USA
60 m překážek
8,59    2    Martin Juránek    13.03.91    –    01.02.    –    Bratislava
9,38        Jan Dvořák    02.01.77    –    01.02.    –    Bratislava
60 m překážek – výška 0,91 /dorostenecké/
12,43    D    Libor Tuček    04.08.65    –    27.09.    –    Moravská Třebová
110 m překážek
16,07  +1,6    3 B    Jan Dvořák    02.01.77    –    31.05.    –    Třinec
16,70  +0,3    5 B    Vojtěch Čech    09.06.94    –    17.05.    –    Břeclav
19,73    D    Marek Kyzlink    03.02.94    –    28.09.    –    Brno
22,56    3 B    Jan Fiala    28.09.72    –    31.05.    –    Uherské Hradiště
200 m překážek
27,4    1 B    Jan Dvořák    02.01.77    –    18.08.    –    Brno
300 m překážek
41,4    2    Jan Dvořák    02.01.77    –    27.04.    –    Blansko
400 m překážek
58,45    6 A    Jan Dvořák    02.01.77    –    31.05.    –    Třinec
1:09,91    2 C    Pavel Musil    30.03.75    –    31.05.    –    Uherské Hradiště
1:10,98    3 C    Jan Fiala    28.09.72    –    31.05.    –    Uherské Hradiště
1:11,91    2 B    Lukáš Soural    09.12.82    –    21.06.    –    Břeclav
1:16,28     4 B    Pavel Hověžák    21.01.75    –    06.09.    –    Břeclav
3 000 m překážek
8:55,11    2    Lukáš Olejníček    17.06.88    –    27.05.    –    Turnov
9:44,37    5    František Mahovský    22.12.83    –    31.05.    –    Třinec
12:05,09    7    Pavel Hověžák    21.01.75    –    06.09.    –    Břeclav
12:41,99    14    Vojtěch Koníř    25.10.91    –    31.05.    –    Třinec
Výška
185    6    Marek Kyzlink    03.02.94    –    22.01.    –    Bratislava
8    Martin Gabriel    17.05.84    –    31.05.    –    Třinec
178    D    Vojtěch Čech    09.06.94    –    24.05.    –    Praha
171    9    Michal Študent    06.06.88    –    04.01.    –    Brno
135    D    Libor Tuček    04.08.65    –    27.09.    –    Moravská Třebová
Dálka
665  +2,0    2    Martin Gabriel    17.05.84    –    14.06.    –    Olomouc
642  +0,5    1    Michal Študent    06.06.88    –    21.06.    –    Břeclav
623      D    Vojtěch Čech    09.06.94    –    28.09.    –    Brno
610    13    Marek Majer    13.04.93    –    23.08.    –    Břeclav
578    D    Marek Kyzlink    03.02.94    –    28.09.    –    Brno
381    D    Libor Tuček    04.08.65    –    27.09.    –    Moravská Třebová
Trojskok
13,78    1    Michal Študent    06.06.88    –    04.01.    –    Brno
12,92    9    Marek Majer    13.04.93    –    23.08.    –    Břeclav
Tyč
403     7    Jan Žižka    10.10.76    –    21.06.    –    Olomouc
390    D    Vojtěch Čech    09.06.94    –    28.09.    –    Brno
260    D    Marek Kyzlink    03.02.94    –    28.09.    –    Brno
Koule 7,26 kg
14,47    2    Martin Kollár    18.09.90    –    23.08.    –    Břeclav
13,72    4    Jiří Dohnal    20.01.88    –    31.05.    –    Třinec
13,30    4    Karel Mazálek    25.08.94    –    09.07.    –    Brno
12,53    10    Martin Gabriel    17.05.84    –    31.05.    –    Třinec
12,24    1    Ondřej Petr    22.03.84    –    28.05.    –    Brno
11,66    13    František Drmola    27.05.91    –    31.05.    –    Uherské Hradiště
11,24    2    Vít Drmola    25.12.60    –    08.10.    –    Brno
11,10    14    Adam Zach    28.03.93    –    17.05.    –    Břeclav
10,61    3    Radek Navrátil    02.09.94    –    23.04    –    Brno
10,56    10    Adam Drmola    14.10.94    –    31.05.    –    Uherské Hradiště
10,54    2    Lukáš Polívka    24.03.92    –    01.05    –    Brno
10,13    D    Marek Kyzlink    03.02.94    –    28.09.    –    Brno
9,78    D    Vojtěch Čech    09.06.94    –    24.05.    –    Praha
8,95    14    Petr Foerster    25.02.64    –    31.05.    –    Uherské Hradiště
7,79    2    Jakub Ambros    28.05.87    –    11.08.    –    Brno
7,39    5    Jakub Procházka    11.08.94    –    04.08.    –    Brno
6,50    9    Zdeněk Kundera    22.09.89    –    04.08.    –    Brno
Koule 6 kg
10,08    4    František Vrbka    23.07.58    –    08.05    –    Brno
Koule 5 kg
9,40    D    Libor Tuček    04.08.65    –    27.09.    –    Moravská Třebová
Disk 2 kg
44,18    4    Jiří Dohnal    20.01.88    –    21.06.    –    Olomouc
42,35    7    Ondřej Petr    22.03.84    –    17.05.    –    Břeclav
40,43    ms    František Drmola    27.05.91    –    21.06.    –    Břeclav
39,20    3    Martin Gabriel    17.05.84    –    14.06.    –    Olomouc
37,99    4    Karel Mazálek    25.08.94    –    14.06.    –    Olomouc
33,29    3    Martin Kollár    18.09.90    –    10.09.    –    Brno
31,22    3    Lukáš Polívka    24.03.92    –    23.04    –    Brno
31,02    11    Adam Drmola    14.10.94    –    21.06.    –    Břeclav
28,52    7    Vojtěch Čech    09.06.94    –    09.05.    –    Praha
27,46    4    Radek Navrátil    02.09.94    –    23.04    –    Brno
23,75    D    Marek Kyzlink    03.02.94    –    28.09.    –    Brno
Disk 1,5 kg
25,87    6    František Vrbka    23.07.58    –    08.05    –    Brno
24,86    D    Libor Tuček    04.08.65    –    27.09.    –    Moravská Třebová
Oštěp 800 g
44,16    11    Karel Mazálek    25.08.94    –    17.05.    –    Břeclav
41,00    D    Marek Kyzlink    03.02.94    –    28.09.    –    Brno
38,74    4    Lukáš Polívka    24.03.92    –    01.05    –    Brno
38,68    9    Radek Navrátil    02.09.94    –    14.06.    –    Olomouc
38,48    D    Vojtěch Čech    09.06.94    –    28.09.    –    Brno
Oštěp 700 g
24,53    5    František Vrbka    23.07.58    –    08.05    –    Brno
Oštěp 600 g
28,70    D    Libor Tuček    04.08.65    –    27.09.    –    Moravská Třebová
Kladivo 7,26 kg
51,00    1    Ondřej Petr    22.03.84    –    16.07.    –    Brno
47,49    4    Jiří Dohnal    20.01.88    –    17.05.    –    Břeclav
46,15    5    František Vrbka    23.07.58    –    17.05.    –    Břeclav
18,92    3    Radek Navrátil    02.09.94    –    23.04    –    Brno
18,80    3    Lukáš Polívka    24.03.92    –    23.04    –    Brno
16,16    5    Karel Mazálek    25.08.94    –    23.04    –    Brno
Kladivo 6 kg
48,99    1    František Vrbka    23.07.58    –    01.05    –    Brno
Břemeno 15,88 kg
14,88    1    Ondřej Petr    22.03.84    –    23.07    –    Brno
Břemeno 11,34 kg
16,13    3    František Vrbka    23.07.58    –    01.05    –    Brno
Balvan 50 kg
3,68    1    Vít Drmola    25.12.60    –    15.10.    –    Brno
20 km chůze – silnice
1:46:28    4    Mila Švehla    04.05.78    –    16.08.    –    Přerov
Desetiboj /100 m-dálka-koule-výška-400 m-110 m přek.-disk-tyč-oštěp-1 500 m/
5 283    2    Vojtěch Čech    09.06.94    –    27.07.    –    Pacov
/12,15-623-9,78-177-53,94-17,01-26,70-354-33,15-5:20,39/
4 510    6    Marek Kyzlink    03.02.94    –    28.09.    –    Brno
/12,57-578-10,13-183-60,15-19,73-23,75-260-41,00-5:19,6/
Štafeta 4 x 100 m
52,58    3 B    Soural-Schneider-Chadim-Sochor    –    21.06.    –    Břeclav
Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS-ŠK Comenium Michalovce/
44,40    2 A    Schmöger-Vojtek-Gabriel-Lazor    –    21.06.    –    Olomouc
46,65    5 A    Schmöger-Dvořák-Ambros-Lazor    –    23.08.    –    Břeclav
Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS-JAC Brno-Slovensko/
48,22    4 A    Dvořák-Konečný-Kundera-Gerec    –    21.06.    –    Břeclav
Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS-JAC Brno/
50,77    6 A    Pokorný-Študent-Klaška-Musil    –    18.05.    –    Olomouc
Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+VSK Univerzita Brno/
50,90    2 B    Řezníček-Soural-Slavík-Šrom    –    18.05.    –    Olomouc
51,19    3 B    Sláma-Sochor-Schneider-Nykl    –    18.05.    –    Olomouc
Štafeta 4 x 400 m
3:37,87    3 B    Schmöger—Olejníček-Ambros-Dvořák    –    23.08.    –    Břeclav
Štafeta 4 x 400 m  – smíšená /ACMS+JAC Brno+Slovensko/
3:40,93    4 A    Musil-Janků-Dvořák-Gerec    –    31.05.    –    Uherské Hradiště
Štafeta 4 x 400 m  – smíšená /ACMS+JAC Brno/
3:42,78    3 A    Dvořák-Klaška—Sochor-Procházka    06.09.    –    Břeclav
Štafeta 4 x 400 m  – smíšená /ACMS+JAC Brno+VSK Univerzita Brno//
4:00,42    2 B    Slavík-Schneider-Nykl-Hověžák    –    06.09.    –    Břeclav
Štafeta 4 x 400 m  – smíšená /ACMS+ISCARAX Č. Třebová/
3:44,16    5 A    Dvořák-Ambros-Záveský-Mahovský    –    31.05.    –    Třinec
3:44,99    6 A    Schmöger-Ambros-Záveský-Mahovský    –    21.06.    –    Olomouc
3:48,36    6 A    Dvořák-Olejníček-Záveský-Mahovský    –    17.05.    –    Břeclav
Štafeta 4 x 400 m  – smíšená /ACMS+VSK Univerzita Brno/
4:00,08    7 A    Konečný-Soural-Schneider-Slavík    –    31.05.    –    Uherské Hradiště
4:02,63    8 A    Procházka-Sláma-Chadim-Řezníček    –    31.05.    –    Uherské Hradiště
Štafeta 4 x 400 m  – smíšená /ACMS-ISCARAX Č. Třebová-MK Seitl Ostrava/
4:01,83    4 C    Dvořák-Olejníček-Pulicar-Mahovský    –    17.05.    –    Břeclav
JUNIOŘI /18-19 let/
60 m
7,25      T    Martin Tuček    05.12.95    –    27.09.    –    Moravská Třebová
7,44      1 D    Martin Schmöger     03.05.95    –    18.01.    –    Bratislava
100 m
11,52  -0,1    T    Martin Tuček    05.12.95    –    01.05.    –    Přerov
11,45 +0,2    2 B    Patrik Seknička    16.05.95    –    17.09.    –    Brno
11,87  -0,4    T    Martin Schmöger     03.05.95    –    01.05.    –    Přerov
/11,35 +4,4    2 B            –    14.05.    –    Brno/
200 m
22,61  +1,3    3 A    Martin Tuček    05.12.95    –    14.06.    –    Olomouc
23,37  +0,7      2 B    Martin Schmöger     03.05.95    –    25.05.    –    Břeclav
/23,25 +4,4    2 B            –    14.05.    –    Brno/
400 m
48,99    3    Martin Tuček    05.12.95    –    23.02.    –    Praha-klub. rek.
53,07    7    Martin Schmöger     03.05.95    –    01.02.    –    Bratislava
53,07    3 A    Patrik Seknička    16.05.95    –    17.09.    –    Brno
56,02    2 D    David Strnka    16.10.95    –    25.05.    –    Břeclav
57,67    5    Patrik Sochor    22.09.95    –    25.05.    –    Břeclav
58,13    2 C    Milan Schneider    05.12.96    –    06.09.    –    Břeclav
500 m
1:06,4    1    Martin Tuček    05.12.95    –    27.04.    –    Blansko-klub. rek.
1:10,9    2    Martin Schmöger     03.05.95    –    27.04.    –    Blansko
800 m
2:04,95    2 B    Patrik Sochor    22.09.95    –    10.05.    –    Olomouc
2:11,1    3 A    Milan Schneider    05.12.96    –    04.08.    –    Brno
2:11,85    9    David Strnka    16.10.95    –    25.05.    –    Břeclav
1 000 m
2:42,14    3    Patrik Sochor    22.09.95    –    16.08.    –    Zlín
2:48,79    7    David Strnka    16.10.95    –    13.05.    –    Plzeň
2:56,28    D    Martin Tuček    05.12.95    –    27.09.    –    Moravská Třebová
1 500 m
4:18,77    3    Patrik Sochor    22.09.95    –    06.09.    –    Břeclav
4:30,95    6    Milan Schneider    05.12.96    –    10.05.    –    Olomouc
5 000 m
16:45,43    5    Patrik Sochor    22.09.95    –    14.06.    –    Olomouc
60 m překážek
8,16    2    Martin Tuček    05.12.95    –    01.02.    –    Bratislava
8,52      2     Martin Schmöger     03.05.95    –    15.02.    –    Bratislava
60 m překážek – výška 0,91 /dorostenecké/
7,95    D    Martin Tuček    05.12.95    –    27.09.    –    Moravská Třebová
110 m překážek
14,16  +1,8    2    Martin Tuček    05.12.95    –    05.07.    –    Slovenj Gradec-klub. rek.
15,02  -1,6    2 A    Martin Schmöger     03.05.95    –    28.06.    –    Třinec
110 m překážek – mužské
15,18  -0,6    8    Martin Tuček    05.12.95    –    21.09.    –    Prostějov
15,82  +2,7    5 A    Martin Schmöger     03.05.95    –    21.06.    –    Olomouc
16,53  +0,0    5 A            –    23.08.    –    Břeclav
200 m překážek
24,25    1    Martin Tuček    05.12.95    –    19.09.    –    Domažlice-rek . Brna
300 m překážek
37,3    1    Martin Tuček    05.12.95    –    27.04.    –    Blansko-klub. rek.
40,3    2    Martin Schmöger     03.05.95    –    27.04.    –    Blansko
400 m překážek
52,10    1    Martin Tuček    05.12.95    –    28.06.    –    Třinec –rekord Brna
57,62      1 B    Martin Schmöger     03.05.95    –    14.06.    –    Olomouc
3 000 m překážek
11:34,39    6    Milan Schneider    05.12.96    –    06.09.    –    Břeclav
Výška
170    D    Martin Tuček    05.12.95    –    27.09.    –    Moravská Třebová
Dálka
628    D    Martin Tuček    05.12.95    –    27.09.    –    Moravská Třebová
Koule 5 kg
12,24    6    Martin Tuček    05.12.95    –    17.09.    –    Brno
Disk 1,5 kg
35,28    D    Martin Tuček    05.12.95    –    27.09.    –    Moravská Třebová
Oštěp 600 g
47,77    D    Martin Tuček    05.12.95    –    27.09.    –    Moravská Třebová

 

Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/
2 298    4    Martin Tuček    05.12.95    –    01.05.    –    Přerov
/7,43-11,52-22,70/
2 075    10    Martin Schmöger     03.05.95    –    01.05.    –    Přerov
/7,60-11,87-23,74/
DOROSTENCI /16-17 let/
60 m
7,2    1    Matouš Vojtek    19.04.98    –    10.01.    –    Brno
/7,45                –    25.01.    –    Bratislava/
7,7    2    Dominik Klaška    06.02.98    –    10.01.    –    Brno
7,9    3    Robin Kamann    24.11.97    –    10.01.    –    Brno
/8,15                –    25.01.    –    Bratislava/
7,9    4 C    Aleš Konečný    19.03.97    –    18.08.    –    Brno
8,1    4    Jakub Richter    09.07.98    –    10.01.    –    Brno
100 m
11,55 +1,5    4 A    Matouš Vojtek    19.04.98    –    10.05.    –    Olomouc
/11,32 +3,8    5            –    14.06.    –    Olomouc/
11,97 +1,3    1 B    Petr Janků    02.05.97    –    10.05.    –    Olomouc
150 m
18,4    1 C    Aleš Konečný    19.03.97    –    18.08.    –    Brno
200 m
23,52  +0,6    2 B    Petr Janků    02.05.97    –    25.05.    –    Břeclav
23,59    1    Matouš Vojtek    19.04.98    –    01.02.    –    Bratislava-klub.rek.
/23,37 +2,4     7 A            –    21.06.    –    Olomouc/
26,04  -2,2    6 C    Dominik Klaška    06.02.98    –    18.05.    –    Olomouc
26,31    3 E    Robin Kamann    24.11.97    –    01.02.    –    Bratislava
400 m
50,60    2 A    Matouš Vojtek    19.04.98    –    17.09.    –    Brno
54,95    5 A    Dominik Klaška    06.02.98    –    25.05.    –    Břeclav
56,05    4 B    Aleš Konečný    19.03.97    –    31.05.    –    Uh. Hradiště
59,75    4 D    Jakub Richter    09.07.98    –    25.05.    –    Břeclav
800 m
2:02,83    2    Aleš Konečný    19.03.97    –    21.06.    –    Břeclav
2:06,99    5 B    Dominik Klaška    06.02.98    –    28.06.    –    Třinec
2:34,1    1    Matouš Vojtek    19.04.98    –    10.01.    –    Brno
2:46,2    3    Jakub Richter    09.07.98    –    10.01.    –    Brno
1 000 m
2:48,56    2    Aleš Konečný    19.03.97    –    16.08.    –    Zlín
1 500 m
4:22,60    2     Aleš Konečný    19.03.97    –    24.09.    –    Břeclav
4:32,01    1 B    Dominik Klaška    06.02.98    –    17.09.    –    Brno
4:56,29    10    Jakub Richter    09.07.98    –    25.05.    –    Břeclav
Výška
181    5    Petr Janků    02.05.97    –    25.05.    –    Břeclav
160    5    Tomáš Pánek    09.06.98    –    06.05.    –    Brno
Dálka
576    3    Petr Janků    02.05.97    –    14.05.    –    Chomutov
556    10    Matouš Vojtek    19.04.98    –    25.01.    –    Bratislava
486    7    Aleš Konečný    19.03.97    –    18.08.    –    Brno
435    1    Jakub Richter    09.07.98    –    10.01.    –    Brno
416    2    Robin Kamann    24.11.97    –    10.01.    –    Brno
Koule 4 kg
10,80    1    Tomáš Pánek    09.06.98    –    23.05.    –    Brno
9,09    14    Adam Plevák    24.12.98    –    06.05.    –    Brno
Koule 5 kg
8,84    1    Aleš Konečný    19.03.97    –    04.08.    –    Brno
Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/
2 125    9    Matouš Vojtek    19.04.98    –    01.05.    –    Přerov
/7,50-11,76-23,78/
ŽÁCI /do 15 let/ (včetně žáků atletických tříd ZŠ Svážná, Kamínky a Tuháčkova)
30 m
4,43    1      Lukáš Hvasta    25.06.99    –    12.11.    –    Brno
50 m
8,1    č    Matěj Pokorný    05    –    21.06.    –    Slavkov
8,6    č    Vít Holík    06    –    21.06.    –    Slavkov
8,7    č    Patrick Melcher    19.01.06    –    21.06.    –    Slavkov
9,0    č    Tomáš Prudík    06    –    21.06.    –    Slavkov
č    Tomáš Palát    26.07.03    –    21.06.    –    Slavkov
9,7    č    Matěj Šotlík    11.10.05    –    21.06.    –    Slavkov
10,1    č    Filip Zatloukal    28.06.08    –    21.06.    –    Slavkov
60 m
7,54    2    Lukáš Hvasta    25.06.99    –    14.05.    –    Brno
/7,5    1 C            –    18.08.    –    Brno/
7,64  +0,8    4 A    Lukáš Habr    14.09.00    –    09.09.    –    Brno
7,8    11    Martin Smetana    07.04.99    –    23.05.    –    Brno
7,9    1-2    Jan Hampl    24.10.00    –    24.05.    –    Brno
1-2    Josef Kaplan    24.05.00    –    24.05.    –    Brno
8,30  -2,4    3 B    Nikolas Kudynek    30.09.99    –    04.05.    –    Vyškov
/8,0                –    06.05.    –    Brno/
8,42    1b3    Jakub Šťastný    13.01.00    –    14.05.    –    Olomouc
8,2    3    Jan Blatný    13.05.99    –    10.01.    –    Brno
8,45    2 A    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    15.05.    –    Brno
8,3    1     Adam Hladký    10.06.00    –    07.06    –    Tišnov
č    Jakub Kotek    13.12.99    –    03.10.    –    Brno
8,60    7 A    Ondřej Ševčík    01.07.00    –    24.04.    –    Břeclav
8,4    4    Bohuslav Mucha    08.12.98    –    27.04.    –    Blansko
8,69    2 F    Vojtěch Hudeček    24.01.02    –    04.09.    –    Brno
8,77    5    Tomáš Oppelt    29.07.01    –    08.03.    –    Praha
8,6    3    Antonín Lee    99    –    24.05.    –    Brno
8,87    8 A    Petr Pazourek    06.05.00    –    24.05.    –    Břeclav
8,90  +0,5    3 E    Jakub Stibal    29.01.01    –    09.09.    –    Brno
8,93    2 D    Milan Haminger    22.08.01    –    15.05.    –    Brno
8,8    1    Jaromír Morávek    22.03.03    –    24.05.    –    Brno
č    Matyáš Galvas    11.02.04    –    03.10.    –    Brno
9,05    4 D    Vojtěch Matějíček    29.09.02    –    15.05.    –    Brno
9,13    1 C    Ladislav Kinc    03.09.01    –    04.09.    –    Brno
9,13  +0,2    2 D    Jakub Doležal    20.05.03    –    09.09.    –    Brno
8,9    2    Jonáš Konečný    21.01.03    –    24.05.    –    Brno
č    Luděk Čumpelík    24.04.03    –    03.10.    –    Brno
9,0        Ivan Charbaka    22.06.01    –    27.09.    –    Tišnov
9,1    č    Antonín Sekerka    04.05.03    –    03.10.    –    Brno
9,48    2 G    Šimon Řehka    12.01.04    –    15.05.    –    Brno
9,3    9    Jonáš Hrazdira    02.12.99    –    10.01.    –    Brno
č    Marek Žemla    01    –    03.10.    –    Brno
9,57  +0,1    4 E    Vojtěch Pavelka    25.06.02    –    09.09.    –    Brno
9,62  +0,3    1 CH    Rudolf Žižka    07.04.04    –    09.09.    –    Brno
9,4    3    Matěj Máša    04    –    17.01.    –    Brno
9,71    7 E    Jiří Marčík    19.02.04    –    09.09.    –    Brno
9,5    1    Josef Toufar    05    –    24.05.    –    Brno
9,84    1 C    Daniel Kněžík    03    –    26.04.    –    Brno
9,96    4 B    František Vlček    18.02.04    –    15.05.    –    Brno
9,99    3 A    Marek Čermák    07.04.03    –    06.05.    –    Brno
9,99  +0,1    4 D    Vojtěch Konečný    07.08.02    –    17.09.    –    Vyškov
10,08    4 E    Jan Dočkal    22.05.03    –    15.05.    –    Brno
9,9    2    Vojtěch Franc    05    –    24.05.    –    Brno
10,21  -0,2    2 B    Roman Grufík    14.07.03    –    09.09.    –    Brno
10,0    3    Martin Martečík    05    –    17.01.    –    Brno
10,1    4    Vojtěch Bazala    06    –    24.05.    –    Brno
č    Josef Racek    16.04.04    –    03.10.    –    Brno
10,2    6    Adam Gorani    18.10.04    –    17.01.    –    Brno
7    Jan Kubiš    13.11.04    –    17.01.    –    Brno
Filip Alec Matouš    05    –    03.10.    –    Brno
10,45    4 A    Matyáš Tachovský    29.08.02    –    26.04.    –    Brno
10,3    č    Tadeáš Svoboda    07    –    03.10.    –    Brno
10,57 +0,3    7 CH    Tomáš Palát    26.07.03    –    09.09.    –    Brno
10,58    3 C    Patric Doppler    01.08.03    –    26.04.    –    Brno
10,58    ms    Marcel Dvořák    04.07.03    –    15.05.    –    Brno
10,4    8    Jiří Staněk    05    –    17.01.    –    Brno
5    Filip Retzl        –    24.05.    –    Brno
6 C    Adam Packo    19.12.03    –    05.06.    –    Blansko
č    Tadeáš Ondráček    14.09.05    –    03.10.    –    Brno
č    Jakub Toufar    07    –    03.10.    –    Brno
10,64    6 E    Adrian Munteanu    04    –    26.04.    –    Brno
10,5    9    Šimon Erbes    07.09.05    –    17.01.    –    Brno
5    Ondřej Skovajsa    25.02.06    –    24.05.    –    Brno
6    Vojtěch Bakič    14.05.03    –    24.05.    –    Brno
č    Jáchym Tachovský    04.11.05    –    03.10.    –    Brno
10,78    6 E    Samuel Provazník    24.11.03    –    04.09.    –    Brno
10,79    6 B    Samuel Hrazdira    02.07.04    –    15.05.    –    Brno
10,7    10    Daniel Chlubna    03    –    17.01.    –    Brno
10,97    5 D    Filip Ševčík    02    –    26.04.    –    Brno
10,8    2    Vojtěch Holcmann    02.02.07    –    24.05.    –    Brno
č    Lukáš Čumpelík    08    –    03.10.    –    Brno
11,29    2 B    Michal Komárek    14.10.05    –    26.04.    –    Brno
11,1    16    Tomáš Prudík    06    –    17.01.    –    Brno
4    Jan Svoboda    07    –    24.05.    –    Brno
11,42    5 E    Robert Ševčík    04    –    26.04.    –    Brno
11,3    8    Štěpán Daněk    05.12.04    –    24.05.    –    Brno
11,4    17    Jakub Kostelecký    05    –    17.01.    –    Brno
11,5    5    Tadeáš Fejta    07    –    24.05.    –    Brno
6    Jindřich Macháč    07    –    24.05.    –    Brno
8    Artur Stratil    06    –    24.05.    –    Brno
Eda Štěrbák    04    –    27.09.    –    Tišnov
č    Jakub Vondra    07    –    03.10.    –    Brno
11,6        Dominik Kejda    04    –    03.10.    –    Brno
11,7    7    Matyáš Fejta    07    –    24.05.    –    Brno
č    Jan Švestka    05    –    03.10.    –    Brno
12,02    3 E    Tobias Porhajm    29.09.06    –    26.04.    –    Brno
11,8        Josef Štěrbák    04    –    27.09.    –    Tišnov
12,3    9    Erik Janhuba    06    –    24.05.    –    Brno
12,5    19    David Beneš    05    –    17.01.    –    Brno
12,95    6 A    Filip Zatloukal    28.06.08    –    26.04.    –    Brno
12,8        Ludvík Vacek    08    –    03.10.    –    Brno
13,15    3 C    Lukáš Merta    22.10.07    –    26.04.    –    Brno
13,2    6    Jan Bouzek    07    –    17.01.    –    Brno
13,5    18    Martin Job    20.05.07    –    24.05.    –    Brno
14,33    4 B    Daniel Emilio Bayona-Pérez    29.02.08    –    26.04.    –    Brno
100 m
11,8    2 C    Lukáš Hvasta    25.06.99    –    11.08.    –    Brno
13,4    4    Bohuslav Mucha    08.12.98    –    27.04.    –    Blansko
3 B    Adam Hladký    10.06.00    –    11.08.    –    Brno
14,5    3 A    Vojtěch Hudeček    24.01.02    –    11.08.    –    Brno
15,7    4 A    Jiří Marčík    19.02.04    –    11.08.    –    Brno
150 m
18,13 -0,7    1 B    Lukáš Hvasta    25.06.99    –    22.06.    –    Opava
19,09 +1,7     3 C    Lukáš Habr    14.09.00    –    22.06.    –    Opava
20,0    2 A    Adam Hladký    10.06.00    –    28.07.    –    Brno
20,47      1 B    Martin Smetana    07.04.99    –    04.05.    –    Vyškov
20,99    3 C    Nikolas Kudynek    30.09.99    –    04.05.    –    Vyškov
21,07    3 A    Jakub Stibal    29.01.01    –    17.09.    –    Vyškov
21,08    3 C    Jakub Kotek    13.12.99    –    11.05.    –    Břeclav
21,61    2 D    Petr Pazourek    06.05.00    –    24.05.    –    Břeclav
21,74    2 E    Jonáš Hrazdira    02.12.99    –    26.04.    –    Brno
21,76  +1,6    4 D    Milan Haminger    22.08.01    –    09.09.    –    Brno
21,97    4 A    Vojtěch Matějíček    29.09.02    –    15.05.    –    Brno
22,77    3 A    Bohuslav Mucha    08.12.98    –    26.04.    –    Brno
22,9    1CH    Jonáš Konečný    21.01.03    –    06.05.    –    Brno
3 I    Vojtěch Hudeček    24.01.02    –    06.05.    –    Brno
23,25    1 E    Jaromír Morávek    22.03.03    –    26.04.    –    Brno
23,34    3 C    Kryštof Bílý    29.10.00    –    24.05.    –    Břeclav
23,39    1 E    Jakub Doležal    20.05.03    –    15.05.    –    Brno
23,52    ms    Ladislav Kinc    03.09.01    –    15.05.    –    Brno
24,78    1 CH    Vojtěch Pavelka    25.06.02    –    15.05.    –    Brno
24,6    3 J    Rudolf Žižka    07.04.04    –    06.05.    –    Brno
25,27    2 B    Daniel Kněžík    03    –    26.04.    –    Brno
25,2    1  K    Šimon Řehka    12.01.04    –    06.05.    –    Brno
25,7    2 G    Tomáš Palát    26.07.03    –    06.05.    –    Brno
26,02    3 B    Jiří Marčík    19.02.04    –    26.04.    –    Brno
26,03    3 C    Vojtěch Konečný    07.08.02    –    15.05.    –    Brno
26,83    1 I    Šimon Jelínek    25.04.03    –    15.05.    –    Brno
27,01    4 B    Samuel Hrazdira    02.07.04    –    15.05.    –    Brno
27,10    3 C    Marcel Dvořák    04.07.03    –    26.04.    –    Brno
27,37    3 D    Samuel Provazník    24.11.03    –    26.04.    –    Brno
27,38    4 D    Patric Doppler    01.08.03    –    26.04.    –    Brno
27,2    3 CH    Jan Dočkal    22.05.03    –    06.05.    –    Brno
27,55    4 B    Adam Gorani    18.10.04    –    26.04.    –    Brno
28,5    ms    Adam Packo    19.12.03    –    06.05.    –    Brno
34,19    4 B    Filip Zatloukal    28.06.08    –    26.04.    –    Brno
34,56    4 C    Lukáš Merta    22.10.07    –    26.04.    –    Brno
200 m
25,4    1 A    Lukáš Hvasta    25.06.99    –    21.07.    –    Brno
28,1    3 A    Adam Hladký    10.06.00    –    21.07.        Brno
39,4        Lukáš Čumpelík    08    –    07.06.    –    Tišnov
41,0    1    Tadeáš Svoboda    07    –    17.01.    –    Brno
41,9    2    Vojtěch Holcmann    02.02.07    –    17.01.    –    Brno
46,5    3    Jan Svoboda    07    –    17.01.    –    Brno
48,7    5    Jakub Vondra    07    –    17.01.    –    Brno
50,7    6    Jan Bouzek    07    –    17.01.    –    Brno
300 m
40,38    2 D    Lukáš Habr    14.09.00    –    10.09.    –    Brno
41,70    3 F    Adam Hladký    10.06.00    –    10.09.    –    Brno
43,33    3 F    Jan Blatný    13.05.99    –    10.09.    –    Brno
44,3    1    Jan Hampl    24.10.00    –    24.05.    –    Brno
45,27    6 G    Ondřej Ševčík    01.07.00    –    10.09.    –    Brno
45,76    1 C    Milan Haminger    22.08.01    –    05.06.    –    Blansko
46,66    7 F    Jakub Kotek    13.12.99    –    10.09.    –    Brno
48,39    6 B    Vojtěch Hudeček    24.01.02    –    17.09.    –    Vyškov
50,80    1 F    Jaromír Morávek    22.03.03    –    05.06.    –    Blansko
53,11    1 A    Roman Grufík    14.07.03    –    05.06.    –    Blansko
54,8    2 A    Jiří Marčík    19.02.04    –    04.08.    –    Brno
55,0    3 A    Vojtěch Konečný    07.08.02    –    04.08.    –    Brno
57,25    2 C    Jan Dočkal    22.05.03    –    04.09.    –    Brno
57,56    4 A    Šimon Řehka    12.01.04    –    05.06.    –    Blansko
58,16    2 E    Jonáš Konečný    21.01.03    –    05.06.    –    Blansko
58,1    č    Matěj Pokorný    05    –    21.06.    –    Slavkov
59,18    4 A    Marcel Dvořák    04.07.03    –    04.09.    –    Brno
59,2    č    Tomáš Palát    26.07.03    –    21.06.    –    Slavkov
1:01,6    3    Tomáš Fiala    00    –    24.05.    –    Brno
1:02,30    2 E    Šimon Jelínek    25.04.03    –    04.09.    –    Brno
1:02,7    č    Vít Holík    06    –    21.06.    –    Slavkov
1:03,4    č    Patrick Melcher    19.01.06    –    21.06.    –    Slavkov
č    Tomáš Prudík    06    –    21.06.    –    Slavkov
1:04,15    4 F    Samuel Hrazdira    02.07.04    –    05.06.    –    Blansko
1:04,81    3 E    Adam Gorani    18.10.04    –    04.09.    –    Brno
1:05,8    2    Filip Ševčík    02    –    24.05.    –    Brno
1:07,87    4 E    Adam Packo    19.12.03    –    04.09.    –    Brno
1:12,0    č    Matěj Šotlík    11.10.05    –    21.06.    –    Slavkov
1:16,0    č    Filip Zatloukal    28.06.08    –    21.06.    –    Slavkov

400 m
1:10,6    3 A    Vojtěch Hudeček    24.01.02    –    28.07.    –    Brno
1:18,5    2    Matěj Máša    04    –    24.05.    –    Brno
1:26,2    3    Jakub Fládr    03    –    24.05.    –    Brno
1:28,2    4    Filip Retzl        –    24.05.    –    Brno
1:29,3    5    Patrick Melcher    19.01.06    –    24.05.    –    Brno
1:32,0    4    Vojtěch Bazala    06    –    17.01.    –    Brno
1:33,0    5    Martin Martečík    05    –    17.01.    –    Brno
1:36,0    9    Jan Švestka    05    –    17.01.    –    Brno
1:37,0    11    Jáchym Tachovský    04.11.05    –    17.01.    –    Brno
1:37,5    5    Robert Ševčík    04    –    24.05.    –    Brno
1:38,4    ms    Vojtěch Holcmann    02.02.07    –    24.05.    –    Brno
1:39,0    13    Šimon Erbes    07.09.05    –    17.01.    –    Brno
1:42,0    14    Tomáš Prudík    06    –    17.01.    –    Brno
1:46,4    6    Štěpán Daněk    05.12.04    –    24.05.    –    Brno
1:49,0    17    David Beneš    05    –    17.01.    –    Brno
500 m
1:21,35    6 C    Adam Hladký    10.06.00    –    25.01.    –    Bratislava-klubovní rekord
1:33,8    č    Luděk Čumpelík    24.04.03    –    03.10.    –    Brno
1:39,2    č    Antonín Sekerka    04.05.03    –    03.10.    –    Brno
1:39,3    č    Jaromír Morávek    22.03.03    –    03.10.    –    Brno
1:41,5    č    Matyáš Galvas    11.02.04    –    03.10.    –    Brno
1:46,7        Filip Alec Matouš    05    –    03.10    –    Brno
1:47,1    č    Josef Racek    16.04.04    –    03.10.    –    Brno
1:49,5    č    Marek Čermák    07.04.03    –    03.10.    –    Brno
1:51,2    č    Jiří Marčík    19.02.04    –    03.10.    –    Brno
1:51,7    č    Tadeáš Svoboda    07    –    03.10.    –    Brno
1:52,1    č    Tomáš Palát    26.07.03    –    03.10.    –    Brno
1:52,5    č    Josef Toufar    05    –    03.10.    –    Brno
1:54,3    č    Jakub Toufar    07    –    03.10.    –    Brno
1:56,3    č    Vojtěch Franc    05    –    03.10.    –    Brno
1:57,4    č    Tadeáš Fejta    07    –    03.10.    –    Brno
1:57,9    č    Tadeáš Ondráček    14.09.05    –    03.10.    –    Brno
1:58,0    č    Marcel Dvořák    04.07.03    –    03.10.    –    Brno
1:58,6    č    Lukáš Čumpelík    08    –    03.10.    –    Brno
č    Ondřej Skovajsa    25.02.06    –    03.10.    –    Brno
2:03,9    č    Jan Švestka    05    –    03.10.    –    Brno
2:04,3        Dominik Kejda    04    –    03.10.    –    Brno
2:05,1    č    Vojtěch Bakič    14.05.03    –    03.10.    –    Brno
2:10,9    č    Patrick Melcher    19.01.06    –    03.10.    –    Brno
2:11,9    č    Štěpán Daněk    05.12.04    –    03.10.    –    Brno
Ludvík Vacek    08    –    03.10    –    Brno
2:13,7    č    Jan Svoboda    07    –    03.10.    –    Brno
2:20,0    č    Jakub Vondra    07    –    03.10.    –    Brno
600 m
1:38,3    1    Adam Hladký    10.06.00    –    24.09.        Brno
1:58,73    2 D    Rudolf Žižka    07.04.04    –    10.09.    –    Brno
2:01,02    3 D    Jaromír Morávek    22.03.03    –    10.09.    –    Brno
2:03,4        Luděk Čumpelík    24.04.03    –    07.06.    –    Tišnov
2:06,4    2    Matyáš Galvas    11.02.04    –    24.09.    –    Brno
2:06,8    1    Vojtěch Hudeček    24.01.02    –    10.01.    –    Brno
2:06,9        Josef Racek    16.04.04    –    27.09.    –    Tišnov
2:08,3        Antonín Sekerka    04.05.03    –    27.09.    –    Tišnov
2:11,01    7 D    Jiří Marčík    19.02.04    –    10.09.    –    Brno
2:17,9    4    Jakub Doležal    20.05.03    –    10.01.    –    Brno
2:25,5        Josef Štěrbák    04    –    27.09.    –    Tišnov
2:30,0    4    Daniel Chlubna    03    –    17.01.    –    Brno
2:30,1    5    Matěj Máša    04    –    17.01.    –    Brno
2:33,1    6    Tomáš Palát    26.07.03    –    17.01.    –    Brno
2:36,0    7    Adam Gorani    18.10.04    –    17.01.    –    Brno
2:33,9        Eda Štěrbák    04    –    27.09.    –    Tišnov
2:40,0    9    Marcel Dvořák    04.07.03    –    17.01.    –    Brno
2:59,0    11    Samuel Provazník    24.11.03    –    17.01.    –    Brno
800 m
2:14,27    1    Martin Smetana    07.04.99    –    26.04.    –    Brno
2:17,95    3 C    Adam Hladký    10.06.00    –    13.12.    –    Praha
2:23,21    3    Jakub Stibal    29.01.01    –    07.09.    –    Frýdek Místek
2:30,12    5    Jonáš Hrazdira    02.12.99    –    11.05.    –    Břeclav
2:30,23    5 A    Vojtěch Hudeček    24.01.02    –    10.09.    –    Brno
2:31,2    č    Josef Kaplan    24.05.00    –    03.10.    –    Brno
2:38,81    14    Kryštof Bílý    29.10.00    –    24.05.    –    Břeclav
2:40,6    č    Jan Hampl    24.10.00    –    03.10.    –    Brno
2:41,0    č    Jakub Kotek    13.12.99    –    03.10.    –    Brno
2:42,7    7    Luděk Čumpelík    24.04.03    –    06.05.    –    Brno
2:51,6    7    Josef Racek    16.04.04    –    05.06.    –    Blansko
2:53,0    č    Ladislav Kinc    03.09.01    –    03.10.    –    Brno
2:54,1    9    Matyas Galvas    11.02.04    –    05.06.    –    Blansko
2.55,5    10    Rudolf Žižka    07.04.04    –    06.05.    –    Brno
2:56,2    č    Marek Žemla    01    –    03.10.    –    Brno
2:58,1    13    Jakub Doležal    20.05.03    –    05.06.    –    Blansko
2:59,2    15    Jan Dočkal    22.05.03    –    05.06.    –    Blansko
3:00,8    16    Matyáš Oujezdský    07.02.03    –    05.06.    –    Blansko
3:03,2    č    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    03.10.    –    Brno
3:07,5    18    Adam Packo    19.12.03    –    05.06.    –    Blansko
3:11,1        Ivan Charbaka    22.06.01    –    27.09.    –    Tišnov
3:17,20    13    Josef Štěrbák    04    –    26.04.    –    Brno
3:19,6    18    Samuel Hrazdira    02.07.04    –    06.05.    –    Brno
3:23,7    3    Filip Ševčík    02    –    24.05.    –    Brno
3:23,9        Lukáš Hvasta    25.06.99    –    27.09.    –    Tišnov
3:39,80    5    Michal Komárek    14.10.05    –    26.04.    –    Brno
1 000 m
3:03,2    3    Martin Smetana    07.04.99    –    23.05.    –    Brno
3:05,7    1 B    Adam Hladký    10.06.00    –    11.08.    –    Brno
3:13,4    9    Lukáš Hvasta    25.06.99    –    23.05.    –    Brno
3:19,55    2    Šimon Varaus    19.05.00    –    14.05.    –    Brno
4:12,3    10 B    Jiří Marčík    19.02.04    –    11.08.    –    Brno
1 500 m
4:37,17    4 A    Adam Hladký    10.06.00    –    09.09.    –    Brno
4:50,3    3    Martin Smetana    07.04.99    –    06.05.    –    Brno
5:08,93    3    Jakub Stibal    29.01.01    –    15.05.    –    Brno
5:50,07    6    Josef Racek    16.04.04    –    15.05.    –    Brno
5:57,21    8    Matyáš Oujezdský    07.02.03    –    15.05.    –    Brno
6:00,79    9    Jaromír Morávek    22.03.03    –    15.05.    –    Brno
6:12,39    11    Matyáš Galvas    11.02.04    –    15.05.    –    Brno
6:35,76    11    Šimon Kafka    12.01.04    –    04.09.    –    Brno
7:26,04    13    Samuel Provazník    24.11.03    –    15.05.    –    Brno
60 m překážek
11,0    3 B    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    22.05.    –    Brno
12,35    2 A    Petr Pazourek    06.05.00    –    26.04.    –    Brno
12,4    2 D    Jakub Doležal    20.05.03    –    06.05.    –    Brno
12,7    4 B    Matyas Galvas    11.02.04    –    06.05.    –    Brno
12,8    2 A    Ladislav Kinc    03.09.01    –    06.05.    –    Brno
13,5    3 A    Marek Čermák    07.04.03    –    06.05.    –    Brno
200 m překážek
36,81      2 B    Jakub Kotek    13.12.99    –    24.05.    –    Břeclav
Dálka
546     17    Lukáš Habr    14.09.00    –    13.12.    –    Praha
536    4    Lukáš Hvasta    25.06.99    –    18.08.    –    Brno
504    13    Martin Smetana    07.04.99    –    14.05.    –    Brno
486    č    Josef Kaplan    24.05.00    –    03.10.    –    Brno
478    1    Adam Hladký    10.06.00    –    24.09.    –    Brno
459    5    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    08.03.    –    Praha
č    Jan Hampl    24.10.00    –    03.10.    –    Brno
455    č    Jakub Kotek    13.12.99    –    03.10.    –    Brno
453    3    Jan Blatný    13.05.99    –    10.01.    –    Brno
439        Luděk Čumpelík    24.04.03    –    07.06.    –    Tišnov
427    12    Petr Pazourek    06.05.00    –    24.05.    –    Břeclav
426    č    Antonín Sekerka    04.05.03    –    03.10.    –    Brno
425    2    Šimon Varaus    19.05.00    –    24.09.    –    Brno
č    Matyáš Galvas    11.02.04    –    03.10.    –    Brno
422    4    Bohuslav Mucha    08.12.98    –    27.04.    –    Blansko  ročník ??? 99
420    4    Jakub Doležal    20.05.03    –    04.09.    –    Brno
419    6    Nikolas Kudynek    30.09.99    –    12.11.    –    Brno
418    18    Ondřej Ševčík    01.07.00    –    14.05.    –    Brno
417    6    Vojtěch Hudeček    24.01.02    –    04.09.    –    Brno
9 B    Jakub Stibal    29.01.01    –    09.09.    –    Brno
412    č    Ladislav Kinc    03.09.01    –    03.10.    –    Brno
410    3    Jaromír Morávek    22.03.03    –    26.04.    –    Brno
405        Ivan Charbaka    22.06.01    –    27.09.    –    Tišnov
č    Marek Žemla    01    –    03.10.    –    Brno
402    2    Jonáš Konečný    21.01.03    –    24.05.    –    Brno
378    č    Marek Čermák    07.04.03    –    03.10.    –    Brno
377    8    Jonáš Hrazdira    02.12.99    –    10.01.    –    Brno
375    12    Milan Haminger    22.08.01    –    15.05.    –    Brno
370    14    František Vlček    18.02.04    –    15.05.    –    Brno
362     5    Matěj Máša    04    –    24.05.    –    Brno
355    12    Rudolf Žižka    07.04.04    –    26.04.    –    Brno
č    Tomáš Palát    26.07.03    –    03.10.    –    Brno
354    č    Josef Racek    16.04.04    –    03.10.    –    Brno
346    5    Martin Martečík    05    –    17.01.    –    Brno
344    č    Marcel Dvořák    04.07.03    –    03.10.    –    Brno
343    č    Matěj Pokorný    05    –    21.06.    –    Slavkov
341    14    Jiří Marčík    19.02.04    –    26.04.    –    Brno
340    20    Šimon Jelínek    25.04.03    –    15.05.    –    Brno
338    11    Matyáš Tachovský    29.08.02    –    26.04.    –    Brno
337    1    Josef Toufar    05    –    24.05.    –    Brno
336    21    Adam Packo    19.12.03    –    15.05.    –    Brno
11    Adam Gorani    18.10.04    –    18.08.    –    Brno
335    č    Tadeáš Svoboda    07    –    03.10.    –    Brno
334    2    Ondřej Skovajsa    25.02.06    –    24.05.    –    Brno
č    Vít Holík    06    –    21.06.    –    Slavkov
333    4    Tomáš Sýs    20.04.02    –    24.09.    –    Brno
332    č    Jáchym Tachovský    04.11.05    –    03.10.    –    Brno
328    3    Petr Šťastný    02    –    24.05.    –    Brno
327    13 C    Matyáš Oujezdský    07.02.03    –    09.09.    –    Brno
322    3    Šimon Erbes    07.09.05    –    17.01.    –    Brno
331    5    Jan Svoboda    01    –    24.09.    –    Brno
330    6    Ondřej Zoblivý    99    –    24.09.    –    Brno
323    č    Vojtěch Franc    05    –    03.10.    –    Brno
320    22    Samuel Provazník    24.11.03    –    26.04.    –    Brno
318    10    Vojtěch Bakič    14.05.03    –    24.05.    –    Brno
315    24    Daniel Kněžík    03    –    26.04.    –    Brno
313    č    Tadeáš Ondráček    14.09.05    –    03.10.    –    Brno
Filip Alec Matouš    05    –    03.10.    –    Brno
308    8 D    Roman Grufík    14.07.03    –    09.09.    –    Brno
305    16    Filip Ševčík    02    –    26.04.    –    Brno
299    č    Lukáš Čumpelík    08    –    03.10.    –    Brno
294    11    Robert Ševčík    04    –    24.05.    –    Brno
291    7    Vojtěch Bazala    06    –    24.05.    –    Brno
284    11    Daniel Chlubna    03    –    17.01.    –    Brno
282    8    Artur Stratil    06    –    24.05.    –    Brno
280    9    Patrick Melcher    19.01.06    –    24.05.    –    Brno
279    12    Jiří Staněk    05    –    17.01.    –    Brno
12    Samuel Hrazdira    02.07.04    –    17.01.    –    Brno
291    7    Vojtěch Bazala    06    –    24.05.    –    Brno
276    č    Jan Švestka    05    –    03.10.    –    Brno
275    10    Milan Sedláček    06    –    24.05.    –    Brno
272    č    Tomáš Prudík    06    –    21.06.    –    Slavkov
270    2    Matyáš Fejta    07    –    24.05.    –    Brno
č    Tadeáš Fejta    07    –    03.10.    –    Brno
269    13    Josef Štěrbák    04    –    17.01.    –    Brno
268    3    Vojtěch Hocman    02.02.07    –    24.05.    –    Brno
267    4    Jindřich Macháč    07    –    24.05.    –    Brno
266    15    Jakub Kostelecký    05    –    17.01.    –    Brno
17    Vojtěch Holcmann    02.02.07    –    27.09.    –    Tišnov
265    č    Štěpán Daněk    05.12.04    –    03.10.    –    Brno
Dominik Kejda    04    –    03.10.    –    Brno
260    14    Jan Kubiš    13.11.04    –    17.01.    –    Brno
251    32    Adam Gorani    18.10.04    –    26.04.    –    Brno
248    33    Adrian Munteanu    04    –    26.04.    –    Brno
246    č    Jakub Toufar    07    –    03.10.    –    Brno
240    11    Oliver Kliment    06    –    24.05.    –    Brno
239        Eda Štěrbák    04    –    27.09.    –    Tišnov
238    č    Matěj Šotlík    11.10.05    –    21.06.    –    Slavkov
233    18    David Beneš    05    –    17.01.    –    Brno
226        Ludvík Vacek    08    – 03.10.    –    Brno
224    23    Lukáš Merta    22.10.07    –    26.04.    –    Brno
222    č    Jakub Vondra    07    –    03.10.    –    Brno
216    4    Jan Bouzek    07    –    17.01.    –    Brno
208    25    Tobias Porhajm    29.09.06    –    26.04.    –    Brno
206    13    Jan Svoboda    07    –    24.05.    –    Brno
č    Filip Zatloukal    28.06.08    –    21.06.    –    Slavkov
197    7    Filip Ševčík    02    –    24.05.    –    Brno
192    28    Martin Job    20.05.07    –    26.04.    –    Brno
Výška
163    3    Lukáš Hvasta    25.06.99    –    24.05.    –    Břeclav
155    6    Martin Smetana    07.04.99    –    23.05.    –    Brno
150    1    Josef Kaplan    24.05.00    –    24.05.    –    Brno
146    3    Šimon Varaus    19.05.00    –    07.05.    –    Brno
144    15    Bohuslav Mucha    08.12.98    –    06.05.    –    Brno
136        Jakub Šťastný    13.01.00    –    14.05.    –    Olomouc
135    3    Jakub Stibal    29.01.01    –    06.05.    –    Brno
130    11    Marek Žemla    01    –    07.05.    –    Brno
11    Nikolas Kudynek    30.09.99    –    12.11.    –    Brno
125    5    Vojtěch Matějíček    29.09.02    –    06.05.    –    Brno
6    Milan Haminger    22.08.01    –    05.06.    –    Blansko
121    3    Matyáš Tachovský    29.08.02    –    26.04.    –    Brno
120    1    Jakub Fládr    03    –    27.04.    –    Brno
115    8-9    Jakub Doležal    20.05.03    –    06.05.    –    Brno
10    Šimon Jelínek    25.04.03    –    06.05.    –    Brno
2    Jiří Šťastný    27.12.03    –    24.05.    –    Brno
1    Petr Šťastný    02    –    24.05.    –    Brno
4    Vojtěch Hudeček    24.01.02    –    28.07.    –    Brno
13    Josef Racek    16.04.04    –    12.11.    –    Brno
110    11    František Vlček    18.02.04    –    06.05.    –    Brno
3    Jonáš Konečný    21.01.03    –    24.05.    –    Brno
110    2    Tomáš Fiala    00    –    24.05.    –    Brno
14    Adam Gorani    18.10.04    –    12.11.    –    Brno
106    4    Adrian Munteanu    04    –    26.04.    –    Brno
103    6    Josef Štěrbák    04    –    26.04.    –    Brno
90    9    Marcel Dvořák    04.07.03    –    26.04.    –    Brno
12    Marek Čermák    07.04.03    –    06.05.    –    Brno
85    1    Milan Sedláček    06    –    24.05.    –    Brno
80    2    Oliver Kliment    06    –    24.05.    –    Brno
Koule 2 kg
8,08    1    Luděk Čumpelík    24.04.03    –    26.04.    –    Brno
7,77    1    Vojtěch Hudeček    24.01.02    –    04.08.    –    Brno
7,53    2    Daniel Kněžík    03    –    26.04.    –    Brno
6,95    4    Patric Doppler    01.08.03    –    26.04.    –    Brno
5,55    10    Rudolf Žižka    07.04.04    –    26.04.    –    Brno
4,83    18    Samuel Provazník    24.11.03    –    26.04.    –    Brno
4,55    19    Marcel Dvořák    04.07.03    –    26.04.    –    Brno
4,45    2    Jáchym Tachovský    04.11.05    –    26.04.    –    Brno
2,52    7    Vojtěch Holcmann    02.02.07    –    26.04.    –    Brno
Koule 3 kg
8,77    č    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    03.10.    –    Brno
7,10    4    Luděk Čumpelík    24.04.03    –    04.09.    –    Brno
6,17    8    Jonáš Konečný    21.01.03    –    04.09.    –    Brno
6,05    2    Jan Dočkal    22.05.03    –    15.05.    –    Brno
5,72    č    Marek Žemla    01    –    03.10.    –    Brno
5,50    č    Ladislav Kinc    03.09.01    –    03.10.    –    Brno
5,16    5    Josef Racek    16.04.04    –    15.05.    –    Brno
5,13    13    Vojtěch Konečný    07.08.02    –    04.09.    –    Brno
5,12    6    Patric Doppler    01.08.03    –    15.05.    –    Brno
4,69    14    Roman Grufík    14.07.03    –    04.09.    –    Brno
3,96    15    Marcel Dvořák    04.07.03    –    04.09.    –    Brno
Koule 4 kg
10,68    1    Lukáš Hvasta    25.06.99    –    27.04.    –    Blansko
9,85    č    Jan Hampl    24.10.00    –    03.10.    –    Brno
8,86    č    Josef Kaplan    24.05.00    –    03.10.    –    Brno
8,55    č    Jakub Kotek    13.12.99    –    03.10.    –    Brno
7,97    15    Ondřej Ševčík    01.07.00    –    09.09.    –    Brno
7,94    3    Bohuslav Mucha    08.12.98    –    26.04.    –    Brno
7,85    3    Antonín Lee    99    –    24.05.    –    Brno
7,46    4    Adam Hladký    10.06.00    –    26.04.    –    Brno
6,29    5    Jonáš Hrazdira    02.12.99    –    26.04.    –    Brno
5,42    4    Tomáš Fiala    00    –    24.05.    –    Brno
Oštěp 600 g
23,73    21    Ondřej Ševčík    01.07.00    –    10.09.    –    Brno
22,01    1    Jakub Kotek    13.12.99    –    22.10.    –    Brno
20,97    2    Adam Hladký    10.06.00    –    22.10.    –    Brno
19,56    15    Jonáš Hrazdira    02.12.99    –    04.05.    –    Brno
Kriketový míček
62,10    10    Lukáš Hvasta    25.06.99    –    23.05.    –    Brno
61,10    12    Martin Smetana    07.04.99    –    23.05.    –    Brno
60,20    1    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    27.04.    –    Brno
57,54    3    Vojtěch Hudeček    24.01.02    –    06.05.    –    Brno
50,70    16    Jakub Stibal    29.01.01    –    09.09.    –    Brno
47,66    3    Filip Erbes    15.01.01    –    22.05.    –    Brno
46,84    18    Ondřej Ševčík    01.07.00    –    14.05.    –    Brno
46,80    1    Luděk Čumpelík    24.04.03    –    07.06.    –    Tišnov
41,54    9    Jakub Doležal    20.05.03    –    09.09.    –    Brno
40,60        Marek Žemla    01    –    27.09.    –    Tišnov
40,30        Antonín Sekerka    04.05.03    –    27.09.    –    Tišnov
40,20    2    Matyáš Galvas    11.02.04    –    27.04.    –    Brno
40,10    13    František Vlček    18.02.04    –    06.05.    –    Brno
39,55    2    Jakub Fládr    03    –    24.05.    –    Brno
38,95    8    Josef Racek    16.04.04    –    05.06.    –    Blansko
38,73    3    Matěj Máša    04    –    24.05.    –    Brno
38,10        Ivan Charbaka    22.06.01    –    27.09.    –    Tišnov
34,68    17    Šimon Jelínek    25.04.03    –    06.05.    –    Brno
33,70    18    Patrik Doppler    01.08.03    –    06.05.    –    Brno
32,96    20    Šimon Řehka    12.01.04    –    06.05.    –    Brno
31,99    5    Vojtěch Bakič    14.05.03    –    24.05.    –    Brno
31,80    6    Matouš Mareš    04    –    27.04.    –    Brno
31,43    22    Marcel Dvořák    04.07.03    –    06.05.    –    Brno
30,85    1    Josef Toufar    05    –    24.05.    –    Brno
30,70    č    Jaromír Morávek    22.03.03    –    03.10.    –    Brno
29,95    12    Roman Grufík    14.07.03    –    05.06.    –    Blansko
29,16    15    Ladislav Kinc    03.09.01    –    05.06.    –    Blansko
29,00    8    Daniel Kněžík    03    –    27.04.    –    Brno
27,80        Eda Štěrbák    04    –    27.09.    –    Tišnov
27,42    17    Jan Dočkal    22.05.03    –    05.06.    –    Blansko
27,10        Vojtěch Holcmann    02.02.07    –    27.09.    –    Tišnov
27,05    č    Marek Čermák    07.04.03    –    03.10.    –    Brno
26,90        Josef Štěrbák    04    –    27.09.    –    Tišnov
25,86    č    Jáchym Tachovský    04.11.05    –    03.10.    –    Brno
25,85    8    Jiří Šťastný    27.12.03    –    24.05.    –    Brno
25,52    9    Filip Retzl        –    24.05.    –    Brno
24,74    3    Vojtěch Franc    05    –    24.05.    –    Brno
24,52    20    Martin Hubel    03    –    05.06.    –    Blansko
24,44    29    Adam Gorani    18.10.04    –    06.05.    –    Brno
23,80    4    Ondřej Skovajsa    25.02.06    –    24.05.    –    Brno
23,71    21    Samuel Hrazdira    02.07.04    –    05.06.    –    Blansko
22,58    31    Tomáš Palát    26.07.03    –    06.05.    –    Brno
22,19    22    Vojtěch Konečný    07.08.02    –    05.06.    –    Blansko
22,18    č    Tadeáš Ondráček    14.09.05    –    03.10.    –    Brno
21,91    2    Tadeáš Svoboda    07    –    24.05.    –    Brno
21,90    3    Matěj Šotlík    11.10.05    –    27.04.    –    Brno
21,63    č    Lukáš Čumpelík    08    –    03.10.    –    Brno
21,10    č    Jiří Marčík    19.02.04    –    03.10.    –    Brno
20,46        Dominik Kejda    04    –    03.10.    –    Brno
20,41    32    Jonáš Konečný    21.01.03    –    06.05.    –    Brno
20,23    č    Tadeáš Fejta    07    –    03.10.    –    Brno
20,11    4    Matyáš Fejta    07    –    24.05.    –    Brno
19,80    5    Milan Sedláček    06    –    24.05.    –    Brno
18,34    č    Jan Švestka    05    –    03.10.    –    Brno
17,95    5    Jakub Toufar    07    –    24.05.    –    Brno
Ludvík Vacek    08    –    03.10.    –    Brno
17,75    č    Štěpán Daněk    05.12.04    –    03.10.    –    Brno
17,51    č    Patrick Melcher    19.01.06    –    03.10.    –    Brno
17,14    13    Robert Ševčík    04    –    24.05.    –    Brno
16,84    7    Jindřich Macháč    07    –    24.05.    –    Brno
15,93        Filip Alec Matouš    05    –    03.10    –    Brno
14,98    č    Jakub Toufar    07    –    03.10.    –    Brno
12,16    8    Artur Stratil    06    –    24.05.    –    Brno
11,95    č    Jan Svoboda    07    –    03.10.    –    Brno
11,70    č    Jakub Vondra    07    –    03.10.    –    Brno
10,07    9    Oliver Kliment    06    –    24.05.    –    Brno
9,02    18    Martin Job    20.05.07    –    24.05.    –    Brno
5,90    13    Vladimír Kalovský    10    –    27.04.    –    Brno
Čtyřboj /60 m-800m-kriket-výška/
2 194        Lukáš Hvasta    25.06.99    –    23.05.    –    Brno
/7,3-3:13,4-62,10-160/
2 081        Martin Smetana    07.04.99    –    23.05.    –    Brno
/7,8-3:03,2-61,10-155/
Čtyřboj /60m-1000m-koule-dálka/
1946    1    Lukáš Hvasta    25.06.99    –    27.09.    –    Tišnov
/7,5-3:23,9-9,25-519/
1436    3    Adam Hladký    10.06.00    –    07.06.    –    Tišnov
/8,3-3:21,4-6,48-442/
Čtyřboj /60 m-800m-koule-dálka/
1718    1    Josef Kaplan    24.05.00    –    03.10.    –    Brno
/8,1-2:31,2-8,86-486/
1660    2    Jan Hampl    24.10.00    –    03.10.    –    Brno
/8,0-2:40,6-9,85-306/
1505    3    Adam Hladký    10.06.00    –    03.10.    –    Brno
/8,5-2:26,2-6,28-478/
1493    4    Jakub Kotek    13.12.99    –    03.10.    –    Brno
/8,3-2:41,0-8,55-455/
1100    1    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    03.10.    –    Brno
/8,7-3:03,2-8,77-379/
934    2    Ladislav Kinc    09.03.01    – 03.10.    –    Brno
/9,2-2:53,0-5,50-412/
422    5    Martin Pohanka    02    – 03.10.    –    Brno
/10,1-3:22,0-5,07-300/
Čtyřboj /60m-800m-kriket-dálka/
821    2     Ivan Charbaka    01    –    27.09.    –    Tišnov
/9,0-3:11,1-38,1-405/
729    4    Marek Žemla    01    –    27.09.    –    Tišnov
/9,9-3:01,9-40,6-392/
Čtyřboj /60m-600m-kriket-dálka/
1    Luděk Čumpelík    24.04.03    –    07.06.    –    Tišnov
/8,9-2:03,4-46,8-439/
1    Antonín Sekerka    03    –    27.09.    –    Tišnov
/9,4-2:08,3-40,3-368/
4    Josef Racek    16.04.04    –    27.09.    –    Tišnov
/10,4-2:06,9-36,5-331/
14    Josef Štěrbák    04    –    27.09.    –    Tišnov
/11,8-2:25,5-26,9-267/
15    Eduard Štěrbák    04    –    27.09.    –    Tišnov
/11,5-2:33,9-27,8-239/

Čtyřboj /60m-500m-kriket-dálka/
2249    1    Luděk Čumpelík    24.04.03    – 03.10.    –    Brno
/8,9-1:33,8-44,90-438/
1993    2    Antonín Sekerka    03    – 03.10.    –    Brno
/9,1-1:39,2-38,68-426/
1960    3    Matyáš Galvas    11.02.04    – 03.10.    –    Brno
/8,8-1:41,5-32,25-425/
1910    4    Jaromír Morávek    22.03.03    – 03.10.    –    Brno
/8,9-1:39,3-30,70-390/
1517    8    Marek Čermák    07.04.03    – 03.10.    –    Brno
/9,7-1:47,1-35,31-378/
1516    9    Josef Racek    16.04.04    – 03.10.    –    Brno
/10,1-1:51,2-21,10-354/
1403    10    Jiří Marčík    19.02.04    – 03.10.    –    Brno
/9,6-1:52,2-19,50-335/
1301    5    Filip Alec Matouš    05    –    03.10    –    Brno
/10,2-1:46,7-15,93-461/
1267    6    Tadeáš Svoboda    07    –    03.10    –    Brno
/10,3-1:51,7-21,08-335/
1240    11    Tomáš Palát    26.07.03    – 03.10.    –    Brno
/10,5-1:58,0-28,85-355/
1222    12    Marcel Dvořák    04.07.03    – 03.10.    –    Brno
/10,4-2:01,6-24,92-344/
1131    8    Tadeáš Ondráček    14.09.05    –    03.10    –    Brno
/10,4-1:57,9-22,18-313/
1067    9    Jakub Toufar    07    –    03.10    –    Brno
/10,4-1:54,3-14,98-246/
1036    10    Lukáš Čumpelík    08    –    03.10    –    Brno
/10,8-1:58,3-21,63-299/
991    12    Ondřej Skovajsa    25.02.06    –    03.10    –    Brno
/11,0-1:58,6-19,69-300/
957    15    Vojtěch Bakič    14.05.03    –    03.10.    –    Brno
/10,8-2:05,1-26,58-286/
910    13    Tadeáš Fejta    07    –    03.10    –    Brno
/11,5-1:57,4-20,23-270/
834    17    Dominik Kejda    04    – 03.10.    –    Brno
/11,6-2:04,3-20,46-304/
791    14    Patrik Melcher    19.01.06    –    03.10    –    Brno
/10,9-2:10,9-17,51-276/
782    15    Jan Švestka    05    –    03.10    –    Brno
/11,7-2:03,9-18,34-276/
674    18    Štěpán Daněk    05.12.04    – 03.10.    –    Brno
/11,6-2:11,9-17,75-265/
627    16    Jáchym Tachvský    05    –    03.10    –    Brno
/10,5-0-25,86-332/
585    17    Jan Svoboda    07    –    03.10    –    Brno
/11,6-2:13,7-11,95-224/
525    19    Jakub Vondra    07    –    03.10    –    Brno
/11,5-2:20,0-11,70-222/
475    20    Ludvík Vacek    08    –    03.10    –    Brno
/12,8-2:11,9-11,95-226/
Čtyřboj /60m-200m-kriket-dálka/
1    Lukáš Čumpelík    08    –    07.06.    –    Tišnov
/10,6-39,4-17,80-275/
1    Vojtěch Holcman    02.02.07    –    27.09.    –    Tišnov
/11,1-43,6-27,10-266/

Štafeta 4 x 60 m
31,35    7 B    Habr-Hladký-Kotek-Hvasta    –    10.09.    –    Brno
32,55    2    Habr-Hladký-Hrazdira-Kotek    –    11.05.    –    Břeclav
34,28    3 B    Kinc-Matějíček-Stibal-Punčochář    –    10.09.    –    Brno
35,69    1 B    Kinc-Hudeček-Doležal-Stibal    –    07.09.    –    Frýdek-Místek
36,55    2 B    Hudeček-Stibal-Dočkal-Konečný J.    –    05.06.    –    Blansko
37,31    3 C    Doležal-Haminger-Morávek-Dočkal    –    15.05.    –    Brno
37,4    1 C    Dvořák-Kinc-Konečný Jonáš-Stibal    –    26.04.    –    Brno
37,6    3 A    Marčík-Doležal-Matějíček-Punčochář    –    22.05.    –    Brno
38,31    4 B    Dočkal-Dvořák-Konečný Stibal    –    04.09.    –    Brno
39,19    2 C    Jelínek-Packo-Řehka-Racek    –    05.06.    –    Blansko
39,46    2 A    Hrazdira-Marčík-Palát-Oujezdský    –    15.05.    –    Brno
39,62    4 A    Jelínek-Packo-Kafka-Gorani    –    04.09.    –    Brno
40,07    4 C    Čermák-Doppler-Galvas-Provazník    –    15.05.    –    Brno
41,09    3 B    Hrazdira S.-Marčík-Palát-Oujedský    –    05.06.    –    Blansko
41,4    4 B    Hrazdira S.-Marčík-Palát-Žižka    –    26.04.    –    Brno
41,4    3 C    Jelínek-Packo-Řehka-Vlček    –    26.04.    –    Brno
Štafeta 4 x 60 m – smíšená /ACMS-TJ Sokol Přísnotice/
35,73    2 A    Slavík -Doležal-Hudeček-Haminger    –    04.09    –    Brno
36,33    4 A    Doležel-Kinc-Morávek-Slavík    –    05.06.    –    Blansko
38,4    3 B    Doležal-Matějíček-Punčochář-Slavík    –    06.05.    –    Brno
34,89    2 b    Hudeček-Matějíček-Punčochář-Slavík    –    15.05.    –    Brno
Štafeta 4 x 200 m – smíšená hoši a dívky
1:45,46    3 B    Hladký-Benešová-Habr-Jeřábková    –    13.12.    –    Praha
Štafeta 4 x 300 m
2:58,56    4    Habr-Hladký-Hrazdira-Kotek    –    24.05.    –    Břeclav
3:05,46    1     Hladký-Mucha-Hrazdira-Hvasta    –    26.04.    –    Brno
Změna příjmení:
Šimon Řehka nyní Kafka

 

Výkony hostujících závodníků a cizinců startujících za družstva AC Moravská Slavia Brno mužů, žen, staršího a mladšího žactva

MUŽI
100 m
10,89  +1,5    1 A    Martin Lazor    15.07.84    –    21.05.    –    Olomouc- ŠK Comenium Michalovce
11,37   +3,1    5 A    Matúš Gerec    25.08.94    –    31.05.    –    Uh. Hradiště
200 m
22,61  +0,0    1 B    Martin Lazor    15.07.84    –    31.05.    –    Třinec    – ŠK Comenium  Michalovce
/22,12   +2,4    3 A            –    21.06.    –    Olomouc/
22,60  +2,0    5 A    Matúš Gerec    25.08.94    –    31.05.    –    Uh. Hradiště
400 m
51,38    5 A    Matúš Gerec    25.08.94    –    31.05.    –    Uh. Hradiště
800 m
2:10,56    13    Kamil Pulicar    24.05.91    –    31.05.    –    Třinec    –    MK Seitl Ostrava
1 500 m
4:17,39    12    Filip Záveský    05.08.93    –    23.08.    –    Břeclav    –    ČTBK ISCAREY Č. Třebová
4:22,28    6 B    Michal Horáček    05.01.75    –    17.05.    –    Břeclav    –    ČTBK ISCAREY Č. Třebová
4:29,56    16    Kamil Pulicar    24.05.91    –    31.05.    –    Třinec    –    MK Seitl Ostrava
3 000 m
9:08,49    9    Filip Záveský    05.08.93    –    23.08.    –    Břeclav    –    ČTBK ISCAREY Č. Třebová
5 000 m
15:35,38    5    Michal Horáček    05.01.75    –    21.06.    –    Olomouc    -ČTBK ISCAREY Č. Třebová
15:35,51    7    Filip Záveský    05.08.93    –    21.06.    –    Olomouc    -ČTBK ISCAREY Č. Třebová
16:24,74    10    Kamil Pulicar    24.05.91    –    21.06.    –    Olomouc    -MK Seitl Ostrava
10 000 m
32:08,60    2    Michal Horáček    05.01.75    –    17.05.    –    Břeclav    –    ČTBK ISCAREY Č. Třebová
32:12,77    3    Filip Záveský    05.08.93    –    17.05.    –    Břeclav    –    ČTBK ISCAREY Č. Třebová
34:49,55    12    Kamilo Pulicar    24.05.91    –    17.05.    –    Břeclav    –    MK Seitl Ostrava
110 m překážek
19,41 +0,2    4 A    Jan Pokorný    25.03.87    –    21.06.    –    Břeclav-     JAC Brno
3 000 m překážek
9:55,20    7    Filip Záveský    05.08.93    –    31.05.    –    Třinec    –    ČTBK ISCAREY Č. Třebová
Výška
179    3    Jan Pokorný    25.03.87    –    21.06.    –    Břeclav-     JAC Brno
Trojskok
11,68  -0,1    5    Jan Pokorný    25.03.87    –    21.06.    –    Břeclav-     JAC Brno
Tyč
486    1    Tomáš Krajňák    30.09.89    –    23.08.    –    Břeclav    – Akademik TU Košice
Koule 7,26 kg
13,40    1    Roman Vida    02.10.69    –    31.05.    –     Uh.Hradiště-AO Slávia UK Bratislava
Disk 2 kg
37,90    2    Roman Vida    02.10.69    –    31.05.    –     Uh.Hradiště-AO Slávia UK Bratislava
Oštěp 800 g
28,67    12    Roman Vida    02.10.69    –    31.05.    –     Uh.Hradiště-AO Slávia UK Bratislava
JUNIOŘI
100 m
12,04  3,5    3 B    Tomáš Řezníček    21.10.95    –    18.05.    –    Uh.Hradiště-VSK Univerzita Brno

200 m
25,34  -2,6    4 B    Tomáš Řezníček    21.10.95    –    18.05.    –    Olomouc-    VSK Univerzita Brno
400 m
57,18    4    Jakub Šrom    03.12.95    –    18.05.    –    Olomouc-    VSK Univerzita Brno
1 500 m
4:36,49    10    Šimon Slavík    18.11.96    –    06.09.    –    Břeclav-    VSK Univerzita Brno

3 000 m
10:46,03    16    Jakub Šrom    03.12.95    –    18.05.    –    Olomouc-    VSK Univerzita Brno
5 000 m
19:58,80    10    Šimon Slavík    18.11.96    –    31.05.    –    Uh.Hradiště-VSK Univerzita Brno
110 m překážek
17,88      4 A    Tomáš Řezníček    21.10.95    –    31.05.    –    Uh.Hradiště-VSK Univerzita Brno
20,97    5 A     Šimon Slavík    18.11.96    –    06.09.    –    Břeclav-VSK Univerzita Brno
400 m překážek
1:02,44    2 A    Tomáš Řezníček    21.10.95    –    21.06.    –    Břeclav-VSK Univerzita Brno
DOROSTENCI
100 m
11,37  +0,1    2 A    Filip Dvořák    04.11.97    –    06.09.    –    Břeclav – JAC Brno
12,30    ms    Tomáš Halouzka    07.02.97    –    21.06.    –    Břeclav    – JAC Brno
200 m
22,92  +2,0    3 A    Filip Dvořák    04.11.97    –    31.05.    –    Uh. Hradiště – JAC Brno
25,18  -0,2    ms    Ondřej Krča    30.04.97    –    21.06.    –    Břeclav    – JAC Brno
400 m
56,58    ms    Ondřej Krča    30.04.97    –    21.06.    –    Břeclav    – JAC Brno
56,69    ms    Tomáš Halouzka    07.02.97    –    21.06.    –    Břeclav    – JAC Brno
59,00    3 C    Miroslav Nykl    14.10.97    –    06.09.    –    Břeclav-     JAC Brno
110 m překážek dorostenci
16,88  +0,1    ms    Miroslav Nykl    14.10.97    –    21.06.    –    Břeclav-     JAC Brno
Dálka
542  -0,3    8    Miroslav Nykl    14.10.97    –    18.05.    –    Olomouc-     JAC Brno
Trojskok
11,50 +0,0    5    Miroslav Nykl    14.10.97    –    06.09.    –    Břeclav-     JAC Brno
ŽÁCI
60 m
8,55     11     Karel Neugebauer    02.06.00    –    11.05.    –    Břeclav    –    TJ Oslavany
8,8    2 C    Ondřej Slavík    14.04.01    –    05.06.    –    Blansko    –    Sokol Přísnotice
150 m
21,53    4 C    Pavel Halas    25.02.99    –    11.05.    –    Břeclav    –    Sokol Přísnotice
21,7    1 H    Ondřej Slavík    14.04.01    –    06.05.    –    Brno    –    Sokol Přísnotice
300 m
43,76    2 B     Karel Neugebauer    02.06.00    –    11.05.    –    Břeclav    –    TJ Oslavany
47,69    3 C    Pavel Halas    25.02.99    –    04.05.    –    Vyškov    –    Sokol Přísnotice
800 m
2:30,4    2    Ondřej Slavík    14.04.01    –    06.05.    –    Brno    –    Sokol Přísnotice
1 500 m
5:00,84    1    Ondřej Slavík    14.04.01    –    15.05.    –    Brno    –    Sokol Přísnotice
5:09,73    7    Pavel Halas    25.02.99    –    11.05.    –    Břeclav    –    Sokol Přísnotice
Dálka
457    15     Karel Neugebauer    02.06.00    –    11.05.    –    Břeclav    –    TJ Oslavany
433    4    Ondřej Slavík    14.04.01    –    15.05.    –    Brno    –    Sokol Přísnotice

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card