10 medailí vybojovalo mladší žactvo
na Přeboru Brna na dráze, které se konalo 22. května Pokračovat ve čtení
Rezervní družstvo mužů třetí
v I. kole skupiny ˇ”F” II. ligy družstev, které se konalo v neděli 18. května v Olomouci. Pokračovat ve čtení
Muži vybojovali čtvrté místo deváté
skončilo družstvo žen na I. kole skupiny “C” I. atletické ligy družstev, Pokračovat ve čtení
Družstvo mladších žáků po II. kole
druhé, děvčata udržela 3. postupovou příčku. Pokračovat ve čtení
10 medailí přivezlo žactvo z Přeboru
Jihomoravského kraje jednotlivců na dráze, Pokračovat ve čtení
Starší žákyně si ve druhém kole polepšily
a vybojovaly druhou příčku chlapci udrželi 6. místo Pokračovat ve čtení
III. kolo soutěže družstev staršího žactva
se koná 24. května ve Znojmě
II. kolo soutěže družstev starších žáků a žákyň
a Přebor JmK st. a ml. Žactva které se koná v neděli dne 11. května v Břeclavi
2. kolo soutěže družstev st. žactva, Přebor JmK st. a ml. Žactva | ||||||
Termín: | ||||||
neděle 11. 5. 2014 v 10.00 hod | ||||||
Místo: | ||||||
stadion TJ Lokomotiva Břeclav – Veslařská 1 | ||||||
Závodní kancelář: | ||||||
Uprostřed cílové rovinky, kde se provedou pouze škrty do 9.15 hod | ||||||
Přihlášky: | ||||||
přes webové stránky ČAS od úterý 6. 5. do soboty 10. 5. do 18 hod. | ||||||
Soutěž družstev se musí přihlásit jako samostatný závod /budou založené dva závody/. | ||||||
POZOR! Disciplíny nelze kombinovat na jednotlivé soutěže, disciplíny budou stejné na obě soutěže. | ||||||
!!!!V neděli už budou pouze škrty, nikdo se nebude dopisovat ani měnit disciplíny!!!! | ||||||
Přihláška přes internet bude současně jako seznam startů, pozor na počet disciplín a omezení | ||||||
Neregistrovaní mailem: zbynek.c@seznam.cz do pátku 17.5 do 18 hod. | ||||||
Šatny: | ||||||
za protilehlou rovinkou v patře. Šatny slouží k převlečení. | ||||||
Za ztráty pořadatel neručí. | ||||||
Činovníci: | ||||||
Ředitel závodů: Chlumecký Zbyněk | ||||||
Hlavní rozhodčí: Petrjanoš Jiří | ||||||
Startér: Lánský Bořivoj | ||||||
Disciplíny: | ||||||
Ml. žactvo – 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 60 m př., dálka, výška, kriket, koule, 4×60 | ||||||
St. žactvo – 60 m. 150 m, 300 m, 800m , 1500 m, 100 m př. dálka, výška, koule, oštěp, disk, tyč, 4×60 m | ||||||
60 m do soutěže družstev se bude bodovat podle rozběhů. | ||||||
Časový pořad: | ||||||
10.00 | 100 m př. St žci | Dálka St žně | Výška Ml žci | Koule St žci | Kriket Ml žně | Tyč St žci+žně |
10.10 | 100 m př. St žně | |||||
10.20 | 60 m př. Ml žci | |||||
10.30 | 60 m př. Ml žně | |||||
10.40 | 60 m R Ml žci | |||||
10.50 | 60 m R Ml žně | Koule St žně | ||||
11.00 | 60 m R St žci | Dálka St žci | Výška Ml žně | Kriket Ml žci | ||
11.10 | 60 m R St žně | |||||
11.20 | 800 m Ml žci | |||||
11.25 | 800 m Ml žně | Koule Ml žci+žně | ||||
11.30 | 800 m St žci | |||||
11.35 | 800 m St žně | |||||
11.50 | Finále 60 m | |||||
12.05 | 300 m Ml žci | Dálka Ml žci | Výška St žně | Disk St žci | Oštěp St žně | |
12.10 | 300 m Ml žně | |||||
12.15 | 300 m St žci | |||||
12.20 | 300 m St žně | |||||
12.30 | 1500 m St žci | |||||
12.40 | 1500 m St žně | |||||
12.55 | 150 m Ml žci | |||||
13.00 | 150 m Ml žně | Dálka Ml žně | Výška St žci | Disk St žně | Oštěp St žci | |
12.10 | 150 m St žci | |||||
13.20 | 150 m St žně | |||||
13.30 | 4×60 m Ml žci | |||||
13.40 | 4×60 m Ml žně | |||||
13.50 | 4×60 m St žci | |||||
14.00 | 4×60 m St žně |
Družstvo mladších žáků a žákyň
shodně vybojovalo třetí místo na prvním kole, které se konalo Pokračovat ve čtení
Starší žákyně 3. starší žáci 6. místo
vybojovalo starší žactvov I. kole soutěže družstev, které se konalo v neděli Pokračovat ve čtení