všech kategorií – Olomouc
Ladislav Zouhar · 14. ledna 2015 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mistrovství Moravy a Slezska v halových vícebojích
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 60m starší žákyně 2000-2001 |
|
Příjmení: |
Jméno: |
RN |
Oddíl: |
[60m] |
finále |
|
1 |
Štůsková |
Veronika |
2001 |
AC Moravská Slavia Brno |
8,8 |
8,7 |
|
2 |
Koláčková |
Adéla |
2001 |
AC Moravská Slavia Brno |
9,0 |
9,0 |
|
3 |
Filipová |
Lucie |
2000 |
AC Moravská Slavia Brno |
9,3 |
9,3 |
|
4 |
Slaná |
Anna |
2001 |
AC Moravská Slavia Brno |
9,5 |
9,4 |
|
5 |
Sedláková |
Vendula |
2001 |
AC Moravská Slavia Brno |
9,6 |
|
|
6 |
Burešová |
Zuzana |
2000 |
AC Moravská Slavia Brno |
9,8 |
|
|
7 |
Jungmannová |
Eliška |
2000 |
AC Moravská Slavia Brno |
10,0 |
|
|
8 |
Podborská |
Michaela |
2001 |
AC Moravská Slavia Brno |
10,1 |
|
|
9 |
Žalkovská |
Barbora |
2000 |
AC Moravská Slavia Brno |
10,6 |
|
|
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 1000m starší žákyně 2000-2001 |
|
Příjmení: |
Jméno: |
RN |
Oddíl: |
[1000m] |
|
1 |
Filipová |
Lucie |
2000 |
AC Moravská Slavia Brno |
3:56,6 |
|
2 |
Sedláková |
Vendula |
2001 |
AC Moravská Slavia Brno |
3:57,5 |
|
3 |
Slaná |
Anna |
2001 |
AC Moravská Slavia Brno |
4:02,3 |
|
4 |
Podborská |
Michaela |
2001 |
AC Moravská Slavia Brno |
4:24,1 |
|
5 |
Pištěková |
Aneta |
2000 |
AC Moravská Slavia Brno |
4:26,9 |
|
6 |
Žalkovská |
Barbora |
2000 |
AC Moravská Slavia Brno |
4:55,8 |
|
VÝSLEDKOVÁ LISTINA dálka starší žákyně 2000-2001 |
|
Příjmení: |
Jméno: |
RN |
Oddíl: |
[dálka] |
|
1 |
Štůsková |
Veronika |
2001 |
AC Moravská Slavia Brno |
418 |
x |
301 |
418 |
cm |
|
2 |
Koláčková |
Adéla |
2001 |
AC Moravská Slavia Brno |
206 |
325 |
406 |
406 |
cm |
|
3 |
Pištěková |
Aneta |
2000 |
AC Moravská Slavia Brno |
399 |
383 |
393 |
399 |
cm |
|
4 |
Burešová |
Zuzana |
2000 |
AC Moravská Slavia Brno |
369 |
389 |
x |
389 |
cm |
|
5 |
Slaná |
Anna |
2001 |
AC Moravská Slavia Brno |
368 |
375 |
382 |
385 |
cm |
|
6 |
Filipová |
Lucie |
2000 |
AC Moravská Slavia Brno |
380 |
370 |
361 |
380 |
cm |
|
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 60m starší žáci 2000-2001 |
|
Příjmení: |
Jméno: |
RN |
Oddíl: |
[60m] |
finále |
|
1 |
Kaplan |
Josef |
2000 |
AC Moravská Slavia Brno |
8,2 |
8,2 |
|
2 |
Hampl |
Jan |
2000 |
AC Moravská Slavia Brno |
8,4 |
8,5 |
|
3 |
Hladký |
Adam |
2000 |
AC Moravská Slavia Brno |
8,5 |
8,5 |
|
4 |
Ševčík |
Ondřej |
2000 |
AC Moravská Slavia Brno |
8,6 |
8,5 |
|
5 |
Haminger |
Milan |
2001 |
AC Moravská Slavia Brno |
8,8 |
|
|
6 |
Stibal |
Jakub |
2001 |
AC Moravská Slavia Brno |
8,9 |
|
|
7 |
Kinc |
Ladislav |
2001 |
AC Moravská Slavia Brno |
9,7 |
|
|
8 |
Kraus |
Jakub |
2000 |
ZŠ Kotlářská |
9,8 |
|
|
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 1000m starší žáci 2000-2001 |
|
Příjmení: |
Jméno: |
RN |
Oddíl: |
[1000m] |
|
1 |
Hladký |
Adam |
2000 |
AC Moravská Slavia Brno |
3:24,2 |
|
2 |
Stibal |
Jakub |
2001 |
AC Moravská Slavia Brno |
3:29,5 |
|
VÝSLEDKOVÁ LISTINA dálka starší žáci 2000-2001 |
|
Příjmení: |
Jméno: |
RN |
Oddíl: |
|
|
|
[dálka] |
|
|
1 |
Hladký |
Adam |
2000 |
AC Moravská Slavia Brno |
475 |
466 |
463 |
475 |
cm |
|
2 |
Kaplan |
Josef |
2000 |
AC Moravská Slavia Brno |
465 |
448 |
471 |
471 |
cm |
|
3 |
Ševčík |
Ondřej |
2000 |
AC Moravská Slavia Brno |
437 |
445 |
447 |
447 |
cm |
|
4 |
Hampl |
Jan |
2000 |
AC Moravská Slavia Brno |
416 |
415 |
442 |
442 |
cm |
|
5 |
Stibal |
Jakub |
2001 |
AC Moravská Slavia Brno |
389 |
406 |
387 |
406 |
cm |
|
6 |
Kinc |
Ladislav |
2001 |
AC Moravská Slavia Brno |
357 |
383 |
364 |
383 |
cm |
|
7 |
Haminger |
Milan |
2001 |
AC Moravská Slavia Brno |
359 |
x |
380 |
380 |
cm |
|
8 |
Kraus |
Jakub |
2000 |
ZŠ Kotlářská |
350 |
363 |
338 |
363 |
cm |
|
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 60m ženy 1999 a starší |
|
Příjmení: |
Jméno: |
RN |
Oddíl: |
[60m] |
finále |
|
1 |
Křižková |
Lucie |
1998 |
AC Moravská Slavia Brno |
8,8 |
8,8 |
|
2 |
Juřenčáková |
Petra |
1995 |
AC Moravská Slavia Brno |
9,1 |
8,9 |
|
3 |
Slaná |
Marie |
1999 |
AC Moravská Slavia Brno |
8,9 |
8,9 |
|
4 |
Hanáková |
Lucie |
1997 |
AC Moravská Slavia Brno |
9,0 |
9,1 |
|
5 |
Machová |
Denisa |
1998 |
AC Moravská Slavia Brno |
9,3 |
|
|
6 |
Freibergerová |
Eliška |
1999 |
AC Moravská Slavia Brno |
9,4 |
|
|
7 |
Marčíková |
Lenka |
1999 |
AC Moravská Slavia Brno |
9,7 |
|
|
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 1000m ženy 1999 a starší |
|
Příjmení: |
Jméno: |
RN |
Oddíl: |
[1000m] |
|
1 |
Juřenčáková |
Petra |
1995 |
AC Moravská Slavia Brno |
3:41,4 |
|
2 |
Ročková |
Karolína |
1999 |
AC Moravská Slavia Brno |
3:46,2 |
|
3 |
Křižková |
Lucie |
1998 |
AC Moravská Slavia Brno |
4:12,2 |
|
4 |
Tešnarová |
Eva |
1999 |
AC Moravská Slavia Brno |
4:26,3 |
|
VÝSLEDKOVÁ LISTINA dálka ženy 1999 a starší |
|
Příjmení: |
Jméno: |
RN |
Oddíl: |
[dálka] |
|
1 |
Machová |
Denisa |
1998 |
AC Moravská Slavia Brno |
427 |
x |
x |
427 |
cm |
|
2 |
Juřenčáková |
Petra |
1995 |
AC Moravská Slavia Brno |
409 |
420 |
422 |
422 |
cm |
|
3 |
Freibergerová |
Eliška |
1999 |
AC Moravská Slavia Brno |
410 |
x |
x |
410 |
cm |
|
4 |
Hanáková |
Lucie |
1997 |
AC Moravská Slavia Brno |
340 |
x |
401 |
401 |
cm |
|
5 |
Slaná |
Marie |
1999 |
AC Moravská Slavia Brno |
x |
390 |
383 |
390 |
cm |
|
6 |
Ročková |
Karolína |
1999 |
AC Moravská Slavia Brno |
369 |
365 |
384 |
384 |
cm |
|
7 |
Marčíková |
Lenka |
1999 |
AC Moravská Slavia Brno |
x |
334 |
x |
334 |
cm |
|
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 60m muži 1999 a starší |
|
Příjmení: |
Jméno: |
RN |
Oddíl: |
[60m] |
finále |
|
1 |
Hvasta |
Lukáš |
1999 |
AC Moravská Slavia Brno |
7,7 |
7,7 |
|
2 |
Smetana |
Martin |
1999 |
AC Moravská Slavia Brno |
8,1 |
8,0 |
|
3 |
Mucha |
Bohuslav |
1998 |
AC Moravská Slavia Brno |
8,6 |
8,4 |
|
4 |
Kotek |
Jakub |
1999 |
AC Moravská Slavia Brno |
8,8 |
8,8 |
|
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 1000m muži 1999 a starší |
|
Příjmení: |
Jméno: |
RN |
Oddíl: |
[1000m] |
|
1 |
Smetana |
Martin |
1999 |
AC Moravská Slavia Brno |
3:21,7 |
|
2 |
Zeman |
Filip |
1999 |
AK AHA Vyškov |
3:22,0 |
|
3 |
Hvasta |
Lukáš |
1999 |
AC Moravská Slavia Brno |
3:26,2 |
|
4 |
Mucha |
Bohuslav |
1998 |
AC Moravská Slavia Brno |
3:38,5 |
|
VÝSLEDKOVÁ LISTINA dálka muži 1999 a starší |
|
Příjmení: |
Jméno: |
RN |
Oddíl: |
[dálka] |
|
1 |
Hvasta |
Lukáš |
1999 |
AC Moravská Slavia Brno |
485 |
488 |
522 |
522 |
cm |
|
2 |
Zeman |
Filip |
1999 |
AC Moravská Slavia Brno |
426 |
427 |
460 |
460 |
cm |
|
3 |
Smetana |
Martin |
1999 |
AC Moravská Slavia Brno |
447 |
456 |
435 |
456 |
cm |
|
4 |
Mucha |
Bohuslav |
1998 |
AC Moravská Slavia Brno |
441 |
434 |
432 |
441 |
cm |
|
5 |
Kotek |
Jakub |
1999 |
AC Moravská Slavia Brno |
410 |
418 |
406 |
418 |
cm |
|
Ladislav Zouhar · 11. ledna 2015 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Halové klubovní přebory staršího žactva 9. ledna 2015 Běžecký koridor v Brně Novém Lískovci na Oblé ulici
Anketa nejlepší atleti Moravské Slavie za rok 2014. Respondenti Pokračovat ve čtení
Ladislav Zouhar · 7. ledna 2015 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Anketní lístek
půlmaraton který se konal v Brně-Tuřanech dne 1. ledna 2015, Pokračovat ve čtení
Ladislav Zouhar · 3. ledna 2015 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jednání STK v Olomouci
Moravské Slavie Brno, který je memoriálem Richarda Plcha. Pokračovat ve čtení
Ladislav Zouhar · 3. ledna 2015 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dan Orálek doběhl první na Silvestrovském běhu
na Vánoční desítce v Hustopečích konané dne 14. prosince. Umístění Pokračovat ve čtení
Ladislav Zouhar · 3. ledna 2015 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Odchovanec klubu Lukáš Olejníček zvítězil
XXXVI. Ročník Silvestrovského běhu, Memoriál Richarda Plcha |
Brno – Nový Lískovec, 31.12.2014 |
Pořadatel : AC Moravská Slavia Brno |
Rodiče s dětmi ( 2008 a ml. ) – 175 m |
1. |
Hladký Tadeáš |
2008 |
Nový Lískovec |
39,0 |
2. |
Jančaříková Karolína |
2008 |
VSK Univerzita Brno |
41,0 |
3. |
Václavíčková Sofie |
2008 |
SK MG Mantyla Brno |
42,0 |
4. |
Zřídkaveselý Martin |
2008 |
SK Žabovřesky |
46,0 |
5. |
Nováková Martina |
2008 |
Viničné Šumice |
46,0 |
6. |
Topinková Denisa |
2010 |
Brno |
1:01 |
7. |
Novák David |
2010 |
Viničné Šumice |
1:11 |
8. |
Jínová Sára |
2012 |
AC Moravská Slavia Brno |
2:06 |
Přípravka dívky ml. ( 2005 – 2007 ) – 380 m |
1. |
Sigmundová Adéla |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
1:26 |
2. |
Nejedlá Sára |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:39 |
Přípravka hoši ml. ( 2005 – 2007) – 380 m |
1. |
Hanek Štěpán |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
1:19 |
2. |
Koudelka Petr |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
1:20 |
3. |
Zřídkaveselý Adam |
2005 |
SK Žabovřesky |
1:21 |
4. |
Hanek Kryštof |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
1:24 |
5. |
Hamšík Václav |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
1:25 |
6. |
Stara Martin |
2005 |
FC Zbrojovka Brno |
1:25 |
7. |
Jančařík Tomáš |
2005 |
VSK Univerzita Brno |
1:27 |
Přípravka dívky st. ( 2003 – 2004 ) – 975 m |
1. |
Furchová Natálie |
2003 |
Sokol Přísnotice |
3:52 |
Přípravka hoši st. ( 2003 – 2004 ) – 975 m |
1. |
Morávek Jaromír |
2003 |
AC Moravská Slavia Brno |
3:50 |
2. |
Doušek Tomáš |
2004 |
Tesla Brno |
4:10 |
3. |
Marčík Jiří |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
4:34 |
4. |
Daněk Štěpán |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
5:13 |
Mladší žákyně ( 2001 – 2002 ) – 975 m |
1. |
Pavlíčková Anna |
2001 |
individuální |
4:02 |
Mladší žáci ( 2001 – 2002 ) – 975 m |
1. |
Pohanka Martin |
2002 |
AC Moravská Slavia Brno |
4:33 |
Starší žákyně ( 1999 – 2000 ) – 1 950 m |
1. |
Filipová Lucie |
2000 |
AC Moravská Slavia Brno |
8:12 |
2. |
Kolegarová Gabriela |
1999 |
Sokol Přísnotice |
9:08 |
3. |
Žalkovská Barbora |
2000 |
AC Moravská Slavia Brno |
11:08 |
4. |
Marčíková Lenka |
1999 |
AC Moravská Slavia Brno |
11:19 |
Starší žáci ( 1999 – 2000 ) – 1 950 m |
1. |
Zeman Filip |
1999 |
AHA Vyškov |
7:22 |
2. |
Hladký Adam |
2000 |
AC Moravská Slavia Brno |
7:36 |
3. |
Nejedlý Matyáš |
1999 |
AC Moravská Slavia Brno |
7:51 |
Dorostenci ( 1997 – 1998 ) – 5 300 m |
1. |
Hirš Otakar |
1998 |
SK Žabovřesky |
21:23 |
2. |
Ptáček Patrik |
1998 |
Beta ursus orientiering |
21:54 |
Ženy celkové pořadí – 5 300 m |
1. |
Tesařová Markéta |
1994 |
SK Žabovřesky |
22:32 |
2. |
Jančaříková Lenka |
1970 |
AAC Brno |
22:42 |
3. |
Tužilová Magdaléna |
1994 |
SK Žabovřesky |
22:57 |
4. |
Vlachová Hutová Eliška |
1988 |
individuální |
24:32 |
5. |
Kusyová Veronika |
1987 |
individuální |
25:05 |
6. |
Hiršová Gabriela |
1996 |
VSK Mendelu Brno |
26:11 |
7. |
Klanicová Jana |
1987 |
AC Moravská Slavia Brno |
26:37 |
8. |
Šormová Hana |
1989 |
běhejbrno.com |
26:40 |
9. |
Hiršová Marcela |
1970 |
VSK Mendelu Brno |
28:08 |
10. |
Ocelová Jana |
1984 |
Kovářství Krupica |
28:32 |
11. |
Pokorná Pavlína |
1992 |
individuální |
30:34 |
12. |
Hořínková Jana |
1965 |
Střelka Brno |
31:50 |
13. |
Kociánová Marie |
1946 |
Křenovice |
32:39 |
14. |
Sajdlová Zuzana |
1979 |
individuální |
36:45 |
Šilhánková Lucie |
1974 |
individuální |
DNP |
Ženy veteránky 40 – 49 let ( 1965 – 1974 ) – 5 300 m |
1. |
Jančaříková Lenka |
1970 |
AAC Brno |
22:42 |
2. |
Hiršová Marcela |
1970 |
VSK Mendelu Brno |
28:08 |
3. |
Hořínková Jana |
1965 |
Střelka Brno |
31:50 |
Šilhánková Lucie |
1974 |
individuální |
DNP |
Ženy veteránky nad 50 let ( 1964 a st. ) – 5 300 m |
1. |
Kociánová Marie |
1946 |
Křenovice |
32:39 |
Lidový běh – 2 000 m |
1 |
Skyba Martin |
1962 |
Fit on-line Brno |
7:48 |
2 |
Bednář Daniel |
1986 |
Fit on-line Brno |
7:50 |
3 |
Kropáček Jaroslav |
1970 |
Brno |
8:03 |
4 |
Tuček Libor |
1965 |
AC Moravská Slavia Brno |
8:06 |
5 |
Zeman Filip |
1999 |
AHA Vyškov |
8:13 |
6 |
Mika Ivo |
1966 |
Brno |
8:26 |
7 |
Fiedler Jan |
1956 |
AC Moravská Slavia Brno |
8:59 |
8 |
Janek Petr |
1969 |
Brno |
9:08 |
9 |
Morávek Jaromír |
2003 |
AC Moravská Slavia Brno |
9:18 |
10 |
Gorecká Marcela |
1988 |
AC Moravská Slavia Brno |
9:21 |
11 |
Volavý Vladimír |
1955 |
Fit on-line Brno |
9:44 |
12 |
Kresta Roman |
1965 |
Brno |
9:49 |
13 |
Rolenec Ota |
1983 |
Brno |
9:49 |
14 |
Volavá Veronika |
1990 |
Fit on-line Brno |
9:52 |
15 |
Borek Jiří |
1979 |
Brno |
10:00 |
16 |
Hamšík Ondřej |
1973 |
Syrovice |
10:08 |
17 |
Borek Jan |
1979 |
Brno |
10:12 |
18 |
Slabáková Lenka |
1966 |
AK Olymp Brno |
10:17 |
19 |
Miková Dominika |
2002 |
JAC Brno |
10:20 |
20 |
Hladký Adam |
2000 |
AC Moravská Slavia Brno |
10:24 |
21 |
Hamšíková Romana |
1975 |
Syrovice |
11:11 |
22 |
Sedláčková Alžběta |
1978 |
Brno |
12:09 |
23 |
Sedláček Petr |
1972 |
ŠK64-Brno |
12:09 |
24 |
Spargel Ladislav |
1973 |
Brno |
12:11 |
25 |
Krejčí František |
1943 |
Brno |
13:14 |
26 |
Krejčová Magda |
1980 |
Brno |
13:14 |
27 |
Vlach Petr |
1983 |
Brno |
13:38 |
28 |
Miková Julie |
2006 |
JAC Brno |
14:45 |
29 |
Miková Eliška |
2000 |
JAC Brno |
14:46 |
30 |
Miková Renata |
1972 |
Brno |
14:48 |
31 |
Kouřil Jan |
1961 |
Brno |
14:51 |
Muži – 10 250 m |
1 |
Orálek Daniel |
1970 |
AC Moravská Slavia Brno |
36:07 |
2 |
Brlica Pavel |
1993 |
SK Žabovřesky Brno |
36:26 |
3 |
Hájek Daniel |
1989 |
Atletika Polička |
37:33 |
4 |
Frank Marcel |
1978 |
LAZ puma |
38:11 |
5 |
Borek Aleš |
1977 |
VSK Univerzita Brno |
39:32 |
6 |
Vintrlík Martin |
1977 |
Křepice |
41:05 |
7 |
Mašata Matěj |
1996 |
OK99 Hradec Králové |
41:19 |
8 |
Boleček Libor |
1985 |
Brno |
42:28 |
9 |
Rerych Jiří |
1962 |
AC Moravská Slavia Brno |
42:36 |
10 |
Hověžák Pavel |
1975 |
AC Moravská Slavia Brno |
42:39 |
11 |
Florián Radim |
1970 |
AP Brno |
43:23 |
12 |
Kaňovský Petr |
1976 |
AC Moravská Slavia Brno |
45:11 |
13 |
Macek Lubomír |
1983 |
Břeclav |
45:22 |
14 |
Blecha Oldřich |
1981 |
Domašov |
45:31 |
15 |
Urbánek Ivan |
1984 |
Brno |
45:40 |
16 |
Jurča Jaroslav |
1962 |
😉 |
45:55 |
17 |
Palásek Martin |
1977 |
Lotrando Brno |
46:04 |
18 |
Cibulka Pavel |
1964 |
Brno |
46:15 |
19 |
Plch Richard |
1964 |
AC Moravská Slavia Brno |
46:35 |
20 |
Havelka Jan |
1994 |
AC Moravská Slavia Brno |
46:39 |
21 |
Jančařík Petr |
1968 |
AAC Brno |
46:49 |
22 |
Havelka Ivo |
1967 |
Brno |
47:02 |
23 |
Pohanka Pavel |
1973 |
Lotrando Brno |
48:14 |
24 |
Brumovský Jiří |
1987 |
Brno |
48:37 |
25 |
Mrůzek Alexander |
1965 |
VSK Univerzita Brno |
49:33 |
26 |
Maňásek Lukáš |
1980 |
Ysoft |
50:09 |
27 |
Jílek Josef |
1989 |
AK Moravská Třebová |
50:13 |
28 |
Tyleček Pavel |
1973 |
Jundrov |
51:03 |
29 |
Hanák Albín |
1961 |
AC Moravská Slavia Brno |
51:32 |
30 |
Vláčilík Petr |
1977 |
Prtostějov |
53:05 |
31 |
Hořák Jan |
1983 |
Brno |
54:25 |
32 |
Vlkojan Martin |
1978 |
Remax |
54:37 |
33 |
Fráňa Tomáš |
1975 |
Remax |
54:33 |
34 |
Sponar Jan |
1950 |
Tesla Brno |
56:02 |
35 |
Krieg Petr |
1949 |
BMT Brno |
57:08 |
36 |
Kadlec Martin |
1978 |
Kohoutovice |
57:12 |
37 |
Uhmann Petr |
1951 |
Tesla Brno |
58:04 |
38 |
Sajdl Ondřej |
1978 |
Brno |
59:05 |
39 |
Václavíček Rostislav |
1972 |
Synerga Brno |
59:33 |
40 |
Juránek Stanislav |
1956 |
Orel Židenice |
59:46 |
41 |
Konečný Jaroslav |
1969 |
Popůvky |
1:00:17 |
42 |
Stříbrný Rostislav |
1952 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:00:33 |
43 |
Daněk Milan |
1962 |
Horizont kola Novák Blansko |
1:00:39 |
44 |
Kubík Radomír |
1964 |
TK Brno |
1:06:27 |
45 |
Holý Josef |
1941 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:07:47 |
46 |
Gimun Vladislav |
1956 |
Nový Lískovec |
1:10:01 |
Muži veteráni 40 – 49 let (1965 – 1974) – 10 250 m |
1 |
Orálek Daniel |
1970 |
AC Moravská Slavia Brno |
36:07 |
2 |
Florián Radim |
1970 |
AP Brno |
43:23 |
3 |
Jančařík Petr |
1968 |
AAC Brno |
46:49 |
4 |
Havelka Ivo |
1967 |
Brno |
47:02 |
5 |
Pohanka Pavel |
1973 |
Lotrando Brno |
48:14 |
6 |
Mrůzek Alexander |
1965 |
VSK Univerzita Brno |
49:33 |
7 |
Tyleček Pavel |
1973 |
Jundrov |
51:03 |
8 |
Václavíček Rostislav |
1972 |
Synerga Brno |
59:33 |
9 |
Konečný Jaroslav |
1969 |
Popůvky |
1:00:17 |
Muži veteráni 50 – 59 let ( 1955 – 1964 ) – 10 250 m |
1 |
Rerych Jiří |
1962 |
AC Moravská Slavia Brno |
42:36 |
2 |
Jurča Jaroslav |
1962 |
😉 |
45:55 |
3 |
Cibulka Pavel |
1964 |
Brno |
46:15 |
4 |
Plch Richard |
1964 |
AC Moravská Slavia Brno |
46:35 |
5 |
Juránek Stanislav |
1956 |
Orel Židenice |
59:46 |
6 |
Daněk Milan |
1962 |
Horizont kola Novák Blansko |
1:00:39 |
7 |
Kubík Radomír |
1964 |
TK Brno |
1:06:27 |
8 |
Gimun Vladislav |
1956 |
Nový Lískovec |
1:10:01 |
Muži veteráni nad 60 ( 1954 a st. ) – 10 250 m |
1 |
Hanák Albín |
1951 |
AC Moravská Slavia Brno |
51:32 |
2 |
Sponar Jan |
1950 |
Tesla Brno |
56:02 |
3 |
Krieg Petr |
1949 |
BMT Brno |
57:08 |
4 |
Uhmann Petr |
1951 |
Tesla Brno |
58:04 |
5 |
Stříbrný Rostislav |
1952 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:00:33 |
6 |
Holý Josef |
1941 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:07:47 |
Bezvětří, sucho, teplota – 5°C. Bez protestů. |
Ing. Jiří Proch v.r. |
Lubomír Křivánek v.r. |
ředitel závodu |
hlavní rozhodčí |
Ladislav Zouhar · 31. prosince 2014 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Silvestrovský běh 2014 – výsledky
mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň – Praha-Stromovka
Ladislav Zouhar · 30. prosince 2014 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mistrovství ČR ve vícebojích
krásné Vánoce, hodně zdraví, štěstí a sportovních
Pokračovat ve čtení
Ladislav Zouhar · 23. prosince 2014 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PF 2015