Silvestrovský běh 2014 – výsledky

Sekce: Výsledky 2014 ·
XXXVI. Ročník Silvestrovského běhu, Memoriál Richarda Plcha
Brno – Nový Lískovec, 31.12.2014
Pořadatel : AC Moravská Slavia Brno
Rodiče s dětmi ( 2008 a ml. ) – 175 m
1. Hladký Tadeáš 2008 Nový Lískovec 39,0
2. Jančaříková Karolína 2008 VSK Univerzita Brno 41,0
3. Václavíčková Sofie 2008 SK MG Mantyla Brno 42,0
4. Zřídkaveselý Martin 2008 SK Žabovřesky 46,0
5. Nováková Martina 2008 Viničné Šumice 46,0
6. Topinková Denisa 2010 Brno 1:01
7. Novák David 2010 Viničné Šumice 1:11
8. Jínová Sára 2012 AC Moravská Slavia Brno 2:06
Přípravka dívky ml. ( 2005 – 2007 ) – 380 m
1. Sigmundová Adéla 2005 ŠAK Židlochovice 1:26
2. Nejedlá Sára 2005 AC Moravská Slavia Brno 1:39
Přípravka hoši ml. ( 2005 – 2007) – 380 m
1. Hanek Štěpán 2005 ŠAK Židlochovice 1:19
2. Koudelka Petr 2005 ŠAK Židlochovice 1:20
3. Zřídkaveselý Adam 2005 SK Žabovřesky 1:21
4. Hanek Kryštof 2005 ŠAK Židlochovice 1:24
5. Hamšík Václav 2005 ŠAK Židlochovice 1:25
6. Stara Martin 2005 FC Zbrojovka Brno 1:25
7. Jančařík Tomáš 2005 VSK Univerzita Brno 1:27
Přípravka dívky st. ( 2003 – 2004 ) – 975 m
1. Furchová Natálie 2003 Sokol Přísnotice 3:52
Přípravka hoši st. ( 2003 – 2004 ) – 975 m
1. Morávek Jaromír 2003 AC Moravská Slavia Brno 3:50
2. Doušek Tomáš 2004 Tesla Brno 4:10
3. Marčík Jiří 2004 AC Moravská Slavia Brno 4:34
4. Daněk Štěpán 2004 AC Moravská Slavia Brno 5:13
Mladší žákyně ( 2001 – 2002 ) – 975 m
1. Pavlíčková Anna 2001 individuální 4:02
Mladší žáci ( 2001 – 2002 ) – 975 m
1. Pohanka Martin 2002 AC Moravská Slavia Brno 4:33
Starší žákyně ( 1999 – 2000 ) – 1 950 m
1. Filipová Lucie 2000 AC Moravská Slavia Brno 8:12
2. Kolegarová Gabriela 1999 Sokol Přísnotice 9:08
3. Žalkovská Barbora 2000 AC Moravská Slavia Brno 11:08
4. Marčíková Lenka 1999 AC Moravská Slavia Brno 11:19
Starší žáci ( 1999 – 2000 ) – 1 950 m
1. Zeman Filip 1999 AHA Vyškov 7:22
2. Hladký Adam 2000 AC Moravská Slavia Brno 7:36
3. Nejedlý Matyáš 1999 AC Moravská Slavia Brno 7:51
Dorostenci ( 1997 – 1998 ) – 5 300 m
1. Hirš Otakar 1998 SK Žabovřesky 21:23
2. Ptáček Patrik 1998 Beta ursus orientiering  21:54
Ženy celkové pořadí – 5 300 m
1. Tesařová Markéta 1994 SK Žabovřesky 22:32
2. Jančaříková Lenka 1970 AAC Brno 22:42
3. Tužilová Magdaléna 1994 SK Žabovřesky 22:57
4. Vlachová Hutová Eliška 1988 individuální  24:32
5. Kusyová Veronika 1987 individuální  25:05
6. Hiršová Gabriela 1996 VSK Mendelu Brno  26:11
7. Klanicová Jana 1987 AC Moravská Slavia Brno  26:37
8. Šormová Hana 1989 běhejbrno.com  26:40
9. Hiršová Marcela 1970 VSK Mendelu Brno  28:08
10. Ocelová Jana 1984 Kovářství Krupica  28:32
11. Pokorná Pavlína 1992 individuální  30:34
12. Hořínková Jana 1965 Střelka Brno  31:50
13. Kociánová Marie 1946 Křenovice  32:39
14. Sajdlová Zuzana 1979 individuální  36:45
Šilhánková Lucie 1974 individuální DNP
Ženy veteránky 40 – 49 let ( 1965 – 1974 ) – 5 300 m
1. Jančaříková Lenka 1970 AAC Brno 22:42
2. Hiršová Marcela 1970 VSK Mendelu Brno  28:08
3. Hořínková Jana 1965 Střelka Brno  31:50
Šilhánková Lucie 1974 individuální DNP
Ženy veteránky nad 50 let ( 1964 a st. ) – 5 300 m
1. Kociánová Marie 1946 Křenovice  32:39
Lidový běh – 2 000 m
1 Skyba Martin 1962 Fit on-line Brno  7:48
2 Bednář Daniel 1986 Fit on-line Brno  7:50
3 Kropáček Jaroslav 1970 Brno  8:03
4 Tuček Libor 1965 AC Moravská Slavia Brno  8:06
5 Zeman Filip 1999 AHA Vyškov  8:13
6 Mika Ivo 1966 Brno   8:26
7 Fiedler Jan 1956 AC Moravská Slavia Brno  8:59
8 Janek Petr 1969 Brno  9:08
9 Morávek Jaromír 2003 AC Moravská Slavia Brno  9:18
10 Gorecká Marcela 1988 AC Moravská Slavia Brno  9:21
11 Volavý Vladimír 1955 Fit on-line Brno  9:44
12 Kresta Roman 1965 Brno  9:49
13 Rolenec Ota 1983 Brno  9:49
14 Volavá Veronika 1990 Fit on-line Brno  9:52
15 Borek Jiří 1979 Brno  10:00
16 Hamšík Ondřej 1973 Syrovice  10:08
17 Borek Jan 1979 Brno  10:12
18 Slabáková Lenka 1966 AK Olymp Brno  10:17
19 Miková Dominika 2002 JAC Brno  10:20
20 Hladký Adam 2000 AC Moravská Slavia Brno  10:24
21 Hamšíková Romana 1975 Syrovice  11:11
22 Sedláčková Alžběta 1978 Brno  12:09
23 Sedláček Petr 1972 ŠK64-Brno  12:09
24 Spargel Ladislav 1973 Brno  12:11
25 Krejčí František 1943 Brno  13:14
26 Krejčová Magda 1980 Brno  13:14
27 Vlach Petr 1983 Brno  13:38
28 Miková Julie 2006 JAC Brno  14:45
29 Miková Eliška 2000 JAC Brno  14:46
30 Miková Renata 1972 Brno  14:48
31 Kouřil Jan 1961 Brno  14:51
Muži – 10 250 m
1 Orálek Daniel 1970 AC Moravská Slavia Brno  36:07
2 Brlica Pavel 1993 SK Žabovřesky Brno  36:26
3 Hájek Daniel 1989 Atletika Polička  37:33
4 Frank Marcel 1978 LAZ puma  38:11
5 Borek Aleš 1977 VSK Univerzita Brno  39:32
6 Vintrlík Martin 1977 Křepice  41:05
7 Mašata Matěj 1996 OK99 Hradec Králové  41:19
8 Boleček Libor 1985 Brno  42:28
9 Rerych Jiří 1962 AC Moravská Slavia Brno  42:36
10 Hověžák Pavel 1975 AC Moravská Slavia Brno  42:39
11 Florián Radim 1970 AP Brno  43:23
12 Kaňovský Petr 1976 AC Moravská Slavia Brno  45:11
13 Macek Lubomír 1983 Břeclav  45:22
14 Blecha Oldřich 1981 Domašov  45:31
15 Urbánek Ivan 1984 Brno  45:40
16 Jurča Jaroslav 1962 😉  45:55
17 Palásek Martin 1977 Lotrando Brno  46:04
18 Cibulka Pavel 1964 Brno  46:15
19 Plch Richard 1964 AC Moravská Slavia Brno  46:35
20 Havelka Jan 1994 AC Moravská Slavia Brno  46:39
21 Jančařík Petr 1968 AAC Brno  46:49
22 Havelka Ivo 1967 Brno  47:02
23 Pohanka Pavel 1973 Lotrando Brno  48:14
24 Brumovský Jiří 1987 Brno  48:37
25 Mrůzek Alexander 1965 VSK Univerzita Brno  49:33
26 Maňásek Lukáš 1980 Ysoft  50:09
27 Jílek Josef 1989 AK Moravská Třebová  50:13
28 Tyleček Pavel 1973 Jundrov  51:03
29 Hanák Albín 1961 AC Moravská Slavia Brno  51:32
30 Vláčilík Petr 1977 Prtostějov  53:05
31 Hořák Jan 1983 Brno  54:25
32 Vlkojan Martin 1978 Remax  54:37
33 Fráňa Tomáš 1975 Remax  54:33
34 Sponar Jan 1950 Tesla Brno  56:02
35 Krieg Petr 1949 BMT Brno  57:08
36 Kadlec Martin 1978 Kohoutovice  57:12
37 Uhmann Petr 1951 Tesla Brno  58:04
38 Sajdl Ondřej 1978 Brno  59:05
39 Václavíček Rostislav 1972 Synerga Brno  59:33
40 Juránek Stanislav 1956 Orel Židenice  59:46
41 Konečný Jaroslav 1969 Popůvky 1:00:17
42 Stříbrný Rostislav 1952 AC Moravská Slavia Brno  1:00:33
43 Daněk Milan 1962 Horizont kola Novák Blansko  1:00:39
44 Kubík Radomír 1964 TK Brno  1:06:27
45 Holý Josef 1941 AC Moravská Slavia Brno  1:07:47
46 Gimun Vladislav 1956 Nový Lískovec  1:10:01
Muži veteráni  40 – 49 let (1965 – 1974) – 10 250 m
1 Orálek Daniel 1970 AC Moravská Slavia Brno  36:07
2 Florián Radim 1970 AP Brno  43:23
3 Jančařík Petr 1968 AAC Brno  46:49
4 Havelka Ivo 1967 Brno  47:02
5 Pohanka Pavel 1973 Lotrando Brno  48:14
6 Mrůzek Alexander 1965 VSK Univerzita Brno  49:33
7 Tyleček Pavel 1973 Jundrov  51:03
8 Václavíček Rostislav 1972 Synerga Brno  59:33
9 Konečný Jaroslav 1969 Popůvky 1:00:17
Muži veteráni 50 – 59 let ( 1955 – 1964 ) – 10 250 m
1 Rerych Jiří 1962 AC Moravská Slavia Brno  42:36
2 Jurča Jaroslav 1962 😉  45:55
3 Cibulka Pavel 1964 Brno  46:15
4 Plch Richard 1964 AC Moravská Slavia Brno  46:35
5 Juránek Stanislav 1956 Orel Židenice  59:46
6 Daněk Milan 1962 Horizont kola Novák Blansko  1:00:39
7 Kubík Radomír 1964 TK Brno  1:06:27
8 Gimun Vladislav 1956 Nový Lískovec  1:10:01
Muži veteráni nad 60 ( 1954 a st. ) – 10 250 m
1 Hanák Albín 1951 AC Moravská Slavia Brno  51:32
2 Sponar Jan 1950 Tesla Brno  56:02
3 Krieg Petr 1949 BMT Brno  57:08
4 Uhmann Petr 1951 Tesla Brno  58:04
5 Stříbrný Rostislav 1952 AC Moravská Slavia Brno  1:00:33
6 Holý Josef 1941 AC Moravská Slavia Brno  1:07:47
Bezvětří, sucho, teplota – 5°C. Bez protestů.
Ing. Jiří Proch v.r. Lubomír Křivánek v.r.
ředitel závodu hlavní rozhodčí

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card