Pokračovat ve čtení
Ladislav Zouhar · 5. února 2015 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výsledek ankety nejlepší atleti
brněnské atletiky a Moravské Slavia Brno k 31.12.2014 si mohou zájemci Pokračovat ve čtení
Ladislav Zouhar · 4. února 2015 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Aktualizované dlouhodobé tabulky
memoriálu Jaroslava Dubničky – maraton v Ostravě -Třebovicích časem 2:44:36. Pokračovat ve čtení
Ladislav Zouhar · 3. února 2015 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dan Orálek vyhrál 11. ročník
překonali halové klubovní rekordy v běhu na 500 m Vojtek, Hladký, Jeřábková a 600 m Klaška, Švejnohová. Pokračovat ve čtení
Ladislav Zouhar · 31. ledna 2015 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vojtek, Klaška, Hladký, Jeřábková a Švejnohová
v 8. ročníku Budějovického Mercury maratonu 2015 Pokračovat ve čtení
Ladislav Zouhar · 29. ledna 2015 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dan Orálek doběhl druhý
MMaS ve vícebojích -Olomouc 24.-25.1.2015 Pokračovat ve čtení
Ladislav Zouhar · 25. ledna 2015 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Adam Zach vybojoval stříbro na halovém
ve vrhu koulí můžů výkonem 14,69. Výkony našich závodníků: Pokračovat ve čtení
Ladislav Zouhar · 25. ledna 2015 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Martin Kollár vybojoval bronz na halovém MMaS
juniorek a žen v běhu na 60 m překážek časem 9,34, na halových závodech v Praze Pokračovat ve čtení
Ladislav Zouhar · 25. ledna 2015 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hana Prochová vylepšila halový klubovní rekord
Ladislav Zouhar · 24. ledna 2015 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mistrovství Moravy a Slezska ve vrhu koulí
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 23.1.2015 60 m přípravka starší – dívky (2004-2005) |
|
Příjmení: |
Jméno: |
RN |
Oddíl: |
finále |
[60m] |
|
1. |
Alexová |
Barbora |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
9,2 |
9,3 |
|
2. |
Hanáková |
Martina |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
9,5 |
9,4 |
|
3. |
Kučerová |
Radka |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
9,4 |
9,4 |
|
4. |
Ročková |
Veronika |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
9,8 |
9,6 |
|
5. |
Samlíková |
Julie |
2004 |
TJ Oslavany |
|
9,6 |
|
6. |
Gorani |
Anita |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
9,8 |
|
7. |
Pavlíková |
Patricie |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
9,8 |
|
8. |
Sommerová |
Denisa |
2004 |
TJ Sokol Přísnotice |
|
9,9 |
|
9. |
Stehlíková |
Tereza |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
9,9 |
|
10. |
Wachtlová |
Leona |
2004 |
Bač line sport o.s. |
|
9,9 |
|
11. |
Šostoková |
Vanda |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
10,2 |
|
12. |
Vinklerová |
Sarah |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
10,2 |
|
13. |
Bedřichová |
Valerie |
2004 |
TJ Sokol Přísnotice |
|
10,3 |
|
14. |
Červinková |
Adéla |
2005 |
AK Slavkov u Brna |
|
10,4 |
|
15. |
Horáková |
Ludmila |
2004 |
TJ Oslavany |
|
10,4 |
|
16. |
Lorenzová |
Monika |
2004 |
TJ Sokol Přísnotice |
|
10,4 |
|
17. |
Slaná |
Alžběta |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
10,5 |
|
18. |
Honusová |
Barbora |
2005 |
ZŠ Kotlářská |
|
10,5 |
|
19. |
Mazálková |
Klára |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
10,6 |
|
20. |
Novotná |
Barbora |
2005 |
TJ Oslavany |
|
11,0 |
|
21. |
Sedláková |
Jolana |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
11,1 |
|
22. |
Gašparíková |
Adéla |
2005 |
TJ Oslavany |
|
11,2 |
|
23. |
Kalin |
Anna |
2005 |
E |
|
12,1 |
|
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 23.1.2015 400 m přípravka starší – dívky (2004-2005) |
|
Příjmení: |
Jméno: |
RN |
Oddíl: |
[400m] |
|
1. |
Alexová |
Barbora |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:21,1 |
|
2. |
Kučerová |
Radka |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:23,6 |
|
3. |
Ročková |
Veronika |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:24,3 |
|
4. |
Gorani |
Anita |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:24,7 |
|
5. |
Wachtlová |
Leona |
2004 |
Bač line sport o.s. |
1:25,1 |
|
6. |
Hanáková |
Martina |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:25,6 |
|
7. |
Pavlíková |
Patricie |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
1:26,2 |
|
8. |
Sommerová |
Denisa |
2004 |
TJ Sokol Přísnotice |
1:26,5 |
|
9. |
Stehlíková |
Tereza |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
1:26,6 |
|
10. |
Červinková |
Adéla |
2005 |
AK Slavkov u Brna |
1:27,2 |
|
11. |
Šostoková |
Vanda |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:27,5 |
|
12. |
Lorenzová |
Monika |
2004 |
TJ Sokol Přísnotice |
1:28,8 |
|
13. |
Novotná |
Barbora |
2005 |
TJ Oslavany |
1:28,9 |
|
14. |
Slaná |
Alžběta |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:30,3 |
|
15. |
Gašparíková |
Adéla |
2005 |
TJ Oslavany |
1:31,8 |
|
16. |
Mazálková |
Klára |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:32,2 |
|
17. |
Sedláková |
Jolana |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:37,7 |
|
18. |
Honusová |
Barbora |
2005 |
ZŠ Kotlářská |
1:40,5 |
|
19. |
Kalin |
Anna |
2005 |
E |
1:45,8 |
|
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 23.1.2015 dálka přípravka starší – dívky (2004-2005) |
|
Příjmení: |
Jméno: |
RN |
Oddíl: |
[dálka] |
|
1. |
Samlíková |
Julie |
2004 |
TJ Oslavany |
X |
345 |
356 |
356 |
|
2. |
Hanáková |
Martina |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
356 |
341 |
X |
356 |
|
3. |
Kučerová |
Radka |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
337 |
333 |
346 |
346 |
|
4. |
Červinková |
Adéla |
2005 |
AK Slavkov u Brna |
342 |
335 |
335 |
342 |
|
5. |
Wachtlová |
Leona |
2004 |
Bač line sport o.s. |
326 |
334 |
327 |
334 |
|
6. |
Pavlíková |
Patricie |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
332 |
327 |
X |
332 |
|
7. |
Šostoková |
Vanda |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
324 |
322 |
X |
324 |
|
8. |
Alexová |
Barbora |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
321 |
313 |
310 |
321 |
|
9. |
Sommerová |
Denisa |
2004 |
TJ Sokol Přísnotice |
297 |
303 |
308 |
308 |
|
10. |
Gorani |
Anita |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
301 |
305 |
306 |
306 |
|
11. |
Honusová |
Barbora |
2005 |
ZŠ Kotlářská |
286 |
302 |
X |
302 |
|
12. |
Stehlíková |
Tereza |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
280 |
293 |
283 |
293 |
|
13. |
Bedřichová |
Valerie |
2004 |
TJ Sokol Přísnotice |
261 |
291 |
269 |
291 |
|
14. |
Novotná |
Barbora |
2005 |
TJ Oslavany |
283 |
263 |
270 |
284 |
|
15. |
Slaná |
Alžběta |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
269 |
269 |
273 |
273 |
|
16. |
Lorenzová |
Monika |
2004 |
TJ Sokol Přísnotice |
X |
268 |
247 |
268 |
|
17. |
Vinklerová |
Sarah |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
264 |
217 |
244 |
264 |
|
18. |
Mazálková |
Klára |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
X |
260 |
251 |
260 |
|
19. |
Gašparíková |
Adéla |
2005 |
TJ Oslavany |
X |
260 |
243 |
260 |
|
20. |
Sedláková |
Jolana |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
226 |
259 |
230 |
259 |
|
21. |
Kalin |
Anna |
2005 |
E |
196 |
187 |
177 |
196 |
|
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 23.1.2015 60 m přípravka starší – hoši (2004-2005) |
|
Příjmení: |
Jméno: |
RN |
Oddíl: |
finále |
[60m] |
|
1. |
Žižka |
Rudolf |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
9,2 |
9,3 |
|
2. |
Hamšík |
Václav |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
9,5 |
9,5 |
|
3. |
Koudelka |
Petr |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
9,6 |
9,6 |
|
4. |
Marčík |
Jiří |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
9,9 |
9,6 |
|
5. |
Gorani |
Adam |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
9,6 |
|
6. |
Vinkler |
Samuel |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
9,7 |
|
7. |
Neugebauer |
Adam |
2005 |
TJ Oslavany |
|
9,7 |
|
8. |
Hanek |
Kryštof |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
|
9,8 |
|
9. |
Matouš |
Filip Alec |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
9,8 |
|
10. |
Hrubý |
Marek |
2005 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
9,8 |
|
11. |
Šinkyřík |
Lubomír |
2005 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
9,9 |
|
12. |
Hanek |
Štěpán |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
|
9,9 |
|
13. |
Sovadina |
Jakub |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
10,0 |
|
14. |
Racek |
Josef |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
10,0 |
|
15. |
Holoubek |
Radim |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
|
10,0 |
|
16. |
Tachovský |
Jáchym |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
10,1 |
|
17. |
Zřídkaveselý |
Adam |
2005 |
ZŠ Kotlářská |
|
10,2 |
|
18. |
Cittnar |
Aleš |
2004 |
ZŠ Kotlářská |
|
10,2 |
|
19. |
Hrazdira |
Samuel |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
11,1 |
|
20. |
Švestka |
Jan |
2005 |
ZŠ Kotlářská |
|
11,3 |
|
21. |
Beneš |
David |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
11,6 |
|
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 23.1.2015 400 m přípravka starší – hoši (2004-2005) |
|
Příjmení: |
Jméno: |
RN |
Oddíl: |
[400m] |
|
1. |
Žižka |
Rudolf |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:20,3 |
|
2. |
Cittnar |
Aleš |
2004 |
ZŠ Kotlářská |
1:21,4 |
|
3. |
Racek |
Josef |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:21,8 |
|
4. |
Neugebauer |
Adam |
2005 |
TJ Oslavany |
1:22,3 |
|
5. |
Hanek |
Štěpán |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
1:23,5 |
|
6. |
Koudelka |
Petr |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
1:23,9 |
|
7. |
Hanek |
Kryštof |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
1:24,9 |
|
8. |
Zřídkaveselý |
Adam |
2005 |
ZŠ Kotlářská |
1:25,3 |
|
9. |
Matouš |
Filip Alec |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:25,9 |
|
10. |
Sovadina |
Jakub |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
1:26,1 |
|
11. |
Holoubek |
Radim |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
1:29,6 |
|
12. |
Hamšík |
Václav |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
1:30,8 |
|
13. |
Gorani |
Adam |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:33,3 |
|
14. |
Šinkyřík |
Lubomír |
2005 |
Atletika Slavkov u Brna |
1:34,6 |
|
15. |
Hrazdira |
Samuel |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:37,5 |
|
16. |
Švestka |
Jan |
2005 |
ZŠ Kotlářská |
1:38,3 |
|
17. |
Beneš |
David |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:45,6 |
|
18. |
Tachovský |
Jáchym |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
DNF |
|
19. |
Hrubý |
Marek |
2005 |
Atletika Slavkov u Brna |
DNF |
|
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 23.1.2015 dálka přípravka starší – hoši (2004-2005) |
|
Příjmení: |
Jméno: |
RN |
Oddíl: |
[dálka] |
|
1. |
Neugebauer |
Adam |
2005 |
TJ Oslavany |
361 |
X |
370 |
370 |
|
2. |
Vinkler |
Samuel |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
X |
353 |
X |
353 |
|
3. |
Hamšík |
Václav |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
X |
349 |
340 |
349 |
|
4. |
Sovadina |
Jakub |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
X |
344 |
346 |
346 |
|
5. |
Hrubý |
Marek |
2005 |
Atletika Slavkov u Brna |
X |
337 |
344 |
344 |
|
6. |
Žižka |
Rudolf |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
312 |
X |
339 |
339 |
|
7. |
Racek |
Josef |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
325 |
317 |
336 |
336 |
|
8. |
Hanek |
Štěpán |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
301 |
330 |
307 |
330 |
|
9. |
Cittnar |
Aleš |
2004 |
ZŠ Kotlářská |
X |
309 |
319 |
319 |
|
10. |
Holoubek |
Radim |
2004 |
Atletika Slavkov u Brna |
X |
310 |
X |
310 |
|
11. |
Koudelka |
Petr |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
X |
309 |
X |
309 |
|
12. |
Marčík |
Jiří |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
303 |
291 |
269 |
303 |
|
13. |
Šinkyřík |
Lubomír |
2005 |
Atletika Slavkov u Brna |
281 |
262 |
301 |
301 |
|
14. |
Tachovský |
Jáchym |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
298 |
281 |
294 |
298 |
|
15. |
Gorani |
Adam |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
X |
294 |
281 |
294 |
|
16. |
Hrazdira |
Samuel |
2004 |
AC Moravská Slavia Brno |
293 |
275 |
257 |
293 |
|
17. |
Hanek |
Kryštof |
2005 |
ŠAK Židlochovice |
274 |
282 |
286 |
286 |
|
18. |
Matouš |
Filip Alec |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
288 |
279 |
279 |
279 |
|
19. |
Zřídkaveselý |
Adam |
2005 |
ZŠ Kotlářská |
196 |
X |
274 |
274 |
|
20. |
Beneš |
David |
2005 |
AC Moravská Slavia Brno |
270 |
247 |
264 |
270 |
|
21. |
Švestka |
Jan |
2005 |
ZŠ Kotlářská |
250 |
247 |
207 |
250 |
|
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 23.1.2015 60 m přípravka mladší – dívky (2006-2007) |
|
Příjmení: |
Jméno: |
RN |
Oddíl: |
finále |
[60m] |
|
1. |
Hudečková |
Lucie |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
10,0 |
10,0 |
|
2. |
Andělová |
Agáta |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
10,3 |
10,4 |
|
3. |
Pavlíková |
Magdaléna |
2006 |
TJ Oslavany |
10,2 |
10,4 |
|
4. |
Kachlířová |
Julie |
2006 |
Atletika Slavkov u Brna |
10,6 |
10,8 |
|
5. |
Daněčková |
Lucie |
2007 |
ŠAK Židlochovice |
|
10,8 |
|
6. |
Honusová |
Magdaléna |
2006 |
ZŠ Kotlářská |
|
10,9 |
|
7. |
Dobešová |
Pavlína |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
11,0 |
|
8. |
Rychlá |
Zuzana |
2006 |
Bač line sport o.s. |
|
11,1 |
|
9. |
Žižková |
Anna |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
11,5 |
|
10. |
Mazálková |
Libuše |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
11,5 |
|
11. |
Bílková |
Anna |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
11,9 |
|
12. |
Benešeová |
Veronika |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
12,7 |
|
13. |
Zítková |
Tereza |
2006 |
ZŠ Kotlářská |
|
12,7 |
|
14. |
Dokoupilová |
Beata |
2008 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
12,8 |
|
15. |
Dobešová |
Petra |
2008 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
13,1 |
|
16. |
Kurek |
Simona |
2006 |
ZŠ Kotlářská |
|
13,4 |
|
17. |
Nováková |
Marina |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
13,7 |
|
18. |
Helmanová |
Adéla |
2008 |
Bač line sport o.s. |
|
14,1 |
|
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 23.1.2015 400 m přípravka mladší – dívky (2006-2007) |
|
Příjmení: |
Jméno: |
RN |
Oddíl: |
[400m] |
|
1. |
Hudečková |
Lucie |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:24,0 |
|
2. |
Mazálková |
Libuše |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:31,7 |
|
3. |
Kachlířová |
Julie |
2006 |
Atletika Slavkov u Brna |
1:34,8 |
|
4. |
Dobešová |
Pavlína |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:35,2 |
|
5. |
Pavlíková |
Magdaléna |
2006 |
TJ Oslavany |
1:38,3 |
|
6. |
Daněčková |
Lucie |
2007 |
ŠAK Židlochovice |
1:38,6 |
|
7. |
Honusová |
Magdaléna |
2006 |
ZŠ Kotlářská |
1:46,2 |
|
8. |
Benešeová |
Veronika |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:46,3 |
|
9. |
Nováková |
Marina |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:47,2 |
|
10. |
Dobešová |
Petra |
2008 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:48,0 |
|
11. |
Dokoupilová |
Beáta |
2008 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:51,5 |
|
12. |
Zítková |
Tereza |
2006 |
ZŠ Kotlářská |
1:53,9 |
|
13. |
Kurek |
Simona |
2006 |
ZŠ Kotlářská |
2:03,0 |
|
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 23.1.2015 dálka přípravka mladší – dívky (2006-2007) |
|
Příjmení: |
Jméno: |
RN |
Oddíl: |
[dálka] |
|
1. |
Hudečková |
Lucie |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
328 |
331 |
337 |
337 |
|
2. |
Andělová |
Agáta |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
291 |
301 |
306 |
306 |
|
3. |
Kachlířová |
Julie |
2006 |
Atletika Slavkov u Brna |
285 |
295 |
306 |
306 |
|
4. |
Honusová |
Magdaléna |
2006 |
ZŠ Kotlářská |
276 |
303 |
262 |
303 |
|
5. |
Dobešová |
Pavlína |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
262 |
270 |
276 |
276 |
|
6. |
Žižková |
Anna |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
269 |
242 |
273 |
273 |
|
7. |
Daněčková |
Lucie |
2007 |
ŠAK Židlochovice |
267 |
250 |
243 |
267 |
|
8. |
Mazálková |
Libuše |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
255 |
230 |
266 |
266 |
|
9. |
Bílková |
Anna |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
261 |
240 |
X |
261 |
|
10. |
Pavlíková |
Magdaléna |
2006 |
TJ Oslavany |
246 |
198 |
227 |
246 |
|
11. |
Dobešová |
Petra |
2008 |
AC Moravská Slavia Brno |
180 |
228 |
194 |
228 |
|
12. |
Dokoupilová |
Beata |
2008 |
AC Moravská Slavia Brno |
222 |
217 |
185 |
222 |
|
13. |
Rychlá |
Zuzana |
2006 |
Bač line sport o.s. |
213 |
215 |
217 |
217 |
|
14. |
Kurek |
Simona |
2006 |
ZŠ Kotlářská |
201 |
211 |
212 |
212 |
|
15. |
Zítková |
Tereza |
2006 |
ZŠ Kotlářská |
212 |
197 |
201 |
212 |
|
16. |
Nováková |
Marina |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
211 |
190 |
181 |
211 |
|
17. |
Benešeová |
Veronika |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
201 |
209 |
195 |
209 |
|
18. |
Helmanová |
Adéla |
2008 |
Bač line sport o.s. |
121 |
123 |
134 |
134 |
|
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 23.1.2015 60 m přípravka mladší – hoši (2006-2007) |
|
Příjmení: |
Jméno: |
RN |
Oddíl: |
finále |
[60m] |
|
1. |
Holcman |
Vojtěch |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
10,7 |
10,7 |
|
2. |
Žáček |
Lukáš |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
10,7 |
11,2 |
|
3. |
Rusek |
Patrik |
2006 |
ZŠ Kotlářská |
11,0 |
11,2 |
|
4. |
Kadrnožka |
Michal |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
11,2 |
11,5 |
|
5. |
Langer |
Adam |
2007 |
ZŠ Kotlářská |
|
11,6 |
|
6. |
Jedlička |
Vojtěch |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
11,8 |
|
7. |
Červinka |
Jan |
2007 |
AK Slavkov u Brna |
|
11,9 |
|
8. |
Jahoda |
Filip Oldřich |
2007 |
ZŠ Kotlářská |
|
11,9 |
|
9. |
Dvořák |
Lukáš |
2007 |
Bač line sport o.s. |
|
12,1 |
|
10. |
Pokorný |
Ondřej |
2008 |
SK Speed |
|
12,2 |
|
11. |
Šostok |
Antonín |
2008 |
ZŠ Kotlářská |
|
12,5 |
|
12. |
Dujka |
Matěj |
2008 |
AC Moravská Slavia Brno |
|
12,6 |
|
13. |
Hladký |
Tadeáš |
2008 |
ZŠ Svážná |
|
12,7 |
|
14. |
Krejčí |
Jiří |
2007 |
ZŠ Kotlářská |
|
13,0 |
|
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 23.1.2015 400 m přípravka mladší – hoši (2006-2007) |
|
Příjmení: |
Jméno: |
RN |
Oddíl: |
[400m] |
|
1. |
Žáček |
Lukáš |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:31,8 |
|
2. |
Holcman |
Vojtěch |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:37,5 |
|
3. |
Červinka |
Jan |
2007 |
AK Slavkov u Brna |
1:41,8 |
|
4. |
Hladký |
Tadeáš |
2008 |
ZŠ Svážná |
1:43,4 |
|
5. |
Dujka |
Matěj |
2008 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:44,1 |
|
6. |
Kadrnožka |
Michal |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:44,9 |
|
7. |
Dvořák |
Lukáš |
2007 |
Bač line sport o.s. |
1:45,1 |
|
8. |
Krejčí |
Jiří |
2007 |
ZŠ Kotlářská |
1:48,0 |
|
9. |
Pokorný |
Ondřej |
2008 |
SK Speed |
1:50,5 |
|
10. |
Langer |
Adam |
2007 |
ZŠ Kotlářská |
1:52,1 |
|
11. |
Šostok |
Antonín |
2008 |
ZŠ Kotlářská |
1:54,5 |
|
12. |
Jedlička |
Vojtěch |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
1:55,4 |
|
13. |
Rusek |
Patrik |
2006 |
ZŠ Kotlářská |
2:00,4 |
|
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 23.1.2015 dálka přípravka mladší – hoši (2006-2007) |
|
Příjmení: |
Jméno: |
RN |
Oddíl: |
[dálka] |
|
1. |
Žáček |
Lukáš |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
295 |
X |
238 |
295 |
|
2. |
Rusek |
Patrik |
2006 |
ZŠ Kotlářská |
293 |
292 |
286 |
293 |
|
3. |
Kadrnožka |
Michal |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
288 |
279 |
288 |
288 |
|
4. |
Holcman |
Vojtěch |
2007 |
AC Moravská Slavia Brno |
266 |
277 |
273 |
277 |
|
5. |
Jahoda |
Filip Oldřich |
2007 |
ZŠ Kotlářská |
264 |
213 |
257 |
264 |
|
6. |
Dvořák |
Lukáš |
2007 |
Bač line sport o.s. |
228 |
256 |
247 |
256 |
|
7. |
Jedlička |
Vojtěch |
2006 |
AC Moravská Slavia Brno |
250 |
246 |
237 |
250 |
|
8. |
Pokorný |
Ondřej |
2008 |
SK Speed |
231 |
247 |
233 |
247 |
|
9. |
Langer |
Adam |
2007 |
ZŠ Kotlářská |
193 |
236 |
241 |
241 |
|
10. |
Šostok |
Antonín |
2008 |
ZŠ Kotlářská |
238 |
215 |
233 |
238 |
|
11. |
Červinka |
Jan |
2007 |
AK Slavkov u Brna |
222 |
216 |
237 |
237 |
|
12. |
Krejčí |
Jiří |
2007 |
ZŠ Kotlářská |
182 |
181 |
225 |
225 |
|
13. |
Hladký |
Tadeáš |
2008 |
ZŠ Svážná |
218 |
202 |
217 |
218 |
|
Ladislav Zouhar · 24. ledna 2015 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Halové klubovní přebory příravek 23. ledna 2015 Běžecký koridor v Brně Novém Lískovci na Oblé ulici