Halové klubovní přebory příravek 23. ledna 2015 Běžecký koridor v Brně Novém Lískovci na Oblé ulici

Sekce: Výsledky 2015 ·
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 23.1.2015 60 m přípravka starší – dívky (2004-2005)
Příjmení: Jméno: RN Oddíl: finále [60m]  
1. Alexová Barbora 2004 AC Moravská Slavia Brno 9,2 9,3
2. Hanáková Martina 2004 AC Moravská Slavia Brno 9,5 9,4
3. Kučerová Radka 2004 AC Moravská Slavia Brno 9,4 9,4
4. Ročková Veronika 2004 AC Moravská Slavia Brno 9,8 9,6
5. Samlíková Julie 2004 TJ Oslavany   9,6
6. Gorani Anita 2004 AC Moravská Slavia Brno   9,8
7. Pavlíková Patricie 2004 Atletika Slavkov u Brna   9,8
8. Sommerová Denisa 2004 TJ Sokol Přísnotice   9,9
9. Stehlíková Tereza 2004 Atletika Slavkov u Brna   9,9
10. Wachtlová Leona 2004 Bač line sport o.s.   9,9
11. Šostoková Vanda 2005 AC Moravská Slavia Brno   10,2
12. Vinklerová Sarah 2004 Atletika Slavkov u Brna   10,2
13. Bedřichová Valerie 2004 TJ Sokol Přísnotice   10,3
14. Červinková Adéla 2005 AK Slavkov u Brna   10,4
15. Horáková Ludmila 2004 TJ Oslavany   10,4
16. Lorenzová Monika 2004 TJ Sokol Přísnotice   10,4
17. Slaná Alžběta 2004 AC Moravská Slavia Brno   10,5
18. Honusová Barbora 2005 ZŠ Kotlářská   10,5
19. Mazálková Klára 2005 AC Moravská Slavia Brno   10,6
20. Novotná Barbora 2005 TJ Oslavany   11,0
21. Sedláková Jolana 2005 AC Moravská Slavia Brno   11,1
22. Gašparíková Adéla 2005 TJ Oslavany   11,2
23. Kalin Anna 2005 E   12,1
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 23.1.2015 400 m přípravka starší – dívky (2004-2005)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [400m]  
1. Alexová Barbora 2004 AC Moravská Slavia Brno 1:21,1
2. Kučerová Radka 2004 AC Moravská Slavia Brno 1:23,6
3. Ročková Veronika 2004 AC Moravská Slavia Brno 1:24,3
4. Gorani Anita 2004 AC Moravská Slavia Brno 1:24,7
5. Wachtlová Leona 2004 Bač line sport o.s. 1:25,1
6. Hanáková Martina 2004 AC Moravská Slavia Brno 1:25,6
7. Pavlíková Patricie 2004 Atletika Slavkov u Brna 1:26,2
8. Sommerová Denisa 2004 TJ Sokol Přísnotice 1:26,5
9. Stehlíková Tereza 2004 Atletika Slavkov u Brna 1:26,6
10. Červinková Adéla 2005 AK Slavkov u Brna 1:27,2
11. Šostoková Vanda 2005 AC Moravská Slavia Brno 1:27,5
12. Lorenzová Monika 2004 TJ Sokol Přísnotice 1:28,8
13. Novotná Barbora 2005 TJ Oslavany 1:28,9
14. Slaná Alžběta 2004 AC Moravská Slavia Brno 1:30,3
15. Gašparíková Adéla 2005 TJ Oslavany 1:31,8
16. Mazálková Klára 2005 AC Moravská Slavia Brno 1:32,2
17. Sedláková Jolana 2005 AC Moravská Slavia Brno 1:37,7
18. Honusová Barbora 2005 ZŠ Kotlářská 1:40,5
19. Kalin Anna 2005 E 1:45,8
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 23.1.2015 dálka přípravka starší – dívky (2004-2005)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [dálka]  
1. Samlíková Julie 2004 TJ Oslavany X 345 356 356
2. Hanáková Martina 2004 AC Moravská Slavia Brno 356 341 X 356
3. Kučerová Radka 2004 AC Moravská Slavia Brno 337 333 346 346
4. Červinková Adéla 2005 AK Slavkov u Brna 342 335 335 342
5. Wachtlová Leona 2004 Bač line sport o.s. 326 334 327 334
6. Pavlíková Patricie 2004 Atletika Slavkov u Brna 332 327 X 332
7. Šostoková Vanda 2005 AC Moravská Slavia Brno 324 322 X 324
8. Alexová Barbora 2004 AC Moravská Slavia Brno 321 313 310 321
9. Sommerová Denisa 2004 TJ Sokol Přísnotice 297 303 308 308
10. Gorani Anita 2004 AC Moravská Slavia Brno 301 305 306 306
11. Honusová Barbora 2005 ZŠ Kotlářská 286 302 X 302
12. Stehlíková Tereza 2004 Atletika Slavkov u Brna 280 293 283 293
13. Bedřichová Valerie 2004 TJ Sokol Přísnotice 261 291 269 291
14. Novotná Barbora 2005 TJ Oslavany 283 263 270 284
15. Slaná Alžběta 2004 AC Moravská Slavia Brno 269 269 273 273
16. Lorenzová Monika 2004 TJ Sokol Přísnotice X 268 247 268
17. Vinklerová Sarah 2004 Atletika Slavkov u Brna 264 217 244 264
18. Mazálková Klára 2005 AC Moravská Slavia Brno X 260 251 260
19. Gašparíková Adéla 2005 TJ Oslavany X 260 243 260
20. Sedláková Jolana 2005 AC Moravská Slavia Brno 226 259 230 259
21. Kalin Anna 2005 E 196 187 177 196
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 23.1.2015 60 m přípravka starší – hoši (2004-2005)
Příjmení: Jméno: RN Oddíl: finále [60m]  
1. Žižka Rudolf 2004 AC Moravská Slavia Brno 9,2 9,3
2. Hamšík Václav 2005 ŠAK Židlochovice 9,5 9,5
3. Koudelka Petr 2005 ŠAK Židlochovice 9,6 9,6
4. Marčík Jiří 2004 AC Moravská Slavia Brno 9,9 9,6
5. Gorani Adam 2004 AC Moravská Slavia Brno   9,6
6. Vinkler Samuel 2004 Atletika Slavkov u Brna   9,7
7. Neugebauer Adam 2005 TJ Oslavany   9,7
8. Hanek Kryštof 2005 ŠAK Židlochovice   9,8
9. Matouš Filip Alec 2005 AC Moravská Slavia Brno   9,8
10. Hrubý Marek 2005 Atletika Slavkov u Brna   9,8
11. Šinkyřík Lubomír 2005 Atletika Slavkov u Brna   9,9
12. Hanek Štěpán 2005 ŠAK Židlochovice   9,9
13. Sovadina Jakub 2004 Atletika Slavkov u Brna   10,0
14. Racek Josef 2004 AC Moravská Slavia Brno   10,0
15. Holoubek Radim 2004 Atletika Slavkov u Brna   10,0
16. Tachovský Jáchym 2005 AC Moravská Slavia Brno   10,1
17. Zřídkaveselý Adam 2005 ZŠ Kotlářská   10,2
18. Cittnar Aleš 2004 ZŠ Kotlářská   10,2
19. Hrazdira Samuel 2004 AC Moravská Slavia Brno   11,1
20. Švestka Jan 2005 ZŠ Kotlářská   11,3
21. Beneš David 2005 AC Moravská Slavia Brno   11,6
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 23.1.2015 400 m přípravka starší – hoši (2004-2005)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [400m]  
1. Žižka Rudolf 2004 AC Moravská Slavia Brno 1:20,3
2. Cittnar Aleš 2004 ZŠ Kotlářská 1:21,4
3. Racek Josef 2004 AC Moravská Slavia Brno 1:21,8
4. Neugebauer Adam 2005 TJ Oslavany 1:22,3
5. Hanek Štěpán 2005 ŠAK Židlochovice 1:23,5
6. Koudelka Petr 2005 ŠAK Židlochovice 1:23,9
7. Hanek Kryštof 2005 ŠAK Židlochovice 1:24,9
8. Zřídkaveselý Adam 2005 ZŠ Kotlářská 1:25,3
9. Matouš Filip Alec 2005 AC Moravská Slavia Brno 1:25,9
10. Sovadina Jakub 2004 Atletika Slavkov u Brna 1:26,1
11. Holoubek Radim 2004 Atletika Slavkov u Brna 1:29,6
12. Hamšík Václav 2005 ŠAK Židlochovice 1:30,8
13. Gorani Adam 2004 AC Moravská Slavia Brno 1:33,3
14. Šinkyřík Lubomír 2005 Atletika Slavkov u Brna 1:34,6
15. Hrazdira Samuel 2004 AC Moravská Slavia Brno 1:37,5
16. Švestka Jan 2005 ZŠ Kotlářská 1:38,3
17. Beneš David 2005 AC Moravská Slavia Brno 1:45,6
18. Tachovský Jáchym 2005 AC Moravská Slavia Brno DNF
19. Hrubý Marek 2005 Atletika Slavkov u Brna DNF
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 23.1.2015 dálka přípravka starší – hoši (2004-2005)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [dálka]  
1. Neugebauer Adam 2005 TJ Oslavany 361 X 370 370
2. Vinkler Samuel 2004 Atletika Slavkov u Brna X 353 X 353
3. Hamšík Václav 2005 ŠAK Židlochovice X 349 340 349
4. Sovadina Jakub 2004 Atletika Slavkov u Brna X 344 346 346
5. Hrubý Marek 2005 Atletika Slavkov u Brna X 337 344 344
6. Žižka Rudolf 2004 AC Moravská Slavia Brno 312 X 339 339
7. Racek Josef 2004 AC Moravská Slavia Brno 325 317 336 336
8. Hanek Štěpán 2005 ŠAK Židlochovice 301 330 307 330
9. Cittnar Aleš 2004 ZŠ Kotlářská X 309 319 319
10. Holoubek Radim 2004 Atletika Slavkov u Brna X 310 X 310
11. Koudelka Petr 2005 ŠAK Židlochovice X 309 X 309
12. Marčík Jiří 2004 AC Moravská Slavia Brno 303 291 269 303
13. Šinkyřík Lubomír 2005 Atletika Slavkov u Brna 281 262 301 301
14. Tachovský Jáchym 2005 AC Moravská Slavia Brno 298 281 294 298
15. Gorani Adam 2004 AC Moravská Slavia Brno X 294 281 294
16. Hrazdira Samuel 2004 AC Moravská Slavia Brno 293 275 257 293
17. Hanek Kryštof 2005 ŠAK Židlochovice 274 282 286 286
18. Matouš Filip Alec 2005 AC Moravská Slavia Brno 288 279 279 279
19. Zřídkaveselý Adam 2005 ZŠ Kotlářská 196 X 274 274
20. Beneš David 2005 AC Moravská Slavia Brno 270 247 264 270
21. Švestka Jan 2005 ZŠ Kotlářská 250 247 207 250
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 23.1.2015 60 m přípravka mladší – dívky (2006-2007)
Příjmení: Jméno: RN Oddíl: finále [60m]  
1. Hudečková Lucie 2006 AC Moravská Slavia Brno 10,0 10,0
2. Andělová Agáta 2006 AC Moravská Slavia Brno 10,3 10,4
3. Pavlíková Magdaléna 2006 TJ Oslavany 10,2 10,4
4. Kachlířová Julie 2006 Atletika Slavkov u Brna 10,6 10,8
5. Daněčková Lucie 2007 ŠAK Židlochovice   10,8
6. Honusová Magdaléna 2006 ZŠ Kotlářská   10,9
7. Dobešová Pavlína 2007 AC Moravská Slavia Brno   11,0
8. Rychlá Zuzana 2006 Bač line sport o.s.   11,1
9. Žižková Anna 2006 AC Moravská Slavia Brno   11,5
10. Mazálková Libuše 2006 AC Moravská Slavia Brno   11,5
11. Bílková Anna 2006 AC Moravská Slavia Brno   11,9
12. Benešeová Veronika 2007 AC Moravská Slavia Brno   12,7
13. Zítková Tereza 2006 ZŠ Kotlářská   12,7
14. Dokoupilová Beata 2008 AC Moravská Slavia Brno   12,8
15. Dobešová Petra 2008 AC Moravská Slavia Brno   13,1
16. Kurek Simona 2006 ZŠ Kotlářská   13,4
17. Nováková Marina 2007 AC Moravská Slavia Brno   13,7
18. Helmanová Adéla 2008 Bač line sport o.s.   14,1
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 23.1.2015 400 m přípravka mladší – dívky (2006-2007)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [400m]  
1. Hudečková Lucie 2006 AC Moravská Slavia Brno 1:24,0
2. Mazálková Libuše 2006 AC Moravská Slavia Brno 1:31,7
3. Kachlířová Julie 2006 Atletika Slavkov u Brna 1:34,8
4. Dobešová Pavlína 2007 AC Moravská Slavia Brno 1:35,2
5. Pavlíková Magdaléna 2006 TJ Oslavany 1:38,3
6. Daněčková Lucie 2007 ŠAK Židlochovice 1:38,6
7. Honusová Magdaléna 2006 ZŠ Kotlářská 1:46,2
8. Benešeová Veronika 2007 AC Moravská Slavia Brno 1:46,3
9. Nováková Marina 2007 AC Moravská Slavia Brno 1:47,2
10. Dobešová Petra 2008 AC Moravská Slavia Brno 1:48,0
11. Dokoupilová Beáta 2008 AC Moravská Slavia Brno 1:51,5
12. Zítková Tereza 2006 ZŠ Kotlářská 1:53,9
13. Kurek Simona 2006 ZŠ Kotlářská 2:03,0
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 23.1.2015 dálka přípravka mladší – dívky (2006-2007)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [dálka]  
1. Hudečková Lucie 2006 AC Moravská Slavia Brno 328 331 337 337
2. Andělová Agáta 2006 AC Moravská Slavia Brno 291 301 306 306
3. Kachlířová Julie 2006 Atletika Slavkov u Brna 285 295 306 306
4. Honusová Magdaléna 2006 ZŠ Kotlářská 276 303 262 303
5. Dobešová Pavlína 2007 AC Moravská Slavia Brno 262 270 276 276
6. Žižková Anna 2006 AC Moravská Slavia Brno 269 242 273 273
7. Daněčková Lucie 2007 ŠAK Židlochovice 267 250 243 267
8. Mazálková Libuše 2006 AC Moravská Slavia Brno 255 230 266 266
9. Bílková Anna 2006 AC Moravská Slavia Brno 261 240 X 261
10. Pavlíková Magdaléna 2006 TJ Oslavany 246 198 227 246
11. Dobešová Petra 2008 AC Moravská Slavia Brno 180 228 194 228
12. Dokoupilová Beata 2008 AC Moravská Slavia Brno 222 217 185 222
13. Rychlá Zuzana 2006 Bač line sport o.s. 213 215 217 217
14. Kurek Simona 2006 ZŠ Kotlářská 201 211 212 212
15. Zítková Tereza 2006 ZŠ Kotlářská 212 197 201 212
16. Nováková Marina 2007 AC Moravská Slavia Brno 211 190 181 211
17. Benešeová Veronika 2007 AC Moravská Slavia Brno 201 209 195 209
18. Helmanová Adéla 2008 Bač line sport o.s. 121 123 134 134
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 23.1.2015 60 m přípravka mladší – hoši (2006-2007)
Příjmení: Jméno: RN Oddíl: finále [60m]  
1. Holcman Vojtěch 2007 AC Moravská Slavia Brno 10,7 10,7
2. Žáček Lukáš 2006 AC Moravská Slavia Brno 10,7 11,2
3. Rusek Patrik 2006 ZŠ Kotlářská 11,0 11,2
4. Kadrnožka Michal 2006 AC Moravská Slavia Brno 11,2 11,5
5. Langer Adam 2007 ZŠ Kotlářská   11,6
6. Jedlička Vojtěch 2006 AC Moravská Slavia Brno   11,8
7. Červinka Jan 2007 AK Slavkov u Brna   11,9
8. Jahoda Filip Oldřich 2007 ZŠ Kotlářská   11,9
9. Dvořák Lukáš 2007 Bač line sport o.s.   12,1
10. Pokorný Ondřej 2008 SK Speed   12,2
11. Šostok Antonín 2008 ZŠ Kotlářská   12,5
12. Dujka Matěj 2008 AC Moravská Slavia Brno   12,6
13. Hladký Tadeáš 2008 ZŠ Svážná   12,7
14. Krejčí Jiří 2007 ZŠ Kotlářská   13,0
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 23.1.2015 400 m přípravka mladší – hoši (2006-2007)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [400m]  
1. Žáček Lukáš 2006 AC Moravská Slavia Brno 1:31,8
2. Holcman Vojtěch 2007 AC Moravská Slavia Brno 1:37,5
3. Červinka Jan 2007 AK Slavkov u Brna 1:41,8
4. Hladký Tadeáš 2008 ZŠ Svážná 1:43,4
5. Dujka Matěj 2008 AC Moravská Slavia Brno 1:44,1
6. Kadrnožka Michal 2006 AC Moravská Slavia Brno 1:44,9
7. Dvořák Lukáš 2007 Bač line sport o.s. 1:45,1
8. Krejčí Jiří 2007 ZŠ Kotlářská 1:48,0
9. Pokorný Ondřej 2008 SK Speed 1:50,5
10. Langer Adam 2007 ZŠ Kotlářská 1:52,1
11. Šostok Antonín 2008 ZŠ Kotlářská 1:54,5
12. Jedlička Vojtěch 2006 AC Moravská Slavia Brno 1:55,4
13. Rusek Patrik 2006 ZŠ Kotlářská 2:00,4
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 23.1.2015 dálka přípravka mladší – hoši (2006-2007)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [dálka]  
1. Žáček Lukáš 2006 AC Moravská Slavia Brno 295 X 238 295
2. Rusek Patrik 2006 ZŠ Kotlářská 293 292 286 293
3. Kadrnožka Michal 2006 AC Moravská Slavia Brno 288 279 288 288
4. Holcman Vojtěch 2007 AC Moravská Slavia Brno 266 277 273 277
5. Jahoda Filip Oldřich 2007 ZŠ Kotlářská 264 213 257 264
6. Dvořák Lukáš 2007 Bač line sport o.s. 228 256 247 256
7. Jedlička Vojtěch 2006 AC Moravská Slavia Brno 250 246 237 250
8. Pokorný Ondřej 2008 SK Speed 231 247 233 247
9. Langer Adam 2007 ZŠ Kotlářská 193 236 241 241
10. Šostok Antonín 2008 ZŠ Kotlářská 238 215 233 238
11. Červinka Jan 2007 AK Slavkov u Brna 222 216 237 237
12. Krejčí Jiří 2007 ZŠ Kotlářská 182 181 225 225
13. Hladký Tadeáš 2008 ZŠ Svážná 218 202 217 218

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card