Lenka Slabáková vybojoval bronzovou medaili

na halovém MČR veteránů, které se konalo v Jablonci nad Nisou v běhu na 3 000 m

18. ročník Běhu kolem Myslivny

pořádají atleti Moravské Slavie Brno na tratích Pokračovat ve čtení

Vladimír Pokora překonal 2 x halový klubovní

rekord žáků v běhu na 60 m překážek časem 8,27 Pokračovat ve čtení

Žákyně Lucie Hudečková překonala halový

klubovní rekord dorostenek a žákyň v běhu na 800 m časem 2:19,85 Pokračovat ve čtení

Stříbro a bronz přivezli naši žáci

z halového MČR, které se konalo v Ostravě Pokračovat ve čtení

Adam Hladký nečekaně opustil naše řady

v sobotu dne 23. února. Pokračovat ve čtení

Medailisté klubu v roce 2019 stav k 20.10.

PŘEHLED O ZISKU MEDAILÍ V ROCE 2 0 1 9

Mistrovství České republiky

ZLATÁ medaile

H a l a

Morávek Jaromír                                5 000 m chůze            25:17,20            dorostenci

D r á h a

Morávek Jaromír                                5 000 m chůze            22:58,64            dorostenci

Kouřilová Soňa                                  3 000 m překážek       11:12,43            ženy do 22 let

Matějáková Alena                              3 000 m překážek       10:48,97            juniorky

Topinková Lenka                               5 000 m                       21:45,59            ženy 35-59 let

Hammacher Eva                                 Kladivo 4 kg               30,03                 ženy 35-59 let

                                              

STŘÍBRNÁ medaile

H a l a

Žižka Rudolf                                      300 m                          36,66                 starší žáci

S i l n i c e

Hlavenka Tomáš                                50 km chůze               4:20:12              muži

Orálek Daniel                                     100 km                        7:43:51              muži nad 40 let

B ě h   d o   v r c h u

Matějáková Alena                              5 250 m                       35:39                 juniorky

D r á h a

Žižka Rudolf                                      300 m                          36,41                 starší žáci

Stibal Jakub                                        3 000 m překážek       9:24,58              junioři

Vojtíšek Tomáš                                   5 000 m chůze            27:25,40            muži 35-59 let

Slabáková Lenka                                5 000 m chůze            30:03,84            ženy 35-59 let

 

BRONZOVÁ medaile

H a l a

Pokora Vladimír                                 60 m překážek            8,27                   starší žáci

Slabáková Lenka                                3 000 m                       14:01,95            veteránky

P ř e s p o l n í b ě h

Hudečková Lucie                               2 km                            7:14                   mladší žákyně

S i l n i c e

Hlavenka Tomáš                                20 km chůze               1:33:49              muži

D r á h a

Škobránek Libor                                Výška                         196                    dorostenci

Kouřilová Soňa                                  3 000 m překážek       10:58,40            juniorky

Slabáková Lenka                                800 m                          3:04,42              ženy 35-59 let

Hammacher Eva                                 Disk 1 kg                    30,03                 ženy 35-59 let

 

Letní olympiáda dětí a mládeže

ZLATÁ medaile

D r á h a

Žižka Rudolf                                      300 m                          36,25                 starší žáci

Hudečková Lucie                               800 m                          2:17,12              mladší žákyně

 

Mistrovství Moravy a Slezska

 

ZLATÁ medaile

H a l a

Stibal Jakub                                        1 500 m                       4:04,79              junioři

Vrátný-Tešnar-Zeman-Pazourek        štafeta 4 x 200 m         1:46,11              junioři

Škobránek Libor                                Výška                         185                    dorostenci

Freibergerová Anna-Eliška-

Fuksová-Bochníčková                       štafeta 4 x 200 m         1:48,94              ženy

Hudečková Lucie                               800 m                          2:25,76              mladší žákyně

D r á h a

Kollár Martin                                      koule 7,26 kg              15,49                 muži

Dvořák- Gaszczyk-Hvasta-Zeman     štafeta 4 x 400             3:31,14              muži

Stibal Jakub                                        800 m                          1:56,33              junioři

Čermák-Konečný-

Křivánek-Hartmann                           štafeta 4 x 400             3:51,12              dorostenci

Pokora Vladimír                                 100 m překážek          13,58                 starší žáci

Neugebauer-Munteanu

Galvas-Vrbacký                                 štafeta 4 x 300 m         2:39,25              starší žáci

Matějáková Alena                              1 500 m                       4:49,23              juniorky

Kouřilová Soňa                                  3 000 m překážek       11:13,16            juniorky

Hladíková Monica                              dálka                           542                    juniorky

Matějáková-Kouřilová-

Dobrovolná-Hladíková                      štafeta 4 x 400 m         4:23,02              juniorky

Hudečková Lucie                               800 m                          2:19,37              starší žákyně

P ř e s p o l n í   b ě h

Matějáková Alena                              6 km                            24:04                 juniorky

 

STŘÍBRNÁ medaile

H a l a

Zeman-Dvořák-Schmőger-Hvasta     štafeta 4 x 200 m         1:34,91              muži

Beneš Matěj                                       60 m překážek            8,31                   junioři

Křivánek-Hartmann-

Kadeřábek-Konečný                          štafeta 4 x 200 m         1:36,95              dorostenci

Morávek Jaromír                                5 000 m chůze            26:49,63            dorostenci

Žižka Rudolf                                      300 m                          36,55                 starší žáci

Pokora Vladimír                                 60 m překážek            8,68                   starší žáci

Sedlecký Martin                                 300 m                          44,76                 mladší žáci

Freibergerová Eliščka                         800 m                          2:20,12              ženy

Kouřilová Soňa                                  800 m                          2:23,36              juniorky

D r á h a

Klvaňa Martin                                    1 500 m                       4:25,34              muži

Schmőger Martin                                110 m překážek           15,53                 muži

Hvasta Lukáš                                     400 m překážek          56,29                 muži

Šmída Michal                                     1 500 m                       4:24,89              junioři

Wilk Sebastian                                    oštěp 800 g                 52,31                 junioři

Strýček Heinrich                                Tyč                              392                    dorostenci

Čumpelík Luděk                                oštěp 700 g                 58,39                 dorostenci

Pohanka-Němec-Košťál-Švejnoha     štafeta 4 x 400             4:05,62              dorostenci

Freibergerová Anna                            400 m                          59,00                 ženy

Dobrovolná Andrea                            800 m                          2:20,29              juniorky

Smejkalová-Navrátilová-

Matulová-Kleiblová                           štafeta 4 x 400 m         4:48,07              dorostenky

 

BRONZOVÁ medaile

H a l a

Kollár Martin                                      koule                           14,58                 muži

Charbaka Ivan                                    výška                          167                    junioři

Doležal jakub                                     výška                          172                    dorostenci

Čermák-Němec-Pohanka-Doležal      štafeta 4 x 200 m         1:39,73              dorostenci

Žižka Rudolf                                      150 m                          17,61                 starší žáci

Vrbacký-Munteanu

Neugebauer-Žižka                              štafeta 4 x 200 m         1:41,83              starší žáci

Jeřábková Alžběta                              800 m                          2:24,83              ženy

Marčíková-Matějáková-

Kouřilová-Hladíková                         štafeta 4 x 200 m         1:54,01              ženy

Kouřilová Soňa                                1 500m                        4:57,21              juniorky

Havelková Kristýna                           3 000 m                       11:36,57            juniorky

Hladíková Monica                              dálka                           521                    juniorky

Navrátilová Zuzana                            800 m                          2:23,30              dorostenky

D r á h a

Chadim Vlastimil                               5 000 m                       17:57,56            muži

Zeman Filip                                        400 m překážek          57,11                 muži

Dvořák Tomáš                                    800 m                          2:00,51              junioři

Pohanka Martin                                  2 000 m překážek       6:47,62              dorostenci

Hartmann-Čermák-

Konečný-Křivánek                             štafeta 4 x 100             45,93                 dorostenci

Kunovský Michal                               800 m                          2:28,09              mladší žáci

Freibergerová Eliška                          800 m                          2:18,70              ženy

Matějáková Alena                              800 m                          2:22,51              juniorky

P ř e s p o l n í   b ě h

Kouřilová Soňa                                  6 km                            26:20                 juniorky

Němec Ondřej                                    2 km                            7:14                   dorostenci

Kleiblová Karolína                             2 km                            8:01                   dorostenky

 

Mistrovství Jihomoravského kraje

ZLATÁ medaile

D r á h a

Zeman Filip                                        200 m                          22,96                 muži

Zeman Filip                                        400 m překážek          57,28                 muži

Schmöger Martin                                110 m překážek           15,57                 muži

Gazzczyk-Konečný-Křivánek-Zeman 4 x 100 m                    46,60                 muži

Hlavenka Tomáš                                3 000 m chůze            12:48,39            muži

Zeman David                                     200 m                          24,26                 junioři

Gazzczyk Petr                                    400 m                          53,39                 junioři

Konečný Jonáš                                   400 m                          53,62                 dorostenci

Němec Ondřej                                    3 000 m                       10:06,03            dorostenci

Strýček Nenrich                                 tyč                               410                    dorostenci

Žižka Rudolf                                      300 m                          37,09                 starší žáci

Hanek Kryštof                                    800 m                          2:19,72              starší žáci

Pokora Vladimír                                 100 m překážek          14,21                 starší žáci

Galvas-Minteanu

Neugebauer-Pokora                           4 x 60 m                      29,28                 starší žáci

Čaladi Tereza                                     400 m překážek          1:06,17              ženy

Hladíková Monica                              200 m                          26,37                 ženy

Hladíková Monica                              400 m                          59,57                 ženy

Kouřilová Soňa                                  800 m                          2:19,62              ženy

Čaladi-Fuksová-Gorecká-Marčíková  4 x 100 m                    52,78                 ženy

Kouřilová Soňa                                  1 500 m                       4:56,75              juniorky

Hladíková Monica                              dálka                           529                    juniorky

Doležalová Marie                               oštěp                           37,66                 juniorky

Sedlecký Martin                                 dálka                           489                    mladší žáci

Melicharová Josefína                          oštěp                           33,87                 starší žákyně

P ř e s p o l n í   b ě h

Havelková Kristýna                           4 km                            17:27                 juniorky

Hudečová Lucie                                 1 km                            3:45                   mladší žákyně

 

STŘÍBRNÁ medaile

D r á h a

Schmöger Martin                                200 m                          24,10                 muži

Schmöger Martin                                400 m překážek          58,86                 muži

Zeman Filip                                        110 m překážek           18,41                 muži

Hartman-Košťál-Němec-Pohanka      4 x 400 m                    4:12,24              muži

Hartman-Košťál-Němec-Pohanka      4 x 100 m                    49,25                 muži

Vojtíšek Tomáš                                   3 000 m chůze                                      muži

Zeman David                                     100 m                          11,88                 junioři

Gazzczyk Petr                                    200 m                          24,29                 junioři

Pohanka Martin                                  3 000 m                       10:17,01            dorostenci

Křivánek František                             300 m překážek          46,22                 dorostenci

Žižka Rudolf                                      150 m                          17,70                 starší žáci

Žižka Rudolf                                      dálka                           558                    starší žáci

Sedlecký Martin                                 300 m                          43,91                 mladší žáci

Marčíková Lenka                               100 m                          14,53                 ženy

Fuksová Karolína                               200 m                          27,09                 ženy

Fuksová Karolína                               400 m překážek          1:18,11              ženy

Dobrovolná Andrea                            800 m                          2:23,78              ženy

Kouřilová-Hladíková-

Dobrovolná-Doležalová                     4 x 100 m                    54,44                 ženy

Slabáková Lenka                                3 000 m chůze                                      ženy

Doležalová Marie                               koule                           11,22                 juniorky

Doležalová Marie                               disk                             32,90                 juniorky

Němcová Andrea                               150 m                          19,62                 starší žákyně

Němcová Andrea                               300 m                          42,18                 starší žákyně

Hudečková Lucie                               800 m                          2:27,22              starší žákyně

P ř e s p o l n í   b ě h

Kunovský Jan                                    1 km                            3:38                   mladší žáci

Slavík Jan                                           1 km                            4:00                   přípravka hoši

BRONZOVÁ medaile

D r á h a

Vrátný Jakub                                      200 m                          26,85                 junioři

Konečný Jonáš                                   100 m                          12,00                 dorostenci

Hartmann Jakub                                 400 m                          54,47                 dorostenci

Galvas Matyáš                                    dálka                           558                    starší žáci

Dobrovolná Andrea                            400 m                          1:07,50              ženy

Gorecká Marcela                                800 m                          2:31,11              ženy

Němcová Andrea                               60 m                            8,16                   starší žákyně

P ř e s p o l n í   b ě h

Tešnar Michal                                     4 km                            15:37                 junioři

Havlíčková Nela         2 km    8:52     starší žákyně

 

 

 

 

 

Překonané klubovní rekordy v roce 2019 stav k 20.10.

PŘEKONANÉ KLUBOVNÍ REKORDY V ROCE 2019

MUŽI

600 m                – hala          1:25,97    Tomáš Dvořák                         05.01.       Ostrava

3 000 m chůze   – hala          12:57,08  Tomáš Hlavenka                      27.01.       Bratislava

3 km chůze        – silnice       12:48,0    Tomáš Hlavenka                      02.06.       Hlohovec

5 km chůze        – silnice       22:25,0    Tomáš Hlavenka                      11.05.       Nilovice

15 km chůze      – silnice       1:10:09    Tomáš Hlavenka                      06.04.       Poděbrady

25 km chůze      – silnice       1:59:14    Tomáš Hlavenka                      05.10.       Vídeň

35 km chůze      – silnice       2:58:40    Tomáš Hlavenka                       23.03.       Dudince

2:23:41    Tomáš Hlavenka                      05.10.       Vídeň

50 km chůze      – silnice       4:20:12    Tomáš Hlavenka                      23.03.       Dudince

1 míle chůze      – dráha        6:32,55    Tomáš Hlavenka                      03.07.       Vídeň

2 000 m chůze   – dráha        8:30,0      Tomáš Hlavenka                      10.07.       Břeclav

3 000 n chůze    – dráha        12:38,76  Tomáš Hlavenka                      10.07.       Břeclav

5 000 m chůze   – dráha        21:52,9    Tomáš Hlavenka                      08.05.       Vyškov

JUNIOŘI

300 m                – hala          36,55       Rudolf Žižka                            01.02.       Ostrava

600 m                – hala          1:25,97    Tomáš Dvořák                         05.01.       Ostrava

800 m                – hala          1:55,27    Jakub Stibal                             05.02.       Ostrava

1 500 m             – hala          4:01,58    Jakub Stibal                             05.02.       Ostrava

2 000 m             – hala          6:32,19    Martin Pohanka                      05.01.       Ostrava

5 000 m chůze   – hala          26:49,63  Jaromír Morávek                       20.01.       Ostrava

25:17,20  Jaromír Morávek                    10.02.       Praha

5 km chůze        – silnice       24:01       Jaromír Morávek                       11.05.       Milovice

23:43       Jaromír Morávek                    22.06.       Niederaibach

10 km chůze      – silnice       51:57       Jaromír Morávek                       23.03.       Dudince

49:49       Jaromír Morávek                       06.04.       Poděbrady

49:01       Jaromír Morávek                    11.05.       Milovice

5 000 m chůze   – dráha        22:58,64  Jaromír Morávek                       28.06.       Olomouc

22:48,4    Jaromír Morávek                    07.07.       Rumburk

Tyč                    – dráha        424          Henrich Strýček                      08.06.       Opava

1 500 m             – dráha        3:57,49    Jakub Stibal                             20.06.       Ostrava

DOROSTENCI

150 m                – hala          17,75       Rudolf Žižka                             13.01.       Ostrava

17,61       Rudolf Žižka                            01.02.       Ostrava

300 m                – hala          36,55       Rudolf Žižka                            01.02.       Ostrava

5 000 m chůze   – hala          26:49,63  Jaromír Morávek                       20.01.       Ostrava

25:17,20  Jaromír Morávek                    10.02.       Praha

štafeta 4 x 200 m –                hala          1:36,95                                      Křivánek-Hartmann

Kadeřábek-Konečný                 02.02.       Ostrava

5 km chůze        – silnice       24:01       Jaromír Morávek                       11.05.       Milovice

23:43       Jaromír Morávek                    22.06.       Niederaibach

10 km chůze      – silnice       51:57       Jaromír Morávek                       23.03.       Dudince

49:49       Jaromír Morávek                       06.04.       Poděbrady

49:01       Jaromír Morávek                    11.05.       Milovice

5 000 m chůze   – dráha        22:58,64  Jaromír Morávek                       28.06.       Olomouc

22:48,4    Jaromír Morávek                    07.07.       Rumburk

Tyč                    – dráha        392          Henrich Strýček                        11.05.       Vyškov

410          Henrich Strýček                        02.06.       Hodonín

424          Henrich Strýček                      08.06.       Opava

ŽÁCI

150 m                – hala          17,75       Rudolf Žižka                             13.01.       Ostrava

17,61       Rudolf Žižka                            01.02.       Ostrava

300 m                – hala          36,55       Rudolf Žižka                            01.02.       Ostrava

60 m překážek   – hala          8,54         Vladimír Pokora                        02.03.       Ostrava

8,27         Vladimír Pokora                     02.03.       Ostrava

150 m                – dráha        17,33       Tomáš Vrbacký                        26.05.       Znojmo

100 m překážek – dráha        13,86       Vladimír Pokora                        26.05.       Znojmo

13,58       Vladimír Pokora                        26.05.       Znojmo

                                    13,40       Vladimír Pokora                     26.06.       Jablonec

ŽENY

3 000 m chůze   – hala          17:41,36  Lenka Slabáková                       20.01.       Ostrava

17:32,34  Lenka Slabáková                    09.03.       Jablonec

5 000 m chůze   – dráha        29:51,2    Lenka Slabáková                       08.05.       Vyškov

29:30,83 Lenka Slabáková                    08.09.       Praha

5 000 m chůze   – silnice       29:52       Lenka Slabáková                       01.06.       Borský Mikuláš

28:59       Lenka Slabáková                    25.08.       Třebíč

10 km chůze      – silnice       1:00:29    Lenka Slabáková                       03.08.       Přerov

3 000 m přek.    – dráha        11:13,16  Soňa Kouřilová                        11.05.       Vyškov

11:12,43  Soňa Kouřilová                        16.06.       Praha

Oštěp 600 g       – dráha        39,53       Marie Doležalová                      18.05.       Třinec

39,54       Marie Doležalová                      22.06.       Uherské Hradiště

39,73       Marie Doležalová                    24.08.       Břeclav

Koule 4 kg        – dráha        11,22       Mariel Doležalová                     02.06.       Hodonín

11,39       Mariel Doležalová                   14.09.       Břeclav

400 m                – dráha        57,36       Freibergerová Anna                08.06.       Opava

600 m                – dráha        1:37,93    Lucie Hudečková                    29.09.       Vyškov

1 500 m             – dráha        4:44,79    Alena Matějáková                   16.06.       Praha

3 000 m chůze   – dráha        17:02,53  Lenka Slabáková                    10.07.       Břeclav

Štafeta 4 x 400 m                 3:59,46    Fuksová-Freibergerová

Freibergerová-Hladíková          27.07.       Brno

 

JUNIORKY

Dálka                 – hala          522          Monica Hladíková                   03.02.       Ostrava

600 m                – dráha        1:37,93    Lucie Hudečková                    29.09.       Vyškov

Koule 4 kg        – dráha        10,69       Marie Doležalová                      05.05.       Ostrava

10,87       Marie Doležalová                    05.05.       Olomouc

3 000 m přek.    – dráha        11:13,16  Soňa Kouřilová                        11.05.       Vyškov

11:12,43  Soňa Kouřilová                        16.06.       Praha

Dálka                 – dráha        542          Monica Hladíková                   11.05.       Vyškov

Oštěp 600 g       – dráha        39,53       Marie Doležalová                      18.05.       Třinec

                                             39,54       Marie Doležalová                      22.06.       Uherské Hradiště

39,73       Marie Doležalová                    24.08.       Břeclav

Koule 4 kg        – dráha        11,22       Mariel Doležalová                     02.06.       Hodonín

11,39       Mariel Doležalová                   14.09.       Břeclav

1 500 m             – dráha        4:44,79    Alena Matějáková                   16.06.       Praha

DOROSTENKY

600 m                – dráha        1:37,93    Lucie Hudečková                    29.09.       Vyškov

800 m                – hala          2:19,54    Hudečková Lucie                    02.03.       Ostrava

ŽÁKYNĚ

800 m                – hala          2:19,54    Hudečková Lucie                    02.03.       Ostrava

600 m                – dráha        1:37,93    Lucie Hudečková                    29.09.       Vyškov

800 m                – dráha        2:19,37    Hudečková Lucie                      26.05.       Znojmo

2:17,12    Hudečková Lucie                    25.06.       Jablonec

Oštěp 600 g       – dráha        31,01       Josefína Melicharová              08.06.       Opava

 

NOVĚ UTVOŘENÉ KLUBOVNÍ REKORDY V ROCE 2019

 

Disciplína                             Výkon                    Závodník                  Datum     Místo

MUŽI

40 km chůze      – silnice       3:25:07    Tomáš Hlavenka                      23.03.       Dudince

JUNIOŘI

1 000 m chůze   – dráha        4:04,2      Jaromír Morávek                       07.07.       Rumburk

10 000 m chůze – dráha        49:06       Jaromír Morávek                       19.10.       Praha

Hodinovka chůze-dráha       12 188     Jaromír Morávek                       19.10.       Praha

DOROSTENCI

2 000 m             – hala          6:32,19    Martin Pohanka                         05.01.       Ostrava

1 000 m chůze   – dráha        4:04,2      Jaromír Morávek                       07.07.       Rumburk

10 000 m chůze – dráha        49:06       Jaromír Morávek                       19.10.       Praha

Hodinovka chůze-dráha       12 188     Jaromír Morávek                       19.10.       Praha

ŽENY

1 000 m chůze   – hala          5:48,0      Lenka Slabáková                       04.01.       Brno

3 km chůze        – silnice       17:39       Lenka Slabáková                       02.06.       Hlohovec

5 km chůze        – silnice       30:35       Lenka Slabáková                       23.03.       Dudince

10 km chůze      – silnice       1:02:03    Lenka Slabáková                       25.05.       Opatov

20 km chůze      – silnice       2:08:49    Lenka Slabáková                       05.10.       Vídeň

10 000 m chůze – dráha        1:02:48,92 Lenka Slabáková                       21.07.       Nové Město nad Metují

Výsledky atletů Moravské Slavie v roce 2019 stav k 20.10.

Výsledky atletů AC Moravská Slavia Brno, spolek v roce 2019

MUŽI

60 m

7,52            3 D   Martin Schmöger             03.05.95   – 12.01.  –    Ostrava

100 m

11,44 -0,9   1 B    Filip Zeman                     23.08.99   – 05.08.  –    Brno

12,52          D      Vojtěch Čech                  09.06.94   – 25.06.  –    Praha

12,53 -0,2   1 C    Dominik Klaška              06.02.98   – 05.08.  –    Brno

13,14 -4,6   7 A   Tim Hangstörfer              10.12.96   – 18.05.  –    Třinec

17,63 +0,6  4 A   Svatopluk Sedláček         23.10.57   – 05.08.  –    Brno

23,66 +0,6  5 A   Pavel Sedláček                21.02.53   – 05.08.  –    Brno

150 m

16,93 -0,2   1 A   Filip Zeman                     23.08.99   – 22.07.  –    Brno

17,55          2 D   Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 05.01.  –    Ostrava

17,65 +2,1  1 B    Martin Schmöger             03.05.95   – 22.07.  –    Brno

34,60 -1,0   4 F    Pavel Sedláček                21.02.53   – 22.07.  –    Brno

200 m

22,39  +1,9  1 A   Filip Zeman                     23.08.99   – 19.08.  –    Brno

23,83          2 D   Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 12.01.  –    Ostrava

24,10 -0,3   2       Martin Schmöger             03.05.95   – 02.06.  –    Hodonín

24,40 -1,0   1 D   Dominik Klaška              06.02.98   – 19.08.  –    Brno

26,65 -0,6   6 E    Tim Hangstörfer              10.12.96   – 18.05.  –    Třinec

27,37          4 E    Libor Tuček                     04.08.65   – 02.02.  –    Ostrava

27,52 -1,1   2 H   Michal Hozák                  08.12.81   – 19.08.  –    Brno

32,50 -1,1   3 H   Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 19.08.  –    Brno

300 m

35,84          2 C    Filip Zeman                     23.08.99   – 22.07.  –    Brno

37,02          2 C    Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 05.01.  –    Ostrava

44,36          4 T    Libor Tuček                     04.08.65   – 18.01.  –    Praha

1:23,19       3 F    Pavel Sedláček                21.02.53   – 22.07.  –    Brno

400 m

51,32          4 A    Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 02.02.  –    Ostrava

51,44          ms     Filip Zeman                     23.08.99   – 14.09.  –    Břeclav

55,94          1 C    Dominik Klaška              06.02.98   – 05.08.  –    Brno

57,62          1 B    Jindřich Martinec            07.02.85   – 05.08.  –    Brno

58,97          3 B    Pavel Musil                      30.03.75   – 05.08.  –    Brno

1:00,10       D      Vojtěch Čech                  09.06.94   – 25.06.  –    Praha

1:22,89       2 F    Svatopluk Sedláček         23.10.57   – 05.08.  –    Brno

1:51,10       4 F    Pavel Sedláček                21.02.53   – 05.08.  –    Brno

500 m

1:08,70       4 B    Filip Zeman                     23.08.99   – 15.07.  –    Brno

1:08,75       1       Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 28.04.  –    Blansko

                                                       800 m

2:02,47       3 B    Dominik Klaška              06.02.98   – 24.08.  –    Břeclav

2:04,42       5 B    Jindřich Martinec            07.02.85   – 24.08.  –    Břeclav

2:06,83       4 A   Pavel Musil                      30.03.75   – 05.08.  –    Brno

2:13,28       1       Vlastimil Chadim            13.10.76   – 12.10.  –    Opava

2:18,27       9 A   Michal Hozák                  08.12.81   – 05.08.  –    Brno

2:49,30       8       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 15.06.  –    Svitavy

2:58,67       6 B    Svatopluk Sedláček         23.10.57   – 05.08.  –    Brno

3:54,66       11 B  Pavel Sedláček                21.02.53   – 05.08.  –    Brno

1 000 m

2:41,94       4       Jindřich Martinec            07.02.85   – 17.08.  –    Zlín

1 500 m

4:25,34       2       Martin Klvaňa                 18.05.81   – 11.05.  –    Vyškov

4:26,20       8       Jindřich Martinec            07.02.85   – 22.06.  –    Uherské Hradiště

4:30,81       10     Vlastimil Chadim            13.10.76   – 09.06.  –    Znojmo

6:15,21       D      Vojtěch Čech                  09.06.94   – 25.06.  –    Praha

1 míle – 1 609,34 m

4:46,45       4       Jindřich Martinec            07.02.85   – 05.09.  –    Vyškov

5:09,30       2       Vlastimil Chadim            13.10.76   – 15.07.  –    Brno

5:16,07       3       Michal Hozák                  08.12.81   – 15.07.  –    Brno

6:20,86       8       Petr Novák                      15.02.76   – 15.07.  –    Brno

2 000 m

6:13,74       3       Jindřich Martinec            07.02.85   – 19.08.  –    Brno

6:32,03       5       Vlastimil Chadim            13.10.76   – 19.08.  –    Brno

7:56,08       8       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 19.08.  –    Brno

3 000 m

10:09,72     7       Vlastimil Chadim            13.10.76   – 18.05.  –    Vyškov

10:16,31     1       Jindřich Martinec            07.02.85   – 22.07.  –    Brno

11:52,96     ms     Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 22.06.  –    Uherské Hradiště

17:32,87     11     Pavel Sedláček                21.02.53   – 22.07.  –    Brno

5 000 m

16:48,0       10 D Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 17.04.  –    Brno

17:42,0       16 D Jindřich Martinec            07.02.85   – 17.04.  –    Brno

17:56,0       19 D Zbyněk Tkadlčík             28.01.74   – 17.04.  –    Brno

17:56,36     9       Michal Glier                    10.03.82   – 11.09.  –    Trutnov

17:57,56     3       Vlastimil Chadim            13.10.76   – 11.05.  –    Vyškov

19:02,0       36 D Petr Svoboda                   15.10.68   – 17.04.  –    Brno

19:16,0       38 D Roman Stejskal               14.01.91   – 17.04.  –    Brno

20:51,55     8 C    Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 24.07.  –    Praha

22:29,0       57 A Albín Hanák                    12.03.51   – 17.04.  –    Brno

24:33,0       80 A Přemysl Divácký             06.09.49   – 17.04.  –    Brno

27:45,0       103   Rostislav Stříbrný            05.10.52   – 17.04.  –    Brno

31:18,0       109   Pavel Sedláček                21.02.53   – 17.04.  –    Brno

33:55,0       112   Josef Holý                       28.06.41   – 17.04.  –    Brno

10 000 m

35:51,0       7       Pavel Musil                      30.03.75   – 19.06.  –    Brno

36:59,0       16     Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 19.06.  –    Brno

38:16,0       22     Roman Stejskal               14.01.91   – 19.06.  –    Brno

38:46,0       27     Petr Svoboda                   15.10.68   – 19.06.  –    Brno

40:51,0       46     Michal Hozák                  08.12.81   – 19.06.  –    Brno

47:46,0       123   Albín Hanák                    12.03.51   – 19.06.  –    Brno

1:00:24,71  6       Petr Kaňovský                 28.12.76   – 15.06.  –    Svitavy

1:11:07       218   Josef Holý                       28.06.41   – 19.06.  –    Brno

 

Hodinovka na dráze

16 514                 Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 21.08.  –    Brno

16 251                 Pavel Musil                      30.03.75   – 21.08.  –    Brno

15 569                 Jindřich Martinec            07.02.85   – 18.09.  –    Brno

15 239                 Petr Svoboda                   15.10.68   – 21.08.  –    Brno

14 329                 Pavel Tešnar                    22.07.79   – 18.09.  –    Brno

12 807                 Albín Hanák                    12.03.51   – 21.08.  –    Brno

11 803                 Přemysl Divácký             06.09.49   – 21.08.  –    Brno

11 292                 Ivo Zejda                         23.07.56   – 18.09.  –    Brno

9 814                 Pavel Sedláček                21.02.53   – 18.09.  –    Brno

9 292                 Josef Holý                       28.06.41   – 21.08.  –    Brno

8 997                 Karel Fuksa                     30.07.46   – 21.08.  –    Brno

Půlmaratón

1:14:37       5       Daniel Orálek                  29.03.70   – 14.04.  –    Brno

1:16:11       6       Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 14.04.  –    Brno

1:20:36       60     David Pospíšil                 18.12.85   – 13.04.  –    Pardubice

1:25:32       39     František Slatina              25.01.66   – 14.04.  –    Brno

1:34:59       124   Tomáš Bůbela                  01.04.71   – 14.04.  –    Brno

1:45:02       149   Jiří Polcar                         04.05.77   – 28.09.  –    Blansko

1:51:50       223   Ivoš Kupský                    23.09.72   – 28.09.  –    Blansko

1:54:48       238   František Hlavsa              19.06.47   – 28.09.  –    Blansko

1:58:19       264   Ivo Zejda                         23.07.56   – 28.09.  –    Blansko

2:02:30       287   Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 28.09.  –    Blansko

2:41:12       812   Karel Fuksa                     30.07.46   – 14.04.  –    Brno

2:46:15       367   Josef Holý                       28.06.41   – 28.09.  –    Blansko

25 km – silnice

1:36:15       1       Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 20.10.  –    Brno

2:45:05       82     Ivo Zejda                         23.07.56   – 20.10.  –    Brno

3:13:25       88     Karel Fuksa                     30.07.46   – 20.10.  –    Brno

32 km – silnice

2:09:13       2       Daniel Orálek                  29.03.70   – 24.08.  –    Vír

2:30:35       9       Michal Glier                    10.03.82   – 24.08.  –    Vír

2:38:18       13     Petr Svoboda                   15.10.68   – 24.08.  –    Vír

3:12:40       37     Svatopluk Sedláček         23.10.57   – 24.08.  –    Vír

4:22:22       63     Josef Holý                       28.06.41   – 24.08.  –    Vír

4:28:48       64     Ivo Zejda                         23.07.56   – 24.08.  –    Vír

Maratón

2:43:24       76     Daniel Orálek                  29.03.70   – 05.05.  –    Praha

2:49:57       135   Jiří Polcar                         04.05.77   – 05.05.  –    Praha

3:37:42       11     Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 03.03.  –    Zlín

5:01:57       102   Ivo Zejda                         23.07.56   – 14.09.  –    Kladno

100 km – silnice

7:43:51       2       Daniel Orálek                  29.03.70   – 06.04.  –    Plzeň

60 m překážek

8,53            3      Martin Schmöger             03.05.95   – 12.01.  –    Ostrava

110 m překážek

15,23 +0,9   1 A Martin Schmöger             03.05.95   – 22.06.  –    Uherské Hradiště

17,55          D      Vojtěch Čech                  09.06.94   – 26.06.  –    Praha

18,00 -1,0   4 B    Filip Zeman                     23.08.99   – 18.05.  –    Třinec

200 m překážek

25,10 +0,8  1 A   Filip Zeman                     23.08.99   – 26.06.  –    Vyškov

300 m překážek

40,39          2 A   Filip Zeman                     23.08.99   – 15.07.  –    Brno

41,31          3 A   Martin Schmöger             03.05.95   – 15.07.  –    Brno

400 m překážek

55,47          5 A   Filip Zeman                     23.08.99   – 15.06.  –    Praha

56,29          2       Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 11.05.  –    Vyškov

56,80          5 A   Martin Schmöger             03.05.95   – 26.07.  –    Brno

3 000 m překážek

11:06,74     1      Jindřich Martinec            07.02.85   – 27.04.  –    Svitavy

14:10,79     5       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 27.04.  –    Svitavy

Výška

180             3v     Dalibor Hon                    02.08.78   – 09.03.  –    Valašské Meziříčí

170             D      Vojtěch Čech                  09.06.94   – 25.06.  –    Praha

Dálka

701 +1,5     2       Štěpán Wagner                05.10.81   – 28.08.  –    Brno

568          D      Vojtěch Čech                  09.06.94   – 25.06.  –    Praha

Tyč

350             D      Vojtěch Čech                  09.06.94   – 26.06.  –    Praha

Koule 7,26 kg

15,68          2       Martin Kollár                   18.09.90   – 03.09.  –    Hradec Králové

10,92          2       Filip Zeman                     23.08.99   – 05.08.  –    Brno

9,70            D      Vojtěch Čech                  09.06.94   – 25.06.  –    Praha

Koule 5 kg

7,98            1       Svatopluk Sedláček         23.10.57   – 05.08.  –    Brno

Disk 2 kg

42,00          2       Ondřej Petr                      22.03.84   – 08.06.  –    Opava

30,90          D      Vojtěch Čech                  09.06.94   – 26.06.  –    Praha

Oštěp 800 g

36,20          D      Vojtěch Čech                  09.06.94   – 26.06.  –    Praha

Kladivo 7,26 kg

46,86          5       Ondřej Petr                      22.03.84   – 08.06.  –    Opava

1 000 m chůze – dráha (hala)

4:17,0         1       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 04.01.  –    Brno

5:00,0         3       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 04.01.  –    Brno

8:36,0         7       Petr Kaňovský                 28.12.76   – 04.01.  –    Brno

1 míle (1 609,34 m) chůze – dráha

6:32,55       1       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 03.07.  –    Vídeň-rekord Brna

7:57,50       3       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 03.07.  –    Vídeň

2 000 m chůze – dráha

8:30,0         m      Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 10.07.  –    Břeclav-klubovní rekord

10:09,0       m      Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 15.07.  –    Brno

3 000 m chůze – dráha (hala)

12:38,76     1       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 10.07.  –    Břeclav-klubovní rekord

15:07,10     4       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 16.02.  –    Wien

 

5 000 m chůze – dráha

21:52,9       1       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 08.05.  –    Vyškov

26:49,4         7          Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 07.07.  –    Rumburk

10 000 m chůze – dráha

53:41          m      Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 19.10.  –    Praha

Hodinovka chůze na dráze

11 064        11     Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 19.10.  –    Praha

3 km chůze – silnice

12:48          1       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 02.06.  –    Hlohovec

4 km chůze – silnice

17:57          m      Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 06.10.  –    Borský Svätý Jur

5 km chůze – silnice

22:15          1       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 01.06.  –    Borský Mikuláš

26:21          3       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 06.10.  –    Borský Svätý Jur

10 km chůze – silnice

44:43          1       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 11.05.  –    Milovice

54:33        1       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 25.08.  –    Třebíč

15 km chůze – silnice

1:10:09       m      Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 06.04.  –    Poděbrady

1:24:56      m      Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 06.04.  –    Poděbrady

20 km chůze – silnice

1:33:49       3       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 06.04.  –    Poděbrady

1:52:39       1       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 05.10.  –    Vídeň

25 km chůze – silnice

1:59:14       m      Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 23.03.  –    Vídeň-klubovní rekord

30 km chůze – silnice

2:23:41       1       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 05.10.  –    Vídeň-klubovní rekord

35 km chůze – silnice

2:58:40       m      Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 23.03.  –    Dudince-klubovní rekord

40 km chůze – silnice

3:25:07       m      Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 23.03.  –    Dudince

50 km chůze – silnice

4:20:12       22     Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 23.03.  –    Dudince-klubovní rekord

Desetiboj /100 m-dálka-koule-výška-400 m-110 m přek.-disk-tyč-oštěp-1 500 m/

4 617                   Vojtěch Čech                  09.06.94   – 25.06.  –    Praha

                       /12,52-568-9,70-17060,1017,5530,9035036,20-6:15,21/

Štafeta 4 x 100 m

45,77          4 A   Zeman-Schmöger-Čermák-Beneš    – 24.08.  –    Břeclav

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+AŠK Slávia Spiššká Nová Ves/

44,02          2 A   Baluch-Zeman-Dvořák- Schmöger  – 18.05.  –    Třinec

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+AŠK Slávia Spiššká Nová Ves+ŠŠK J.A.Komenského Bardejov/

44,20          3 A   BaluchLučanský– Schmöger-Zeman  –           08.06.        –           Opava

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+J.A.Komenského Bardejov/

45,94          5 A   Lučanský– Konečný-Schmöger-Zeman         –    08.06.    –           Opava

Štafeta 4 x 200 m

1:34,91       2       Zeman-Dvořák-Schmöger-Hvasta   – 02.02.  –    Ostrava

 

Štafeta 4 x 400 m

3:31,14       1       Dvořák- Gaszczyk-Hvasta-Zeman  – 11.05.  –    Vyškov

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+AŠK Slávia Spiššká Nová Ves/

3:26,42       2 A   Baluch-Zeman-Dvořák- Schmöger  – 18.05.  –    Třinec

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+AŠK Slávia Spiššká Nová Ves +SK Speed Brno/

3:28,77       3 A   Baluch-Zeman-VelebaKacer          – 08.06.  –    Opava

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+ŠŠK J.A.Komenského Bardejov/

3:29,05       3 A   Stibal-Lučanský-Zeman-Dvořák     – 22.06.  –    Uherské Hradiště

3:29,40       2 B    Dvořák-Schmöger-Stibal-Lučanský  – 08.06.  –    Opava

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+SK Speed Brno/

3:33,45       4 A   Zeman-Schmöger-Kacer-Klaška      – 24.08.  –    Břeclav

3:40,02       3 B    KacerVelebaKocourek-Schmöger  – 22.06.  –    Uherské Hradiště

3:44,36       2 B    Tešnar-Martinec-Klusáček-Gaszczyk  –           24.08.        –           Břeclav

JUNIOŘI /18-19 let/

60 m

7,25            ms     Matěj Beneš                    27.02.01   – 26.01.  –    Praha

7,37 +0,2    2 A   David Zeman                  20.01.01   – 24.09.  –    Brno

7,45            S       Ivan Charbaka                 22.06.01   – 09.02.  –    Praha

7,77            7 B    Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 05.01.  –    Ostrava

8,13            6 D   Marek Žemla                   12.07.01   – 08.01.  –    Ostrava

8,43 +0,2    8 A   Jakub Vrátný                   09.04.00   – 24.09.  –    Brno

8,50            2 C    Michal Tešnar                  18.07.01   – 04.01.  –    Brno

100 m

11,62 +0,0  4 D   Matěj Beneš                    27.02.01   – 24.08.  –    Břeclav

11,68  +0,8  6 C    David Zeman                  20.01.01   – 29.06.  –    Olomouc

11,89 +0,8  3 B    Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 11.05.  –    Vyškov

13,09 +1,9  8 C    Jakub Vrátný                   09.04.00   – 11.05.  –    Vyškov

/13,03 +2,2 6 D                                                            – 25.05.  –    Olomouc/

150 m

18,00 -0,6   2 C    Jakub Stibal                     29.01.01   – 22.07.  –    Brno

18,07 -0,2    4 A   Tomáš Dvořák                 11.06.00   – 22.07.  –    Brno

18,23 +1,9  1 F    Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 06.03.  –    Vyškov

18,54          5 D   David Zeman                  20.01.01   – 05.01.  –    Ostrava

200 m

22,80          2 B    Matěj Beneš                    27.02.01   – 02.02.  –    Ostrava

23,97 +0,5  1D    David Zeman                  20.01.01   – 14.09.  –    Hodonín

23,98 +0,7  2 E    Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 11.05.  –    Vyškov

24,09 -1,2    5 C    Tomáš Dvořák                 11.06.00   – 25.05.  –    Olomouc

25,38 +1,9  4 E    Michal Tešnar                  18.07.01   – 28.04.  –    Břeclav

25,62          4 F    Marek Žemla                   12.07.01   – 24.01.  –    Ostrava

26,81 +0,7  8 B    Jakub Vrátný                   09.04.00   – 11.05.  –    Vyškov

300 m

37,19          3 A   Matěj Beneš                    27.02.01   – 05.01.  –    Ostrava

37,48          3 C    Jakub Stibal                     29.01.01   – 22.07.  –    Brno

37,66          4 C    Tomáš Dvořák                 11.06.00   – 22.07.  –    Brno

39,81          5 A   Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 05.01.  –    Ostrava

41,14          6 A   Michal Tešnar                  18.07.01   – 05.01.  –    Ostrava

 

400 m

51,54          1 C    Tomáš Dvořák                 11.06.00   – 18.05.  –    Třinec

52,25          1 C    Jakub Stibal                     29.01.01   – 22.06.  –    Uherské Hradiště

53,22          1 B    Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 08.10.  –    Břeclav

53,85          1 B     Michal Tešnar                  18.07.01   – 24.09.  –    Brno

56,73          5 A   David Zeman                  20.01.01   – 24.09.  –    Brno

1:04,57       ms     Jakub Vrátný                   09.04.00   – 26.01.  –    Praha

500 m

1:07,91       2 B    Jakub Stibal                     29.01.01   – 15.07.  –    Brno

1:08,29       3 B    Tomáš Dvořák                 11.06.00   – 15.07.  –    Brno

1:13,93       4       Michal Tešnar                  18.07.01   – 28.04.  –    Blansko

600 m

1:25,97       1       Tomáš Dvořák                 11.06.00   – 05.01.  –    Ostrava-klubovní rekord

1:26,27       2       Radim Kligl                     24.03.01   – 05.01.  –    Ostrava

800 m

1:55,27       3       Jakub Stibal                     29.01.01   – 05.02.  –    Ostrava

1:58,99       4 A   Tomáš Dvořák                 11.06.00   – 29.06.  –    Olomouc

1:59,45       1 A   Petr Pazourek                  06.05.00   – 05.05.  –    Ostrava

2:02,08       3 B    Radim Kligl                     24.03.01   – 27.01.  –    Bratislava

2:03,17       2       Michal Tešnar                  18.07.01   – 21.09.  –    Litomyšl

2:05,10       6 B    Michal Šmída                  16.02.01   – 31.0/.   –    Břeclav

1 000 m

2:40,70       1       Radim Kligl                     24.03.01   – 05.01.  –    Ostrava

3:15,77      S      Ivan Charbaka                 22.06.01   – 20.01.  –    Ostrava

1 500 m

3:57,49       15     Jakub Stibal                     29.01.01   – 20.06.  –    Ostrava-klubovní rekord

4:08,46       5       Radim Kligl                     24.03.01   – 24.08   –    Břeclav

4:14,40       4       Petr Pazourek                  06.05.00   – 02.02.  –    Ostrava

4:22,08       12     Michal Šmída                  16.02.01   – 29.06.  –    Olomouc

4:24,97       3       Tomáš Dvořák                 11.06.00   – 24.09.  –    Brno

4:26,05       4       Michal Tešnar                  18.07.01   – 24.09.  –    Brno

4:36,40       5       Martin Vencbauer           23.06.01   – 11.05.  –    Vyškov

2 000 m

6:33,30       5       Michal Tešnar                  18.07.01   – 05.01.  –    Ostrava

3 000 m

9:12,78       6 A   Jakub Stibal                     29.01.01   – 24.01.  –    Ostrava

9:59,12       6       Michal Šmída                  16.02.01   – 18.05.  –    Vyškov

10:10,98     8       Michal Tešnar                  18.07.01   – 12.01.  –    Ostrava

60 m překážek

8,31            2       Matěj Beneš                    27.02.01   – 02.02.  –    Ostrava

9,28          S      Ivan Charbaka                 22.06.01   – 09.02.  –    Praha

110 m překážek

15,71 -0,1   1       Matěj Beneš                    27.02.01   – 05.09.  –    Vyškov

200 m překážek

26,25 +0,0  2 A   Matěj Beneš                    27.02.01   – 05.09.  –    Vyškov

29,34 +0,2  1 B    Jakub Stibal                     29.01.01   – 05.09.  –    Vyškov

300 m překážek

43,10          1       Jakub Stibal                     29.01.01   – 15.07.  –    Brno     

3 000 m překážek

9:24,58       2       Jakub Stibal                     29.01.01   – 28.06.  –    Olomouc-klubovní rekord

Výška

180             S       Ivan Charbaka                 22.06.01   – 09.02.  –    Praha

165             8       Marek Žemla                   12.07.01   – 08.01.  –    Ostrava

Dálka

609             1       Lukáš Habr                      14.09.00   – 24.09.  –    Brno

608             S       Ivan Charbaka                 22.06.01   – 19.01.  –    Ostrava

575 -0,7      13     Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 14.09.  –    Břeclav

492 +1,1     8       Jakub Vrátný                   09.04.00   – 11.05.  –    Vyškov

447             10     Michal Tešnar                  18.07.01   – 04.01.  –    Brno

Tyč

383             8       Ivan Charbaka                 22.06.01   – 23.02.  –    Praha

Trojskok

11,44          5       Ivan Charbaka                 22.06.01   – 08.01.  –    Ostrava

Koule 6 kg

9,22          S      Ivan Charbaka                 22.06.01   – 19.01.  –    Ostrava

6,81            1       Michal Tešnar                  18.07.01   – 19.08.  –    Brno

Oštěp 800 g

52,31          2        Sebastian Wilk                05.06.01   – 11.05.  –    Vyškov

Sedmiboj (60 m-dálka-koule 6 kg-výška-60 m přek.-tyč-1 000 m)

4 055          10     Ivan Charbaka                 22.06.01   – 10.02.  –    Praha

/7,45-599- 8,43-180-9,28-375-3:19,11/

Štafeta 4 x 100 m

45,87          2 B    Čermák-Křivánek-Hartmann-Dvořák      – 08.06.  –    Opava

46,60          1       Gaszczyk-Konečný-Křivánek-Zeman D.  – 02.06.  –    Hodonín

46,61          4 B    Tešnar-Křivánek-Hartmann-Dvořák – 22.06.  –    Uherské Hradiště

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+SK Speed Brno/

45,39          2       Zeman D.-VelebaKacer-Gaszczyk  – 14.09.  –    Břeclav

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+AŠK Slávia Spiššká Nová Ves/

48,88          3      Baluch-Gaszczyk-Vrátný-Zeman D.   –           05.05.        –           Ostrava

Štafeta 4 x 200 m

1:46,11       1       Vrátný-Tešnar-Zeman-Pazourek      – 02.02.  –    Ostrava

Štafeta 4 x 400 m

3:38,43       8       Dvořák-Tešnar-Šmída-Gaszczyk     – 30.06.  –    Olomouc

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+SK Speed Brno/

3:32,11       4       Dvořák-Gaszczyk-KocourekVeleba  –           25.05.        –           Olomouc

3:41,17       4       Dvořák-Gaszczyk-KocourekKacer – 14.09.  –    Břeclav

DOROSTENCI /16-17 let/

60 m

7,42            2 C    Michal Kadeřábek           02.05.03   – 02.02.  –    Ostrava

7,48 +0,0   1 C    František Křivánek          01.07.02   – 24.09.  –    Brno

7,50            3 A   Jonáš Konečný                21.01.03   – 02.02.  –    Ostrava

7,59 +0,0    2 C    Jakub Hartmann              22.03.03   – 24.09.  –    Brno

7,63            5 C    Marek Čermák                 07.04.03   – 02.02.  –    Ostrava

8,05            2 G   Martin Pohanka               29.10.02   – 04.01.  –    Brno

8,31            2 E    Ondřej Němec                 24.12.02   – 04.01.  –    Brno

100 m

11,61 +1,6  4 A   Marek Čermák                 07.04.03   – 08.06.  –    Opava

11,84 -0,3   3 C    Jonáš Konečný                21.01.03   – 11.05.  –    Vyškov

/11,77 +2,3 2 C                                                            – 28.04.  –    Blansko/

11,87 +1,9   3 C    František Křivánek          01.07.02   – 25.05.  –    Olomouc

/11,77 +3,1                                                                  – 01.06.  –    Brno/

12,04  -1,6   3 C    Jakub Hartmann              22.03.03   – 05.05.  –    Ostrava

150 m

17,82          2 A   Jonáš Konečný                21.01.03   – 05.01.  –    Ostrava

17,89 -0,6   1 C    Marek Čermák                 07.04.03   – 22.07.  –    Brno

18,07 -0,6   3 C    František Křivánek          01.07.02   – 22.07.  –    Brno

18,22          2 C    Jakub Hartmann              22.03.03   – 05.01.  –    Ostrava

19,25          6 A   Jan Sebastian Pučera       20.11.02   – 05.01.  –    Ostrava

200 m

23,48 +0,2  2 B    Jonáš Konečný                21.01.03   – 05.05.  –    Ostrava

23,96 +1,8  3 C    Jakub Hartmann              22.03.03   – 08.06.  –    Opava

24,12 +1,7  1 C    Marek Čermák                 07.04.03   – 28.04.  –    Blansko

24,44          4 A   Michal Kadeřábek           02.05.03   – 05.02.  –    Ostrava

24,54 +0,5  4 C    František Křivánek          01.07.02   – 22.06.  –    Uherské Hradiště

24,87 +0,5  2 D   Martin Pohanka               29.10.02   – 11.05.  –    Vyškov

25,67 +0,5  5 D   Ondřej Němec                 24.12.02   – 11.05.  –    Vyškov

300 m

38,76          3 C    Jakub Hartmann              22.03.03   – 05.01.  –    Ostrava

39,14          1 B    Marek Čermák                 07.04.03   – 28.04.  –    Blansko

39,64          2 D   František Křivánek          01.07.02   – 22.07.  –    Brno

39,75          3 F    Jonáš Konečný                21.01.03   – 05.01.  –    Ostrava

41,01          5 F    Jan Sebastian Pučera       20.11.02   – 05.01.  –    Ostrava

41,48          4 D   Martin Pohanka               29.10.02   – 05.01.  –    Ostrava

42,49          5 D   Ondřej Němec                 24.12.02   – 05.01.  –    Ostrava

400 m

53,62          1       Jonáš Konečný                21.01.03   – 02.06.  –    Hodonín

53,63          1 E    Jakub Hartmann              22.03.03   – 24.09.  –    Brno

55,54          5 C    František Křivánek          01.07.02   – 22.06.  –    Uherské Hradiště

55,88          2 E    Michal Kadeřábek           02.05.03   – 24.01.  –    Ostrava

56,62          3 B    Jakub Košťál                   04.07.03   – 01.06.  –    Brno

57,58          5 A    Martin Pohanka               29.10.02   – 12.01.  –    Ostrava

57,74          4 D   Ondřej Němec                 24.12.02   – 12.01.  –    Ostrava

58,81          4 D   Marek Čermák                 07.04.03  – 08.06.  –    Opava

800 m

2:09,54       6 A   Jaromír Morávek             22.03.03   – 05.08.  –    Brno

2:11,69       8       Jakub Košťál                   04.07.03   – 25.05.  –    Olomouc

2:13,93       9 B    Jakub Hartmann              22.03.03   – 22.06.  –    Uherské Hradiště

2:18,42       10 A Ondřej Němec                 24.12.02   – 05.08.  –    Brno

2:22,88       11 A Jonáš Konečný                21.01.03   – 05.08.  –    Brno

1 000 m

2:53,3         1       Jaromír Morávek             22.03.03   – 13.08.  –    Znojmo

1 500 m

4:25,55       4       Ondřej Němec                 24.12.02   – 14.09.  –    Břeclav

4:27,04       10     Martin Pohanka               29.10.02   – 08.06.  –    Opava

4:50,00       5       Jakub Košťál                   04.07.03   – 28.04.  –    Blansko

4:55,8         1       Marek Čermák                 07.04.03   – 07.05.  –    Brno

5:13,9         8       Tomáš Palát                     26.07.03   – 07.05.  –    Brno

5:31,95       23     Jakub Švejnoha               28.04.03   – 24.09.  –    Brno

2 000 m

6:32,19       4       Martin Pohanka               29.10.02   – 05.01.  –    Ostrava-klubovní rekord

6:34,14       7       Ondřej Němec                 24.12.02   – 05.01.  –    Ostrava

3 000 m

9:45,75       4       Martin Pohanka               29.10.02   – 02.02.  –    Ostrava

9:58,29       8       Ondřej Němec                 24.12.02   – 02.02.  –    Ostrava

12:39,06     4       Jakub Švejnoha               28.04.03   – 11.05.  –    Vyškov

5 000 m

18:26,85     7       Ondřej Němec                 24.12.02   – 24.08.  –    Břeclav

100 m překážek

21,54 +1,8  2       František Křivánek          01.07.02   – 22.07.  –    Brno

300 m překážek

44,92          2 C    František Křivánek          01.07.02   – 25.05.  –    Olomouc

1 500 m překážek

5:09,91       1       Ondřej Němec                 24.12.02   – 28.04.  –    Blansko

2 000 m překážek

6:43,79       12     Martin Pohanka               29.10.02   – 28.06.  –    Olomouc

6:57,42       4       Ondřej Němec                 24.12.02   – 11.05.  –    Vyškov

7:30,88       8       Jakub Košťál                   04.07.03   – 01.06.  –    Brno

7:30,88       9       Jakub Hartmann              22.03.03   – 01.06.  –    Brno

Výška

200             2       Libor Škobránek              27.11.02   – 18.06.  –    Opava

184             4       Jakub Doležal                  20.05.03   – 06.02.  –    Brno

165             6       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 11.05.  –    Vyškov

Dálka

609 +1,4     7       Jonáš Konečný                21.01.03   – 05.05.  –    Ostrava

595 -1,9      9       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 14.09.  –    Břeclav

592             2      František Křivánek          01.07.02   – 24.09.  –    Brno

534             14     Lukáš Punčochář             18.11.02   – 24.09.  –    Brno

524             3       Michal Kadeřábek           02.05.03   – 04.01.  –    Brno

518 +0,9     19     Henrich Strýček              17.11.02   – 25.05.  –    Olomouc

475             7       Martin Pohanka               29.10.02   – 04.01.  –    Brno

466             8       Jakub Hartmann              22.03.03   – 04.01.  –    Brno

443             11     Ondřej Němec                 24.12.02   – 04.01.  –    Brno

Trojskok

11,31 +0,2  10     Libor Škobránek              27.11.02   – 14.09.  –    Břeclav

Tyč

424             4       Henrich Strýček              17.11.02   – 08.06.  –    Opava-klubovní rekord

360             3       Jan Sebastian Pučera       20.11.02   – 05.01.  –    Ostrava

Koule 5 kg

12,51          3       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 01.05.  –    Brno

11,57          8       Lukáš Punčochář             18.11.02   – 24.09.  –    Brno

10,26          1       Jonáš Konečný                21.01.03   – 05.08.  –    Brno

9,36            2       František Křivánek          01.07.02   – 05.08.  –    Brno

7,67            5       Marek Čermák                 07.04.03   – 05.08.  –    Brno

7,40            6       Ondřej Němec                 24.12.02   – 05.08.  –    Brno

Koule 4 kg

14,19          1       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 17.05.  –    Břeclav

Disk 1,5 kg

35,00          3       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 01.05.  –    Brno

Oštěp 700 g

59,08          1       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 01.05.  –    Brno-klubovní rekord

1 000 m chůze – dráha

4:04,2         4       Jaromír Morávek             22.03.03   – 07.07.  –    Rumburkklubovní rekord

5 000 m chůze – dráha

22:48,4       4       Jaromír Morávek             22.03.03   – 07.07.  –    Rumburk-klubovní rekord

10 000 m chůze – dráha

49:06          m      Jaromír Morávek             22.03.03   – 19.10.  –    Praha

Hodinovka chůze na dráze

12 188        5       Jaromír Morávek             22.03.03   – 19.10.  –    Praha

5 km chůze – silnice

23:43                   Jaromír Morávek             22.03.03   – 22.06.  –    Niederaibach-klub. rekord

10 km chůze – silnice

49:01          2       Jaromír Morávek             22.03.03   – 11.05.  –    Milovice-klubovní rekord

Štafeta 4 x 100 m

45,93          3       Hartmann-Čermák-Konečný-Křivánek   – 11.05.  –    Vyškov

49,25          2       Hartmann-Košťál-Němec-Pohanka   – 02.06.  –    Hodonín

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+TJ Tatran Spišská Nová Ves/

45,74          3      Čermák-Hartmann-Konečný-Melega     – 05.05.  –    Ostrava

Štafeta 4 x 200 m

1:36,95       2       Křivánek-Hartman-Kadeřábek-Konečný  – 02.02.  –    Ostrava-klubovní rekord

1:39,73       3       Čermák-Němec-Pohanka-Doležal   – 02.02.  –    Ostrava

Štafeta 4 x 400 m

3:47,09       5 A   Křivánek-Čermák-Pohanka-Konečný –           25.05.        –           Olomouc

3:51,12       1       Hartmann-Čermák-Konečný-Křivánek   – 11.05.  –    Vyškov

3:54,31       4       Němec-Košťál-Hyánek-Pohanka     – 30.06.  –    Olomouc

4:05,62       2       Pohanka-Němec-Košťál-Švejnoha  – 11.05.  –    Vyškov

4:12,24       2       Hartmann-Košťál-Němec-Pohanka – 02.06.  –    Hodonín

ŽÁCI /do 15 let/

(včetně žákyň atletických kroužků ZŠ Svážná, Kamínky, Tuháčkova, Kotlářská a Hudcova)

60 m

7,47  -0,1     6 A   Rudolf Žižka                   07.04.04   – 10.09.  –    Brno

7,51 +0,4    2 A   Martin Martečík              11.01.05   – 20.09.  –    Kolín

7,52 -0,7     3 B    Vladimír Pokora              01.08.04   – 10.09.  –    Brno

7,52  +0,7     2 C    Marek Pavlíček                11.08.05   – 20.09.  –    Kolín

7,75 -1,5     2 A   Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 04.05.  –    Břeclav

7,80  +0,0    4 C    Adrian Munteanu            30.09.04   – 04.05.  –    Břeclav

7,80 +0,8   5 E    Matyáš Galvas                 11.02.04   – 24.09.  –    Brno

7,96 -0,6     4 D   Adam Neugebauer          22.05.05   – 10.09.  –    Brno

/7,94 +2,2   1 C                                                            – 27.04.  –    Brno/

8,00  +0,9    1 B    Jiří Marčík                       19.02.04   – 15.06.  –    Hodonín

8,22 +0,2    2 B    Kryštof Hanek                28.01.05   – 27.04.  –    Brno

8,0              1       Vítězslav Siegel               20.12.06   – 03.05.  –    Brno

8,25            4 C    Tomáš Názler                  15.07.04   – 13.01.  –    Ostrava

8,37 +0,3    2       Adam Vrábel                   12.12.06   – 26.09.  –    Blansko

8,42  -0,4     2 D   Štěpán Hanek                  28.01.05   – 15.07.  –    Brno

8,51 -0,1     2 F    Martin Sedlecký              03.03.06   – 09.09.  –    Brno

/8,44 +3,1   1 D                                                            – 27.04.  –    Brno/

8,55            3 C    Vít Holík                         05.05.06   – 01.02.  –    Ostrava

8,58 +0,0    1 F    Tomáš Horák                   05.03.08   – 19.09.  –    Slavkov

8,63 +1,5     1       Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 11.09.  –    Brno

8,64  +1,5    6 A   Zdeněk Dub                    13.01.05   – 15.06.  –    Hodonín

8,70 +1,5    5 A   Martin Zeman                  27.03.08   – 11.09.  –    Brno

8,77            5 C    Jáchym Tachovský          04.11.05   – 09.02.  –    Ostrava

/8,68 +2,2   6 C                                                            – 27.04.  –    Brno/

8,89  -0,6     1 G   Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 10.09.  –    Brno

8,91 +1,0    2 B    Josef Sedlák                    06.11.07   – 13.06.  –    Brno

9,06            3       Dominik Šenkýř              25.04.08   – 09.02.  –    Ostrava

9,12 +1,7     F       Václav Kreidl                  16.04.09   – 19.09.  –    Slavkov

9,25 -0,1     2 CH Michal Kunovský            21.05.07   – 10.09.  –    Brno

9,27            2       Richard Hadár                 01.01.09   – 11.01.  –    Brno

/8,7             1 C                                                            – 06.06.  –    Brno/

9,41 -1,1     2 F    Jan Slavík                        25.11.08   – 15.06.  –    Slavkov

9,45 -0,7     1 H   Adam Lacho                   19.11.07   – 10.09.  –    Brno

9,57 +1,6             Jakub Cibulka                  11.10.06   – 13.05.  –    Brno

9,62 +0,1    5 D   Filip Zatloukal                 28.06.08   – 19.09.  –    Slavkov

9,4              2       Hynek Putna                   18.09.06   – 03.05.  –    Brno

9,4                       Adam Zřídkaveselý         11.11.05   – 06.05.  –    Brno

9,72            7 E    Matěj Křivánek               09.11.05   – 13.01.  –    Ostrava

9,82 +1,7     2 C    Daniel Adámek               22.01.09   – 27.04.  –    Brno

9,83 +1,9    4 B    Matyáš Hanus                 26.04.07   – 27.04.  –    Brno

9,6              4 A   Shai Elijah Selinger         19.09.08   – 06.06.  –    Brno

9,91                     Jan Vrbka                        25.02.11   – 18.01.  –    Brno

/9,6             2 E                                                             – 06.06.  –    Brno/

9,95            1 F    Antonín Šostok               08             – 11.01.  –    Brno

9,96            2 E    Kristián Honek                05.11.07   – 11.01.  –    Brno

10,00          5 B    Kryštof Hanek                28.01.05   – 13.01.  –    Ostrava

9,8              4       Matouš Šenkyřík             19.10.06   – 03.05.  –    Brno

10,24 +0,4  5 E    Mikuláš Lang                  20.11.09   – 27.04.  –    Brno

10,0            3 B    Matyáš Růžička               25.05.09   – 06.06.  –    Brno

10,40          5 B    Matyáš Malý                   25.10.09   – 23.05.  –    Brno

10,43 +1,4   2 C    Robin Jandek                  25.01.10   – 27.04.  –    Brno

10,2            1 B    Alexandr Žoch                11.10.10   – 02.05.  –    Brno

10,3            4 B    Matěj Dujka                    27.04.08   – 06.06.  –    Brno

10,59 +4,0   1 E    Adam Páč                        09.05.10   – 27.04.  –    Brno

10,63          2 J     Adam Kučera                  08             – 11.01.  –    Brno

10,73          6 B    Albert Žoch                     02.03.09   – 23.05.  –    Brno

10,5            1 A   Petr Bouzek                     18.06.10   – 02.05.  –    Brno

10,75 +1,4   2 B    Teodor Dvořák                25.06.11   – 27.04.  –    Brno

10,78 +0,1   5 C    Petr Daněk                      18.11.07   – 27.04.  –    Brno

10,83 +0,6   5 G   Matyáš Toman                 26.11.09   – 27.04.  –    Brno

10,84 +4,0   5 E    Peter Lacko                     06.11.11   – 27.04.  –    Brno

10,87                   Robin Friedmann            22.02.11   – 18.01.  –    Brno

10,87 +1,9   3 D   Adam Koudelka              27.03.10   – 27.04.  –    Brno

10,7            2 B    David Kalvoda                15.01.08   – 02.05.  –    Brno

10,98                   Matěj Hájek                     01.06.11   – 18.01.  –    Brno

10,8            2 B    Matěj Knesl                     10             – 02.05.  –    Brno

11,08          1 D   Jakub Kroupa                  23.03.09   – 11.01.  –    Brno

11,09                   Tomáš Staniczek             23.12.10   – 18.01.  –    Brno

11,14 +1,2  5 F    Matyáš Sapák                  17.06.10   – 27.04.  –    Brno

10,9            3 B    David Partyka                 28.11.09   – 02.05.  –    Brno

11,24                   Filip Šafránek                  02.04.12   – 18.01.  –    Brno

11,25 +4,0   6 E    Oliver Křivý                     10             – 27.04.  –    Brno

11,33 -0,1   3 A   Jaroslav Bartoň                10.09.11   – 27.04.  –    Brno

11,3            3 B    Adam Banský                 15.02.11   – 02.05.  –    Brno

5 A   Jan Svoboda                    31.01.10   – 02.05.  –    Brno

11,66                   Tomáš Ondráček             24.01.11   – 18.01.  –    Brno

11,74                   Vojtěch Košťál                09.06.12   – 18.01.  –    Brno

11,77                   Jan Kreidl                        12.04.12   – 18.01.  –    Brno

11,7            2 A   Lukáš Chudík                  20.07.10   – 02.05.  –    Brno

12,00          2 H   Kryštof Trýska                08             – 11.01.  –    Brno

11,8            4 B    Jan Kroupa                      23.03.09   – 02.05.  –    Brno

11,9            3 A   Tomáš Chudík                 02.08.12   – 02.05.  –    Brno

12,23                   Jakub Šafránek                02.04.12   – 18.01.  –    Brno

12,23 +1,4   5 B    Štěpán Dujka                   31.07.11   – 27.04.  –    Brno

12,2            4 A   Martin Fic                        28.02.10   – 02.05.  –    Brno

2 C    David Horák                   26.04.10   – 02.05.  –    Brno

12,44                   Jan Zitterbart                   18.01.12   – 18.01.  –    Brno

12,49                   Hynek Zitterbart             11.07.10   – 18.01.  –    Brno

12,56          2 CH Tadeáš Mareš                  09             – 11.01.  –    Brno

12,94                   Vladimír Kypr                 14.03.13   – 18.01.  –    Brno

12,9            5 A   Petr Nejezchleb               22.07.10   – 02.05.  –    Brno

13,30                   Marian Honek                 13.02.12   – 18.01.  –    Brno

13,36               Samuel Blažek                 17.05.11   – 18.01.  –    Brno

13,3            5 B    Jakub Švarc                     11             – 02.05.  –    Brno

3 C    Maxim Žilka                    14.06.11   – 02.05.  –    Brno

13,58                   Matěj Tobiáš                    15.10.12   – 18.01.  –    Brno

13,64                   Šimon Dufek                   29.12.13   – 18.01.  –    Brno

13,5            6 B    Vincent Pavlík                 27.04.12   – 02.05.  –    Brno

13,9            6 A   Tomáš Frank                    01.03.10   – 02.05.  –    Brno

16,68               Jonáš Topinka                  22.02.13   – 18.01.  –    Brno

100 m

11,92 -0,9   3 B    Rudolf Žižka                   07.04.04   – 05.08.  –    Brno

15,67 -0,2   6 C    Martin Stara                    25.04.05   – 05.08.  –    Brno

16,32 +0,9  4 F    Jan Vrbka                        25.02.11   – 05.08.  –    Brno

17,85          1 B    Jan Kreidl                        12.04.12   – 21.05.  –    Brno    

150 m

17,33 -0,7   4 A   Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 26.05.  –    Znojmo-klubovní rekord

17,49  -1,0   3 A   Rudolf Žižka                   07.04.04   – 15.06.  –    Hodonín    

18,28  +0,9  2 B    Matyáš Galvas                 11.02.04   – 15.06.  –    Hodonín

18,30  -0,9   4 A   Adrian Munteanu            30.09.04   – 01.06.  –    Vyškov

18,49 +0,9  3 B    Adam Neugebauer          22.05.05   – 15.06.  –    Hodonín

18,66          1 E    Vladimír Pokora              01.08.04   – 01.02.  –    Ostrava

19,27 +0,1  1 C    Jiří Marčík                       19.02.04   – 15.06.  –    Hodonín

19,30          2 D   Kryštof Hanek                28.01.05   – 13.01.  –    Ostrava

19,91 +1,5   4 B    Martin Sedlecký              03.03.06   – 29.09.  –    Vyškov

19,96          4 G   Tomáš Názler                  15.07.04   – 13.01.  –    Ostrava

20,63          1 C    Vít Holík                         05.05.06   – 01.02.  –    Ostrava

20,65         1 B    Adam Vrábel                   12.12.06   – 26.09.  –    Blansko

20,64 +0,3  4 B    Zdeněk Dub                    13.01.05   – 04.05.  –    Břeclav

21,44 -0,8   3 C    Jáchym Tachovský          04.11.05   – 04.05.  –    Břeclav

22,91          3 D   Vítězslav Siegel               20.12.06   – 18.01.  –    Ostrava

22,97          4 D   Josef Sedlák                    06.11.07   – 18.01.  –    Ostrava

23,46          3 I     Matěj Křivánek               09.11.05   – 13.01.  –    Ostrava

24,20 -1,7   3 G   Filip Zatloukal                 28.06.08   – 22.07.  –    Brno

24,1            2       Hynek Putna                   18.09.06   – 03.05.  –    Brno

24,92          3 F    Kristián Honek                05.11.07   – 18.01.  –    Ostrava

24,96          5 E    Matouš Šenkyřík             19.10.06   – 18.01.  –    Ostrava

28,2            4       Petr Daněk                      18.11.07   – 03.05.  –    Brno

200 m

24,46 -2,7   1 F    Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 19.08.  –    Brno

26,05 +0,8  2 D   Štěpán Hanek                  28.01.05   – 19.08.  –    Brno

26,65 +0,8  3 D   Kryštof Hanek                28.01.05   – 19.08.  –    Brno

28,61 -1,8   2 G   Tomáš Horák                   05.03.08   – 19.08.  –    Brno

31,96 -1,8   2 G   Martin Stara                    25.04.05   – 19.08.  –    Brno

34,56          4 D   Jan Vrbka                        25.02.11   – 21.05.  –    Brno

45,19          1 B    Vojtěch Košťál                09.06.12   – 18.01.  –    Brno

46,07          2 B    Jan Kreidl                        12.04.12   – 18.01.  –    Brno

46,20          4 A   Jan Zitterbart                   18.01.12   – 18.01.  –    Brno

47,16          3 B    Vladimír Kypr                 14.03.13   – 18.01.  –    Brno

51,0            13 B  Jonáš Topinka                  22.02.13   – 20.07.  –    Vyškov

51,34          5 B    Matěj Tobiáš                    15.10.12   – 18.01.  –    Brno

300 m

35,86          3       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 28.09.  –    Ptuj

37,53          2 A   Adrian Munteanu            30.09.04   – 01.06.  –    Vyškov

38,42          5 B    Matyáš Galvas                 11.02.04   – 21.09.  –    Kolín

38,55          1 C    Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 11.09.  –    Brno

39,35          ms     Štěpán Hanek                  28.01.05   – 20.05.  –    Brno

39,75          2 C    Adam Neugebauer          22.05.05   – 11.09.  –    Brno

41,53          4 D   Kryštof Hanek                28.01.05   – 11.09.  –    Brno

43,22          2 A   Martin Sedlecký              03.03.06   – 26.09.  –    Blansko

43,37          1       Tomáš Horák                   05.03.08   – 20.06.  –    Ostrava

43,91          2 B    Tomáš Názler                  15.07.04   – 15.09.  –    Uherské Hradiště

45,85          5       Richard Hadár                 01.01.09   – 20.06.  –    Ostrava

46,46          1 A   Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 27.04.  –    Brno

47,67          2 CH Dominik Šenkýř              25.04.08   – 21.05.  –    Brno

49,25          2 C    Vítězslav Siegel               20.12.06   – 27.04.  –    Brno

49,26          4 A   Jan Slavík                        25.11.08   – 19.09.  –    Slavkov

53,23          3 B    Adam Lacho                   19.11.07   – 13.06.  –    Brno

53,4            1 B    Filip Zatloukal                 28.06.08   – 06.06.  –    Brno

53,95          6 C    Václav Kreidl                  16.04.09   – 21.05.  –    Brno

57,35          5 A   Mikuláš Lang                  20.11.09   – 23.05.  –    Brno

59,03          8 A   Matěj Dujka                    27.04.08   – 23.05.  –    Brno

400 m

1:10,54       2 D   Martin Stara                    25.04.05   – 05.08.  –    Brno

1:29,99       3 C    Jan Vrbka                        25.02.11   – 05.08.  –    Brno

1:37,34       2 A   Robin Friedmann            22.02.11   – 18.01.  –    Brno

1:37,75       3 B    Tomáš Ondráček             24.01.11   – 18.01.  –    Brno

1:38,33       4 B    Matěj Hájek                     01.06.11   – 18.01.  –    Brno

1:43,12       6 B    Štěpán Dujka                   31.07.11   – 18.01.  –    Brno

1:52,68       5 A   Hynek Zitterbart             11.07.10   – 18.01.  –    Brno

500 m

1:15,52       1 A   Adam Neugebauer          22.05.05   – 15.07.  –    Brno

1:15,60       2 A   Kryštof Hanek                28.01.05   – 15.07.  –    Brno

1:16,76       3 A   Štěpán Hanek                  28.01.05   – 15.07.  –    Brno

1:21,95       6 A   Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 15.07.  –    Brno

600 m

1:48,73       3       Martin Sedlecký              03.03.06   – 28.08.  –    Brno

1:49,33       4       Michal Kunovský            21.05.07   – 28.08.  –    Brno

1:51,72       6 A   Dominik Šenkýř              25.04.08   – 11.09.  –    Brno

1:52,94       1 A   Tomáš Horák                   05.03.08   – 27.04.  –    Brno

1:54,19       1 C    Jan Slavík                        25.11.08   – 27.04.  –    Brno

1:56,52       2 E    Filip Zatloukal                 28.06.08   – 11.09.  –    Brno

1:58,22       6       Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 28.08.  –    Brno

2:04,36       2 B    Martin Zeman                  27.03.08   – 27.04.  –    Brno

2:06,83       4 A   Václav Kreidl                  16.04.09   – 09.02.  –    Ostrava

2:10,2         3 B    Josef Sedlák                    06.11.07   – 11.01.  –    Brno

2.11,80       9       Kristián Honek                05.11.07   – 28.08.  –    Brno

2:13,33       6 B    Matěj Dujka                    27.04.08   – 27.04.  –    Brno

2:13,93       10     Adam Vrábel                   12.12.06   – 28.08.  –    Brno

2:15,87       4 A   Adam Koudelka              27.03.10   – 27.04.  –    Brno

2:15,99       11     Vítězslav Siegel               20.12.06   – 28.08.  –    Brno

2:20,65       2 A   Kryštof Hanek                28.01.05   – 09.02.  –    Ostrava

2:20,7         6       Antonín Šostok               08             – 11.01.  –    Brno

2:23,45       6 A   Matyáš Sapák                  17.06.10   – 27.04.  –    Brno

2:25,27       4 B    Jaroslav Bartoň                10.09.11   – 27.04.  –    Brno

2:25,61       7 B    Jakub Kandrnál               08.06.08   – 27.04.  –    Brno

2:26,37       8 C    Mikuláš Lang                  20.11.09   – 27.04.  –    Brno

2:37,14       8 B    Teodor Dvořák                25.06.11   – 27.04.  –    Brno

2:38,06       9 B    Štěpán Kaňa                    11             – 27.04.  –    Brno

800 m

2:12,60       1       Štěpán Hanek                  28.01.05   – 01.06.  –    Vyškov

2:15,65       2       Kryštof Hanek                28.01.05   – 11.05.  –    Slavkov

2:28,09       3       Michal Kunovský            21.05.07   – 22.09.  –    Hranice

2:33,39       1 C    Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 01.02.  –    Ostrava

2:45,93       15     Matěj Křivánek               09.11.05   – 01.06.  –    Vyškov

2:55,95       2       Adam Neugebauer          22.05.05   – 04.01.  –    Brno

2:56,81       9 A   Josef Sedlák                    06.11.07   – 13.01.  –    Ostrava

3:01,19       5 B    Matouš Šenkyřík             19.10.06   – 18.01.  –    Ostrava

3:01,52       6       Matyáš Hanus                 26.04.07   – 27.04.  –    Brno

3:10,13       7 B    Kristián Honek                05.11.07   – 18.01.  –    Ostrava

1 000 m

3:09,21       1       Adam Zřídkaveselý         11.11.05   – 13.05.  –    Brno

1 500 m

5:01,34       17     Josef Racek                     16.04.04   – 24.09.  –    Brno

5:33,01       3       Michal Kunovský            21.05.07   – 13.06.  –    Brno

5:43,01       7       Matěj Křivánek               09.11.05   – 27.04.  –    Brno

1 míle – 1 609,34 m

7:10,89       10     David Novák                   03.11.10   – 15.07.  –    Brno

2 000 m

7:27,98       7       Kryštof Hanek                28.01.05   – 19.07.  –    Brno

3 000 m

11:56,19     2       Kryštof Hanek                28.01.05   – 22.07.  –    Brno

12:40,16     5       Filip Zatloukal                 28.06.08   – 22.07.  –    Brno

14:32,68     9       David Novák                   03.11.10   – 22.07.  –    Brno

60 m překážek

8,27            3       Vladimír Pokora              01.08.04   – 02.03.  –    Ostrava-klubovní rekord

9,03            2       Štěpán Hanek                  28.01.05   – 24.01.  –    Ostrava

10,52          S       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 20.01.  –    Ostrava

60 m překážek

11,34 +1,5  1 B    Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 13.06.  –    Brno

100 m překážek

13,40 +1,5  4       Vladimír Pokora              01.08.04   – 26.06.  –    Jablonec

14,21         3 A   Štěpán Hanek                  28.01.05   – 20.09.  –    Kolín

200 m překážek

28,28 +0,1   4 B    Štěpán Hanek                  28.01.05   – 22.09.  –    Kolín

28,42 -0,7   4 A   Vladimír Pokora              01.08.04   – 26.05.  –    Znojmo

Dálka

600 +1,7     3       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 11.09.  –    Brno

/629 +4,0                                                                      – 11.09.  –    Brno/

591 -0,8      2       Adrian Munteanu            30.09.04   – 15.06.  –    Hodonín

575 +1,5     6       Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 11.09.  –    Brno

/598 +       6                                                                – 11.09.  –    Brno/

569  -0,9      10 D Štěpán Hanek                  28.01.05   – 10.09.  –    Brno

559 +0,0       13 A Adam Neugebauer          22.05.05   – 10.09.  –    Brno

558 +0,1     3       Matyáš Galvas                 11.02.04   – 04.05.  –    Břeclav

525             1       Tomáš Horák                   05.03.08   – 11.09.  –    Brno

491  +1,9     8       Martin Martečík              11.01.05   – 01.06.  –    Vyškov

489  +0,2     1       Martin Sedlecký              03.03.06   – 04.05.  –    Břeclav

464 +0,9      10     Zdeněk Dub                    13.01.05   – 01.06.  –    Vyškov

460             11 C  Jáchym Tachovský          04.11.05   – 10.09.  –    Brno

459             7 B    Kryštof Hanek                28.01.05   – 13.01.  –    Ostrava

443             2       Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 23.05.  –    Brno

440             2       Dominik Šenkýř              25.04.08   – 06.06.  –    Brno

423             4       Vítězslav Siegel               20.12.06   – 28.08.  –    Brno

418             1 C    Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 10.09.  –    Brno

410             4       Josef Sedlák                    06.11.07   – 18.01.  –    Ostrava

394             2       Adam Vrábel                   12.12.06   – 03.05.  –    Brno

392             2       Vít Holík                         05.05.06   – 11.01.  –    Brno

422             4       Martin Zeman                  27.03.08   – 19.09.  –    Slavkov

386             8 A   Václav Kreidl                  16.04.09   – 09.02.  –    Ostrava

/422            3                                                                – 23.05.  –    Brno/

386             2       Jan Slavík                        25.11.08   – 27.04.  –    Brno

378            6       Michal Kunovský            21.05.07   – 28.08.  –    Brno

373             2 D   Adam Lacho                   19.11.07   – 10.09.  –    Brno

372             1 D   Filip Zatloukal                 28.06.08   – 09.09.  –    Brno

353             14 B  Kristián Honek                05.11.07   – 13.01.  –    Ostrava

352             10     Jan Vrbka                        25.02.11   – 06.06.  –    Brno

347             16     Daniel Adámek               22.01.09   – 27.04.  –    Brno

345             3       Matouš Šenkyřík             19.10.06   – 03.05.  –    Brno

322             9       Mikuláš Lang                  20.11.09   – 27.04.  –    Brno

/326            17                                                              – 23.05.  –    Brno/

321             2       Matyáš Sapák                  17.06.10   – 27.04.  –    Brno

10     Matyáš Toman                 26.11.09   – 27.04.  –    Brno

319             14     Matyáš Růžička               25.05.09   – 06.06.  –    Brno

316             16     Matěj Dujka                    27.04.08   – 06.06.  –    Brno

/322            20                                                              – 23.05.  –    Brno/

314             13     Jakub Kandrnál               08.06.08   – 27.04.  –    Brno

309             3       Adam Páč                        09.05.10   – 27.04.  –    Brno

308             5       Oliver Křivý                    10             – 27.04.  –    Brno

297             12     Adam Kučera                  08             – 11.01.  –    Brno

290             6       Teodor Dvořák                25.06.11   – 27.04.  –    Brno

1       David Kalvoda                15.01.08   – 02.05.  –    Brno

287             4       Matěj Hájek                     01.06.11   – 18.01.  –    Brno

284             5       Tomáš Staniczek             23.12.10   – 18.01.  –    Brno

280             1       Peter Lacko                     06.11.11   – 02.05.  –    Brno

278             2       Alexandr Žoch                11.10.10   – 02.05.  –    Brno

23 C  Shai Elijah Selinger         19.09.08   – 09.09.  –    Brno

277             5       Petr Daněk                      18.11.07   – 03.05.  –    Brno

271             7       Tomáš Ondráček             24.01.11   – 18.01.  –    Brno

270             3       Adam Banský                 15.02.11   – 02.05.  –    Brno

266             2       Jakub Kroupa                  23.03.09   – 02.05.  –    Brno

261             4       Martin Fic                        28.02.10   – 02.05.  –    Brno

3       Albert Žoch                     02.03.09   – 02.05.  –    Brno

259             12     Jaroslav Bartoň                10.09.11   – 27.04.  –    Brno

257             6       Hynek Putna                   18.09.06   – 03.05.  –    Brno

252             18     Kryštof Trýska                08             – 11.01.  –    Brno

248             4       Jan Kroupa                      23.03.09   – 02.05.  –    Brno

246             2       Filip Šafránek                  02.04.12   – 18.01.  –    Brno

245             10     Štěpán Dujka                   31.07.11   – 18.01.  –    Brno

242             3       Jakub Šafránek                02.04.12   – 18.01.  –    Brno

235             5       Petr Bouzek                     18.06.10   – 02.05.  –    Brno

234             4       Jan Kreidl                        12.04.12   – 18.01.  –    Brno

231             11     Hynek Zitterbart             11.07.10   – 18.01.  –    Brno

230             6       Petr Nejezchleb               22.07.10   – 02.05.  –    Brno

6       Lukáš Chudík                  20.07.10   – 02.05.  –    Brno

6       Jakub Švarc                     11             – 02.05.  –    Brno

228             20     Jakub Žák                        09             – 11.01.  –    Brno

225             5       David Partyka                 28.11.09   – 02.05.  –    Brno

/352            11                                                              – 23.05.  –    Brno/

220             9       Vincent Pavlík                 27.04.12   – 02.05.  –    Brno

215             13     Samuel Blažek                 17.05.11   – 18.01.  –    Brno

213             10     Tomáš Chudík                 02.08.12   – 02.05.  –    Brno

200             11     Maxim Žilka                    14.06.11   – 02.05.  –    Brno

11     Matěj Knesl                     10             – 02.05.  –    Brno

209             5       Matěj Tobiáš                    15.10.12   – 18.01.  –    Brno

202             21     Tadeáš Mareš                  08             – 11.01.  –    Brno

196             6       Šimon Dufek                   29.12.13   – 18.01.  –    Brno

194             7       Marian Honek                 13.02.12   – 18.01.  –    Brno

177             9       Jan Zitterbart                   18.01.12   – 18.01.  –    Brno

170             13     Tomáš Frank                    01.03.10   – 02.05.  –    Brno

160             10     Vladimír Kypr                 14.03.13   – 18.01.  –    Brno

Výška

156             14     Josef Racek                     16.04.04   – 24.09.  –    Brno

150             8       Zdeněk Dub                    13.01.05   – 15.06.  –    Hodonín

149             1 A   Tomáš Horák                   05.03.08   – 10.09.  –    Brno

147             S       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 19.01.  –    Ostrava

145             11     Jáchym Tachovský          04.11.05   – 15.06.  –    Hodonín

124             11     Josef Sedlák                    06.11.07   – 01.02.  –    Ostrava

Tyč

282             4       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 05.08.  –    Brno

Koule 4 kg

10,66          5       Marek Pavlíček                11.08.05   – 15.06.  –    Hodonín

9,60            S       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 20.01.  –    Ostrava

9,10            2       Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 19.08.  –    Brno

8,60            18     Kryštof Hanek                28.01.05   – 15.09.  –    Uherské Hradiště

8,14            15     Šimon Urbášek                25.07.04   – 07.05.  –    Brno

8,11            5       Adam Neugebauer          22.05.05   – 19.08.  –    Brno

7,90            12     Zdeněk Dub                    13.01.05   – 04.05.  –    Břeclav

7,35            7       Jáchym Tachovský          04.11.05   – 27.04.  –    Brno

6,39            6       Martin Stara                    25.04.05   – 19.08.  –    Brno

Koule 3 kg

9,37            4       Vít Holík                         05.05.06   – 01.02.  –    Ostrava

7,15            6 A   Josef Sedlák                    06.11.07   – 18.01.  –    Ostrava

5,89            1       Vítězslav Siegel               20.12.06   – 03.05.  –    Brno

5,66            2       Matouš Šenkyřík             19.10.06   – 03.05.  –    Brno

5,47            3       Adam Vrábel                   12.12.06   – 03.05.  –    Brno

5,02            9 A   Kristián Honek                05.11.07   – 18.01.  –    Ostrava

4,39            6       Petr Daněk                      18.11.07   – 27.04.  –    Brno

4,06            6       Alex Wang                      25.07.06   – 03.05.  –    Brno

3,50            7       Hynek Putna                   18.09.06   – 03.05.  –    Brno

Koule 2 kg

8,62            1       Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 06.06.  –    Brno

6,42            4       Jan Slavík                        25.11.08   – 15.06.  –    Slavkov

6,19            3       Richard Hadár                 01.01.09   – 06.06.  –    Brno

6,17            5       Daniel Adámek               22.01.09   – 27.04.  –    Brno

5,64            10     Shai Elijah Selinger         19.09.08   – 06.06.  –    Brno

5,13            9       Matyáš Toman                 26.11.09   – 27.04.  –    Brno

 

Oštěp 600 g

33,15          2       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 11.05.  –    Slavkov

26,50          4       Adam Neugebauer          22.05.05   – 11.05.  –    Slavkov

Kriketový míček

48,74          1       Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 23.05.  –    Brno

47,21          3       Jan Slavík                        25.11.08   – 19.09.  –    Slavkov

44,23          4       Martin Sedlecký              03.03.06   – 28.08.  –    Brno

43,71          16     Kristián Honek                05.11.07   – 22.09.  –    Hranice

39,05          10     Václav Kreidl                  16.04.09   – 19.09.  –    Slavkov

38,74          6       Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 28.08.  –    Brno

36,52          8 B    Adam Lacho                   19.11.07   – 09.09.  –    Brno

35,32          9       Adam Vrábel                   12.12.06   – 28.08.  –    Brno

35,30          10     Michal Kunovský            21.05.07   – 28.08.  –    Brno

34,72          12 B  Josef Sedlák                    06.11.07   – 09.09.  –    Brno

29,44          12     Vítězslav Siegel               20.12.06   – 28.08.  –    Brno

28,30          7       Matyáš Malý                   25.10.09   – 23.05.  –    Brno

27,53          28     Filip Zatloukal                 28.06.08   – 19.09.  –    Slavkov

23,30          12     David Partyka                 28.11.09   – 23.05.  –    Brno

22,95          13     Albert Žoch                     02.03.09   – 23.05.  –    Brno

Hod plným míčem 1 kg

7,70            1       Matěj Knesl                     10             – 02.05.  –    Brno

1       Dominik Šenkýř              25.04.08   – 02.05.  –    Brno

7,30            2       Daniel Adámek               22.01.09   – 02.05.  –    Brno

6,90            3       Tomáš Horák                   05.03.08   – 02.05.  –    Brno

6,21            1       Robin Jandek                  25.01.10   – 27.04.  –    Brno

5,00            8       Adam Páč                        09.05.10   – 27.04.  –    Brno

4,32            13     Jan Vrbka                        25.02.11   – 27.04.  –    Brno

4,30            2       Adam Banský                 15.02.11   – 02.05.  –    Brno

4,00            4       Jan Svoboda                    31.01.10   – 02.05.  –    Brno

3,84            15     Matěj Hájek                     01.06.11   – 27.04.  –    Brno

3,60            4       Jakub Švarc                     11             – 02.05.  –    Brno

3,50            5       Peter Lacko                     06.11.11   – 02.05.  –    Brno

5       Vincent Pavlík                 27.04.12   – 02.05.  –    Brno

5       Maxim Žilka                    14.06.11   – 02.05.  –    Brno

3,44            17     Štěpán Dujka                   31.07.11   – 27.04.  –    Brno

3,10            8       David Horák                   26.04.10   – 02.05.  –    Brno

2,84            4       Šimon Dufek                   29.12.13   – 29.03.  –    Brno

2,75            5       Petr Netík                        12             – 29.03.  –    Brno

Sedmiboj (60 m-dálka-koule 4 kg-výška-60 m přek.-tyč-1 000 m)

1 991                   Rudolf Žižka                   07.04.04   – 20.01.  –    Ostrava

/7,53-539- 9,60-147-10,52-000-000/

Štafeta 4 x 60 m

28,05          1 D   Pavlíček-Galvas-Vrbacký-Žižka      – 11.09.  –    Brno

28,75          1       Galvas-Munteanu-Neugebauer-Pokora    – 01.06.  –    Vyškov

30,80          2       Pavlíček-Martečík-Hanek-Křivánek – 01.06.  –    Vyškov

31,51          4 D   Hanek Kryštof-Štěpán-Neugebauer-Munteanu   – 11.09.  –    Brno

34,10          4 B    Kunovský-Bartoš-Lacho-Sedlecký – 22.09.  –    Hranice

34,73          5 D   Zeman-Sedlecký-Bartoš-Kunovský – 11.09.  –    Brno

35,68          1       Bartoš-Kunovský-Sedlák-Siegel     – 13.06.  –    Brno

35,75          1 B    Bartoš-Honek-Sedlák-Vrábel          – 26.09.  –    Blansko

Štafeta 4 x 60 m – mix

35,97          1 A   Čechová-Kreidl-Zeman-Navrátilová – 19.09.  –    Slavkov

36,18          1 B    Slavík-Zeman-Kleibová-Brožová    – 23.05.  –    Brno

36,40          1 A   Dobešová-Čechová-Horák-Šenkýř  – 23.05.  –    Brno

39,74          4 B    Slavík-Zatloukal-Kleiblová-Válková   –           19.09.        –           Slavkov

40,30          1 C    Grabovská-Zavřelová-Partyka-Žoch – 23.05.  –    Brno

41,94          3 B    Ballo M.-Ballo L.-Lang-Malý          – 23.05.  –    Brno

Štafeta 4 x 200 m

1:38,28       3 A   Pokora-Pavlíček-Vrbacký-Žižka      – 03.03.  –    Ostrava

1:41,83       2 B    Vrbacký-Munteanu-Neugebaer-Žižka           01.02.        –           Ostrava

1:59,71       1 B    Holík-Bartoš-Sedlák-Sedlecký        01.02.  –    Ostrava

Štafeta 4 x 300 m

2:38,70       1       Hanek-Munteanu-Neugebauer-Žižka  –           15.06.        –           Hodonín

2:39,25       1 B    Neugebauer-Munteanu-Galvas-Vrbacký – 26.05.  –    Znojmo

2:45,21       2 A   Martečík-Hanek-Pavlíček-Galvas    – 15.09.  –    Uherské Hradiště

 

Výkony hostujících závodníků a cizinců startujících za družstva AC Moravská Slavia Brno, spolek, mužů, juniorů, dorostenců, staršího a mladšího žactva

MUŽI

100 m

11,13 +1,1   3-4    Petr Lučanský                  08.10.96   – 08.06.  –    Opava -ŠŠK J.A.Komenského Bardejov

/11,10 +3,5 3 B                                                             – 22.06.  –    Uherské Hradiště

200 m

23,19 +1,7   6 B     Petr Lučanský                  08.10.96   – 08.06.  –    Opava -ŠŠK J.A.Komenského Bardejov

400 m

51,36          6 A   Petr Lučanský                  08.10.96   – 08.06.  –    Opava -ŠŠK J.A.Komenského Bardejov

800 m

2:02,96       4 B    Ondřej Klusáček              27.09.97   – 24.08.  –    Břeclav-SK Speed Brno

400 m překážek

56,88          1 B    Petr Lučanský                  08.10.96   – 22.06.  –    Uh. Hradiště-ŠŠK J.A.Komenského Bardejov

Tyč

484             ms     Tomáš Krajňák         30.09.89         –  08.06.  –    Opava-AC Stavbár Nitra

JUNIOŘI /18-19 let/

100 m

10,79 +0,3 1       Matej Baluch                   16.10.00   – 24.08.  –    Břeclav-AŠK Slávia Spiššká Nová Ves

11,41 +1,2  4 A   Viktor Veleba                  04.11.01   – 05.05.  –    Ostrava-SK Speed Brno

11,81  -1,1   5 C    Jan Kacer                         01.10.00   – 24.08.  –    Břeclav-SK Speed Brno

200 m

21,94 -2,4   2 A   Matej Baluch                   16.10.00   – 18.05.  –    Třinec-AŠK Slávia Spiššká Nová Ves

22,94 +0,0  4 C    Jan Kacer                         01.10.00   – 24.08.  –    Břeclav-SK Speed Brno

23,58 -1,5   8 A   Viktor Veleba                  04.11.01   – 05.05.  –    Ostrava-SK Speed Brno

23,82  -0,2    1 D     Martin Kocourek             01.07.00   – 25.05.  –    Olomouc-SK Speed Brno

400 m

50,71          6 A   Viktor Veleba                  04.11.01   – 25.05.  –    Olomouc-SK Speed Brno

52,16          3 B    Jan Kacer                         01.10.00   – 22.06.  –    UH. Hradiště-SK Speed Brno

52,36          2 A   Martin Kocourek             01.07.00   – 05.05.  –    Ostrava-SK Speed Brno

110 m překážek

14,69 -1,6   2 A   Matej Baluch                   16.10.00   – 05.05.  –    Ostrava-AŠK Slávia Spiššká Nová Ves

110 m překážek – mužské

14,97 -0,3   1 A   Matej Baluch                   16.10.00   – 24.08.  –    Břeclav-AŠK Slávia Spiššká Nová Ves

400 m překážek

52,59          1       Matej Baluch                   16.10.00   – 24.08.  –    Břeclav-AŠK Slávia Spiššká Nová Ves

DOROSTENCI /16-17 let/

200 m

24,91 -1,1   3 C    Dominik Melega              18.04.02   – 25.05.  –    OlomoucTJ Tatran Spišská Nová Ves

110 m překážek

15,57 +0,6   1 B    Dominik Melega              18.04.02   – 25.05.  –    OlomoucTJ Tatran Spišská Nová Ves

300 m překážek

46,06          5 C    Dominik Melega              18.04.02   – 25.05.  –    OlomoucTJ Tatran Spišská Nová Ves

ŽÁCI /do 15 let/

Oštěp 700 g

46,28          4       Adam Tkáč                      31.08.04   – 25.05.  –    OlomoucTJ Tatran Spišská Nová Ves

Výsledky atletek Moravské Slavie Brno v roce 2019 stav k 10.11.

ŽENY

60 m

8,79            3 B    Lenka Marčíková            26.10.99   – 02.02.  –    Ostrava

150 m

22,20          6       Lenka Marčíková            26.10.99   – 05.01.  –    Ostrava

100 m

12,78 +0,9   3 B    Anna Freibergerová         19.11.96   – 08.06.  –    Opava

/12,75 ??     2 B                                                            – 08.06.  –    Opava/

12,96 +1,9   4 B    Karolína Fuksová            01.10.98   – 22.06.  –    Uherské Hradiště

/12,75 +3,7  4                                                                – 11.05.  –    Vyškov/

14,09 +0,5   1 C    Lenka Marčíková            26.10.99   – 05.08.  –    Brno

/13,52 +2,3  7 C                                                            – 08.06.  –    Opava/

14,32  +0,5  3 C    Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 05.08.  –    Brno

150 m

19,13 +1,4   3 B    Anna Freibergerová         19.11.96   – 22.07.  –    Brno

19,15  +1,4   4 B    Karolína Fuksová            01.10.98   – 22.07.  –    Brno

19,80 +1,8  1 C    Tereza Čaladi                  13.08.96   – 22.07.  –    Brno

20,73 +1,9   2 D   Eliška Freibergerová        23.07.99   – 22.07.  –    Brno

200 m

26,14 +0,3  5 B    Anna Freibergerová         19.11.96   – 08.06.  –    Opava

26,28 +0,7  2 B    Karolína Fuksová            01.10.98   – 25.08.  –    Trnava

27,37          2 C    Dominika Bochníčková   04.05.99   – 02.02.  –    Ostrava

28,36 -1,7   4       Tereza Čaladi                  13.08.96   – 02.06.  –    Hodonín

28,84 +1,1  7       Lenka Marčíková            26.10.99   – 11.05.  –    Vyškov

28,86 +2,0  1 D   Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 19.08.  –    Brno

300 m

41,38          1 C    Anna Freibergerová         19.11.96   – 22.07.  –    Brno

42,41          2 C    Karolína Fuksová            01.10.98   – 22.07.  –    Brno

43,33          2 B    Tereza Čaladi                  13.08.96   – 22.07.  –    Brno

43,77          3 B    Eliška Freibergerová        23.07.99   – 22.07.  –    Brno

45,44          4 B    Dominika Matysková      28.05.94   – 22.07.  –    Brno

 

400 m

57,36          4 A   Anna Freibergerová         19.11.96   – 08.06.  –    Opava

59,11          1 C    Dominika Bochníčková   04.05.99   – 02.02.  –    Ostrava

59,13          5 C    Karolína Fuksová            01.10.98   – 26.07.  –    Brno

1:00,73       4 B    Eliška Freibergerová        23.07.99   – 25.06.  –    Brno

1:02,81       5       Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 12.01.  –    Ostrava

1:09,55       2 B    Lenka Marčíková            26.10.99   – 05.08.  –    Brno

500 m

1:23,87       1       Dominika Matysková      28.05.94   – 15.07.  –    Brno

1:49,45       8       Alena Krcháková            10.12.57   – 15.07.  –    Brno

600 m

1:44,76       5       Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 05.01.  –    Ostrava

800 m

2:16,23       5 C    Eliška Freibergerová        23.07.99   – 26.07.  –    Brno

2:23,49       2 A   Anna Freibergerová         19.11.96   – 05.08.  –    Brno

2:24,83       3       Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 02.02.  –    Ostrava

2:31,11       3       Marcela Gorecká             14.07.88   – 02.06.  –    Hodonín

2:38,98       8       Erika Musilová                03.06.91   – 25.08.  –    Čáslav

3:00,30       8       Renata Glierová              20.02.85   – 11.09.  –    Trutnov

3:03,72       6 B    Alena Krcháková            10.12.57   – 05.08.  –    Brno

3:04,42       3       Lenka Slabáková             12.08.66   – 15.06.  –    Svitavy

1 000 m

3:56,99       15     Alena Krcháková            10.12.57   – 17.08.  –    Zlín

1 500 m

5:37,76       7       Erika Musilová                03.06.91   – 18.05.  –    Ústí nad Orlicí

6:01,54       12     Alena Krcháková            10.12.57   – 24.08.  –    Břeclav

6:40,75       5       Lenka Slabáková             12.08.66   – 09.03.  –    Jablonec

1 míle – 1 609,34 m

6:34,08       3       Alena Krcháková            10.12.57   – 15.07.  –    Brno

2 000 m

8:14,84       1       Alena Krcháková            10.12.57   – 19.08.  –    Brno

3 000 m

11:30,04     9       Magda Janková               27.09.80   – 22.06.  –    Uherské Hradiště

11:32,52     6       Erika Musilová                03.06.91   – 25.08.  –    Čáslav

11:44,28     3       Hana Urbánková Alfery  28.01.82   – 22.07.  –    Brno

12:46,0       7       Renata Glierová              20.02.85   – 11.09.  –    Trutnov

12:49,91     5       Alena Krcháková            10.12.57   – 22.07.  –    Brno

14:01,95     3       Lenka Slabáková             12.08.66   – 09.03.  –    Jablonec

5 000 m

19:41,99     2       Lucie Vaculová               30.09.82   – 24.08.  –    Břeclav

20:01,99     5       Hana Urbánková Alfery  28.01.82   – 08.09.  –    Praha

20:11,57     6       Magda Janková               27.09.80   – 08.09.  –    Praha

20:40,76     7       Erika Musilová                03.06.91   – 18.05.  –    Ústí nad Orlicí

20:51,06     7       Lucie Johaníková            15.05.86   – 08.09.  –    Praha

20:53,0       mix   Eva Zemánková              18.09.91   – 17.04.  –    Brno

21:05,0       mix   Lenka Topinková            20.10.76   – 17.04.  –    Brno

22:17,67     12     Alena Krcháková            10.12.57   – 24.07.  –    Praha

23:12,0       mix   Martina Matulová            08.10.72   – 17.04.  –    Brno

23:23,0       mix   Lenka Slabáková             12.08.66   – 17.04.  –    Brno

27:01,0       mix   Dagmar Dvořáčková       16.10.50   – 17.04.  –    Brno

27:46,08     4       Pavla Horáčková             07.11.77   – 15.06.  –    Svitavy

28:35,0       mix   Iva Zitová                        27.08.59   – 17.04.  –    Brno

31:31,0       mix   Miluše Jurošková             06.04.58   – 17.04.  –    Brno

36:45,0       mix   Věra Jirásková                 28.01.55   – 17.04.  –    Brno

10 000 m

39:14,83     4       Tereza Jagošová              19.02.93   – 27.04.  –    Břeclav

45:48,0       mix   Lenka Topinková            20.10.76   – 19.06.  –    Brno

45:55,0       mix   Martina Matulová            08.10.72   – 19.06.  –    Brno

49:49,0       mix   Lenka Slabáková             12.08.66   – 19.06.  –    Brno

Hodinovka na dráze

14 442        mix   Lucie Vaculová               30.09.82   – 21.08.  –    Brno

13 577        mix   Lucie Johaníková            15.05.86   – 19.10.  –    Kuřim

13 528        mix   Hana Urbánková Alfery  28.01.82   – 18.09.  –    Brno

13 281        mix   Eva Zemánková              18.09.91   – 18.09.  –    Brno

12 422        mix   Lenka Slabáková             12.08.66   – 21.08.  –    Brno

11 862        mix   Eva Tešnarová                 24.10.99   – 18.09.  –    Brno

10 837        mix   Dagmar Dvořáčková       16.10.50   – 21.08.  –    Brno

10 057        mix   Iva Zitová                        27.08.59   – 21.08.  –    Brno

Půlmaratón

1:31:24                Lucie Vaculová               30.09.82   – 01.01.  –    Brno

1:32:40                Hana Urbánková Alfery  28.01.82   – 06.10.  –    Košice

1:36:12       1v     Ivana Martincová            22.03.63   – 07.04.  –    Bratislava

1:38:32                Alena Krcháková            10.12.57   – 01.06.  –    České Budějovice

1:53:06                Lucie Johaníková            15.05.86   – 27.04.  –    Uherský Brod

1:54:35       12     Lenka Slabáková             12.08.66   – 19.04.  –    Olomouc

1:59:58       3v     Dagmar Dvořáčková       16.10.50   – 07.04.  –    Bratislava

2:02:54       22v   Hana Budínská                05.10.60   – 07.04.  –    Bratislava

2:27:23                Iva Zitová                        27.08.59   – 14.04.  –    Brno

2:56:16                Věra Jirásková                 28.01.55   – 07.04.  –    Bratislava

25 km – silnice

2:51:41                Iva Zitová                        27.08.59   – 20.10.  –    Brno

Maratón

3:30:07                Alena Krcháková            10.12.57   15.04.    –    Boston

4:26:28       2v     Lenka Slabáková             12.08.66   – 12.10.  –    Praha

110 m překážek

15,56 +1,7  1 B    Tereza Čaladi                  13.08.96   – 22.06.  –    Uherské Hradiště

18,29 +1,7  4 B    Karolína Fuksová            01.10.98   – 22.06.  –    Uherské Hradiště

400 m překážek

1:03,75       1 B    Tereza Čaladi                  13.08.96   – 26.06.  –    Brno

1:08,11       2       Karolína Fuksová            01.10.98   – 02.06.  –    Hodonín

1:31,58       5 B    Erika Musilová                03.06.91   – 22.06.  –    Pardubice

Dálka

425             5       Lenka Marčíková            26.10.99   – 15.07.  –    Brno

Koule 4 kg

8,82            12     Eva Hammacher              11.05.70   – 08.06.  –    Opava

6,66            3       Lenka Marčíková            26.10.99   – 05.08.  –    Brno

Disk 1 kg

30,03          3       Eva Hammacher              11.05.70   – 15.06.  –    Svitavy

10,06          8       Renata Glierová              20.02.85   – 11.09.  –    Trutnov

Oštěp 600 g

18,90          3       Eva Hammacher              11.05.70   – 08.05.  –    Brno

Kladivo 4 kg

39,68          1       Eva Hammacher              11.05.70   – 24.07.  –    Brno

 

1 000 m chůze – dráha (hala)

5:48,0         4       Lenka Slabáková             12.08.66   – 04.01.  –    Brno

3 000 m chůze – dráha

17:02,53     2     Lenka Slabáková             12.08.66   – 07.07.  –    Břeclav-klubovní rekord

5 000 m chůze – dráha

29:30,83     2       Lenka Slabáková             12.08.66   – 08.09.  –    Praha-klubovní rekord

10 000 m chůze – dráha

1:02:48,92  4       Lenka Slabáková             12.08.66   – 21.07.  –    Nové Město nad Metují-klub. rekord

3 km chůze – silnice

17:39          4       Lenka Slabáková             12.08.66   – 02.06.  –    Hlohovec

5 km chůze – silnice

28:59          1       Lenka Slabáková             12.08.66   – 25.08.  –    Třebíč-klubovní rekord

10 km chůze – silnice

1:00:29       1       Lenka Slabáková             12.08.66   – 03.08.  –    Přerov

20 km chůze – silnice

2:08:49       2       Lenka Slabáková             12.08.66   – 05.10.  –    Vídeň-klubovní rekord

Štafeta 4 x 100 m

50,58          4 A   Čaladi-Hladíková-Fuksová-Freibergerová A.       –    22.06.    –           Uh. Hradiště

52,78          1       Čaladi-Fuksová-Gorecká-Marčíková             –    02.06.    –           Hodonín

54,28          4 B    Marčíková-Freibergerová-Smejkalová-Kleiblová   –    18.05.    –           Třinec

54,85          3 B    Marčíková-Navrátilová-Matějáková-Kouřilová   – 08.06.  –           Opava

58,17          5 B    Dobrovolná-Kleiblová-Kořilová-Matějáková –    08.09.    –           Praha

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+AK Slávia UK Bratislava/

49,52          1 A   Freibergerová-Baňovičová-Čaladi-Weigertová    – 08.06.  –           Opava

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+ŠK ŠOG Nitra+AK Spartak Dubnica nad Váhom/

49,55          4 A   Takácsová-Hladíková-Fuksová-Kubaščíková –    18.05.    –           Třinec

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+AK Slávia UK Bratislava+AK Spartak Dubnica nad Váhom/

50,83          4 A   BaňovičováKubaščíková-Fuksová-Freibergerová  –    24.08.    –           Břeclav

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+AK Spartak Dubnica nad Váhom+AK Slávia UK Bratislava/

51,33          7 A   KubaščíkováBaňovičová-Fuksová-Marčíková   – 18.05.  –           Třinec

Štafeta 4 x 200 m

1:48,94       1       Freibergerová Anna-Eliška-Fuksová-Bochníčková   –    02.02.    –           Ostrava

1:54,01       3       Marčíková-Matějáková-Kouřilová-Hladíková –    02.02.    –           Ostrava

Štafeta 4 x 400 m

3:59,46       5       Fuksová-Freibergerová-Freibergerová-Hladíková  –    27.07.    –           Brno-klub.rek.

4:07,95       3 A   Čaladi-Freibergeriová-Freibergerová-Fuksová     – 22.06.  –           Uh. Hradiště

4:18,21       7 A   Freibergerová-Dobrovolná-Čaladi-Matějáková    – 08.06.  –           Opava

4:24,62       3 B    Marčíková-Freibergerová-Matulová-Kleiblová    – 18.05.  –           Třinec

4:26,25       2 B    Matějáková-Dobrovolná-Kouřilová-Jeřábková   – 24.08.  –           Břeclav

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+AK Spartak Dubnica nad Váhom/

4:09,32       3 A    Fuksová-Freibergerová-Freibergerová-Kubaščíková –    24.08.    –           Břeclav

4:14,92       6 A   Kubaščíková-Fuksová-Dobrovolná-Kouřilová    – 08.09.  –           Praha

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+ŠK ŠOG Nitra+AK Spartak Dubnica nad Váhom/

4:13,12       4 A   Takáczová-Hladíková-Fuksová-Kubaščíková –    18.05.    –           Třinec

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+AK Olymp Brno/

4:24,33       2 B    Kleiblová-Navrátilová-Kouřilová-Mrázková  –    08.06.    –           Opava

4:46,31       4 B    Kleiblová-Marčíková-ZachariášováMrázková    – 24.08,. –           Břeclav

4:47,00       3 B    Marčíková-Matějáková-Kleiblová-Mrázková –    08.09.    –           Praha

JUNIORKY /18-19 let/

60 m

8,35            1 A   Monica Hladíková           05.10.01   – 04.01.  –    Brno

9,64 +0,3   5 B    Alena Matějáková           03.10.00   – 24.09.  –    Brno

100 m

13,13 +0,8  3 A   Monica Hladíková           05.10.01   – 05.08.  –    Brno

14,26 +0,5  2 C    Soňa Kouřilová               08.12.01   – 05.08.  –    Brno

150 m

19,59 +1,8  2 F    Monica Hladíková           05.10.01   – 22.07.  –    Brno

200 m

26,31 -0,7   3 B    Monica Hladíková           05.10.01   – 18.05.  –    Třinec

29,00 +0,7  6 C    Petra Táborská                 30.01.01   – 05.05.  –    Ostrava

300 m

42,66          1 B    Monica Hladíková           05.10.01   – 22.07.  –    Brno

47,30          5 B    Alena Matějáková           03.10.00   – 05.01.  –    Ostrava

48,03          6 B    Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 05.01.  –    Ostrava

48,91          5 A   Soňa Kouřilová               08.12.01   – 05.01.  –    Ostrava

400 m

59,46          6 C    Monica Hladíková           05.10.01   – 15.06.  –    Praha

1:02,73       3 C    Soňa Kouřilová               08.12.01   – 22.06.  –    Uherské Hradiště

1:03,27       4 C    Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 22.06.  –    Uherské Hradiště

1:04,89       4 B    Alena Matějáková           03.10.00   – 18.05.  –    Třinec

1:09,52       6 C    Petra Táborská                 30.01.01   – 05.05.  –    Ostrava

600 m

1:44,47       3        Alena Matějáková           03.10.00   – 05.01.  –    Ostrava

1:46,08       4        Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 05.01.  –    Ostrava

1:51,80       5        Soňa Kouřilová               08.12.01   – 05.01.  –    Ostrava

800 m

2:18,17       3        Soňa Kouřilová               08.12.01   – 01.06.  –    Brno

2:18,25       6 B    Alena Matějáková           03.10.00   – 15.06.  –    Praha

2:19,19       5 A    Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 29.06.  –    Olomouc

2:30,66       3 A    Monica Hladíková           05.10.01   – 05.08.  –    Brno

1 500 m

4:41,41       5        Alena Matějáková           03.10.00   – 29.06.  –    Olomouc-klubovní rekord

4:51,75       11      Soňa Kouřilová               08.12.01   – 29.06.  –    Olomouc

5:01,00       5        Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 14.09.  –    Břeclav

3 000 m

11:20,35     7        Kristýna Havelková        26.06.00   – 22.06.  –    Uherské Hradiště

1 500 m překážek

5:19,37       1        Soňa Kouřilová               08.12.01   – 28.04.  –    Blansko

5:20,55       2        Alena Matějáková           03.10.00   – 28.04.  –    Blansko

2 000 m překážek

7:28,06       1        Soňa Kouřilová               08.12.01   – 05.05.  –    Ostrava

3 000 m překážek

10:48,97     1        Alena Matějáková           03.10.00   – 28.06.  –    Olomouc-klubovní rekord

10:58,40     3        Soňa Kouřilová               08.12.01   – 28.06.  –    Olomouc

Dálka

542 +1,2     1       Monica Hladíková           05.10.01   – 11.05.  –    Vyškov

Výška

136             11     Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 08.10.  –    Břeclav

Koule 4 kg

11,39          4       Marie Doležalová            27.11.01   – 14.09.  –    Břeclav-klubovní rekord

6,81            2       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 05.08.  –    Brno

5,61            6       Monica Hladíková           05.10.01   – 05.08.  –    Brno

Disk 1 kg

32,90          2       Marie Doležalová            27.11.01   – 02.06.  –    Hodonín

Oštěp 600 g

39,73          1       Marie Doležalová            27.11.01   – 24.08.  –    Břeclav-klubovní rekord

21,45          1       Alena Matějáková           03.10.00   – 28.04.  –    Blansko

16,92          2       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 28.04.  –    Blansko

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+SK Speed Brno/

52,25          1          Dobrovolná-Hladíková-JedličkováLenská    –    05.05.    –   Ostrava

Štafeta 4 x 100 m

54,44          2       Kouřilová-Hladíková-Dobrovolná-Doležalová     –             02.06,.            –           Hodonín

Štafeta 4 x 400 m

4:23,02       1       Matějáková-Kouřilová-Dobrovolná-Hladíková   –             11.05. –           Vyškov

4:25,33       1 B    Dobrovolná-Kleiblová-Kouřilová-Matějáková    –             22.06. –           Uh. Hradiště

DOROSTENKY /16-17 let/

60 m

9,07            1 D    Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 04.01.  –    Brno

9,25            5 E    Klára Zemanová              17.10.02   – 05.01.  –    Ostrava

9,34 -0,6      2 C    Kristýna Skopalová         13.09.03   – 27.04.  –    Brno

9,78 -0,6      3 C    Sára Volejníková             30.12.03   – 27.04.  –    Brno

9,98            2 C    Katharina Schmid           03.07.03   – 04.01.  –    Brno

100 m

14,11 +0,5   1 D    Kristýna Skopalová         13.09.03   – 25.05.  –    Olomouc

14,18 +0,5   2 D    Klára Zemanová              17.10.02   – 25.05.  –    Olomouc

15,64 +0,5   6 C    Sára Volejníková             30.12.03   – 25.05.  –    Olomouc

150 m

20,33          2 D    Klára Zemanová              17.10.02   – 05.01.  –    Ostrava

22,61                   Kristýna Skopalová         13.09.03   – 27.04.  –    Brno

24,32                    Sára Volejníková             30.12.03   – 27.04.  –    Brno

200 m

28,11 +1,6  2 C    Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 11.05.  –    Vyškov

28,36 +0,5  6 B    Lenka Matulová              23.02.02   – 11.05.  –    Vyškov

28,83  +1,6  4 C    Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 11.05.  –    Vyškov

29,36 +0,2  3 B    Klára Zemanová              17.10.02   – 14.09.  –    Břeclav

29,52  +0,2  4 B    Anna Vařeková               16.08.03   – 14.09.  –    Břeclav

29,74 -0,3   2 C    Kristýna Skopalová         13.09.03   – 25.05.  –    Olomouc

33,00 +0,6   7 D   Sára Volejníková             30.12.03   – 05.05.  –    Ostrava

300 m

45,77          2 E    Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 05.01.  –    Ostrava

50,56          4 B    Karolína Kleiblová          27.09.02   – 05.01.  –    Ostrava

400 m

1:05,13       4 A    Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 14.09.  –    Břeclav

1:06,55       2 B    Jana Ruttkayová              14.07.03   – 01.06.  –    Brno

1:09,62       4 D    Karolína Kleiblová          27.09.02   – 11.05.  –    Vyškov

600 m

1:48,17       2 B    Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 05.01.  –    Ostrava

1:53,95       4 B    Karolína Kleiblová          27.09.02   – 05.01.  –    Ostrava

800 m

2:19,35       3 A   Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 29.06.  –    Olomouc

2:29,39       5 B    Karolína Kleiblová          27.09.02   – 08.06.  –    Opava

2:33,18       3 B    Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 12.01.  –    Ostrava

2:43,28       5       Katharina Schmid           03.07.03   – 02.06.  –    Hodonín

2:45,53       13     Jana Ruttkayová              14.07.03   – 05.05.  –    Ostrava

3:01,3         8       Lucie Štůsková                17.11.03   – 07.05.  –    Brno

1 500 m

5:11,88       1       Karolína Kleiblová          27.09.02   – 14.09.  –    Břeclav

3 000 m

12:13,26     14    Barbora Názlerová          31.08.02   – 30.06.  –    Olomouc

Dálka

450  -0,4      14     Anna Vařeková               16.08.03   – 25.05.  –    Olomouc

359             7       Katharina Schmid           03.07.03   – 04.01.  –    Brno

Štafeta 4 x 100 m- smíšená /ACMS+SK Speed Brno/

56,07          3       FloiánováJuřenčáková-Skopalová-Vařeková    – 14.09.  –    Břeclav

Štafeta 4 x 400 m

4:35,82       2       Zemanová-Smejkalová-Kleiblová-Schmid  –           25.05.        –           Olomouc

4:45,14       2       Kleiblová-Schmid-Smejkalová-Zemanová  –           14.09.        –           Břeclav

4:48,07       2       Smejkalová-Navrátilová-Matulová-Kleiblová    – 11.05.  –    Vyškov

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+SK Speed Brno/

4:45,11       4       JuřenčákováReichertová-Volejníková-Skopalová  –           25.05.        –           Olomouc

ŽÁKYNĚ /do 15 let/

(včetně žákyň atletických kroužků ZŠ Svážná, Kamínky, Tuháčkova, Kotlářská a Hudcova)

60 m

8,16 -0,9     3       Andrea Němcová            25.03.05   – 04.05.  –    Břeclav

8,1              1       Simona Steklová             07             – 03.05.  –    Brno

8,49 +0,6    2 A   Eliška Konečná               07.08.05   – 11.05.  –    Slavkov

8,65 -1,0      1 I     Barbora Alexová             26.07.04   – 10.09.  –    Brno

8,79 -0,4     2 C    Hannah Šocová               08.07.08   – 10.09.  –    Brno

8,84 +1,0    5 B    Vladislava Siegelová       24.05.04   – 15.06.  –    Hodonín

8,85 +0,8    3 B    Lucie Hudečková            30.04.06   – 27.04.  –    Brno

8,94 -0,4     7 C    Josefína Melicharová       18.02.04   – 15.06.  –    Hodonín

9,10  -0,4     4 C    Barbora Brožová             14.07.08   – 10.09.  –    Brno

9,15 +0,1    4 D   Barbora Vedralová          04.04.05   – 01.06.  –    Vyškov

9,22 +0,1    5 D   Tereza Schořová              17.06.04   – 01.06.  –    Vyškov

9,25 +1,5    1 F    Stela Navrátilová             30.06.09   – 19.09.  –    Slavkov

9,29 -1,5     2 M   Pavlína Dobešová            23.02.07   – 10.09.  –    Brno

9,32 +0,6     5 D   Nikol Karasová               07.10.04   – 04.05.  –    Břeclav

9,1              1       Nikol Dospíšilová            18.04.06.  – 03.05.  –    Brno

9,34 +1,1    3 D   Barbora Topinková          29.09.07   – 13.06.  –    Brno

9,37            5 B    Vendula Trojanová          12.12.05   – 09.02.  –    Ostrava

9,40 +1,1    5 D   Alena Střelická                21.10.07   – 13.06.  –    Brno

9,41 +0,4    1 D   Anna Kavalcová              23.05.06   – 26.09.  –    Blansko

9,43 +0,2    5 A   Tereza Ševčíková            15.09.04   – 04.05.  –    Břeclav

9,44            7 D   Alena Žďárková              04.10.04   – 13.01.  –    Ostrava

9,44 +1,1   6 D   Lucie Havelková             13.04.07   – 13.06.  –    Brno

9,46 +0,8    2 E    Veronika Hartmannová   23.11.04   – 01.06.  –    Vyškov

9,54 +2,8    2 B    Valerie Jakubcová           19.11.08   – 27.04.  –    Brno

9,54 +0,0    3 F    Kristýna Jedličková         03.12.07   – 13.06.  –    Brno

9,55 +1,1    1 E    Kateřina Kleiblová          28.02.08   – 27.04.  –    Brno

9,55 -0,6     1 D   Inka Babánková              25.05.06   – 09.05.  –    Blansko

9,59 +1,5    4 E    Johana Čechová              18.09.08   – 19.09.  –    Slavkov

/9,52           2 A                                                            – 23.05.  –    Brno/

9,61 -0,3     2 N   Barbora Coufalová          03.07.07   – 10.09.  –    Brno

9,64            2 B    Nela Havlíčková              02.11.04   – 04.01.  –    Brno

9,64            1 CH Franziska Schmid            01.10.05   – 04.01.  –    Brno

9,64 -3,0     4 D   Nikola Tešnarová            23.09.06   – 28.08.  –    Brno

9,65 -0,1     1 T    Martina Leberová            16.05.06   – 09.09.  –    Brno

9,68   +0,6    8 A   Anna Kalin                      12.05.05   – 15.09.  –    Uherské Hradiště

9,73 +0,4    3 D   Vendula Cvrkalová         11.12.07   – 26.09.  –    Blansko

9,79  +0,0    6 E    Anna Šuplerová               11.03.07   – 13.06.  –    Brno

9,80 +1,4     6 D   Karolína Šanderová         12.06.06   – 27.04.  –    Brno

9,81   -0,9    4 F    Jana Šikulová                  26.10.07   – 27.04.  –    Brno

9,88            5 B    Sarah Fremelová              06.01.09   – 23.05.  –    Brno

9,90            2 H   Anna Emmer                   26.02.06   – 11.01.  –    Brno

9,94 -2,0     4 C    Anna Bílková                  02.08.06   – 28.08.  –    Brno

9,96 +1,5   5 F    Ester Válková                  28.09.09   – 19.09.  –    Slavkov

9,97 -2,0     5 C    Tereza Prokopová            31.08.07   – 28.08.  –    Brno

10,00          1I      Kateřina Pivničková        04.01.05   – 11.01.  –    Brno

10,06 +2,4  3 J     Ester Válková                  28.09.09   – 27.04.  –    Brno

10,07 -0,9    5 F    Klára Dvořáková             24.02.06   – 27.04.  –    Brno

10,07 -0,9    6 F    Nikol Vuová                    20.04.06   – 27.04.  –    Brno

10,11  -0,1   3 T    Jana Fialová                     03.04.06   09.09.  –    Brno

10,17 +2,5  1 K    Aneta Zavřelová              20.06.10   – 27.04.  –    Brno

/10,09         4 C                                                            – 23.05.  –    Brno/

10,25          3 S    Petra Dobešová               18.07.08   – 09.02.  –    Ostrava

/10,13         5 C                                                            – 23.05.  –    Brno/

10,14          ms     Barbora Dostalíková       27.10.09   – 23.05   –    Brno

10,42                   Ema Zatloukalová           05.03.10   – 18.01.  –    Brno

10,48 -0,1   4 I     Nina Sušilová                  09             – 27.04.  –    Brno

10,52 +2,5   2 K    Ani Varosjan                   29.01.10   – 27.04.  –    Brno

/10,1           1 D                                                            – 06.06.  –    Brno/

10,53          2 G   Jolana Sedláková             30.12.05   – 04.01.  –    Brno

10,57          5 G   Eva Zelníčková               24.12.08   – 09.02.  –    Ostrava

10,59          2 CH Mariana Ballon-Mierná   15.01.09   – 11.01.  –    Brno

/9,99           3 C                                                            – 23.05.  –    Brno

10,64          7 F    Ema Koláčková               07.07.06   – 18.01.  –    Ostrava

10,4            2 A   Monika Holá                   17.12.09   – 02.05.  –    Brno

10,66 -0,1    1 I     Anna Soukupová             30.03.10   – 27.04.  –    Brno

10,69          3 D   Hana Pichová                  14.09.09   – 23.05.  –    Brno

10,12 +1,1  4 A   Zuzana Růžičková           21.11.09   – 19.09.  –    Slavkov

/9,74           2 A                                                            – 23.05.  –    Brno/

10,74          2 J     Liliana Ballon-Mierná     15.01.09   – 11.01.  –    Brno

/9,9             2 C                                                            – 06.06.  –    Brno/

10,79 +1,5  5 G   Ema Burešová                 02.10.09   – 27.04.  –    Brno

10,83          4 D   Eva Grabovská                16.10.09   – 23.05.  –    Brno

10,84          8 K   Nela Ševčíková               08             – 09.02.  –    Ostrava

10,84 +2,6  3 B    Adéla Brabcová               08.02.10   – 27.04.  –    Brno

10,90          1 K   Sabina Trenzová              19.07.07   – 11.01.  –    Brno

10,94 +3,0   3 CH Elena Řehůřková             11             – 27.04.  –    Brno

10,7            5       Martina Nováková          17.09.08   – 03.05.  –    Brno

10,96 +1,2  4 D   Nela Daňhelová               27.12.09   – 27.04.  –    Brno

10,96 +1,2  5 D   Tatiana Hejčová              29.10.09   27.04.  –    Brno

/10,4           ms                                                              – 06.06.  –    Brno/

10,99 +3,0   4 CH Klára Sachsová               17.02.10   – 27.04.  –    Brno

10,8            5       Karolína Hořická             06             – 03.05.  –    Brno

11,07                   Jitka Peksová                   06.01.11   – 18.01.  –    Brno

11,13 +1,9  3 F    Simona Landová             11             – 27.04.  –    Brno

11,26  +1,9  4 F    Sabina Kúkolová             06.07.11   – 27.04.  –    Brno

11,28                   Veronika Dobešová         09.06.11   – 18.01.  –    Brno

11,31                   Klára Buličková              01.12.10   – 18.01.  –    Brno

11,31  +0,6  2 G   Julie Novohradská           10             – 27.04.  –    Brno

11,34                   Barbora Pešková             10.05.12   – 18.01.  –    Brno

11,36                   Klára Brožová                 04.06.11   – 18.01.  –    Brno

11,37          2 K   Lucie Mastná                   09             – 11.01.  –    Brno

11,40 +1,1   6 E    Mariana Kokešová          09             – 27.04.  –    Brno

11,41 -0,1   3 I     Anna Sýkorová               08.06.11   – 27.04.  –    Brno

11,2            2 D   Kateřina Kulová              27.09.09   – 06.06.  –    Brno

11,3            4 A   Sára Šuláková                  11.12.09   – 02.05.  –    Brno

11,58 +1,4   6 J     Tea Válková                    12             – 27.04.  –    Brno

11,72          2 H   Klára Žižková                  13.06.09   – 11.01.  –    Brno

11,88          1 P    Viktorie Ryšavá              07             – 11.01.  –    Brno

11,7            3 A   Klára Čičatková              12.11.10   – 02.05.  –    Brno

12,16  -0,1   6 I     Kristýna Slavíková          12             – 27.04.  –    Brno

11,8            4 B    Karolína Zbořilová          11             – 02.05.  –    Brno

12,0            5 A   Adéla Helmanová           22.06.08   – 02.05.  –    Brno

I11,0           ms                                                              – 06.06.  –    Brno/

12,11 -0,7    4 D   Denisa Topinková           19.03.10   – 15.07.  –    Brno

/12,05+2,6   6 B                                                             – 27.04.  –    Brno/

12,2            5 B    Kateřina Landová           05.06.10   – 02.05.  –    Brno

12,55 +2,5   6 K    Marianna Zwyrtek           11             – 27.04.  –    Brno

12,69                   Lucie Ela Darebníková    16.08.10   – 18.01.  –    Brno

12,7            5 A   Dora Hochmannová        17.05.12   – 02.05.  –    Brno

13,12 +1,4  4 J     Laura Špillerová              16.04.12   – 27.04.  –    Brno

12,9            6 A   Nela Sedláčková             14.12.10   – 02.05.  –    Brno

13,25                   Daniela Dítětová             26.05.12   – 18.01.  –    Brno

13,28                   Adéla Lepková                20.10.10   – 18.01.  –    Brno

13,34                   Ema Hájková                   02.06.11   – 18.01.  –    Brno

13,5            6 B    Tereza  Čičatková            17.03.12   – 02.05.  –    Brno

14,47                   Denisa Macáková            29.06.12   – 18.01.  –    Brno

15,95                   Kateřina Minaříková       17.07.13   – 18.01.  –    Brno

19,13 -0,7   5 D   Kateřna Topinková          01.12.15   – 15.07.  –    Brno

100 m

14,49 -0,2   5 B    Lucie Hudečková            30.04.06   – 05.08.  –    Brno

14,98 +1,2  1 E    Pavlína Dobešová            23.02.07   – 05.08.  –    Brno

15,29 -0,2   3 D   Barbora Topinková          29.09.07   – 05.08.  –    Brno

17,05 -0,2   4 D   Petra Dobešová               18.07.08   – 05.08.  –    Brno

18,06 +1,2   5 E    Veronika Dobešová         09.06.11   – 05.08.  –    Brno

32,5            8 C    Kateřna Topinková          01.12.15   – 20.07.  –    Vyškov

150 m

19,62  +0,4  2 F    Andrea Němcová            25.03.05   – 04.05.  –    Břeclav

20,80 +0,7  3 B    Eliška Konečná               07.08.05   – 15.06.  –    Hodonín

21,19 -0,4   1 D   Barbora Alexová             26.07.04   – 15.09.  –    Uherské Hradiště

21,25 -0,9   1 D   Nela Havlíčková              02.11.04   – 04.05.  –    Břeclav

21,29 +1,9   4 D    Lucie Hudečková            30.04.06   – 22.07.  –    Brno

22,10 -0,3   2 E    Barbora Vedralová          04.04.05   – 04.05.  –    Břeclav

22,33  -0,2   1 B    Barbora Topinková          29.09.07   – 04.05.  –    Břeclav

22,50  +1,0  1 F    Tereza Schořová              17.06.04   – 15.06.  –    Hodonín

22,73 -0,6   3 C    Nikola Tešnarová            23.09.06   – 09.05.  –    Blansko

22,91 -0,3   5 E    Nikol Karasová               07.10.04   – 04.05.  –    Břeclav

22,9            1 B    Nikol Dospíšilová            18.04.06.  – 03.05.  –    Brno

23,20 +1,5  6 C    Tereza Ševčíková            15.09.04   – 04.05.  –    Břeclav

23,43 -0,8  2 D   Sofia Chovan                  26.07.07   – 09.05.  –    Blansko

23,44          4 L    Alena Žďárková              04.10.04   – 13.01.  –    Ostrava

23,45  +0,6  2 D   Vendula Cvrkalová         11.12.07   – 26.09.  –    Blansko

23,48 -0,7   4 D   Pavlína Dobešová            23.02.07   – 04.05.  –    Břeclav

23,92 -3,4   ms     Vendula Trojanová          12.12.05   – 01.09.  –    Jihlava

23,9            1       Alena Střelická                21.10.07   – 03.05.  –    Brno

24,30 -0,8   3 D   Barbora Coufalová          03.07.07   – 09.05.  –    Blansko

24,38 -0,9   7 E    Anna Kalin                      12.05.05   – 01.06.  –    Vyškov

24,7            1 C    Martina Leberová            16.05.06   – 03.05.  –    Brno

25,3            2 B    Anna Bílková                  02.08.06   – 03.05.  –    Brno

25,4            3 B    Inka Babánková              25.05.06   – 03.05.  –    Brno

25,5            2       Simona Steklová             07             – 03.05.  –    Brno

26,4            2 C    Kateřina Pivničková        04.01.05   – 03.05.  –    Brno

27,2            3 C    Karolína Hořická             06             – 03.05.  –    Brno

29,32 +2,2  3 CH Denisa Topinková           19.03.10   – 22.07.  –    Brno

200 m

27,16 +1,5   1 B    Andrea Němcová            25.03.05   – 19.08.  –    Brno

28,68 +0,9  1 H   Barbora Alexová             26.07.04   – 19.08.  –    Brno

29,00 +1,5  4 B    Lucie Hudečková            30.04.06   – 19.08.  –    Brno

31,33 +2,0  3 D   Barbora Topinková          29.09.07   – 19.08.  –    Brno

31,55 +0,9 2 H    Pavlína Dobešová            23.02.07   – 19.08.  –    Brno

36,62 +0,9   3 H   Petra Dobešová               18.07.08   – 19.08.  –    Brno

37,74 +0,9  4 H   Veronika Dobešová         09.06.11   – 19.08.  –    Brno

41,34          8 G   Julie Novohradská           10             – 21.05.  –    Brno

42,11          1       Barbora Pešková             10.05.12   – 18.01.  –    Brno

49,37          6       Denisa Macáková            29.06.12   – 18.01.  –    Brno

50,57          7       Daniela Dítětová             26.05.12   – 18.01.  –    Brno

1:03,08       9       Kateřina Minaříková       17.07.13   – 18.01.  –    Brno

300 m

42,18          2 A   Andrea Němcová            25.03.05   – 04.05.  –    Břeclav

44,00          ms     Lucie Hudečková            30.04.06   – 20.05.  –    Brno

45,25          1 G   Barbora Alexová             26.07.04   – 11.09.  –    Brno

45,51          6 F    Eliška Konečná               07.08.05   – 11.09.  –    Brno

45,66          2 G   Nela Havlíčková              02.11.04   – 11.09.  –    Brno

48,53          1 B    Barbora Topinková          29.09.07   – 04.05.  –    Břeclav

48,66          1 D   Pavlína Dobešová            23.02.07   – 22.09.  –    Hranice

49,40          1 B    Inka Babánková              25.05.06   – 26.09.  –    Blansko

49,94          4 D   Nikola Tešnarová            23.09.06   – 22.09.  –    Hranice

50,40          1 E    Anna Kavalcová              23.05.06   – 13.06.  –    Brno

50,43          2 B    Stela Navrátilová             30.06.09   – 19.09.  –    Slavkov

50,74          1 E    Alena Střelická                21.10.07   – 22.09.  –    Hranice

51,44          1 D   Sofia Chovan                  26.07.07   – 13.06.  –    Brno

51,46          4 N   Vendula Trojanová          12.12.05   – 11.09.  –    Brno

54,79          1 C    Mariana Ballon-Mierná   15.01.09   – 23.05.  –    Brno

54,96          4 E    Žaneta Zádrapová           24.11.07   – 13.06.  –    Brno

55,47          4       Valerie Jakubcová           19.11.08   – 23.05.  –    Brno

55,51          5 A   Monika Holá                   17.12.09   – 23.05.  –    Brno

56,38          1 B    Ema Burešová                 02.10.09   – 23.05.  –    Brno

56,5            1 B    Liliana Ballon-Mierná     15.01.09   – 06.06.  –    Brno

58,09          9 C    Ester Válková                  28.09.09   – 19.09.  –    Slavkov

59,0            2 C    Aneta Zavřelová              20.06.10   – 06.06.  –    Brno

59,1                     Petra Dobešová               18.07.08   – 06.06.  –    Brno

59,38          10 C  Zuzana Růžičková           21.11.09   – 19.09.  –    Slavkov

1:00,6         4 B    Barbora Dostalíková       27.10.09   – 06.06.  –    Brno

1:00,8         ms     Adéla Helmanová           22.06.08   – 06.06.  –    Brno

1:02,5         ms     Hana Pichová                  14.09.09   – 06.06.  –    Brno

1:12,85       ms     Ani Varosjan                   29.01.10   – 23.05.  –    Brno

1:13,12       4 C    Tatiana Hejčová              29.10.09   – 23.05.  –    Brno

400 m

1:03,72       2 D   Lucie Hudečková            30.04.06   – 05.08.  –    Brno

1:06,04       3 D   Nela Havlíčková              02.11.04   – 05.08.  –    Brno

1:15,08       4 D   Barbora Vedralová          04.04.05   – 05.08.  –    Brno

1:24,60       3 C    Petra Dobešová               18.07.08   – 05.08.  –    Brno

1:24,86       3 E    Pavlína Dobešová            23.02.07   – 05.08.  –    Brno

1:32,34       2 C    Klára Buličková              01.12.10   – 18.01.  –    Brno

1:33,07       1 A   Lucie Ela Darebníková    16.08.10   – 18.01.  –    Brno

1:33,86       4 E    Veronika Dobešová         09.06.11   – 05.08.  –    Brno

1:35,0         6 A   Denisa Topinková           19.03.10   – 20.07.  –    Vyškov

1:40,07       3 B    Jitka Peksová                   06.01.11   – 18.01.  –    Brno

1:43,67       5 A   Anna Soukupová             30.03.10   – 18.01.  –    Brno

1:50,17       5 B    Adéla Lepková                20.10.10   – 18.01.  –    Brno

1:54,78       6 A   Lucie Ela Darebníková    16.08.10   – 18.01.  –    Brno

500 m

1:26,45       3       Nela Havlíčková              02.11.04   – 15.07.  –    Brno

1:27,67       4       Andrea Němcová            25.03.05   – 15.07.  –    Brno

1:45,09       7       Tereza Schořová              17.06.04   – 15.07.  –    Brno

600 m

1:37,93       1       Lucie Hudečková            30.04.06   – 29.09.  –    Vyškov-klubovní rekord

1:56,28       4 A   Inka Babánková              25.05.06   – 28.08.  –    Brno

1:59,66       2 D   Johana Čechová              18.09.08   – 11.09.  –    Brno

2:02,1         5       Anna Bílková                  02.08.06   – 06.05.  –    Brno

2:04,25       8 A   Alena Střelická                21.10.07   – 28.08.  –    Brno

2:05,35       9 C    Valerie Jakubcová           19.11.08   – 11.09.  –    Brno

2:06,66       9 A   Pavlína Dobešová            23.02.07   – 28.08.  –    Brno

2:07,17       10 A Nikola Tešnarová            23.09.06   – 28.08.  –    Brno

2:07,50       14     Anna Kavalcová              23.05.06   – 13.05.  –    Brno

2:07,89       3 B    Stela Navrátilová             30.06.09   – 09.02.  –    Ostrava

2:08,59       11 A Barbora Coufalová          03.07.07   – 28.08.  –    Brno

2:09,38       12 A Kristýna Jedličková         03.12.07   – 28.08.  –    Brno

2:09,95       2 D   Eva Zelníčková               24.12.08   – 27.04.  –    Brno

2:12,94       4 B    Ema Burešová                 02.10.09   – 27.04.  –    Brno

2:13,15       3 D   Martina Nováková          17.09.08   – 27.04.  –    Brno

2:13,79       20     Jana Fialová                     03.04.06   – 13.05.  –    Brno

2:19,39       9 C    Petra Dobešová               18.07.08   – 09.02.  –    Ostrava

2:22,55       3 A   Aneta Zavřelová              20.06.10   – 27.04.  –    Brno

2:25,80       10 B  Tereza Prokopová            31.08.07   – 28.08.  –    Brno

2:26,66       7 B    Tatiana Hejčová              29.10.09   – 27.04.  –    Brno

2:33,6         3 C    Mariana Ballon-Mierná   15.01.09   – 11.01.  –    Brno

2:35,1         5 B    Martina Leberová            16.05.06   – 11.01.  –    Brno

2:35,8         4 C    Liliana Ballon-Mierná     15.01.09   – 11.01.  –    Brno

2:36,0         5 B    Lucie Mastná                   09             – 11.01.  –    Brno

2:38,08       8 A   Klára Sachsová                17.02.10   – 27.04.  –    Brno

2:42,1         7 A   Amálie Racková              10.09.06   – 11.01.  –    Brno

2:44,03       9 B    Anna Sýkorová               08.06.11   – 27.04.  –    Brno

2:46,08       7 C    Laura Špillerová              16.04.12   – 27.04.  –    Brno

2:49,74       9 C    Kateřina Landová           05.06.10   – 27.04.  –    Brno

800 m

2:17,12       1       Lucie Hudečková            30.04.06   – 25.06.  –    Jablonec-klubovní rekord

2:30,23       1       Nela Havlíčková              02.11.04   – 11.05.  –    Slavkov

2:45,12       6 A   Inka Babánková              25.05.06   – 09.05.  –    Blansko

2:47,89       3       Soňa Mácalová                15.01.05   – 13.05.  –    Brno

2:50,15       7 B    Vendula Trojanová          12.12.05   – 15.09.  –    Uherské Hradiště

2:50,84       8       Sofia Chovan                  26.07.07   – 04.05.  –    Břeclav

2:53,06       3 D   Pavlína Dobešová            23.02.07   – 10.09.  –    Brno

2:53,27       1 C    Anna Bílková                  02.08.06   – 27.04.  –    Brno

2:55,88       7 B    Jana Fialová                     03.04.06   – 01.02.  –    Ostrava

2:55,92       4 D   Lucie Havelková             13.04.07   – 10.09.  –    Brno

3:01,44       11 B  Barbora Coufalová          03.07.07   – 01.02.  –    Ostrava

3:04,0         1       Barbora Topinková          29.09.07   – 20.07.  –    Vyškov

3:04,82       3       Eliška Konečná               07.08.05   – 04.01.  –    Brno

3:05,81       12     Anna Kavalcová              23.05.06   – 26.09.  –    Blansko

3:09,57       2 D   Ema Koláčková               07.07.06   – 27.04.  –    Brno

3:13,51       4 D   Klára Dvořáková             24.02.06   – 27.04.  –    Brno

3:17,37       4       Barbora Alexová             26.07.04   – 04.01.  –    Brno

3:23,98       11 C  Karolína Šanderová         12.06.06   – 09.02.  –    Ostrava

1 500 m

5:44,26                Nela Havlíčková              02.11.04   – 10.09.  –    Brno

6:20,03       8       Jana Fialová                     03.04.06   – 13.06.  –    Brno

1 míle – 1 609,34 m

6:43,81       4       Martina Nováková          17.09.08   – 15.07.  –    Brno

7:04,90       7       Barbora Alexová             26.07.04   – 15.07.  –    Brno

7:05,24       8       Barbora Vedralová          04.04.05   – 15.07.  –    Brno

3 000 m

14:08,64     6       Martina Nováková          17.09.08   – 22.07.  –    Brno

15:23,85     7       Barbora Coufalová          03.07.07   – 22.07.  –    Brno

60 m překážek

11,50          4 D   Nela Havlíčková              02.11.04   – 21.02.  –    Ostrava

60 m překážek

12,23 -0,7   3       Anna Šuplerová               11.03.07   – 22.09.  –    Hranice

12,8            4       Hannah Šocová               08.07.08   – 01.05.  –    Vyškov

12,8            6       Stela Navrátilová             30.06.09   – 01.05.  –    Vyškov

100 m překážek

17,98  -1,5   3 A   Nela Havlíčková              02.11.04   – 27.04.  –    Brno

20,05  -0,8   5 E    Vendula Trojanová          12.12.05   – 10.09.  –    Brno

20,60 -0,8   4 F    Tereza Schořová              17.06.04   – 10.09.  –    Brno

200 m překážek

33,10  -0,2   ms     Nela Havlíčková              02.11.04   – 01.09.  –    Jihlava

37,67 -1,7   4 C    Vendula Trojanová          12.12.05   – 15.09.  –    Uherské Hradiště

39,36 -0,9   ms     Tereza Schořová              17.06.04   – 01.09.  –    Jihlava

300 m překážek

52,59          2 B    Nela Havlíčková              02.11.04   – 15.07.  –    Brno

Dálka

482             9       Eliška Konečná               07.08.05   – 01.02.  –    Ostrava

460             2       Hannah Šocová               08.07.08   – 27.04.  –    Brno

460 -0,1      8       Andrea Němcová            25.03.05   – 15.06.  –    Hodonín

436             3       Lucie Hudečková            30.04.06   – 28.08.  –    Brno

419 -0,3      15     Vladislava Siegelová       24.05.04   – 15.06.  –    Hodonín

410             3       Magdaléna Honusová     25.01.06   – 06.05.  –    Brno

16     Vendula Cvrkalová         11.12.07   – 13.06.  –    Brno

409             7 A   Pavlína Dobešová            23.02.07   – 09.02.  –    Ostrava

405             2       Johana Čechová              18.09.08   – 23.05.  –    Brno

404 +0,0     21     Nikol Karasová               07.10.04   – 15.06.  –    Hodonín

402             6       Nela Havlíčková              02.11.04   – 04.01.  –    Brno

1       Martina Leberová            16.05.06   – 03.05.  –    Brno

396             5       Vendula Trojanová          12.12.05   – 09.02.  –    Ostrava

394             7       Franziska Schmid            01.10.05   – 04.01.  –    Brno

394            18     Kristýna Jedličková         03.12.07   – 13.06.  –    Brno

391             6       Barbora Brožová             14.07.08   – 27.04.  –    Brno

/393            5                                                                – 23.05.  –    Brno/

390             8       Veronika Hartmannová   23.11.04   – 04.01.  –    Brno

388 +0,1     23     Anita Gorani                   18.10.04   – 04.05.  –    Břeclav

383            17     Sofia Chovan                  26.07.07   – 09.05.  –    Blansko

380             8       Stela Navrátilová             30.06.09   – 27.04.  –    Brno

/389            6                                                                – 23.05.  –    Brno/

378             15     Nikola Tešnarová            23.09.06   – 28.08.  –    Brno

377             20 B  Alena Žďárková              04.10.04   – 13.01.  –    Ostrava

375             24     Alena Střelická                21.10.07   – 13.06.  –    Brno

375             16     Inka Babánková              25.05.06   – 28.08.  –    Brno

373  -0,4      27     Tereza Schořová              17.06.04   – 15.06.  –    Hodonín

372             4       Sarah Fremelová              06.01.09   – 06.06.  –    Brno

366             13     Valerie Jakubcová           19.11.08   – 27.04.  –    Brno

365 +0,4     23     Barbora Vedralová          04.04.05   – 27.04.  –    Brno

363             4       Monika Holá                   17.12.09   – 02.05.  –    Brno

361             11     Kateřina Kleiblová          28.02.08   – 23.05.  –    Brno

361             9       Zuzana Růžičková           21.11.09   – 23.05.  –    Brno

359             16 A Jana Šikulová                  26.10.07   – 18.01.  –    Ostrava

359            19     Anna Bílková                  02.08.06   – 28.08.  –    Brno

357             33     Karolína Šanderová         12.06.06   – 09.02.  –    Ostrava

356             11     Anna Emmer                   26.02.06   – 11.01.  –    Brno

356             23     Barbora Coufalová          03.07.07   – 09.05.  –    Blansko

347             12     Aneta Zavřelová              20.06.10   – 23.05.  –    Brno

346  +1,9       32     Ema Koláčková               07.07.06   – 27.04.  –    Brno

345             8       Liliana Ballon-Mierná     15.01.09   – 06.06.  –    Brno

340             24     Tereza Prokopová            31.08.07   – 28.08.  –    Brno

336             14     Ester Válková                  28.09.09   – 27.04.  –    Brno

333             19     Kateřina Pivničková        04.01.05   – 11.01.  –    Brno

330             ms     Nela Daňhelová               27.12.09   – 06.06.  –    Brno

328             24     Eva Zelníčková               24.12.08   – 27.04.  –    Brno

19     Jana Fialová                     03.04.06   – 26.09.  –    Blansko

324             15     Jolana Sedláková             30.12.05   – 04.01.  –    Brno

324 +1,5      37     Amálie Racková              10.09.06   – 27.04.  –    Brno

322             17     Anna Emmer                   26.02.06   – 04.01.  –    Brno

26     Tatiana Hejčová              29.10.09   – 27.04.  –    Brno

315             3       Ani Varosjan                   29.01.10   – 27.04.  –    Brno

314             38 B  Anna Kalin                      12.05.05   – 13.01.  –    Ostrava

307             16     Petra Dobešová               18.07.08   – 11.01.  –    Brno

1       Ema Zatloukalová           05.03.10   – 18.01.  –    Brno

305             4       Anna Soukupová             30.03.10   – 27.04.  –    Brno

304             54     Nela Ševčíková               08             – 09.02.  –    Ostrava

3       Sára Šuláková                  11.12.09   – 02.05.  –    Brno

302             24     Anna Šuplerová               11.03.07   – 11.01.  –    Brno

22     Mariana Kodešová          09             – 27.04.  –    Brno

300             24     Hana Pichová                  14.09.09   – 23.05.  –    Brno

295             26     Sabina Trenzová              19.07.07   – 11.01.  –    Brno

295             5       Elena Řehůřková             11             – 27.04.  –    Brno

292             18     Mariana Ballon-Mierná   15.01.09   – 11.01.  –    Brno

281             27     Eva Grabovská                16.10.09   – 23.05.  –    Brno

280             5       Martina Nováková          17.09.08   – 03.05.  –    Brno

279             17     Kateřina Kulová              27.09.09   – 06.06.  –    Brno

278             5       Klára Buličková              01.12.10   – 18.01.  –    Brno

273             26     Nina Sušilová                  09             – 27.04.  –    Brno

270             21     Lucie Mastná                   09             – 11.01.  –    Brno

268             6       Klára Brožová                 04.06.11   – 18.01.  –    Brno

267             7       Veronika Dobešová         09.06.11   – 18.01.  –    Brno

266             19     Tea Válková                    12             – 27.04.  –    Brno

265             2       Sabina Kúkolová             06.07.11   – 02.05.  –    Brno

263             15     Adéla Brabcová              08.02.10   – 27.04.  –    Brno

259             23     Klára Žižková                  13.06.09   – 11.01.  –    Brno

258             11     Jitka Peksová                   06.01.11   – 18.01.  –    Brno

4       Adéla Helmanová           22.06.08   – 02.05.  –    Brno

257 +0,5     41     Nikol Vuová                    20.04.06   – 27.04.  –    Brno

/267 +2,1                                                                       – 27.04.  –    Brno/    

256             20     Kristýna Slavíková          12             – 27.04.  –    Brno

251             21     Anna Sýkorová               08.06.11   – 27.04.  –    Brno

244             23     Julie Novohradská           10             – 27.04.  –    Brno

239             3       Barbora Pešková             10.05.12   – 18.01.  –    Brno

13     Lucie Ela Darebníková    16.08.10   – 18.01.  –    Brno

215             3       Dora Hochmannová        17.05.12   – 02.05.  –    Brno

213                      Denisa Macáková            29.06.12   – 18.01.  –    Brno

6       Simona Steklová             07             – 03.05.  –    Brno

207             17     Ema Hájková                   02.06.11   – 18.01.  –    Brno

186             32     Laura Špillerová              16.04.12   – 27.04.  –    Brno

184                      Daniela Dítětová             26.05.12   – 18.01.  –    Brno

175             19     Adéla Lepková                20.10.10   – 18.01.  –    Brno

160                      Kateřina Minaříková       17.07.13   – 18.01.  –    Brno

Výška

157             3       Barbora Alexová             26.07.04   – 15.09.  –    Uherské Hradiště

145             4       Nikola Tešnarová            23.09.06   – 13.06.  –    Brno

3       Nela Havlíčková              02.11.04   – 22.07.  –    Brno

136             3       Alexandra Šubová           23.03.06   – 06.05.  –    Brno

133             1 B    Pavlína Dobešová            23.02.07   – 09.09.  –    Brno

127             5       Anna Kavalcová              23.05.06   – 18.01.  –    Ostrava

125             6       Martina Leberová            16.05.06   – 27.04.  –    Brno

119             7       Klára Dvořáková             24.02.06   – 18.01.  –    Ostrava

115             15     Jana Fialová                     03.04.06   – 09.02.  –    Ostrava

8       Petra Dobešová               18.07.08   – 19.08.  –    Brno

112             15     Anna Bílková                  02.08.06   – 06.05.  –    Brno

105             10     Amálie Racková              10.09.06   – 27.04.  –    Brno

Tyč

205             1       Nela Havlíčková              02.11.04   – 15.06.  –    Hodonín

202             4       Barbora Vedralová          04.04.05   – 05.08.  –    Brno

Koule 3 kg

8,64                     Anita Gorani                   18.10.04   – 07.05.  –    Brno

7,87            8       Veronika Hartmannová   23.11.04   – 01.06.  –    Vyškov

7,36            16     Josefína Melicharová       18.02.04   – 24.09.  –    Brno

6,73            P       Nela Havlíčková              02.11.04   – 19.01.  –    Ostrava

6,56            2       Tereza Schořová              17.06.04   – 05.08.  –    Brno

Koule 2 kg

8,22            12     Nikola Tešnarová            23.09.06   – 26.09.  –    Blansko

7,61            2       Hannah Šocová               08.07.08   – 27.04.  –    Brno

6,91            3       Valerie Jakubcová           19.11.08   – 27.04.  –    Brno

6,87            1       Nikol Dospíšilová            18.04.06.  – 03.05.  –    Brno

6,56            7       Pavlína Dobešová            23.02.07   – 19.08.  –    Brno

6,36            4       Inka Babánková              25.05.06   – 27.04.  –    Brno

6,23            2       Kateřina Kleiblová          28.02.08   – 06.06.  –    Brno

6,22            3       Sarah Fremelová              06.01.09   – 06.06.  –    Brno

5,86            2       Kateřina Pivničková        04.01.05   – 03.05.  –    Brno

5,82            3       Martina Leberová            16.05.06   – 03.05.  –    Brno

5,53            9       Barbora Brožová             14.07.08   – 27.04.  –    Brno

5,47            7       Monika Holá                   17.12.09   – 06.06.  –    Brno

5,40            4       Simona Steklová             07             – 03.05.  –    Brno

5,22            ms     Petra Dobešová               18.07.08   – 06.06.  –    Brno

5,17            5       Vendula Cvrkalová         11.12.07   – 03.05.  –    Brno

5,07            9       Barbora Dostalíková       27.10.09   – 06.06.  –    Brno

4,73            6       Karolína Hořická             06             – 03.05.  –    Brno

4,62            7       Alena Střelická                21.10.07   – 03.05.  –    Brno

4,27            13     Ema Burešová                 02.10.09   – 06.06.  –    Brno

4,16            8       Anna Bílková                  02.08.06   – 03.05.  –    Brno

4,14            ms     Eva Grabovská                16.10.09   – 06.06.  –    Brno

4,09            ms     Adéla Helmanová           22.06.08   – 06.06.  –    Brno

3,97            16     Ani Varosjan                   29.01.10   – 06.06.  –    Brno

3,92            17     Tatiana Hejčová              29.10.09   – 06.06.  –    Brno

3,58            21     Aneta Zavřelová              20.06.10   – 06.06.  –    Brno

Disk 0,75 kg

28,17          5       Josefína Melicharová       18.02.04   – 26.05.  –    Znojmo

20,24          16     Veronika Hartmannová   23.11.04   – 15.09.  –    Uherské Hradiště

Disk 1 kg

23,70          13    Josefína Melicharová       18.02.04   – 08.06.  –    Opava

Oštěp 500 g

33,87          1       Josefína Melicharová       18.02.04   – 04.05.  –    Břeclav

Oštěp 600 g

31,01          8       Josefína Melicharová       18.02.04   – 08.06.  –    Opava

Kladivo 3 kg

25,20          4       Josefína Melicharová       18.02.04   – 19.06.  –    Brno

Kriketový míček

48,57          1       Lucie Hudečková            30.04.06   – 28.08.  –    Brno

35,57          4       Vendula Trojanová          12.12.05   – 09.05.  –    Brno

32,49          4       Tereza Prokopová            31.08.07   – 28.08.  –    Brno

31,56          4       Kateřina Kleiblová          28.02.08   – 19.09.  –    Slavkov

30,67          18 A Valerie Jakubcová           19.11.08   – 10.09.  –    Brno

29,37          20     Amálie Racková              10.09.06   – 13.05.  –    Brno

28,27          13     Nikola Tešnarová            23.09.06   – 28.08.  –    Brno

28,03          22 A Johana Čechová              18.09.08   – 10.09.  –    Brno

27,86          ms     Barbora Dostalíková       27.10.09   – 23.05   –    Brno

27,80          14     Magdaléna Honusová     25.01.06   – 06.05.  –    Brno

27,75          9       Sofia Chovan                  26.07.07   – 04.05.  –    Břeclav

24,26          17     Kristýna Jedličková         03.12.07   – 28.08.  –    Brno

24,00          11     Žaneta Zádrapová           24.11.07   – 13.06.  –    Brno

23,66          18     Pavlína Dobešová            23.02.07   – 28.08.  –    Brno

22,48          22     Inka Babánková              25.05.06   – 28.08.  –    Brno

22,37          7       Monika Holá                   17.12.09   – 23.05.  –    Brno

21,36          23     Anna Bílková                  02.08.06   – 28.08.  –    Brno

18,58          25     Alena Střelická                21.10.07   – 28.08.  –    Brno

15,01          27     Barbora Coufalová          03.07.07   – 28.08.  –    Brno

14,86          15     Ema Burešová                 02.10.09   – 23.05.  –    Brno

 

Plný míč – 1 kg

8,33            5       Hannah Šocová               08.07.08   – 09.02.  –    Ostrava

7,10            1       Monika Holá                   17.12.09   – 02.05.  –    Brno

5,46            2       Julie Novohradská           10             – 27.04.  –    Brno

5,40            2       Sára Šuláková                  11.12.09   – 02.05.  –    Brno

5,20            3       Nela Daňhelová               27.12.09   – 02.05.  –    Brno

5,10            1       Aneta Zavřelová              20.06.10   – 02.05.  –    Brno

4,80            2       Klára Čičatková              12.11.10   – 02.05.  –    Brno

4,60            3       Adéla Brabcová              08.02.10   – 02.05.  –    Brno

4,50            4       Denisa Topinková           19.03.10   – 02.05.  –    Brno

4,43            3       Kateřina Landová           05.06.10   – 29.03.  –    Brno

4,40            4       Adéla Helmanová           22.06.08   – 02.05.  –    Brno

4,30            5       Dora Hochmannová        17.05.12   – 02.05.  –    Brno

3,97            16     Elena Řehůřková             11             – 27.04.  –    Brno

3,80            19     Anna Soukupová             30.03.10   – 27.04.  –    Brno

3,60            4       Simona Landová             11             – 29.03.  –    Brno

3,55            5       Silvie Grossmanová         13             – 29.03.  –    Brno

3,53            25     Kristýna Slavíková          12             – 27.04.  –    Brno

3,00            6       Veronika Dobešová         09.06.11   – 29.03.  –    Brno

2,80            6       Nela Sedláčková             14.12.10   – 02.05.  –    Brno

Pětiboj (60 m přek.-dálka-koule 3 kg-výška-800 m)

1 934          43     Nela Havlíčková              02.1.04     – 19.01.  –    Ostrava

/11,69-387-6,73-135-2:51,48/

Štafeta 4 x 60 m

33,33          5 C    Havlíčková-Alexová-Trojanová-Konečná  –           11.09.        –           Brno

34,16          4 A   Vedralová-Hudečková-Trojanová-Havlíčková   – 01.06.  –    Vyškov

34,66          6 A   Vedralová-Konečná-Hudečková-Gorani  – 04.05.  –    Břeclav

34,82          5 C    Kalin-Hudečková-Schořová-Němcová           –    15.09.    –           Uherské Hradiště

35,19          4 G   Šocová-Brožová-Čechová-Hudečková           –    11.09     –           Brno

35,89          6 A   Šuplerová-Topinková-Dobešová-Střelická  –           22.09.        –           Hranice

36,55          4 B    Cvrkalová-Střelická-Šuplerová-Tešnarová- 13.06. –    Brno

36,63          4 A   Dobešová-Chovan-Topinková-Zádrapová – 13.06.    – Brno

36,67          3 C    Babánková-Cvrkalová-Leberová-Střelická-            26.09.        –           Blansko

Štafeta 4 x 60 m – smíšená /ACMS+TJ Oslavany/

34,74          1 B    Dobešová-Tešnarová-Topinková-Pavlíková       – 26.09.  –    Blansko

36,15          1 B    Šuplerová-Babánková-Pavlíková-Tešnarová     – 09.05.  –    Blansko

Štafeta 4 x 200 m

2:10,01       5 B    Dobešová-Hudečková-Fialová-Kavalcová – 01.02. – Ostrava

Štafeta 4 x 300 m

2:56,55       3       Hudečková-Konečná-Alexová-Němcová    – 22.09. –  Kolín

2:59,36       1       Havlíčková-Hudečková-Konečná-Němcová          – 15.06. –    Hodonín

3:10,82       2 B   Havlíčková-Trojanová-Melicharová-Hudečková   – 26.05. –  Znojmo

Výkony hostujících závodníků a cizinců startujících za družstva AC Moravská Slavia Brno, spolek, žen, juniorek, dorostenek, staršího a mladšího žactva

ŽENY

100 m

11,84 -1,4   1 A   Monika Weigertová         20.03.92   – 08.06.  –    Opava-AK Slávia UK Bratislava

/11,70 +2,8  1                                                –               08.06.    –    Opava/

12,69  -0,6   3       Monika Baňovičová        28.08.95   – 24.08.  –    Břeclav-AK Slávia UK Bratislava

12,80 +0,9  ms     Alžběta Kubaščíková      19.11.00   – 08.06.  –    Opava

12,91 -2,9   B      Simona Takászová           16.01.98   – 18.05.  –    TřinecŠK ŠOG Nitra

200 m

24,53 +0,7   2 A   Monika Weigertová         20.03.92   – 08.06.  –    Opava-AK Slávia UK Bratislava

25,82 +0,3   3 B    Monika Baňovičová        28.08.95   – 08.06.  –    Opava -AK Slávia UK Bratislava

3 000 m

11:11,91     6       Alice Zachariášová          30.04.87   – 22.06.  –    UH. Hradiště-AK Olymp Brno

5 000 m

20:09,54     4       Alice Zachariášová          30.04.87   – 18.05.  –    Třinec-AK Olymp Brno

100 m překážek

13,89 +1,7  1 A   Monika Baňovičová        28.08.95   – 08.06.  –    Opava -AK Slávia UK Bratislava

14,65 -2,3   1      Simona Takászová           16.01.98   – 18.05.  –    TřinecŠK ŠOG Nitra

3 000 m překážek

12:16,77     3       Alice Zachariášová          30.04.87   – 08.06.  –    Opava-AK Olymp Brno

Dálka

492 -0,4     ms     Aneta Palánová               16.01.97   – 08.06.  –    Opava-AK Olymp Brno

Koule 4 kg

11,14          5       Monika Weigertová         20.03.92   – 08.06.  –    Opava-AK Slávia UK Bratislava

JUNIORKY /18-19 let/

100 m

12,95 -0,4   5 A   Věra Lenská                    08.01.01   – 25.05.  –    Olomouc-SK Speed Brno

13,23 +0,8  5 B    Marie Jedličková             18.09.01   – 25.05.  –    Olomouc-SK Speed Brno

200 m

27,96 -3,0   3 B    Marie Jedličková             18.09.01   – 25.05.  –    Olomouc-SK Speed Brno

28,09 -0,4   5 B    Věra Lenská                    08.01.01   – 05.05.  –    Ostrava-SK Speed Brno

400 m

59,65             ms     Alžběta Kubaščíková      19.11.00   – 08.06.  –    Opava-AK Spartak Dubnica nad Váhom

800 m

2:33,32       13     Natálie Mrázková            04.12.00   – 24.08.  –    Břeclav-AK Olymp Brno

1 500 n

5:05,82       7       Natálie Mrázková            04.12.00   – 08.06.  –    Opava-AK Olymp Brno

400 m překážek

1:07,61       2 B    Alžběta Kubaštíková       19.11.00   – 24.08.  –    BřeclavAK Spartak Dubnica nad Váhom

Koule 4 kg

12,78          ms     Natália Váleková             17.02.01   – 08.06.  –    Opava

Disk 1 kg

29,50          ms     Natália Váleková             17.02.01   – 08.06.  –    Opava

Kladivo 4 kg

34,05          ms     Natália Váleková             17.02.01   – 08.06.  –    Opava

DOROSTENKY /16-17 let/

100 m

13,85 -0,5   5 B    Kristýna Floriánová         14.12.03   – 05.05.  –    Ostrava-SK Speed Brno

/13,26 +2,2  5 B                                                             – 25.05.  –    Olomouc/

13,82 -0,9   1 C    Blanka Vrbasová             19.03.02   – 05.05.  –    Ostrava-SK Speed Brno

/13,26 +2,2  6 B                                                             – 25.05.  –    Olomouc/

14,20  +0,5  3 D   Lucie Reichertová           28.08.03   – 25.05.  –    Olomouc-SK Speed Brno

200 m

27,62 +0,5  3 B    Martina Juřenčáková       04.01.02   – 25.05.  –    Olomouc-SK Speed Brno

27,98 +0,5  5 B    Blanka Vrbasová             19.03.02   – 25.05.  –    Olomouc-SK Speed Brno

28,01 +0,5  6 B    Kristýna Floriánová         14.12.03   – 25.05.  –    Olomouc-SK Speed Brno

29,38  -0,3   1 C    Lucie Reichertová           28.08.03   – 25.05.  –    Olomouc-SK Speed Brno

400 m

1:04,16       5 A   Martina Juřenčáková       04.01.02   – 25.05.  –    Olomouc-SK Speed Brno

1:08,67       5 B    Iveta Trojancová             16.01.03   – 25.05.  –    Olomouc-Orel Vyškov

800 m

2:42,72       11     Martina Ruttkayová        14.07.03   – 05.05.  –    Ostrava-SK Speed Brno

2 000 m překážek

9:38,16       6       Iveta Trojancová             16.01.03   – 25.05.  –    Olomouc-Orel Vyškov

Štafeta 4 x 100 m

53,60       3     Floriánová-Juřenčáková-Reichertová-Vrbasová    –    05.05.    –   Ostrava

ŽÁKYNĚ /do 15 let/

60 m

8,58 -0,6     2 A   Magdalena Pavlíková      14.11.06   – 09.05.  –    Blansko-TJ Oslavany

8,63 +1,4    3 A   Julie Samlíková               24.06.04   – 13.06.  –    Hodonín-TJ Oslavany

/8,52 +2,2    4 B                                                             – 13.06.  –    Hodonín/

8,81 -1,5     5 B    Ludmila Horáková          08.09.04   – 01.06.  –    Vyškov-TJ Oslavany

150 m

20,78 +0,8  1 D   Ludmila Horáková          08.09.04   – 15.06.  –    Hodonín-TJ Oslavany

300 m

46,23          4 B    Julie Samlíková               24.06.04   – 15.06.  –    Hodonín-TJ Oslavany

800 m

2:30,20       4       Ludmila Horáková          08.09.04   – 15.06.  –    Hodonín-TJ Oslavany

1 500 m

5:18,52       3       Ludmila Horáková          08.09.04   – 01.06.  –    Vyškov-TJ Oslavany

Dálka

438             7       Magdalena Pavlíková      14.11.06   – 13.06.  –    Brno-TJ Oslavany

435 +0,1     10     Ludmila Horáková          08.09.04   – 01.06.  –    Vyškov-TJ Oslavany

428 -0,4      13     Ludmila Horáková          08.09.04   – 01.06.  –    Vyškov-TJ Oslavany

Koule 3 kg

8,21            7       Julie Samlíková               24.06.04   – 01.06.  –    Vyškov-TJ Oslavany

QR Code Business Card