Českobudějovický maraton – vítěz Dan Orálek
V sobotu dne 22.1.2011 se konal v Českých Budějovicích Pokračovat ve čtení
Halové klubovní přebory žactva 2011
Halové klubovní přebory v atletice žactva | |||||
21. ledna 2011, Běžecký tunel, Oblá 51c, Brno | |||||
pořadatel: Bač line sport o.s. a AC Moravská Slávia Brno | |||||
příjmení | jméno | ročník | klub | čas rozběh | čas finále |
60 m hoši 2004 a ml. | |||||
1. Žižka | Rudolf | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 11,7 | 11,7 |
2. Kratochvíl | Ondřej | 05 | 12,0 | 12,2 | |
3. Máša | Matěj | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 12,1 | 12,0 |
4. Erbes | Šimon | 05 | AC Moravská Slavia Brno | 13,3 | 14,0 |
5. Kycl | Ondřej | 05 | 14,4 | ||
6. Kycl | Michal | 05 | 14,4 | ||
60 m hoši 2003-2002 | |||||
1. Matějíček | Vojtěch | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 10,0 | 9,8 |
2. Doležal | Jakub | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 10,3 | 10,1 |
3. Ajdin | Sali | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 11,4 | 11,2 |
4. Dítě | Radek | 02 | AK Blansko Dvorská | 10,9 | 11,4 |
5. Šťastný | Petr | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 11,5 | |
6. Marek | Miroslav | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 11,6 | |
7. Kycl | Lukáš | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 11,8 | |
8. Konečný | Vojtěch | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 12,0 | |
9. Hloušek | Jakub | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 12,2 | |
10. Kurdiovský | Eduard | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 12,8 | |
11. Antoš | Adam | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 12,8 | |
12. Fládr | Jakub | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 13,1 | |
13. Tzimas | Andreas | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 14,0 | |
60 m hoši 2001-2000 | |||||
1. Habr | Lukáš | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 9,0 | 9,1 |
2. Oppelt | Tomáš | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 9,6 | 9,6 |
3. Erbes | Filip | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 9,8 | 9,7 |
4. Jaglič | Filip | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 9,7 | 10,1 |
5. Hladký | Adam | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 9,9 | |
6. Musil | Marek | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 9,9 | |
7. Butora | Erik | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 10,4 | |
8. Stejskal | Petr | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 10,7 | |
9. Haminger | Milan | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 10,7 | |
10. Handl | Robert | 01 | 10,9 | ||
11. Matras | Nikolas | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 11,6 | |
60 m hoši 1999-1998 | |||||
1. Vojtek | Matouš | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 8,0 | 8,0 |
2. Moravec | Filip | 98 | AK Kuřim | 8,7 | 8,5 |
3. Klaška | Dominik | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 8,9 | 9,1 |
4. Strnka | Lukáš | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 9,4 | 9,4 |
5. Blatný | Jan | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 9,9 | |
6. Rozehnal | Vojtěch | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 9,9 | |
7. Brázda | Mikuláš | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 10,0 | |
8. Kotek | Jakub | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 10,3 | |
60 m hoši 1997-1996 | |||||
1. Jeřábek | Jakub | ŠAK Židlochovice | 8,1 | 8,0 | |
2. Šimek | Ondřej | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 8,4 | 8,3 |
3. Brázda | Tomáš | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 11,0 | |
60 m dívky 2004 a ml. | |||||
1. Ročková | Veronika | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 11,7 | |
2. Manová | Nikola | 04 | AK Blansko Dvorská | 11,8 | |
3. Vavrysová | Klára | 04 | 12,7 | ||
4. Rychnovská | Anna | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 12,9 | |
60 m dívky 2003-2002 | |||||
1. Kratochvílová | Kateřina | 02 | 11,3 | ||
2. Širůčková | Tereza | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 12,5 | |
3. Beránková | Sára | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 12,7 | |
4. Hrazdírová | Alex | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 12,8 | |
60 m dívky 2001-2000 | |||||
1. Havelková | Kristýna | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 9,9 | 9,7 |
2. Doležalová | Marie | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 9,5 | 10,0 |
3. Kelblová | Adéla | 01 | ŠAK Židlochovice | 10,0 | 10,2 |
4. Prochová | Barbora | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 10,3 | 10,5 |
5. Zlevorová | Věra | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 10,3 | |
6. Fialová | Gabriela | 00 | AK Blansko Dvorská | 10,4 | |
7. Sedláčková | Markéta | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 11,0 | |
8. Mateášáková | Denisa | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 11,3 | |
60 m dívky 1999-1998 | |||||
1. Slaná | Marie | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 9,2 | 8,9 |
2. Ročková | Karolína | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 9,1 | 9,0 |
3. Jeřábková | Alžběta | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 9,6 | 9,2 |
4. Heřmánková | Kristýna | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 9,6 | 9,4 |
5. Machová | Denisa | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 9,7 | |
6. Putnová | Aneta | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 9,9 | |
7. Sestrienková | Veronika | 99 | 9,9 | ||
8. Marčíková | Lenka | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 10,0 | |
9. Molnárová | Gabriela | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 10,1 | |
10. Vybíralová | Natália | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 10,2 | |
11. Helsnerová | Natálie | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 10,8 | |
60 m dívky 1997-1996 | |||||
1. Prochová | Hana | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 8,2 | 8,2 |
2. Ondráčková | Anna | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 8,3 | 8,3 |
3. Freibergerová | Anna | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 8,4 | 8,5 |
4. Peštálová | Andrea | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 8,7 | |
5. Hégrová | Andrea | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 9,1 | 9,1 |
skok daleký hoši 2004 a ml. | |||||
1. Máša | Matěj | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 235 cm | |
2. Kratochvíl | Ondřej | 05 | 235 cm | ||
3. Žižka | Rudolf | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 230 cm | |
4. Kotek | Matouš | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 220 cm | |
5. Kycl | Michal | 05 | 190 cm | ||
6. Erbes | Šimon | 05 | AC Moravská Slavia Brno | 185 cm | |
7. Kycl | Ondřej | 05 | 154 cm | ||
skok daleký hoši 2003-2002 | |||||
1. Matějíček | Vojtěch | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 335 cm | |
2. Šťastný | Petr | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 322 cm | |
3. Marek | Miroslav | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 283 cm | |
4. Dítě | Radek | 02 | AK Blansko Dvorská | 280 cm | |
5. Hloušek | Jakub | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 271 cm | |
6. Ajdin | Sali | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 270 cm | |
7. Doležal | Jakub | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 259 cm | |
8. Kurdiovský | Eduard | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 259 cm | |
9. Konečný | Vojtěch | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 254 cm | |
10. Kycl | Lukáš | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 246 cm | |
11. Fládr | Jakub | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 240 cm | |
12. Antoš | Adam | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 196 cm | |
13. Tzimas | Andreas | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 193 cm | |
skok daleký hoši 2001-2000 | |||||
1. Erbes | Filip | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 373 cm | |
2. Habr | Lukáš | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 357 cm | |
3. Jaglič | Filip | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 350 cm | |
4. Oppelt | Tomáš | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 342 cm | |
5. Musil | Marek | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 341 cm | |
6. Butora | Erik | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 320 cm | |
7. Hladký | Adam | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 320 cm | |
8. Haminger | Milan | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 290 cm | |
9. Handl | Robert | 01 | 286 cm | ||
10. Stejskal | Petr | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 280 cm | |
11. Matras | Nikolas | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 260 cm | |
skok daleký hoši 1999-1998 | |||||
1. Moravec | Filip | 98 | AK Kuřim | 449 cm | |
2. Klaška | Dominik | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 413 cm | |
3. Strnka | Lukáš | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 333 cm | |
4. Blatný | Jan | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 322 cm | |
5. Rozehnal | Vojtěch | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 321 cm | |
6. Kotek | Jakub | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 319 cm | |
7. Brázda | Mikuláš | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 304 cm | |
skok daleký hoši 1997-1996 | |||||
1. Šimek | Ondřej | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 491 cm | |
2. Konečný | Aleš | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 476 cm | |
3. Brázda | Tomáš | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 449 cm | |
skok daleký dívky 2004 a ml. | |||||
1. Vavrysová | Klára | 04 | 230 cm | ||
2. Ročková | Veronika | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 209 cm | |
3. Rychnovská | Anna | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 190 cm | |
4. Manová | Nikola | 04 | AK Blansko Dvorská | 185 cm | |
skok daleký dívky 2003-2002 | |||||
1. Kratochvílová | Kateřina | 02 | 284 cm | ||
2. Beránková | Sára | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 245 cm | |
3. Hrazdírová | Alex | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 233 cm | |
4. Širůčková | Tereza | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 216 cm | |
skok daleký dívky 2001-2000 | |||||
1. Doležalová | Marie | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 358 cm | |
2. Havelková | Kristýna | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 329 cm | |
3. Kelblová | Adéla | 01 | ŠAK Židlochovice | 325 cm | |
4. Fialová | Gabriela | 00 | AK Blansko Dvorská | 312 cm | |
5. Sedláčková | Markéta | 00 | 308 cm | ||
6. Prochová | Barbora | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 300 cm | |
7. Mateášáková | Denisa | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 270 cm | |
8. Zlevorová | Věra | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 252 cm | |
skok daleký dívky 1999-1998 | |||||
1. Molnárová | Gabriela | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 387 cm | |
2. Heřmánková | Kristýna | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 358 cm | |
3. Sestrienková | Veronika | 99 | 353 cm | ||
4. Putnová | Aneta | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 344 cm | |
5. Machová | Denisa | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 344 cm | |
6. Vybíralová | Natália | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 335 cm | |
7. Jeřábková | Alžběta | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 333 cm | |
8. Ročková | Karolína | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 324 cm | |
9. Helsnerová | Natálie | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 315 cm | |
10. Marčíková | Lenka | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 310 cm | |
11. Slaná | Marie | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 306 cm | |
skok daleký dívky 1997-1996 | |||||
1. Prochová | Hana | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 450 cm | |
2. Freibergerová | Anna | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 426 cm | |
3. Peštálová | Andrea | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 421 cm | |
4. Ondráčková | Anna | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 409 cm | |
5. Hégrová | Andrea | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 388 cm | |
200 m hoši 2004 a ml. | |||||
1. Žižka | Rudolf | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 43,8 | |
2. Máša | Matěj | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 45,8 | |
3. Kratochvíl | Ondřej | 05 | 48,4 | ||
4. Kycl | Michal | 05 | 60,8 | ||
5. Kycl | Ondřej | 05 | 64,0 | ||
200 m hoši 2003-2002 | |||||
1. Matějíček | Vojtěch | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 37,7 | |
2. Doležal | Jakub | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 38,3 | |
3. Dítě | Radek | 02 | AK Blansko Dvorská | 42,0 | |
4. Ajdin | Sali | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 42,2 | |
5. Hloušek | Jakub | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 42,8 | |
6. Šťastný | Petr | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 43,4 | |
7. Konečný | Vojtěch | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 45,4 | |
8. Kycl | Lukáš | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 45,5 | |
9. Marek | Miroslav | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 45,7 | |
10. Kurdiovský | Eduard | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 46,1 | |
11. Fládr | Jakub | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 51,4 | |
400 m hoši 2001-2000 | |||||
1. Hladký | Adam | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 1:25,2 | |
2. Erbes | Filip | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 1:25,3 | |
3. Oppelt | Tomáš | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 1:28,1 | |
4. Habr | Lukáš | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 1:34,5 | |
5. Butora | Erik | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 1:38,0 | |
6. Stejskal | Petr | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 1:44,9 | |
7. Matras | Nikolas | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 1:45,7 | |
600 m hoši 1999-1998 | |||||
1. Vojtek | Matouš | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 1:59,7 | |
2. Strnka | Lukáš | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 2:12,2 | |
3. Moravec | Filip | 98 | AK Kuřim | 2:12,5 | |
4. Brázda | Mikuláš | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 2:12,5 | |
800 m hoši 1997-1996 | |||||
1. Konečný | Aleš | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 2:54,3 | |
2. Klaška | Dominik | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 2:56,0 | |
3. Brázda | Tomáš | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 3:22,2 | |
200 m dívky 2004 a ml. | |||||
1. Manová | Nikola | 04 | AK Blansko Dvorská | 46,1 | |
2. Ročková | Veronika | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 47,4 | |
3. Vavrysová | Klára | 04 | 51,3 | ||
4. Rychnovská | Anna | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 51,6 | |
200 m dívky 2003-2002 | |||||
1. Kratochvílová | Kateřina | 02 | 42,5 | ||
2. Širůčková | Tereza | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 45,5 | |
3. Beránková | Sára | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 48,3 | |
4. Hrazdírová | Alexandra | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 48,9 | |
400 m dívky 2001-2000 | |||||
1. Havelková | Kristýna | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 1:24,0 | |
2. Fialová | Gabriela | 00 | AK Blansko Dvorská | 1:29,1 | |
3. Sedláčková | Markéta | 00 | 1:29,5 | ||
4. Prochová | Barbora | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 1:30,0 | |
5. Doležalová | Marie | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 1:31,6 | |
6. Kelblová | Adéla | 01 | ŠAK Židlochovice | 1:38,9 | |
7. Zlevorová | Věra | 00 | 1:45,8 | ||
8. Mateášáková | Denisa | 00 | AC Moravská Slavia Brno | NF | |
600 m dívky 1999-1998 | |||||
1. Slaná | Marie | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 2:17,8 | |
2. Machová | Denisa | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 2:19,3 | |
3. Jeřábková | Alžběta | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 2:20,1 | |
4. Helsnerová | Natálie | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 2:31,5 | |
5. Vybíralová | Natália | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 2:33,5 | |
Ředitel závodu: Simona Servitová | |||||
Hlavní rozhodčí: Ladislav Zouhar | |||||
Závody proběhly bez protestů. |
Triexpert cup – 10 km na dráze
Ve středu dne 20.7. se koná na Vojtové běh na 10 000 m, výsledek je započítáván do Triexpert cupu 2011
Termíny startu jednotlivých rozběhů
První rozběh – start v 16.30hod
Druhý rozběh – start v 17.30hod
Třetí rozběh – start v 18.30hod
Účast v jednotlivých rozbězích
S ohledem na to, že očekáváme účast cca 210 běžců a běžkyň, se snažíme o to, aby jednotlivé rozběhy byly stejně početně obsaženy. V konkrétním rozběhu by měli běžet běžci obdobné výkonnosti, což zamazuje častému předbíhání a nechtěnému prodlužování tratě.
Jsme si vědomi, že ne každý se může časově přizpůsobit, nicméně prosím snažte se dodržovat níže uvedené pokyny.
První rozběh – doporučujeme pro běžce, kteří se umísťují v poháru od 140 místa výše
Druhý rozběh – doporučujeme pro běžce, kteří se umísťují v poháru od 70 místa do 140 místa
Třetí rozběh – může běžet jen ten, kdo je v celkovém pořadí poháru do 70 místa nebo ten, kdo se
alespoň jednou v letošním ročníku umístil do 40 místa.
(individuální výjimky může dle výkonnosti povolit ředitel závodu)
Doprava – důležité
S ohledem na opravu mostu na křižovatce Vídeňská a Poříčí a dalších souvisejících oprav v okolí, jsou velmi omezená parkovací místa na ulici Vojtova před atletickým stadionem Moravské Slávie.
Doporučujeme užít městakou hromadnou dopravu, např. tramvajová zastávka Vojtova (tramvaj č. 8 z Hlavního nádraží).
Těšíme se na Vaši účast.
Triexpert cup – 5 km na dráze
Ve středu dne 20.7. se koná na Vojtové běh na 5 000 m, výsledek je započítáván do Triexpert cupu 2011
Maraton v Ostravě-Třebovicích vyhrál Orálek
Dan Orálek časem 2:34:29 hod. vyhrál dne 15.1.2011 maraton v Ostravě-Třebovicích
Z Akademického MČR přivezla Pavla Hřivnová dvě medaile
V pondělí dne 10.1.2011 se konalo v přetlakové hale v Praze-Strahově Pokračovat ve čtení
Halové klubovní přebory žactva – 21.1.2011
Pátek 21.ledna 2011, Běžecký tunel, Oblá 51c, Brno pořadatel: AC Moravská Slávia Brno a agentura Bač line sport o.s. Pokračovat ve čtení
Členské příspěvky 2011
Vážení členové klubu, Pokračovat ve čtení