Mistrovství Jižní Moravy družstev mladších žáků
Sraz závodníků /mladších žáků/ dne 22.9.2011 ve 12,00 hod. Pokračovat ve čtení
Pozvánka na hodinovku
Ve středu 21. září pořádají atleti AC Moravská Slavia Brno na svém stadionu Pokračovat ve čtení
Naši veteráni přivezli zlaté medaile z MČR v maratonu
V sobotu 10. září se konalo na Kladně v rámci 10. ročníku Kladenského Pokračovat ve čtení
Stovka hrdinů na Brněnské pětadvacítce
V pravé nedělní poledne 11. září byl v tropickém vedru odstartován 44. Pokračovat ve čtení
Brněnská pětadvacítka
44. Brněnská 25, 11.9.2011- Memoriál Jiřího Neřimy | |||||||
Pořadatel: AC Moravská Slavia Brno | |||||||
Poř. | sč. | Jméno | RN | Kat | klub | obrátka | čas |
1 | 101 | VABROUŠEK Petr | 73 | MB 1 | Author Tufo Zlín | 0:46:38 | 1:33:08 |
2 | 31 | HOFF Jakub | 77 | MA 1 | AC Moravská Slavia Brno | 0:46:43 | 1:34:11 |
3 | 23 | MAHOVSKÝ František | 83 | MA 2 | AC Moravská Slavia Brno | 0:45:15 | 1:34:51 |
4 | 30 | NĚMEČEK Marek 77 | 77 | MA 3 | Brno | 0:48:22 | 1:39:10 |
5 | 85 | BOREK Aleš | 78 | MA 4 | VSK Univerzita Brno | 0:49:11 | 1:39:46 |
6 | 6 | KRATOCHVÍL Pavel | 60 | MC 1 | SOKOL Rudíkov | 0:50:02 | 1:41:21 |
7 | 102 | ROZMAN Ladislav | 54 | MD 1 | Cyklolasl Brno | 0:50:15 | 1:42:11 |
8 | 83 | KLÍMA Tomáš | 80 | MA 5 | EKOL TEAM Brno | 0:50:14 | 1:42:48 |
9 | 32 | DLABÁČEK Lukáš | 79 | MA 6 | Orel Řečkovice | 0:49:53 | 1:44:19 |
10 | 99 | DOČKAL Radek | 66 | MC 2 | Rila Team – Brno | 0:50:48 | 1:44:41 |
11 | 5 | DEČO Peter | 73 | MB 2 | Slávia UK Bratislava | 0:50:30 | 1:44:56 |
12 | 39 | POKORNÝ David | 77 | MA 7 | Brno | 0:50:18 | 1:45:46 |
13 | 67 | GIERTLI Tomáš | 67 | MB 3 | Čierny Balog-Dobroč | 0:53:05 | 1:46:02 |
14 | 8 | STRNAD Ondřej | 80 | MA 8 | Brno-Medlánky | 0:51:19 | 1:46:17 |
15 | 91 | GLIER Michal | 82 | MA 9 | AC Moravská Slavia Brno | 0:50:03 | 1:46:58 |
16 | 26 | MARTINCOVÁ Ivana | 63 | ZC 1 | AC Moravská Slavia Brno | 0:53:12 | 1:47:44 |
17 | 77 | SLATINA František | 66 | MC 3 | Brno | 0:53:08 | 1:47:49 |
18 | 89 | SÝKORA Lukáš | 80 | MA 10 | Drnovice u Vyškova | 0:53:43 | 1:48:28 |
19 | 86 | JUŘICA Pavel | 79 | MA 11 | MK Seitl Ostrava | 0:53:52 | 1:48:42 |
20 | 35 | ŠTEFEK Jaroslav | 62 | MC 4 | Maraton Team Žďár nad Sáz. | 0:53:47 | 1:48:49 |
21 | 20 | STLOUKAL Jaroslav | 68 | MB 4 | ART Adamov | 0:53:53 | 1:48:57 |
22 | 18 | HOVĚŽÁK Pavel | 75 | MB 5 | AC Moravská Slavia Brno | 0:53:54 | 1:50:06 |
23 | 21 | POLCAR Jiří | 77 | MA 12 | Brno | 0:53:26 | 1:50:36 |
24 | 7 | KUČÍNSKÝ Pavel | 59 | MC 5 | Brno | 0:53:47 | 1:51:39 |
25 | 95 | MAREČEK Jakub | 95 | MA 13 | Brno | 0:54:25 | 1:52:16 |
26 | 73 | ŠITKA Josef | 86 | MA 14 | Drnovice u Vyškova | 0:53:48 | 1:52:29 |
27 | 80 | PONEŠ Pavel | 78 | MA 15 | TK Sokol | 0:56:14 | 1:52:29 |
28 | 28 | ZIMÁČEK Petr | 77 | MA 16 | SDH Čeložnice | 0:55:21 | 1:53:15 |
29 | 97 | BĚLOHOUBEK Petr | 72 | MB 6 | Brno | 0:56:12 | 1:54:59 |
30 | 27 | HRŮZA Pavel | 83 | MA 17 | AC Track & Field Brno | 0:57:54 | 1:57:03 |
31 | 78 | ŠKORPÍK Josef | 78 | MA 18 | Brno | 0:57:23 | 1:57:30 |
32 | 34 | BULÍN Martin | 85 | MA 19 | Perov | 0:59:11 | 1:58:03 |
33 | 17 | SMOLKA Josef | 70 | MB 7 | Brno | 0:58:11 | 1:58:16 |
34 | 57 | KUREČKA Radomír | 76 | MB 8 | ApS Brno | 0:59:02 | 1:58:48 |
35 | 103 | ADÁMKOVÁ Blanka | 78 | ZA 1 | AC Moravská Slavia Brno | 0:59:19 | 1:58:55 |
36 | 62 | ZOUHAR Libor | 58 | MC 6 | adidas Brno | 0:54:30 | 1:59:32 |
37 | 82 | VYSTRČIL Pavel | 82 | MA 20 | AC Moravská Slavia Brno | 0:59:40 | 2:00:17 |
38 | 24 | ČECH Martin | 78 | MA 21 | Brno | 0:58:53 | 2:00:27 |
39 | 81 | HRABOVSKÝ Aleš | 81 | MA 22 | — | 0:56:03 | 2:00:33 |
40 | 63 | COUFALOVÁ Lucie | 86 | ZA 2 | Brno | 0:59:39 | 2:01:18 |
41 | 37 | BARTÍK Patrik | 76 | MB 9 | GES HUK Team Otrokovice | 0:57:15 | 2:01:44 |
42 | 61 | DAŘENA František | 79 | MA 23 | Brno | 0:59:47 | 2:01:59 |
43 | 71 | ŠUSTROVÁ Kateřina | 79 | ZA 3 | Ořechov | 0:59:58 | 2:02:26 |
44 | 51 | MATULOVÁ Martina | 72 | ZB 1 | Zetor Brno | 0:59:24 | 2:02:51 |
45 | 53 | POKORNÝ Václav | 78 | MA 24 | Orel Řečkovice | 0:56:13 | 2:03:50 |
46 | 41 | SMOLÍK Antonín | 63 | MC 7 | Sokol Přísnotice | 0:57:31 | 2:04:06 |
47 | 98 | BENEK Radim | 75 | MB 10 | Viničné Šumice | 1:01:06 | 2:04:30 |
48 | 38 | ŠŤAVÍKOVÁ Jordána | 83 | ZA 4 | Nitra | 1:02:11 | 2:04:32 |
49 | 48 | HUMLÍČEK Kryštof | 94 | MA 25 | Brno | 1:00:03 | 2:04:42 |
50 | 47 | HUMLÍČEK Ondřej | 71 | MB 11 | — | 1:00:03 | 2:04:43 |
51 | 12 | TOMAN Jakub | 85 | MA 26 | BLUEDIVERS | 0:57:47 | 2:05:13 |
52 | 19 | POHL Tomáš | 73 | MB 12 | Brno | 0:57:07 | 2:05:30 |
53 | 44 | CHARVÁT Jan | 69 | MB 13 | Brno | 1:03:34 | 2:05:32 |
54 | 90 | ŠŤASTNÁ Renata | 85 | ZA 5 | AC Moravská Slavia Brno | 1:00:08 | 2:05:33 |
55 | 22 | ČECH Aleš | 76 | MB 14 | Brno | 1:03:04 | 2:05:50 |
56 | 84 | HRAZDIRA Ivan | 73 | MB 15 | Brno | 0:56:46 | 2:06:48 |
57 | 9 | KNOTEK Ilja | 53 | MD 2 | — | 1:03:04 | 2:07:01 |
58 | 65 | DIATKA Vladimír | 67 | MB 16 | Brno | 1:03:44 | 2:07:20 |
59 | 25 | CZERNÝ Pavel | 81 | MA 27 | Karviná | 0:59:05 | 2:09:13 |
60 | 11 | VYMAZAL Jiří | 74 | MB 17 | — | 1:02:17 | 2:10:39 |
61 | 36 | STEHLÍKOVÁ Jitka | 76 | ZB 2 | AK Kroměříž | 1:03:09 | 2:10:49 |
62 | 52 | KAŠE Jaroslav | 53 | MD 3 | Barnex Sport Brno | 0:59:22 | 2:10:49 |
63 | 66 | VRÁBEL Juraj | 82 | MA 28 | Brno | 1:04:32 | 2:11:03 |
64 | 13 | SUCHÝ Karel | 56 | 56 MD 4 | — | 1:01:12 | 2:11:19 |
65 | 79 | MACHÁČEK Martin | 55 | MD 5 | TTC Javůrek | 1:06:48 | 2:11:38 |
66 | 45 | HLAVSA František | 47 | MD 6 | Pohořelice | 1:04:26 | 2:11:46 |
67 | 107 | ADÁMEK Hubert | 71 | MB 18 | AC Moravská Slavia Brno | 1:04:31 | 2:11:57 |
68 | 69 | KRESTA Roman | 65 | MC 8 | Zetor Brno | 1:02:10 | 2:12:12 |
69 | 68 | KUZMA František | 68 | MB 19 | Nitra | 1:03:38 | 2:13:17 |
70 | 4 | ČTVRTNÍČEK Aleš | 61 | MC 9 | BRŰNNER Sport club | 1:02:08 | 2:13:38 |
71 | 3 | ŠTEKAUER Ján | 49 | MD 7 | BBS Bratislava | 1:03:51 | 2:15:15 |
72 | 55 | KOHOUTEK Jaromír | 55 | MD 8 | Brno | 1:06:49 | 2:15:53 |
73 | 49 | MATULA Jaroslav | 70 | MB 20 | Brno | 1:00:22 | 2:16:01 |
74 | 43 | LING Milan | 68 | MB 21 | Břeclav | 1:01:01 | 2:16:12 |
75 | 72 | MARČÍK Petr | 72 | MB 22 | AC Moravská Slavia Brno | 1:01:01 | 2:17:16 |
76 | 64 | CIBULKA Pavel | 64 | MC 10 | Brno | 1:00:16 | 2:17:43 |
77 | 33 | SMRŽ Pavel | 63 | MC 11 | Brno | 1:03:32 | 2:18:32 |
78 | 75 | STUDNIČKOVÁ Alice | 70 | ZB 3 | Brno0 | 1:06:29 | 2:18:48 |
79 | 74 | COUFAL Richard | 73 | MB 23 | Máňa říkala Brno | 1:06:23 | 2:19:07 |
80 | 105 | ČUS Ľuboš 74 | 74 | MB 24 | GLADIOTOR Michalovce | 1:03:07 | 2:20:07 |
81 | 29 | POLCAR Radovan | 77 | MA 29 | — | 1:07:21 | 2:21:25 |
82 | 106 | JAITNER Jakub | 86 | MA 30 | Brno | 1:05:51 | 2:22:00 |
83 | 88 | MORAVEC Zdeněk | 81 | MA 31 | Traged Team Brno | 1:03:58 | 2:22:18 |
84 | 46 | SLÁDEK Jaroslav | 80 | MA 32 | — | 1:04:44 | 2:22:36 |
85 | 104 | HOLEČEK Stanislav | 55 | MD 9 | AC Moravská Slavia Brno | 1:08:22 | 2:22:50 |
86 | 100 | JASKULKA Martin | 68 | MB 25 | AK Kuřim | 1:09:04 | 2:23:03 |
87 | 60 | MALINKOVIČ Petr | 60 | MC 12 | Břeclav | 1:07:20 | 2:24:57 |
88 | 59 | DRÁPAL Pavel | 63 | MC 13 | LRS Vyškov | 1:08:50 | 2:25:59 |
89 | 14 | ŠMITÁK Jiří | 44 | ME 1 | AC Moravská Slavia Brno | 1:12:35 | 2:27:26 |
90 | 92 | VILČEK Rudolf | 54 | MD 10 | K226 | 1:07:57 | 2:32:57 |
91 | 87 | KONEČNÝ Jaroslav | 69 | MB 26 | Tri Lamy Brno | 1:10:28 | 2:33:08 |
92 | 50 | SEDLÁČEK Pavel | 53 | MD 11 | AC Moravská Slavia Brno | 1:13:45 | 2:33:50 |
93 | 54 | SPÁČIL Jan | 54 | MD 12 | nereg | 1:12:50 | 2:34:34 |
94 | 15 | KŘIVÁNEK Bohuslav | 48 | MD 13 | VHS Brno | 1:12:39 | 2:37:06 |
95 | 40 | VAVERKOVÁ Lucie | 85 | ZA 6 | Rosice | 1:13:57 | 2:38:00 |
96 | 42 | SMOLÍKOVÁ Jarmila | 63 | ZC 2 | Sokol Přísnotice | 1:13:34 | 2:38:55 |
97 | 94 | ZITTOVÁ Iva | 59 | ZC 3 | Sokol Nebovidy | 1:17:15 | 2:39:25 |
98 | 93 | VAŠÍČEK David | 75 | MB 27 | Brno | 1:13:28 | 2:40:28 |
99 | 56 | LENHART David | 79 | MA 33 | Brno | 1:16:14 | 2:41:47 |
100 | 10 | PEŠÁKOVÁ Mirka | 85 | ZA 7 | — | 1:17:05 | 2:52:53 |
101 | 16 | HORÁKOVSKÝ Petr | 52 | MD 14 | AC Moravská Slavia Brno | 1:10:05 | 2:55:21 |
102 | 70 | HRUBÝ Milan | 38 | ME 2 | ASK Blansko | 1:26:16 | 2:57:47 |
103 | 76 | KLIMEŠ František | 47 | MD 15 | Brno | 1:15:26 | 3:02:13 |
104 | 96 | DRAŽAN Libor | 60 | MC 14 | Sokol Kuničky | 1:26:41 | 3:13:52 |
105 | 1 | FUKSA Karel | 46 | ME 3 | AC Moravská Slavia Brno | 1:33:22 | 3:31:52 |
2 | KOŠŤÁL Pavel | 44 | ME | ČAFC Brno-Židenice | 1:25:05 | DNF -1 R | |
58 | KALINA Tomáš | 85 | MA | Triexpert Brno | 0:57:33 | DNF -1 R |
Po IV.kole mladšího žactva jsme udrželi pozice
ve čtvrtek dne 8.září jsme na stadionu ve Vojtové ulici uspořádali IV.kolo Pokračovat ve čtení
IV.kolo soutěže družstev mladších žáků
Výsledky IV.kola soutěže družstev mladších žáků | ||||||
Pořadatel | : | AC Moravská Slavia Brno | ||||
Místo | : | stadion Moravské Slavie ve Vojtové ulici | ||||
Datum konání | : | čtvrtek 8.9.2011 | ||||
60 m – 1. běh w+4,9 | ||||||
1. | Ondřej Tichý | 99 | BYAC Brno “A” | 8,7O | FA | |
2. | Jakub Podborský | 98 | SK Speed Brno | 8,79 | FA | |
3. | Matouš Vojtek | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 7,92 | FA | |
4. | Tomáš Urban | 98 | VSK Univerzita Brno | 9,91 | ||
5. | Šimon Král | O0 | MC atletika Brno | 10,23 | ||
6. | Samuel Stříž | O0 | JAC Brno | 10,83 | ||
60 m – 2. běh w+2,2 | ||||||
1. | David Buček | 98 | BYAC Brno “A” | 8,24 | FA | |
2. | Manuel Ronaldo | 98 | SK Speed Brno | 8,83 | FA | |
3. | Ondřej Havlín | O0 | BYAC Brno “B” | 9,58 | ||
4. | Jan Nevěděl | 98 | MC atletika Brno | 9,89 | ||
5. | Filip Hanák | O0 | AC Moravská Slavia Brno | 10,12 | ||
Štefan Prášek | O0 | VSK Univerzita Brno | NP | |||
60 m – 3. běh w+2,3 | ||||||
1. | Filip Moravec | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 8,67 | FA | |
2. | Martin Tretter | 98 | VSK Univerzita Brno | 8,9O | FB | |
3. | Jiří Brtník | O0 | SK Speed Brno | 9,36 | FB | |
4. | Tomáš Mezlík | O0 | JAC Brno | 9,49 | FB | |
5. | Adam Kriška | 99 | BYAC Brno “B” | 10,08 | ||
6. | Zdeněk Cerman | 99 | BYAC Brno “A” | 10,67 | ||
60 m – 4. běh w+4,8 | ||||||
1. | Jan Zbořil | 98 | BYAC Brno “A” | 8,97 | FB | |
2. | Matěj Beneš | O1 | BYAC Brno “B” | 9,29 | FB | |
3. | Jakub Kotek | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 10,01 | ||
4. | Adam Jelínek | 99 | JAC Brno | 10,28 | ||
5. | Tomáš Brtník | O2 | SK Speed Brno | 10,37 | ||
6. | Jakub Urban | O2 | VSK Univerzita Brno | 11,12 | ||
60 m – 5. běh w+1,1 | ||||||
1. | Viktor Veleba | O1 | SK Speed Brno | 9,48 | FB | |
2. | Filip Steinhauser | O1 | VSK Univerzita Brno | 10,01 | ||
3. | Petr Urbánek | O1 | VSK Univerzita Brno | 10,06 | ||
4. | Jiří Vrabel | O3 | MC atletika Brno | 12,28 | ||
60 m – finále “A” w+1,2 | ||||||
1. | Matouš Vojtek | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 7,79 | 11 | |
2. | David Buček | 98 | BYAC Brno “A” | 8,35 | 9 | |
3. | Filip Moravec | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 8,55 | 8 | |
4. | Manuel Ronaldo | 98 | SK Speed Brno | 8,91 | 7 | |
5. | Jakub Podborský | 98 | SK Speed Brno | 9,0O | 6 | |
Ondřej Tichý | 99 | BYAC Brno “A” | NP | |||
60 m – finále “B” w+0,8 | ||||||
1. | Matěj Beneš | O1 | BYAC Brno “B” | 9,27 | 4 | |
2. | Jiří Brtník | O0 | SK Speed Brno | 9,58 | 3 | |
3. | Tomáš Mezlík | O0 | JAC Brno | 9,62 | 2 | |
4. | Viktor Veleba | O1 | SK Speed Brno | 9,64 | 1 | |
Martin Tretter | 98 | VSK Univerzita Brno | NP | |||
Jan Zbořil | 98 | BYAC Brno “A” | NP | |||
300 m – 1.běh | ||||||
1. | Martin Rainer | 98 | BYAC Brno “A” | 47,45 | 11 | |
2. | Adam Hladký | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 50,6O | 7 | |
3. | Jakub Richter | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 51,43 | 5 | |
4. | Tomáš Brtník | O2 | SK Speed Brno | 01:02,81 | ||
300 m – 2.běh | ||||||
1. | Dominik Klaška | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 49,39 | 9 | |
2. | Lukáš Staněk | 98 | SK Speed Brno | 50,13 | 8 | |
3. | Viktor Veleba | O1 | SK Speed Brno | 55,87 | 4 | |
4. | Tomáš Mezlík | O0 | JAC Brno | 01:00,44 | ||
300 m – 3.běh | ||||||
1. | Jan-Filip Houser | 98 | VSK Univerzita Brno | 51,01 | 6 | |
2. | Max Beránek | O0 | BYAC Brno “A” | 56,11 | 3 | |
3. | Zdeněk Cerman | 99 | BYAC Brno “A” | 01:00,73 | ||
300 m – 4.běh | ||||||
1. | Jiří Zbořil | 99 | BYAC Brno “B” | 57,87 | 2 | |
2. | Nick Nguyen | 99 | SK Speed Brno | 58,36 | 1 | |
3. | Samuel Stříž | O0 | JAC Brno | 01:00,77 | ||
300 m – 5.běh | ||||||
1. | Vojtěch Hudeček | O2 | JAC Brno | 59,49 | ||
2. | Martin Zeman | O0 | BYAC Brno “B” | 01:00,77 | ||
3. | Martin Votýpka | O0 | AC Moravská Slavia Brno | 01:02,95 | ||
1 500 m | ||||||
1. | Jiří Klimkovský | 98 | ASK Blansko | 05:07,11 | 11 | |
2. | Daniel Kotyza | O0 | VSK Univerzita Brno | 05:25,11 | 9 | |
3. | Miroslav Tonner | 99 | BYAC Brno “A” | 05:27,33 | 8 | |
4. | Michal Zamazal | 99 | BYAC Brno “A” | 05:29,32 | 7 | |
5. | David Foller | 99 | VSK Univerzita Brno | 05:30,17 | 6 | |
6. | Tomáš Votýpka | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 05:38,04 | 5 | |
7. | Štefan Prášek | O0 | VSK Univerzita Brno | 05:48,53 | 4 | |
8. | Mikuláš Brázda | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 05:49,04 | 3 | |
9. | Filip Odstrčil | 99 | BYAC Brno “B” | 05:51,32 | 2 | |
10. | Jan Blatný | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 06:16,93 | 1 | |
11. | Martin Votýpka | O0 | AC Moravská Slavia Brno | 06:49,55 | ||
12. | Vít Peňáz | 99 | JAC Brno | 07:21,44 | ||
4 x 60 m – 1.běh w+2,7 | ||||||
1. | Vojtek-Klaška | AC Moravská Slavia Brno “A” | 34,66 | 9 | ||
Richter-Hladký | ||||||
2. | Podborský-Ronaldo | SK Speed Brno | 36,02 | 8 | ||
Brtník-Veleba | ||||||
3. | Urban-Prášek | VSK Univerzita Brno “A” | 37,93 | 7 | ||
Kotyza-Foller | ||||||
4 x 60 m – 2.běh | ||||||
1. | BYAC Brno “A” | 33,3O | 11 | |||
2. | BYAC Brno “B” – A | 38,31 | 6 | |||
3. | Kotek-Hanák | AC Moravská Slavia Brno “B” | 40,03 | 5 | ||
Blatný-Brázda | ||||||
4. | JAC Brno | 41,81 | 4 | |||
Dálka | ||||||
1. | Lukáš Kračmar | 98 | BYAC Brno “A” | 547 | 11 | |
2. | Filip Moravec | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 469 | 9 | |
3. | David Buček | 98 | BYAC Brno “A” | 455 | 8 | |
4. | Jakub Podborský | 98 | SK Speed Brno | 454 | 7 | |
5. | Jan-Filip Houser | 98 | VSK Univerzita Brno | 425 | 6 | |
6. | Matěj Beneš | O1 | BYAC Brno “B” | 397 | 5 | |
7. | Jakub Richter | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 389 | 4 | |
8. | Michal Zamazal | 99 | BYAC Brno “A” | 374 | 3 | |
9. | Adam Hladký | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 373 | 1,5 | |
10. | Lukáš Staněk | 98 | SK Speed Brno | 373 | 1,5 | |
11. | Filip Odstrčil | 99 | BYAC Brno “B” | 368 | ||
12. | Jan Blatný | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 365 | ||
13. | Jakub Kotek | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 352 | ||
14. | Vojtěch Hudeček | O2 | JAC Brno | 340 | ||
15. | Filip Hanák | O0 | AC Moravská Slavia Brno | 339 | ||
16. | Adam Jelínek | 99 | JAC Brno | 337 | ||
17. | Šimon Král | O0 | MC atletika Brno | 334 | ||
18. | Jiří Brtník | O0 | SK Speed Brno | 317 | ||
19. | Adam Kriška | 99 | BYAC Brno “B” | 315 | ||
20. | Tomáš Urban | 98 | VSK Univerzita Brno | 301 | ||
21. | Vít Peňáz | 99 | JAC Brno | 292 | ||
22. | Jakub Urban | O2 | VSK Univerzita Brno | 278 | ||
23. | Martin Zeman | O0 | JAC Brno | 278 | ||
Koule 3 kg | ||||||
Jiří Klinkovský | 98 | ASK Blansko | 12,76 | 11 | ||
Lukáš Kračmar | 98 | BYAC Brno “A” | 12,72 | 9 | ||
Matouš Vojtek | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 10,71 | 8 | ||
Martin Rainer | 98 | BYAC Brno “A” | 10,53 | 7 | ||
Dominik Klaška | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 8,31 | 6 | ||
Max Beránek | O0 | BYAC Brno “A” | 6,83 | 5 | ||
Tomáš Pýcha | O0 | VSK Univerzita Brno | 6,23 | 4 | ||
Jakub Klimeš | O1 | VSK Univerzita Brno | 5,85 | 3 | ||
Ondřej Havlín | O0 | BYAC Brno “B” | 5,8O | 2 | ||
Jiří Zbořil | 99 | BYAC Brno “B” | 5,72 | 1 | ||
Jan Nevěděl | 98 | MC atletika Brno | 5,03 | |||
Ing.Jiří Proch v.r. | Mgr.Jan Dvořák v.r. | |||||
hlavní rozhodčí | ředitel závodů | |||||
Pořadá družstev ve IV.kole | ||||||
pomocné | hlavní | |||||
1. | BYAC Brno „A“ | 98,00 | 8 | |||
2. | AC Moravská Slavia Brno | 91,50 | 7 | |||
3. | SK Speed Brno | 45,50 | 6 | |||
4. | VSK Univerzita Brno | 45,00 | 5 | |||
5. | ASK Blansko | 22,00 | 4 | |||
6. | BYAC Brno „B“ | 22,00 | 3 | |||
7. | JAC Brno | 6,00 | 2 | |||
8. | MC atletika Brno | 0,00 | 0 | |||
Pořadá družstev po IV.kole | ||||||
pomocné | hlavní | |||||
1. | BYAC Brno „A“ | 478,50 | 32 | |||
2. | AC Moravská Slavia Brno | 330,00 | 28 | |||
3. | VSK Univerzita Brno | 181,50 | 23 | |||
4. | SK Speed Brno | 138,00 | 19 | |||
5. | ASK Blansko | 116,00 | 18 | |||
6. | BYAC Brno „B“ | 61,50 | 12 | |||
7. | JAC Brno | 13,00 | 4 | |||
8. | MC atletika Brno | 7,00 | 4 |
IV.kolo soutěže družstev mladších žákyň
Výsledky IV.kola soutěže družstev mladších žáků | ||||||
Pořadatel | : | AC Moravská Slavia Brno | ||||
Místo | : | stadion Moravské Slavie ve Vojtové ulici | ||||
Datum konání | : | čtvrtek 8.9.2011 | ||||
60 m – 1. běh w+4,0 | ||||||
1. | Kateřina Božková | 98 | SK Speed Brno “A” | 8,52 | FA | |
2. | Denisa Machová | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 8,97 | FA | |
3. | Michaela Kieslová | 98 | JAC Brno | 9,29 | FB | |
MB | Nela Medková | 98 | JAC Brno | 9,43 | ||
4. | Eliška Miková | O0 | BYAC Brno | 10,86 | ||
60 m – 2. běh w+0,8 | ||||||
1. | Anna Plisková | 98 | SK Speed Brno “A” | 8,95 | FA | |
2. | Veronika Prokešová | O0 | SK Speed Brno “B” | 9,18 | ||
3. | Eliška Buchlovská | 98 | JAC Brno | 9,43 | ||
4. | Kristýna Heřmánková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 9,72 | ||
60 m – 3. běh w+0,8 | ||||||
1. | Markéta Klusáčková | 99 | SK Speed Brno “A” | 9,12 | FA | |
2. | Alžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 9,27 | FB | |
MB | Barbora Krejčíříková | 99 | JAC Brno | 9,72 | ||
3. | Eliška Zavřelová | 98 | VSK Univerzita Brno | 10,17 | ||
4. | Barbora Hudečková | O3 | BYAC Brno | 10,34 | ||
60 m – 4. běh w+2,0 | ||||||
1. | Alexandra Jirků | 98 | SK Speed Brno “A” | 9,2O | FB | |
2. | Kristýna Havelková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 9,94 | ||
3. | Eliška Zavřelová | 98 | VSK Univerzita Brno | 10,08 | ||
4. | Nikola Kropáčková | O1 | VSK Univerzita Brno | 10,81 | ||
60 m – 5. běh w+0,1 | ||||||
1. | Karolína Rašovská | 99 | VSK Univerzita Brno | 9,15 | FA | |
2. | Kamila Kalová | 98 | ASK Blansko | 9,35 | FB | |
3. | Gabriela Wernerová | O2 | MC atletika Brno | 10,43 | ||
4. | Barbora Nováková | O2 | SK Speed Brno “B” | 10,56 | ||
60 m – 6. běh w+0,3 | ||||||
1. | Karolína Ročková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 9,2O | FB | |
2. | Lucie Hošková | 99 | BYAC Brno | 9,26 | FB | |
3. | Kristýna Klossová | 99 | JAC Brno | 9,39 | ||
4. | Lenka Burianová | O0 | JAC Brno | 9,62 | ||
MB | Klára Krejčiříková | O2 | JAC Brno | 10,38 | ||
5. | Linda Kavínová | O4 | ASK Blansko | 12,12 | ||
60 m – 7. běh w+2,3 | ||||||
1. | Tereza Růžičková | 99 | SK Speed Brno “A” | 9,14 | FA | |
2. | Tereza Mezihoráková | O0 | JAC Brno | 9,42 | ||
3. | Lucie Sedláčková | O1 | BYAC Brno | 9,5O | ||
4. | Petra Nastulčílová | 99 | VSK Univerzita Brno | 9,66 | ||
5. | Vendula Klepalová | 98 | ASK Blansko | 10,26 | ||
6. | Zuzana Kameníková | O0 | MC atletika Brno | 10,69 | ||
60 m – 8. běh w+3,8 | ||||||
1. | Eva Zavřelová | O1 | VSK Univerzita Brno | 10,42 | ||
2. | Denisa Mičánková | O0 | VSK Univerzita Brno | 10,87 | ||
3. | Aneta Pavlíčková | O1 | VSK Univerzita Brno | 10,88 | ||
4. | Natakie Bendlerová | O1 | VSK Univerzita Brno | 11,01 | ||
60 m – finále “A” w+1,5 | ||||||
1. | Kateřina Božková | 98 | SK Speed Brno “A” | 8,75 | 11 | |
2. | Tereza Růžičková | 99 | SK Speed Brno “A” | 9,04 | 9 | |
3. | Denisa Machová | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 9,1O | 8 | |
4. | Anna Plisková | 98 | SK Speed Brno “A” | 9,1O | 7 | |
5. | Karolína Rašovská | 99 | VSK Univerzita Brno | 9,13 | 6 | |
Markéta Klusáčková | 99 | SK Speed Brno “A” | NP | |||
60 m – finále “B” w+0,8 | ||||||
1. | Lucie Hošková | 99 | BYAC Brno | 9,18 | 4 | |
2. | Alexandra Jirků | 98 | SK Speed Brno “A” | 9,24 | 3 | |
3. | Karolína Ročková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 9,29 | 2 | |
4. | Alžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 9,32 | 1 | |
5. | Kamila Kalová | 98 | ASK Blansko | 9,36 | ||
6. | Michaela Kieslová | 98 | JAC Brno | 9,37 | ||
300 m – 1.běh | ||||||
1. | Jana Novotná | 99 | JAC Brno | 46,61 | 11 | |
2. | Kateřina Božková | 98 | SK Speed Brno “A” | 47,32 | 9 | |
3. | Michaela Hrubá | 98 | JAC Brno | 47,73 | 8 | |
300 m – 2.běh | ||||||
1. | Anna Plisková | 98 | SK Speed Brno “A” | 51,9O | 4 | |
2. | Tereza Bečvová | O0 | AC Moravská Slavia Brno | 55,54 | ||
3. | Veronika Vallová | O1 | JAC Brno | 59,37 | ||
300 m – 3.běh | ||||||
1. | Markéta Klusáčková | 99 | SK Speed Brno “A” | 50,41 | 5 | |
2. | Alžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 51,59 | ||
MB | Dominika Míková | O0 | JAC Brno | 59,23 | ||
300 m – 4.běh | ||||||
1. | Sabina Dvořáková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 48,44 | 7 | |
2. | Karolína Ročková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 50,07 | 6 | |
3. | Kamila Kalová | 98 | ASK Blansko | 54,86 | ||
MB | Nela Medková | 98 | JAC Brno | 57,08 | ||
300 m – 5.běh | ||||||
1. | Lenka Burianová | O0 | JAC Brno | 54,08 | 3 | |
2. | Adéla Koláčková | O1 | AC Moravská Slavia Brno | 54,53 | 2 | |
3. | Kristýna Havelková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 55,39 | 1 | |
300 m – 6.běh | ||||||
MB | Kateřina Tichá | 99 | JAC Brno | 59,12 | ||
1. | Zuzana Kameníková | O0 | MC atletika Brno | 01:05,52 | ||
2. | Eliška Miková | O0 | BYAC Brno | 01:13,79 | ||
300 m – 7.běh | ||||||
1. | Karolína Kleiblová | O2 | BYAC Brno | 01:01,53 | ||
2. | Gabriela Wernerová | O2 | MC atletika Brno | 01:01,82 | ||
3. | Lucie Koudelová | O3 | MC atletika Brno | 01:02,89 | ||
800 m | ||||||
1. | Eliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 02:40,23 | 11 | |
2. | Jana Vrtělová | 98 | SK Speed Brno “A” | 02:53,72 | 9 | |
3. | Michaela Kieslová | 98 | JAC Brno | 02:55,64 | 8 | |
4. | Nela Chlupová | O0 | AC Moravská Slavia Brno | 02:57,75 | 7 | |
5. | Petra Pikulová | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 03:00,95 | 6 | |
6. | Zuzana Göghová | O0 | VSK Univerzita Brno | 03:02,34 | 5 | |
7. | Markéta Sedláčková | O0 | AC Moravská Slavia Brno | 03:02,90 | 4 | |
8. | Gabriela Fialová | 99 | JAC Brno | 03:11,01 | 3 | |
9. | Michaela Staňková | 98 | JAC Brno | 03:11,51 | 2 | |
10. | Lenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 03:19,39 | 1 | |
11. | Klára Krejčiříková | O2 | JAC Brno | 03:36,47 | ||
4 x 60 m – 1.běh w+3,7 | ||||||
1. | Božková-Plisková | SK Speed Brno “A” | 34,25 | 11 | ||
Klusáčková-Jirků | ||||||
2. | Mich.Hrubá-T. Mezihoráková | JAC Brno “A” | 35,78 | 9 | ||
L. Burianová-Jana Novotná | ||||||
3. | Freibergerová-Ročková | AC Moravská Slavia Brno “A” | 37,82 | 6 | ||
Marčíková-Jeřábková | ||||||
4. | Sedláčková-Kleiblová | BYAC Brno | 41,5O | 5 | ||
Miková-Hudečková | ||||||
4 x 60 m – 2.běh w+2,4 | ||||||
1. | Machová-Havelková | AC Moravská Slavia Brno “B” | 36,62 | 8 | ||
Dvořáková-Bakičová | ||||||
2. | A.Starčevová-K.Tichá | JAC Brno “B” | 36,77 | 7 | ||
K.Klosová-M.Mašová | ||||||
MB | Byezerová-Hochmanová | Sokol Bílovice nad Svitavou | 37,75 | |||
Hošková-Sobolová | ||||||
MB | B.Krejčiříková-K.Krejčiříková | JAC Brno “C” | 41,25 | |||
D.Miková-V.Vallová | ||||||
Dálka | ||||||
1. | Jana Novotná | 99 | JAC Brno | 470 | 11 | |
2. | Michaela Hrubá | 98 | JAC Brno | 446 | 9 | |
3. | Tereza Růžičková | 99 | SK Speed Brno “A” | 440 | 8 | |
4. | Karolína Rašovská | 99 | VSK Univerzita Brno | 420 | 7 | |
5. | Andrea Starčevičová | O0 | JAC Brno | 407 | 6 | |
MB | Barbora Krejčiříková | 99 | JAC Brno | 399 | ||
6. | Lucie Sedláčková | O1 | BYAC Brno | 399 | 5 | |
7. | Tereza Kiššová | 98 | SK Speed Brno “A” | 390 | 4 | |
8. | Denisa Machová | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 387 | 3 | |
MB | Tereza Mezihoráková | O0 | JAC Brno | 387 | ||
9. | Petra Nastulčílová | 99 | VSK Univerzita Brno | 380 | 2 | |
10. | Markéta Mášová | 98 | JAC Brno | 376 | 1 | |
11. | Petra Pikulová | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 376 | ||
12. | Eliška Zavřelová | 98 | VSK Univerzita Brno | 376 | ||
13. | Eliška Buchlovská | 98 | JAC Brno | 372 | ||
14. | Veronika Bakičová | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 369 | ||
15. | Veronika Prokešová | O0 | SK Speed Brno “B” | 366 | ||
16. | Vendula Klepalová | 98 | ASK Blansko | 356 | ||
17. | Nela Chlupová | O0 | AC Moravská Slavia Brno | 355 | ||
MB | Sabina Hochmanová | 99 | JAC Brno | 352 | ||
18. | Eliška Horáková | O1 | VSK Univerzita Brno | 349 | ||
MB | Kateřina Tichá | 99 | JAC Brno | 334 | ||
19. | Barbora Hudečková | O3 | BYAC Brno | 324 | ||
20. | Tereza Bečvová | O0 | AC Moravská Slavia Brno | 323 | ||
21. | Lucie Koudelová | O3 | MC atletika Brno | 313 | ||
MB | Adéla Koláčková | O1 | AC Moravská Slavia Brno | 306 | ||
MB | Dominika Miková | O2 | JAC Brno | 306 | ||
22. | Barbora Nováková | O2 | SK Speed Brno “B” | 276 | ||
23. | Linda Kavínová | O4 | ASK Blansko | 271 | ||
24. | Karolína Kleiblová | O2 | BYAC Brno | 251 | ||
Koule 3 kg | ||||||
Jana Vrtělová | 98 | SK Speed Brno “A” | 8,2O | 11 | ||
Andrea Starčevičová | 98 | JAC Brno | 7,77 | 9 | ||
Kristýna Klosová | 99 | JAC Brno | 7,44 | 8 | ||
Markéta Mašová | 98 | JAC Brno | 7,38 | 7 | ||
Alexandra Jirků | 98 | SK Speed Brno “A” | 7,16 | 6 | ||
Kristýna Heřmánková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 6,59 | 5 | ||
Eliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 5,65 | 4 | ||
Štěpánka Badinová | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 5,62 | 3 | ||
Kateřina Buchtová | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 5,19 | 2 | ||
Lenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 5,09 | 1 | ||
Veronika Vallová | O1 | JAC Brno | 4,34 | |||
Ing.Jiří Proch v.r. | Mgr.Jan Dvořák v.r. | |||||
hlavní rozhodčí | ředitel závodů | |||||
Pořadá družstev ve IV.kole | ||||||
pomocné | hlavní | |||||
1. | SK Speed Brno „A“ | 97 | 8 | |||
2. | JAC Brno „A“ | 95 | 7 | |||
3. | AC Moravská Slavia Brno | 88 | 6 | |||
4. | VSK Univerzita Brno | 20 | 5 | |||
5. | BYAC Brno „A“ | 14 | 4 | |||
6. | SK Speed Brno „B“ | 7 | 3 | |||
7. | ASK Blansko | 0 | 0 | |||
8. | MC atletika Brno | 0 | 0 | |||
Pořadá družstev po IV.kole | ||||||
pomocné | hlavní | |||||
1. | JAC Brno „A“ | 483 | 31 | |||
2. | SK Speed Brno „A“ | 381 | 28 | |||
3. | AC Moravská Slavia Brno | 315 | 25 | |||
4. | VSK Univerzita Brno | 89 | 19 | |||
5. | BYAC Brno „A“ | 39 | 17 | |||
6. | ASK Blansko | 5 | 6 | |||
7. | SK Speed Brno „B“ | 7 | 3 | |||
8. | MC atletika Brno | 5 | 2 |
Prolínací soutěž o postup do I.ligy družstev mužů a žen se zúčastní “B” družstvo mužů a družstvo žen
Ahoj hoši, předpokládám, že všichni víte, že se v sobotu 17. září uskuteční Pokračovat ve čtení
Honza Dvořák vstoupil mezi ženáče
Dlouholetý závodník a trenér klubu Mgr.Jan Dvořák vstoupil dne 20.srpna Pokračovat ve čtení