Úspěšná vystoupení družstev dospělých

V sobotu 21. května vstoupila do svých soutěží zahajovacím prvním kolem družstva mužů a žen. S radostí konstatujeme, že vstup do soutěží dopadl úspěšně. Pokračovat ve čtení

Dorostenec Martin Tuček vybojoval na MMaS v desetiboji stříbro

Ve dnech 14.-15.května se konalo v Třinci Mistrovství Moravy a Slezska ve Pokračovat ve čtení

Z Mistrovství Jihomoravského kraje žactva na dráze jsme přivezli 8 medailí

V sobotu dne 14.května se konalo ve Vyškově Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva na dráze ze kterého jsme přivezli 7 medailí Pokračovat ve čtení

Reprezentační starty v roce 2011

Reprezentace Jihomoravského kraje

Župní olympiáda mládeže Trnava 29.4.2011
Výška    :    5.místo    Kyzlink Marek    173
Trojskok    :    3.místo    Kyzlink Marek    11,68
Oštěp    :    2.místo    Kyzlink Marek    33,41
V. LETNÍ OLYMPIÁDY dětí a mládeže České republiky, Olomouc 22-26.6.2011
300 m    :    1.místo    Prochová Hana    40,51 s
rozběh    Freibergerová Anna    42,23 s
300 m    :    2.místo     Vojtek Matouš    38,69 s
60 m      :    4.místo     Vojtek Matouš    7,91 s

I.kolo sk.”C” I.ligy družstev mužů

V sobotu dne 21.5.2011 se koná v Třinci I. kolo skupiny “C″ I. ligy družstev mužů. Sraz závodníků v 6,15 hod. na parkovišti naproti hotelu Grand (bývalé autobusové nádraží). Odjezd v 6,30 hod. Vedoucí družstva: Ladislav Zouhar, telefon: 724 697 446 Pokračovat ve čtení

I.kolo II.ligy družstev žen a “B” družstva mužů

Pozvánka : V sobotu dne 21.5.2011 se koná v Uherském Hradišti I. kolo skupiny “D 2″ II. ligy družstev mužů a žen. Sraz závodníků v 7,45 hod. na parkovišti naproti hotelu Grand (bývalé autobusové nádraží). Odjezd v 8,00 hod. Pokračovat ve čtení

Podmelová v novém klubovním rekordu

Vilma Podmelová na ultravytrvaleckých závodech konaných v Polsku Pokračovat ve čtení

Starší žákyně v I.kolo družstev vybojováno 3.místo

V neděli dne 8.5.2011 se konalo v Břeclavi I.kolo soutěže družstev staršího Pokračovat ve čtení

Martin Tuček překonal opět klubovní dorostenecký rekord v běhu na 300 m překážek

V sobotu dne 7.května startoval v Ostravě Martin Tuček formou hostování za Pokračovat ve čtení

Tabulka soutěží družstev AC Moravská Slavia Brno v roce 2011

Tabulky soutěží družstev AC Moravská Slavia Brno v roce 2011   stav k 29.9.2011

Tabulky soutěží družstev AC Moravská Slavia Brno v roce 2011
I. atletická liga mužů – skupina „C“ – stav po IV. kole

Pořadí        Družstvo            Body
1.    Sokol Opava    32    /    853,33
2.    TJ Lokomotiva Břeclav    26    /    665,33
3.    AC Moravská Slavia Brno    25    /    639,83
4.    AK Olomouc    17    /    548,00
5.    VSK Univerzita Brno “B”    16    /    520,00
6.    AK Hodonín    14    /    488,50
7.    AO Slavia Havířov    9    /    319,00
8.    AC Slovácká Slavia Uh.Hradiště    5    /    134,00
II. atletická liga mužů – skupina „D2“ – stav po IV. kole
Pořadí        Družstvo            Body
1.    AK PSK Zlín    28    /    922,00
2.    AHA Vyškov    22    /    738,50
3.    AC Moravská Slavia Brno “B”    21    /    666,00
4.    TJ Sokol Brno-Žabovřesky    15    /    369,50
5.    AC Čejkovice    10    /    277,00
6.    TJ Znojmo    9    /    250,00
7.    TJ Jiskra Otrokovice    6    /    210,00
Prolínací soutěž o postup do I.ligy – mužů
Pořadí        Družstvo            Body
1.    AK Hodonín    212,50
2.    AK PSK Zlín    157,00
3.    AO Slavia Havířov    155,00
4.    TJ Šumperk    139,00
5.    TJ TŽ Třinec    136,00
6.    SK Hranice      92,50
7.    AHA Vyškov      88,00
8.    AC Moravská Slavia Brno “B”      41,00
9.    TJ Slezan Frýdek.Místek      39,50
10.    TJ Sokol Brno-Žabovřesky        3,00
II. atletická liga žen – skupina „D 2“ – stav po IV. kole

Pořadí        Družstvo            Body
1.    AK PSK Zlín „B“    13    /    361,00
2.    AC Moravská Slavia Brno    12    /    388,00
3.    AHA Vyškov    10    /    301,00
4.    AC Slovácká Slavia Uh. Hradiště    5    /    248,00
Prolínací soutěž o postup do I.ligy – žen
Pořadí        Družstvo            Body
1.    TJ Šumperk    265,50
2.    AC Moravská Slavia Brno    138,00
3.    TJ Jiskra Otrokovice    101,00
4.    AC Slovácká Slavia Uh. Hradiště      98,00
5.    AHA Vyškov      95,00
6.    SK Hranice      72,50
7.    Atletika Poruba a.s.      69,00
8.    TJ Slezan Frýdek.Místek      46,00
9.    AK PSK Zín “B”      14,00
AC Prostějov    nepřijel

Oblastní přebor Jihomoravského kraje družstev starších žákyň – stav po III. kole
Pořadí        Družstvo            Body
1    JAC Brno    24    /    652,50
2    AHA Vyškov    21    /    468,00
3     AK Hodonín     17    /    308,00
4     AC Moravská Slavia Brno     15    /    267,00
5     AK Kyjov     13    /    168,50
6     TJ Lokomotiva Břeclav     8    /    87,50
7     TJ Znojmo     7    /    67,50
8     VSK Univerzita Brno     1    /    13.00
Městská soutěž družstev mladších žáků – stav po IV. kole
Pořadí        Družstvo            Body
1    BYAC Brno     32    /    478,50
2     AC Moravská Slavia Brno     28    /    330,00
3     VSK Univerzita Brno     23    /    181,50
4    SK Speed Brno     19    /    138,00
5     ASK Blansko     18    /    116.00
6     BYAC Brno „B“     12    /    61,50
8     JAC Brno     4    /    13.00
7     MC atletika Brno     4    /    7.00

Mistrovství Jižní Moravy družstev mladších žáků – stav po IV. kole
Pořadí        Družstvo            Body
1    BYAC Brno     212,00
2    AK Hodonín    100,00
3    Lokomotiva Břeclav    100,00
4.    AC Moravská Slavia Brno      95,00
5    AHA Vyškov      77,00
6    TJ Znojmo      56,00
Městská soutěž družstev mladších žákyň – stav po IV. kole
Pořadí        Družstvo            Body
1.     JAC Brno     31    /    483,00
2     SK Speed Brno     28    /    381,00
3     AC Moravská Slavia Brno     25    /    315,00
4     VSK Univerzita Brno     19    /    89,00
5     BYAC Brno     17    /    39,00
6     ASK Blansko     6    /    5,00
7.      SK Speed Brno „B“    3    /    7,00
8.    MC atletika Brno     2    /    5,00

QR Code Business Card