Výsledky XII. ročníku Běhu Novým Lískovcem-memoriál Milana Zoubka

XII. ročník Běhu Novým Lískovcem-memoriál Milana Zoubka
Pořadatel: AC Moravská Slavia Brno, spolek
místo : Brno-Nový Lískovec areál Pod ulicí Plachty
Neděle 23.dubna 2017
 foto na :http://mt03.rajce.idnes.cz/
Přípravka dívky ml. ( 2008 a ml. ) – 380 m
1. Lucie Nečasová 09 SK Speed Brno 1:25,2
2. Leontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno 1:33,6
3. Sylvie Brabcová 08 AC Moravská Slavia Brno 1:43,1
Přípravka hoši ml. ( 2008 a ml ) – 380 m
1. Jan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice 1:23,5
2. Tomáš Ondráček 07 AC Moravská Slavia Brno 1:52,8
Přípravka dívky st. ( 2006-2007 )- 975 m
1. Barbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:03,7
2. Týna Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:05,1
3. Kristýna Kolínová 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice 5:44,2
Přípravka hoši st. ( 2006-2007) – 975 m
1. Marek Kuna 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 3:49,2
2. Michal Nečas 06 SK Speed Brno 4:07,5
3. Adam Lacho 07 AC Moravská Slavia Brno 4:10,9
4. Ondřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:13,6
5. Petr Stejskal 047 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:38,5
Mladší žákyně ( 2004-2005) – 975 m
1. Ludmila Horáková 04 TJ Oslavany 3:39,9
2. Barbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice 3:53,7
3. Tereza Votíková 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:14,4
4. Adéla Cecková 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:36,2
5. Veronika Tošilová 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:59,3
6. Kamila Klímová 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice 5:02,0
Mladší žáci ( 2004-2005) – 1 950 m
1. Jan Stejskal 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 9:09,1
2. Lukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 9:25,7
3. Matěj Nejedlý 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 9:46,5
4. Marek Kantor 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 11:10,0
Starší žáci ( 2002-2003) – 3 300 m
1. Daniel Gribin 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice 14:04,5
2. Tomáš Bouchal 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 15:54,9
Ženy (1997 a st.) – 3 300 m
1. Zuzana Ožanová 91 Běžecký klub Brno 14:39,9
2. Monika Nepustilová 81 Běžecký klub Brno 15:31,4
Muži ( 1997 a st.) – 6 600 m
1. Lukáš Soural 82 AC Moravská Slavia Brno 25:41,1
2. Tomáš Hrdina 79 AC Moravská Slavia Brno 26:08,8
3. Roman Přikryl 88 Běžecký klub Brno 27:35,6
Muži nad 40 let ( 1977 a st.) – 6 600 m
1. Miroslav Klíma 75 Brno 26:41,5
2. Petr Bělohoubek 72 Brno 27:42,0
3. Karel Stöger 76 Běžecký klub Brno 27:59,4
4. Petr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia Brno 31:18,1
5. Pavel Svoboda 69 Běžecký klub Brno 31:18,2
Ladislav Zouhar v.r. Lubomír Křivánek v.r.
ředitel závodu hlavní rozhodčí
Počty startujících
SK Čtyři Dvory České Budějovice 18
AC Moravská Slavia Brno 7
Běžecký klub Brno 5
Brno 2
SK Speed Brno 2
TJ Oslavany 1
35

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card