Výsledky Silvestrovský běh 2015

Sekce: Výsledky 2015 ·
XXXVII. Ročník Silvestrovského běhu, Memoriál Richarda Plcha
Brno – Nový Lískovec, 31.12.2015
Pořadatel : AC Moravská Slavia Brno
Rodiče s dětmi ( 2008 a ml. ) – 175 m
1. Procházková Sára 2009 SK Přísnotice 35,2
2. Jančaříková Karolína 2008 UNI Brno 35,7
3. Zřídkaveselý Martin 2008 SK Žabovřesky 36,1
4. Vaclavíčková Sofie 2008 SK MG Mantila Brno 37,0
5. Ospalý Adam 2008 Lelekovice 37,5
6. Hladký Tadeáš 2008 Brno- Nový Lískovec 38,6
7. Kreidl Václav 2009 ŠAK Židlochovice 39,6
8. Procházková Nikol 2009 SK Přísnotice 40,1
9. Ospalá Alice 2008 Lelekovice 40,5
10. Anderlová Marie 2009 Brno 41,1
11. Anderlová Anna 2009 Brno 41,4
12. Hladká Leontýna 2009 Brno- Nový Lískovec 41,8
13. Buráková Valentýna 2008 SK Speed Brno 43,7
14. Novák David 2010 Viničné Šumice 54,7
15. Ondráček Tomáš 2011 Brno 56,4
16. Moravcová Martina 2010 Brno 01:01,0
17. Bubeník Jan 2010 Brno 01:01,3
18. Topinková Denisa 2010 AC MS Brno 01:02,1
19. Hladký Mikuláš 2012 Brno- Nový Lískovec 01:03,4
20. Kreidl Jan 2012 ŠAK Židlochovice 01:04,6
21. Topinka Jonáš 2013 AC MS Brno 01:49,5
22. Moravec Petr 2013 Brno 02:08,9
Přípravka mladší – hoši (2006 – 2007) 380 m
1 Horák Tomáš 2008 AC MS Brno 2:18
2 Holík Vít 2006 AC MS Brno 2:20
3 Kreidl Vašík 2009 Holasice 3:07
4 Kreidl Jeník 2012 Holasice 4:16
Přípravka mladší – dívky (2006 – 2007) 380 m
1. Daněčková Lucie 2007 ŠAK Židlochovice 2:57
2. Horáková Nikola 2006 Prštice 3:02
3. Procházková Sára 2009 SK Přísnotice 3:13
4. Pavlíčková Viktorie 2006 Brno 3:18
5. Jančaříková Karolína 2008 UNI Brno 3:29
6. Kejdová Alexandra 2007 BAČ line 4:02
7. Nováková Martina 2008 AC MS Brno 4:10
8. Procházková Nikol 2009 SK Přísnotice 4:11
9. Prokopová Tereza 2007 BAČ line 4:16
10. Daněčková Veronika 2006 ŠAK Židlochovice 4:28
11. Palásková Markéta 2007 Lotrando Brno 4:41
12. Kroupová Bára 2008 AK Blansko Dvorská 5:02
13. Dvořáková Lucie 2007 BBM 5:30
14. Hanková Anežka 2009 ŠAK Židlochovice 6:14
Přípravka starší – hoši (2004 – 2005) 975 m
1. Doušek Tomáš 2004 Tesla Brno 4:06
2. Zřídkaveselý Adam 2005 SK Žabovřesky 4:10
3. Racek Josef 2004 AC MS Brno 4:13
4. Hanek Štěpán 2005 ŠAK Židlochovice 4:19
5. Kroupa Kryštof 2005 AK Dvorská 4:24
6. Jančařík Tomáš 2005 UNI Brno 4:27
7. Koudelka Petr 2005 ŠAK Židlochovice 4:31
8. Hanek Kryštof 2005 ŠAK Židlochovice 4:51
9. Dvořák Jakub 2005 BBM 6:07
Přípravka starší – dívky (2004 – 2005) 975 m
1. Sigmundová Adéla 2005 ŠAK Židlochovice 4:20
Mladší žáci (2002 – 2003) 975 m
1. Sekerka Antonín 2003 AC MS Brno 3:57
2. Morávek Jaromír 2003 AC MS Brno 4:01
3. Pohanka Martin 2002 AC MS Brno 4:04
Mladší žákyně (2002 – 2003) 975 m
1. Hojovcová Marie 2003 VSK UNI Brno 4:15
2. Kolegarová Anna 2002 SK Přísnotice 4:17
3. Zádrapová Zuzana 2003 AC MS Brno 4:24
4. Holešínská Iveta 2003 ŠAK Židlochovice 4:39
5. Gladišová Sára 2003 SKG Brno 4:42
6. Gladišová Johana 2003 SKG Brno 5:25
Starší žáci (2000 – 2001) 1950 m
1. Urban Eliáš 2000 BYAC Brno 8:21
2. Hladký Adam 2000 AC MS Brno 8:34
3. Borák Jan 2001 SK Speed Brno 9:35
Starší žákyně (2000 – 2001) 1950 m
1. Havlenová Barbora 2000 SK Spirit Brno 8:50
2. Pavlíčková Anna 2001 Brno 9:51
3. Kvochová Karolína 2001 ČIBA sport 10:00
Dorostenci (1998 – 1999) 5300 m
1. Klaška Dominik 1998 AC MS Brno 20:59
2. Zeman Filip 1999 AC MS Brno 21:49
Dorostenky (1998 – 1999) 5300 m
1. Grézlová Terezie 1999 VSK UNI Brno 23:35
Ženy (1976 – 1997) 5300 m
1. Tesařová Markéta 1994 SK Žabovřesky 21:42
2. Fickerová Dana 1985 AK Olymp Brno 21:49
3. Zádrapová Dáša 1978 Brno 26:16
4. Vlachová Hutová Eliška 1988 Brno 27:06
5. Horáčková Pavla 1977 AC MS Brno 27:09
Ženy 40 – 49 let (1966 – 1975) 5300 m
1. Jančaříková Lenka 1970 AAC Brno 22:06
2. Matulová Martina 1972 Brno 23:52
Ženy nad 50 let (1965 a starší) 5300 m
1. Martincová Ivana 1963 AC MS Brno 23:43
2. Tománková Stanislava 1955 Brno 27:23
3. Hořínková Jana 1965 Střelka Brno 27:28
4. Siegelová Magdalena 1965 AC Choceň 28:25
5. Zitová Iva 1959 Brno 29:14
6. Kociánová Marie 1946 Křenovice 30:32
Lidový běh 2000 m
1. Janek Petr 1969 Brno 8:02
2. Skyba Martin 1962 Fit On Line 8:08
3. Mika Ivo 1966 Brno 8:25
4. Jurčová Michaela 1989 Brno 8:34
5. Pohanka Martin 2002 AC MS Brno 8:40
6. Nevěčný Milan 1976 Brno 8:41
7. Gorecká Marcela 1988 AC MS Brno 9:07
8. Koláčková Adéla 2001 AC MS Brno 9:10
9. Matulová Martina 1972 Brno 9:14
10. Borek Jan 1979 Brno-Nový Lískovec 9:42
11. Miková Dominika 2002 JAC Brno 9:47
12. Zbořilová Zlatuše 1970 Brno 10:24
13. Borek Jiří 1979 Brno-Nový Lískovec 10:28
14. Hladký Tadeáš 2008 Brno- Nový Lískovec 10:30
15. Svoboda Ivo 1964 SK KP Brno 10:35
16. Bubeníková Hana 1977 Brno 10:38
17. Obrátilová Naďa 1966 KOB Moira 10:40
18. Zbořil Tomáš 1969 Brno 11:15
19. Dvořák Miloš 1973 BBM 11:17
20. Obrátil Vilém 1992 KOB Moira 11:29
21. Kubík Jaromír 1964 Biatlon Brno 11:51
22. Spargel Ladislav 1973 Brno 11:59
23. Vlach Petr 1983 Brno 13:37
24. Janková Magda 1980 Brno 13:47
25. Miková Eliška 2000 JAC Brno 14:20
26. Miková Renata 1972 Brno 14:20
Zeman Filip 1999 AC MS Brno DNP
Muži 1976 – 1997 10250 m
1. Kocourek Milan 1987 Adidas Boots Team  33:53
2. Brlica Pavel 1993 SK Žabovřesky  34:00
3. Lysák Vlastimil 1986 AZ Fitness  35:56
4. Frank Marcel 1978 Puma  37:02
5. Borek Aleš 1977 VSK UNI Brno  37:14
6. Boleček Libor 1985 Libarča  38:49
7. Bárta Jaroslav 1982 SVK Kyjov  39:18
8. Blaha Ondřej 1986 Hutisko-Solanec  39:19
9. Kříž Michal 1981 AC Track and Field  41:09
10. Roreček Eduard 1978 Botanka Running  41:29
11. Pařík Jan 1986 Brno  41:46
12. Palásek Martin 1977 Lotrando Brno  44:27
13. Lidmila Jakub 1992 Brno  44:42
14. Blecha Oldřich 1981 Domašov  45:19
15. Kaňovský Petr 1976 AC MS Brno  45:28
16. Siegel Josef 1986 AC Choceň  45:42
17. Dvořák Jan 1977 AC MS Brno  45:49
18. Rivera Crespo Victor 1981 Marathon Running Shop  47:09
19. Maňásek Lukáš 1980 YSOFT 47:21
20. Brunovský Jiří 1987 Brno  48:22
21. Slouka Jiří 1983 Blažovice  48:30
22. Jetelina Pavel 1986 Brno  49:55
23. Vránek David 1978 Brno  49:55
24. Lidmila Patrik 1998 Brno  50:33
25. Gaňa Roman 1989 Teplá Lhota  52:07
26. Milka Zdeněk 1984 Brno  52:59
27. Kadlec Martin 1978 Brno-Kohoutovice  56:07
Ovčačík Jan 1993 Brno DNF
ms Paříková Pavla 1986 Brno 48:45
ms Hladká Klára 1978 Nový Lískovec 58:59
Muži 1966 – 1975 10250 m
1. Musil Pavel 1975 AC MS Brno 38:51
2. Hladký Jiří 1975 Nový Lískovec 42:16
3. Gladiš Daniel 1968 SKG Brno 44:45
4. Mrůzek Alexander 1965 UNI Brno Plavání 46:45
6. Matula Jaroslav 1970 Brno 50:34
7. Václavíček Rostislav 1972 Synerga Bike Team 56:02
8. Pončík Jiří 1973 Brno 58:32
9. Žák Stanislav 1972 Brno 1:00:01
Muži 1956 – 1965 10250 m
1. Siegel Josef 1958 AC Choceň 1. 42:45
2. Martinec Jindřich 1961 Sokol Radostice 2. 43:04
3. Forman Petr 1965 Žďár nad Sázavou 3. 43:07
4. Krejčí Bronislav 1964 Prdlavka ČSSR Modřice 4. 43:21
5. Rerych Jiří 1962 AC MS Brno 5. 43:59
6. Jurča Jaroslav 1962 😉 6. 44:49
7. Cibulka Pavel 1964 Brno 7. 45:10
8. Plch Richard 1964 AC MS Brno 8. 45:49
9. Žákovský Jiří 1960 Brno 9. 48:03
10. Kresta Roman 1965 Brno 10. 50:15
11. Gimun Vladislav 1956 Povodí Moravy 11. 58:09
Muži 1955 a starší 10250 m
1. Nosek Miroslav 1955 AC MS Brno 46:17
2. Šlancar Lubomír 1953 ZŠ Nikolčice 53:32
3. Kubíček Pavel 1953 Relax Dobré Pole 54:21
4. Uhmann Petr 1951 Tesla Brno 56:56
5. Stříbrný Rostislav 1952 AC MS Brno 58:51
6. Holý Josef 1941 AC MS Brno 1:03:46
jasno, teplota – 5°C
Lubomír Křivánek Jan Fiala
hlavní rozhodčí ředitel závodu

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card