Výsledky 26.ročníku Morenda mítinku

Sekce: Výsledky 2010 ·

Výsledky hodinovky byly měřeny pomocí čipů firmou Championchip a na jejih stránkách: www.championchip.cz najdete podrobné výsledky a časy po jednotlivých kolech


Pořadatel : AC Moravská Slavia Brno

Datum : 22.9.2009

Místo : stadion na Vojtové ulici
60 m muži -1.běh



1 Marčík Jiří 2004 AC Moravská Slavia Brno 11,9
2 Hůbel Martin 2003 AC Moravská Slavia Brno 13,1
3 Žižka Rudolf 2004 AC Moravská Slavia Brno 13,4
4 Waldhans Filip 2003 AC Moravská Slavia Brno 13,9
5 Liška Petr 2004 AC Moravská Slavia Brno 14,2
6 Tajovský Šimon 2007 AK Kuřim 21,1
60 m muži -2.běh



1 Punčochář Lukáš 2002 AC Moravská Slavia Brno 9,5
2 Pavelka Vojtěch 2002 AC Moravská Slavia Brno 10,8
3 Šmídek Kryštof 2003 AC Moravská Slavia Brno 11,9
4 Geisselreiter Dan 2002 AC Moravská Slavia Brno 12,2
5 Marek Miroslav 2002 AC Moravská Slavia Brno 12,3
6 Kurdiovský Eda 2003 AC Moravská Slavia Brno 13,5
60 m muži -3. běh



1 Oppelt Tomáš 2001 AC Moravská Slavia Brno 9,8
2 Jeglič Filip 2000 AC Moravská Slavia Brno 10,2
3 Musil Marek 2001 AC Moravská Slavia Brno 10,3
4 Hladký Adam 2000 AC Moravská Slavia Brno 11,0
5 Reška Jiří 2000 AC Moravská Slavia Brno 11,0
6 Ševčík Ondřej 2000 AC Moravská Slavia Brno 11,3
60 m muži – 4 běh



1 Kyzlink Marek 1994 AC Moravská Slavia Brno 8,1
2 Vojtek Matouš 1998 AC Moravská Slavia Brno 8,5
3 Richter Jakub 1998 AC Moravská Slavia Brno 9,3
4 Brázda Mikuláš 1999 AC Moravská Slavia Brno 10,1
5 Chudáček Ondřej 1999 AC Moravská Slavia Brno 11,0
60 m muži – 5 běh



1 Strnka Lukáš 1999 AC Moravská Slavia Brno 9,8
2 Blatný Jan 1999 AC Moravská Slavia Brno 9,9
3 Podroužek Ondřej 2001 AC Moravská Slavia Brno 12,4
4 Konečný Vojta
AC Moravská Slavia Brno 12,7
5 Reich Tobiáš 2001
AC Moravská Slavia Brno 14,3
60 m ženy – 1. běh



1 Ševčíková Markéta 2002 AC Moravská Slavia Brno 13,0
2 Ročková Veronika 2004 AC Moravská Slavia Brno 13,1
3 Sabelová Lucie 2003 AC Moravská Slavia Brno 13,3
4 Pokorná Sylva 2003 AC Moravská Slavia Brno 13,4
5 Rychnovská Anna 2004 AC Moravská Slavia Brno 13,9
6 Abrahámová Lili 2004 AC Moravská Slavia Brno 14,2
60 m ženy – 2.běh



1 Nováková Eliška 2001 AC Moravská Slavia Brno 10,5
2 Doležalová Marie 2001 AC Moravská Slavia Brno 10,6
3 Nová Chantal 2001 AC Moravská Slavia Brno 11,3
4 Slaná Anna 2001 AC Moravská Slavia Brno 11,3
5 Vondrová Aneta 2001 AC Moravská Slavia Brno 11,4
6 Řezníčková Aneta 2001 AC Moravská Slavia Brno 11,6
60 m ženy – 3. běh



1 Heřmánková Kristýna 1999 AC Moravská Slavia Brno 10,0
2 Tesařová Barbora 2000 AC Moravská Slavia Brno 10,4
3 Veselá Nikola 2000 AC Moravská Slavia Brno 10,7
4 Sedláčková Markéta 2000 AC Moravská Slavia Brno 11,1
5 Waldhanská Barbora 2000 AC Moravská Slavia Brno 11,4
6 Sabelová Kristýna 2000 AC Moravská Slavia Brno 12,8
60 m ženy – 4. běh



1 Ročková Karolína 1999 AC Moravská Slavia Brno 9,3
2 Gáčová Veronika 1997 AC Moravská Slavia Brno 9,8
3 Jeřábková Alžběta 1999 AC Moravská Slavia Brno 10,0
4 Marčíková Lenka 1999 AC Moravská Slavia Brno 10,1
5 Slaná Marie 1999 AC Moravská Slavia Brno 10,1
6 Šenkyříková Klára 2001 AC Moravská Slavia Brno 10,8
60 m ženy – 5. běh



1 Hégrová Andrea 1997 AC Moravská Slavia Brno 9,5
2 Ihmová Irena 1995 AC Moravská Slavia Brno 9,6
3 Machová Denisa 1998 AC Moravská Slavia Brno 9,6
4 Tajovská Kateřina 1976 AC Moravská Slavia Brno 9,9
5 Molnárová Gabriela 1998 AC Moravská Slavia Brno 10,0
6 Šenkyříková Jana 2001 AC Moravská Slavia Brno 10,7
60 m ženy – 6. běh



1 Životská
AC Moravská Slavia Brno 12,1
2 Širůčková 2003 AC Moravská Slavia Brno 13,2
3 Hrazdirová 2003 AC Moravská Slavia Brno 13,7
4 Machová Eliška 2003 AC Moravská Slavia Brno 14,2
5 Reichová
AC Moravská Slavia Brno 17,4
600 m muži



1 Olejníček Lukáš 1988 AC Moravská Slavia Brno 1:25,6
2 Krejčík Jakub 1993 AC Moravská Slavia Brno 1:27,8
3 Brázda Tomáš 1997
2:19,4
4 Bradáč Alois 1940 Orel Žďár nad Sázavou 2:38,7
600 m ženy



1 Ihmová Irena 1995 AC Moravská Slavia Brno 2:01,4
1 míle muži



1 Ambros Jakub 1987 MK Kopřivnice 4:40,6
1 míle ženy     překonán rekord mítinku
1 Balcarová Alena 1981 TJ Lokomotiva Břeclav 5:31,5
2 Chovancová Jaroslava 1986 TJ Lokomotiva Břeclav 5:32,8
3 Klanicová Jana 1987 AC Moravská Slavia Brno 6:26,5
Koule 5 kg dorostenci



1 Kyzlink Marek 1994 AC Moravská Slavia Brno 9,49
Koule 4 kg ženy



1 Tajovská Kateřina 1976 AC Moravská Slavia Brno 7,60
Koule 3 kg



1 Olejníčková Martina 1993 AC Moravská Slavia Brno 8,89
2 Coufalová Dominika 1994 AC Moravská Slavia Brno 7,90
3 Jeřábková Jana 1993 AC Moravská Slavia Brno 6,26
Hodinovka na dráze



1 Orálek Daniel 1970 AC Moravská Slavia Brno 17 956
2 Borek Aleš 1977 VSK Univerzita Brno 17 006
3 Míč Robert 1992 Kuřim 16 909
4 Soural Lukáš 1982 VSK Univerzita Brno 16 903
5 Němeček Marek 1977
16 760
6 Rajnošek Matěj 1988 VSK MENDELU Brno 16 741
7 Halas Petr 1973 AHA Vyškov 16 155
8 Svoboda Petr 1968 AC Moravská Slavia Brno 15 900
9 Hověžák Pavel 1975 AC Moravská Slavia Brno 15 834
10 Fiala Jan 1972 AC Moravská Slavia Brno 15 799
11 Skyba Martin 1962 BARNEX SPORT Brno 15 431
12 Škrdla Jan 1982 TJ Sokol Velká nad Vel. 15 429
13 Dočkal Radek 1966 RILA TEAM 15 407
14 Kovanda Petr 1979 Brno 15 352
15 Klíma Miroslav 1975 Brno 15 215
16 Sýkora Lukáš 1980 Drnovice 15 124
17 Ptáček Pavel 1965 KPKS BETA Brno 14 997
18 Zouhar Libor 1958 ADIDAS Brno 14 996
19 Czerny Pavel 1981 Karviná 14 915
20 Alman Dušan 1967 Babice 14 786
21 Dlabáček Lukáš 1979
14 685
22 Chadim Vlastimil 1976
14 662
23 Slatina František 1966 Brno 14 609
24 Kolková Lucie 1982 Brno 14 607
25 Martincová Ivana 1963 AC Moravská Slavia Brno 14 556
26 Stehlík Pavel 1974 Hostěrádky-Rešov 14 450
27 Kunitski Evghenii 1981 IBM 14 448
28 Bůbela Tomáš 1971 AC Moravská Slavia Brno 14 443
29 Florián Radim 1970 AP Brno 14 419
30 Horák Petr 1976 Sokol Prštice 14 340
31 Večeřa Tomáš 1989 HaPe Sport Brno 14 295
32 Tešnar Pavel 1973 AC Moravská Slavia Brno 14 280
33 Kociánová Jiřina 1981 AHA Vyškov 14 265
34 Ondroušek Petr 1978 ŽIŽKOVSKÝ TYGŔI 14 246
35 Šenkýř Jiří 1981 Olešnice 14 182
36 Juřica Pavel 1979
14 163
37 Koča Jaroslav 1982 TJ Žabovřesky 14 070
38 Kučínský Pavel 1959 Brno 14 061
39 Řoutil Ladislav 1981
14 033
40 Sedláček Svatopluk 1957 AC Moravská Slavia Brno 13 946
41 Pokorný David 1977
13 943
42 Polášek Vít 1976 Hodonín 13 919
43 Mikeš Petr 1977 Brno 13 912
44 Krcháková Alena 1957 AC Moravská Slavia Brno 13 856
45 Smolík Jan 1991 Sokol Přísnotice 13 829
46 Březina Roman 1976 VSK Univerzita Brno 13 813
47 Jež Martin 1973 HaPe Sport Brno 13 770
48 Řehák Pavel 1972 Brno 13 758
49 Benek Radim 1975 Viničné Šumice 13 706
50 Tecl Jan 1958 Troubsko 13 646
51 Kunc Josef 1960 LRS Vyškov 13 641
52 Novotný Václav 1982 Atletika Jihlava 13 632
53 Bednář Zdeněk 1973 Jamné 13 599
54 Števanka Ladislav 1981 Brno 13 471
55 Weiter Roman 1975 LRS Vyškov 13 444
56 Smejkal Libor 1947 Brno 13 400
57 Macháčková Šárka 1983 AC Moravská Slavia Brno 13 380
58 Šperka Oldřich 1956 Jedovnice 13 367
59 Nosek Miroslav 1955 Posilovna průvan Brno 13 363
60 Kaše Jaroslav 1953 BARNEX SPORT Brno 13 359
61 Kaňovský Petr 1976 Brno 13 349
62 Flídr Aleš 1993
13 342
63 Charvát Jan 1969 Brno 13 283
64 Bláha Roman 1964 Brno 13 262
65 Hrabovský Aleš 1981 Brno 13 248
66 Hanzl Vlastimil 1953 VSK MZLU Brno 13 247
67 Pokluda Tomáš 1970 Brno 13 205
68 Šedivý Květoslav 1966 ČIČA TÝM 13 196
69 Slinták Petr 1986 VSK Univerzita Brno 13 190
70 Cibulka Pavel 1964 ŠK Moravská Slavia Brno 13 134
71 Langr Zdeněk 1976
13 090
72 Kruml Tomáš 1966 Brno 13 072
73 Bulín Martin 1985
13 064
74 Vítkovič Lubomír 1981
13 059
75 Honek Tomáš 1984 Brno 13 028
76 Baťa Jiří 1960 Brno 13 018
77 Zruban Martin 1988
12 970
78 Marčík Petr 1972 ČEPS Brno 12 965
79 Hora Petr 1976 Brno 12 960
80 Višňa Zdeněk 1969 GIVI SERVIS 12 896
81 Dvořáček Tomáš 1986 Brno 12 883
82 Kresta Roman 1965 TJ Zetor Brno 12 882
83 Vilček Rudolf 1954 EKOL Brno 12 850
84 Mruzek Alexandr 1965 VSK Univerzita Brno 12 840
85 Skybová Lucie 1987 ARC Brno 12 834
86 Hlucháň Milič 1953 SK SAMOHANA 12 828
87 Moravec Zdeněk 1981 Brno 12 827
88 Matulová Martina 1972 TJ Zetor Brno 12 827
89 Marek Ludvík 1958 POPOCATEPETL ZNOJMO 12 821
90 Crhák Luděk 1959 TJ Zetor Brno 12 803
91 Šlancar Lubomír 1953 ZŠ Poštorná 12 797
92 Peprla Jaroslav 1949 Brno 12 796
93 Krieg Petr 1949 Brno 12 795
94 Štěpánek Martin 1981 Popůvky 12 754
95 Topinková Lenka 1976 AC Moravská Slavia Brno 12 738
96 Hortová Věra 1974
12 720
97 Stráník Aleš 1950 Blansko 12 697
98 Jílek Josef 1989 Moravská Třebová 12 658
99 Macháček Jan 1969 Prdlavka SSSR Modřice 12 540
100 Hýbl Lubomír 1958 AUTOŠKOLA HÝBL 12 507
101 Kubínek František 1958 VEVODA Orel Blažovice 12 470
102 Vítek Tomáš 1975 Brno 12 466
103 Koráb Petr 1984
12 449
104 Sedláček Pavel 1953 AC Moravská Slavia Brno 12 440
105 Vrána Filip 1976 Brno-Jundrov 12 421
106 Telecký Tomáš 1975 SKOL Brno 12 419
107 Večeřa Luboš 1965 Kobylí 12 414
108 Zejda Ivo 1956 AC Moravská Slavia Brno 12 394
109 Mlčoušek Hynek 1977
12 356
110 Szabo Tibor 1988 INQOOL.CZ 12 313
111 Pavlíková Kateřina 1980 Brno 12 301
112 Kohoutek Jaromír 1955 Brno 12 287
113 Žádník Vojtěch 1975 Železné 12 276
114 Lorenz Marek 1979 Brno 12 221
115 Sponar Jan 1950 Tesla Brno 12 212
116 Hradecká Helena 1980 Brno 12 187
117 Vacula Ondřej 1981
12 121
118 Koudelka Jiří 1957 Brno 12 104
119 Trenz Miloš 1974 Brno 12 063
120 Habrová Daniela 1976 Brno 12 055
121 Pešlová Alena 1983 AAC Brno 12 036
122 Krčal Michal 1983
12 000
123 Szokeová Jana 1965 Brno 11 951
124 Svoboda Karel 1945 TJ Zetor Brno 11 936
125 Švorcová Tereza 1980
11 889
126 Coufalová Pavla 1977 AC Moravská Slavia Brno 11 842
127 Lenhart David 1979 Brno 11 733
128 Nerud Pavel 1981 Brno 11 728
129 Spilka Jiří 1950
11 720
130 Kočová Lenka 1981 Brno 11 707
131 Hána Květoslav 1937 Svatobořice 11 695
132 Vejmelka Daniel 1995
11 685
133 Ubrová Veronika 1978 Brno 11 649
134 Hofman Marek 1989
11 643
135 Stříbrný Rostislav 1952 AC Moravská Slavia Brno 11 540
136 Fráňa Pavel 1959 Brno 11 510
137 Holý Josef 1941 AC Moravská Slavia Brno 11 447
138 Uhlíř Dalibor 1980 Brno 11 440
139 Jaskulka Martin 1968
11 427
140 Láníčková Martina 1964 Pěvecký sbor Lumír 11 423
141 Bradáč Alois 1940 Orel Žďár nad Sázavou 11 414
142 Kadlčáková Pavlína 1987 Posilovna průvan Brno 11 335
143 Kalová Jana 1966 TJ Zetor Brno 11 225
144 Halbrštat Petr 1967 TK Znojmo 11 199
145 Bylinský Richard 1986 Popůvky 11 182
146 Majer Robert 1987 Brno 11 167
147 Bruneau Nicolas 1977 IBM 11 152
148 Kroupa Jiří 1959 Brno 11 106
149 Horákovský Petr 1952 AC Moravská Slavia Brno 11 033
150 Fuksa Karel 1946 AC Moravská Slavia Brno 11 005
151 Zittová Iva 1959 Sokol Nebovidy 11 005
152 Kaláb Pavel 1952
10 947
153 Kratochvílová Taťána 1973 Kupařovice 10 841
154 Kubík Radomír 1964 TTK JME Brno 10 758
155 Duda Jan 1985 Brno 10 595
156 Mikušová Martina 1967 TJ Zetor Brno 10 571
157 Malý Milan 1953 Pendolíno Brno 10 386
158 Kociánová Marie 1946 Křenovice 10 333
159 Šmídová Martina 1972 Brno 10 255
160 Kapavík Radim 1985
9 862
161 Černá Monika 1987 Brno 9 860
162 Soviš Jan 1938 Hluk 9 524
163 Jirásková Věra 1955 Prdlavka SSSR Modřice 9 261
164 Lepier Jan 1976
9 200
165 Glanc Petr 1954 AC Moravská Slavia Brno 9 200
166 Dražan Libor 1960 Sokol Kniníčky 9 153
167 Cahel Pavel 1938 Sokol Brno 8 656
168 Kroupová Pavla 1965 TJ Zetor Brno 8 504
169 Horníková Ludmila 1951 Loděnice 7 291
170 Krumlová Andrea 1966 Brno 4 000

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card