Brněnská pětadvacítka

44. Brněnská 25,  11.9.2011- Memoriál Jiřího Neřimy    
Pořadatel: AC Moravská Slavia Brno        
               
Poř. sč. Jméno RN Kat klub obrátka čas
1 101 VABROUŠEK Petr  73 MB 1 Author Tufo Zlín 0:46:38 1:33:08
2 31 HOFF Jakub 77 MA 1 AC Moravská Slavia Brno 0:46:43 1:34:11
3 23 MAHOVSKÝ František 83 MA 2 AC Moravská Slavia Brno 0:45:15 1:34:51
4 30 NĚMEČEK Marek 77 77 MA 3 Brno   0:48:22 1:39:10
5 85 BOREK Aleš 78 MA 4 VSK Univerzita Brno 0:49:11  1:39:46
6 6 KRATOCHVÍL Pavel 60 MC 1 SOKOL Rudíkov  0:50:02 1:41:21
7 102 ROZMAN Ladislav 54 MD 1 Cyklolasl Brno 0:50:15 1:42:11
8 83 KLÍMA Tomáš 80 MA 5 EKOL TEAM Brno 0:50:14 1:42:48
9 32 DLABÁČEK Lukáš 79 MA 6  Orel Řečkovice 0:49:53 1:44:19
10 99 DOČKAL Radek 66 MC 2  Rila Team – Brno  0:50:48 1:44:41
11 5 DEČO Peter 73 MB 2  Slávia UK Bratislava  0:50:30 1:44:56
12 39 POKORNÝ David  77 MA 7  Brno  0:50:18 1:45:46
13 67 GIERTLI Tomáš  67 MB 3  Čierny Balog-Dobroč  0:53:05 1:46:02
14 8 STRNAD Ondřej  80 MA 8 Brno-Medlánky 0:51:19 1:46:17
15 91 GLIER Michal 82 MA 9 AC Moravská Slavia Brno 0:50:03 1:46:58
16 26 MARTINCOVÁ Ivana 63 ZC 1  AC Moravská Slavia Brno 0:53:12 1:47:44
17 77 SLATINA František  66 MC 3  Brno 0:53:08 1:47:49
18 89 SÝKORA Lukáš  80 MA 10 Drnovice u Vyškova 0:53:43 1:48:28
19 86 JUŘICA Pavel 79 MA 11  MK Seitl Ostrava  0:53:52 1:48:42
20 35 ŠTEFEK Jaroslav  62 MC 4 Maraton Team Žďár nad Sáz. 0:53:47 1:48:49
21 20 STLOUKAL Jaroslav 68 MB 4  ART Adamov  0:53:53 1:48:57
22 18 HOVĚŽÁK Pavel 75 MB 5 AC Moravská Slavia Brno 0:53:54 1:50:06
23 21 POLCAR Jiří  77 MA 12  Brno 0:53:26 1:50:36
24 7 KUČÍNSKÝ Pavel 59 MC 5  Brno 0:53:47 1:51:39
25 95 MAREČEK Jakub 95 MA 13 Brno  0:54:25 1:52:16
26 73 ŠITKA Josef  86 MA 14  Drnovice u Vyškova 0:53:48 1:52:29
27 80 PONEŠ Pavel 78 MA 15  TK Sokol 0:56:14 1:52:29
28 28 ZIMÁČEK Petr  77 MA 16  SDH Čeložnice 0:55:21 1:53:15
29 97 BĚLOHOUBEK Petr  72  MB 6  Brno 0:56:12 1:54:59
30 27 HRŮZA Pavel 83 MA 17  AC Track & Field Brno 0:57:54 1:57:03
31 78 ŠKORPÍK Josef  78 MA 18 Brno 0:57:23 1:57:30
32 34 BULÍN Martin  85 MA 19 Perov 0:59:11 1:58:03
33 17 SMOLKA Josef 70 MB 7  Brno 0:58:11 1:58:16
34 57 KUREČKA Radomír  76 MB 8  ApS Brno 0:59:02 1:58:48
35 103 ADÁMKOVÁ Blanka  78 ZA 1  AC Moravská Slavia Brno 0:59:19 1:58:55
36 62 ZOUHAR Libor  58 MC 6  adidas Brno 0:54:30 1:59:32
37 82 VYSTRČIL Pavel  82 MA 20  AC Moravská Slavia Brno  0:59:40 2:00:17
38 24 ČECH Martin  78 MA 21  Brno  0:58:53 2:00:27
39 81 HRABOVSKÝ Aleš  81 MA 22   —  0:56:03 2:00:33
40 63 COUFALOVÁ Lucie 86 ZA 2 Brno 0:59:39 2:01:18
41 37 BARTÍK Patrik  76 MB 9  GES HUK Team Otrokovice  0:57:15 2:01:44
42 61 DAŘENA František  79 MA 23 Brno 0:59:47 2:01:59
43 71 ŠUSTROVÁ Kateřina  79 ZA 3  Ořechov  0:59:58 2:02:26
44 51 MATULOVÁ Martina 72 ZB 1  Zetor Brno  0:59:24 2:02:51
45 53 POKORNÝ Václav  78 MA 24  Orel Řečkovice 0:56:13 2:03:50
46 41 SMOLÍK Antonín  63 MC 7  Sokol Přísnotice  0:57:31 2:04:06
47 98 BENEK Radim  75 MB 10 Viničné Šumice 1:01:06 2:04:30
48 38 ŠŤAVÍKOVÁ Jordána 83 ZA 4  Nitra  1:02:11 2:04:32
49 48 HUMLÍČEK Kryštof 94 MA 25 Brno 1:00:03 2:04:42
50 47 HUMLÍČEK Ondřej  71 MB 11  —  1:00:03 2:04:43
51 12 TOMAN Jakub  85 MA 26  BLUEDIVERS  0:57:47 2:05:13
52 19 POHL Tomáš 73 MB 12 Brno 0:57:07 2:05:30
53 44 CHARVÁT Jan  69 MB 13 Brno  1:03:34 2:05:32
54 90 ŠŤASTNÁ Renata 85 ZA 5 AC Moravská Slavia Brno 1:00:08 2:05:33
55 22 ČECH Aleš  76 MB 14 Brno 1:03:04 2:05:50
56 84 HRAZDIRA Ivan  73 MB 15 Brno  0:56:46 2:06:48
57 9 KNOTEK Ilja  53 MD 2   — 1:03:04 2:07:01
58 65 DIATKA Vladimír  67 MB 16 Brno 1:03:44 2:07:20
59 25 CZERNÝ Pavel  81 MA 27  Karviná  0:59:05 2:09:13
60 11 VYMAZAL Jiří  74 MB 17   —  1:02:17 2:10:39
61 36 STEHLÍKOVÁ Jitka  76 ZB 2  AK Kroměříž  1:03:09 2:10:49
62 52 KAŠE Jaroslav  53 MD 3 Barnex Sport Brno  0:59:22 2:10:49
63 66 VRÁBEL Juraj  82 MA 28 Brno  1:04:32 2:11:03
64 13 SUCHÝ Karel  56 56 MD 4   — 1:01:12 2:11:19
65 79 MACHÁČEK Martin  55 MD 5 TTC Javůrek 1:06:48 2:11:38
66 45 HLAVSA František  47 MD 6  Pohořelice  1:04:26 2:11:46
67 107 ADÁMEK Hubert  71 MB 18 AC Moravská Slavia Brno  1:04:31 2:11:57
68 69 KRESTA Roman  65 MC 8 Zetor Brno  1:02:10 2:12:12
69 68 KUZMA František  68 MB 19  Nitra 1:03:38 2:13:17
70 4 ČTVRTNÍČEK Aleš  61 MC 9 BRŰNNER Sport club  1:02:08 2:13:38
71 3 ŠTEKAUER Ján  49 MD 7  BBS Bratislava  1:03:51 2:15:15
72 55 KOHOUTEK Jaromír  55 MD 8  Brno 1:06:49 2:15:53
73 49 MATULA Jaroslav 70 MB 20  Brno  1:00:22 2:16:01
74 43 LING Milan 68 MB 21 Břeclav 1:01:01 2:16:12
75 72 MARČÍK Petr  72 MB 22 AC Moravská Slavia Brno  1:01:01 2:17:16
76 64 CIBULKA Pavel  64 MC 10 Brno  1:00:16 2:17:43
77 33 SMRŽ Pavel  63 MC 11  Brno 1:03:32 2:18:32
78 75 STUDNIČKOVÁ Alice  70 ZB 3 Brno0 1:06:29 2:18:48
79 74 COUFAL Richard  73 MB 23 Máňa říkala Brno 1:06:23 2:19:07
80 105 ČUS Ľuboš 74  74 MB 24 GLADIOTOR Michalovce 1:03:07 2:20:07
81 29 POLCAR Radovan  77 MA 29  —  1:07:21 2:21:25
82 106 JAITNER Jakub  86 MA 30 Brno  1:05:51 2:22:00
83 88 MORAVEC Zdeněk  81 MA 31 Traged Team Brno 1:03:58 2:22:18
84 46 SLÁDEK Jaroslav  80 MA 32   — 1:04:44 2:22:36
85 104 HOLEČEK Stanislav  55 MD 9  AC Moravská Slavia Brno 1:08:22 2:22:50
86 100 JASKULKA Martin  68 MB 25 AK Kuřim  1:09:04 2:23:03
87 60 MALINKOVIČ Petr  60 MC 12  Břeclav 1:07:20 2:24:57
88 59 DRÁPAL Pavel  63 MC 13 LRS Vyškov  1:08:50 2:25:59
89 14 ŠMITÁK Jiří  44 ME 1  AC Moravská Slavia Brno  1:12:35 2:27:26
90 92 VILČEK Rudolf  54 MD 10  K226  1:07:57 2:32:57
91 87 KONEČNÝ Jaroslav  69 MB 26  Tri Lamy Brno 1:10:28 2:33:08
92 50 SEDLÁČEK Pavel  53 MD 11 AC Moravská Slavia Brno 1:13:45 2:33:50
93 54 SPÁČIL Jan  54 MD 12  nereg 1:12:50 2:34:34
94 15 KŘIVÁNEK Bohuslav  48 MD 13  VHS Brno  1:12:39 2:37:06
95 40 VAVERKOVÁ Lucie  85 ZA 6  Rosice  1:13:57 2:38:00
96 42 SMOLÍKOVÁ Jarmila  63 ZC 2  Sokol Přísnotice 1:13:34 2:38:55
97 94 ZITTOVÁ Iva  59 ZC 3  Sokol Nebovidy  1:17:15 2:39:25
98 93 VAŠÍČEK David  75 MB 27  Brno  1:13:28 2:40:28
99 56 LENHART David  79 MA 33  Brno 1:16:14 2:41:47
100 10 PEŠÁKOVÁ Mirka  85 ZA 7   —  1:17:05 2:52:53
101 16 HORÁKOVSKÝ Petr  52 MD 14 AC Moravská Slavia Brno 1:10:05 2:55:21
102 70 HRUBÝ Milan  38 ME 2 ASK Blansko  1:26:16 2:57:47
103 76 KLIMEŠ František  47 MD 15 Brno 1:15:26 3:02:13
104 96 DRAŽAN Libor  60  MC 14 Sokol Kuničky 1:26:41 3:13:52
105 1 FUKSA Karel  46 ME 3  AC Moravská Slavia Brno  1:33:22 3:31:52
  2 KOŠŤÁL Pavel 44 ME  ČAFC Brno-Židenice 1:25:05 DNF -1 R
  58 KALINA Tomáš  85 MA  Triexpert Brno  0:57:33 DNF -1 R

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card