2.prázdninové pondělí na Vojtové přineslo překonání 4 rekordů stadionu a jedenkrát vyrovnání

1.srpna jsme uspořádali na stadionu ve Vojtové ulici 2.prázdninové pondělí, kterého se zúčastnilo 44 závodníků z 19 oddílů a klubů. Byl překonán 4 rekord stadionu /2 x v kategorii mužů v běhu na 150 m Petr Hrabovský z Univerzity Brno časem 16,3 s překonal rekord který držel na této trati z roku 2010 Martin Juránek z pořádajícího klubu časem 16,8 s, dále v běhu na 400 m rovněž Petr Hrabovský časem 50,5 s překonal čas jihlavského závodníka z roku 1971, který měl hodnotu 52,2 s. Dvakrát se postaraly ženy a to v běhu na 400 m Iva Přikrylová časem 1:05,1 min překonala čas domácí Martiny Olejníčkové z roku 2009 a v běhu na  1 500 m Ivana Martincová časem 5:50,8 min překonala čas domácí závodnice Kateřiny Tajovské z roku 2010 který  měl hodnotu 6:35,1 min. Závodnice JAC Brno Aneta Trávníčková vyrovnala výkonem 160 cm ve skoku vysokém rekord stadionu, který drží Nikola Pařilová z Gymnázia Hády Brno z roku 2010.

Výsledky 2. prázdninového atletického pondělí   
Pořadatel     : AC Moravská Slavia Brno    
Místo            : stadion Moravské Slavie ve Vojtové ulici  
Datum konání : pondělí 1.8.2011      
  150 m muži – 1.běh          
1. Hrabovský Petr 81 VSK Univerzita Brno 16,3 rekord stadionu
2. Juránek Martin 91 AC Moravská Slavia Brno 16,6    
3. Suchánek Michal 96 VSK Univerzita Brno 17,2    
4. Hertl Ivo 80 VSK Univerzita Brno 17,5    
  150 m muži – 2.běh          
1. Tuček Martin 95 AC Moravská Slavia Brno 17,7    
2. Schmöger Martin 95 AC Moravská Slavia Brno 18,3    
3. Fišer Tomáš 96 AHA Vyškov 18,3    
4. Navrátil Filip 97 AHA Vyškov 19,4    
  150 m muži – 3.běh          
1. Čumpelík Luděk 75 Brno 19,9    
2. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 22,8    
3. Beránek Maxmilián 00 AK Blansko Dvorská 24,1    
4. Tecl Jan 58 Troubsko 23,2    
  150 m muži – 4.běh          
1. Vank Pavel 90 SKOL Brno 18,8    
2. Vecheta Lukáš 86 SK Meteor Brno 20,3    
3. Fuchs Jiří 87 SK Meteor Brno 21,8    
  150 m muži – 5.běh          
1. Henek Michal 96 Radioklub Blansko 19,7    
2. Marčík Petr 72 AC Moravská Slavia Brno 21,5    
3. Moravec Zdeněk 81 Traged Brno 23,2    
  150 m ženy          
1. Šenková Eva 96 AHA Vyškov 20,8    
2. Hrubá Michaela 98 AK Blansko Dvorská 21,2    
3. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 24,9    
  400 m muži – 1.běh          
1. Hrabovský Petr 81 VSK Univerzita Brno 50,5 rekord stadionu
2. Juránek Martin 91 AC Moravská Slavia Brno 51,8    
3. Tuček Martin 95 AC Moravská Slavia Brno 53,9    
4. Dvořák Jan 77 AC Moravská Slavia Brno 54,7    
  400 m muži – 2.běh          
1. Kubík Tomáš 95 BYAC Brno 55,9    
2. Schmöger Martin 95 AC Moravská Slavia Brno 62,8    
3. Kaláb Tomáš 83 AC Moravská Slavia Brno 66,7    
4. Moravec Zdeněk 81 Traged Brno 72,0    
  400 m muži – 3.běh          
1. Čumpelík Luděk 75 Brno 65,2    
2. Tuček Libor 65 AC Moravská Slavia Brno 65,3    
3. Marčík Petr 72 AC Moravská Slavia Brno 67,7    
  400 m muži – 4.běh          
1. Henek Michal 86 Radioklub Blansko 61,3    
2. Tecl Jan 58 Troubsko 69,0    
3. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 71,1    
4. Beránek Maxmilián 00 AK Blansko Dvorská 79,8    
  400 m ženy          
1. Přikrylová Iva 79 AK Olymp Brno 65,1 rekord stadionu
  1 500 m muži          
1. Musil Pavel 75 Brno – Medlánky 4:27,1    
2. Kundera Zdeněk 89 AC Moravská Slavia Brno 4:38,1    
3. Trnka Filip 96 TJ Slavoj Stará Boleslav 4:39,2    
4. Fiala Jan 72 AC Moravská Slavia Brno 4:44,5    
5. Sláma Michal 93 AC Moravská Slavia Brno 4:49,9    
6. Skyba Martin 62 Barnex sport Brno 4:51,1    
7. Šálek Jindřich 66 Lokomotiva Břeclav 4:59,6    
8. Slatina František 66 Brno   5:01,0    
9. Czerný Pavel 91 Karviná 5:05,2    
10. Henek Michal 96 Radioklub Blansko 5:07,1    
11. Beneš Petr 97 VSK Univerzita Brno 5:14,0    
12. Marčík Petr  72 AC Moravská Slavia Brno 5:24,4    
13. Kaláb Tomáš 83 AC Moravská Slavia Brno 5:33,3    
14. Pokorný Jan 96 VSK Univerzita Brno 5:38,5    
15. Tecl Jan 58 Troubsko 5:41,7    
16. Moravec Zdeněk 81 Traged Brno 5:55,1    
17. Kubík Radomír 64 TK Brno 6:42,6    
  Fiala Ondřej 76 AC Moravská Slavia Brno DNP    
  1 500m ženy          
1.  Martincová Ivana 63 AC Moravská Slavia Brno 5:50,8 rekord stadionu
2. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 6:54,3    
  Výška muži          
1. Kyzlink Marek 94 AC Moravská Slavia Brno 180    
2. Fišer Tomáš 96 AHA Vyškov 180    
3. Bětuňák Bohumil 90 AC Moravská Slavia Brno 174    
4. Navrátil Filip 97 AHA Vyškov 168    
5. Tuček Martin 95 AC Moravská Slavia Brno 155    
6. Fiala Ondřej 76 AC Moravská Slavia Brno 155    
7. Čumpelík Luděk 75 Brno 150    
  Výška ženy          
1. Trávníčková Aneta 97 JAC Brno 160 vyrovnán rekord stadionu
2. Jagošová Adriana 96 AHA Vyškov 154    
3. Šenková Eva 96 AHA Vyškov 151    
4. Hrubá Michaela 98 AK Blansko Dvorská 145    
  Trojskok muži          
1. Bětuňák Bohumil 90 AC Moravská Slavia Brno 13,89    
2. Hertl Ivo 80 VSK Univerzita Brno 12,63    
3. Kyzlink Marek 94 AC Moravská Slavia Brno 12,24    
             
  František Nemetz v.r. Ladislav Zouhar v.r.      
  hlavní rozhodčí                   ředitel závodů      

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card